PDA

Zobacz pełną wersję : Krzyształowicz za Boruca!

Mrk
05-09-2003, 19:58
Kto jest za?
Po dzisiejszym meczu uważam, że Andrzej powinien dostać szansę z Polkowicami! Potem jest mecz z Wisłą i tam już kiksy nie mogą sie zdarzyć! Niestety Boruc popełnia za dużo błędów. Dzisiaj, z Partizanem, też bronił nienajlepiej.

Kawa
05-09-2003, 20:05
No niewiem... Boruc ma swoje wpadki, ale kryształowicz z tego co pamiętam w poprzednich klubach tez miał rózne wpadki. Jednak na polkowice wystawiłbym Andrzeja.

Mrk
05-09-2003, 20:08
No niewiem... Boruc ma swoje wpadki, ale kryształowicz z tego co pamiętam w poprzednich klubach tez miał rózne wpadki. Jednak na polkowice wystawiłbym Andrzeja.
No właśnie o to chodzi! Sprawdzić go z Polkowicami, a potem się zobaczy co dalej...

Aureliusz
05-09-2003, 20:56
Dzisiaj Krzyształowicz zagrał bardzo dobrze. Obronił 2 bardzo groźne strzały pod podprzeczkę. mnie zaimponował świetnym szczupakiem za linia pola karnego, gdy wybił piłkę na aut. Poza tym cechował się dużym spokojem. Jestem jak najbardziej za, żeby dac mu szansę w polkowicach, zwłaszcza, żę Boruc w dwóch ostatnich meczach popełnił 2 katastrofalne błędy.

Endrju
05-09-2003, 21:08
To co dzisiaj wyprawiał Boruc no comment 8- Andrzej był o niebo lepszy fantastyczny szczupaczek co prawda raz złapał piłe za polem karnym ale że sędzi był z Warszawy to nic sie nie stało

Co do Andrzeja "Jestem na tak" ;)

Adams_
05-09-2003, 21:43
Na dzien dzisiejszy Krzysztalowicz jest pewniejszy. Jednak konkurencja jest bardzo ostra. Artur musi wzmocnic sie psychicznie i bedzie wymiatal

kud(L)aty68
05-09-2003, 22:12
Z bramkarzami to jest dziwna akcja. Ten typ miedzy slopkami i poprzeczka musi miec CZYSTA glowe - MUSI byc NUMERO UNO - dlatego moja propozycja jest taka, zeby z Polkowicami zagral jednak Artur, a na Zabrze wpuscic Andrzeja.
Jakby nie bylo NUMERO UNO jest na razie Artur, co wcale nie znaczy, ze po Zabrzu nie bedzie nim Andrzej.

Ale zeby nie bylo - jak z Polkowicami i Zabrzem zagra Andrzej, to tez nie bede sie klocil - wszystko zalezy od wyniku ;P

Co do dzisiejszego meczu....to spokojnie...to tylko taki lekko mocny (kojarzy sie ze slabo-silny) sparing byl ;) Zabraklo mi tylko grilla i browarka na trybunach :)

Ostry
05-09-2003, 22:38
Rzeczywiście, dzisiaj Andrzej prezentował się lepiej od Boruca.Był bardzo spokojny,kilka razy popisał się naprawdę udanymi interwencjami.A szczupaczek też był pierwsza klasa :) Chyba tylko raz łapał piłkę na raty po rzucie rożnym.Ale myślę,że dałbym mu szansę z Polkowicami.

Nazgul
06-09-2003, 00:31
Niech gra Boruc, chyba że już ewidentnie będzie cienił. Ma wpadki (jak dotychczas dwie), ale też wyciąga i to mu trzeba oddać. On musi czuć się pewnie - już ktoś to pisał...

Poza tym pewnie nie zauwazyliście, a ja siedziałem na Krytej na linii strzału - ten pierwszy słupek to ni ebył strzał w słupek tylko Artek sięgnął i sparował piłkę... Własnie na słupek. Za to popełnił jeden błąd - kiedy Choto wybijał z linii...

Grabo
06-09-2003, 01:57
Jestem za ,a nawet przeciw. ;)
Szkopuł w tym ,że dla Boruca ,to już ostatni dzwonek ,żeby zaczął grać,a nie siedzieć na ławce,bo skończy jak Wierzchowski.

szczepan
06-09-2003, 16:51
no ja nie wiem... niby bronil ciezkie strzaly ale nie jakos tak pewnie... bardziej przypadkowo... aha i zauwazyliscie jak w jednej z pierwszych interwencji zlapal pilke tak z 30 cm z apolem karnym...

ems
06-09-2003, 17:04
o co wam chodzi z Borucem ? moze to kwestia tego ze nei ogladam meczy :> ale jak dotad zarejestrowalem tylko 1 powazny blad - vs KKS

|
06-09-2003, 17:04
No rzeczywiście ciężka sprawa :/ W sumie ciężko oceniać forme Krzyształowicza po 45 min gry, mimo iż pokazał ze bronić i to dobrze to on umie. Z drugiej strony Boruc ma ostanio swoje wpadki, które na szczęście nie skończyły się dla Legii stratą punktów i pewnie tylko dlatego jeszcze broni w pierwszym składzie. Tak to jest ze jak sie mecz wygra to i nawet kardynalne błędy można wybaczyć, bo ważne są te 3 pkt.

Wydaje mi sie jednak ze wybrałbym na mecz z Polkowicami Krzyształowicza. Trzeba dać mu szanse żeby dał się przekonać trenerowi ze jest godny zaufania. 45 min to za mało

Nova
06-09-2003, 17:57
Kolego |<ArO(L)
Nie musi mi się podobać Twój podpis ale powinien być zgodny z regulaminem a nie jest. 8)

MaxxxiM
06-09-2003, 18:03
Kolego |<ArO(L)
Nie musi mi się podobać Twój podpis ale powinien być zgodny z regulaminem a nie jest. 8)

kolezanka Nova ma racje. jestem pod wrazeniem wzroku, bo ja nie zauwazylem tego wczesniej. ale ja stary jestem ;)

yusta
06-09-2003, 18:05
Kolego |<ArO(L)

kolezanka Nova ma racje. jestem pod wrazeniem wzroku, bo ja nie zauwazylem tego wczesniej. ale ja stary jestem ;)

hehe, myślałam że o nick chodzi. Podpis głupi, tyle ze niektórym z nas nie przeszkadza śpiewanie tego na stadionie.
Btw nie odwalajmy roboty za modów :D

Raffi
06-09-2003, 20:18
Oj, nieładnie panie Karolu :] Podpis uległ korekcie. Howgh!

|
06-09-2003, 22:39
Ups, sorry za ten podpis, jesli kogos uraziłem ;) ;) ;)

*PRZEMO*
07-09-2003, 21:54
Kryształowicz pokazał sie z jak najlepszej strony w meczu z Partizanem, uwazam ze jest dobrym bramkarzem i ławka go tylko zmarnuje... Na mecz z Polkowicami dał bym mu szanse, on jest spragniony gry(tak mi sie wydaje) a Artturowi przy da sie pare chwil odsapki szczegolnie po paru błedach jakie popełnil w ostatnich meczach

Bro(d)War
08-09-2003, 19:34
Fakt jest taki , jak zresztą prawie zawsze w Legii , że znowu mamy urodzaj na bramkarzy.
Naprawdę nie wiem kto powinien wyjść na wisłę ,... chociaż może 51 do 49 dla Krzyształowicza.
Pozdro.

[marcin]
08-09-2003, 19:42
Dlamie to Boruc narazie niema poco siadac na lawke to co ze popelnij blad przy wychodzeniu do pilkiz Lechem ale i tak jest najlepszy :+:

pchorseba
08-09-2003, 23:04
to i ja swój kamyczek wrzuce .. ja osobiście nie zastanawiam się kto jest lepszy Boruc czy Kryszał bo dla mnie w bramce Legii powinien grać .. załuska zaczął by chłopak grać wcześnie jak Bufon czy Canizares . a czy ma taki talent to nie wiem ale jak będzie czekał do 30 na swoją szansę to grajka z niego nie będzie.

kamyk
09-09-2003, 09:48
nie nie nie ! boruc ma stac w bramce kazdem bramkazowi sie przydarzaja kiksy! ale jak by nie bylo boruc wybronil na pare meczow nawet w tym sezonie! chlopak musi grac bo juz na niego czas jest a krysztal niech czeka moze sie doczeka niech andrzej gra w PP a boruc w lidze i bedzie dobrze!

Glaca
09-09-2003, 12:38
Panowie, jedna jaskolka wiosny nie czyni.
Siedzielismy z Adamsem_ wspolnie na meczu i obaj bylismy pod wrazeniem gry AK, jak tez obaj mileismy zastrzezenia do AB, ale, ale... sztab szkoleniowy na pewno przyglada sie pracy obu bramkarzy i poedjmuje odpowiednie decyzje... skoro konsekwentnie stawiaja na Boruca, to co musi oznaczac 8)

MaxxxiM
09-09-2003, 12:50
sztab szkoleniowy musi jednemu bramkarzowi dac pewnosc co do miejsca w skladzie. nie moze byc tak, ze sa dwa numery jeden. poptarzcie na Liverpool. Jet Dudek jest Kirkland. Dudkowi tez sie przytrafily kisky (i to straszne, pametnymecz z United). Kazdy, nawet najlepszy bramkarz na swiecie ma slabsze momenty. Ja uwazam, ze Kuba powinien dalej stawiac na Boruca, niech gra.

Nazgul
09-09-2003, 19:36
o co wam chodzi z Borucem ? moze to kwestia tego ze nei ogladam meczy :> ale jak dotad zarejestrowalem tylko 1 powazny blad - vs KKS

A i to nie był błąd Boruca jak pokazały powtórki C+. W wypiąstkowaniu tej piłki przeszkodził Artkowi Jarza.

*PRZEMO*
09-09-2003, 21:30
Ja i tak mam sttraszna rozterke, poniewaz Kryształ w meczu z partizanem pokazał sie z bardzo dobrej strony!! jego głowka przed polem karnym :+:
normalnie wszkou byłem jak to zobaczyłem :+:
no nie moze tak byc ze Kryształ i Boruc graja... jeden i drugi jest dobry i teraz pojawia sie pytanie który bedzie sie marnował na ławie, a kto rozwijał :hmm:

Siekier
09-09-2003, 21:39
Ja wierze w Boruca i jestem za nim ! Błędy popełnia każdy ale grunt wyciągać z nich wnioski ! Więc jak Boruc popełnił je wcześniej (Lech, Partizan) to teraz z Wisłą ich nie popełni :> heh miejmy nadzieje... !

Behemot
10-09-2003, 13:47
no nie moze tak byc ze Kryształ i Boruc graja... jeden i drugi jest dobry i teraz pojawia sie pytanie który bedzie sie marnował na ławie, a kto rozwijał :hmm:

Odpowiedź wydaje mi się prosta. Wystarczy zajrzeć w metryczki i zobaczyć kto jest młodszy. Oczywiście takie podejście może niektórych trochę zbulwersować, ale tak między Bogiem a prawdą, to tylko Artur ma szanse żeby się rozwijać. Andrzej jest bardzo dobrym bramkarzem, co udowadniał już nie raz i to nie tylko w Legii, ale jest to zawdodnik ukształtowany piłkarsko. Co innego zaś młody i jeszcze nie do końca opierzony Boruc. Skoro wszyscy mówią o tym, zeby stawiać na młodzież i myślec o przyszłości, to chyba najlepszym rozwiązaniem jest to, co jak dotychczas konsekwentnie proponuje nam sztab szkoleniowy. Artur w lidze, a Krzyształ w Pucharze Polski. Rozwiązanie to jest jak najbardziej słuszne. Obaj bramkarze mają możliwość gry w meczach "o coś" i obaj wiedzą, że nie mogą pozwolić sobie na zawalenie meczu. Jeśli którykolwiek to zrobi, zastępstwo jest tuż obok. Tak więc i rywalizacja jest i ogrywanie się także. W tej chwili nie ma też innego problemu - a mianowicie zbytniej pewności siebie jednego z golkiperów. Zarówno Artur jak i Andrzej są w dobrej dyspozycji, a zatem żaden z zawodników nie może się czuć tak jak Kirkland po kiksie Dudka z Manchesterem. Cieszmy sięzatem z tego, że trener Kubicki ma w ogóle taki problem...

turi
12-09-2003, 00:54
Artur Boruc
i wszystko jasne !
w Legii Warszawa od 1998 ...
dostał szanse po ladnych kilku latach czekania i tego nie mozna mu odebrac, taki mlody bramkarz do tego niedoswiadczony zawsze placi frycowe, ale ... borul borni tak pewnie jakby juz byl ligowym wyjadaczem. byleby tak trzymal
jestesmy z toba borulek :)

_Bart
14-09-2003, 11:15
jak dla mnie dyskusja jest bezsensu

Boruc musi sie ogrywac i teraz robi to znakomicie.

Dla mnie pytaniem jest kim zastapic Szale. Bo to co on wyprawia to woła o pomste do nieba. :/

MaxxxiM
14-09-2003, 11:20
przyznam szczerze ze dziwi mnie ta dyskusja. po pierwszym czy drugim meczu pojawilo sie haslo ze nie nadaje sie Kubicki, chwile pozniej ze Boruc jest za slaby. takimi zmianami mozna tylko zaszkodzic. bramkarz zeby gral dobrze musi miec miedzy innymi pewnosc swojego miejsca w skladzie. Boruc jest mlody i ma szanse sie rozwijac i niech to robi. drugi bramkarz jest dobry i to jest korzysc dla druzyny. wrazie kontuzji jest pole manerwu, ale numer jeden moze byc tylko jeden

kamyk
14-09-2003, 14:38
ta rozmowa jest bez sensu! ile baruc lat czekal na granie w **** a wy chcecie go po 2 bledach wyjebac z bramki! widac wyraznym okiem ze chlopak kolosalny postep zrobil i ze zasluguje na wieksze zaufanie u trenerow bo jak sami widzicie w meczu z polkowicami spisal sie dobrze! a i w meczu z polonia sami wiecje co wybronil a po zatym z leczna tez dobry mecz zagral i z odra wiec co wy wogule od niego chcecie ! cieszmy sie tym ze mamy tez 2 bramkarza doswiaczonego ze w kazdej chiwli moze nam boruca zastopic kontuziowanego(odpukac w nie malowane )!

Joker
28-09-2003, 13:47
Po meczu w Zabrzu gdzie Boruc zawalił brame (juz nie pierwszy mecz vide samobój z Lechem), temat chyba odzyje. Moze gdyby stanał na bramce Krzyształowicz to boruc wziałby sie w garść???? poza tym fatalnie gra nogami co 2 jego wykop konczy sie strata. Powinien nad tym popracowac.

Nazgul
28-09-2003, 14:15
Po meczu w Zabrzu gdzie Boruc zawalił brame (juz nie pierwszy mecz vide samobój z Lechem), temat chyba odzyje. Moze gdyby stanał na bramce Krzyształowicz to boruc wziałby sie w garść???? poza tym fatalnie gra nogami co 2 jego wykop konczy sie strata. Powinien nad tym popracowac.

Tak.
I jak napisałem - Boruc jest o to doświadczenie (niepotrzebny wybieg) lepszym bramkarzem od piątku. Tylko punktów szkoda :(

Cezdor
28-09-2003, 14:44
Ja bym w końcu postawił na Krzyształowicza. Jak dla mnie Artur przekroczył limit błędów w tej rundzie, a Andrzej swoimi dotychczasowymi występami w Legii pokazał, że jest dobrym bramkarzem i zasługuje na szansę.

Ja osobiście lubię Artura, ale należy pamiętać, że liczy się dobro zespołu a nie zawodnika.

_Bart
28-09-2003, 15:07
Skoro mowicie ze bład popełnił Brouc to co zrobił Zielu :>
Co też chcecie go zostapić np. Gmitrzukiem który w rezerwach błedów nie popełnia ???

Nie myli sie ten co nic nie robi.

Nazgul
28-09-2003, 15:15
Skoro mowicie ze bład popełnił Brouc to co zrobił Zielu :>
Co też chcecie go zostapić np. Gmitrzukiem który w rezerwach błedów nie popełnia ???

Zielu przy drugim golu miał po prostu pecha (ta odbita nieszczęśliwie piłka). A i tak wisiał Sikorze na plecach i uniemożliwiał mu zrobienie jakiegoś zdecydowanego manewru. Na dodatek IMO w ostatniej fazie akcji na 2:1 Boruc przeszkodził mu bo może ten wślizg byłby lepszy. Zresztą nie ma teraz co gdybać...

Nie myli sie ten co nic nie robi.

Bo i właśnie to miał Boruc zrobić w tym wypadku :D Ale na Krzyształowicza bym go nie zmieniał. Nie teraz...

Kawa
28-09-2003, 15:17
Boruc musi grac. Jest młody, duzo sie jeszcze nauczy, a Krystałowicz? Pogra sezon czy dwa i odejdzie i znów zostaniemy z niedoświaczonym bramkarzem.

Nazgul
28-09-2003, 15:42
A co do Gmitrzuka - to tak na marginesie: Po tym co pokazał z Partizanem powinien wchodzić na końcówki meczów - tak ostatnie 15 - 20 minut...

m84
28-09-2003, 15:48
Ja bym jeszcze dal szanse Borucowi do konca rundy jak ktos juz w innym poscie napisal. A od nowej rundy walka od nowa o miejsce w skladzie. A o Gmitrzuku sie juz wypowiadalem i sadze ze powinien dostawac wiecej szans. On sie w rezerwach po prostu marnuje!!

dj marco
28-09-2003, 16:12
...

VASCO
28-09-2003, 17:10
Tylko ten Krzyształowicz jakis niski jak na bramkarza. Czy moze mi się wydaję?

szczepan
28-09-2003, 17:15
post do kasacj.. .zdublowany...

szczepan
28-09-2003, 17:15

raczej nie... :hmm:

chyba mylisz z Lukaszem Z. :D

m84
28-09-2003, 21:33
Krzysztalowicz ma 184 cm wzrostu. Przy 193 cm Artura Boruca to moze i malo ale mimo wszystko Andrzej nie jest niski. A do tego jest bardzo skoczny i na meczu nie widac ze jest nizszy od nominalnego bramkarza Legii. Poza tym przyklad Camposa pokazuje ze nawet niski mezczyzna moze byc doskonalym golkiperem

turi
04-10-2003, 12:38

Łukasz też nie taki niski ...
chociaż to może ja jestem mała i wszyscy wydają mi się wielcy ;-)

szczepan
04-10-2003, 16:10

Łukasz też nie taki niski ...
chociaż to może ja jestem mała i wszyscy wydają mi się wielcy ;-)

Turi no ale jednak ustepuje troche wzrostem Arturowi i Andrzejowi?