PDA

Zobacz pełną wersję : sparing z Iraklisem

Mini
10-09-2003, 14:48
9 października na towarzyski mecz z Legią przybędzie do Warszawy Iraklis Saloniki. Spotkanie to zostało zakontraktowane przy okazji transferu do greckiego klubu Marcina Mięciela. Przypomnijmy, że oprócz "Miętowego", w barwach Iraklisu występuje również były kapitan Legii, Cezary Kucharski. Sparing odbędzie się w czasie przerwy na mecze eliminacji do mistrzostw Europy.

MaxxxiM
10-09-2003, 15:40
9 października na towarzyski mecz z Legią przybędzie do Warszawy Iraklis Saloniki. Spotkanie to zostało zakontraktowane przy okazji transferu do greckiego klubu Marcina Mięciela. Przypomnijmy, że oprócz "Miętowego", w barwach Iraklisu występuje również były kapitan Legii, Cezary Kucharski. Sparing odbędzie się w czasie przerwy na mecze eliminacji do mistrzostw Europy.

Mini literowka w tytule :)

bardzo jestem ciekawy jak sie zaprezentuje Kucharz.

ange(L)
10-09-2003, 15:57
takie mecze jak z Partizanem czy Iralkisem maja tylko jedna pozytywna ceche: przy wiekszym zainteresowaniu meczem klub zarabia(wprawdzie nie takie duze,ale zawsze jakies)pieniadze. a nie oszukujmy sie-teraz Legii przydalby sie kazdy grosz

szczepan
10-09-2003, 17:09
ja mam nadzieje tylko ze nie bedzie znowu na sile robiony z tego mecz przyjazni...

Aureliusz
10-09-2003, 18:51
takie mecze jak z Partizanem czy Iralkisem maja tylko jedna pozytywna ceche: przy wiekszym zainteresowaniu meczem klub zarabia(wprawdzie nie takie duze,ale zawsze jakies)pieniadze. a nie oszukujmy sie-teraz Legii przydalby sie kazdy grosz
Więc nie spodziewajmy się, że bilety będą po 5, czy 10 złotych, choć przeciwnik niezbyt atrakcyjny. Bo w tym momencie to dla Legii będzie się liczyła tylko kasa, a nie to ile osób przyjdzie.

A myślę, że przy takich samych cenach co Partizan, to frekwencja będzie jeszcze mniejsza niż na Partizanie, bo tu chodziło o pożegnanie Okuki.

San się jeszcze zastanowię, czy iść. nie wiem, czy dla samego Kucharza i mięciela warto?

Cypis
10-09-2003, 19:03
Tylko zeby zrobili mecz o rozsadniejszej godzinie a nie jak z Partizanem. O 17 godz wiele osob wraca z pracy albo jeszcze pracuje :/

*PRZEMO*
10-09-2003, 20:49
jeee jeje jeje wkoncu zobacze jak Kucharz sobie radzi z nowa druzyna... mam nadzieje ze nam nie dokopia :P

MaxxxiM
10-09-2003, 22:31
jeee jeje jeje wkoncu zobacze jak Kucharz sobie radzi z nowa druzyna... mam nadzieje ze nam nie dokopia :P

klub niech zarobi, nasi niech nie odniosa kontuzji i bedzie dobrze