PDA

Zobacz pełną wersję : Siatkówka, ME kobiet 2009.

Andrzej
01-10-2009, 19:58
Ogląda ktoś? ;)

Właśnie Holenderki ograły Rosjanki 3:2 więc wystarczy nam wygrać za chwilę z Bułgarią i mamy półfinał. :)

GregorAE
01-10-2009, 20:22
Fajnie, że Holenderki nie odpuściły. Chociaż dla nich brak Rosji w półfinałach to też akurat plus.

A co do naszego meczu to... kobieca siatkówka jest tak nieprzewidywalna, że wcale łatwo być nie musi.

Flip
01-10-2009, 20:31
:lol2:

Hehe,temat ruszył dopiero teraz mimo wczorajszego triumfu nad Ruskimi,ludzie nie żyją tymi mistrzostwami ewidentnie.Jakoś mało rozreklamowane mimo,że na Barańską,Bednarek czy Zenik warto spojrzeć,hmmm łaskawym okiem.

No cóż trza odprawić teraz Bułgarki i hajda po medal.

GregorAE
01-10-2009, 20:36
Czy ja wiem czy nie żyją?
Na meczach naszych komplet lub prawie komplet. Na innych meczach nie widać takich pustek jak w Turcji. Ciekawe jak oglądalność w TV bo żadnych danych nie wdziałem.
A co do aspektów sportowych, to ta drużyna nie jest tak pewna i w tak dobrej formie jak fececi lub jak chociażby poprzednie mistrzynie europy.

Flip
01-10-2009, 20:57
Po porażce z Holenderkami,na Belgię przyszło 7000.

No ale w sumie nie ważne,istotne żeby po fatalnym, 1 secie się otrząsnęły bo źle z nimi.

GregorAE
01-10-2009, 21:41
Po porażce z Holenderkami,na Belgię przyszło 7000.

No ale w sumie nie ważne,istotne żeby po fatalnym, 1 secie się otrząsnęły bo źle z nimi.

Umówmy się, że to nie piłka nożna i na siatkówke to i tak niezła frekwencja :)

Chyba za wyszły za bardzo zadowolone wygraną Holandii...No ale rozręcają się powoli. Oby oby...

Andrzej
01-10-2009, 21:49
Jak odpadną to pies je srał. Dostały wszystko podane na tacy. 3:0 no spoko, mogłoby się nie udać, ale w obecnej sytuacji to nie widzę innego rozwiązania niż półfinał.

Teraz JA
01-10-2009, 21:51
ale warto odnotować, że w fazie grupowej padł rekord średniej frekwencji na wszystkich meczach w całej historii ME. Więc aż tak źle nie jest ;)

Krzysiek - kibic sukcesu :mflaga:
po pieknej walce z ruskimi, nawet jak dziś odpadną to wielkie brawo dla nich. Widać, że walczą, mają ambicję. Nie zawsze można wygrywać. No ale 'pies je srał'

pu(L)on
01-10-2009, 21:56
Co do trybun to ten typ z pomponami rozwalił mnie maksymalnie:lol2:

Flip
01-10-2009, 21:56
Wyjść z 2-8,9-14 rewelacja.W końcu coś ta Kaczor cała zaczęła kończyć,kilka wymian w końcówce na 24-20 i 25-21 bez kitu świetne.

Już teraz będą tak napompowane tym setem,że innego rozwiązania nie będziemy mieli.Rosjanki się pewnie już pakują.

Teraz JA-zgadzam się z Krzyśkiem w tej kwestii,dla mnie to oczywiste.

Andrzej
01-10-2009, 22:32
Krzysiek - kibic sukcesu :mflaga:
po pieknej walce z ruskimi, nawet jak dziś odpadną to wielkie brawo dla nich. Widać, że walczą, mają ambicję. Nie zawsze można wygrywać. No ale 'pies je srał'

Każdy nazywa to jak chce. Wygrały z ruskimi po walce, no spoko. I już mamy być zadowoleni i je chwalić? Albo coś ugrywamy albo wiecznie cieszymy się sukcesami typu: łał, ograliśmy Rosjanki, ale zajebiście, tylko co z tego? Czas na sukcesy, brąz najmarniej. :prawi:

Markotny
01-10-2009, 22:36
Krzysiek przyznaj się że masz kubek z Małyszem :kowboi:

Bugi B.
01-10-2009, 22:37
Ee tam, ja wole oglądać facetów... grę :D (może dziwnie zabrzmi;P) u kobitek z kolei, ta gra jest mało pociągająca ale przynajmniej jest na co popatrzeć:)

Andrzej
01-10-2009, 22:44
Krzysiek przyznaj się że masz kubek z Małyszem :kowboi:

i czapkę z Kubicą. :wstyd:

mort
01-10-2009, 23:10
o Jezu....dyskusja facetów o siatkówce i ani (nomen omen) słowa o Barańskiej.

Ciężki szok!

Teraz JA
01-10-2009, 23:22
Każdy nazywa to jak chce. Wygrały z ruskimi po walce, no spoko. I już mamy być zadowoleni i je chwalić? Albo coś ugrywamy albo wiecznie cieszymy się sukcesami typu: łał, ograliśmy Rosjanki, ale zajebiście, tylko co z tego? Czas na sukcesy, brąz najmarniej. :prawi:

Tak, możemy być zadowoleni i możemy je chwalić.
Nie chwaliłbyś reprezentacji Polski w piłce nożnej po wygranej na Mistrzostwach z Włochami? (Rosjanki są aktualnymi mistrzyniami świata, tak jak Wlosi w piłkę)

One poza meczem z Holadnią grają bardzo dobrze. A Ty skreśliłeś je prawie podczas meczu z Bułgarią. Ale teraz to łatwo jest się cieszyć ;)
Jak nie zdobedą brązu, to znów 'srał je pies'?

akurat siatkarki cos ugrywały i to nie tak dawno ;)

Andrzej
01-10-2009, 23:54
Nie chwaliłbyś reprezentacji Polski w piłce nożnej po wygranej na Mistrzostwach z Włochami? (Rosjanki są aktualnymi mistrzyniami świata, tak jak Wlosi w piłkę)

Jeśli ***** byśmy ugrali to nie. Przestały mnie cieszyć takie "sukcesy".

A Ty skreśliłeś je prawie podczas meczu z Bułgarią. Ale teraz to łatwo jest się cieszyć ;)
Jak nie zdobedą brązu, to znów 'srał je pies'?

Nie skreśliłem ich jak to napisałeś, tylko wyraziłem swoje zdanie. Albo się ma charakter i takie Bułgarki zjada na miękko podczas takiej imprezy i takiej stawki albo jest się **** nie drużyną. Gdyby odpadły tylko dlatego, że przegrały jeden mecz absolutnie nie miałbym pretensji, na szczęście zasady od następnych ME zostaną zmienione. Jednakże gdyby odpadły mimo tego co zrobiłby dla nas Holenderki to pretensje bym miał.

PS. Tak, oglądam siatkę tylko na dużych imprezach. Męską jeszcze czasem w tv i owszem, babskiej nie. ;)

Jastrząb
02-10-2009, 00:08

Ciężki szok!

Skowrońskiej ni emqa, to reszta **** :/ :D

I Dziekiewicz też daje radę.

Barańska mniej licząca się jest :]

marecki
02-10-2009, 00:24
a jak wam sie podobają foty z ultaslowmotion? :)

crolick
02-10-2009, 00:29
Co wy z tą Barańską :| Fajna jest, ale bez przesady i tak do Bednarek się nie umywa :D

A akcje w zwolnieniu IMO b fajne :)

Bugi B.
02-10-2009, 01:34
W Slowmotion to fajnie wyglądała nasza jak wystawiała, taka pewna część ciała fajnie się... wypinała :D
Bednarek jak dla mnie ładniejsza od Barańskiej, chociaż gdyby człowiek miał dwie naraz to też byłby zadowolony :)

Ps. Z Bułgarek to jedynie ta z nr 16 dobrze wyglądała, Wasiliewa czy jakoś tak :)

pzk
02-10-2009, 09:07
No to o finał z Holandią. Chyba można obstawiać 3-0 dla Holandii po raz czwarty w tym roku :-/ obym się mylił..

Shin-Ski
02-10-2009, 09:57
a jak wam sie podobają foty z ultaslowmotion? :)

Jak się klepią po pupciach :mf:

Włóczykij
02-10-2009, 09:59
Dawać foty !! :D

Flip
02-10-2009, 10:09

Jak nie,jak tak!

A w półfinale,lanie nas czeka jak nic.

marecki
02-10-2009, 13:44
Dawać foty !! :D

oglądać transmisje =]
imho fajna zabawka ... to samo co w "klatce czasu" na Discovery :P

GregorAE
02-10-2009, 16:32
Moim faworytem pani z numerem 7 w drużynie holenderskiej.

Gruszek
03-10-2009, 22:21
Moim faworytem pani z numerem 7 w drużynie holenderskiej.

Potwierdzam Holenderki cieszą oko. Wybrali specjalnie chyba takie dobre i urodziwe lasencje :) U nas też parę fajnych także dzisiejszy meczyk obejrzałem uważnie ale szkoda porażki. Jutro będzie brąz. :raca:

GregorAE
03-10-2009, 22:33
Dzisiejszy mecz to one przegrały w szatni.

gonzo(L)
04-10-2009, 09:35
Potwierdzam Holenderki cieszą oko.

Włoszki lepsze :prawi:

Andrzej
04-10-2009, 18:33
Swoje zrobiły, brawo. :brawo: :raca:

norti
04-10-2009, 18:50
Szkoda że nie trafiły w półfinale na Włoszki byłaby duża szansa na powiezienie no ale to można sobie gdybać. Dobry brąz wiecej nie dało sie ugrać. Gratulacje!!

mort
04-10-2009, 20:19
czekam na bezstronną opinię Pana Artysty :lol:

voytazz13
04-10-2009, 20:43
Jakby ktoś szukał to 228 na cyfrze.

Gruszek
04-10-2009, 21:43
Po raz kolejny dowód że skład zrobiony od nowa może coś zdziałać. Nie ma ludzi niezastąpionych. Brąz cieszy :) :brawo:

Królik OoS
04-10-2009, 22:05
Szkoda, że nie złoto ale brąz też bardzo cieszy. Ogólnie cały turniej baardzo dobrze zorganizowany. Brawo :bauns:

Flip
05-10-2009, 11:45
Szkoda że nie trafiły w półfinale na Włoszki byłaby duża szansa na powiezienie no ale to można sobie gdybać.

:lol: :lol: :lol:

Proszę,specjalista od siatkówki,usłyszał,że Holenderki to rewelacja i już mądrości na forum,jak ja to lubię.

Pewnie nawet nie wiedziałeś,że to kolejne ME dla Włoszek bez porażki,pomiędzy tymi turniejami jako jedyne zbliżały sie do Brazylijek,Chinek i Kubanek-jedna z nich Aguero zresztą jest gwiazdą Włoskiej reprezentacji.Na pewno byśmy z nimi wygrali hehehe...

norti
05-10-2009, 12:21
Przed turniejem nasz wygrały z Włoszkami takze nie wiadomo co by było moze mają jakiś patent. Holandia ewidentnie naszym nie leży a przy tych trąbkach na hali różnie mogłoby się to potoczyć.

Flip
05-10-2009, 12:55
Znowu trafiasz kulą w płot.

Kiedy niby Polki wygrały?? Poproszę datę i wynik.

http://www.reprezentacja.net/siatkowka/aktualnosci/22989 - według mnie przegrały 3-0,po czym trenerzy postanowili zagrać 2 nadprogramowe sety testując rezerwy.

Jaco
05-10-2009, 14:09
Znowu trafiasz kulą w płot.

Kiedy niby Polki wygrały?? Poproszę datę i wynik.

http://www.reprezentacja.net/siatkowka/aktualnosci/22989 - według mnie przegrały 3-0,po czym trenerzy postanowili zagrać 2 nadprogramowe sety testując rezerwy.

http://sport.dlastudenta.pl/artykul/Wielki_sukces_polskich_siatkarek,38323.html

Flip
05-10-2009, 14:33
http://sport.dlastudenta.pl/artykul/Wielki_sukces_polskich_siatkarek,38323.html

Ale to było 4 miesiące temu... :prawi: a nie przed turniejem.

Przy okazji było to jedyne zwycięstwo z Włoszkami w tym sezonie,na tym samym turnieju Polki też przegrały.Ale nie o to mi chodziło,a raczej o stwierdzenie,że z Włoszkami było by nam łatwiej w 1/2.

Ranking nie kłamie,gdzie Holenderki(no gdzie??) a gdzie Włoszki:
1. Brazylia
2. USA
3. Kuba
4. Włochy
5. Chiny
6. Japonia
7. Serbia
8. Rosja
9. Polska
10. Korea