PDA

Zobacz pełną wersję : 997 - Program na dwójce. Znowu kibic bandyta :/

Mrozik
12-05-2003, 20:43
Przed chwilą oglądałem na dwójce 997. Trwa tam akcja Artyście przeciw bandytom. Pokazano ujęcia z młynu Widzewa, z jakiegoś dymu, oraz z racowiska jakiejś drużyny. Na końcu prowadzący powiedział : "Akcja ta jest kierowana do wszystkich młodych osób które rozpiera energia - mam tu na myśli Kibiców bandytów". Oczywiście znowu WSZYSCY kibice zostali przedstawieni jako bandyci. Ciekawe ile to jeszcze będzie trwało

amilo
12-05-2003, 22:44
to poprostu rece opadaja.... a zmieni sie to nie predko, kibice sami sobie nie dadza rady w odwroceniu stareotypu ktory na kazdym kroku media potwierdzaja... najlepiej jest jak najwiecej osob na mecze zabierac zeby zobaczyly jak to naprawde jest.

MaxyM
12-05-2003, 23:12
Kwiatkowski musi odejść! :lo:

To się nie zmieni dopóki temat: kibic w szaliku rozwalił budkę z hot-dogami, przestanie być medialny. Na to się natomiast nie zanosi bo nikomu na tym nie zależy.

ems
12-05-2003, 23:24
proponuje akcje bandyci przeciw artystom

bedzie sie dzialo !

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

dyha
13-05-2003, 07:03
proponuje akcje bandyci przeciw artystom

bedzie sie dzialo !

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

"w Dupach się już poprzewracało" pierdzielą w TV jakies głupoty że kibice są tacy i tacy , a jak trzeba się przed kimś pokazać , wybory się zbliżają to wszyscy wcześniej nastawieni anty , są wielkimi kibicami , i zasiadają razem z "bandytami" :hmm:

P.S. Ems jak było w Hadze ?? :rotfl:

kamyk
13-05-2003, 09:18
jebac to tvp oni nigdy sie nie zmiania dlaej beda cos walic jak to my sie zachowujemy na meczach i wogule olac to trzaba tylkos zkoda kibica ktory chce przyjsc na mecz a boj sie pujsc na mecz i zobaczyc jak jest naparwde bo naslucha sie w telefizi piedolenia i da se spokuj z przyjsciem na mecz!

Dżon Łejn
13-05-2003, 09:35
W tych telewizyjnych bredniach jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają ci którzy na meczu jeszcze nie byli.Prym wiodą tu qrrwy z tvn.Osobiście tv oglądam bardzo rzadko ale to co widiałem po Wrocku to było już przegięcie.Redaktorek kończąc pewien program powiedział że na mecz już ingdy nie pójdzie ,a w piłke pogra sobie sam(najlepiej własną głowa bo jest taka pusta :D).Szkoda tych ludzi , którzy po obejrzeniu takiego show uwierzą tym pajacom.

Gelo
13-05-2003, 11:44
Stereotyp kibica bandyty jest do zlamania jednak wymaga to czasu. Kazdy z nas musi odpowiedziec sobie na pytanie jak jadac, idac na mecz, czy tez z niego wracajac sie zachowuje. Czy udaje twardzielka i swoja energie, ktora moglby zostawic na trybunach glosno dopingujac ukochana druzyne, wyladowuje na koszach na smieci, budkach z hot-dogami, srodkach komunikacji etc. Na obraz caloscie skladaja sie malutkie obrazy jednostki, tak jak jest to na kartoniadzie :)

P.S. Jednak odnaosze tez podobne wrazenia jak moi przedmowcy, iz telewizja kreuje obraz kibica jako bandyty, przestepcy, w najlepszym wypadku pijanego malolata :fu: to zalosne, ale tak jak pisalem powyzej i ten stereotyp jest do zlamania.

Mrozik
13-05-2003, 15:23
Stereotyp kibica bandyty jest do zlamania jednak wymaga to czasu. Kazdy z nas musi odpowiedziec sobie na pytanie jak jadac, idac na mecz, czy tez z niego wracajac sie zachowuje. Czy udaje twardzielka i swoja energie, ktora moglby zostawic na trybunach glosno dopingujac ukochana druzyne, wyladowuje na koszach na smieci, budkach z hot-dogami, srodkach komunikacji etc. Na obraz caloscie skladaja sie malutkie obrazy jednostki, tak jak jest to na kartoniadzie :)

P.S. Jednak odnaosze tez podobne wrazenia jak moi przedmowcy, iz telewizja kreuje obraz kibica jako bandyty, przestepcy, w najlepszym wypadku pijanego malolata :fu: to zalosne, ale tak jak pisalem powyzej i ten stereotyp jest do zlamania.

Małolata w jakim sensie?? :)

Mrozik
13-05-2003, 15:24

Mówisz tu o małolacie jako osobie nie pełnoletniech czy o Małolacie jako o naszym koledze :)

Gelo
14-05-2003, 16:48
nie nie nie. Nie o jednym z naszych kolegow. Napisalem ze media kreuja kibicow na bandytow, w najlepszym wypadku na podpitych malolatow, gowniarzy (takie stwierdzenia na kibicow slyszalem wiele razy w TVP). Wlasnie to sprawia ze ludzie boja sie chodzic na stadiony. Powtorze jeszcze raz, mysle ze ten stereotyp tez jest do zlamania.

P.S. Dotychczas myslalem, ze moje posty sa pisane zrozumialem jezykiem.

Mrozik
14-05-2003, 17:37
P.S. Dotychczas myslalem, ze moje posty sa pisane zrozumialem jezykiem.

A ja myślałem że nie wszystkie są traktowane poważnie :/ = żartowałem z tym Małolatem :)

Gelo
14-05-2003, 21:30
:/ to jest wlasnie jedan z wad internetu, ze osoba czytajaca nie widzi osoby piszacej=mowiacej i nie zawsze potraktuje jej post tak jak chcialby jego autor. Myslalem, ze twoje pytnie nie jest zartem stad moja odpowiedz. Teraz gdy juz wieme jakie byly twoje zamiary Mrozik sam sie dobrze usmialem :rotfl: