PDA

Zobacz pełną wersję : Polkowice - Legia

Aureliusz
10-09-2003, 21:48
Mecze repry się skończyły, czas wrócić do naszej ligowej kopanej. A juz za 2 dni mecz z Polkowicami.

Ciekawe, czy zdąży wypocząć Sagan.

Beny
10-09-2003, 21:55
Co do Sagana to trudno powiedzieć. Lepiej niech się nie przemęcza, tylko szykuje na Wisłę! 8)

A ja cieszę się naprawdę, że mam C+ i mogę obejrzeć profesjonalnie przeprowadzoną transmisję i posłuchać normalnych komentatorów! :oho:

MaxxxiM
10-09-2003, 22:06
Co do Sagana to trudno powiedzieć. Lepiej niech się nie przemęcza, tylko szykuje na Wisłę! 8)

A ja cieszę się naprawdę, że mam C+ i mogę obejrzeć profesjonalnie przeprowadzoną transmisję i posłuchać normalnych komentatorów! :oho:

C+ w ktorym nie ma Basalaja, jeszcze nigdy nie odczuwalem takiej niecheci do komentatora. a w C+ mnie tak nie irytowal

Kempes
10-09-2003, 22:13
Sagana może na ławce posadzić i w drugiej wprowadzić ... być moze bedzie wiecej pożytku niz gdyby mial od poczatku zagrac i stracic siły czego mu nie zycze.

nie ma co sie oszukiwać , teraz kazda druzyna jest groźna ,ale jesli Legia realnie planowac dobre miejsce na koniec sezonu to trzeba takie polkowice łyknąć i .... ''remis na wyjezdzie jest dobry'' < mnie coś takiego osobiscie nie interesuje 8)

bemowiak
10-09-2003, 23:50

hmmm masz C+... chyba wiem gdzie mecz obejrze.... :>
;)

Beny
11-09-2003, 05:53

hmmm masz C+... chyba wiem gdzie mecz obejrze.... :>
;)

No niestety nie tym razem! 8) Ważne sprawy urzędowo-rodzinne powodują, że ten mecz będę oglądał u znajomej w... Krakowie. 8- :zly: Ale co się odwlecze... 8) ;)

BBB
11-09-2003, 09:16
Troche obawiam sie tego meczu,mam nadzieje ze po dobrych wystepach z Polonia i Lechem nasi pilakrze nie poczuli sie juz mistrzami swiata i nie pojada do Polkowic odrobic tylko panszczyzne.Beniaminki na poczatku rozgrywek dosc dobrze graja ,zwlaszcza u siebie, a na Legie to pewnie mobilizuja sie w 200% (vide mecz z KSZO z zeszlego sezonu).
Oby Kubicki i sami grajkowie sie maksymalnie zmobilizowali i nie zlekcewazyli przeciwnika-wtedy powinno byc dobrze.

MaxxxiM
11-09-2003, 18:12
najprawdopodbniej bedzie to bardzo nudny mecz. chyba ze sie nasi zmobilizuja i strzela z 5 bramek nie pozostawiajac zludzen kto jest najlepszy. ale najpewniej bedzie 1:0 dla nas

ange(L)
11-09-2003, 20:40
Wydział Dyscypliny PZPN postanowił odstąpić od ukarania piłkarza warszawskiej Legii Diksona Choto, który został usunięty z boiska w spotkaniu czwartej kolejki ekstraklasy z Lechem Poznań. Członkowie WD uznali, iż sędzia tego spotkania niesłusznie ukarał obrońcę Legii czerwona kartką.

szczepan
11-09-2003, 20:48
czyli zagramy pelnym skladem... bedzie 3:0 dla nas :D :+:

MaxxxiM
11-09-2003, 21:45
Wydział Dyscypliny PZPN postanowił odstąpić od ukarania piłkarza warszawskiej Legii Diksona Choto, który został usunięty z boiska w spotkaniu czwartej kolejki ekstraklasy z Lechem Poznań. Członkowie WD uznali, iż sędzia tego spotkania niesłusznie ukarał obrońcę Legii czerwona kartką.

nie-mo-zli-we !!!
WD PZPN podjal TAKA decyjze!!!
nie-mo-zli-we !!!
co sie miodowym stalo, ze podjeli tak sluszna decyzje?
nie-mo-zli-we !!!

Endrju
11-09-2003, 21:50

nie-mo-zli-we !!!
WD PZPN podjal TAKA decyjze!!!
nie-mo-zli-we !!!
co sie miodowym stalo, ze podjeli tak sluszna decyzje?
nie-mo-zli-we !!!

może któryś górnik ich przypadkiem mołotowem trafił :buhaha: :/

MaxxxiM
11-09-2003, 22:39
to jest naprawde wrecz niemozliwe, zeby WD nie ukaral pilkarza ktory dostal czerwona krtke. to znaczy w ogole jest to mozliwe, ale zeby PZPN zrobil cos takiego w stosunku do zawodnika Legii? dzien dziecka na miodowej. to jak juz maja takie dobre humory to niech jeszcze oddadza tytul '93 a Kulesza niech przeprosi i bedziemy prawie kwita

MaxxxiM
11-09-2003, 23:36
bardzo mi sie podoba typowanie gazety

GÓRNIK POLKOWICE - LEGIA WARSZAWA

Piątek o 19. Typ "Gazety": 2.

Gdy Odra Wodzisław niedawno po raz pierwszy grała u siebie przy sztucznym świetle, to przegrała 0:3 z Amicą. Teraz jupitery zaświecą w Polkowicach podczas meczu z faworyzowaną Legią. Wniosek?

Sharn
11-09-2003, 23:53
Ja to bym ujął inaczej - Polkowice :hmm: - Legia :+: 0:3 !!

MaxxxiM - moja prywatna prośba - zmień już avatara, nie bardzo moge oglądać gościa bo go nie trawię... Oczywiście masz wolność wyboru ale... chyba juz czas... ;)

Yevaud
12-09-2003, 11:36
Z Polkowicami trzeba wygrać i już.

Czy dać Saganowskiemu odpocząć? Tak, ale może w drugiej połowie. No bo kto ma grać w ataku? Ciągle jeszcze niemrawy Svitlica i Garcia? Czy Wróblewski?

A na Polkowice, trzeba mieć mocny atak, bo oni będą bramkę murować.

Bro(d)War
12-09-2003, 11:39
Dzisiaj :
A będzie 3:0 , a eaeaoooooooo !!! :rotfl:

We wtorek :

W nadchodzący piątek :
Pozdro.

kamyk
12-09-2003, 13:16
ja mam nadzieje ze Legia dzis pociagnie polkowice ze 3-0 i bedziemy w doskonalych chumorach pzred piatkowym bardzo waznym meczem z krakowska Wisla! bramki sagan vuko , jarza!

Ostry
12-09-2003, 14:02
Cieszę się,że będzie mógł zagrać Choto,przynajmniej nie jesteśmy skazani na Jóźwiaka :) A może on odzyskał formę od meczu z Partizanem? ;) Stawiam na 2:0 dla nas po dosyć cięzkim meczu,Polkowice zapewne dadzą z siebie wszystko.Bramki strzelą Sagan i Stanko.

Unico
12-09-2003, 14:11
[...] to znaczy w ogole jest to mozliwe, ale zeby PZPN zrobil cos takiego w stosunku do zawodnika Legii? [...]

A może przypomnisz któremu Legioniście całkiem niedawno (w zeszłym sezonie) PZPN zmniejszył karę? ;)))

crolick
12-09-2003, 18:27
jarza kontuzjowany 8-

Kempes
12-09-2003, 18:33
Cholera pozostaje mi transmisja na legialive :fu:

Ktoś mhm może określić ogólne wrażenie postawy naszych piłkarzy ?

domyślam sie ,że ciśniemy choć moge sie mylić :help:

krollek
12-09-2003, 18:38
nasi przeważają ale nic z tego nie mamy :/

Zajacc
12-09-2003, 18:45
:* napier****ja w te bramke i nic... :( :hmm:

krollek
12-09-2003, 18:49
i h.j 0:0 do przerwy 8-

crolick
12-09-2003, 19:28
ja pierdole 70 min 0-0 :fu: znow pieprzony remis :fu: i to z polkowicami :zly:

Cipciuś
12-09-2003, 19:53
No i huuj :fu:
Czy my nigdy nie znajdziemy sposobów na gre z ligowymi leszczami ?

krollek
12-09-2003, 19:53
I KONIEC :fu:

Grabo
12-09-2003, 19:54
No nie :* :* :* .Jak można nie dać rady Polkowicom?Niech im dadza kare finansową ,przecież te dziady dostały nawet od Płocka 0-3.
:* :* :* :zly:

Unico
12-09-2003, 20:03
Adiq, a co się stało z "wielką-gwiazdą" Manuelem G.? Czemu nie gra?

Mini
12-09-2003, 20:17
:fu: :* :box: :bat: :aach: :grr: :jebsie:
:cry: ;(

ile mozna? jak nie z takimi pierdziszewami to z kim mamy wygrywać?

_Bart
12-09-2003, 20:18
a idzcie w **** z taka gra

Szala kurna to ............... jedno dosrodkowanie dobre reszta chujowo.

Zielek, Choto, Jarza i Dudek niezle.

Boczni pomocnicy słabiutko. Srodkowi moze być.

Atak oprocz Sagana (który tez wiele nie pokazał) ŻENADA. Garcia WON niech pogra Kruczek albo ktos inny.

Ale jestem wkurviony. :jebsie:

jarcyś
12-09-2003, 20:21
brakuje mi w tej Legii takiego gracza jak Czereszewski .

do 20 metra wszystko wygląda obiecująco ale nie ma komu kopnąć gały do siatki.

nie oglądałem całego meczu więc może coś przeoczyłem ale podobał mi się Boruc , Choto i Dudek . natomiast Manuel póki co zawodzi. szkoda , że nie ma Mierzejewskiego , przynajmniej byłaby możliwość jakiegoś manewru.

na pocieszenie : Legia ciągle niepokonana :]

Adiq
12-09-2003, 20:22
Przecież grał. :>

Swierzy
12-09-2003, 20:22
ehh... po raz kolejny wyszlo ze jak jakies lokalne slabeusze zamuruja w 11 bramke to nasi nie potrafia znalezc sposoby na ich sforsowanie :/
Jedyne co moze cieszyc to dobra gra obrony...chociaz tak wlasciwie to nie mieli za duzo roboty. Do tego jeszcze kontuzja Jarzy :(
Natomiast Wojciech "Lokietek" Szala po raz kolejny pokazal poziom :zly: Wszystkie jego dosrodkowania ladowaly w okolicach naszego sektora.
Jak tak zagramy za tydzien to nie bedzie dobrze.

Pesto
12-09-2003, 20:27
to się idzie pochlastać ... remis z takim czymś :fu:

a pajacom z Canal + proponuję , żeby każdy mecz rozgrywać w poniedziałek o 9:00 :zly:

ranekba
12-09-2003, 20:29
I znuf na wiosne będziemy wspominać ile to nam punktów brakuje i które drużyny z miejsc 10-14 nam je zabrały...Ale jestem wkurwiony:(((((

Unico
12-09-2003, 20:36

Nie oglądałem meczu.
Pytam, bo nie zauważyłem go gdy przeglądałem, na którymś z portali, podstawową jedenastkę dzisiejszego meczu.
A podobno miał wygryźć na stałe Svitlice ze składu...

yusta
12-09-2003, 20:42

Nie oglądałem meczu.
Pytam, bo nie zauważyłem go gdy przeglądałem, na którymś z portali, podstawową jedenastkę dzisiejszego meczu.
A podobno miał wygryźć na stałe Svitlice ze składu...

I wygryzłby gdyby nie złapał kontuzji, co nie zmienia faktu że obaj narazie zawodzą straszliwie.

VINCENT
12-09-2003, 20:45
nieeeee LUDZIE CO TO BYŁO!!!!
kurcze takie lapsy jak mozna było to zremisować !!!!JA TEGO WOGÓLE NIEROZKMINIAM !!!!!O co tu chodzi!obejrzalem mecz z łeczna 0:0 dobra pierwszy macz ale 5 kolejka z POLKOWICAMI i taki wynik!!!!!!!!

Ż-E-N-A-D-A !!!!a no i jeszcze ten ich cały trenerek!!ze to niby Boruc jest słabszy od tego ich Banaszynskiego !!!!co te wszystkie przekrety uczepiły sie Boruca przeciez to naprawde jeden z najlepszych w lidze i pierdzielą kocoboły szczury :zly: :zly: :zly: jedne

Cypis
12-09-2003, 20:54
***** ***** ***** i tyle w tym temacie. mam juz dosyc jakis remisow z leszczami. :fu: :fu:

Nazgul
12-09-2003, 21:03

I to nawet lepiej niż Svitlica.
A co do meczu - teraz to już Polkowice lecą do II ligi. Na bank. Jakby przegrali to jeszcze by mieli szanse, ale w tej sytuacji...

Endrju
12-09-2003, 21:26
I potem sie dziwią że mistrza ***** nie mamy :fu: :fu: :fu: ogórki jebane

MaxxxiM
12-09-2003, 21:28
Pomeczowe wypowiedzi:

Dariusz Kubicki (trener Legii): Muszę pogratulować drużynie gospodarzy postawy i wyniku. Po moim zespole od razu było widać, że przyjechaliśmy po zwycięstwo. Staraliśmy się otworzyć wynik. Zabrakło jednak skuteczności i pazerności w polu karnym, o co mam żal do napastników, a także do linii pomocy. Czasem tak bywa, że bramka nie chce wpaść.

proponuje otworzyc butleke wodki i spic sie dobrze. przynajmniej rano nie bedzie tylko moralniaka.

Mirosław Dragan (trener Górnika): W szkole za korepetycje trzeba płacić. Byliśmy słabsi i dlatego ten punkt jest bardzo cenny. Jak się uczyć to tylko od lepszych. Przyjemnie było patrzeć, jak ułożona jest gra Legii. Piłka z premedytacją zagrywana jest tam, gdzie powinna być.

bardzo piekne sa Polkowice i kobiety tez, pieknie sie patrzy na pilke i w ogole jest cu-do-wnie. :bełt:

Kiju
12-09-2003, 21:48

Tak mysłałem przed sezonem ze ten argentynczyk bedzie niewypałem,tak samo jak ci ktorzy byli w Widzewie.
:/

Unico
12-09-2003, 21:55
ale najlepsze jest to ze po tak ch :* meczu, z Wisła zagraja niezle i opier :* ja bez problemu . i gdzie tu logika :hmm:

taaaaaa

:co: zaczyna się :> :rotfl:

MaxxxiM
12-09-2003, 22:19
ale najlepsze jest to ze po tak ch :* meczu, z Wisła zagraja niezle i opier :* ja bez problemu . i gdzie tu logika :hmm:

taaaaaa

Unico, ktos nam musi dostarczyc punktow. a kto jak nie Wisla?

marecci
12-09-2003, 22:36

taaaaaa

Unico, ktos nam musi dostarczyc punktow. a kto jak nie Wisła?

:> taaaaa...., jasne, ta z plocka chyba.

PS. no ale nie ma sie co sprzeczac. Nie sztuka byc mocnym w gebie. pogadamy za tydzien '8

szczepan
12-09-2003, 22:58
nie gadac o meczu ktory bedzie za tydzien... a dzis... coz ten remis to porazka nic wiecej... poprostu nic wiecej...

mario82
12-09-2003, 23:01
nie gadac o meczu ktory bedzie za tydzien... a dzis... coz ten remis to porazka nic wiecej... poprostu nic wiecej...
Po prostu kompromitacja :) :) :)
hahahaha i wy chcieliście grać w pucharach :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

szczepan
12-09-2003, 23:17

Wy za to graliscie i mozna to opisac mniej wiecej tak :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
widziales mecz? jak nie to sie nie udzielaj

Adiq
12-09-2003, 23:17
Zmądrzejesz czy od razu chcesz bana? :/

mario82
12-09-2003, 23:31

Wy za to graliscie i mozna to opisac mniej wiecej tak :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ogladalem meczyk i nasunely mi sie odrazu takie pytania:
1. Kto zatrudnil Kubickiego??????
2. Czy ktokolwiec jest w stanie wytlumaczyc zawodnikom CO TO SA SKRZYDLA???
3. Jak mozna dopuscic do straty punktow z ... czyms takim jak Polkowice
4. Gdzie sie podziala skutecznosc???
5. Czy nie ma w Legii zawodnika ktory umie strzelic z 20 metrow???

Adiq
12-09-2003, 23:34

A jak można przegrać z Arką Gdynia?
8-

szczepan
12-09-2003, 23:35

Ogladalem meczyk z RSC i nasunely mi sie odrazu takie pytania:
1. Kto zatrudnil JOPA NOWOTCZYNSKIEGO GORAWSKIEGO LADZIE :P ??????
2. Czy ktokolwiec jest w stanie wytlumaczyc zawodnikom CO TO SA OBRONA???
3. Jak mozna dopuscic do jednego zawodnika do kilku 100% sytuacji sam na sam??
5. Czy nie ma w Wisle zawodnika ktory umie strzelic skadkolwiek???

Pesto
12-09-2003, 23:40

jaaa ... gdzież nam do europejskiej potęgi (białej glizdy) z jEŁopem na środku obrony :/

mario82
12-09-2003, 23:41

Ogladalem meczyk z RSC i nasunely mi sie odrazu takie pytania:
1. Kto zatrudnil JOPA NOWOTCZYNSKIEGO GORAWSKIEGO LADZIE :P ??????
2. Czy ktokolwiec jest w stanie wytlumaczyc zawodnikom CO TO SA OBRONA???
3. Jak mozna dopuscic do jednego zawodnika do kilku 100% sytuacji sam na sam??
5. Czy nie ma w Wisle zawodnika ktory umie strzelic skadkolwiek???

spojrz na tabele 8)

jaksa
12-09-2003, 23:41
Natomiast Wojciech "Lokietek" Szala po raz kolejny pokazal poziom :zly: Wszystkie jego dosrodkowania ladowaly w okolicach naszego sektora.

Akurat Szala chyba najcelniej dośrodkowywał. Chociażby w 70. minucie, gdy cudem bramkarz Polkowic obronił główkę Saganowskiego. ("...a po meczu cud obrzękł i zsiniał..." - jak to u Stirlitza było).

A co do meczu za tydzień. To, że Legia się zmoblizuje na 200% na mecz z nami to pewne. I zagrają zdecydowanie inaczej niż dziś, i niestety mają więcej szans na wygraną, bo Wisła jest w głebokim dołku.

Chłopcze, nie kompromituj się, i kibiców Wisły przedewszystkim.
Zdefiniuj mi termin SKRZYDŁA, i wymień 3 piłkarzy (oprócz Boruca i Choto) którzy nie strzelali z dystansu w tym meczu.

szczepan
12-09-2003, 23:43

Zdefiniuj mi termin SKRZYDŁA, i wymień 3 piłkarzy (oprócz Boruca i Choto) którzy nie strzelali z dystansu w tym meczu.

dziekuje :D :+:

mario82
12-09-2003, 23:45

Akurat Szala chyba najcelniej dośrodkowywał. Chociażby w 70. minucie, gdy cudem bramkarz Polkowic obronił główkę Saganowskiego. ("...a po meczu cud obrzękł i zsiniał..." - jak to u Stirlitza było).

A co do meczu za tydzień. To, że Legia się zmoblizuje na 200% na mecz z nami to pewne. I zagrają zdecydowanie inaczej niż dziś, i niestety mają więcej szans na wygraną, bo Wisła jest w głebokim dołku.

ach tak... no wiec jak tak bierzesz sprawe w obroty to najwiecej strzelal Boruc tylko pilka do bramki polkowic niedolatywala :buhaha:

*PRZEMO*
13-09-2003, 05:51
Musze powiedziec ze po meczu byłem zmieszany. Nastawiłem sie na zdecydowana wygrana Legii a tu masz ci los. Remis :/ Bardzo silny atak Legionistow na bramke polkowiczan, i :* zadnej bramki ;( mytslalem ze sie załamie jak 2 głowka Sagana nie weszła ;( taki nie fart jaki miała LEgiunia to chyba nigdy sie nie zdaza :/ Vuko nie był soba, a Dudek szalał za JArze i trkoche mu to nie wychodziło..
ogolem mecz z bez pomysłu na wykonczenie a szkoda bo wydawały sie pewne 3 punkty :/

kamyk
13-09-2003, 08:21
co moge powiedziec to tylko tyle ze padline naszi pilkarze grali! jako tak ta gra wygloda do 20 metra a pozniej to jest juz normalne zero zero pomyslu na rozegranie jakies klepki w trojkoncje zeby stworzyc sobie jakos sytulacje ! nie wiem tak dalej nie morze byc bo jak narazie tracimy punkty ze slabymi zespolami a nie ststy pozniej znow ktos powie ze z samym dalem remisujemy i nie stety pozniej te punkty beda nam chodzic po glowie dlaczego znimi nie wygralismy i takie tam......

Aureliusz
13-09-2003, 09:28
Jak ogladałem mecz, to myslałem, ze nie usiedzie na miejscu. Do 20 metra przed bramka rywali, wszystko było OK, a im bliżej bramki, tym wygladalo to bardzie smiesznie, choc do smiechu nikomu nie było.
Dla mnie stało sie jasne, ze prawej obronie powinien grać jednak Dudek, zamiast Szali. sSzkoda kontuzji Jarzy, mm nadzieje, ze sie wykuruje na Wisłe.
a niewypałem meczu to był Svitlica. Do momentu, jak nie zcodził z boiska, nie wiedziałem, że on w ogóle gra. Garcia też źle, ale oddał chociaż strzał. A miał to być jeden z najgrożniejszych ataków w Polsce. :buhaha:

Mrk
13-09-2003, 09:55
Mi się nie chce nic pisać - po prostu cholerna szkoda, że uciekły nam te punkty, bo Polkowice to bardzo słaba drużyna. :/
Jak wygramy z Wisłą to na pewno nastroje nam sie poprawią...

Greebo
13-09-2003, 09:59
Powinniscie sie przyzwyczaić ze jezeli kończycie mecz w pełnym składzie to o zwycięstwie nie ma co marzyć :>

Mozecie natomiast sie pocieszac ze juz mecze z 2 beniaminkami macie za soba. Został jeszcze tylko Świt '8

Nazgul
13-09-2003, 10:06
Powinniscie sie przyzwyczaić ze jezeli kończycie mecz w pełnym składzie to o zwycięstwie nie ma co marzyć :>

Mozecie natomiast sie pocieszac ze juz mecze z 2 beniaminkami macie za soba. Został jeszcze tylko Świt '8

Ta :)
A weź pod uwagę, że jak Legia nie wygrywa z kimś spoza ścisłej czołówki to ten ktoś leci na pysk do II ligi :) Niebezpiecznie jest nie dac się ograć Legii :D...
Zeszły rok:
Ruch: 1:0 u siebie, 3:3 tutaj. Spadek
Pogoń: 0:4 u siebie, 0:0 tutaj. Spadek
KSZO: 1:1 u siebie, 0:6 tutaj. Spadek.
Szczaxa: 1:1 u siebie, 1:2 tutaj. Spadek.
Z leszczami to jeszcze straciliśmy punkty remisując z Lechem w Poznaniu - ale niestety (a może na szczęście) za mało miejsc spadkowych w ub. sezonie było :D A żeby moja teoria funkcjonowała bezbłędnie to polecieć powinien Lech a nie Zagłębie - Lubin dał dupy 2 razy po 1:3...

Tak więc Polkowice i Łęczna - II liga w przyszłym sezonie!! :D

Mrk
13-09-2003, 10:15
Greebo - my przynajmniej nie przegrywamy :P

Nazgul
13-09-2003, 10:22

Ja po pierwszych 30 minutach liczyłem na łatwe i wysokie zwycięstwo - piłkarze chyba też, bo z czasem obniżyli loty a jak widzę mają (co nie dziwi) ten sam problem co i repreza przy okazji meczu ze Szwedami - wielka dziura między obroną a atakiem w której buszują napastnicy przeciwnika i mają mnóstwo miejsca na rozegranie - nawet dwóch to już jest zagożenie. Brakuje asekuracji II linii (co w pewnej mierze dawał defensywny pomocnik przy ustawieniu 3-5-2) i każdy wykop na pałę w okolice środka boiska dawał przechwyt przez rywala co wybijało Legię z uderzenia i zmuszało do mozolnego konstruowania akcji od nowa - a obrona Polkowic miała sporo czasu na ponowne ustawienie się. Legia nie potrafiła spowodować takiego zamentu w defensywie Górnika żeby ta pękła - zagrożenie było tylko raz z gry (dośrodkowanie Szali w II połowie) i raz po stałym fragmencie gry. Poza tym Kuba popełnił błąd wpuszczając Za Jarzę Dudka - powinien był wpuścić Sokoła II bo co grał Kiełb to się w pale nie mieści. Wtedy Sokół I na lewą flankę, Sokół II na prawą a Kiełb do obrony. A za Svitlicę ja bym wpuścił wariata Wróbla - to chyba dałoby efekt... Ale nie ma co gdybać...

Nazgul
13-09-2003, 10:41
Greebo - my przynajmniej nie przegrywamy :P

Marko - I co z tego?
Ja bym dwa remisy z pocałowaniem ręki wymienił na zwycięstwo i porażkę...

Bro(d)War
13-09-2003, 11:35
Qrwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy nasi znakomici trenerzy nie widzą że grą "tysiąca podań" nic się nie zwojuje.
Nawet z drużynami drugiej czy trzeciej ligi , gdyż oni zawsze będą grać "obroną Częstochowy" i później nadludzko cieszyć się z remisu.
Widać było gołym okiem , że wystarczy przyspieszyć , trzema, góra czterema podaniami znaleźć się w pozycji strzeleckiej i jeśli nie za pierwszym razem to za drugim , trzecim brama murowana.
Ale nasi kopacze pobijali rekordy wszelkich rankingów w ilości wykonanych podań , ... z któych nic nie wynikało.
p.s. To wszystko przez to , ... że Legia nie grała w dziesiątkę. '8
Pozdro.

Beny
13-09-2003, 11:38
Pamiętacie taką opcje: remisujemy na wyjazdach, wygrywamy u siebie, i mistrz jest nasz! 8) Będzie dobrze!

Nazgul
13-09-2003, 11:41
Pamiętacie taką opcje: remisujemy na wyjazdach, wygrywamy u siebie, i mistrz jest nasz! 8) Będzie dobrze!

Ja bym wolał taka opcję: Wygrywamy co jest do wygrania - a w Polsce nie ma drużyny poza zasięgiem. Nie było jak Wisła miała pakę to nie ma i teraz - tym bardziej.

Beny
13-09-2003, 11:52

Ja bym wolał taka opcję: Wygrywamy co jest do wygrania - a w Polsce nie ma drużyny poza zasięgiem. Nie było jak Wisła miała pakę to nie ma i teraz - tym bardziej.

Zbyt piekne, żeby mogło być prawdziwe w obecnej sytuacji! Niektórych meczy "nie można" wygrać! ;) Z takich, lub innych powodów. I dzięki temu liga jest ciekawsza, chociaż po meczach jak wczorajszy człowiek traci orientację. :)

Mrk
13-09-2003, 11:57
Wczoraj właśnie o tym pomyślałem :)
Mam nadzieję, że po wejściu Idei w zimie kupią nam kilku pilkarzy.

MaxxxiM
13-09-2003, 12:13
Wczoraj właśnie o tym pomyślałem :)

wierze w Idee, ale nie spodziewalbym sie az takich inwestycji. lepiej by bylo gdyby poczyniono inwestycje w szkolenie mlodziezy. ten sklad ktory jest moze poskojnie wlaczyc o Mistrzostwo, tylko musi wykazac sie ambicja nie tylko w meczach z "odwiecznymi" rywalami, ale tez z ogorkami i kelnerami. wczoraj powinni wygrac i najprawdopodbniej gdyby chociaz 30 minut zagrali z pelnym zaangazowaniem to wynik bylby inny.

MaxxxiM
13-09-2003, 13:01
Jerzy Engel: W Legii tego nie ma

Po przegranym meczu z Legią działacze Lecha nałożyli na piłkarzy karę w wysokości 50 tys. złotych, lecz jeśli Lech dobrze zaprezentuje się w meczu z Groclinem - kara zostanie anulowana. Czy również w warszawskim klubie działacze mogliby w ten sposób motywować swoich piłkarzy? Oto zapytano dyrektora sportowego Legii, Jerzego Engela. "W Legii nie stosujemy odpowiedzialności zbiorowej. Jeżeli któryś z piłkarzy nie wykona założeń taktycznych, może zostać przesunięty do rezerw, a następnie wystawiony na listę transferową. Poznaniacy znaleźli znakomity sposób na zmobilizowanie swych piłkarzy. To tak jakby obiecali im za zwycięstwo nad Groclinem dodatkowe 50 tys. zł do podziału. To genialne posunięcie. Gra idzie o wirtualne pieniądze, a zawodnicy i tak będą zadowoleni. Ale w ten sposób można motywować piłkarzy tylko raz, jeżeli oczywiście przed sezonem taki zapis nie był uzgodniony z drużyną - przyznał Engel. W Legii obowiązuje również kara za tzw. "głupie kartki" (nawet do 5 tys. zł).

Autor: Fumen
Na podstawie: Życie Warszawy

Paweł
13-09-2003, 14:05

Wejscie Idei(o ile nastapi) duzo nam nie da, bo chodzi chyba :hmm: o reklame na koszulkach. Pewnie dostaniemy jakies 2-3 mln. PLN-ow - wystarczy akurat na wyplacenie zaleglej kasy pilkarzom. Dobre i to, ale IMO kasy na transfery nie starczy.

Co do meczu: zbyt duza luka pomiedzy poszczegolnymi formacjami. Jak juz ktos pisal, obroncy powinni podchodzic blizej linii pomocy i przechwytywac pilke, kiedy Gornik wykopywal ja 'na uwolnienie' i od razu konstruowac nastepny atak. To akurat mozna dosc latwo poprawic - Kuba troche pogada z zawodnikami i wylozy im dokladnie taktyke(w tym jest chyba niezly :) ), ale do zalatania dziury pomiedzy pomoca, a atakiem brakuje IMO zawodnikow. I tu widac, jak wazna postacia dla zespolu byl Czarek Kucharski. Moze i poprzedniego sezonu nie mogl zaliczyc do najlepszych, moze ta krytyka, ktora go spotkala byla sluszna, ale IMO stanowil on o sile naszego ataku. On i Vuko(rowniez bez formy ostatnio i obecny sezon) byli chyba jedynymi pilkarzami, ktorzy potrafili dostrzec dobrze ustawionego partnera i dograc mu dokladna pilke. Kucharski zawsze byl tym lacznikiem pomiedzy pomoca, a atakiem(czyli de facto pomoca i Svitlica) i to w duzej mierze dzieki niemu Stanko zdobyl tytul krola strzelcow. Teraz kogos takiego, jak Czarek brakuje. Niby jest Vuko, ale nie ma on z kim rozegrac pilki. Surma jest swietny w destrukcji, ale z rozgrywaniem juz gorzej. Sokol tez wie o co w pilce chodzi, ale jest skrzydlowym i musi sie zajac bieganiem przy linii i dosrodkowaniami, a nie rozgrywaniem w srodku pola. To samo Kielbowicz. Na napastnikow nie ma co liczyc, bo i Stanko, i Sagan wola strzelac gole niz przy nich asystowac. A pomijajac te kwestie, Vuko jest po prostu bez formy. Powoli zaczynam tracic nadzieje, ze ja kiedykolwiek odzyska :oho:.

Taka sytuacja jest spowodowana przede wszystkim tym, ze nasz kochany zarzad przespal okres transferowy i nie sprowadzil nikogo o odpowiednich predyspozycjach. Rozumiem, ze brakuje pieniedzy, ale dzialacze jakis czas temu uznali, ze nikogo juz nam nie potrzeba.

Ale mistrz i tak bedzie nasz 8).

Nazgul
13-09-2003, 14:15
Nie wiem jak Wy, ale ja bym na mecz z Wisłą nie wystawiał Vukovicia a dał zagrać Magicowi. Vuko mógłby ewentualnie wejść po przerwie. I młodego Sokoła na prawej... na szybkiego Brasilię byłoby jak znalazł...

MaxyM3
13-09-2003, 19:52
Nawet tutaj mnie przez ten cholerny mecz wkurwienie zlapalo, choc znalem tylko suchy wynik.

Kiedy oni przestana tracic punkty z pilkarskimi lamusami... W morde!

Nazgul
13-09-2003, 20:04
Nawet tutaj mnie przez ten cholerny mecz wkurwienie zlapalo, choc znalem tylko suchy wynik.

Kiedy oni przestana tracic punkty z pilkarskimi lamusami... W morde!

A nie możesz pisać ze swojego normalnego konta? ;)

MaxyM
13-09-2003, 20:05
Juz moge - Lysolek musial mi haslo zmienic, bo nie pamietalem swojego starego :D .

tool
14-09-2003, 15:13
beznadzieja, beznadzieja, beznadzieja!!! denna gra środka Legii, (odbiór piłki to nie wszystko-Surma) niesamowite zwalnianie akcji przez Vukowica i Surmy, co to za gra: przyjęcie odbiegnięcie do tyłu, odwrót i dopiero podanie? Legia nie potrzebuje obrońców tylko napastnika, Svitlicy nie będzie już chyba do końca rundy, a Garcia wyrasta na transferową pomyłkę.
Ogólnie obraz niemocy i jakiejkolwiek myśli i niech nie gadają, że cięzko się gra jak się inna druzyna broń w 11, bo Wisła jakoś potrafiła tu wygrać, czyli Legia wyrasta na dostarczyciela punktów dla beniaminków.

Yevaud
14-09-2003, 18:11
Górnik murował dostęp do własnej bramki. I na festiwal strzelecki nie liczyłbym. Zagrali otwarcie bardziej z Wisłą Kraków, to dostali lanie, a potem to murowali. Z Amicą się opłaciło - wygrali. To i z Legią zagrali w ten sam sposób.
Mieliśmy w drugiej połowie dwie akcje - dwa razy Sagan głową strzelał, raz tuż obok słupka, raz w bramkarza. Gdyby jedno i drugie trafił, toby się wszyscy cieszyli ze wspaniałej gry.

Co do MAgica - ja jestem wielbicielem jego talentu i też dałbym mu szansę

szczepan
14-09-2003, 18:18
Co do MAgica - ja jestem wielbicielem jego talentu i też dałbym mu szansę

powiedz mi ze robisz sobie jaja i zapomniales dodac ikonki? :/

on przez te wszystkie lata dostaje szanse... a to co pokazal w meczu z partizanem ktory ewidentnie sie oszczedzal bylo juz szczytem... i nie chodzi mi tylko o ten strzal ale o cala gre...

Yevaud
14-09-2003, 22:30
Vukovic musi odpocząć. Musi zrozumieć, że są inni na jego miejsce - nawet Magiera.

Kiedy niby Magiera dostał prawdziwą szansę? Tak, żęby zagrał 4-5 meczów z rzędu. Poziomem od dajmy na to Majewskiego nie odbiegał.

A co pokzał? Jego wejścia na boisko, gdy LEgia grała w 10 były bardzo pożyteczne. Szczególnie zapadło mi w pamięć, jak w meczu z Lechem sobie Magiera piłeczkę z Vukovicem i Sokołowskim chyba przez 2 minuty wymieniali, podczas gdy lechici biegali wkółko. Innych legionistów w takiej akcji nie widziałem. A już na pewno nie potrafię sobie wyobrazić Dudka, czy Szali, że tak grają. Prędzej się o własne nogi potkną.
Więc jeśli Dudek z Szalą dostają szanse, to Magiera powinien ją dostać tym bardziej.

Yevaud
15-09-2003, 09:57
No to ciekawe, jakie efekty wzbudza w tobie gra Szali, Dudka, Kiełbowicza, a ostatnio także Svitlicy i Vukovica, że o Jóźwiaku nie wspomnę

szczepan
15-09-2003, 16:14
1)rezerwowy nie bedzie wchodzil na 85 on ma wchodzic na 30, 15 albo 10 ale przez ten czas musi pokazac sie to trudne ale jezeli chce wywalczyc pierwszy sklad to tak musi zrobic... zagrac ten czas na 200 % a u Magica ja nie widze nawet 50% - oczywiscie jest mozliowsc ze Magiera gral na 100% ale w takim razie ja dziekuje za takie 100%

2)akurat co do Szali to ja troche nie rozumiem... czasem mam wrazenie ze wszyscy chca zeby on byl libero, obronca skrzydlowym rozgrywajacym i napastnikiem... on nie ma finezyjnie rozgrywac pilki... on ma poprostu zabrac pilke przeciwnikowi i to nie gracja baletnicy ale poprostu skutecznie i potem ewentualnie wrzucic pilke i to wychodzi powiedzmy na poziomie srednio dobrym... o wiele lepiej niz Dudkowi...

3)ja tez nie wyrabiam jak widze Magica... pamietam na Partizanie "Jacek jak mogles mi to zrobic ja na Ciebie kase postawilem..." albo "Jacek i teraz juz nie zagrasz w Partizanieeeeeeeee"

Yevaud
19-09-2003, 21:37
Jesli dalej ktos uważa, że Magiera swojej szansy nie wykorzystal, to albo nie ogladal meczu z Wisłą, albo jest po prostu uprzedzony do tego zawodnika. On byl jednym z najlepszych na boisku!!! Popelnil co prawda jeden błąd (JEDEN!!!!), ale niegroxny. A jego bramka, jego zagranie piętą, jego podania o Sokola na prawą. Mecz z Wisłą potwierdzil, że to ja mialem rację w ocenie chlopaka.

crolick
19-09-2003, 21:57
Jesli dalej ktos uważa, że Magiera swojej szansy nie wykorzystal, to albo nie ogladal meczu z Wisłą, albo jest po prostu uprzedzony do tego zawodnika. On byl jednym z najlepszych na boisku!!! Popelnil co prawda jeden błąd (JEDEN!!!!), ale niegroxny. A jego bramka, jego zagranie piętą, jego podania o Sokola na prawą. Mecz z Wisłą potwierdzil, że to ja mialem rację w ocenie chlopaka.

stary jeden dobry mecz najwiekszego drewna ligi a ty juz od razu lejesz po gaciach i mowisz jaki to super zawodnik... ofszem dobrze zagral, ale odszczekam to jak go nazywam, dopiero jak magic zagra przynajmniej 1 dobry sezon!!

pozdrawiam :)

szczepan
20-09-2003, 00:43
powiem tak meczu nie ogladalem, widzialem bramke i powiem szczerze moze sie czepiam ale jakos tak mi to wygladalo na dosrodkowanie... dobra jaja sobie robie :P

obejrze caly mecz i powiem... ale jezeli rzeczywiscie Magic zagral swietny mecz to ja juz sie nie czepiam i dawac mu czesciej szanse...

Yevaud
21-09-2003, 19:26

stary jeden dobry mecz najwiekszego drewna ligi a ty juz od razu lejesz po gaciach i mowisz jaki to super zawodnik... ofszem dobrze zagral, ale odszczekam to jak go nazywam, dopiero jak magic zagra przynajmniej 1 dobry sezon!!

pozdrawiam :)

Ale to nie jest jeden dobry mecz. Już jak Okuka go wpuszczał na połówkę meczu, to się Magic pokazywał z dobrej strony. Z Lechem, z Polonią też dobrze zagrał. Ten mecz jest potwierdzeniem.
Tak więc nie po tym jednym meczu mówiłem o nim dobrze. Tylko jeszcze przed, a ten mecz potwierdził jedynie, że miałem rację.
A co do drewniactwa, to mamy w Legii najmniej 3 bardziej drewnianych - Jóźwiaka, Kiełbowicza i Szalę, a każdy z nich więcej grał od Magiery.

szczepan
21-09-2003, 20:24
nie przesadzaj... Jozwiak ok... Szal tez... ale Kielbowicz? napewno nie jest to wiekszy drewniak od Magiery ba on dla mnie nie jest wogole drewniakiem...