PDA

Zobacz pełną wersję : Legia vs. Górnik Polkowice(kibicowsko)

Grochów
08-09-2003, 12:41
W środę i czwartek w kasach Legii sprzedawane będą bilety na mecz Górnik Polkowice - Legia Warszawa, który odbędzie się 12.09 o godz. 19:00. Kasy będą otwarte w godz. 10:00 - 17:00.
Informujemy, że na ww. mecz mogą wejść tylko i wyłącznie osoby, które mają identyfikator na mecze wyjazdowe.
Dla naszych kibiców przewidzianych jest tylko 220 miejsc z racji przebudowy stadionu w Polkowicach.

Nie zwarzać na to,że ktos nie ma karty,czy,że nie ma biletu,jedziemy wszyscy,bo taki wyjazd może się już niepowtórzyć... :>
Więc kto jedzie z forum???

Fester
08-09-2003, 13:25

Wszyscy :rotfl:

ciekawe czy naprawde beda przestrzegac tych identyfikatorow :/

rkwa
08-09-2003, 18:41

Wszyscy :rotfl:

ciekawe czy naprawde beda przestrzegac tych identyfikatorow :/

Obawiam sie ze przez to gowno ostro frekwencja wyjazdowa moze pasc-nie tylko nam ale wszystkim.
Patrz-
Widzew-Gks
Gts-Gornik
Swit-Gornik - na tych meczach juz to spr. i popatrzcie na ilosc kibicow gosci.

Moze ostra lipa byc,ale H.U.J jezdzimy sztywno.

Pozdro.

jacek
08-09-2003, 19:05
Ja jade!!!!! chociarz nie mam ani karty jeszcze nie dostalem ani nie mam biletu!!!mieszkam na dolnym slasku i w piatek jade do polkowic na LEGIE a w sobote do wroclawia wspomoc dopingiem naszych ziomali na Slask-ZAGŁEBIE SOSNOWIEC!!! Wy tez sie tam wybierzcie!!A co do tych kart to pzpn pzpn jeb...jeb...pzpn!!!!pozdro i wszyscy jedziemy do polkowic sektor ma tylko 220 wiec musi sie zapelnic!!!!!pieprzyc te karty ja nie mam i jade!!

Lolek
08-09-2003, 22:18
Obawiam sie ze przez to gowno ostro frekwencja wyjazdowa moze pasc-nie tylko nam ale wszystkim.

Jestem tylko ciekawy, dlaczego jedni już muszą, a inni wrecz przeciwnie. Nasi sąsiedzi zza miedzy jadą na Widzew bez chipowych gówien. Pzdr.

ems
08-09-2003, 22:20
duchy nie potrzebuja chipow ;)

aaadamm
08-09-2003, 22:26
W polkowicach nie ma jeszcze zamontowanych bramek wyjazdowych dla tych czipow. Na jesien byly tam 2 ekipy-ponad 100 osobowa Krakowian i 40 osobowa wronczan.

Miejmy nadziej,ze nie bedzie problemow

Raffi
08-09-2003, 22:51
Patrz-
Widzew-Gks
Gts-Gornik
Swit-Gornik - na tych meczach juz to spr. i popatrzcie na ilosc kibicow gosci.

Pozdro.

Na Świt - Górnik nikt niczego nie sprawdzał. Inna sprawa, że okazało się to dopiero na miejscu, więc zapewne parę osób, które nie były tego pewne, wolały nie ryzykować bezsensownego wyjazdu

rkwa
09-09-2003, 00:00

Jestem tylko ciekawy, dlaczego jedni już muszą, a inni wrecz przeciwnie. Nasi sąsiedzi zza miedzy jadą na Widzew bez chipowych gówien. Pzdr.

Rowni i rowniejsi.Chyba wszyscy wiedza jaki klub lubi Michal L.
Co do kart to w Polkowicach pewnie nie bedzie problemow ale w Zabrzu juz moga byc.

Joker
09-09-2003, 08:42
Ciekawe czy Legionisci wykupia wszystkie przeznaczone da nich bilety czyli 220?? fajnie by było!!! Pozdro! Legia Mistrz 2004! ;)

kamyk
09-09-2003, 08:56
mysle ze bilety sie rozejda do ostatniej sztuki bo 220 miejsc to jets malo a mi sie wydaje ze chetnych moze byc znacznie wiecej ! wiec w piatek na polkowice wyruszamy najazzdddd hehe:)

jacek
09-09-2003, 09:44
W polkowicach nie ma jeszcze zamontowanych bramek wyjazdowych dla tych czipow. Na jesien byly tam 2 ekipy-ponad 100 osobowa Krakowian i 40 osobowa wronczan.

Miejmy nadziej,ze nie bedzie problemow
no wlasnie jak gadalem z jakims kolesiem z polkowic to on mowil ze w piatek na LEGIE beda juz zamontowane bramki... tak samo jupitery!

jacek
09-09-2003, 09:46
a ktos moze mi powiedziec ile bilety kosztuja i czy moge kupic w polkowicach bo nie jestem ze STO(L)ICY! ;) :)

Grochów
09-09-2003, 09:58
a ktos moze mi powiedziec ile bilety kosztuja i czy moge kupic w polkowicach bo nie jestem ze STO(L)ICY! ;) :)
BilLety na ka|dy wyjazd pierwszoligowy kosztuj 15 ZLOTYCH !!!
W Polkowicach pewnie bedzie mozna kupic,bo napewno w Warszawie nie pojdzie 220 biletów,wiec pewnie odesla do Polkowic...Ale lepiej sie upewnij... :)

jacek
09-09-2003, 18:44
BilLety na ka|dy wyjazd pierwszoligowy kosztuj 15 ZLOTYCH !!!
W Polkowicach pewnie bedzie mozna kupic,bo napewno w Warszawie nie pojdzie 220 biletów,wiec pewnie odesla do Polkowic...Ale lepiej sie upewnij... :)
tak to wiem ze 15zl tylko chcialem sie upewnic!...Dzieki!!pozdro
ps.wszyscy jedziemy do polkowic!!!!!

MaxxxiM
09-09-2003, 20:41

moze ich nie stac na produkcje chipow ? ;)

aaadamm
09-09-2003, 21:42
Kontaktowalem sie z klubem Gornik Polkowice. Nie powinno byc problemow z kupnem biletow na miejscu (chociaz w Polsce nikomu z sfer "wyzszych" nie moza ufac). Jezeli chodzi o czipy.Dobrze byloby,aby na kibic ktory cche jechac ponformowal o tym swoj klub i wpisal sie na liste wyjazdowa. Najlepiej zorganizowane grupy

Yankes
10-09-2003, 11:39

aaadamm
10-09-2003, 16:52
http://ksgornik.com.pl/inc/img_view.php?rysunek=/images/remont/Z_PROJEKT.JPG&tekst=Mapa+Stadionu

tutaj macie plan stadionu

Mam propozycje dla tych co jadą. W Polkowicach jest jeden z największych i najlepszych w Polsce aquaparkow. Polecam !! Jak na mecze do Lublina jezdzili kibice Pogoni Szczecin zatrzymywali sie tam i robili konkurs na najszybszy slizg na jednej z 3 zjezdzalni.
A akuapark jest 100 metrów od stadionu.

Tuzin...
10-09-2003, 17:10
Mam jeszcze jedno miejsce w samochodzie do Polkowic. Koszt 40 PLN. Szukamy kogos raczej doswiadczonego w wyjazdach, bo dla mnie to dopiero 2 wyjazd :> GG 4086459 kom 501063070.

Pesto
10-09-2003, 23:49
nie mam słów na tych debilów :fu: :fu: :fu: :fu:

czy KAŻDY mecz Legii musi być w piątek ?
niech się przyczepią do innego klubu !!!

aaadamm
11-09-2003, 07:35
http://www.90minut.pl/news.php?id=65829

W Polkowicach i Lubinie zagrają równocześnie

Pomimo próśb działaczy Górnika i części kibiców, prezesi Zagłębia Lubin nie zgodzili się zmienić terminu meczu ze Szczakowianką Jaworzno. W efekcie jednego dnia o tej samej porze Górnik Polkowice zmierzy się z Legią Warszawa, a kilkanaście kilometrów dalej Zagłębie ze Szczakowianką.
- Prezesie, bądź człowiekiem i przesuń mecz na sobotę, a stadion będzie pełny - zlituj się człowieku !! - napisał na naszym forum internetowym jeden z kibiców Zagłębia, prosząc, aby lubińscy działacze zmienili termin pojedynku ze Szczakowianką, tak aby nie kolidował ze spotkaniem w Polkowicach. Niestety, tak się nie stało. W piątek 12 września o godz. 19 w położonych obok siebie miastach równocześnie rozpoczną się niezwykle interesujące pojedynki I i II ligi piłkarskiej.

Do tej pory spotkania Górnika Polkowice i Zagłębia Lubin praktycznie nigdy nie kolidowały ze sobą. Występujący wcześniej w II lidze polkowicki klub zawsze dostosowywał swój terminarz do meczów lokalnego potentata - Zagłębia, które przez lata występowało w ekstraklasie. W tym sezonie niespodziewanie doszło do zamiany miejsc, Górnik awansował do grona najlepszych, a Zagłębie zostało zdegradowane do II ligi. Początkowo nic nie wskazywało, że może dojść do kolizji terminów spotkań obydwu zespołów, gdyż szefowie Zagłębia ustalili, że w Lubinie swoje mecze będą rozgrywać w piątkowe wieczory, a Górnik w sobotnie popołudnia.

Jednak 12 września pierwszy raz w historii Polkowic mecz piłkarski zostanie rozegrany przy sztucznym świetle. W związku z tym stacja telewizyjna Canal+ - główny sponsor I ligi - zadecydowała, że spotkanie Górnik - Legia Warszawa będzie meczem dnia i przeprowadzi z niego bezpośrednią transmisję. Zmieniła równocześnie termin tego pojedynku z soboty na piątkowy wieczór.

O kolizji terminów obydwu spotkań pisaliśmy już pod koniec sierpnia i sugerowaliśmy, aby działacze z Lubina wzięli to pod uwagę. - To nie nasz problem, ale zastanowimy się nad tym - mówił wówczas prezes SSA Zagłębie Marcin Fortuński. Prośby szefów Górnika i apele lokalnych mediów nie przyniosły żadnego rezultatu. Zagłębie nie zdecydowało się na zmianę terminu. Jednym z głównych powodów takiej decyzji było tłumaczenie, że w sobotę i niedzielę obchodzone są Dni Lubina i policja nie będzie w stanie zabezpieczyć wszystkich imprez, które przeprowadzone zostaną w mieście.

Szkoda, bowiem obydwa mecze zapowiadają się wyjątkowo pasjonująco i na pewno jest wielu kibiców futbolu, którzy chcieliby zobaczyć zarówno spotkanie w Lubinie, jak i w Polkowicach. Tym bardziej że drugoligowe mecze Zagłębia rozgrywane przy sztucznym świetle są naprawdę świetnie zorganizowane, a ich oprawa z użyciem sztucznych ogni, rac i wulkanów robi wielkie wrażenie, sprawiając, że mecze w Lubinie urastają teraz do rangi widowiska sportowego.
Zagłębie ma "alibi", gdyż rzeczywiście terminy swoich meczów ustaliło już dawno temu, ale w tym wypadku można odnieść wrażenie, że mimo dyplomatycznych zapewnień działaczy od początku nie zamierzali oni podporządkować się prośbie sąsiada. Bo przecież w Lubinie działaczy Zagłębia chyba bardziej niż degradacja własnego klubu boli fakt, że do I ligi awansował lokalny rywal - Górnik, który w Zagłębiu Miedziowym zawsze był "biedniejszym i gorszym" krewnym. I w tym wszystkim niczego nie zmienia oczywista prawda, że to Zagłębie jest klubem z większymi sukcesami i większą liczbą kibiców.

- Jeśli Zagłębie nie zmieniło terminu swojego meczu, to chyba rzeczywiście nie mogło. Nie pozostaje mi nic innego, jak uwierzyć w te ich zapewnienia - dyplomatycznie komentuję całą sytuację Artur Sikorski, dyrektor Górnika Polkowice.

Pesto
11-09-2003, 08:39
[Jednak 12 września pierwszy raz w historii Polkowic mecz piłkarski zostanie rozegrany przy sztucznym świetle. W związku z tym stacja telewizyjna Canal+ - główny sponsor I ligi - zadecydowała, że spotkanie Górnik - Legia Warszawa będzie meczem dnia i przeprowadzi z niego bezpośrednią transmisję. Zmieniła równocześnie termin tego pojedynku z soboty na piątkowy wieczór.

kij wam w ryj , tele - cw ele :zly: :zly: :zly:

przepraszam za bluzgi , ale głupota CANAL+ po prostu mnie poraża ... dość już meczów w piątek !!!

Lakers
11-09-2003, 12:17
a w piątek nie da rady kupić biletu ?
wie ktoś coś na ten temat ?!

bo ja jadę ale dopiero jutro bede mogł kupić bilet ...

Tuzin...
11-09-2003, 13:10
O 13 babka w kasie mowila ze do tej pory sprzedala 60 biletow, czyli beda raczej jeszcze na miejscu.

Lakers
11-09-2003, 13:12
no to luz dzieki za info :)

Lakers
11-09-2003, 16:11
Oficjalna stronu klubu Legii Warszawa informuje, że z powodu dzisiejszych demonstracji i problemów z dotarciem na Łazienkowską bilety na mecz Górnik Polkowice - Legia Warszawa będzie można kupić jeszcze w dniu jutrzejszym w godz. 9:30 - 12:00.
Źródło: legia.pl

;)

:armia: :tututu: :panie: :bat: :cf0: :vulkany: :cf0:

gigi81
11-09-2003, 16:45
czy z karta czy bez i tak wejdziemy na mecz

Endrju
12-09-2003, 21:32
Czekamy Panowie na relcyjkę :)

Raffi
12-09-2003, 21:32
No, sektor mocno zapełniony, śpiewy całkiem głośne - było chyba nieźle

Mazi
12-09-2003, 21:51
Z tego co na C+ widziałem , była również u nas kartoniada :) .

_Bart
12-09-2003, 21:56

... i race :)

aaadamm
12-09-2003, 21:56

a była - i bylo konfetti i race i balony i Wild West był, oj bardzo duzo Wild Westów było :)))))))))))) oprawa made by Wild West

Kawa
12-09-2003, 22:18

a była - i bylo konfetti i race i balony i Wild West był, oj bardzo duzo Wild Westów było :)))))))))))) oprawa made by Wild West
A ile osób w sumie na naszym sektorze?

MaxxxiM
12-09-2003, 22:24
straszne wkurw**** musialo ogarnac kazdego kto jechal tyle kilometrow zeby zobaczyc remis z Polkowicami

Afgan
12-09-2003, 22:39
kolo 200

dyha
12-09-2003, 23:04
Wróclilem i mowie co zrobilismy :

MY (LEGIA) : ok 250 osob (21 z Wild Westu)
Na Wejscie pilkarzy, kartoniada u nas
Gwizdek Masa Konfetii
30 Minuta Race u Nas
Początek 2 polowy , pasy materiału (made CF)
70 minuta 600 balonów + kilka bengali

ONI (GORNIK) -
Wejsciem pilkarzy kartoniada taka samna jak unas tylk barwy inne
potem kilka śweiec 8- 8- niby race

46 min, calkiem racowisko z 20-30 rac u nich

WSZYSTKOMU NAS MADe wW oprocz Szarfi bengali CF

A doping zajhebisty "jestemy u Siebie"

ide spać :D

szczepan
12-09-2003, 23:56
a wiec duze brawa dla WW :D :+: ruszyly sie u Nas wyjazd :D chociaz tutaj Legia nie zawiodla bo na boisku bylo innaczej...

Fester
13-09-2003, 05:53
straszne wkurw**** musialo ogarnac kazdego kto jechal tyle kilometrow zeby zobaczyc remis z Polkowicami

wkurwienie? zadne wkurwienie... wyjazd jeden z moich najlepszych, doping zajebisty oprawa fajna tylko te Polkowice to 3 liga :/. Odpalili jakies swieczki, kilkadziesiac zimnych ogni, zrobili "kartoniade"... z tej calej "zajebistej" oprawy jedynie race jakos sie prezentowaly.
ale najlepszy byl delegat pzpn-u, ktory podszedl do nas po meczu i mowil cos w stylu "jestescie fajne chlopaki, super dopingowaliscie, fajnie wygladaly ze swieczki :rotfl: i w ogole super jestescie" :buhaha:

*PRZEMO*
13-09-2003, 06:07
No jak zwykle cANAL+ nic nie pokazał z oprawy, z tego co widziałem to były kartony przez LEgie, a no i jakiegos pajaca z gornika pokazywali co biegał z raca wzdłoz ogrodzenia :rotfl: a tak to nic... a szkoda bo napewno znalezli by chwilke na zaprezentowanie :fu:

dyha
13-09-2003, 08:23

wkurwienie? zadne wkurwienie... wyjazd jeden z moich najlepszych, doping zajebisty oprawa fajna tylko te Polkowice to 3 liga :/. Odpalili jakies swieczki, kilkadziesiac zimnych ogni, zrobili "kartoniade"... z tej calej "zajebistej" oprawy jedynie race jakos sie prezentowaly.
ale najlepszy byl delegat pzpn-u, ktory podszedl do nas po meczu i mowil cos w stylu "jestescie fajne chlopaki, super dopingowaliscie, fajnie wygladaly ze swieczki :rotfl: i w ogole super jestescie" :buhaha:

wogle z tym panem Piotrem przed emczem były takie jazdy że sie ze śmiechu malo co nie polałem . Ale rzeczywiście , choć mam malo meczów to i tak ten był najlepszy , było poprostu super . Cały mecz doping i oprawa cud miód , szkoda tylko wyniku :/

Jesteśmy Zawsze taaaaam , Gdzie Nasza Legia Graaa !

kamyk
13-09-2003, 08:31
szkoda ze canal nie pakzuje zbyt czesto oprawy bo to moze by ludzi przyciagalo an stadiony ze nie ma burd tylko jest dobra zabawa i jest ciekawie na trybunach! obyd tak dalej bo oprawka yla spoczko i wrescie sie cos w tym temaciku ruszylo! do zobaczenia na wisleeeee!

aaadamm
13-09-2003, 08:48
Sektor wypelniony po przegi, okolo 220-250 Legionistow

Na wejście pilkarzy 150 kartonow barwach, początek meczu konfetti w bardzo duzej ilosci. W 30 minucie 8 rac ( odpalonych zostalo tylko 6 bo 2 ktos musial podpierdolic !!! *****).

Na wejscie pilkarzyw drugiej polowie kibice z Warszawy prezentują pasy materialu. W 70 minucie meczu skerot gosci zapelnai sie 600 balonikami w barwach "Wojskowych".

Przez cały mecz bardzo dobry doping. Na płocie wisi 6 flag - Wielka CWKS, Deyna, Mokotów, Łomianki, Legijni Patrioci, Wild West. (chyba wszystkie?)

PS. Dzięki Grzesiu za opis ;))

dyha
13-09-2003, 08:57
Sektor wypelniony po przegi, okolo 220-250 Legionistow

Na wejście pilkarzy 150 kartonow barwach, początek meczu konfetti w bardzo duzej ilosci. W 30 minucie 8 rac ( odpalonych zostalo tylko 6 bo 2 ktos musial podpierdolic !!! *cenzura*).

Na wejscie pilkarzyw drugiej polowie kibice z Warszawy prezentują pasy materialu. W 70 minucie meczu skerot gosci zapelnai sie 600 balonikami w barwach "Wojskowych".

Przez cały mecz bardzo dobry doping. Na płocie wisi 6 flag - Wielka CWKS, Deyna, Mokotów, Łomianki, Legijni Patrioci, Wild West. (chyba wszystkie?)

PS. Dzięki Grzesiu za opis ;))

Legiunia jeszcze wisiała po 1.
a po 2 poco piszesz drugi raz to samo ?

turi
13-09-2003, 10:10
i jeszcze DRAGO
Cyberfani przyjechali na ostatnie 10 minut wiec zrezygnowalismy z jej wywieszenia
wyjazd nie do pobicia :)

Lakers
13-09-2003, 10:24
. Na płocie wisi 6 flag - Wielka CWKS, Deyna, Mokotów, Łomianki, Legijni Patrioci, Wild West. (chyba wszystkie?)

mała poprawka Wielki CWKS ... ;) wisiała jescze legiony sulejówka , flaga w barwach Legii i eLką na srodku , i mała Legii.
ogólnie było 10 Flag !

Lakers
13-09-2003, 10:26
Cyberfani przyjechali na ostatnie 10 minut wiec zrezygnowalismy z jej wywieszenia

a my wam trzymaliśmy miejscówkę na która sporo osób szykowało się z flagą ... ;)

Bokser
13-09-2003, 11:06
E(L)O!!

meczyk na trybunach zajebisty trochę gorzej na murawie.Legioniśli walili głową w mur.co do oprawy to była też niezła i mam nadzieję ze na wyjazdach w końcu coś się trochę bardziej ruszy w tej sprawie.na moje oko z 250 osób.doping w pierwszej połowie nie zły ale już w drugiej zajebisty.nawet po meczu umilaliśmy sobie czas śpiewem.najlepszy był jednak dla mnie moment wchodzenia na mecz i obszukiwania.ochrona i milocja zastanawiały się co ja wnoszę w tym wielkim kartonie.padały słowa ze granaty armatę i ckm.ja powiedziałem że jestem z Alkaidy i niosę 25 kilo wąglika ale nie nabrali się.:D:D:D:D.napewno na mezu byliśmy "u siebie"bo górnicy raczej coś sapali niż śpiewali.(chociaż mieli jednego super wodzireja z szalikiem na sektorze E po lewej stronie który coś tam wymachiwał i krzyczał do nas).został odpowiednio potem pozdrawiany jak zresztą cała miejscowa publika:P:D:).no i "cudowny"delegat po meczu który uraczył nas pozdrowić i podejść pod nasz sektor i powiedział kilka miłych zdań.ciekawe w ogóle czy on kiedyś był na Legii albo gdzieś na wyjeżdzie gdzie byliśmy bo z góry wiadomo że jesteśmy najlepsi.;).na tym kończę idę jeszcze się wyspać i do zobaczenia w Zabrzu.

Bokser
Wild West'02
Wolsztyn Squad

ps. Dyha i Grzeechu dzienks.pozdrówcie tatuśków;)
Grochów szacunek za wariactwo.tak 3mać!!!

"jesteeeeśśśmmyyyy zzzzaaaaawzzzzeeeeeee taaammmm gdzieeee naszaaa Leeegiiaaaaaa grraaaaaaa!!!!"

Grochów
13-09-2003, 12:14

Dziękówa!
Podróż-szok! Najpierw spóźnieamy się(4 osoby)na pociąg z Wawy do Poznania 3 minuty:/ Dojeżdżamy nastepnym pośpiechem do Kutna(browarki :P ),gdzie mają jakąś godzine wolnego czasu rozpracowujemy buteleczke i zakupujemy browarki na droge...Nastepnie wsiadamy zdaje się do Interki relacji Warszawa-Berlin,lecz kanar z miejsca coś sie pluje,to sciemniamy mu,że kolega w środku ma bilety :D Dał się nabrać i jedziemy,niestety nie odpuścił i po małych przepychankach wezwał sokistów i psa w Kooninie i tam nas przejeli(nie obyło się niestety bez jednego kredyta,niepotrzebnego :/ ).***** zaczął grozić izbą,sprawą w sądzie,a policjantek z sokistami(naprawde wporzo 8- ) spisali nas tylko i jeszcze dawali rady,żeby szale pochować bo tu są same pyrusy :D Następnie dojeżdżamy do Poznania,tam czekamy jakieś 30 minut na pociąg do Leszna,więc trzeba było kolejne browarki zakpić.Cały czas jak dotąd udaje się dojechać za free...Następnie w Lesznie wbijamy się w lekki szok,bo pociąg do Głogowa szybko nieprzyjedzie,więc zaczynamy kombinować taksóweczke,ale jak sie cene dowiadujemy to nie bardzo nam to przypasowuje.Nastepnie próbujemy łapać STOPA ,proponujemy hajs-taki ***! Wybieramy PKS,który też szybko nie odjeżdżał,a do tetgo jeszcze jechał jakimiś wioskami okrężnymi i do Głogowa dojechaliśmy dopiero po jakiś 2 godzinach dogadując się na 2 bilaty ulgowe z jakiejś wiochy.Następnie w Głogowie już bez zastanowienia do taxówy i szybciutko do Polkowic pod sam stadion!Za szczęśnie (?) zdążamy na jakieś ostatnie 15 minut a na stadion wchodzimy przez płot od strony sektorów miejscowych(zero reakcji z ich strony),gdzie następnie ochrona wpuszcza nas i CF (chyba) na stadion,oczywiście za free(CF chyba mieli bilety?).Na całym stadionie słychac tylko i wyłącznie nas,nawet po przeciewnej stronie stadionu!!! :+: Powrót to chyba jeszcze większa męka--jakieś 9 godzin w autokarze w tym częste postoje na stacjach :D :) Do Warszawy dojeżdżamy ok.6:30. Wyjazd z kategorii egzotycznych ,ale ciekawy,tylko straaasznie męczący!!! :/
Ppzdro dla wszystkich co byli !!!
Brawo dla WW za oprawe !!!

dyha
13-09-2003, 12:16
E(L)O!!

meczyk na trybunach zajebisty trochę gorzej na murawie.Legioniśli walili głową w mur.co do oprawy to była też niezła i mam nadzieję ze na wyjazdach w końcu coś się trochę bardziej ruszy w tej sprawie.na moje oko z 250 osób.doping w pierwszej połowie nie zły ale już w drugiej zajebisty.nawet po meczu umilaliśmy sobie czas śpiewem.najlepszy był jednak dla mnie moment wchodzenia na mecz i obszukiwania.ochrona i milocja zastanawiały się co ja wnoszę w tym wielkim kartonie.padały słowa ze granaty armatę i ckm.ja powiedziałem że jestem z Alkaidy i niosę 25 kilo wąglika ale nie nabrali się.:D:D:D:D.napewno na mezu byliśmy "u siebie"bo górnicy raczej coś sapali niż śpiewali.(chociaż mieli jednego super wodzireja z szalikiem na sektorze E po lewej stronie który coś tam wymachiwał i krzyczał do nas).został odpowiednio potem pozdrawiany jak zresztą cała miejscowa publika:P:D:).no i "cudowny"delegat po meczu który uraczył nas pozdrowić i podejść pod nasz sektor i powiedział kilka miłych zdań.ciekawe w ogóle czy on kiedyś był na Legii albo gdzieś na wyjeżdzie gdzie byliśmy bo z góry wiadomo że jesteśmy najlepsi.;).na tym kończę idę jeszcze się wyspać i do zobaczenia w Zabrzu.

Bokser
Wild West'02
Wolsztyn Squad

ps. Dyha i Grzeechu dzienks.pozdrówcie tatuśków;)

"jesteeeeśśśmmyyyy zzzzaaaaawzzzzeeeeeee taaammmm gdzieeee naszaaa Leeegiiaaaaaa grraaaaaaa!!!!"

dodam ze to nasi ojcowie dowieźli Boksera na chate :D
a ty pozdrów kobite w Zabrzu
WILD WEST 1

ems
13-09-2003, 13:07
ja tylko przylacze sie do braw dla WW za oprawe... tak trzymac !

ranekba
13-09-2003, 14:33
Tutaj jest kilkadziesiąt fotek dobrej jakości , na których także oprawę widać - http://www.polkowice.com.pl/module.php?op=galery&page=0&cmd=7 Pzdr!

szczepan
13-09-2003, 14:47
co do pokazywania oprawy przez C+ to poprostu kwestia jest taka gdzie jest trybuna gosci i jaka to jest prezentacja i jaka ranga meczu...

Ostry
13-09-2003, 15:39
Z tych wszystkich opisów i zdjęć wychodzi,że oprawa i doping stały na bardzo wysokim poziomie :) Cieszy to,że coraz więcej dzieje się także na wyjazdach.Szkoda,że na nie jeszcze nie jeżdzę :/

Fester
13-09-2003, 15:47
Szkoda,że na nie jeszcze nie jeżdzę :/

a co to za problem jezdzic?

ranekba
13-09-2003, 15:53
Ja też żałuje ale ciężko jest jak się mieszka 300 km od Wawy:( Na razie tylko Dębica(pożegnanie Leszka) i Gorzyce zaliczone z wyjazdów, ale może Zabrze we wtorek wypali:) Pzdr!

Mrozik
13-09-2003, 17:51

Jeśli jesteś w pewnym wieku, to rodzice robią ci problemy z wyjazdami :fu:

dyha
13-09-2003, 18:08
Tutaj jest kilkadziesiąt fotek dobrej jakości , na których także oprawę widać - http://www.polkowice.com.pl/module.php?op=galery&page=0&cmd=7 Pzdr!

takich zdjec szukalem :D , ale nigdzie niama fotek kartoniady :/

ange(L)
13-09-2003, 21:43
ktos moze przytoczyc slowa tego hitu z polkowic ktory bylo slychac przez znaczna czesc drugiej polowy meczu?

Pesto
13-09-2003, 22:00
Ja też żałuje ale ciężko jest jak się mieszka 300 km od Wawy:( Na razie tylko Dębica(pożegnanie Leszka) i Gorzyce zaliczone z wyjazdów, ale może Zabrze we wtorek wypali:) Pzdr!

a na PP też obowiązują te zasrane chipy ?

dyha
13-09-2003, 22:30
ktos moze przytoczyc slowa tego hitu z polkowic ktory bylo slychac przez znaczna czesc drugiej polowy meczu?

Legiaaa Warszawaa Legiaaa Warszawaaa aejaejaejaeja Legia Warszawa , aejaejaejaeja Legia Warszawa x 100 :D Slyszalem to 1 raz w Lubinie w zeszlym sezonie

Tomi
13-09-2003, 22:32
Dyha zmniejsz tą babcię bo sie forum przez to ********.....

ranekba
13-09-2003, 22:54
a na PP też obowiązują te zasrane chipy ?[/quote] No właśnie wie ktoś jak to będzie we wtorek?? Czy na PP trzeba mieć czipy?? Bo w Gorzycach był luz nie trzeba było mieć. I napiszcie jak było w Polkowicach - sprawdzali czipy??Pzdr!

Ostry
14-09-2003, 16:56

Jeśli jesteś w pewnym wieku, to rodzice robią ci problemy z wyjazdami :fu:

O to właśnie chodzi,ja mam dopiero 15 lat :/ :)

Cipciuś
14-09-2003, 17:10
Co wy panowie o Zajacc-u nie slyszeliscie ? :oho: on tez ma 15 lat a pierwszy wyjazd juz mia - badz co badz emocjonujacy :>

Mi osobiscie tez tak sie wydawało dopuki nie pojechałem :)
Wystarczy drobna sciema i pare $ a juz praktycznie nie maz problemu :]

dyha
14-09-2003, 22:38
patrzcie co znalazłem

http://www.ksgornik.com.pl/images/mecze/20030912/Z_Z001.JPG

:+: super nam wyszło :+:

Lakers
15-09-2003, 14:16
bez kitu super doping ... oby tak było zawsze !
jestesmy najlepsi !!

nei sadzilem ze bedze tak glosno na naszym sektorze ... jak juz otrzymalem tel z wwa ze slychac tylko nas bylem pewien ze doping bedze trawał w trakiej formie do końca meczu ... :)
kartoniki wyszły owiele łądniej niz kartoniki gornika ...

bemowiak
17-09-2003, 08:31
Po meczu w Polkowicach, obserwator z ramienia PNPN, Roman Kostrzewski z Bydgoszczy, złożył na ręce kierownictwa drużyny Legii podziękowania za wspaniałe zachowanie stołecznych kibiców.

za NL

'8 8- wow!