PDA

Zobacz pełną wersję : Uwaga kibice Legii !!!!

|
06-09-2003, 15:17
W zwiazku z tym, że p. Zarzeczny na łamach PS zdeklarował się, że jeżeli dostanie 6000 maili przeciwko swojej osobie to wyjedzie do Mongolii ;) - przestanie pisac te swoje wypociny obrazające mi.in Legię !! Chciałbym przypomnieć tym kibicom, którzy być może o tym nie wiedzą że wielokrotnie obrażał on dobre imię naszego klubu - piłkarzy, trenerów a także kibiców. Ostatnio najbardziej podpadł mi za to, że w jednym ze swoich felietonów pisząc o wydarzeniu jakie miało miejsce podczas ostaniego meczu Legii z Polonią (chodzi mi o profanację ś.p. Kazimierza Deyny) wcale nie potępił zachowania kibiców z ksp, tylko napisał coś w stylu "tez mi coś, kibice ciągle sie wzajemnie obrazają i nie powinno to nikgo dziwić, a tym bardziej wzbudzać emocji" (to nie jest cytat - chodzi mi tylko o sens jego wypowiedzi).

Tak więc wzywam wszystkich kibiców Legii do zasypania go mailami pt. "1 z 6000 który ma cię dosyć!" Wiem, że pewnie 6000 to sie tego nie uzbiera ale wiadomo, że nie o to chodzi - niech w końcu te jego drwiny się skończą!

PS. Jego adres to pawelz@przeglad.com.pl
pozdrawiam.
kibic z Gocławia

MaxxxiM
06-09-2003, 15:20
W zwiazku z tym, że p. Zarzeczny na łamach PS zdeklarował się, że jeżeli dostanie 6000 maili przeciwko swojej osobie to wyjedzie do Mongolii ;) - przestanie pisac te swoje wypociny obrazające mi.in Legię !! Chciałbym przypomnieć tym kibicom, którzy być może o tym nie wiedzą że wielokrotnie obrażał on dobre imię naszego klubu - piłkarzy, trenerów a także kibiców. Ostatnio najbardziej podpadł mi za to, że w jednym ze swoich felietonów pisząc o wydarzeniu jakie miało miejsce podczas ostaniego meczu Legii z Polonią (chodzi mi o profanację ś.p. Kazimierza Deyny) wcale nie potępił zachowania kibiców z ksp, tylko napisał coś w stylu "tez mi coś, kibice ciągle sie wzajemnie obrazają i nie powinno to nikgo dziwić, a tym bardziej wzbudzać emocji" (to nie jest cytat - chodzi mi tylko o sens jego wypowiedzi).

Tak więc wzywam wszystkich kibiców Legii do zasypania go mailami pt. "1 z 6000 który ma cię dosyć!" Wiem, że pewnie 6000 to sie tego nie uzbiera ale wiadomo, że nie o to chodzi - niech w końcu te jego drwiny się skończą!

PS. Jego adres to pawelz@przeglad.com.pl
pozdrawiam.
kibic z Gocławia

i Ty w to uwierzyles? zeby realizowac obietnice trzeba miec honor, a jesli ktos pisze, ze obrazanie Deyny to nic ne znaczace wydarzenie to znaczy ze nie ma honoru. szkoda czasu na wysylanie maili, bo i tak nie ma szansy zeby to sprawdzic (czy dostal 6000) a nawet gdyby to przeciez zawsze mozna wymyslec wytlumaczenie, ze to taki dowcip, etc. juz widze jak rezygnuje z posady i kasy, juz to widze...

Jaaaa
06-09-2003, 15:23
<spoko> zaraz mu wysle maila !!

|
06-09-2003, 15:31
i Ty w to uwierzyles? zeby realizowac obietnice trzeba miec honor, a jesli ktos pisze, ze obrazanie Deyny to nic ne znaczace wydarzenie to znaczy ze nie ma honoru. szkoda czasu na wysylanie maili, bo i tak nie ma szansy zeby to sprawdzic (czy dostal 6000) a nawet gdyby to przeciez zawsze mozna wymyslec wytlumaczenie, ze to taki dowcip, etc. juz widze jak rezygnuje z posady i kasy, juz to widze...

No przeciez mówie ze nie o to chodzi czy na prawde dostanie te 6000 maili i czy przestanie pisac. Wazne jest zeby jak najwiecej osób po prostu napisało mu ze ma go DOSYĆ !!

MaxxxiM
06-09-2003, 15:42
No przeciez mówie ze nie o to chodzi czy na prawde dostanie te 6000 maili i czy przestanie pisac. Wazne jest zeby jak najwiecej osób po prostu napisało mu ze ma go DOSYĆ !!

najlepiej jest go ignorowac i nie kupowac PS. spadnie naklad, wlasciciel podliczy zyski i straty. mam pisac, zeby dostarczac materialu do kolejnych glupawych felietonow? "o prosze kibice Legii pokazali kim sa. otrzymalem kilkadziesiat maili w ktorych nazwano mnie ..... . Tak wlasnie postepuja kibice Legii." dzieki, ja pozostane przy ignorowaniu tego pana i tej gazety

|
06-09-2003, 15:52
najlepiej jest go ignorowac i nie kupowac PS. spadnie naklad, wlasciciel podliczy zyski i straty. mam pisac, zeby dostarczac materialu do kolejnych glupawych felietonow? "o prosze kibice Legii pokazali kim sa. otrzymalem kilkadziesiat maili w ktorych nazwano mnie ..... . Tak wlasnie postepuja kibice Legii." dzieki, ja pozostane przy ignorowaniu tego pana i tej gazety

Ok, twoja sprawa - nie nalegam. Co do nie kupowania PS to jestem za. A wracając do tych maili, to ja wcale nie zachęcam do pisania maili typu "Ty skur... jak ci zaraz zaje..." bo to rzeczywiscie mogłoby zostać wykorzystane w sposób o jakim mówisz. Wzywam do kulturalnego skrytykowania gościa bo moim zdaniem zasłużył na to sobie. A jesli zignorujemy jego obrażające nas wypowiedzi do dalej będzie czuł się bezkarny - tak to już niestety jest :/ Dlatego uważam, że nie możemy dać po sobie tak jeździć - trzeba jakoś zareagować.

MaxxxiM
06-09-2003, 16:01
Ok, twoja sprawa - nie nalegam. Co do nie kupowania PS to jestem za. A wracając do tych maili, to ja wcale nie zachęcam do pisania maili typu "Ty skur... jak ci zaraz zaje..." bo to rzeczywiscie mogłoby zostać wykorzystane w sposób o jakim mówisz. Wzywam do kulturalnego skrytykowania gościa bo moim zdaniem zasłużył na to sobie. A jesli zignorujemy jego obrażające nas wypowiedzi do dalej będzie czuł się bezkarny - tak to już niestety jest :/ Dlatego uważam, że nie możemy dać po sobie tak jeździć - trzeba jakoś zareagować.

domyslam sie ze nie o taka tresc Ci chodzi. co nie zmiania faktu, ze nawet takie nie musza sie pojawic, zeby pan redaktor napisal, ze go kibice Legii obrazaja. skoro sie wymysla wywiady z pilkarzami Legii, bo ci wlasnie postanowili go zignorowac, to wszystko jest jasne. i w tym wypadku moim zdaniem najlepiej jest po prostu ignorowac PS. byl transparent na stadionie, to napisal ze kibice "cos pisza na niestniejaca gazete". dobrze wiedzial o co chodzi a i tak odrocil kota ogonem. nie ma co go podkrecac do pisania kolejnych felietonow, niech sobie pisze. tekstem o Deynie i calym tym felietonem po prostu okreslil swoj poziom. mnie kiedys na dziennikarstwie uczyli, ze felietony powinni pisac ludzie, ktorzy maja autorytet i wiedze do przekazania.

MaxyM
06-09-2003, 16:51
ja wcale nie zachęcam do pisania maili typu "Ty skur... jak ci zaraz zaje..."

:rotfl:

Jabym z chęcią kilka takich wysłał dla dobrego samopoczucia, ze dwa z rana, papierosek i jezcze jeden i jestem cały w skowronkach :lo: .

A tak na poważnie... to raczej nic nie da... Ten Knor (copyright Kiju) kłamie w żywe oczy, ostatnio w lidze+, gdzi powiedział, że rozmawiał z trenerem Kubickim i ten mu powiedział o składzie... taaa.

Najlepiej, niech nikt nie kupuje tej szmaty, a poleci ze stołka drogą naturalną.

Myu mamy kose z PS, z tego co widziałem to w Płocku i Krakowie też...

Kakarotto
06-09-2003, 20:47
slyszeliscie o takim czyms jak mailbombery to sluzy do zapychania skrzynek np wyslesz 1000 maili za jednym kliknieciem tylko trzeba troche poczekac az sie wysle

Adams_
06-09-2003, 21:29
slyszeliscie o takim czyms jak mailbombery to sluzy do zapychania skrzynek np wyslesz 1000 maili za jednym kliknieciem tylko trzeba troche poczekac az sie wysle

i admin PS bedzie mial na talerzu adresy IP... polec to ludziom, ktorzy wiedza jak z tego korzystac.

Joker
07-09-2003, 09:21
Własnie wysłalem mu maila. Bez bluzgów kulturka. Zachecam wszystki do kulturalnej, merytorycznej wypowiedzi!! NIe zaszkodzi!!!!

qwerty1234
07-09-2003, 11:23
A mi odpisał "pozdrowka" i to wszystko :hmm:

Kawa
07-09-2003, 11:25
A mi odpisał albo i dalej bo napisalem mu , że mam nadzieje,ze dotrzyma obietnicy i wyjedzie do mongolii.

|
07-09-2003, 11:27
A mi napisał - "Dziękuje za dobre rady, na nauke nigdy nie za późno"
Szkoda tylko ze w jego ustach te słowa wcale nie wydają sie być szczere... :/

qwerty1234
07-09-2003, 11:28
Napisałem text podobny do Kawy tekstu i czekam na odpowiedź :rotfl:

Wasil
07-09-2003, 13:09
pozdrawiam serdecznie i zycze znalezienia sobie lepszych autorow

Tak odpowiedział na mojego mejla.

MaxxxiM
07-09-2003, 15:11
niezla musi miec polewke. jaj sobie z Was robi.

MaxyM
07-09-2003, 16:29
Piwko pije i odpisuje... :>

qwerty1234
07-09-2003, 16:31
Ja napisałem mu że go w Wawie nikt nie chce to on mi napisal

chlopie, ja w warszawie nie mieszkam od wielu lat, i nie zaluje

MaxyM
07-09-2003, 16:35
Ja napisałem mu że go w Wawie nikt nie chce to on mi napisal

chlopie, ja w warszawie nie mieszkam od wielu lat, i nie zaluje

:rotfl:

Jeden mail drugiego wart.

_Bart
07-09-2003, 16:42

a ja myśle że to odpisuje jakiś bot :> :buhaha:

MaxxxiM
07-09-2003, 17:04

to musialby byc bardzo inteligentny bot :D
pewnie siedzi w chacie pije piwko jak sugerowal Maxym, jara i sie nabija. i zbiera material na kolejne felietony...

Kawa
07-09-2003, 17:49

to nie jest bot wierz mi

Ultra LW
07-09-2003, 18:33
A ja mu nic nie napisałem ale moge sprawdzić ile przychodzi do niego maili. Mowię serio. Jak by go zacząć zasypywać to wiedział bym ile dostał wiadomosci. ;)
LEGIA WSZĘDZIE! :heee:

ange(L)
07-09-2003, 18:56
ale sobie jaja z was robi :)
zreszta i tak pewnie czyta to forum, wiec ten temat tez pewnie zauwazyl...
a PS po prostu olejcie,bo cos nie chce mi sie wierzyc ze spadla im sprzedaz w Wawie i okolicach,a przeciez mial byc bojkot!

MaxxxiM
07-09-2003, 19:32
A ja mu nic nie napisałem ale moge sprawdzić ile przychodzi do niego maili. Mowię serio. Jak by go zacząć zasypywać to wiedział bym ile dostał wiadomosci. ;)
Legia WSZĘDZIE! :heee:

to po pierwsze bedziesz wiedzial tylko to ile sam wyslales do niego maili, a po drugie po pewnym czaie mozesz przestac sie cieszyc, bo mailbombing zdaje sie jest lamaniem prawa.

zreszta i tak pewnie czyta to forum, wiec ten temat tez pewnie zauwazyl...

czyta, bo nawet w felietonie o Deynie cytowal jedna z wypowiedzi z tego forum. olac to co pisze, olac PS, przeczekac.

pijak
08-09-2003, 08:05
ja powiem że na meczu kilka osób z aktualnym "ps" widziałem...

MaxxxiM
08-09-2003, 08:43
ja powiem że na meczu kilka osób z aktualnym "ps" widziałem...

no i to jest bojkot 8)
w ogole to zaczyna byc smieszne.
kiedys PS byl dobrym dziennikiem sportowym, a teraz ma (duzo nizszy) poziom The Sun. ja tej gazety nie kupuje bo mnie kompletnie nie interesuja plotki i ploteczki, felitony ludzi, ktorzy zalatwiaja w nich jakies swoje sprawy. bez sensu. na szczescie jest internet i wszystko mozna zweryfikowac. a jesli ktos zna angielski to juz wogole moze sie wypiac na PS. o Legii i tak wiem co mam wiedziec (chocby z LL) a pozostale sportowe newsy mozna znalezc w wielu miejscach.

Joker
08-09-2003, 13:22
A oto co mi odpisał: cyt. "panie bartoszu, od wielu miesiecy zwracam sie do legii z apelem o normalizacje stosunkow, niestety mimo dobrej woli prezesa i trenera - zawodnicy sa na nie. pozostaje czekac na ich rozsadek. pozdrawiam serdecznie" W sumie kulturalnie i co najwazniejsze odpisał, a oto chyba chodzi! Apeluje tylko o rzetelne argumenty i kulturke! Pozdro Legia Mistrz 2004!!!!

pchorseba
08-09-2003, 13:37
Dość tych wypocin piszemy i już potem się będziemy śmiali jak nie przestanie! Ja wysłałem.

MaxxxiM
08-09-2003, 14:00
to moze zmiencie adresata maili, albo piszcie do dwoch naraz:

za LegiaLive

Legia prostuje

Po raz kolejny Przegląd Sportowy wprowadził w błąd swoich czytelników. Pan redaktor Krzysztof Stanowski w artykule zatytułowanym "Frajerskie ultimatum", PS nr 208 z dnia 6-7 września 2003 roku, pomówił klub o "niemal szantażowanie zawodnika" oraz zamieścił dane dotyczące kontraktu zawodnika w sposób wybiórczy, co potwierdzają zarówno zawodnik, jak i jego rodzice.
Jest to kolejny przypadek, kiedy dziennikarze Przeglądu Sportowego, w tym głównie redaktor Krzysztof Stanowski (notabene swoje pierwsze kroki dziennikarskie stawiający w tygodniku Nasza Legia), redagują swoje artykuły w sposób tendencyjny i stawiający Legię w złym świetle. Podobnie miało to miejsce przy publikacjach oskarżających Dariusza Dudka o podżeganie do buntu przeciwko „PS”, deprecjonujących pozycję dyrektora sportowego Legii Jerzego Engela oraz wcześniejsze publikacje wyimaginowanych uwag naszego bramkarza Bartosza Białkowskiego na temat Artura Boruca.
Działanie tego typu ma mało wspólnego z etyką oraz rzetelnym dziennikarstwem, czego każdy czytelnik mógłby się spodziewać po Przeglądzie Sportowym. W związku z cyklicznymi atakami na klub redaktora Krzysztofa Stanowskiego Zarząd Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa S.S.A. będzie rozpatrywać wstrzymanie akredytacji prasowej wydanej redaktorowi Stanowskiemu.

Kawa
08-09-2003, 14:02
Z tym ,ze Stanowski pojezdza sobie tylko podziałaczach (no może głowiniepo nich)natomiast kibiców bardzo chwali, a polonistówwręcz wysmiewa.

pchorseba
08-09-2003, 14:21
Z tym ,ze Stanowski pojezdza sobie tylko podziałaczach (no może głowiniepo nich)natomiast kibiców bardzo chwali, a polonistówwręcz wysmiewa.

Ale jak wyślemy te 6000 maili to będzie miał powód żeby jeszcze mocniej chwalić ! za kolejną udaną akcję . Przecież tym tekstem o listach chciał nas sprowaokowac więc dajmy mu tą frajdę i odpowiedzmy na jego apel. Jak to często można przeczytać na onetach i innych takich ".. POKARZMY ILU NAS JEST.." . Ja jestem za.

pijak
08-09-2003, 15:22
podejżanie dużo nowych osób sie zalogowa[list]o aby komentować ten wątek :>

MaxxxiM
08-09-2003, 15:39
podejżanie dużo nowych osób sie zalogowa[list]o aby komentować ten wątek :>

no popatrz, nie zwrocilem uwagi :)
panowie redaktorzy :D :rotfl:

pchorseba
08-09-2003, 16:43
mam nadzieje że nie chodzi wam o mnie. zapisałem się z wami z tym że zazwyczaj nic nie mam do powiedzenia.

Ultra LW
08-09-2003, 17:09

to po pierwsze bedziesz wiedzial tylko to ile sam wyslales do niego maili, a po drugie po pewnym czaie mozesz przestac sie cieszyc, bo mailbombing zdaje sie jest lamaniem prawa.

W żadnym wypadku nie mówię Maxxxim o mailbombingu.
Nie bez kozery napisałem

MaxxxiM
08-09-2003, 17:39
mam nadzieje że nie chodzi wam o mnie. zapisałem się z wami z tym że zazwyczaj nic nie mam do powiedzenia.

no to sie nazywa samokrytyka :]

pchorseba
08-09-2003, 17:43
no to sie nazywa samokrytyka :][/quote]

o guru jesteś tu 3 dni dłużej :buhaha:

qwerty1234
08-09-2003, 17:46

o guru jesteś tu 3 dni dłużej :buhaha:[/quote]
a jaka różnica postów..... '8

MaxxxiM
08-09-2003, 17:53

o guru jesteś tu 3 dni dłużej :buhaha:[/quote]

mam gleboko w d** :zly: ** ile dluzej/krocej tu jestem i rownie gleboko mam ilosc postow napisanych/nie napisanych.
a tak w ogole to zdaje sie byla jakas awaria / zmiana forum i wszyscy maja maj w dacie.
a tak w ogole to jakie to ma znaczenie ile dluzej jestem?

pchorseba
08-09-2003, 18:20
to co się bucu czepiasz? masz wyłączność? sory że ci w tym przeszkadzam !!

Bro(d)War
08-09-2003, 18:29

Nie istotne co ta franca zrobi , niech tylko poczuję nasz oddech na swoich kostropatych plecach.
Pozdro.

MaxxxiM
08-09-2003, 18:57

rzeczywiscie nie masz zbyt duzo do powiedzenia, ale zakladam ze umiesz czytac, wiec przeczytaj regulamin.

pijak
08-09-2003, 19:33

rzeczywiscie nie masz zbyt duzo do powiedzenia, ale zakladam ze umiesz czytac, wiec przeczytaj regulamin.

wiesz MaxxxiM podziwiam Twoj stoicki spokuj:P
pchorseba... wyluzuj, nikt nie chceal Cie obrazić- a Ty to zrobiłeś

KOCHAM ELBLĄG :rotfl:

pchorseba
08-09-2003, 21:06
ok przepraszam , że poczułeś się urażony nie chciałem ale przypominam że to ty zaczełeś. ale ok sorka. to że dużo się nie udzielam nie oznacza, że nie mam nic do powiedzenia.

Lawy
09-09-2003, 09:59
...
a PS po prostu olejcie,bo cos nie chce mi sie wierzyc ze spadla im sprzedaz w Wawie i okolicach,a przeciez mial byc bojkot!

heh, bo bynajmniej nie spadła, a w starym województwie warszawskim w przeciągu ostatniego roku czytelnictwo (nie sprzedaż, ale są to powiązane rzeczy) wzrosło dwukrotnie i mimo że nie ma żadnej olimpiady ani mistrzostw świata/europy w piłce nożnej wciąż rośnie.

pijak
09-09-2003, 10:11
...

heh, bo bynajmniej nie spadła, a w starym województwie warszawskim w przeciągu ostatniego roku czytelnictwo (nie sprzedaż, ale są to powiązane rzeczy) wzrosło dwukrotnie i mimo że nie ma żadnej olimpiady ani mistrzostw świata/europy w piłce nożnej wciąż rośnie.

osoby qmate nie kupią PS'a... ja widuje często jakichś staruszków, dziwnie wyglądających, czasem młodych, może nie wtajemniczonych... dziwne że sprzedarz wzrosła x2... skąd masz te dane?
może w Polsce nastaje moda na "gazety sensacyjne"

Lawy
09-09-2003, 10:23
Napisałem, że to nie sprzedaż ale czytelnictwo. Do danych ZKDP nie mam dostępu, ale znam dane dotyczące czytelnictwa no i jasno wynika, że czytelnictwo zdecydowanie się zwiększa w dawnym woj. warszawskim :/ A w związku z tym zapewne sprzedaż też idzie w górę....

MaxxxiM
09-09-2003, 11:44
Napisałem, że to nie sprzedaż ale czytelnictwo. Do danych ZKDP nie mam dostępu, ale znam dane dotyczące czytelnictwa no i jasno wynika, że czytelnictwo zdecydowanie się zwiększa w dawnym woj. warszawskim :/ A w związku z tym zapewne sprzedaż też idzie w górę....

jesli chodzi o liczby to czytelnictwo zawsze jest wyzsze od sprzedazy. jedna rodzina kupujaca gazete to np. 3 osoby czytajace gazete. zwykle jednak wzrost czytelnictwa zwiazany jest ze wzrostem sprzedazy.
ale z PS jest pewnie tak jak z TVP i Polskim Radiem, ludzie czytaja z przyzwyczajenia.

Lawy
09-09-2003, 11:51
Zgadza się, ale z reguły jak jedno rośnie to drugie też. A ponieważ czytelnictwo wzrosło (i to bardzo dużo) to sprzedaż zapewne też.
A co do słuchania Polskiego Radia z przyzwyczajenia się nie zgodzę... Owszem wśród starszych ludzi zapewne jakaś część tak robi, ale po pierwsze w całej skali osób nie jest to zbyt wiele osób a po drugie w takich badniach czytelnictwa bądź słuchalności próby respondentów się obcina tj np. wywala się stare osoby.
Pewnie znajdzie się sporo osób co czytają PS z przyzwyjczajenia, ale więcej jest chyba takich co czytają bo nie mają innej gazety (żadnej konkurencji)

MaxxxiM
09-09-2003, 12:10
A co do słuchania Polskiego Radia z przyzwyczajenia się nie zgodzę... Owszem wśród starszych ludzi zapewne jakaś część tak robi, ale po pierwsze w całej skali osób nie jest to zbyt wiele osób a po drugie w takich badniach czytelnictwa bądź słuchalności próby respondentów się obcina tj np. wywala się stare osoby.

gdzie Ty o tym slyszales/widziales? co sie wywala? jaki sens ma wtedy badanie, jesli sie z jego wynikow cos usuwa? Kiedy wybierasz grupe do badania, to okreslasz dokladnie parametry (wiek, m-ce zamieszkania, wyksztalcenie, zainteresowanie, etc.) i nic sie nie usawa, ewentualnie firma dla ktorej robisz badania nie bieze pod uwage pewnych elementow badania.

Lawy
09-09-2003, 12:23
gdzie Ty o tym slyszales/widziales? co sie wywala? jaki sens ma wtedy badanie, jesli sie z jego wynikow cos usuwa? Kiedy wybierasz grupe do badania, to okreslasz dokladnie parametry (wiek, m-ce zamieszkania, wyksztalcenie, zainteresowanie, etc.) i nic sie nie usawa, ewentualnie firma dla ktorej robisz badania nie bieze pod uwage pewnych elementow badania.

heh, to jest tak: np słuchalność: bada się ludzi w wieku 15-75 lat. z tym że osób w wieku 60-75 lat bierze się 50% jako respondentów a później po prostu waży się wyniki.
w badaniach czytelnictwa także próba jest obcieta od dołu, czyli losuje się tylko osoby powyzej 15 roku życia
I tak jest w większości badań Próbę ogranicza się z dołu z reguły od 15 lat (chyba że piwo :piwo2: to 18 ), a z góry to różnie (60, 75).

Bro(d)War
10-09-2003, 09:45
Jakoś nie chcę mi się wierzyć we wzrost sprzedaży tego szmatławca.
Zresztą gówno mnie oni obchodzą , ja już grubo ponad rok nie kupuję tej pseudo-gazety i jakoś żyję. ( no , ... w tym roku zakupiłem 2 szt. , gdy wcześniej kupowałem ją regularnie)
Jest TV, Radio no i net !
Ale ja nie o tym.
Wysłałem e-mila do tego barana z życzeniami przyjemnych wakacji w Mongolji.
Otrzymałem odpowiedź. : Dziękuje.
Pozdro.

MaxxxiM
10-09-2003, 10:13
Pozdro.

naprawde musi miec straszna beke z tych maili.

*PRZEMO*
10-09-2003, 19:52
no a ty MaxxxiM jak bys zareagował na zyczenia wakacji w mongoli? '8 :rotfl: ja sam bym sie posikał ze smiechu.. :buhaha:

Sharn
10-09-2003, 20:20
Jakoś nie chcę mi się wierzyć we wzrost sprzedaży tego szmatławca.
Zresztą gówno mnie oni obchodzą , ja już grubo ponad rok nie kupuję tej pseudo-gazety i jakoś żyję. ( no , ... w tym roku zakupiłem 2 szt. , gdy wcześniej kupowałem ją regularnie)
Jest TV, Radio no i net !
Ale ja nie o tym.
Pozdro.

A ja wierzę. Kupili Tempo, raz im wzrosła, kupili Sport znowu... :D
Tak poważnie to sprzedaż im rośnie, bo ogólnie zwiększa się zapotrzebowanie na sport i zainteresowanie nim, a konkurencji nie ma. (Niestety :/ )

MaxxxiM
10-09-2003, 20:42
no a ty MaxxxiM jak bys zareagował na zyczenia wakacji w mongoli? '8 :rotfl: ja sam bym sie posikał ze smiechu.. :buhaha:

mialbym wielka polewke i duzo materialu na felietony w ktorych mozna nabijac sie z ludzkiej naiwonosci.