PDA

Zobacz pełną wersję : Film z bramkami

Aureliusz
04-09-2003, 09:59
22 września wszyscy, którzy zakupią Życie Warszawy dostaną w prezencie płytkę CD, na której zaprezentowane zostaną najpiękniejsze gole strzelone w ostatnich latach przez zawodników Legii Warszawa, Polonii Warszawa oraz Świtu. Dodatkowo strzelcy tych bramek opowiedzą jak je zdobyli oraz zaprezentują najefektowniejsze sztuczki techniczne. Nie zabraknie także komentarzy trenerów. Szkoda, że na pomysł tak ciekawego filmu na CD nie wpadli sami działacze warszawskich klubów a dziennikarze Życia Warszawy.
Autor: Gołąb
z Legianet.com
Fajna sprawa. Ja na pewno kupuję!
Tylko po co tam gole polonii.

Kawa
04-09-2003, 10:04
No trzeba zakupic. moga być fajne akcje. Ciekawe czy umieszcza gola Stańka z LM

bemowiak
04-09-2003, 10:23
A ja nie kupie...bo mi matka za darmo z pracy przyniesie ;)

A tak na poważnie to fajna sprawa i szkoda że niewpadli na to działacze... :/

MaxxxiM
04-09-2003, 10:31
Szkoda, że na pomysł tak ciekawego filmu na CD nie wpadli sami działacze warszawskich klubów a dziennikarze Życia Warszawy.

no wlasnie, dlaczego? z drugiej strony gdyby sie dzialacze (nie cierpie tego slowa) za to zabrali to powstawaloby wiele lat i wkoncu nic by nie powstalo "z przyczyn niezaleznych"

Fajna sprawa. Ja na pewno kupuję!
Tylko po co tam gole polonii.

jesli z ostatnich lat to pewnie kilka bramek Olisadebe bedzie.
ale i tak wiadomo czyje bramki beda najwieksza atrakcja.

rkwa
04-09-2003, 22:09
Fajna pamiatka z tego bedzie za 'pare' lat,tylko jak ktos trafnie zauwazyl dlaczego tego nie zrobil nasz klub?

*PRZEMO*
04-09-2003, 22:09
Ciekawe w jakiej jakosci i ilosci beda e filmiki! mam nadzieje ze jak najlepszej, a tak na marginesie to juz odkladam kase na Zyciue warszay ;)

Mrk
05-09-2003, 14:38
Na pewno będą bramki Sokołowskiego, który zawsze strzela ładne. Może też być jakaś bramka Mięciela.
Ja też na pewno kupię tę gazetę.

bemowiak
05-09-2003, 14:39
A tak na marginesie,to ile kosztuje ta gazeta?

Siekier
09-09-2003, 21:56
ale dobrze że zaglądnełem ;) na ten temacik bo inaczej mineła by mnie fajna sprawa a tak to oczywiście że kupuje !

Afgan
10-09-2003, 21:22
2.50 8)

Nazgul
10-09-2003, 23:39
[i]22 września wszyscy, którzy zakupią Życie Warszawy dostaną w prezencie płytkę CD, na której zaprezentowane zostaną najpiękniejsze gole strzelone w ostatnich latach przez zawodników Legii Warszawa, Polonii Warszawa oraz Świtu. Dodatkowo strzelcy tych bramek opowiedzą jak je zdobyli oraz zaprezentują najefektowniejsze sztuczki techniczne...

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Sztuczki techniczne w wykonaniu polskich piłkarzy?? :buhaha:
Ale chyba tych z lat '70, bo ci obecni to mogą co najwyżej zaprezentować spontaniczne przewracanie się na piłce :)

Ach, qpię to Życie :)

Nazgul
22-09-2003, 19:01
No i qpiłem.
SYF
Bramki pokazali z łapanki a komentatorzy mają pojęcie o piłce jak ja o balecie.

Keleborn
22-09-2003, 20:01
No i qpiłem.
SYF

Dokładnie. A połowa bramek to KSP. :zly:

Nazgul
22-09-2003, 20:19
No i qpiłem.
SYF

Dokładnie. A połowa bramek to KSP. :zly:

Nie chciałem tego pisać, ale jak dla mnie, to ta płytka to jest szukanie kibiców dla KSP :D

Aureliusz
22-09-2003, 21:32
Zgadzam się z przedmówcami, że ten programik to jeden wielki shit. Bramek jak na lekarstwo i to wcale ani nie te najważniejsze (bo gdzie jest np bramka Stanko z Krakowa) ani te najpiękniejsze (gdzie np bramka Dudka z Polonia przewrotką). No i gdzie te komentarze piłkarzy - jedyne co widziałem, to komentarz Kubickiego.

Adiq
22-09-2003, 21:59
Jeśli chodzi o tą płytę z ŻW to jedyne co mi się naprawdę na niej spodobało to, to że wreszcie mam duży herb Legii. W necie nie sposób było taki znaleźć. 8-

bemowiak
22-09-2003, 22:26
Jeśli chodzi o tą płytę z ŻW to jedyne co mi się naprawdę na niej spodobało to, to że wreszcie mam duży herb Legii. W necie nie sposób było taki znaleźć. 8-

Dokładnie,płyta to badziewie a ten herb to jedyne pocieszenie... :/

Chociarz była niedroga.

NORBI
23-09-2003, 20:11
A jak wam się podoba hymn w wykonaniu ich troje? :buhaha: :buhaha: :nsdzcw: :nsdzcw: