PDA

Zobacz pełną wersję : Sklepy z fajerwerkami

Jackos
10-09-2003, 15:30
Nie wiecie moze gdzie mozna kupic jakies race ognie rzymskie bengale itp. w Wawie??? jesli tak to wpiszcie w tym temacie adresy sklepow z takimi akcesoriami

Ostry
10-09-2003, 16:55
Na Górczewskiej koło takiej wypożyczalni video jest mały sklepik.Tam kupowałem rzymskie ognie na Karmazyna :) Było tam też trochę innej pirotechniki,ale niestety szczegółów nie znam.

Dziubek
10-09-2003, 17:43
W Marysinie Wawerskim jest nieduży sklep, ale dobrze zaopatrzony. Kupowałem tam na sylewstra i dla stałych klientów dają porządne zniżki. Mają też race. Nie znam dokładnego adresu.

Jackos
12-09-2003, 14:56
Ej no w tym temacie zniknelo troche postow!! co to za firlej?

Jackos
12-09-2003, 16:25
Boisz się że nie dostaniesz wszystkiego na tacy i sam będziesz musiał się wysilić?
Przepraszam ze chcialem sie poradzic kolegow (?) z forum, ktorzy zapewne lepiej wiedza gdzie jest dobry sklep z fajerwerkami typowo kibicowskimi niz ksiazka telefoniczna. Wydaje mi sie ze kibice sa bardziej obiektywni od sprzedawcow chcacych za wszelka cene sprzedac towar (nawet kiepski)

:fu:

peyek
13-09-2003, 08:21
8-

Naprawde myslisz ze ktos zdradzi ci na OGOLNODOSTEPNYM forum gdzie kupuje pirotechnike?

Łysolek
13-09-2003, 09:33
8-

Naprawde myslisz ze ktos zdradzi ci na OGOLNODOSTEPNYM forum gdzie kupuje pirotechnike?

Słuszna uwaga Peyek 8)

jahho
13-09-2003, 13:27
Nie okłamujmy sie ale każda ekipa wie gdzie czego szukac i u kogo. Z piro już nie ma takiej konspiry jak zawsze była :look:

Jackos
13-09-2003, 17:15
Mi nie chodzilo o to gdzie kupic jakis profesjonalny sprzet (uzywany np. przy oprawach naszych meczy) tylko o zwykla pirotechnike, chcialem akurat wtedy kupic pare petard (pisalem to juz, ale ten post zniknal w niewyjasnionych okolicznosciach) na mecz Polski ze Szwedami (w sumie dobrze ze mi sie nie udalo). Chcialem tez informacje z pewnej reki tzn miec pewnosc ze taki badz inny sklep naprawde tam jest. Ksiazke tel. to mam stara a wiadomo jak to jest z mala przedsiebiorczoscia, pojawia sie i znika (takie czasy). Dziekuje wszystkim osobom ktore mimo wszystko podaly mi te informacje