PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa strona!

qwerty1234
09-09-2003, 18:02
...

crolick
09-09-2003, 18:14
tak zdecydowanie krok w b dobra strone. zreszta strona jest w necie chyba od kilku dobrych dni...

MaxxxiM
09-09-2003, 18:15
No nareszcie zapowiadany nowy imidż stronki jest...
www.Legia.pl
Mi tam się podoba-następny krok naprzód... :)
Oczywiście można ją jeszcze dopracować,zrobić jakieś forum na którym byłby czasem Strejlau lub coś like that :]
Ale jest gitarka zapraszam do wejścia.... :>

bylem dzis na tej stronie. mialem nadzieje, ze znajde interesujace mnie informacje. jak na moj gust to przed tworcami tej witryny jest jeszcze masa pracy. poki co nie ma tam nic, co mogloby kibica Legii zainteresowac.

ps. uzywanie slowa "stronka" powinno byc zabronione pod kara ciezkich robot i chłosty 8- i

ange(L)
09-09-2003, 18:31
naprawde swietna ta galeria kibicow(dodac nalezy ze bardzo obszerna) w ktorej wiekszosc zdjec przedstwaia zawodnikow :/

co do 'imidzu' to naprawde nie mogli dac nikogo innego na logo strony tylko nieobecnego juz w klubie Kucharza? :/

MaxxxiM
09-09-2003, 18:32
No nareszcie zapowiadany nowy imidż stronki jest...
www.Legia.pl
Mi tam się podoba-następny krok naprzód... :)
Oczywiście można ją jeszcze dopracować,zrobić jakieś forum na którym byłby czasem Strejlau lub coś like that :]
Ale jest gitarka zapraszam do wejścia.... :>

bylem dzis na tej stronie. mialem nadzieje, ze znajde interesujace mnie informacje. jak na moj gust to przed tworcami tej witryny jest jeszcze masa pracy. poki co nie ma tam nic, co mogloby kibica Legii zainteresowac.

ps. uzywanie slowa "stronka" powinno byc zabronione pod kara ciezkich robot i chłosty 8- i
ale wygląda znacznie lepiej niż wcześniej...proponuje wysyłanie maili pod info@Legia.pl z tym co chcielibyśmy aby się pojawiło na stronie,ja już wysłałem...
ps.już dobrze Maxxxim...? :>

Krotki, sorry jesli sie unioslem (kolejne glupie slowo, tym razem w moim wlasnym wykonaniu 8- ), ale to dziala na mnie wlasnie tak. juz policzylem do dziesieciu i jest doskonale :)

a jesli chodzi o strony, to ja osobiscie wole zeby dobrze rozwijala sie strona LegiaLive. i jesli ktos chce pomoc to ponawiam swoj apel o materialy dot. Roberta Gadochy bo ich mam malo, a musze miec wiecej :)
przy okazji dziekuje wszystkim, ktorzy mi juz przyslali.

Krotki, jeszcze raz sorry ;)

Ostry
09-09-2003, 18:35
Teraz nasza oficjalna strona prezentuje się o wiele lepiej.Mam nadzieję,że będzie coraz lepiej jeżeli chodzi o jej zawartość :)

Kawa
11-09-2003, 08:03
Stronka fajna szkoda tylko ze w głównym banerze jest Kucharski :/

Aureliusz
11-09-2003, 08:46
Ja nie wiem czym tu się podniecać. Jeszcze jakiś czas temu ktoś z klubu mówł, że zostanie przerobiona oficjalna strona Legii. Twierdził, że kibic będzie o wszystkim informowany co się dzieje w klubie, "nawet o wymianie 3 krzesełek". Tymczasem oprócz nowego wyglądu ta strona nic nie oferuje. Informacji, jakie się ukazują jest zdecydowanie za mało. A już galeria kibiców to jakiś żart - kilka zdjęć na krzyż.

MaxxxiM
11-09-2003, 10:28
Stronka fajna szkoda tylko ze w głównym banerze jest Kucharski :/
:tututu: :krzeslo: :box: :brick: :bat: :bom2:

wracajac do tematu. zanim strona oficjalna bedzie funkcjonowala na przyzwoitym poziomie to chyba sie pokolenie kibicow zmieni, znaczy wyrosnie nowe.
LegiaLive jest tysiac razy lepsza i sie rozwija. a tam wlasnie zaczeli od tego ze layoucie umiescili Kucharza ktory juz w Legii nie gra. mysli tam ktos w ogole? jak juz tak bardzo chcieli nawiazac do wybitnych zaowdnikow to jest ich kilku (Brychczy, Deyna, Gadocha, etc.)

Aureliusz
11-09-2003, 10:54
Ja nie wiem czym tu się podniecać. Jeszcze jakiś czas temu ktoś z klubu mówł, że zostanie przerobiona oficjalna strona Legii. Twierdził, że kibic będzie o wszystkim informowany co się dzieje w klubie, "nawet o wymianie 3 krzesełek". Tymczasem oprócz nowego wyglądu ta strona nic nie oferuje. Informacji, jakie się ukazują jest zdecydowanie za mało. A już galeria kibiców to jakiś żart - kilka zdjęć na krzyż.
człowieku liczy się jakikolwiek ruch-sygnał że coś się dzieje...np. od wczoraj chyba przybył nam kolejny baner na stronie tj.Warki!
myślisz że od razu Trylnik nam nabuduje sklepów z pamiątkami? to nie możliwe tak od razu więc ja się ciesze jak widzę nawet małe kroczki na przód jeśli chodzi o marketing...
Z aukcji dwóch proporczyków np.15% zostanbie przeznaczonych na Wielką Zrzutkę...Zaraz ktoś powie że to tylko 15% ale patrząc na finansową sytuację klubu trzeba to docenić!
pzdr :)
Tak, ja powiem. To tylko 15%. To kpina. Rzucą na zrzutkę ze 300 złotych, a brakuje z 50 000. Po prostu trzeba to docenić. :>
I jaki sygnał, że coś się dzieje. Owszem dzieje się, ale jeśli chodzi o nieoficjalne strony Legii. Przynajmniej 4 z nich są lepsze niż oficjalna, nawet po tej zmianie, którą ja nazwałbym kosmetyczną. Taka LegiaLIVE powinna być dla klubu wzorem.
A Kucharz to już przegięcie. To nie ma teraz w zespole zawodników, którzy by zasługiwali na to bardziej niż Kucharz?

Woytek
11-09-2003, 10:58
Z aukcji dwóch proporczyków np.15% zostanbie przeznaczonych na Wielką Zrzutkę...Zaraz ktoś powie że to tylko 15% ale patrząc na finansową sytuację klubu trzeba to docenić!
pzdr :)

Ja to powiem! :D
owszem fajny gest ze strony klubu ze daje 15%, ale te aukcje smsowe mnie nie przekonuja. bo wysylajac smsa marnujesz kase a nie masz gwarancji ze wygrasz poniewaz ktos moze wyslac o 1 smsa wiecej. a wlozonych (?) pieniedzy juz nie odzyskasz. dlatego pieniadze w tej aukcji sa bardzo niewielkie.

spojrzcie na ZWYKLA aukcje na legialive. w tej chwili dorzucamy sie do Wielkiej Zrzutki kwota 1000 zl!.
ciekawe ile zlotowek bedzie stanowilo te 15%...

Woytek
Legia LIVE!

PS. na oficjalnej dokonano 4 poprawek ktore zaproponowalem:
- strona klubu pilkarskiego (bylo sportowego!)
- zdjecie sugerowania odpowiedzi w sondzie
- wywalenie tego sraczkowatego koloru z tabeli ;]
- poprawienie strony SMS (rozciagala sie w bok)

crolick
11-09-2003, 11:28
zdjeli juz kucharskiego. teraz jest sokol i kielbik :)

Adiq
11-09-2003, 16:13
Widać, że nareszcie coś zaczyna się dziać z oficjalną. :+:

BTW: czy ktoś wie coś więcej o tej stronce?

http://bilder23.parsimony.net/forum45642/baner1.gif

MaxxxiM
12-09-2003, 21:33

Co raz więcej tych stron Legii w necie się robi...

z jednej strony to dobrze, bo widac, ze kibicow jest duzo. z drugiej strony lepiej by bylo gdyby funkcjonowaly trzy nieoficjalne i jedna oficjalna ale za to na bardzo wysokim poziomie.

*PRZEMO*
13-09-2003, 05:56
stronka moze byc ale wole LEgiaLive '8

MaxxxiM
13-09-2003, 12:19
stronka moze byc ale wole LEgiaLive '8

:fu:

jesli strona oficjalna kiedykolwiek dorowna LegiaLive to chyba bedzie II Cud Nad Wisla

|
13-09-2003, 23:22
Niestety tak to juz jest ze strony oficjalne czasami nie prezentują zbyt wysokiego poziomu merytorycznego :/ Dzieje sie tak dlatego ze wiele znanych firm, czy np. takich klubów piłkarskich, wystawia swoją strone w necie tylko z takiego powodu ze w dzisiejszych czasach nie wypada takowej nie mieć. Natomiast takie witryny jak legialive powstają z incjatywy ludzi którzy na prawde wiedzą czego chcąi i rzetelnie przykładają sie do roboty - i oby jak najwięcej takich :)

Aureliusz
14-09-2003, 08:36
Niestety tak to juz jest ze strony oficjalne czasami nie prezentują zbyt wysokiego poziomu merytorycznego :/ Dzieje sie tak dlatego ze wiele znanych firm, czy np. takich klubów piłkarskich, wystawia swoją strone w necie tylko z takiego powodu ze w dzisiejszych czasach nie wypada takowej nie mieć. Natomiast takie witryny jak legialive powstają z incjatywy ludzi którzy na prawde wiedzą czego chcąi i rzetelnie przykładają sie do roboty - i oby jak najwięcej takich :)
Ja to widzę trochę inaczej. Oficjalne nigdy nie będą prezentowały najwyższego poziomu merytorycznego. Popatrzmy na taką sprawę z Ideą. Ja sobie nie wyobrażam, że na oficjalnej mogłoby się pojawić tyle spekulacji na temat nowych/ewentualnych sponsorów, bo to może zakłócić negocjacje. To samo ewentualnych wzmocneń. Nie napiszą, że Legia interesuje się Ronaldo :> bo wtrąci się Wisła i go podkupi :rotfl: . Po prostu na oficjalnych stronach pewnych rzeczy nie można pisać przed faktem dokonanym, co można na nieoficjalnych. Albo takie komentarze do newsów jakby się pojawiły na legia.pl to od razu większość z nich była by typu trylnik spierdalai. Albo wyniki Pogoni, co ich w klubie obchodzą wyniki portowców, a nas jak najbardziej, więc na oficjalnej nigdy ich nie będzie.
Tyle jeśli chodzi o merytorykę. Cała reszta jest jak najbardziej do zrobienia, tzn więcej fotoreportaży, sondy, konkursy, ankiety itp.

MaxxxiM
14-09-2003, 10:23
Ja to widzę trochę inaczej. Oficjalne nigdy nie będą prezentowały najwyższego poziomu merytorycznego. Popatrzmy na taką sprawę z Ideą. Ja sobie nie wyobrażam, że na oficjalnej mogłoby się pojawić tyle spekulacji na temat nowych/ewentualnych sponsorów, bo to może zakłócić negocjacje. To samo ewentualnych wzmocneń. Nie napiszą, że Legia interesuje się Ronaldo :> bo wtrąci się Wisła i go podkupi :rotfl: . Po prostu na oficjalnych stronach pewnych rzeczy nie można pisać przed faktem dokonanym, co można na nieoficjalnych. Albo takie komentarze do newsów jakby się pojawiły na Legia.pl to od razu większość z nich była by typu trylnik spierdalai. Albo wyniki Pogoni, co ich w klubie obchodzą wyniki portowców, a nas jak najbardziej, więc na oficjalnej nigdy ich nie będzie.
Tyle jeśli chodzi o merytorykę. Cała reszta jest jak najbardziej do zrobienia, tzn więcej fotoreportaży, sondy, konkursy, ankiety itp.

to niejest tak do konca. Legia ma tyle materialow, ze merytorycznie moglaby byc najlepsza pod tym wzgledem strona. nie bede publicznie "sprzedawal" pomyslow, bo wole je oddac Wojtkowi dla dobra LegiaLive, ale pole manewru Legii jesli chodzi o www jest ogromne. i gdyby byli madrzy to zdecydowaliby sie na wspolprace wlasnie z LegiaLive i to co nie miesci sie z roznych powodow na stronei oficjalnej mogloby pojawiac sie tu. ale to trzeba myslec, a lwadze naszego klubu maja chyba z tym problem

Aureliusz
14-09-2003, 10:37
Etam-komentarze mogłyby być,ja w żadnym wypadku nie będę tam bluzgał na Trylnika etc.,a warto żeby ktoś z Legii wiedział jakie mamy zdanie na poszczególne tematy... :>

Może Ty nie, ale już na Legia Live czytałem takie. A jesli dodatkowo komentarze byłyby na oficjalnej, to trylnik na pewno by tam zaglądał i jestem pewin, że taka możliwość trwała by krótko.
A jeśli nie pojawiały by się bluzgi, to znaczy, że komentarze są cenzurowane i wyglądałoby, że wszystko jest cacy, a nie jest.
(Balcero... tzn Trylnik musi odejść. - to tak na marginesie)

Ja to widzę trochę inaczej. Oficjalne nigdy nie będą prezentowały najwyższego poziomu merytorycznego. Popatrzmy na taką sprawę z Ideą. Ja sobie nie wyobrażam, że na oficjalnej mogłoby się pojawić tyle spekulacji na temat nowych/ewentualnych sponsorów, bo to może zakłócić negocjacje. To samo ewentualnych wzmocneń. Nie napiszą, że Legia interesuje się Ronaldo :> bo wtrąci się Wisła i go podkupi :rotfl: . Po prostu na oficjalnych stronach pewnych rzeczy nie można pisać przed faktem dokonanym, co można na nieoficjalnych. Albo takie komentarze do newsów jakby się pojawiły na Legia.pl to od razu większość z nich była by typu trylnik spierdalai. Albo wyniki Pogoni, co ich w klubie obchodzą wyniki portowców, a nas jak najbardziej, więc na oficjalnej nigdy ich nie będzie.

to niejest tak do konca. Legia ma tyle materialow, ze merytorycznie moglaby byc najlepsza pod tym wzgledem strona. nie bede publicznie "sprzedawal" pomyslow, bo wole je oddac Wojtkowi dla dobra LegiaLive, ale pole manewru Legii jesli chodzi o www jest ogromne. i gdyby byli madrzy to zdecydowaliby sie na wspolprace wlasnie z LegiaLive i to co nie miesci sie z roznych powodow na stronei oficjalnej mogloby pojawiac sie tu. ale to trzeba myslec, a lwadze naszego klubu maja chyba z tym problem

Zgoda, ma najwięcej materiałów, bo nikt nie wię więcej niż ten kto siedzi w czymś po uszy, czyli właśnie KP. Ale pewnych rzeczy, dla nas bardzo ciekawych, na oficjalnej się nie mogą pojawić. Nie będę się powtarzał, tylko przypomnę, np takie spekulacje transferowe.

MaxxxiM
14-09-2003, 10:51
Zgoda, ma najwięcej materiałów, bo nikt nie wię więcej niż ten kto siedzi w czymś po uszy, czyli właśnie KP. Ale pewnych rzeczy, dla nas bardzo ciekawych, na oficjalnej się nie mogą pojawić. Nie będę się powtarzał, tylko przypomnę, np takie spekulacje transferowe.

dlatego pisalem o wspolpracy ze strona nieoficjalna. ale cala historia, sylwetki pilkarzy, historyczne wyniki, niezapomniane momenty - po prostu gdyby tylko chcieli. ale widac ze im to wisi. niestety nie tylko strona internetowa.

ange(L)
14-09-2003, 15:29
nie rozumiem czemu niektorzy podniecaja sie strona oficjalna-pod wzgledem merytorycznym i graficznym jak dla mnie to dno. Nie ma co ich chwalic za drobne, 'kosmetyczne' zmiany. Strona wyraznie zrobiona 'na odwal sie'....precz z minimalizmem!

abdul ibn rashid
14-09-2003, 15:32
nie rozumiem czemu niektorzy podniecaja sie strona oficjalna-pod wzgledem merytorycznym i graficznym jak dla mnie to dno. Nie ma co ich chwalic za drobne, 'kosmetyczne' zmiany. Strona wyraznie zrobiona 'na odwal sie'....precz z minimalizmem!

Zaprawde powiadam Ci. A wiem co mówię. To dopiero początek !!!!!

abdul ibn rashid
14-09-2003, 15:39
Witam na forum 8)
To Ty się tą stroną bawisz,rozumiem? :hmm:

Dziń dybry!!!!

Nie, nie ja. Ale, mam swoich ludzi tu i ówdzie.

Nazgul
14-09-2003, 15:45

To przekaż im taką drobną sugestię - niech wywala w cholerę to intro - jest bardzo wqrzające :D

Nazgul
14-09-2003, 16:16

To przekaż im taką drobną sugestię - niech wywala w cholerę to intro - jest bardzo wqrzające :D
Ja tam sobie ustawiłem w Ulubionych www.Legia.pl/index.html i nie muszę oglądać intra :rotfl:

A Ty myślisz że ja inaczej? :rotfl: :buhaha:

ange(L)
16-09-2003, 20:28

jak narazie robia bardzo fajne relacje z meczow...zobaczymy co pokaza pozniej...oj namnozylo nam sie tych serwisow o Legii ;) ale to dobrze konkurencja zmusza wszystkich to rozwijania sie

szczepan
16-09-2003, 22:39

chyba wiem kto tworzy ta strone...

jezeli dobrze mysle to pozdrowienia dla tej osoby... :D

Adams_
16-09-2003, 22:56
Zajebista jest, bardzo podoba mi sie. W 1280x1024 wyglada miodnie :D

szczepan
16-09-2003, 22:58

ktora?

Nazgul
16-09-2003, 23:05
czy ktoś wie coś więcej o tej stronce?

Uruchamia się już od dłuższego czasu - a banerek ładny, tylko skopany merytorycznie :)

Q_(L)
17-09-2003, 10:52
Jacys idioci doliczyli Legii 3 pkt do Tabeli I ligi za wczorajszy mecz Górnik - Legia 0:2. Gornikowi zaliczyli porazke
Ciekawe kto u nich robi strone - pewnie jakis informatyk, ktory wogole nie zna sie na Pilce Noznej i nie jest kibicem.

Legia MISTRZ

-----------------------------------------------------------------------

Witam na forum w swoim imieniu i (mam nadzieję) wszystkich forumowiczów.
Tumanów nie brakuje. No ale jeżeli klub zleca prowadzenie oficjalnej strony takim jeleniom to nie dziwne, że i innych spraw nie umieją załatwić.

Wysoki29
17-09-2003, 11:16
To chyba jest jakos automatycznie wpisywane i system mecz Gornik - Legia zaliczyl jako mecz 7 kolejki I ligi i dlatego dodal Legii 3 pkt (jak wezmieny na szczegoly ponizej tabeli - to mamy informacje, ze to jest tabela po 7 kolejce)
Dziwne troche - ale jestem za tym aby za 1,5 tygodnia byl taki sam wynik :)

LEGIA MISTRZ

Adams_
17-09-2003, 19:54

ktora?

Legia.pl