PDA

Zobacz pełną wersję : Konfetti i serpentyny na mecz z Wisłą

Zajacc
04-09-2003, 07:55
W związku ze zbliżającym się meczem z Wisłą organizujemy zbiórke konfetti i serpentyn na ten mecz. Do meczu z Wisłą dołączamy serpentyny - o serpentyny można poprosić w sklepie, bądź kupić je w hipermarkecie.

Efekt na meczu z Lechem był niesamowity, lecz tym razem chcemy żeby był jeszcze lepszy... do meczu z Wisłą jeszcze troche więc mamy nadzieje, że uda się wyciąć jak najwięcej konfetti i przynieść jak najwięcej serpentyn.

Konfetti najszybciej chyba sie wyrywa ręcznie. Pakujcie je albo do małych torebek albo w duże reklamówki a my to przepakujemy do mniejszych. To sie robi naprawde szybko i jeśli się wszyscy postarają to możne wyjśc tego bardzo dużo.

Dzięki takim akcjom każdy kibic może przynić się do powstania niepowtarzalnej oprawy na naszym stadionie... pracy nie wiele, a jaki efekt widzieliście na meczu z Lechem Poznań.

Mam nadzieję, że akcja przyniesie jeszcze lepszy skutek niż przed wspomnianym wyżej meczem z Lechem.

PS:Moderatorów proszę o przyklejenie tematu :)

Znany jest już termin zbiórki. Konfetti zbieramy w czwartek o godzinie 18.00 pod wejściem na trybunę Krytą!

Adiq
04-09-2003, 08:16
Ja dodam tylko, że o terminie zbiórki konfetti wszyscy zostaną poinformowani później. Będzie to jednak najpewniej dzień przed meczem, tak jak ostatnio.

qwerty1234
04-09-2003, 08:21
Zającc gdzie ja mogę takie przykładowe serpentynki dostać...Konkretnie pliz :hmm:

kamyk
04-09-2003, 09:24
nio i pannowie do roboty znow zaczynamy kolejnal akcje ja sie doloze znow tak jak do meczu do lecha tez naicelem 12 siateczke wiec dajemy wszyscy rade i tniemy !!!

Ostry
04-09-2003, 17:27
Ja już tnę konfetti od kilku dni.Teraz chcę zrobić "papierkowe szaleństwo" na Krytej :) Postaram się je rozdać przed meczem.

Tupcia
04-09-2003, 23:26
Łostry, ja Ci pomogie!!:P:P

NA LEchu prawie wszystko było moje tam... może my tez zrobimy jakąś zbiórkę?? NIe, zly pomysl. Ty robisz, ja robię, potem pochodzimy po tym naszym sektorze i rozdaaaaamy.. U nas tez musi być ładnie!
P.S. - i trzbea jakies piosenki wykombinować nowe!

Norbas
05-09-2003, 10:08
Ja już tnę konfetti od kilku dni.Teraz chcę zrobić "papierkowe szaleństwo" na Krytej :) Postaram się je rozdać przed meczem.

Chętnie się przyłączę razem ze swoją bandą :) tym bardziej że pewne doświadczenie w tym temacie posiadam :)

Idę naostrzyć nożyczki ;)

Bonhart
05-09-2003, 13:04
Ja dzisiaj, na dobry poczatek, pocialem wszystkie dodatki do
wyborczej :) Postaram sie przyniesc choc jedna duza siate.

Norbas
05-09-2003, 14:16
ma ktoś dostęp do gilotyny w drukarni czy czymś takim?
właśnie wpadło mi do łba :)
mam kilka kartonów nieprzydatnego papieru A4 :)

_Bart
05-09-2003, 14:18
starajcie sie pakowac to konfetti w mniejsze siateczki (leza w kazdym hipermarkecie lub dykouncie spozywczym ;) np w biedronce przy owocach i pieczywie) zebysmy juz nie mieli z tym problemów

tym razem chcemy aby konfetti znalazło sie na kazdym krzesełku wiec do roboty :)

serpentyny trza koniecznie przyniesc na zbiorke lub rozdawac pod kasami ludziom zeby sobie dobrze skitrali gdyz inaczej sie ich nie da wniesc (pojebana ochrona :/)

dyha
05-09-2003, 19:10
Jeśli mowa o seprnentychach to faktycznie ciężko jest .... Kilka zwsze można schowac po kielniach albo w innych dykretnych miejscach.No ale z większą ilością to faktycznie każemu moża po sztuce porozdawaćpod kasami,albo wcześniej (dzień/dwa/dzień meczu) ponownie zrobić wielką zbiórkę ..

a my na Lubin wniesilsmy 100 sztuk , i ochrona powiedziala ze mozna , ale to bylo w Lubinie , a z tego co wiem , Szczepan mial problemy z wniesieniem serpentyn na LECH.

Ostry
05-09-2003, 22:28
TUPA,Norbas,bardzo chętnię :)
Co do sposobu rozprowadzenia konfetti na trybunach,to proponuję popakować to w małe torebki i na długi czas przed meczem porozrzucać na krzesełkach.

Adiq
05-09-2003, 22:36
Co do sposobu rozprowadzenia konfetti na trybunach,to proponuję popakować to w małe torebki i na długi czas przed meczem porozrzucać na krzesełkach.
Powiem szczerze, że lepiej by było jak byście to przynieśli na zbiórkę, a nie bawili się w jakąś konkurencję, bo lepiej żeby jedna trybuna była cała zapchana konfetti niż było na dwóch po trochu - efekt mizerny na obu trybunach. No, ale cóż to wasze papierki więc nic nie mogę wam zabronić...

Ostry
05-09-2003, 23:10
Powiem szczerze, że lepiej by było jak byście to przynieśli na zbiórkę, a nie bawili się w jakąś konkurencję, bo lepiej żeby jedna trybuna była cała zapchana konfetti niż było na dwóch po trochu - efekt mizerny na obu trybunach. No, ale cóż to wasze papierki więc nic nie mogę wam zabronić...

Podejrzewam,że na Żylecie i tak będzie masa konfetti.Teraz jest bardzo dużo czasu i spokojnie można naciąć tego spore ilości.
Ja absolutnie nie chcę robić żadnej konkurencji,chcę po prostu by Kryta się trochę ożywiła,żeby coś więcej się tam działo.A takimi,na razie,skromnymi akcjami może uda się wciągnąć nowe osoby do tego typu atrakcji :)

Siekier
06-09-2003, 13:42
No ja już mam całą dużą siate papierków natniętych i 8 serpentyn , ale objecuje że jeszcze tego troche natne no i postaram się cosik tam jeszcze wykąbinować tych serpentyn ! "Pełen Stadion" eLo

Dziubek
08-09-2003, 21:51
Właśnie chodze po sklepach i pytam czy nie mają serpentyn jakiś zużytych, ale zastanawiam się jak to wnieść an stadion bo chyba nie stane na przypale przed bramkami i nie krzykne: Serpentyny!!! Bierzcie i chowajcie!!! Mógłby mi ktoś doradzić co zrobić na wypadke gdy bym miał ze 30-40 takich?

pijak
08-09-2003, 22:03
Właśnie chodze po sklepach i pytam czy nie mają serpentyn jakiś zużytych, ale zastanawiam się jak to wnieść an stadion bo chyba nie stane na przypale przed bramkami i nie krzykne: Serpentyny!!! Bierzcie i chowajcie!!! Mógłby mi ktoś doradzić co zrobić na wypadke gdy bym miał ze 30-40 takich?
no wiec jest zbiórka calego stuffu, musisz poszukac na forum kiedy dokładnie (chyba dzień przed meczem), albo czekac na odp. kogoś kompetentniejszego...
ja dostalem serpentyne od ludka pod kasami, nie było problemu, w 5 min "rozdilujesz" :rotfl:

*PRZEMO*
08-09-2003, 22:20
Kurde znowu bede cial przez 3 dni konffetti i "rozdiluje" w 1 minute, ale tym razem wezme wiecej.. moze starczy na 2 min :rotfl:

Mrozik
09-09-2003, 20:17
Wcale nie musisz kryczeć, przecież widzisz ludzi w kolejce, to wystarczy do nich podchodzić i dawać serpentyne. Najlepiej kitrać je po majtkach

Toudi
09-09-2003, 20:54
No to oczywiście ja też natne kilka siatek, ostatnio miałem ponad 50 torebek i rozdałem je przed samym meczem na L. Tylko powiedzcie wszystkim kto będzie siedział kołowas że konfetti żucamy na gwizdek...

*PRZEMO*
09-09-2003, 21:32
No to oczywiście ja też natne kilka siatek, ostatnio miałem ponad 50 torebek i rozdałem je przed samym meczem na L. Tylko powiedzcie wszystkim kto będzie siedział kołowas że konfetti żucamy na gwizdek...

no niestety to jest bład co za cwoki nie potrafia rzucic na gwizdek?!?! :fu:
tyle sie o tym mowi, a oni napierdalaja nie w pore... :fu:

Tupcia
09-09-2003, 23:41
ADIQ...
Słuchaj, u Was tego będzie bez kitu strasznie dużo, znaczy sie konfetti.
Nam na krytej tez pozwól się zabawic!!:P

A teraz do NORBASA - ja mam takie cuś do cięcia!!... Jesteś zajebisty, bez kitu, juz mnie nie będa palce od nożyczek bolaly!! Nie no dzięki, szit, ale ja jestem młotem!! Zapomniałam, że mam takie cuudo...
A co do tego papieru A4 - to ja bardzo z chęcią mogę go w takim razie ciąć, masz go jeszcze, czy juz po ptakach?

Dziubek
10-09-2003, 18:50
Czy będe miał problemy z wejsciem na stadion z workiem konfetti (takim sporym)? :)

Toudi
10-09-2003, 19:20
Czy będe miał problemy z wejsciem na stadion z workiem konfetti (takim sporym)? :)

Z konfetti to niepowinieneś mieć żadnego problemu tylko dość długo pewnie im zajmie przemacanie całego wora ;)

Norbas
11-09-2003, 12:56
A teraz do NORBASA - ja mam takie cuś do cięcia!!... Zapomniałam, że mam takie cuudo...
A co do tego papieru A4 - to ja bardzo z chęcią mogę go w takim razie ciąć, masz go jeszcze, czy juz po ptakach?

A krzywdy Sobie tą machiną nie zrobisz? ;)
Mam sporo tego A4, jakies 4 kartony :)

tomo
11-09-2003, 16:16
w makro mozna kupic takie serpentyny - rolki do kas fiskalnych.my z kumplami i cyberfanami bedziemy to rozrzucać razem z konfetti.tylko pakujcie w małe sniadaniowe torebeczki.i najważniejsze:KONFETTI I SERPENTYNY RZUCAMY NA PIERWSZY GWIZDEK SĘDZIEGO!!!!!! :) do zobaczenia na meczu!

Adiq
11-09-2003, 16:22
w makro mozna kupic takie serpentyny - rolki do kas fiskalnych.my z kumplami i cyberfanami bedziemy to rozrzucać razem z konfetti.tylko pakujcie w małe sniadaniowe torebeczki.i najważniejsze:KONFETTI I SERPENTYNY RZUCAMY NA PIERWSZY GWIZDEK SĘDZIEGO!!!!!! :) do zobaczenia na meczu!
Bardzo ciekawe. Co jeszcze będziesz robić z tym konfetti? 8-

Adiq
11-09-2003, 16:24
Dziubek jesteś z Warszawy więc postaraj się przynieść konfetti na zbiórkę, bo naprawdę nie żdziwiłbym się jakby ci to zabrali... :/

*PRZEMO*
11-09-2003, 16:39
Konfetti nie zabiora!!! tylko zeby nic w siadce nie było procz gazet! juz nosze od ładnnych paru meczy i nigdy nie miałem z tym zadnych przygód

Adiq
11-09-2003, 16:46
Konfetti nie zabiora!!! tylko zeby nic w siadce nie było procz gazet! juz nosze od ładnnych paru meczy i nigdy nie miałem z tym zadnych przygód
Tak jak mówię zabrać nie powinni, ale zmieniła się ochrona i teraz jest jakaś dziwna. :/ Jeśli Dziubek próbowałby wejść z kilkoma worami konfetti to ochroniarzowi może po prostu nie chcieć się tego sprawdzać i każe to wywalić. Zależy od człowieka. Po co ryzykować jak można przynieść konfetti na dzień wcześniej, zwłaszcza, że będziemy mogli je wtedy spokojnie rozłożyć na krzesełkach tam gdzie chcemy i efekt będzie lepszy...

Dziubek
11-09-2003, 16:52
Na stadion to ja mam 5 minut z buta :) Przyniose na zbiórke konfetti na bank. Czy musze pakować w małe śniadaniowe torebeczki czy moge po prostu w worze to przynieść i wy to podzielicie, bo ja za bardzo nie mam skad wziąść TYLE torebeczek!!!

Adiq
11-09-2003, 16:57
Na stadion to ja mam 5 minut z buta :) Przyniose na zbiórke konfetti na bank. Czy musze pakować w małe śniadaniowe torebeczki czy moge po prostu w worze to przynieść i wy to podzielicie, bo ja za bardzo nie mam skad wziąść TYLE torebeczek!!!
Wiadomo, że lepiej by było jakbyś przyniósł popakowane już, ale jak przyniesiesz niezapakowane to też nie pogardzimy. ;) W każdym supermarkecie możesz kupić takie torebeczki za grosze w naprawdę dużych ilościach. Ewentualnie możesz "pożyczyć" sobie z supermarketu całą szpulkę z torebeczkami na warzywa i owoce, tak jak to ostatnio kilka osób zrobiło. 8)

Arni
11-09-2003, 16:57
Witam wszystkich kibiców Legii, jestem na tym forum pierwszy raz i od razu los spowodował, że natrafiłem na taki oto temat. Powiem krótko jestem chętny do pomocy. Zaraz biorę nożyczki i zaczynam ciąć.

Adiq
11-09-2003, 16:59
Witam wszystkich kibiców Legii, jestem na tym forum pierwszy raz i od razu los spowodował, że natrafiłem na taki oto temat. Powiem krótko jestem chętny do pomocy. Zaraz biorę nożyczki i zaczynam ciąć.
Witamy na forum i cieszymy się z twojej aktywności. 8)

Toudi
11-09-2003, 17:39
Takie worczki kosztują 1,5 zł za 100 sztuk wiec niesą to żadne pieniądze poważne ;) Najlepiej by było gdyby na każdym krzesełku był jeden woreczek konfetti i jedna serpentyna. to by było coś:)

Adiq
11-09-2003, 18:28
spoko zabieram sie do ciecia na poprzednia zbiorke nie zdarzylem i rozdalem wszystko tuz przed meczem teraz postaram sie wyrobic. ale moze byc ciezko to w koncu koniec wakacji ;) .

p.s moze wrzucac do srodka instrukcje ze rzucamy na gwizdek:) , moze cieciuchy nauczyly sie czytac i nie beda psuly calego efektu rzucajac wczesniej.
Ja na poprzednim mecz wyprodukowalem takie karteczki... Jak było sam widziałeś... :/

Zajacc
11-09-2003, 22:22
Do wszystkich ktorzy sypią tekstami "ja to przyniose i sam rozdam"
- nie mozecie przyniesc tego na zbiorke? a nawet jezeli nie mozecie przyniesc to przyniescie na dol Zylety przed meczem...

Chcemy zeby konfetti bylo rozlozone rownomiernie, rozkladajac je wiemy gdzie jest za malo a gdzie w sam raz, a jak ktos zacznie rzucac tam gdzie nie trzeba to tylko sie zmarnuje...
Jak przyniesiecie konfetti wczesniej, to bedziemy wiedzieli czym dysponmujemy... Naprawde - chcecie pomoc to przyniescie konfetti na zbiorke badz na dol Zylety przed meczem, wtedy efekt bedzie najlepszy... a jak kazdy bedzie chcial zaistniec z osobna to dupa wyjdzie...

_Bart
11-09-2003, 22:29
Zajacc ma świeta racje.

a po drugie jak nie przyniesiecie na zbiórke a dopiero w dniu meczu a ochronie odjebie to mozecie konfetti nic nie wniesc a bedziecie sobie pluli w brode ze tyle roboty na nic

wiec jak mozecie to przynoscie na zbiorke wszystko

pijak
11-09-2003, 22:39
powiem wszystkim znajomkom, żeby przyniesli jak tam piszecie, ja powiem tylko ze mam egzaminy, i na bank na zbiorke nie przyniose ale oddam jak sie an Estadio dostane.
pzdr

Zajacc
11-09-2003, 22:43
powiem wszystkim znajomkom, żeby przyniesli jak tam piszecie, ja powiem tylko ze mam egzaminy, i na bank na zbiorke nie przyniose ale oddam jak sie an Estadio dostane.
pzdr

To skoro znajomi przyjda na zbiorke to mozesz im swoje konfetti przekazac, a oni przekarza je nam...

Dziubek
12-09-2003, 09:32
Takie worczki kosztują 1,5 zł za 100 sztuk wiec niesą to żadne pieniądze poważne ;) Najlepiej by było gdyby na każdym krzesełku był jeden woreczek konfetti i jedna serpentyna. to by było coś:)

A gdzie można kupić takie woreczki? Czy to są takie malutkie na garść tego, czy takie wieksze? Sądze że najlepiej to byłoby dawać w takich malutkich siateczkach na taką jedna porządną garść konfetti.

_Bart
12-09-2003, 10:39
torebki sniadaniowe dostepne w kazdym supermarkecie badz tez sklepie z takimi pierdułami miesci tam sie wystarczajaco duzo konfetti

Siekier
12-09-2003, 23:56
a ja już mam takie dwie duże siaty papierków i mam dużo takich torebek podobnych do tych w których jest przechowywane np. hmm zioło :D (chodzi tu głównie o zamykanie tej torebki i otwieranie) tylko oczywiście większych rozmiarów ! Mieści się w niej taka porządna garść konfetti ! czy moge w nich przynieść na zbiórke te konfetti ! I kiedy ona jest i gdzie się je daje , komu ?

Dziubek
13-09-2003, 00:33
Skąd CF biorą serpentyny? Czy od producentów je kupujecie czy jakieś zbiórki prowadzicie?

dyha
13-09-2003, 00:34
Skąd CF biorą serpentyny? Czy od producentów je kupujecie czy jakieś zbiórki prowadzicie?

IDZIESZ DO PAPIERNCZEGO , HURTOWNI CZY *** TAM WIE ZCEGO I PROSISZ O rolkki do kas fiskalnych 30 metrow , u nie są one po 15gr / szt i wszystko

Dziubek
13-09-2003, 00:36
A nie taniej jest jak zamawiasz hurtem np. 1000? O to mi chodzi, bo wiem co to są serpentyny :fu:

dyha
13-09-2003, 00:43
A nie taniej jest jak zamawiasz hurtem np. 1000?

to i tak jest tanio i niewiem czy taniej dostaniesz :] , a najwecej i tak 100 szt bralem :D

Dziubek
13-09-2003, 13:12
No nie wiem. Jak poszedłem u siebie do pierwszego lepszego paierniczego to mi babka 2,20!!!!!!!!! powiedziała za małą roleczke nie wiem 30 mm!!!!!!!!!!! Dlatego sie pytałem czy nie taniej hurtem :)

Yankes
13-09-2003, 18:47
a ja już mam takie dwie duże siaty papierków i mam dużo takich torebek podobnych do tych w których jest przechowywane np. hmm zioło :D (chodzi tu głównie o zamykanie tej torebki i otwieranie) tylko oczywiście większych rozmiarów ! Mieści się w niej taka porządna garść konfetti ! czy moge w nich przynieść na zbiórke te konfetti ! I kiedy ona jest i gdzie się je daje , komu ?
takie torebki duzo kosztuja oszczec je a kosztem 1,5pln zakum paczke torebek w jakims hipermarkecie i lepiej wyjdzdziesz na tym :)
PZDR.

Siekier
14-09-2003, 00:27
spox nie wyszedłem na tym stratny bo miałem je za darmo :> ale miałem ich 36 w jednej się mieści z trzy garście konfetti i każdą już zapełniłem więc teraz będę pakował w normalne ;)

VINCENT
14-09-2003, 14:11
ja juz tez naciąłem torbe konfetti i wyczekuje piątku

Zajacc
14-09-2003, 14:35
ja juz tez naciąłem torbe konfetti i wyczekuje piątku

To zamiast tak bezczynnie czekac wytnij nastepna torbe... 8)

Adiq
14-09-2003, 19:39
BTW: pakujcie do tych torebeczek mniej więcej waszą garść konfetti.

Siekier
14-09-2003, 19:47
to co teraz będę musiał je wszystkie przepakowywać do mniejszych torebek ?

Adiq
14-09-2003, 20:15
to co teraz będę musiał je wszystkie przepakowywać do mniejszych torebek ?
A jak pakujesz? 8-
Chodzi o to, żeby taka "porcja" była idealna dla jednej osoby na jedną garść i nie wypadała z ręki.

Dziubek
14-09-2003, 21:03
A jak pakujesz? 8-
Chodzi o to, żeby taka "porcja" była idealna dla jednej osoby na jedną garść i nie wypadała z ręki.

No jak ja dzis pakowałem to mi różnie wychodziło. Niektóre torebeczki są na dwie średnie garści, a niektóre akurat na jedną porzadną. Zrobiłę dziś 90 takich i mam zamiar zrobić 200 :) Może się uda!!!

kamyk
15-09-2003, 14:27
ja dzis nacielem taki 6 siateczek po bierdonce zlotych! wiec nie jest zle !nio jutro nastepna porcia i tak do piatku natne ze 20 woreczkow pozrdwiam konfeciarzy:)

brevery
15-09-2003, 17:24
Przynoscie wszystko co sie da!Zapewne z Kaśką (dobrze znana niektórym forumniakom ;) ) bedziemy to pakować na dole tak jak na Lechu,bosmy juz zaoferowali pomoc 8) I tak jak wam mówia,pakucjcie po jedna garść(ja dodaje jeszcze troszeczke w zapasie ;p) i NIE ROZRZUCAJCIE SAMI tylko przyniescie na dół bo wszystko powinno byc rozmieszczone prawidłowo!Jeśli chcecie pomóc to naprawde oddajcie to a nie działajcie na własną ręke.Może byc problem z wniesieniem(jakto czasem bywa) wiec wszystcy w czwartek na zbórke!
Ps.Torebka w którą pakuje sie "zioło" to samarka :)
Pzdr Brevery

VINCENT
15-09-2003, 18:29
czy jutro sklepik bosmana bedzie otwarty zeby przyjmowac te konfetti????

Adiq
15-09-2003, 20:15
Znany jest już termin zbiórki. Konfetti zbieramy w czwartek o godzinie 18.00 pod wejściem na trybunę Krytą!

Siekier
16-09-2003, 17:10
no tia samarka , wiedziałem :rotfl: :> heh
to dzisiaj zaraz ide do sklepu i kupie te reklamówki żeby konfetti przepakować bo za dużo wpakowałem w jedną "samarke" 8)

E_L_K_T_R_Y_K
17-09-2003, 16:34
w makro po 49 gr 10szt taśmy

Labec
17-09-2003, 17:51
Kiedys zeby wejsc do makro potrzebne były jakies tam karty.One sa nadal potrzebne?

_Bart
17-09-2003, 17:53
sa ale mozesz zrobić tak
przed wejsciem kogos prosisz zebys mogl z nim wejsc
a pozniej przy kasie prosisz kogos zeby ci kupił na swoja karte na oddzielny rachunek nawet jak na swój nie chce

Toudi
17-09-2003, 20:04
Ja mam takie pytanie czy rano też można przynieść konfetti???Tak koło 11 będzie ktos w sklepiku żeby to zostawić????

peabe(L)
17-09-2003, 20:11
a ja chcialem zapytac jak dlugo bedziecie je zbierac?
bo zeby nie bylo takiej sytuacji ze wpadne o 18.15 a tam pustki ;)

szczepan
17-09-2003, 20:12
a ja chcialem zapytac jak dlugo bedziecie je zbierac?
bo zeby nie bylo takiej sytuacji ze wpadne o 18.15 a tam pustki ;)

sadze ze spokojnie o 18:15 mozesz wpadac...

peabe(L)
17-09-2003, 21:52

to na 100% pewne? i jak rozumiem 10 sztuk tasmy to 10 "serpentyn" ?
bo jesli tak to problemu z iloscia takowych nie powinno byc, potwierdzcie mi ta informacje to na zrzutke przyniose minimum 100 sztuk :)

szczepan
17-09-2003, 22:07
sadze ze Elektrykowi chodzilo o to ze w paczce jest 10 sztuk i w przeliczeniu wychodzi 49 za sztuke bo tak to to byloby to nierealne...

brevery
17-09-2003, 22:09

to na 100% pewne? i jak rozumiem 10 sztuk tasmy to 10 "serpentyn" ?
bo jesli tak to problemu z iloscia takowych nie powinno byc, potwierdzcie mi ta informacje to na zrzutke przyniose minimum 100 sztuk :)

Pewnie tak ale pewnie takze po chuju takie tasmy są.Ile one z 5 m. maja? Dzisiaj sie pytałem w papierniku to 10 sztuk 30 m. kosztuje 10 zł wiec bardzo zroznicowane te ceny są '8
Pzdr

peabe(L)
17-09-2003, 22:14
Elektryk sprecyzuj swoja informacje bo nie wiem czy jest sens jechac jutro

szczepan
17-09-2003, 22:19
Pewnie tak ale pewnie takze po ch** takie tasmy są.Ile one z 5 m. maja? Dzisiaj sie pytałem w papierniku to 10 sztuk 30 m. kosztuje 10 zł wiec bardzo zroznicowane te ceny są '8
Pzdr

pewnie ze tak sa szersze cienzsze serpentyny (tzn tasmy do kas fiskalnych) sa tez i dluzsze i krotsze niech kazdy przyniesie jakie moze i jakie ma...

co do ceny to na 90% jestem pewien ze 49 gr to cena za sztuke...

szczepan
17-09-2003, 22:20
Elektryk sprecyzuj swoja informacje bo nie wiem czy jest sens jechac jutro

sprawdz tutaj

http://62.111.211.2/makro/main.php?t=n1&pg=Podstawa&no=01

peabe(L)
17-09-2003, 22:31
http://62.111.211.2/makro/main.php?t=n1&pg=Podstawa&no=08

pisza, ze maja rozne rozmiary i dlugosci
pojade stestuje i wybiore optymalne :)
dzieki za pomoc

szczepan
17-09-2003, 22:38
http://62.111.211.2/makro/main.php?t=n1&pg=Podstawa&no=08

pisza, ze maja rozne rozmiary i dlugosci
pojade stestuje i wybiore optymalne :)
dzieki za pomoc

zaden problemu.

tylko tam jest napisane za sztuke wiec za paczke wyjdzie kolo 5 zeta...

aha i szukaj takich ktore nie sa termoczule bo sa tansze :P

szczepan
17-09-2003, 23:42
To moze troche za pozno no ale jezeli jutro bedziecie przynosic serpentyny zrobione z tasm do kas fiskalnych to postarajcie sie powycigac te plastikowe wkaldki w samym srodku... odpowiedniej grubosci pisak powinnien spokojnie wystarczyc zeby wypchnac skubanstwo...

Siekier
17-09-2003, 23:44
ja teray wlasnie siedze i wycinam konfetti na jutro !! mam juz 72 paczki !!! jak na pierwszy raz chyba git :> heh i mam jeszcze troche serpentyn ! jutro to wszystko przywiaze na zbiorke !
kurde klawiatura mi sie wali :buhaha: 8-

Adiq
18-09-2003, 09:24
To moze troche za pozno no ale jezeli jutro bedziecie przynosic serpentyny zrobione z tasm do kas fiskalnych to postarajcie sie powycigac te plastikowe wkaldki w samym srodku... odpowiedniej grubosci pisak powinnien spokojnie wystarczyc zeby wypchnac skubanstwo...
Po co? :hmm: :hmm: :hmm:

k_luke
18-09-2003, 19:08
No, ja już mam serpentyny z kas fiskalnych... kupiłem je w papierniczym za 80 groszy ;)

Siekier
18-09-2003, 19:53
Ja właśnie wróciłem z Łazienkowskiej i oddałem tam na zbiurke troche papierów konkretniej 108 paczek i kilka serpentyn oby to jutro wszystko wyszło ! już się nie moge doczekać jutra :fu: :>

Kawa
18-09-2003, 19:56
Ja właśnie wróciłem z Łazienkowskiej i oddałem tam na zbiurke troche papierów konkretniej 108 paczek i kilka serpentyn oby to jutro wszystko wyszło ! już się nie moge doczekać jutra :fu: :>
A duzo mieli chłopaki zebrane?

Siekier
18-09-2003, 20:17
no troche tego bylo ! Mjeli chyba z 10 dużych reklamówek a wnich popakowane paczki i jeszcze w takim dużym kartonie konfetti te które jeszcze nie zosatło spakowane ! Gorzej było z serpentynami było ich tak na oko w takiej siatce może z 50 sztuk , ale ja byłem o godzinie 18:05 więc pewnie tego jeszcze sporo przybyło ! Sam widziałem jak czekałem na przystanku jak koleś wychodzi z takim dużym worem (czarnym , jak na śmieci) i kierował się na Legie ! czuje że będzie bardzo milo jutro :> 8)

VINCENT
18-09-2003, 20:23
kurde ja nie mogłem przyjechać !biore ze soba na mecz

brevery
18-09-2003, 20:27
Zapewne ten koles z czarnym worem to byłem Ja bo nie było wiecej takich worków :) Popakowane wszystko,w **** tego i jeszcze troche.Wyjdzie lepiej niz na Lechu podejżewam.Szacuneczek dla forumniaków za to co jutro będzie.Do zobacznie o 20 na Estadio WP.
Ps.jeszcze tylko 11 godz 31 min:D
Pzdr Brevery

Siekier
18-09-2003, 20:43
heh niepoznałem kolegi :> :rotfl: 8) :D

Dziubek
18-09-2003, 21:11
Też byłem o tej godzinie z 172 woreczkami. Jak widziałęm to jutro będziemy pływać w tym konfetti :)
Dużo serpentyn zostało zebranych?

Sokol
18-09-2003, 21:24
dobra a ja mam takie male pytanko.
dzisiaj wpadlo mi w rece ok.50serpentyn z czego ok.35zdolnych do lotu za plot :/ i i moje pytanko brzmi, czy od tak sobie bez problemu wejde z nimi na Zylete?? a przychodze dopiero jakies 40min przed meczem. dziekowka za szybka odp.

Toudi
18-09-2003, 21:32
dobra a ja mam takie male pytanko.
dzisiaj wpadlo mi w rece ok.50serpentyn z czego ok.35zdolnych do lotu za plot :/ i i moje pytanko brzmi, czy od tak sobie bez problemu wejde z nimi na Zylete?? a przychodze dopiero jakies 40min przed meczem. dziekowka za szybka odp.

Jeśli znajdziesz 35 osób które wsadzą sobie je w majtki to wniesiesz (a raczej wniesiecie). ;)

Łysolek
18-09-2003, 21:38
Chciałbym oficjalnie podziękować Wszystkim , którzy przynieśli serpentyny bądź konfetti !!!
Szczególnie dziękuję osobom które zostały do późna , aby to pakować w woreczki !!! Dzięki Chłopaki ( i dziewczyny , Kasia 8) ) odwaliliśmy kawał dobrej roboty .... :+: :+:

_Bart
18-09-2003, 21:46
Bardzo Wazne przypomnienie

1. Jak jutro bedziecie mieli serpentyny to rozdawajcie je ludziom przed wejsciem z info ze sa rzucane tylko na pierwszy gwizdek. Niech sobie je skitraja w majtki i wtedy bez problemu wniosą.
2. Jesli jutro przyniesiecie konfetti to znoscie je na dół Żylety najlepiej pod litere E pod bramke ewakuacyjną (żółtą)
3. Bardzo dziekujemy wszystkim za pomoc.

Bonhart
18-09-2003, 23:17

1. Jak jutro bedziecie mieli serpentyny to rozdawajcie je ludziom przed wejsciem z info ze sa rzucane tylko na pierwszy gwizdek. Niech sobie je skitraja w majtki i wtedy bez problemu wniosą.
2. Jesli jutro przyniesiecie konfetti to znoscie je na dół Żylety najlepiej pod litere E pod bramke ewakuacyjną (żółtą)

Hej! Przed chwila wrocilem z podrozy. Mam nacieta siate konfetti, ale jutro za nic w swiecie nie zdaze tego popakowac. Czy pasuje wam jesli przyniose niepopakowane? Pozdro

Adiq
19-09-2003, 07:57

Hej! Przed chwila wrocilem z podrozy. Mam nacieta siate konfetti, ale jutro za nic w swiecie nie zdaze tego popakowac. Czy pasuje wam jesli przyniose niepopakowane? Pozdro
Przynieś.

pijak
19-09-2003, 08:01
a ja to pitole takie mecze... spać nie mogłem normalnie... :/ 0 2 w nocy zasnalem dzis egzamin jeszcze :/ mam nadzieje ze Bozia wynagrodzi na uczelni, boisku oraz na trybunach :>
transa bede malowa[list] dopiero po 12... i suszył suszarką :) ja mam taki patent ze dre konfetti na stadionie jeszcze wiec weźcie kilka gazet... zawsze coś wiecej wyjdzie...

Dziubek
19-09-2003, 23:02
Ale nam wyszło!!!!!
Tyle konfetti to ja w życiu nie widziałem!!!!!
Można by się w nim utopić, na ziemi leżała 1 cm. warstwa tego. Efekt akcji - ZA :* BISTY :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+:

Kawa
19-09-2003, 23:50
Ale nam wyszło!!!!!
Można by się w nim utopić, na ziemi leżała 1 cm. warstwa tego. Efekt akcji - ZA :* BISTY :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+:
A byłoby jeszcze lepiej gdyby kilku dzięciołow umiao słuchac.

szczepan
20-09-2003, 01:51
Ale nam wyszło!!!!!
A byłoby jeszcze lepiej gdyby kilku dzięciołow umiao słuchac.

dokladnie chociaz z jednej strony to zajebisty efekt takie konfetti przez 5 minut nonstop ale z drugiej rownie zajebisty bylyby efekt to wszystko na raz :D

czesiek
20-09-2003, 19:59
Mam prośbę do człowieka z megafonem( a pewnie jest to któryś z Was), aby powiedział przed meczem, że konfetti rzucamy na gwizdek! A jeśli chodzi o efekt, to dużo zabrakło do ilości na spotkaniu z Lechem w zeszłym sezonie.

Mrozik
20-09-2003, 20:01
Mam prośbę do człowieka z megafonem( a pewnie jest to któryś z Was), aby powiedział przed meczem, że konfetti rzucamy na gwizdek! A jeśli chodzi o efekt, to dużo zabrakło do ilości na spotkaniu z Lechem w zeszłym sezonie.
A nie słyszałeś ile razy było to mówione??!! :rotfl:

czesiek
20-09-2003, 20:04
Nie, nie słyszałem ani razu. Stałem na L i szczerze mówiąc nic tam nie było słychać. Zresztą widać to było po ilości rzuconego konfetti przed gwizdkiem na tym sektorze. :/

Mrozik
20-09-2003, 20:06
Nie, nie słyszałem ani razu. Stałem na L i szczerze mówiąc nic tam nie było słychać. Zresztą widać to było po ilości rzuconego konfetti przed gwizdkiem na tym sektorze. :/
To pretensje nie do nas a do ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć że rzucamy na gwizdek

ems
20-09-2003, 20:25
ej ale konfetti wyszlo normalnie bomba

stalem sobie na dole, rozwijajac szarfy ... nagla patrze na gore a tam szaro... szczeka mi opadla

czesiek
20-09-2003, 20:30
ej ale konfetti wyszlo normalnie bomba

stalem sobie na dole, rozwijajac szarfy ... nagla patrze na gore a tam szaro... szczeka mi opadla
Pamiętam mewcz z Lechem w zeszłym roku, to dopiero była ilość! Żyleta była szczelnie przykryta przez centymetrową warstwę papierów. :)

_Bart
20-09-2003, 20:34
i tak było dobrze

wiadomo że konfetti dałoby lepszy efekt gdyby było tego masa ale wczoraj tez były trzy sektory pełne konfetti

Siekier
21-09-2003, 01:03
Było zajebibiście ! Efekt tego był normalnie bomba i tyle oby tak częściej !

Łysolek
21-09-2003, 13:08
a więc zaczynamy nową zbiórkę !!!!!!! PEŁNA MOBILIZACJA !!!!!!

Yankes
21-09-2003, 15:09
To pretensje nie do nas a do ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć że rzucamy na gwizdek
hyyyyyy......... Na L nie rozkładalismy konfetti :/