PDA

Zobacz pełną wersję : Tomasz Sokołowski z Manchesterze City!!!

Mrk
04-09-2003, 11:54
18-letni Tomasz Sokołowski od wtorku trenuje z Manchesterem City! To trzeci z polskich piłkarzy mających to samo imię i nazwisko, nie mający nic wspólnego z Tomaszami Sokołowskimi z Legii – pisze Przegląd Sportowy.
Tomasz Sokołowski: Jestem w siódmym niebie. Jeszcze do końca nie mogę w to uwierzyć. We wtorek pracownik klubu, Marokańczyk, pokazał mi i mojemu trenerowi jeszcze z juniorów, Espenowi Olafsenowi (przyleciał do Anglii także na koszt MC - przyp.red.), stary obiekt przy Maine Road, boisko treningowe Carrington, no i - rzecz jasna - nowy piękny City of Manchester Stadium. Ale tak naprawdę dopiero w środę nie posiadałem się ze szczęścia. Do klubowej szatni wszedłem jako pierwszy i przycupnąłem stremowany w jej rogu.

Za chwilę w drzwiach stanął Nicolas Anelka i grzecznie się przedstawił: "Cześć, Nicolas jestem". A potem witali się ze mną następni - Robbie Fowler, Steve McManaman, który od razu powiedział, że jeśli będę miał jakiś problem, to mogę walić do niego jak w dym, wreszcie David Seaman, który... rozbierał się obok mnie - opowiadał kilka godzin po zajęciach podekscytowany Tomek.

- Na treningu najpierw ćwiczyliśmy bez piłek, potem bawiliśmy się w dziadka, a na koniec Keegan zarządził gierkę. Ośmiu na ośmiu. Byłem w zespole z Fowlerem i Anelką, a mecz zakończył się remisem 6:6. Po treningu rozmawiałem z menedżerem, który pytał mnie o plany, szkołę, rodzinę. Od razu poczułem do niego sympatię.

Źródło: http://sport.wp.pl/wiadomosc.html?wid=1419581&kat=1744

ale ich dużo!!!!!!! 8-

Mini
04-09-2003, 11:56
a dlaczego on do Legii nie trafił?
musimy ich opatentować tak zeby każdy Tomasz Sokołowski automatycznie trafiał do nas :>
wtedy nic tylko na trybunach "Hej Sokoły "

Yevaud
04-09-2003, 13:11
Ten młody Sokół to w Norwegii gdzieś grał?

MaxyM
04-09-2003, 13:14
Klony Sokołowskiego dorastają ::o:: . Musiałbyć pierwszy, przed Doli. ::lol::

Yevaud
04-09-2003, 13:15
Niech napiszą jeszcze, że to prawy pomocnik.......

Q_(L)
04-09-2003, 13:16
18-letni Tomasz Sokołowski od wtorku trenuje z Manchesterem City!

Źródło: http://sport.wp.pl/wiadomosc.html?wid=1419581&kat=1744

8- Czyżby kolejna porażka polskich szperaczy - kolejny talent, który umknął ich uwadze :>

Yevaud
04-09-2003, 13:20
Coś kiedyś o nim słyszałem. Jestem niemal na 100% pewien, że on w Skandynawii mieszkał. Pewnie z rodziną tam kilka lat temu się przeniósł. Teraz trzeba, ażeby szybciutko zadebiutował w jakiejś młodzieżowej reprezentacji. Choćby i 2 minuty. Wtedy na pewno będzie nasz...

MaxxxiM
04-09-2003, 13:26
8- Czyżby kolejna porażka polskich szperaczy - kolejny talent, który umknął ich uwadze :>

nawet jesli to prawda to wcale mnie to nie dziwi. przeciez polska pilka nie musi byc wcale silna, bo po co. wazne ze dzialacze (*****) maja swoje stolki dobrze przyklejone do....

crolick
04-09-2003, 14:24
ciekawe ile tych klonow jeszcze jest. az strach sie bac 8-

Raffi
04-09-2003, 15:02

nawet jesli to prawda to wcale mnie to nie dziwi. przeciez polska pilka nie musi byc wcale silna, bo po co. wazne ze dzialacze (*cenzura*) maja swoje stolki dobrze przyklejone do....

Nie porażka, był nawet na ostatnim zgrupowaniu kadry, ale nie wystąpił w meczu, bo - jak mówi - jeszcze się nie zdecydował, dla której reprezentacji grać (ma tez mgliste propozycje od Norwegów - ale nie chce iść do norweskiej armii '8 )

Grabo
04-09-2003, 15:14
Co z niego za Polak jak jeszcze sie wacha czy grać w kadrze Polski czy u jakichś potomków skandynawskich dzikusów ,którzy niedawno czcili Odyna czy inne tam badziewie?

"Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu. Ze znoju codziennej pracy."(Miś)

Aureliusz
04-09-2003, 21:25
A wyobraźcie sobie, jakby w Legii 1 podstawowej 11 gali sami T. Sokołowscy. :rotfl: Hadaj by miał ułatwione zadanie przy wyczytywaniu składów: "Z numerami 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14 i 22 grają Tomaszowiiiiieeeeee Sokołowscyyyyyyyy" :buhaha:

Gutek
04-09-2003, 21:56
A wyobraźcie sobie, jakby w Legii 1 podstawowej 11 gali sami T. Sokołowscy. :rotfl: Hadaj by miał ułatwione zadanie przy wyczytywaniu składów: "Z numerami 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14 i 22 grają Tomaszowiiiiieeeeee Sokołowscyyyyyyyy" :buhaha:
Co ty sobie Legie bez Zielka wyobrazasz ? :> 8)

Grabo
04-09-2003, 22:03
Co ty sobie Legie bez Zielka wyobrazasz ? :> 8)
Zawsze można zmienić nazwisko. 8)