PDA

Zobacz pełną wersję : W pociągu jest tłok... ale kto dwie bramki?

Mar00
03-09-2003, 22:24
Witam,
Zapewne nie tylko ja zauwazylem po odejsciu Kucharza problem ze wstawieniem jakiegos innego nazwiska do tekstu legijnej piosenki "W pociagu jest tlok...". Chyba nalezaloby sie jakos umowic, bo kicha wychodzila ostatnio - slyszalem z roznych gardel "dwie bramki: Svitlica, Wroblewski, Vukovic, Kielbowicz, a nawet... Garcia!" - czyli ogolnie niezrozumialy belkot:) Ja bym osobiscie widzial w piosence miejsce dla Sagana - ale i tu jest problem bo sie ilosc sylab nie zgadza :P Bo chyba co do Sokolowskiego I (jako strzelcy tych dwoch "drugich" bramek) nic sie nie zmienilo... Zatem moze jednak Svitlica? Slucham waszych propozycji. POZDRO

szczepan
03-09-2003, 22:34
Saganowski i Sokolowski

Cipciuś
03-09-2003, 22:36
:hmm:
Zielinski i Sokołowski ?

Przemek
04-09-2003, 07:22
Tez uwazam ze Zielinski i Sokolowski, zreszta tak spiewal Rozyk. Co prawda mi bardziej pasuje wersja z Saganem, bo Zielek to w Legii strzelil chyba z 5 bramek, no ale coz...

Keleborn
04-09-2003, 08:15
Wydawało mi się że ustaliliśmy już, że Zieliński i Sokołowski i tę wersję propagowałem ostatnio na Krytej - z dobrym skutkiem.

Ja też wolałbym wersję Zieliński i Saganowski. Ale nie wprowadzajmy już zamieszania.

kamyk
04-09-2003, 08:27
ja tez bym wolal sagana z zielkiem ale jak nie to zielek i sokol 1!

Mini
04-09-2003, 08:40
już jest taki temat.

piknik_warszawski
04-09-2003, 09:12
dwie bramki Sokołowski I, dwie bramki Sokołowski II.

Wy na serio śpiewacie "w pociągu jest tłok"? Ale obciach. :buhaha:

brevery
04-09-2003, 09:16
"Dwie bramki Zieliński i dwie Sokołowski.." tak jest spiewane i tak spiewajcie bo jak tak dalej pojdzie to piesn zniknie z Estadio WP.
Pzdr Brevery

Kawa
04-09-2003, 09:36
Przeciez ostatnio na lechu bardzo ładnie wychodziło to z Zielinskim i Sokołowskim. Prawie wszyscy spiewali ta wersje więc po co cokolwiek zmieniac.

MaxyM
04-09-2003, 09:41
8-
:fu:

Q_(L)
04-09-2003, 10:12

Kolejny *****... :/

A jak prace remontowe w waszym kurniku (bo na miano stadionu to coś nie zasługuje) - jak np. wasza trybuna kryta, czy oświetlenie?

p.s. Śmieszny to czasem jest Daniec, Wy żałosni... :/

bemowiak
04-09-2003, 10:18
może zacznijmy kasować wszystkie posty polonistów tutaj tak jak oni kasują nasze u siebie... :box:

Mini
04-09-2003, 10:21
może zacznijmy kasować wszystkie posty polonistów tutaj tak jak oni kasują nasze u siebie... :box:

NIE! nie można się do nich upodabniać.zawsze można się pośmiać.szkoda że nie trafił się i nas żaden huligangts bo byśmy mieli dopiero ubaw. :>

ange(L)
04-09-2003, 10:45

tak, bo my jestesmy dumni,ze pociagi w dniu meczu Legii sa pelne jej kibicow :) Rozumisz czy nie?:)
Jestesmy wszedzie: takze w Falenicy,Pruszkowie,Wolominie,Kobylce,Zabkach itd...
PS
spadaj stad zakompleksiony brudasie(lub wytlumacz mi najpierw czemu Wy wszyscy jestescie tacy ;-) )
pozdr

piknik_warszawski
04-09-2003, 10:56
spadaj stad zakompleksiony brudasie(lub wytlumacz mi najpierw czemu Wy wszyscy jestescie tacy ;-) )
pozdr

A podobno na tym forum panuje kultura i nikt nikogo nie obraża.

Zakompleksiony?!
Dlaczego zwracacie się do mnie per "wy"?

Bonhart
04-09-2003, 11:03
Btw. moze ktos zakomunikowalby przez naglosnienie na Zylecie jak
trzeba to spiewac. Bo jak slyszalem co ludzie obok mnie wymyslali
to... 8o :fu: :fu: :fu:

ange(L)
04-09-2003, 11:15

nie obraza sie tych ktorzy na to zasluguja...koniec tematu

Mar00
04-09-2003, 12:42
Zieliński i Sokołowski jest git ;) Choc jak ktos wczesniej zauwazyl Zielu to za wiele bramek nie strzela. Ale w sumie mnie to sie tylko rozchodzi o zgrany doping, bo na Lechu na sektorze na ktorym bylem (ten pod Arctica) slyszalem rozne wersje. pzdr

Unico
04-09-2003, 14:53
pozdr

Zakompleksiony?!
Dlaczego zwracacie się do mnie per "wy"?

Pikinik_warszawski to się nazywa kultura pełną gębą :oho:

Ostry
04-09-2003, 16:38
Niech zostanie już Zieliński i Sokołowski,ta wersja jest bardzo dobra.Mam nadzieję,że szybko się u wszystkich przyjmie i każdy będzie śpiewał to samo.

*PRZEMO*
04-09-2003, 21:29
Jestem za. poniewaz to smiesznie brzmi jak slychac na cale gardlo CeeeeWWWuuuuKKaaSS a pozniej tylko szum ;)

Aureliusz
05-09-2003, 09:55
Na LegiaLIVE jest terz sonda poświęcona temu tematowi. Mam nadzieję, że w końcu ustali się jedną wersję, jakakolwiek by ona była. Może być nawet "2 bramki Boruc, 2 bramki Kubicki" ;) bo to i tak by było lepse niż szum i niewiadomo co.

MaxxxiM
05-09-2003, 11:16
Na LegiaLIVE jest terz sonda poświęcona temu tematowi. Mam nadzieję, że w końcu ustali się jedną wersję, jakakolwiek by ona była. Może być nawet "2 bramki Boruc, 2 bramki Kubicki" ;) bo to i tak by było lepse niż szum i niewiadomo co.

to jest zdecydowanie najladniejsze :)
jedna juz ma na koncie Boruc :)

w piosence (moim zdaniem) najlepiej by bylo gdyby polaczyc dwa w jednym: Zielinski - jak wspolczesny symbol przywiazania do barw klubowych i Saganowski - jako ambitny napastnik, strzelajacy bramki i do tego skromny czlowiek

Bonhart
05-09-2003, 11:59

Tylko jak to potem zrymowac. Mnie do "Kubicki" pasuje tylko
"cycki" :buhaha:
A tak powaznie, to ciesze sie, ze sprawa tej przyspiewki zostala wreszcie
poruszona. Pewne rzeczy warto ocalic od zapomnienia. Poza tym
to jest jedna z najlepszych legijnych przyspiewek i moze wreszcie
zabrzmi w swojej pelnej krasie (tak jak to bylo za czasow Kowalczyka
i Sliwowskiego - wtedy to bylo latwo zrymowac :) ). Czego sobie
i wszystkim zycze.

*PRZEMO*
05-09-2003, 23:17
Tu potrzebne sa osoby takie mocno do rymu! wiec moze niech Legia kogos zakupi.. :buhaha: :rotfl: :rotfl: :buhaha:

kud(L)aty68
05-09-2003, 23:53
Dzisiaj na krytej padla propozycja, zeby bylo:

Sokolowski I, Sokolowski II

...:)

*PRZEMO*
06-09-2003, 09:46
no nie to nie brzmi... sokolowski i sokolowski :rotfl: :buhaha:

a tak apropos krytej to bylem tam raz i wiecej tam nie ide!!!!

picnic fani :picnic:

PRASKI
06-09-2003, 09:54
jacyś kolesie obok stojący obok mnie mówili żeby w ogóle nie śpiewać :hmm: :hmm:

ja będę śpiewał Zieliński i 2 Sokołowski i koniec :)

ange(L)
10-09-2003, 15:08
ciekawe jak wyniki ankiety na legialive beda mialy przelozenie na zycie:

Svitlica i dwie Saganowski (1112) 53%

Svitlica i dwie Sokołowski (67) 3%

Zieliński i dwie Sokołowski (180) 9%

Zieliński i dwie Saganowski (541) 26%

Garcia i dwie Saganowski (185) 9%

Keleborn
11-09-2003, 14:35
ciekawe jak wyniki ankiety na legialive beda mialy przelozenie na zycie:

Svitlica i dwie Saganowski (1112) 53%

Svitlica i dwie Sokołowski (67) 3%

Zieliński i dwie Sokołowski (180) 9%

Zieliński i dwie Saganowski (541) 26%

Garcia i dwie Saganowski (185) 9%

Ustalmy coś wreszcie, jeśli o mnie chodzi najbardziej lubię to w wersji Kosecki Topolski.
Sokołowski jest ok bo mamy 2 w 1.
Zostańmy przy uzgodnionej wersji Zieliński Sokołowski.

Norbas
11-09-2003, 18:04
a tak apropos krytej to bylem tam raz i wiecej tam nie ide!!!!

picnic fani :picnic:

już myślałem że się nie doczekam :)
w końcu ktoś mnie nazwał piknikiem :rotfl:

:+: PRZEMO :+:

chciałem to zaśpiewać zgodnie z opcją ankietową, ale teraz to mi wcale nie wypada śpiewać :>