lepszy marketing na Legii?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ange(L)
    Legionista
    • 05.2003
    • 235

    lepszy marketing na Legii?

    oby...tylko kim jest ten Kita?

    Jak poinformowała Nasza Legia, Grzegorz Kita został dyrektorem marketingu Legii. Do jego obowiązków - jak pisze NL - będzie należało nadzorowanie i kształtowanie wizerunku klubu, stworzenie profesjonalnego działu marketingu oraz pozyskiwanie nowych reklamodawców.
  • MaxxxiM
    Legionista
    • 05.2003
    • 2769

    #2
    Re: lepszy marketing na Legii?

    Zamieszczone przez ange(L)
    oby...tylko kim jest ten Kita?

    Jak poinformowała Nasza Legia, Grzegorz Kita został dyrektorem marketingu Legii. Do jego obowiązków - jak pisze NL - będzie należało nadzorowanie i kształtowanie wizerunku klubu, stworzenie profesjonalnego działu marketingu oraz pozyskiwanie nowych reklamodawców.
    wlasnie chyba od stworzenia profesjonalnego dzialu marketingu i nawiazania kontaktu z agencja reklamowa powinni zaczac.
    natomiast ksztaltowanie wizerunku klubu to bedzie najtrudniejsze z tego wszystkiego. bo jak kreowac wzierunek klubu jesli jego szefowie nie maja za bardzo pomyslu na prowadzenie klubu?
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

    Komentarz

    • Yevaud
      Legionista
      • 05.2003
      • 5859

      #3
      Obawiam się, że jak "specjalisty" zaczną kreować wizerunek Legii, to niewiele z tego wizerunku zostanie. Legii nie trzeba kreować. Legia jest i jest bardzo rozpoznawalną marką nie tylko w Polsce, ale i w Europie.
      koko koko Skorza spoko...

      Komentarz

      • Raffi
        *****istrator
        • 05.2003
        • 13553

        #4
        Zamieszczone przez Marko
        Piłkarze Legii zagrają w filmie?

        Piłkarze Manchesteru United wystąpią w filmie fabularnym, a Realu Madryt w kreskówce. Być może już niedługo w ich ślady pójdą zawodnicy warszawskiej Legii – pisze Życie Warszawy.
        Pomysł nakręcenia filmu z udziałem naszych piłkarzy jest godny uwagi - skomentował naszą propozycję prezes Legii Warszawa Edward Trylnik. - Porozmawiam o tym z naszym działem marketingu. Taki film na pewno mógłby nam pomóc w pozyskaniu nowych sponsorów.

        Najlepszy strzelec drużyny Marek Saganowski nie ukrywa, że chciałby sprawdzić się jako aktor. - Może nie mam talentu Roberta De Niro, ale z przyjemnością spróbowałbym sił na planie filmowym - twierdzi napastnik Legii. Reżyserowania filmu z chęcią podjąłby się Olaf Lubaszenko. - Warszawski klub w całym kraju wzbudza wiele emocji. Nikt wobec Legii nie pozostaje obojętny - podkreśla kapitan piłkarskiej Reprezentacji Artystów Polskich. - Gdybym otrzymał ciekawy scenariusz, to bym się poważnie zastanowił nad wyreżyserowaniem filmu z udziałem piłkarzy - dodaje.



        Źródło: http://sport.wp.pl/wiadomosc.html?wid=1419115&kat=1726


        No nieźle! Gdyby to miało pomóc w znalezieniu sponsora, to czemu nie?
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

        Komentarz

        • szczepan
          Legionista
          • 05.2003
          • 5531

          #5
          moze niech wystapia w reklamie nowego sponsora... to by paru konkretnych zachecilo...
          ________________________________________

          _______________________________________
          mnie tu nie ma

          Komentarz

          • Norbas
            Legionista
            • 08.2003
            • 372

            #6
            Re: lepszy marketing na Legii?

            Zamieszczone przez ange(L)
            oby...tylko kim jest ten Kita?
            więc skąd się wziął ten gość??
            słyszał ktoś coś o nim?

            mam nadzieję że nie jest to kolejny baran pokroju Trylnika :fu:
            przyjemny chłód na łysym karku
            w świetle latarni butów blask

            Komentarz

            • crolick
              Legionista
              • 05.2003
              • 5812

              #7
              qrde ja nie czej. czego wey chcecie od tego trylnika. koles spowodowal ze legia w obecnym momencie jest samofinansujacym sie przedsiebiorstwem, nie poglebia zadluzenia, kupuje calkiem dobrych grajkow, malo sprzedaje. powiedzialbym wrecz ze za trylnika polityka finansowa klubu poprawila sie...

              Komentarz

              • Adiq
                Administrator
                • 05.2003
                • 3352

                #8
                Mam nadzieję, że przyjście tego pana nie jest związane z plotkami o odejściu Engela...
                Nieznani Sprawcy

                Komentarz

                • Luk@s
                  Legionista
                  • 05.2003
                  • 1059

                  #9
                  Zamieszczone przez crolick
                  qrde ja nie czej. czego wey chcecie od tego trylnika. koles spowodowal ze Legia w obecnym momencie jest samofinansujacym sie przedsiebiorstwem, nie poglebia zadluzenia, kupuje calkiem dobrych grajkow, malo sprzedaje. powiedzialbym wrecz ze za trylnika polityka finansowa klubu poprawila sie...
                  dokladnie, nie rozumiem tej jazdy na trylnika...
                  nie jest taki zly

                  Komentarz

                  • MaxxxiM
                    Legionista
                    • 05.2003
                    • 2769

                    #10
                    Zamieszczone przez Luk@s
                    Zamieszczone przez crolick
                    qrde ja nie czej. czego wey chcecie od tego trylnika. koles spowodowal ze Legia w obecnym momencie jest samofinansujacym sie przedsiebiorstwem, nie poglebia zadluzenia, kupuje calkiem dobrych grajkow, malo sprzedaje. powiedzialbym wrecz ze za trylnika polityka finansowa klubu poprawila sie...
                    dokladnie, nie rozumiem tej jazdy na trylnika...
                    nie jest taki zly
                    taaa, nie zaplacil zusu bo myslal ze sprzedadza udzialy i w efekcie Legia miala problem z uzyskaniem licencji - to jest absolutnie profi sposob na prowadzenie klubu.
                    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

                    Komentarz

                    • Mini
                      Legionista
                      • 05.2003
                      • 7773

                      #11
                      Zamieszczone przez Luk@s
                      Zamieszczone przez crolick
                      qrde ja nie czej. czego wey chcecie od tego trylnika. koles spowodowal ze Legia w obecnym momencie jest samofinansujacym sie przedsiebiorstwem, nie poglebia zadluzenia, kupuje calkiem dobrych grajkow, malo sprzedaje. powiedzialbym wrecz ze za trylnika polityka finansowa klubu poprawila sie...
                      dokladnie, nie rozumiem tej jazdy na trylnika...
                      nie jest taki zly
                      1.gdzie jest 2000 krzesełek??? które przez ładnych parę lat nikomu nie przeszkadzały
                      2.dlaczego odszedł Okuka?
                      3.gdzie jest sponsor?
                      4.i co te kurwy na derbach robiły na krytej?

                      to pierwsze co mi do głowy przychodzi.ale jak pomyśle to znajdziesię wiećej.

                      Komentarz

                      • Yevaud
                        Legionista
                        • 05.2003
                        • 5859

                        #12
                        Zamieszczone przez crolick
                        qrde ja nie czej. czego wey chcecie od tego trylnika. koles spowodowal ze Legia w obecnym momencie jest samofinansujacym sie przedsiebiorstwem, nie poglebia zadluzenia, kupuje calkiem dobrych grajkow, malo sprzedaje. powiedzialbym wrecz ze za trylnika polityka finansowa klubu poprawila sie...
                        No i właśnie - Legia jest przedsiębiorstwem, a nie klubem - legendą. Samofinansującym się przedsiębiorstwem jednak nie jest.

                        Odejście Omeljańczyka, Mięciela, Kucharskiego, Svitlicy (w tym przypadku jego odejście od formy), Stanewa, Majewskiego - trudno nazwać to wzmocnieniami. Pozegnanie z Okuką także raczej wzmocnieniem nie jest. W ich miejsce ściągnięto Surmę, Saganowskiego, Dudka i Kryszałowicza - zawodników na pewno przydatnych, ale jest to co najwyzej utrzymanie równej siły, nie wzmocnienie.
                        koko koko Skorza spoko...

                        Komentarz

                        • crolick
                          Legionista
                          • 05.2003
                          • 5812

                          #13
                          maxxxim - podstawowym problemem jest fakt, ze trylnik jest podlegly w sprawie sprzedazy klubu panu zarajczykowi [qtorego szczerze b nielubie, i mowie mu ladnie zeby spierdalal z mojego kochanego klubu...]. czyli to nie od niego zalezne sa problemy ze sprzedaza klubu innemu inwestorowi. tak samo problem z zusem byl wina zarajczyka, bo to on spierdolil wszystko w ostatniej chwili

                          mini - to aqrat bylo zarzadzenie strazy pozarnej, wiec klub nie mial z tym nic wspolnego

                          okuka odszedl bo sponsor nie gwarantowal utrzymania zawodnikow z mistrzowskiego skladu. trylnik nie jest sponsorem!! jest nim zas pan zarajczyk...

                          tego nie wie nikt. mi to w sumie fika czy graja u nas czy nie. byleby nie niszczyli stadionu. choc moim zdaniem bledem byla tak niska stawka. wogole to jakies dziwne ze polonii wyporzyczyli lazienkowska

                          yevaud - no wiesz, wole byc przedsiebiorstwem z kasa, niz legenda jak notts county. czemu nie jest samofinansujacym?!? nie pozycza pieniedzy juz z banku, wiec sie samofinansuje. nie rosnie zadluzenie, a oto tym mowie.

                          omelanczuka nikt by nie zatrzymal, bo za bardzo za kasa lecial [vide kaluzny, kosowski]. mieciel odszedl bo w polsce grac nie chcial i nie powinien, bo tu juz sie by nie rozwijal. a przy okazji skoszono niezle pieniaze. akurat odejscia kucharskiego totalnie nie zaluje. grajek jest z niego dosc przecietny, i latwo go zastapic. svitlica - coz oczywisty blad. moim zdaniem krola strzelcow ligi polskiej nie wozi sie na testy, sam ten tytul jest jego swiadectwem. ale widac chcieli go upchanc na chama, i sie to na nich zemscilo. i w sumie dobrze bo tka mamy 3 napastnikow, czyli jest wybor. wiesz wzmacniasz sie jak masz pieniadze. a jak ich nie masz to starasz sie utryzmac co jest. a moim zdaniem teraz nie jest zle, a moze byc jeszcze lepiej

                          pozdrawiam

                          Komentarz

                          • MaxxxiM
                            Legionista
                            • 05.2003
                            • 2769

                            #14
                            po tym co napisales odnioslem wrazenie, ze w klubie jest swietnie, a wszystko to zawdzieczamy Trylnikowi. dziwne 8-
                            22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

                            Komentarz

                            • crolick
                              Legionista
                              • 05.2003
                              • 5812

                              #15
                              hmm bo patrze na to od strony finansowej. prawda jest taka ze kasy w klubie po prostu nie ma. a klub normalnie funkcjonuje, a czasmi robi ladne niespodzianki i kupuje nielzych grajkow. nie uwazasz ze to jest godne uwagi?!?

                              Komentarz

                              Pracuję...