PDA

Zobacz pełną wersję : "Sokół I" Do Reprezentacji!!!!!

Joker
09-09-2003, 13:51
Karwan bez formy i nie gra, Lewandowski srodkowy defensywny pomocnik. Co wy na to zeby do kadry wrócił Nasz Sokół i pokazał jak sie gra na prawej pomocy??? Przeciez on w tej rundzie gra świetnie, i to uderzenie z dystansu!!!!! Jednym słowem przydał by sie bardzo i w parze z Saganem +Zielek rozwalili by Szwedów tak jak kiedys Legia IFK Goteborg!! A moze janas już nie lubi Legii??? Sokól do Kadry!!!

Ps Sokól nie zapomnij tez władowac jekiejś brameczki Polkowicom w Piatek, a potem Wisełce :):):)

szczepan
09-09-2003, 16:31
jakos nie widze Sokola w kadrze... moze jako Joker (:P) wchodzacy na ostatnie minuty... ale nie... jednak nie...

Kempes
09-09-2003, 17:26
Teraz przypuszczam ,że bliżej do kadry młodszemu niż starszemu

''nasz'' starszy rzeczywiscie jest w dobrej formie ale wogóle nie jest zgrany z reprezentacją a na skrzydłowych w takich wieku nie ma co opierać kadry.

Oby za rok dwa młodszy sie wprowadzil do zespolu i zasluzyl grą na powolanie 8)

Yevaud
09-09-2003, 17:35
Pytanie - kto ma więc grać na prawej pomocy?
Niesprawdzający się Dąbrowski? Rezerwowy w Grodzisku Zając? A może Szymkowiak?

Jak się ktoś znajdzie lepszy niż Sokół (Karwan wróci do formy, Smolarek zacxznie znów grać jak przed kontuzją) to niech gra. I wtedy możnaby podziękować Sokołowskiemu. Ale póki co nikogo nie widać. Brak Sokołowskiego to duuuuuży błąd. Podobnie, jak brak Bojarskiego.
"Z braku laku" właśnie tych dwóch zawodników Janas powinien brać do kadry na prawą stronę.

crolick
09-09-2003, 17:38
Pytanie - kto ma więc grać na prawej pomocy?
Niesprawdzający się Dąbrowski? Rezerwowy w Grodzisku Zając? A może Szymkowiak?

Jak się ktoś znajdzie lepszy niż Sokół (Karwan wróci do formy, Smolarek zacxznie znów grać jak przed kontuzją) to niech gra. I wtedy możnaby podziękować Sokołowskiemu. Ale póki co nikogo nie widać. Brak Sokołowskiego to duuuuuży błąd. Podobnie, jak brak Bojarskiego.
"Z braku laku" właśnie tych dwóch zawodników Janas powinien brać do kadry na prawą stronę.

bojarski to wiesz, nie tak liga. a na prawej pomocy powinien grac zurawski, a w ataku sagan z rasiakiem [dobra gra glowa, przyda sie na szwedow]

Joker
09-09-2003, 19:08
Teraz przypuszczam ,że bliżej do kadry młodszemu niż starszemu
''nasz'' starszy rzeczywiscie jest w dobrej formie ale wogóle nie jest zgrany z reprezentacją a na skrzydłowych w takich wieku nie ma co opierać kadry.
Oby za rok dwa młodszy sie wprowadzil do zespolu i zasluzyl grą na powolanie 8)

moim zdaniem młodszy Sokoł to zupelnie nie "ta liga". Sokół I juz swego czasu grał w reprezentacji i to całkiem nieźle jak pamietam, a teraz jest w formie po prostu. Innych zawodników w jego dyspozycji na tą pozycje po prostu nie widze. A juz czepianie sie wieku jest zupełnie bezzasadne. Nie liczy sie wiek tylko umiejetnosci i forma tak mówi Janas i ja takze tak uwazam. To co w takim razie powiedziec o Zielińskim??? Sokoł to przy nim młodzieniaszek. poza tym Janas zna go z Legii wiec sprawa jest ułatwiona. moim zdaniem to całkiem niezły pomysł o czym przekonacie sie po jutrzejszym łomocie od Szwedów. chociaz mimo wszytsko bede trzymal kciuki za naszych. Polska i Legia gola!!!

Siekier
09-09-2003, 20:42
Moim zdaniem Sokół chyba powinien dostać powołanie na kadre bo żeczywiście w tej rundzie gra naprawde dobrze ! Ale coś mi sie wydaje że jej nie dostanie bo ... sam nie wiem heh :hmm: (może wiek)

MaxxxiM
09-09-2003, 20:48
Moim zdaniem Sokół chyba powinien dostać powołanie na kadre bo żeczywiście w tej rundzie gra naprawde dobrze ! Ale coś mi sie wydaje że jej nie dostanie bo ... sam nie wiem heh :hmm: (może wiek)

po co ma ryzykowac kontuzje? niech gra w Legii i na tym niech sie skupi.
w reprezie w zwiazkuz tym ze raczej mamy marne szanse na awans (mowie o barazach), powinni grac mlodzi. np Mila, ktory dzis gra znakomicie

Joker
09-09-2003, 22:05
Mila dzisiaj grał Wodzisławiu w mlodziezówce bardzo przecietnie, zeby nie powiedziec słabo. A Sokoł I strzelił ostatnio w Wodzisławiu bramke stadiony świata. Ale w sumie moze to i lepiej że nie złapie kontuzji itd. Zeby tylko Saganowi nic sie nie stało!!!!!! W kazdym razie uwazam ze Janas szuka jakichs Lewandowskich, zamiast przyjsc na mecz Legii i zobaczyc Sokoła w formie... to chore. :fu:

MaxxxiM
09-09-2003, 22:10
Mila dzisiaj grał Wodzisławiu w mlodziezówce bardzo przecietnie, zeby nie powiedziec słabo. A Sokoł I strzelił ostatnio w Wodzisławiu bramke stadiony świata. Ale w sumie moze to i lepiej że nie złapie kontuzji itd. Zeby tylko Saganowi nic sie nie stało!!!!!! W kazdym razie uwazam ze Janas szuka jakichs Lewandowskich, zamiast przyjsc na mecz Legii i zobaczyc Sokoła w formie... to chore. :fu:

Mila gra dobrze, chyba nie ogladales calego meczu

Yevaud
09-09-2003, 22:39
O co chodzi z Milą? Przecież na lewą pomoc mamy conajmniej solidnego Krzynówka. Skąd się tu Mila zaplątał?

Sokołowski i Bojarski to najlepsi obecnie prawi pomcnicy w lidze. Za granicą na tej pozycji grają Karwan, Iwan i Dąbrowski - to znaczy Karwan nie do końca gra....

Dąbrowski i Iwan :fu:
Dobrze jest mieć dwóch zawodników na każdą pozycję. Stąd będę się upierał, że drugim po Sokole powinien być Bojar.

Joker
09-09-2003, 22:43
Ogladałem cały mecz młodziezówki. ;):)

MaxxxiM
10-09-2003, 09:01
Ogladałem cały mecz młodziezówki. ;):)

i naprawde uwazasz ze Mila wypadl slabo?

kamyk
10-09-2003, 09:16
nio nie wiem ale mysle ze by trzeba dac sokolowi I szanse bo naparwde teraz ten facet jest w takim gazie ze szok mogl by sobie poradzic w reprezentacj:)mam nadzieje ze troszke janas pzrejrzy na oczy :)

Bro(d)War
10-09-2003, 09:51
Dziwne , ale wczoraj tj.9.09 też pomyślałem o Sokole I i kadrze.
W jego wieku nie ma co liczyć że będzie gwiazdą repry , ale dzisiaj gdy nie ma dobrego prawego mógłby go Janas wypróbować.
Może z Węgrami da mu szansę.
Pozdro.

Mini
10-09-2003, 13:24
dzielą nas kilometry łączą myśli o prawoskrzydłowych.
co z tego że Sokół I jest "stary" reprezentacja przeciez ma grac dobrze cały czas a nie za 10 lat.od tego są reprezentacje juniorskie i dawno zapomniana kadra B.
a Szymkowiak rzeczywiscie powinien być ze Szwedami spróbowany po prawej bo dawno temu jeszcze przed kontuzją i zaraz po niej grał w Widzewie po prawej stronie.i wg Dąbrowski w tym jednym meczu w reprezentacji zagrał może nie rewelacyjnie ale przynajmniej dobrze, a na tle pozostałych wyglądał nawet b.dobrze.
tak więc albo Sokoła albo azjatę albo Kaana albo rozwiązać reprezentację.
a Mila grał z oszustami dobrze.najlepiej z całej zgrai.

MaxxxiM
10-09-2003, 14:43
a ja sprobowalbym Zurawskiego, bo on od pewnego zcasu wykazuje ogromna chec do cofania sie i odbierania pilki. mialby okazje i moze po meczu nikt nie mialby do niego pretensji.

muster
10-09-2003, 14:50
Hej Sokoły I i II! Najlepiej to żeby żaden z nich nie jechał na zgrupowanie reprezentacji, bo by ich tam jeszcze Janas skontuzjował (żeby pomóc Amice lub Wiśle). Ta reprezentacja to cyrk jest, a nie drużyna piłkarska.

Marcin-IRONEK
10-09-2003, 15:21
Jak dla mnie cool, no cyba że Karwan wruci do formy, ale moim zdaniem SOKÓŁ I to teraz najlepszy polski prawy pomocnik.

Aureliusz
10-09-2003, 18:00
NIe, nie, i jeszcze raz nie. Sokół jest solidny, ma swoje wzloty i upadki, ale do kadry się nie nadaje. Miał już swoją kiedyś szansę w kadrze, ale jej raczej nie wykorzystał.

A na prawej stronie bym próbował jednak Dąbrowskiego. Chłopak nieżle się spisuje w Turcji, a w kadrze nie dostał porządnej szansy. Co to jest połówka meczu. trzeba mu dać szansę cały mecz, może dwa i dobiero wystawiać cenzurki.

*PRZEMO*
10-09-2003, 19:47
jakos nie widze Sokola w kadrze... moze jako Joker (:P) wchodzacy na ostatnie minuty... ale nie... jednak nie...

ja rowniez nie widze sokoła w kadrze.. :P chociarz kto wie ktow ie,moze z czawsem ;)

MaxxxiM
10-09-2003, 21:15
a ja dzis w ogole nie widzialem kadry

Yevaud
11-09-2003, 09:56
Wszyscy się chyba zgadzamy, że Kosowski, Szymkowiak czy Lewandowski na prawej stronie to straszliwa pomyłka.

Karwan i Zając nie grają na co dzień - są kompletnie bez formy. O Smolarku dawno już nie było nic słychać. Jak się jego przygoda z piłką po trawci i kontuzji.

W tym wypadku nazwisko Sokołowskiego jest ciekawą propozycją. No bo co przemawia przeciw niemu? Że jest tylko solidny, a nie genialny? Pokażcie 11 Polaków, którzy byliby więcej niż solidni. Bardzo dobry jest Dudek, Żurawski, Bąk i powiedzmy Krzynówek. Z tego Żurawski się nei sprawdza w kadrze. Reszta jest też co najwyżej solidna. Sokołowski by więc nie odstawał.

I druga rzecz - jeśli nie Sokołowski to kto??? Naprawdę wolicie Lewnadowskiego? Padła tylko jedna propozycja - Roman Dąbrowski. Ale co, jeśli ten będzie kontuzjowany? Na każdą pozycję warto mieć dwóch conajmniej zawodników.

MaxxxiM
11-09-2003, 10:18
moze i Sokol, ale niech go Janas nie skaleczy i odstawi do Legii w calosci.

legart
11-09-2003, 10:18
Jakoś nie widzę SOkoła I w kadrze.

Q_(L)
11-09-2003, 11:08
Sokołowskiemu życzę jak najlepiej, ale w kardze stawiałbym (jak kilka innych osób) na Dąbrowskiego (też uważam, że nie dostał prawdziwej szansy), a jakby regularnie grał Karwan to na niego...
W przyszłości liczę na Smolarka - niech się leczy 8)

Dlatego na razie Dąbrowski No.1, a w rezerwie Sokołowski...

Yevaud
11-09-2003, 11:38
Jakoś nie widzę SOkoła I w kadrze.

No to kogo widzisz? Lewandowskiego??

Apropos Dąbrowskiego - jeśli komuś przeszkadza wiek Sokoła, to Kaan Dobro wiele młodszy nie jest.
Jak dla mnie Janas powinien powoływać aktualnie najlepszych - Dąbrowski i, jako zmiennik, Sokołowski, bądź Bojarski. Bo to są w tej chwili najlepsi polscy prawi pomocnicy.

calagan
11-09-2003, 12:29
Coz, wychodzi znowu patrzenie w metryki pilkarzy. Skonczmy z tym. Co z tego, ze Sokol ma 33 lata skoro na dzien dzisiejszy jest jednym z najlepszych prawych pomocnikow z polskim obywatelstwem. Wszyscy mowia Sokol nie, ale ci ktorych wymieniaja zamiast niego sa z reguly bez formy. Karwany, Smolarki i inne Zajace sa moze i lepsze, ale oni nie graja, nie sa w formie. Jak potrzebuje kogos na mecz za 7 dni to nie powolam Karwan, ktory moze za miesiac wywalczy sobie miejsce w klubie. Wezme najlepszego wsrod grajacych. Przekwalifikowac to mozna skrzydlowego na srodkowego, ale srodkowego nie nauczysz raptem szybko biegac od pola karnego do pola karnego i jeszcze dobrze dosrodkowywac. Takie eksperymenty sa bez sensu. Niestety trenerzy sa jak glupi jak buty - nazwisko znane to powolac. Lepiej juz wtedy mlodych powolac, zeby sie otrzaskali, a nie kolesi bez formy. A tlumaczenie sie brakiem ogrania miedzynarodowego jest kretynskie, bo ten bez ogrania, ale w lepszej formie bedzie bardziej przydatny od tego doswiadczonego.