PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba,Apel.

bemowiak
12-05-2003, 21:21
Uwaga już 17.05.2003 ostatni mecz naszych koszykarzy u siebie w hali w tym sezonie i w ekstraklasie!!!

Mecz koszykarzy niestety koliduje z meczem z łodzkim Widzewem ale wszyscy kibice do Łodzi napewno nie pojadą.Pokażmy naszym zawodniką którzy grają dla Legii (grają za darmo)że mają kibiców.To co było na ostatnim meczu woła o pomste do nieba 70 osób na meczu!!! (zanirzone wg mnie) Przyjdcie z kim możecie żeby w hali było jak najwięcej ludzi dopingujmy ich przez cały mecz POKAŻMY ŻE ZALEŻY NAM NA SEKCJI KOSZYKÓWKI I ŻE LEGIA TO NIE TYLKO PIŁKA NOŻNA

I jeszcze jedna uwaga

Jak będziecie iśc to kupcie bilet w kasie Legia jest w tragicznej sytułacji finansowej i te pieniądze za bilety może troche pomogą sekcii

Mecz koszykówki
Legia Warszawa-Unia Tarnów
16.05.2003 godz.17.00
Hala OSiR (była Legii) na Bemowie (tak pewnie wiecie gdzie :) )
Bilety:10 i 15

ZAPRASZAM I POZDRAWIAM

Lakers
13-05-2003, 16:27
my zrobimy troche plakatow a4 i rozklejimy na bemowie ,

kto z forum wie ze bedze na tym meczu ?

Luk@s
13-05-2003, 16:42
Prowdopodobnie ja, chyba ze uda mi sie zebrac kaske (watpliwe) i kupic bilet na Widzew...
a o co chodzi?

bemowiak
13-05-2003, 22:21
Ja będe napewno mógł bym też platkaty porozklejać ale nie mam drukarki znaczy mam tylko mi niedziała pod xp :rotfl:

Lakers
14-05-2003, 07:56
Prowdopodobnie ja, chyba ze uda mi sie zebrac kaske (watpliwe) i kupic bilet na Widzew...
a o co chodzi?

podaj mi mejla to prześlę tobie wzór tych plakacików

Lakers
14-05-2003, 07:57
Ja będe napewno mógł bym też platkaty porozklejać ale nie mam drukarki znaczy mam tylko mi niedziała pod xp :rotfl:

a my się moze jakoś ustawimy dziś wieczorem lub jutro i przekarze Tobie kartkę ...

bemowiak
14-05-2003, 13:40
niema sprawy
możesz mi jeszcze jakoś wysłać projekty plakatów a ja sie postaram je gdzieś wydrukować

Luk@s
14-05-2003, 22:10
u mnie pare druknolem ale cos sie komp zwiesil ( XP :( )
Juz powiesilem, a moja kobietka mi wlasnie drukuje u siebie :D
Pozdrawiam

Zajacc
14-05-2003, 22:30
Jezeli nie bede w tym czasie na turnieju to bede na pewno...

racja... na ostatnim meczu byla tragedia... :(

bemowiak
15-05-2003, 16:24
no i lipa na legialive podają że mecz jest w piątek!
czyli znowu hala będzie prawie pusta !!! niewiem po co podawać że mecz jest w sobote! chyba po to żeby kibiców nie było!!!!

Lakers
15-05-2003, 16:59
bo jeszcze 2 dni temu na www.plk.pl było podane ze mecz jest w sobotę takie tez zostały zrobione plakaty i sie wkurzyłem teraz 400 karteczek z markerem bede musiał poprawiać ...
dlaczego pusta przeciesz mecz z widzewem jest w sobotę

macz dzis teraz czas jakoś Bemowiak ?

bemowiak
15-05-2003, 17:00
czas mam
a chodzi mi o to że nikogo nie będzie ponieważ większość osób będzie przekonanych ze mecz jest w sobote

Lakers
15-05-2003, 18:07
no to juz poszlo i okazal sie maly zonk przez to ze plakaciki byly wykonywane szybko w pospiechu czesc wydrukowana byla z srodowym przeciwnikiem startem :oho: to sie mie powiino stac naszczescie juz zostalo pozmieniane i po klopocie uffffff :)

Luk@s dobrze ze Ci drukarka pała :)

bemowiak
15-05-2003, 19:16
dobra już rozklejłem wszysytkie jeszcze pare mi kumplel dodrukował
i wszystkie już poszły z pozmienianą datą rozklejałem w blokach i najbardziej ruchliwych miejscach to może więcej osób sie zjawi