PDA

Zobacz pełną wersję : Browarek...

dyha
12-05-2003, 19:36
Na poprzednim forum był temacik o ukochanych wódeczkach . Pisaliśmy jakie lubimy , jakie pijemy . Proponuje by każdy się wypowiedział jaki borowarek mu najbardzej odpowiada . Ja napisze tak , moje 3 ulubione pifka

1.Carlsberg
2.Heineken
3.Tatra

Ewelina
12-05-2003, 19:38
heheh dyha, trzebabyło dodac jeszcze jedna opcje w tej ankiecie bo np moja postac nie pije zadnego :) napoj w piostaci piwa jest dla mnie niebezpieczny-poł butelki i jestem totalnie pijana :)

MaxyM
12-05-2003, 19:44
Carlsberg & Heineken - w tej chwili dla mnie najlepsz piwa.

Jeżeli nie mam kasy to Dojlidy, Tatra i Glob - nigdy nie kupujcie Złotego Kura, ja z Jarcysiem coś o tym możemy powiedzieć.

Guiness, Harper - jak mnie najdzie.

Corona z Cytryną - wchodzi w 3-5 sekund w upał, lekkie piwo - można wypić hektolitry.

Endrju
12-05-2003, 19:45
.

Corona z Cytryną - wchodzi w 3-5 sekund w upał, lekkie piwo - można wypić hektolitry.

Coś o tym wiem kupowałem sobie Corone na plaży jako napój chłodzący zamiast Coli :)

_Bart
12-05-2003, 19:54
hehe ja jestem tersaz pod wplyoem Debowcyh mocnych dlugo qwazonych :D sa bardzo dobre i zajebiscie wcheodzą
POLECAM
a kosztowału ponad 2,8 wiec burżuj jestem

p.s. taki temat juz był na starym forum jak mnie pamiec nie myli "jakie jest twoje ulubione pibvo" czy jkos takos

teraz preferuje własnie Debowe i Lecha

bemowiak
12-05-2003, 19:57
1.Dębowe Mocne
2.Tyskie
3.Królewskie (ostatnio bo jest promocja z nagrodami do odebrania w sklepie :D )

dyha
12-05-2003, 20:00
Carlsberg & Heineken - w tej chwili dla mnie najlepsz piwa.

MaxyMku , pod względem piw widze mamy ten sam gust :)

P.S. Pomysł na ten temat naszedł mnie po wczorajszym spiciu właśnie Carlsbergiem i wódeczka :D

P.S. 2 . Tak sie bawi Legia :) ( Heineken Rulez )

http://wwultras.w.interia.pl/Pict0018.jpg

ja to ten ostatni :D

Gelo
12-05-2003, 20:10
A jak dla mnie to bezapelacyjnym numerem jeden wsrod napoju bogow jest OKOCIM MOCNE. czasami lubie tez wypic Lecha ;)

Cipciuś
12-05-2003, 20:18
Ja raczej pije tylko pare konkretnych piwek a jak nie mam na nie to inne nie wchodza w gre - opcja ponad 2.80 (ale zalezy gdzie:D )

1.Warka Jasne Pełne
2.Lech Premium
3.Taterka

Adiq
12-05-2003, 20:31
Trochę głupia ankieta. Wiadomo, że nikt nie woli piw z dolnej półki niż tych z górnej. Kiedyś jak piłem łódzkie Lodwary za 2 zł, to bełtałem pianą. 8- Nie polecam. A oto mój ranking. 8)

1.Królewskie Mocne - podstawa, rytuał 8)
2.Lech - szkoda, że z Poznania, bo przez to prawie w ogóle go nie pije. :lo:
3.Tyskie - jak wyżej
4.Redd's - :lo:
5.Żywiec - wyjątkowo gorzkie
6.Warka Strong - wyjątkowo słodkie
7.Tatra - spoko piwko
8.Van Pur - kiedyś moje ulubione

M_I_G
12-05-2003, 20:53
jesli chodzi o mnie to tak:

1.Krolewskie- w tej chwili chyba moje ulubione , jest tanie a nie dosc ze jest dobre to mocne i zajebiscie wchodzi no i patriotycznie tak :D

2.Carlsberg - tez dobre i tanie ale ostatnio mi jakos nie wchodzi tak dobrze

3. Heineken - dobry jest ale drogi , malym sie nie napijesz a duzy to 4 blachy a z puszki nieodbre jak kazde

obecnie zdeycdowaie najwyzej u mnie stoi Krolewskie - nieduzo hajsu na imprezy jak znalazl

:+: :+: :+: Krolewskie :+: :+: :+:

Dżon Łejn
12-05-2003, 21:00
Naprawdę bardzo rzadko sięgam po napoje piwopodobne.
To co piwem się nazywa i tak też smakuje to:
_Książęce
_Smadny Mnich
_Beamish(tu odstępstwo bo to ciemny browar)
_Heniek
_Samson
Nie pogardzę okocimiem , innymi czeskimi i słowackimi wyrobami, gronie(tego pije najwięcej) .

Na wycieczce związanej z meczem Was i lecha dowiem sie co widzicie w królewskim :D:D:D

Mrozik
12-05-2003, 21:12
A umnie ta kolejność wygląda tak :
1.Stella Artois ( rzadko spotykana w Polsce)
2. Ogólnie reszta Chorwackich browarów ( Ożujsko, Karlovacko itp.), może dlatego że tam nie ma ograniczeń wiekowych co do zakupu alkoholi :)
3.Cała reszta powyżej 2,80zł

Szuwar
12-05-2003, 21:18
Ankieta zdeka bez sensu...
A co do browarkow:
Tyskie
Krolewskie
Lech
Debowe Mocne jest spoko
no i nieraz jak hajsiwa malo to jakis Volt albo Van Pur - ale nie zebym preferowal.
Z zagranicznych:
Heinekenik
Grolsch
Carlsberg
i inne takie rozne drogie badziewia - ogolnie drogie piwa sa dobre - jeszcze sie nie spotkalem, zebym wybulil niewiadomo jaki hajs na bro i mi nie smakowal - warte swej ceny... no moze nie zawsze. I tak zadko mam przyjemnosc picia piwka powyzej sredniej krajowej ceny.
Z tanszych zagranicznych dobry jest robiony na Grzybowskiej austryjacki Steffl no i prawie wszystkie wyroby czeskie i slowackie.

Dyha - na przyszlosc nie wklejaj na forum takich duzych fotek, tylko po prostu zamiesc linka.
Od razu widac, ktory to ty - zle zrobiles eLke...

Szuwar
12-05-2003, 21:21
[quote="Mrozik"]A umnie ta kolejność wygląda tak :
1.Stella Artois ( rzadko spotykana w Polsce)
2. Ogólnie reszta Chorwackich browarów

Stella Artois jest belgijskim piwkiem... ale fakt - dobre :)

dyha
12-05-2003, 21:35
ja sobie jeszcze przypomnialem jedno piwko co sie pod Barceloną piło oprócz Heinekena , a chodzi o San Miguela m jakby ktos byl w Hiszpanii to polecam bardzo to piwko . San Miguel , albo Estrella Damm , najlepsze piwka w hiszpanii .

Mazi
12-05-2003, 21:37
Warka Strong , Królewskie ,Żywiec :-) .

Z zagranicznych to było takie jedno hiszpanskie ,ale nazwy nie pamietam :P .

A i czeskie są dobre ,ale też mi nazwa zadna nie wchodzi do glowy ( oprocz "Popovicky Kozel" , ktorego zreszta nie pilem )

c_zary
12-05-2003, 21:38
Z polskich to:

1-2 Krolewskie
1-2 Wareczka Strong
3 Zywiec

Zagraniczne:

1. Guinness (Czarna puszka)
2. Smadny Mnich
3. Zloty Bazant Tmavy

Mazi
12-05-2003, 21:41
ja sobie jeszcze przypomnialem jedno piwko co sie pod Barceloną piło oprócz Heinekena , a chodzi o San Miguela m jakby ktos byl w Hiszpanii to polecam bardzo to piwko . San Miguel , albo Estrella Damm , najlepsze piwka w hiszpanii .

o huk !!!!! Własnie o San Miguela mi chodziło :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Dżon Łejn
12-05-2003, 21:45
Z polskich to:

1-2 Krolewskie

2. Smadny Mnich

O pierwszym to pogadamy przed lechem ,
no a smadny------Poezja :+: :+:

dyha
12-05-2003, 21:55

o huk !!!!! Własnie o San Miguela mi chodziło :rotfl: :rotfl: :rotfl:

hehehh , piwo hiszpańskie jest o tyle dobre że jest w zakręcanych litrowych butelkach i litr browara kosztuje 1 Euro ( patrz Xebeira ) a San Miguel - najlepsze pifko kolo 1,30 Euro za Litr !!

Mazi
12-05-2003, 22:04
hehehh , piwo hiszpańskie jest o tyle dobre że jest w zakręcanych litrowych butelkach i litr browara kosztuje 1 Euro ( patrz Xebeira ) a San Miguel - najlepsze pifko kolo 1,30 Euro za Litr !!

skończ bo zaraz w Lloret de Mare wyląduje :) :rotfl: ;) ....niestety tylko myślami :D

c_zary
12-05-2003, 22:32
P.S. 2 . Tak sie bawi Legia :) ( Heineken Rulez )

Zdjecie jest niewymiarowe, przegiales z gabarytami! Ostalo sie tylko dlatego, ze to fajny motyw 8) ale zeby mi to bylo ostatni raz. :look:

_Bart
12-05-2003, 23:29
Z zagranicznych:
Heinekenik
Grolsch
Carlsberg

Tak po znajomości to Carlsberg od mniej wiecej pół roq jest Polski produkowany przez browar Okocim jesli sie nie myle.
Zagraniczny był pycha, Polski na początku dobry. Teraz mi juz tak nie smakuje ale może mi sie przepił.

Pozdro

MaxyM
13-05-2003, 00:33
W Polsce co dobre i idzie to zaraz spieprza bo chca wiecej hajsu. Najlepszym przykładem to Żywiec.

legart
13-05-2003, 08:41
Z polskich -Królewskie, Żywiec, Gdańskie, Łomża, Perła Chmielowa (Lublin), Belfast (Jabłonowo), Tatra, Piast; piwo pszenne i jęcznienne warzone we wrocławskim Spiżu....

Z czeskich - Budvar, Pilsner, Gambrinus, Velkopopovicky Kozel (masz racje Mazi jest bardzo dobry), Branik, Staropramen, Radegast, Krusovice...

Z irlandzkich - Guiness, Murphy,

Z angielskich - Newcastle,

Z belgijskich - Stella Artois, Leffe (polecam), Chimes, Maes, Duval, Jupiler ....

Z holenderskich - Heineken, Grolsch,

Z duńskich - Carlsberg, Tuborg,

Z austryjackich - Zipfer, Steffl,

Z węgierskich - Sopron,

Ze słowackich - Złoty Bażant, Kelt.

Afgan
13-05-2003, 08:50
ja osobiscie doje:
Taterke Pils
Warke czerwona
jak dla mnie w tej chwili najlepsze polskie piwa...nie przepadam za zachodnimi browarami... 8)

Q_(L)
13-05-2003, 10:52
Królewskie - mam sentyment do tego piwa
Lech - aktualnie moje ulubione piwko
Haineken, Carlsberg (ostatnio coś się spierdolił, albo jakaś lewa dostawa w sklepie :hmm: ), Warka (czerwona), Zywiec (od swięta, bo to już nie to co kiedyś), Faxe, Tyskie.

Od czasu do czasu pijam Corone (raczej bez cytryny)...

Keleborn
14-05-2003, 15:43
Ja dla odmiany powiem:

1. Red Eric bardzo fajne duńskie piwko,
2. Belfast - ciemne, browar jabłonowo, dobrze wchodzi,

A z polskich zdecydowanie Żywiec.

yakuza
14-05-2003, 15:53
Ja wybrałem opcje powyżej 2.80
A moja klasyfikacja wygląda nastepująco:
1. Żywiec :+: :+:
2. Warka Strong
3. Heineken
4. Złoty Bażant
5. Redds :D

Grochów
14-05-2003, 16:23
Naprawdę bardzo rzadko sięgam po napoje piwopodobne.
To co piwem się nazywa i tak też smakuje to:
_Książęce
_Smadny Mnich
_Beamish(tu odstępstwo bo to ciemny browar)
_Heniek
_Samson
Nie pogardzę okocimiem , innymi czeskimi i słowackimi wyrobami, gronie(tego pije najwięcej) .

Na wycieczce związanej z meczem Was i lecha dowiem sie co widzicie w królewskim :D:D:D
Oj dowiesz sie,dowiesz!
Moje ulubione:

Harcerz
14-05-2003, 16:30
Piszemy o browarze robimy ankiety a moze by tak przed lub po meczu z Lechem umowic sie i spozyc w wspolnym gronie jakies PIWO ? :) :)

MaxyM
14-05-2003, 16:38
Piszemy o browarze robimy ankiety a moze by tak przed lub po meczu z Lechem umowic sie i spozyc w wspolnym gronie jakies PIWO ? :) :)

Trzeba będzie coś pomyśleć :ronaldo: .

Dżon Łejn
14-05-2003, 16:38

Z tego co wiem to będę spozywał bro od wtorku :D:D:D:D
Królewskie '8 :oho:

takiowaki
14-05-2003, 17:36
Kurcze, kiedys sie tym przejmowale, a teraz kupuje po prostu piwo. Ale jak juz mam wybierac, to zajefajny jestem Heramn Mueller, czasami sie go da zdobyc po 1.50 + kaucja, wiec sie wydaje, ze syf, a normalnie jest tak dobry (bez kitu) ze hej
Najewiecej go w zyciu wypilem. Mialem kiedys taki klimat, ze od poniedzialku do piatku wypilem 35 dokladnie. Tak bylem zamiotany w sobote i niedziele, ze w nastepnym tygodniu wogole nie widzialem o co chodzi. Ale to byly stare czasy, dzis wypilem 4 i to w knajpie i mi sie juz w glowce kreci, ehh :hmm: :>

MaxyM
14-05-2003, 17:44
Kurcze, kiedys sie tym przejmowale, a teraz kupuje po prostu piwo. Ale jak juz mam wybierac, to zajefajny jestem Heramn Mueller, czasami sie go da zdobyc po 1.50 + kaucja, wiec sie wydaje, ze syf, a normalnie jest tak dobry (bez kitu) ze hej
Najewiecej go w zyciu wypilem. Mialem kiedys taki klimat, ze od poniedzialku do piatku wypilem 35 dokladnie. Tak bylem zamiotany w sobote i niedziele, ze w nastepnym tygodniu wogole nie widzialem o co chodzi. Ale to byly stare czasy, dzis wypilem 4 i to w knajpie i mi sie juz w glowce kreci, ehh :hmm: :>

Z tanich to Dojlidy 1.90, a dobre i tanie.

p.s.

Widziałeś już MegaPoka? Nowości 3 str.

takiowaki
14-05-2003, 23:03
Widziałeś już MegaPoka? Nowości 3 str.

no jak nie jak tak :-)
a teraz z niecierpliwoscia czekam na prosze Ciebie range od Ciebie, bo juz po nocach nie moge spac
a megaPoka wale se zaraz na tapete :-)

No a (ile tych a dzis) to Dojlidy to strszny syf, jedyny plus, ze tanie

Luk@s
15-05-2003, 08:24
Z tanich to Dojlidy 1.90, a dobre i tanie.

jak to 1.90? kolomnie jest po 1.80 :rotfl: a w Kerfóże byl ostatnio bodajze po 1.69 :+:
i to jest calkiem dobre piwo... (zwlaszcza z ta cene :buhaha: )

ems
15-05-2003, 12:43

ja bym proponowal dzien przed lub po... bo dzien meczu z Lechem to dla mnie masakra :)

MaxyM
16-05-2003, 14:51
Jest w SE ranking 10 browcow.

Heineken na ostatnim, na pierwszym EB :o - dobre, bezguscia jakies chyba ocenialy browary.

wafel
16-05-2003, 15:21
volt lub tatra jak mam troszke kasy,
a piwo 'złoty' (nie bażant) za 1.80 per 0.5 [fuszka] l jak mam mniej kasy.

pzdr