PDA

Zobacz pełną wersję : Hadaj - Spiker z Łazienkowskiej

Strony : [1] 2

yusta
12-05-2003, 17:57
Oświadczenie prezesa Legii, Edwarda Trylnika
W związku ze skandalicznym i samowolnym zachowaniem osoby odpowiedzialnej za doping kibiców podczas spotkania Legia - Wisła Płock, p. Wojciecha Hadaja, wyrażamy nasz dezaprobatę i oburzenie dla takiego postępowania.

Mając na uwadze fakt, że takie nieodpowiedzialne zachowanie może skutkować wywołaniem burd boiskowych podczas spotkania Widzew Łódź - Legia Warszawa, Zarząd Legia Warszawa SSA odsuwa od wszelkiej działalności p. Hadaja podczas spotkań organizowanych przez nasz klub.

Jednocześnie pragniemy podkreślić fakt, że Legia Warszawa SSA odżegnuje się i piętnuje wszelkie akty mogące prowadzić do uczynienia stadionów piłkarskich miejscami bójek i rozbojów grup pseudokibiców.

Przypomnienie: Nigdzie tak nie rzucają w was kamieniami jak na Widzewie. Pamiętajcie o tym. Przygotujcie się odpowiednio - ogłosił spiker na stadionie Legii podczas niedzielnego meczu z Wisłą Płock. Po tym komunikacie trybuny nie omieszkały zakomunikować, co sądzą o odwiecznym rywalu. - Przestańcie, bo mnie zwolnią - ostrzegł zapowiadacz.

Tomi
12-05-2003, 18:01
Paranoja, Hadaj jest Bogu ducha winny :hmm: . jakie skandalicznie zachowanie ??? To jego wina, że na Widzewie ciskają w nas kamieniami, przecież taka jest prawda - a on tylko powidział żeby się na to przygotwać - mówił to w dobrej wierze. I nie jest jego winą, że trybuny zareagowały jak zareagowały :fu:....

Szkoda bo naprawdę bardzo go lubię i mam dla niego wielki szacunek

c_zary
12-05-2003, 18:12
Co do samego zdarzenia to nie moge sie wypowiedziec bo umknelo to jakos mojej uwadze :hmm:
Z tego co pamietam to zwalniali juz go co najmniej dwa razy, a konczylo sie zawsze na tym ze do nas wracal. Na razie zreszta nigdzie nie bylo powiedziane, ze go zwolnia. Przezyl juz na swoim stanowisku kilku prezesow wiec tym razem tez sprawa pewnie rozejdzie sie po kosciach.

bemowiak
12-05-2003, 18:48
tak niech zwolnią Hadaja i zatrudnią jakiegoś starego dziada który głosem takim jak by srał mówił kto strzelił gola!!! tak jak to już kiedyś zrobili.
Wypowiedź że Hadaj może spowodować burdy w Łodzi jest idiotyczna!
Sorry że sie uniosłem

Ewelina
12-05-2003, 18:55
Boze, paranoja... trzymaj sie Wojtek, bedzie dobrze...

zajebiscie traktuja człowieka ktory ma z Legia wiecej wspolnego niz cały tan zarzad ktory go zwolnił... :(

bemowiak
12-05-2003, 19:02
ktory go zwolnił... :(

Naszczęście jeszcze go niezwolnili :)

dyha
12-05-2003, 19:13
Historia Znów się powtarza , już raz odsunięto Wojtka , i co wtedy było . Przyszedł jakiś typ na którego słowa trybuny wybuchały śmiechem , a Hadaj jest niewinny niczemu , szkoda , bo dzięki niemu jest jak jest .

Walek_C.Z.K
12-05-2003, 19:39
Napiszmy petycje do klubu, a na meczu z Lechem niech każdy ją podpisze. Pokażmy że atmosfera na Łazienkowskiej, jakiej nie ma nigdzie w Polsce, jest również zasługą Wojtka. Wyraźmy swoją dezaprobate wobec działaczy, bo Wojtuś musi być na Lechu. Ale czy jeśli Wojtek powiedziałby, że jeśli wybieracie się np. do Iraku, to możecie zostać zastrzeleni, to klub by również go zwolnił??? Przecież on tylko informował kibiców jak jest na Widzewie, a nie namawiał do robienia zadymy. Zresztą niech Trylnik wybierze sie na nasz sektor (tak jak kiedyś Pietruszka na Lechu) to sam zobaczy!

P.S A może by tak Wojtka zamiast Różyka na gniazdo, może wtedy większość ludzi zaczęłaby dopingować, bo niestety z dopingiem coraz gorzej u nas.. ;) ;) .... A Różyk na spikera i "Bracia kibice!!!!!!!!!" :buhaha:

bemowiak
12-05-2003, 19:43
.... A Różyk na spikera i "Bracia kibice!!!!!!!!!" :buhaha:

Ta Różyk na spikera i "Kto nie śpiewa niech spierdala na grzyby" :) :buhaha:
To był najłagodniejszy przykład

Adis
12-05-2003, 20:19
Qrwa! Skandal, nie mogš wywalić Rórzyka!! Zbliza sie mecz z Lechem i co? Bez niego??

!!!AVE :+: RÓRZYK!!!

Zajacc
12-05-2003, 20:43
Qrwa! Skandal, nie mogš wywalić Rórzyka!! Zbliza sie mecz z Lechem i co? Bez niego??

:oho: albo ja jestem nie w temacie albo kolega sie pomylil... :oho: ;)

Grochów
12-05-2003, 20:45

Jakiego Rózyka??Skad niby mieliby wywalic rózyka??Chodzi o Wojta Hadaja(to ten,który zawsze przed meczem pyta:kto wydra mecz :rotfl: )...
A co do tematu,to sam nie wiem,co napisac...Ten czlowiek zrobil wiecej dla Legii,niz Ci wszyscy dzialacze razem wzieci.On ma Legie w sercu,nie tak jak oni!Ja tu nie widze zadnej prowokacji z jego strony,a wrecz przeciwnie-ostrzga on kibiców i za to chca go wywalic...??!! :zly:

szczepan
12-05-2003, 23:57
sadze ze gdyby nie to ze zareagowalismy tak jak zareagowalismy na te jego slowa to tego wszystkeigo by nie bylo... a tak to... caly stadion spiewal o widzewie a potem o pzpnie...
chociaz oczywiscie panowie prezesie znow przesadzaja...
moze na mecz z Lechem wroci... tymczasowo...

MaxyM
13-05-2003, 00:42
8- Równie dobrze mogą zakazać śpiewać ekipą przyjezdnym bo ich piosenki wywołują w nas chęć riposty.

szczepan
13-05-2003, 00:49
chodzilo mi o to ze gdybysmy nie spiewali jako reakcji na jego slowa to raczej nic by nie bylo... a tak obserwator napisal pewnie i prezesina sie przestraszyla...

Keleborn
13-05-2003, 09:15
Jak dla mnie to tekst Wojtka był przypomnieniem co by na Widzew zabrać kaski. Poniekąd słusznie.

Na razie go zawiesili. Potrzymają pewnie do końca rundy i odwieszą na jesieni. Pewnie że na Lecha by się przydał, ale myślę że damy sobie radę ... 8)

Lawy
13-05-2003, 09:33
A może by tak Trylnik posiedział przez chwilę na Widzewie razem z kibicami LEGII? Dostałby parę razy kamieniemi sam by potem ostrzegał ludzi :box:

kamyk
13-05-2003, 10:25
kazdy ma jakos racie i wojtek i my ale wszyscy dokladnie wiem jak jest w lodzi i ze kamienie tam lataja i wyjebanie z tekstem"zeby zabrac kaski na glowe" podczas meczu jest troche nie zrozumiale i dziwne ! nie pisze tego ze jestem przeciwny wojtkowi ale zachowal sie nie odpowiedzialnie i ponosi swoje konsekwencje w postaci odsuniecia od meczow!ale moze pzreposi wszytkich i wroci juz na lecha ma tak nadzieje:)

Afgan
13-05-2003, 10:37
nie powiedzial aby wziac kaski tylko odpowiedno sie przygotowac jak domniemam mial na mysli wlasnie kaski i nie wiem na ***** Trylnik zrobil z tego taka afere niech pojedzie z nami do Lodzi to sie pajac przekona jek tam jest "fajnie" '8

aaadamm
13-05-2003, 11:21
fpowiedzial za duzo....ale jesli za jednen tak iwybryk go zwolnili, to to samo powinno byc z osoba kotra podala ostaTNIO ze Wisla przegrywa z Szczecinie...moim zdaniem Wojtek ma bardzo duzy wplyw na publicznosc...i powinie non oficjalnie przeprosc wladze Legii.....i wrocic do pracy....fak - jest to osoba publicza i nei moze sobie pozwolic na takie wybryki....no ale kto z nas nie robi bledow....popatrzmy na spikera Lecha...on to powinien byc zwalniany po kazdym meczu !!!

Adams_
13-05-2003, 15:55
ufff jak dobrze nikt mnie tak nie wkuriwal jak Hadaj... Nie trawie podjaranych wodzirejow z mikrofonem. Mozna bylo go zniesc jak odzywal sie raz, dwa.. od ponad roku palma mu odbila i wpierdala sie juz w kazdym momencie, nawet gdy wszyscy spiewaja...
Pozniej w powtorkach telewizyjnych staje sie gwiazda napedzajaca trybuny. A gowno jak ma na to ochote to gniazdo jest do tego a nie mikrofon podlaczony do kazdego glosnika. Na Polonie z takim dopingiem. Trybuny zawsze nakrecaly sie same a nie za sprawa podjaranego Hadaja.

Lakers
13-05-2003, 16:03
ja to bym tego Trylika wzią z nami na ten widzem i ustawił tak by dostał w łep kamieniem to moze pomyśli wtedy zanim coś powie!!! :hmm: :zly:

Kiju
13-05-2003, 16:45
ufff jak dobrze nikt mnie tak nie wkuriwal jak Hadaj... Nie trawie podjaranych wodzirejow z mikrofonem. Mozna bylo go zniesc jak odzywal sie raz, dwa.. od ponad roku palma mu odbila i wpierdala sie juz w kazdym momencie, nawet gdy wszyscy spiewaja...
Pozniej w powtorkach telewizyjnych staje sie gwiazda napedzajaca trybuny. A gowno jak ma na to ochote to gniazdo jest do tego a nie mikrofon podlaczony do kazdego glosnika. Na Polonie z takim dopingiem. Trybuny zawsze nakrecaly sie same a nie za sprawa podjaranego Hadaja.

Adams,zgadzam sie z toba w 100%.
Hadaj jest mało fajny,tak jak mało fajny był Uszol na Lechu,obaj starali się bć gwiazdami meczu.
Dopoki kwilił swoim głosikiem na waszych meczach to miałem to gdzies,bo to wasza sprawa.Jednak to co wyczyniał na meczach reprezentacji,wkurfiało wszystkich dookoła.Jego "Witam na Polskim Wembley" podczas meczu z anglikami,kiedy wzbudził wybuch ich śmiechu,darcie sie wniebogłosy podczas meczu z Walia po ktorym Walijczysly zlozyli skarge do FIFA.....czy nawet na ostatnim meczu RAP,gdy wył tak,ze nie dalo sie tego ogladac i gadał o najsławniejszej trybunie swiata-Żylecie 8-
Nie wiem czy mu juz na łeb padło,czy poczuł sie gwiazdą,jednak ze swoim głosikiem budził tylko irytacje i śmiech,nie przyspozajac wam chluby.Pisze serio,kogo bym sie nie pytał z innych klubów mowil to samo.
Mysle ze spokojnie dacie sobie rade bez niego,tak jak Lech daje sobie rade bez Uszola.A i reszta kibicow ogladając wasz mecz nie bedzie musiała ściszac głosu.

jarcyś
13-05-2003, 16:53
Hadaj jest fajnym gościem , miałem z nim okazję uciąć dłuższą pogawędkę.

Tyle tylko , że jest absolutnym fanatykiem Legii i nawet nie sili się na obiektywizm. Czasami zachowuje się "bez głowy" , co ściąga na Legię problemy.

Dlatego myślę , że Wojtek powinien pomagać w organizowaniu dopingu ale nie jako spiker .

Ogólnie model spikera - kibica trąci prowincją . Wolę jakąś laskę o niskim sexownym głosie .

Wojtek - działaj na trybunach

peyek
13-05-2003, 18:28
Ogólnie model spikera - kibica trąci prowincją . Wolę jakąś laskę o niskim sexownym głosie .

:+:
Piszemy petycje :D

Jesli chodzi o Hadaja to ostatnio przeginal pale. To wcinanie sie w spiew, krzyczenie i mowienie o szalikach coraz bardziej mnie wkurzalo. Albo niech troche ochlonie albo korzystamy z pomyslu Jarcysia ;)
Pozdr.

Chopin_Legionista
13-05-2003, 19:32
Hadaj jest fajnym gościem , miałem z nim okazję uciąć dłuższą pogawędkę.

Tyle tylko , że jest absolutnym fanatykiem Legii i nawet nie sili się na obiektywizm. Czasami zachowuje się "bez głowy" , co ściąga na Legię problemy.

Dlatego myślę , że Wojtek powinien pomagać w organizowaniu dopingu ale nie jako spiker .

Wojtek - działaj na trybunach dobrze nie rozumiem jak mógłby działąć na trybunach :?

jarcyś
13-05-2003, 19:45
jezu....

tak jak inni organizatorzy dopingu i oprawy : Cyberfani , Różyk itd....

do tego nie potrzeba stołka spikerskiego

ange(L)
13-05-2003, 20:43

milion procent racji...sam bym tego lepiej nie ujal

Adiq
13-05-2003, 20:53

milion procent racji...sam bym tego lepiej nie ujal
Tylko, że gniazdo ma zasięg na samą Żyletę, a jak Hadaj spytał od czasu do czasu "Kto wygra mecz!?" to cały stadion idealnie zgrany odpowiadał...

Swierzy
13-05-2003, 21:42
Mi tam szczerze mowiac zwisa czy on zostanie czy nie...ale jak juz ma byc to niech chociaz zmieni repertuar bo na kazdym meczu jest to samo. Moglby sie wysilic i wymyslic cos nowego.

leszek
14-05-2003, 11:41
DlACZEGO NASZ SZANOWNY PREZES NIE SKONSULTOWAŁ TEGO Z NAMI!!
HADAJ ODPIEPRZ NIESAMOWITĄ ROBOTĘ , A PREZES CO TYLKO NARZEKAC UMIE.
JAK NIE BEDZIE HADDAJA TO KTO BĘDZIE SPIKEREM ?
PREZESIE MAM CIĘ W :zly:!!!

peyek
14-05-2003, 11:47
Leszek: Nie krzycz! Wylacz Caps Locka.

legart
14-05-2003, 11:53
Tak jest z wyłaczonym capslokiem, Leszku posty są czytelniejsze

jacek
14-05-2003, 15:42
bez naszego wojtka doping nie bedzie tak dobry on jest jednym z nas i nie wyobrazam sobie bez niego dopingu!!!!!! ;)[/img]

Adiq
14-05-2003, 15:57
bez naszego wojtka doping nie bedzie tak dobry on jest jednym z nas i nie wyobrazam sobie bez niego dopingu!!!!!! ;)[/img]
Jacek nie przesadzasz? Przecież Hadaj to nie Różyk. Jego rola w dopingu ograniczała się do tego, że parę razy przed meczem spytał "Kto dziś wygra!?" i po strzeleniu bramki robił swój stały show.

Walek_C.Z.K
14-05-2003, 17:20
Ale gdy zapytał się kibiców "Kto jest Mistrzem" i jak dwie strony odpowiedziały Legia, to aż ciarki po plecach przechodziły! Bez niego nie da sie zgrać Krytej z Żyletą, nie mamy na to szans, dlatego mysle że Wojtek jest na Legii nie zbędny, bo dzięki niemu mecze Legii to prawdziwe spektakle i on był głównym prowadzącym takiego spektaklu! Wyobraźcie sobie co by sie działo, gdyby Hadaj nie namówił większości kibiców z Żylety, aby nie wychodzili na murawe, gdy wybuchła zadyma na Widzewie? Byłaby to rzeź i mysle ze Trylnik powinien pier.....ąć sie w głowe. Aha, najbliższy mecz na Legii jest z Lechem, więc oszczędźmy na ten mecz Trylnika, tylko pokażmy pyrusom jak sie bawi Legia!!!

szczepan
14-05-2003, 18:40
eee to zgranie jest... przed 1 polowa jak wychodza pilkarze w przerwie i na poczatku drugiej... a tak to jezeli jest juz w ogole jakies zgranie to nie raczej zasluga Hadaja...

jarcyś
14-05-2003, 18:44
baj de łej :

ten temat jest cytowany w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym (str. 13)

wypowiedzi yusty, Tomiego, C_zarego i innych

znaczy się , czytają nas ...

c_zary
14-05-2003, 21:18
baj de łej :

Nie wiedzialem, ze to co tu bezrosko nabije nastepnego dnia moze pojawic sie w gazecie :/ Dobrze, ze nikomu nie przyszlo jeszcze do glowy wydrukowac, ktorejs z wypowiedzi MaxyMa w trakcie kiedy byl niedysponowany. Niezla reklame forum by nam wtedy zrobili :oho:

ange(L)
14-05-2003, 21:26

bez 'naszego' Wojtka doping bedzie wreszcie prawdziwy,taki naprawde kibicowski...to co lubie i na co czekalem
PS
Gdyby jeszczce tylko orkiestra dawala wiekszosc piesni spiewac SAMYM kibicom(bez jej pomocy) wtedy juz byloby naprawde rewelacyjnie...

Znajac zycie moj post poprze niewiele osob ;)

Walek_C.Z.K
14-05-2003, 21:35
Porównaj sobie oficjalnego spikera z Wojtkiem i napewno zauważysz różnicę! Gdy Wojtek dochodzi do głosu, atmosfera na stadionie ozywia się, a Wojtek ostatnio w czasie meczu nie włączał sie, wiec nie mów że teraz będzie dopiero prawdziwy, bo on cały czas będzie prawdziwy. Wyobraź sobie jak będzie wyglądała prezentacja zawodników bez Hadaja?

MaxyM
14-05-2003, 21:38
baj de łej :

Nie wiedzialem, ze to co tu bezrosko nabije nastepnego dnia moze pojawic sie w gazecie :/ Dobrze, ze nikomu nie przyszlo jeszcze do glowy wydrukowac, ktorejs z wypowiedzi MaxyMa w trakcie kiedy byl niedysponowany. Niezla reklame forum by nam wtedy zrobili :oho:

p.s.

Niech ktos zeskanuje i mi podesle.

He, mnie jeszcze nie zamiescili bo Zarzeczny nie czyta, niech zacznie a bede na głównej :pijok: .

pozd.

Przez forum do sławy :buhaha: .

MaxyM
14-05-2003, 21:42
Wypowiedź Kija mnie rozwaliła :lol: - ale coś w niej jest, mi się wydaje że się ostatnio za bardzo zagolopował i jego uwagi i prośby zaczeły być męczące, wszyscy śpiewają: Mistrzem Polski ..., a on się wcina i drze by głośniej, by wszyscy, by pokazać itd. - może ten urlop mu potrzebny na jakiś czas bo jeszcze troche a by sie zachowywal jak na meczu RAPu :o - jak to amerykanie mówili: szok i przerażenie.

Kiju
14-05-2003, 21:56
Wypowiedź Kija mnie rozwaliła :lol: - ale coś w niej jest, mi się wydaje że się ostatnio za bardzo zagolopował i jego uwagi i prośby zaczeły być męczące, wszyscy śpiewają: Mistrzem Polski ..., a on się wcina i drze by głośniej, by wszyscy, by pokazać itd. - może ten urlop mu potrzebny na jakiś czas bo jeszcze troche a by sie zachowywal jak na meczu RAPu :o - jak to amerykanie mówili: szok i przerażenie.

Naprawde brak Hadaja wyjdzie wam tylko na dobre.

Hadaj zawze kojazył mi sie z Farinellim 8- (a bynajmniej jego głos)

Adams_
15-05-2003, 00:51
Swiete slowa! "ten stadion nie zna ciszy..." wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
A juz doprowadza mnie do szalu jak ogladam sobie mpegi czy aviki z naszych opraw meczowych, glosniki podkrecone, piekny kibicowki spiew leci a za chwile wcina sie kastrat... rece opadaja!

Ostre slowa ale oddajace moja dezaprobate dla tego czlowieka z mikrofonem. Prywatnie moze i jest oki... nie wiem, nie znam sie, zarobiony jestem.

yusta
15-05-2003, 02:27
baj de łej :

Hehe, rzadko czytam PS-a od dechy do dechy, ale dzisiaj zrobiłam z nudów wyjątek i niezłe zdziwko mnie ogarnęło, a jak zobaczyłam swojego nicka to aż mi się gorąco zrobiło, nie wiedziałam, w jakim to temacie :] Dopiero jak przeczytałam, troszkę mi ulżyło, ale uważajcie "Wielki Brat" patrzy ;)

PS wypowiedzi są jeszcze Tomiego, bemowiaka, dyhy i szczepana

bemowiak
15-05-2003, 16:36
baj de łej :

Hehe, rzadko czytam PS-a od dechy do dechy, ale dzisiaj zrobiłam z nudów wyjątek i niezłe zdziwko mnie ogarnęło, a jak zobaczyłam swojego nicka to aż mi się gorąco zrobiło, nie wiedziałam, w jakim to temacie :] Dopiero jak przeczytałam, troszkę mi ulżyło, ale uważajcie "Wielki Brat" patrzy ;)

PS wypowiedzi są jeszcze Tomiego, bemowiaka, dyhy i szczepana

Kurde teraz żałuje że niekupuje tej gazety!!!
Ciekawe czemu wydrukowali akurat mój post bo z tematem on nie ma wiele wspulnego

buahahaha jestem sławny!!! :buhaha:

yusta
15-05-2003, 16:39
Ciekawe czemu wydrukowali akurat mój post bo z tematem on nie ma wiele wspulnego

Może spodobał im się tekst o srającej mrówce :buhaha:

bemowiak
15-05-2003, 16:44

Może spodobał im się tekst o srającej mrówce :buhaha:

To co oni wydrukowali ? o srających mrówkach nic nie pisałem (chyba że bylem zaspany albo strasznie najebany) !?

yusta
15-05-2003, 17:22
Ok, zacytuję Ci Twoją wypowiedź :]

"Tak, niech zwolnią Hadaja i zatrudnią jakiegoś starego dziada, który - głosem takim, jakby srała mrówka - mówi, kto strzelił gola!!! Tak jak już to kiedyś zrobili"

ems
15-05-2003, 17:25
:oho:

bemowiak
15-05-2003, 17:25
buahahahahahahahaha

zupełnie nie pamiętam jak pisałem o srającej mrówce :buhaha:
pamiętam jak pisałem o reszte ale tego nie

thx Yusta za przypomnienie

szczepan
15-05-2003, 18:15
ktos moglby zrobic skan i wlepic?

yusta
15-05-2003, 20:46
yusta:-Oświadczenie prezesa Legii, Edwarda Trylnika
W związku ze skandalicznym i samowolnym zachowaniem osoby odpowiedzialnej za doping kibiców podczas spotkania Legia - Wisła Płock, p. Wojciecha Hadaja, wyrażamy nasz dezaprobatę i oburzenie dla takiego postępowania.

Mając na uwadze fakt, że takie nieodpowiedzialne zachowanie może skutkować wywołaniem burd boiskowych podczas spotkania Widzew Łódź - Legia Warszawa, Zarząd Legia Warszawa SSA odsuwa od wszelkiej działalności p. Hadaja podczas spotkań organizowanych przez nasz klub.

Jednocześnie pragniemy podkreślić fakt, że Legia Warszawa SSA odżegnuje się i piętnuje wszelkie akty mogące prowadzić do uczynienia stadionów piłkarskich miejscami bójek i rozbojów grup pseudokibiców.

Przypomnienie: Nigdzie tak nie rzucają w was kamieniami jak na Widzewie. Pamiętajcie o tym. Przygotujcie się odpowiednio - ogłosił spiker na stadionie Legii podczas niedzielnego meczu z Wisłą Płock (...)

Tomi:- Paranoja, Hadaj jest Bogu ducha winny . jakie skandalicznie zachowanie ??? To jego wina, że na Widzewie ciskają w nas kamieniami???

c_zary:- Co do samego zdarzenia to nie moge sie wypowiedziec bo umknelo to jakos mojej uwadze. Z tego co pamietam to zwalniali juz go co najmniej dwa razy, a konczylo sie zawsze na tym ze do nas wracal. Na razie zreszta nigdzie nie bylo powiedziane, ze go zwolnia. Przezyl juz na swoim stanowisku kilku prezesow wiec tym razem tez sprawa pewnie rozejdzie sie po kosciach.

bemowiak:- tak niech zwolnią Hadaja i zatrudnią jakiegoś starego dziada który głosem takim jak by srała mrówka :buhaha: mówił kto strzelił gola!!! tak jak to już kiedyś zrobili.

dyha:- Historia Znów się powtarza , już raz odsunięto Wojtka , i co wtedy było . Przyszedł jakiś typ na którego słowa trybuny wybuchały śmiechem. A co do tematu to sam nie wiem co napisać....Ten człowiek zrobił wiecej dla Legii, niż ci wszyscy działacze razem wzięci. On ma Legię w sercu, nie tak jak oni! Ja tu nie widzę żadnej prowokacji z jego strony.

szczepan:- Oczywiscie panowie prezesi znow przesadzaja...

Tak to mniej wiecej w gazecie wygląda. Zauważyłam, że komuś tam coś wycięli, komuś dodali :/ Jak zamieszczają Nasze wypowiedzi to mogliby robic to dokładnie, a nie wyciągac zdania z kontekstu, czasami zmieniające sens wypowiedzi :/

bemowiak
15-05-2003, 21:07
sprawdziłem moją wypowiedź i napisałem że mówi głosem jak by srał!!! ale srająca mrówka też może być :oho:

szczepan
15-05-2003, 22:00
szczepan:- Oczywiscie panowie prezesi znow przesadzaja...

ambitnie dlugi tekst :P

Tak to mniej wiecej w gazecie wygląda. Zauważyłam, że komuś tam coś wycięli, komuś dodali :/ Jak zamieszczają Nasze wypowiedzi to mogliby robic to dokładnie, a nie wyciągac zdania z kontekstu, czasami zmieniające sens wypowiedzi :/

prasa prasa wiesz sama ta kolumna jest mala (z tego co pamietam) wiec wszystkiego nie moga ale rzeczywiscie by bylo lepiej jakby dali 2/3 wypowiedzi ale pelne i bezzmienania...

yusta
15-05-2003, 22:18
sprawdziłem moją wypowiedź i napisałem że mówi głosem jak by srał!!! ale srająca mrówka też może być :oho:

Własnie między innymi na to zwrócilam uwagę, faktem jest, że korekta wyszła im rewelacja, tylko zastanawia mnie jak ze slowa srał wyszła im ta srająca mrówka :rotfl:

BTW dzisiaj na łamach forum Lecha. Strasznie interesujący temat: Transfer Olego do Azji :]

leszek
16-05-2003, 17:01
Peyek i Legart dzieki za radę na pewno skorzystam i nie krzyczę nie jestem tak obeznany w gwarze komputerowej .Jeżeli kogoś uraziłem przepraszam(nigdy więcej z włączonym capslockiem) ;) :look: :)

yakuza
19-05-2003, 20:06
Jak podaje Woytek na legialive.pl :

"Krótko trwała nieobecność Wojciecha Hadaja. Już kilka dni temu wiedzieliśmy, że trwają rozmowy na temat powrotu ulubionego spikera kibiców Legii na swoje stanowisko, ale nie chcieliśmy zapeszać ;-). Fani Legii opparli Wojtka, który tylko powiedział prawdę o tym co czeka kibiców w Łodzi - nie mylił się. Dziś informujemy (i potwierdza to oficjalna strona klubu), że podczas środowego meczu z Lechem Poznań Hadaj po raz kolejny zapyta Was "Kto wygra mecz???" "

Ja w sumie nie mam nic do Hadaja. Jak dla mnie to może krzyczeć ile wlezie. Nie przeszkadza mi absolutnie swoją postacia 8) '8

szczepan
19-05-2003, 21:09
:hmm: eh i ja sie pytam po co bylo cale zamieszanie? przeciez przez przyworcenia Hadaja nie poporawi sie relacja na lini zarzad-kibice... pfff
poprostu kolejna bezsensowan proba sily... :hmm:

yusta
19-05-2003, 22:16
Ciekawa jestem czy wpływ na tą decyzję zarządu miały wydarzenia na stadionie Widzewa. Przyszedł Wojtek do Trylnika i "a nie mówiłem?" :]
A tak już calkiem poważnie to troszkę sie boję, żeby nie próbował robić z siebie gwiazdy w środę :/

szczepan
19-05-2003, 22:46
A tak już calkiem poważnie to troszkę sie boję, żeby nie próbował robić z siebie gwiazdy w środę :/

wiesz to bedzie "pierwszy" mecz po "powrocie" wiec mozna powiedziec "probny" i chyba p.Hadaj zachowa sie wporzadku... ;) :)

kamyk
20-05-2003, 10:05
nio ciesze sie bardzo ze wojtek wrocil i bedzie pomagal w dopingu to bedzie duzo wsparcie!

Ostry
20-05-2003, 10:51
Po co te całe zamieszanie?
Ale dobrze,że wrócił.Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. :) Jutro będzie jego ponowny "debiut" :D

szczepan
20-05-2003, 19:35
w sporcie po faktach w tvnie byl material o Wojtku Hadaju i jego zawieszeniu... tak naprawde byl o niczym... ale podobno w sportowym podsumowaniu dnia w tvn24 ma byc pelna wersja reportazu i moze tam bedzie cos ciekawego...

M@Xo
20-05-2003, 23:10
W Gazecie Wyborczej możemy przeczytać także wypowiedź Edwarda Trylnika, prezesa Legii, który mówi o dymisji Wojciecha Hadaja. - Żyjemy w określonej rzeczywistości, jesteśmy poddawani rozmaitym naciskom. Dlatego rozważamy przywrócenie pana Hadaja, ale decyzję podejmiemy dopiero w środę - mówi pan Trylnik. - On nawet opublikował oświadczenie, w którym deklaruje, że żałuje postępku. Niezależnie od tego, czy będzie prowadzić mecz z Lechem, czy nie, oświadczam, że będzie to jego ostatni występ. Przynajmniej za mojej kadencji. O motywach, dlaczego ewentualnie zezwolilibyśmy mu wystąpić w środę, poinformuję przy innej okazji.

jednak nie jest tak rózowo jak by wyglądało:-(((

yusta
21-05-2003, 22:09
Hadaj raczej dzisiaj sobie za bardzo nie pomógł. Co zabierał głos to jakies aluzje do honorowej :) Najlepszy był tekst o tym, że jutro napiszą że jest chory psychicznie :]

ange(L)
21-05-2003, 22:25
będzie to jego ostatni występ

poza dzisiejszym zwyciestwem Legii bede opijal rowniez ta decyzje zarzadu. ;) Wiem,ze jestrm w tej mniejszosci, ktora 'Wojtusia' nie akceptuje i jego piskliwego glosu.Hadaj lubi zamienac mecz w festyn lub wiejskie wesele....nawet dzis gdy caly stadion grzmial od spiewow ta fujara probowala wszystko zniszczyc swoim piskliwym glosem......

Ale atmosfera byla momentami naprawde zajebista
:cf1: LEGIA WARSZAWA! :pijok:

Kiju
21-05-2003, 22:40
Hadaj lubi zamienac mecz w festyn lub wiejskie wesele....nawet dzis gdy caly stadion grzmial od spiewow ta fujara probowala wszystko zniszczyc swoim piskliwym glosem......

hyhy...fujara...hyhy

A jaki macie stosunek do orkiestry?Negatywny czy pozytywny/
Moim zdaniem zalatuje to troche Groclinem(tam sa nawet dwie orkiestry 8- ) czy inymi takimi miejscowosciami...

emde
21-05-2003, 22:44
Gdyby jeszcze Hadaj zaczynal jakies fajne piosenki, a on tylko jedno oklepane pytanie, ile mozna? My cos spiewamy a on w kolku przerywa. Czasem bywa denerwujacy, ale wole jego niz kogos takiego jak ten pedryl z poznania...

szczepan
21-05-2003, 22:50
chyba najbardziej przeskrobal sobie tekstem "Kto jest mistrzem 93" czy cos w tym stylu :P :D

ange(L)
21-05-2003, 22:56
Gdyby jeszcze Hadaj zaczynal jakies fajne piosenki, a on tylko jedno oklepane pytanie, ile mozna? My cos spiewamy a on w kolku przerywa. Czasem bywa denerwujacy, ale wole jego niz kogos takiego jak ten pedryl z poznania...

dokladnie...te jego teksty sa tak wyswiechtane, ze czasem....a zreszta :fu:
Zauwazyliscie,ze dzis pozwolil sobie na zapytanie 'ile goli ma Legia?.......Lech?....****!:)' wczesniej tego nie robil:) widac wie,ze jego dni sa policzone i byl to jego ostatni pseudogwiazdorski wystep

yusta
22-05-2003, 01:12

dokladnie...te jego teksty sa tak wyswiechtane, ze czasem....a zreszta :fu:
Zauwazyliscie,ze dzis pozwolil sobie na zapytanie 'ile goli ma Legia?.......Lech?....****!:)' wczesniej tego nie robil:) widac wie,ze jego dni sa policzone i byl to jego ostatni pseudogwiazdorski wystep

Wie, dobrze wie. Inaczej nie pozwalał by sobie na te wszystkie złosliwości w kierunku zarządu.

Marinho
19-11-2007, 16:32
Hadaj ma dość spikerki

Najsłynniejszy spiker w polskiej lidze, Wojciech Hadaj, ma dość swojej roli. "Mój czas dobiega końca" - powiedział na łamach zeszłotygodniowej "Naszej Legii". Hadaj źle znosi obecny konflikt, jest atakowany przez część kibiców, ponieważ ich zdaniem stał się "sługusem ITI". "Powiem coś złym tonem i już mówią, że kogoś popieram. A ja jestem tylko zwolennikiem prawdziwych kibiców Legii. Potwornie męczy mnie taka sytuacja. Może to nie jest męskie zachowanie, ale mam ochotę to wszystko zostawić. Jeżeli na moje miejsce pojawi się człowiek, którego zaakceptuje zarząd i kibice, to zrezygnuję" - zwierza się Hadaj. I dodaje: "Spikerka mnie wykańcza. Mówię to po raz pierwszy, bo do tej pory twierdziłem, że to fajna praca. Ale mam już dość tego, że każdy może mnie oceniać i nazwać mnie ITI-owską k...ą i dupolizem Waltera".

:lol3:

pusty
19-11-2007, 16:50
Hadaj - wręcz przeciwnie, gdy odjedzie teraz to ma szansę zachować resztki honoru i zostać zapamiętanym względnie pozytywnie (pomimo specyfiki tego człowieka. ja tam zawsze darzyłem go sympatią do póki nie stał się.... "dupolizem Waltera").

karakan
19-11-2007, 17:00
Mnie zawsze irytował , ale po ostatniej zmianie kursu jest dla mnie żałosny..

Kiedyś zgrywał "sztywnego spikera trzymającego z kibicami"

Teraz jest pro ITI.
Fuchy na Roadshow itp.Wiadomo , że nie za darmo , a jakby nie zmienił "sympatii", to kto inny by zarobił.Samo życie niby, ale niesmak zostaje..Trzeba było nie rżnąć "ziomka" , to inaczej by to wyglądało..

daimler
19-11-2007, 17:08
Don't cry for me Argentiiiiiiiiiiiina

:hasao:

kiubz
19-11-2007, 17:17
Akurat czy Hadaj sobie pójdzie czy nie to mi to zwisa. Mnie od zawsze częściej lub rzadziej irytował, zawsze uważałem go za wieśniaka.

Natomiast warto przeczytać cały wywiad z nim w NL. Ma trochę racji, jest oceniany i będzie oceniany przez innych, mimo, że jest tylko spikerem. Nie radzi sobie z tym, ale niech robi co chce, ja tam źle tego nie oceniam, jego praca, jego szef, jego życie, a nawet jakby teraz zrezygnował ostentacyjnie i oczernił ITI, to w naszym przypadku niewiele by to zmieniło, autorytetem od lat dla nikogo nie jest, jeśli kiedykolwiek był.

karakan
19-11-2007, 17:45
Czytałem z nim ten wywiad.Płacze trochę , że jest biedny , bo mu jadą..

Tak jak napisałem..Mógł nie rżnąć "sztywnego ziomka" , to by mi koło ch latało co robi..

W Wilnie był dobry : Jedźcie do domów!!!Co się stało , to się nie odstanie!!Trudno! Jedźcie wszyscy do domów! :lol:

pusty
19-11-2007, 17:55
"Czekają tam na was rodziny, które bardzo was kochają" czy jakoś tak też szło :lol:

Piotruś
19-11-2007, 18:12
:nie:

Najlepsze było to:

''Ja nie proszę,ja błagam'' :lol2:

karakan
19-11-2007, 19:13
Piotruś : Przypomniałeś mi to :lol: :rotfl3: To mnie wtedy zmasakrowało :D

kiubz
19-11-2007, 19:23
Piotruś : Przypomniałeś mi to :lol: :rotfl3: To mnie wtedy zmasakrowało :D
:?

ja tam na środku boiska byłem i nie słyszałem nic

Paluch
19-11-2007, 19:39
prawda jest taka że Łolter z Miklasem i Stefanem go rozkminili w końcu :D
Wojtek też był tam gdzie walki wciąż trwają

http://img98.imageshack.us/img98/2596/111cf921000f88644694f58tt0.jpg

karakan
19-11-2007, 20:05
ja tam na środku boiska byłem i nie słyszałem nic

:lol:

:cool:

SLU dla Ciebie

A przy okazji jak masz na imię i nazwisko , bo na legia.com taki apel jest do kibiców :lol2:

Z.
19-11-2007, 20:38
Czyli jednak ze mna wygrałes walke o karnet.... :jejku:

Kempes
20-11-2007, 00:06
Dla rozrywki i kontrastu spójżcie sobie na pierwsze strony tematu ... :)

yusta
20-11-2007, 00:21
Dla rozrywki i kontrastu spójżcie sobie na pierwsze strony tematu ... :)

Temat zmienił kierunek tak jak zmienił go Hadaj :cool:

Pan Artysta
20-11-2007, 09:37
moze ja nieśmiało poczytam składy i coś tam do mikrofonu powiem ')

jak coś jestem w tym nawet za darmolca :lol: :bauns: panie Walter :kawa:

RadO
20-11-2007, 10:40
moze ja nieśmiało poczytam składy i coś tam do mikrofonu powiem

jak coś jestem w tym nawet za darmolca panie Walter

Panie Walter, proszę rozpatrzyć prośbę Pana A.
To prawdziwy talent oratorski... I zapewniam, że wszyscy będą słuchać, a frekwencja natychmiast wzrośnie :D

PeCe
31-01-2008, 20:23
W rundzie wiosennej obecnego sezonu na Łazienkowskiej zobaczymy nowego spikera. Na razie nie wiadomo kto zastąpi Wojciecha Hadaja, który już w listopadzie minionego roku zapowiadał, że niebawem pożegna się ze swoim stanowiskiem. "Spikerka mnie wykańcza. Mówię to po raz pierwszy, bo do tej pory twierdziłem, że to fajna praca. Ale mam już dość tego, że każdy może mnie oceniać i nazywać "ITI-owską k...ą" i "dupolizem Waltera" - mówił na łamach Naszej Legii Hadaj. KP Legia już ogłosił konkurs na prowadzącego mecze Legii. Aby spełnić wszelkie wymagania trzeba m.in. posiadać licencję spikera wydaną przez PZPN oraz "mieć dobry, silny głos".
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 25 lutego. Pierwsze spotkanie na naszym stadionie zostanie rozegrane 1 marca.

"Przez 12 lat pracy byłem między młotem a kowadłem. Zawsze musiałem ważyć słowa tak, żeby nie zostać źle zrozumiany przez którąś ze stron. Mam już tego dość. Każdy mecz to dla mnie ogromny stres. Zanim odezwę się pierwszy raz, przeżywam koszmar. Przecież niezmiennie od 12 lat podlegam ocenie tłumu. Powiem coś złym tonem i już mówią, że kogoś popieram. A ja jestem tylko zwolennikiem prawdziwych kibiców Legii. Potwornie męczy mnie taka sytuacja. Może to nie jest męskie zachowanie, ale mam ochotę to wszystko zostawić. Jeżeli na moje miejsce pojawi się człowiek, którego zaakceptuje zarząd i kibice, to zrezygnuję. Psychicznie mam już wszystkiego dosyć. Mój czas dobiega końca" - mówił w listopadzie Hadaj.

Dziś już wiadomo, że w rundzie wiosennej kibice nie usłyszą jego charakterystycznego "Kto dziś wygra?". Hadaj prawdopodobnie będzie dalej pracował w klubie, ale jego obowiązki ograniczone zostaną do publikacji artykułów na oficjalnej stronie oraz w planowanej, oficjalnej gazecie klubowej.

No to już wszystko wiadomo. Ciekawe kto wygra casting? Może Kornel albo Emil od oficjalnej :lol3:

kiubz
31-01-2008, 20:42
Emil ma licencję, przynajmniej się chwalił.

mort
31-01-2008, 20:43
Jednego pajaca zastapi drugi.

Tyle,że ten nowy przynajmniej nie będzie udawał kogoś kim niej jest - megahiperdokońcalegionistyzzasadami.

Hadaj pewnie myśli,że wszyscy teraz wszystko zapomna i znów będzie lanserkę odstawiał na "ziomka z trybun". :kurde:

Kijek
31-01-2008, 21:07
od 2 lat był tak zajebiscie irytujacy ze nie dawalem rady go sluchac. Nowy pewnie lepszy nie bedzie.

ile trwa ten kurs ? ja mam silny glos, kibicem tez "zdarza mi sie bywac" ;) :bauns:

karakan
31-01-2008, 21:07
Hadaj pewnie myśli,że wszyscy teraz wszystko zapomna i znów będzie lanserkę odstawiał na "ziomka z trybun". :kurde:

Ni chu chu Panie Hadaj! :kawa:

mort
17-02-2008, 09:48
Oooo...był na sparingu....

No jak to tak - taki come back przeszedł wśród kibiców bez echa?

Wojtek - głosie trybun! Prowadź!

(zaraz za towarzyszem Walterem rzecz jasna!)

Raffi
17-02-2008, 10:12
konkurs trwa :nl: :chytry:

MSR
18-02-2008, 01:24
Hadaj był jaki był, każdy wie ale boję się tego następnego. Chyba wolałbym już takie coś, jak jest na zachodzie czyli zwykłego spikera, który bez emocji podaje informacje zamiast supermegaziomka zagrzewającego trybuny do kulturalnego, głośnego dopingu. Od tego są inni, bardziej kompetentni i wiarygodni ludzie.

RG
18-02-2008, 01:32
Hadaj był jaki był, każdy wie ale boję się tego następnego. Chyba wolałbym już takie coś, jak jest na zachodzie czyli zwykłego spikera, który bez emocji podaje informacje zamiast supermegaziomka zagrzewającego trybuny do kulturalnego, głośnego dopingu. Od tego są inni, bardziej kompetentni i wiarygodni ludzie.

Przed Hadajem tak bylo.
Moglismy sie dowiedziec, w przerwie, jakie imprezy odbeda sie na Gwardii w przyszly weekend i kiedy Legia zagra znowu u siebie. Przed meczem podawany byl sklad a w trakcie kto zdobyl bramke albo zostal ukarany zolta kartka.
Minimum informacji.
Gdy mikrofon przejal Hadaj, na poczatku lat 90, to brzmial jak DJ z jakiejs wiejskiej dyskoteki. Lecz lata przyzwyczajenia spowodowaly ze bedzie mi go po prostu brak.

zielu52
19-02-2008, 16:27
Hadaj ma specyficzny tembr głosu. Taki docierający do uszu i wkurzający jednocześnie. Oczywiście właściciele klubu maja prawo dobierać sobie takich ludzi jacy im sie spodobają. Miklasa imię w cudzysłowiu oczywiście też kiedyś żyleta wypowiadała jednym głosem. I co? Znowu jest Prezesem. Zrobią jak zechcą, a my możemy lub nie, to zaakceptować, ale tylko biernie. Inne formy będą w złym stylu. A chodzi o to, żeby nasz klub miał najlepszy doping w Polsce, co zresztą już wielokrotnie udowodniliśmy. Szykujcie gardła. Hadaj też bo chyba kibicem Legii nie przestał być.
Legiooo klubie ty nasz pokaż wszystkim jak w piłkę graaasz!

DobryChłopak
19-02-2008, 20:01
Hadaj ma specyficzny tembr głosu. Taki docierający do uszu i wkurzający jednocześnie. Oczywiście właściciele klubu maja prawo dobierać sobie takich ludzi jacy im sie spodobają. Miklasa imię w cudzysłowiu oczywiście też kiedyś żyleta wypowiadała jednym głosem. I co? Znowu jest Prezesem. Zrobią jak zechcą, a my możemy lub nie, to zaakceptować, ale tylko biernie. Inne formy będą w złym stylu. A chodzi o to, żeby nasz klub miał najlepszy doping w Polsce, co zresztą już wielokrotnie udowodniliśmy. Szykujcie gardła. Hadaj też bo chyba kibicem Legii nie przestał być.
Legiooo klubie ty nasz pokaż wszystkim jak w piłkę graaasz!

Ale o co chodzi :O
Nie jestem w stanie pojąć tego posta. "Zrobią co chcą" "szykujcie gardła"...

karakan
19-02-2008, 20:07
Absynt zalegalizowali :kawa:

wrc
19-02-2008, 20:08
Szykujcie gardła.

Po co?

PeCe
19-02-2008, 20:08
Ja nie rozumiem dlaczego najlepszy doping w Polsce ma zależeć od spikera :ucieka: To już raczej od gniazdowego, chyba że ja o czymś nie wiem :lol:

matx
19-02-2008, 20:14
Absynt zalegalizowali :kawa:

Coś w tym moze być... :D ciekawy post jest w temacie Hymn kibiców.. ')

PeCe
28-02-2008, 17:02
Wiadomo coś na temat wyniku konkursu? Do 25 lutego chyba można było zgłaszać kandydatury :kawa:

MSR
29-02-2008, 17:07
O właśnie. Jutro będzie już nowy?

Maćko
13-03-2008, 15:08
styczniu informowaliśmy o tym, że KP Legia poszukuje nowego spikera, który miałby prowadzić mecze naszej drużyny od początku rundy wiosennej. Choć Klub ogłosił konkurs na spikera Legii podając konkretne wymagania (m.in. posiadanie licencji PZPN, donośny głos itp.), zainteresowanie było niewielkie. Właściwie zgłosiły się tylko dwie osoby, ale żadna z nich wymagań konkursowych nie spełniała. Z tego też powodu w czasie wiosennych spotkań z ŁKS-em Łódź i Polonią Bytom słyszeliśmy charakterystyczny głos Wojciecha Hadaja.
"Jeżeli na moje miejsce pojawi się człowiek, którego zaakceptuje zarząd i kibice, to zrezygnuję. Psychicznie mam już wszystkiego dosyć. Mój czas dobiega końca" - mówił on w listopadzie zeszłego roku.

Teraz wiadomo, że ze względu na konflikt kibiców z działaczami, nie tak łatwo o chętnych na stanowisko spikera. W związku z tym przynajmniej do końca sezonu spotkania w roli spikera prowadzić będzie Hadaj. Poza tym ma on nowe zadania w klubie - jest redaktorem oficjalnej witryny klubowej oraz tygodnika KP Nasza Legia.

a Jednak jeszcze zostaje.... :cicho:

karakan
13-03-2008, 15:12
Dziwne, żeby w tak luksusowym klubie był problem ze znalezieniem chętnego :hmm:

Grzechu_1990
13-03-2008, 16:07
Będzie stadion to będą chętni :lol: :lol2:

pusty
13-03-2008, 16:21

A Ty po Wilnie chciałbyś pracować w takim klubie?

Maćko
13-03-2008, 16:22
:nie: dwóch chętnych było ale nie spełnali wymagań :lol:

Ardiano
13-03-2008, 17:18
znaczy się byli w Wilnie?? :hmm:

karakan
13-03-2008, 18:05

No fakt! Nawet nazwę mają zmieniać na Legia Wilno Warszawa :lol2:

matx
13-03-2008, 18:09

No fakt! Nawet nazwę mają zmieniać na Legia Wilno Warszawa :lol2:

Podobno wkrótce ma też ruszyć kanał TVN Wilno. ;)

karakan
13-03-2008, 18:12
A fundacja Bożeny ma rozegrać 45 meczy charytatywnych i zbierać kasę dla pogorzelców.

45 meczy, to symbol jedynych 45 minut pamiętnego meczu..

mort
13-03-2008, 18:44
"Jeżeli na moje miejsce pojawi się człowiek, którego zaakceptuje zarząd i kibice, to zrezygnuję. Psychicznie mam już wszystkiego dosyć. Mój czas dobiega końca" - mówił on w listopadzie zeszłego roku.

Łooo...trzymajcie mnieee :lol: :lol: :lol: Idol trybun dał głos :lol: :lol: :lol:

Farinelli zostaje - trybuny nikogo innego nie zaakceptowały :rotfl:

EviLmonkey
06-06-2014, 19:24
Od paru kolejek, przed rozpoczęciem meczów na stadionie przy Łazienkowskiej 3, komunikaty czytał nowy spiker.
Najprawdopodobniej przecierał on szlaki i w przyszłym sezonie będzie ustami z numerem pierwszym.

Chodzą plotki, że Wojciech Hadaj zostanie zwolniony. Skandal wisi w powietrzu.

Niezależnie od tego, czy Hadaj poleci czy nie, to ten "testowany" już od więcej niż paru kolejek spiker to jakaś porażka. Tego typa nie da się zrozumieć! Sepleni, pędzi tym swoim monotonnym barytonem na jednym oddechu. Dramat. Nie to, żeby komunikaty miały istotne znaczenie i trzeba ich było jakoś szczególnie słuchać, ale puszczanie do mikrofonu na Legii takiego typa to przypał i tyle.

arczi
06-06-2014, 19:51

Skandal to dopiero będzie, jeśli kastrat nie zostanie wypieprzony na zbity pysk.

Kusza
06-06-2014, 19:56
Pamiętajcie kto o mało nie wyjebał nas z pucharów swoimi nienawistnymi wypowiedziami !
Dla takich ludzi nie powinno być miejsca w naszym klubie :prawi:

mort
07-06-2014, 07:37
Pamiętajcie kto o mało nie wyjebał nas z pucharów swoimi nienawistnymi wypowiedziami !
Dla takich ludzi nie powinno być miejsca w naszym klubie :prawi:

a mecz z Jagą to kto jak nie on przerwał?!

Walkower był przez łobuza i jego hasła!!!

Wywalić na zbitą mordę tę kłodę leżącą na naszej drodze do Ligi Mistrzów!

PeCe
07-06-2014, 11:32
a mecz z Jagą to kto jak nie on przerwał?!

Walkower był przez łobuza i jego hasła!!!

Wywalić na zbitą mordę tę kłodę leżącą na naszej drodze do Ligi Mistrzów!

Czyżbyś chciał podkopać jego stanowisko i przy okazji go zastąpić? " Brawo Ty " :D :brawo: :lol2:

mort
07-06-2014, 14:11
Jest tu na forum osoba bardziej predestynowana do pełnienia tej funkcji bezkompromisowością sądów, odwagą w ich głoszeniu i elokwencją w werbalizowaniu, która ma wszelkie dane by stać się idolem tłumów na dziesięciolecia jeżeli chocby raz odda się mu mikrofon i wolną rękę w swobodzie wypowiedzi - Pan Artysta!

berserk
07-06-2014, 16:32
w jego przypadku słowa typu "Nigdy nie będziecie Mistrzem" można byłoby uznać za komplement:lol2:

Cypis
07-06-2014, 19:07
Od paru kolejek, przed rozpoczęciem meczów na stadionie przy Łazienkowskiej 3, komunikaty czytał nowy spiker.
Najprawdopodobniej przecierał on szlaki i w przyszłym sezonie będzie ustami z numerem pierwszym.

miejmy nadzieje że się to sprawdzi

pijący dziś niech nie zapomną wypić przynajmniej jednej kolejki za zwolnienie kastrata
trzymajmy kciuki bracia kibice
dosyć tego szkodnika w naszym ukochanym klubie :D

berserk
09-06-2014, 07:54
przejrzałem temat i zauważyłem, że w 2007 roku Pan Artysta sam oferował swoje usługi spikerskie zamiast Hadaja także tego :lol2:

2DZ
09-06-2014, 12:58
przejrzałem temat i zauważyłem, że w 2007 roku Pan Artysta sam oferował swoje usługi spikerskie zamiast Hadaja także tego :lol2:

TYLKO CZY P.A. MA ODPOWIEDNIE PAPIERY (KURS pzpn itp.). JA AKURAT ZNAM TAKIEGO, CO MA,
ALE O TYM SZA...
POZA TYM, hadaj TO judasz (pozo"stal tam, gdzie" ... o.r.m.o./i.t.i., podobnie: niedzialek, partyka, bolba, jarek itp.)! DLA takich W LEGII WARSZAWA NIE POWINNO BYC MIEJSCA!!!

Arkan
09-06-2014, 19:20
Nie będę płakał za Hadajem. :zlosliwy:

Tuzin
01-07-2014, 10:35
Reflektuje ktoś?
https://sklep.legia.com/Lifestyle/Koszulki/Meskie/Koszulka-Hadaj.html

Blu Skrin
01-07-2014, 10:52
Reflektuje ktoś?

Sklep zaczął się lansować dla pikników i cebulaków...co zrobisz ;)

Grzess
01-07-2014, 15:13
Sklep zaczął się lansować dla pikników i cebulaków...co zrobisz ;)

Sorry,ale kto to jest wg Ciebie "cebulak"?Bo nie za bardzo ogarniam te internetowe określenia.

michrafal
01-07-2014, 16:02
Ja bardzo lubię Wojtka Hadaja mimo pewnych incydentów które nie powinny mieć miejsca.

Gdy podczas Europejskich Pucharów Hadaj nie był Spikerem to jakoś brakowało mi jego głosu..

BAU
01-07-2014, 16:02
Sorry,ale kto to jest wg Ciebie "cebulak"?Bo nie za bardzo ogarniam te internetowe określenia.

Takie czasy, że wszystkich trzeba dzielić na nas i "ich". A, że podziałów coraz więcej, to i nazw i ich definicji trzeba coraz to nowych się doszukiwać..

b.
01-07-2014, 16:21
Gdy podczas Europejskich Pucharów Hadaj nie był Spikerem to jakoś brakowało mi jego głosu..

obwiąż se jajca drutem kolczastym to będziesz miał taki sam głos :prosze:

michrafal
01-07-2014, 16:25
Nie wiem co Ty chcesz od Hadaja ale cóż, każdy ma prawo do własnego zdania.

obwiąż se jajca drutem kolczastym to będziesz miał taki sam głos :prosze:

Wyrwidąb77
01-07-2014, 17:43
Wszystkim obrońcom hadaja sugeruję zamilknąć, albo zmienić forum.

Stout
01-07-2014, 18:35
Dokładnie.
Idźcie fetować Wojtusia na onet :)

Maciek
01-07-2014, 19:19
Wybaczcie moją niekumatość, ale z czego wynika tak powszechna niechęć do Hadaja?

a-d-a-m
01-07-2014, 19:32
Z jego wypowiedzi i fałszywego zachowania w czasie konfliktu z iti

casual
01-07-2014, 22:13
Reflektuje ktoś?

Było komentowane w swoim czasie w temacie o gadżetach.

Maciej_L
11-07-2014, 12:38
Długi wywiad z Hadajem na oficjalnej. Między innymi dlaczego nie rzucił roboty podczas konfliktu z ITI...

W ostatnim czasie w mediach mówiło się o tobie więcej niż o niejednym piłkarzu. Mogłeś się poczuć jak celebryta.
- Daj spokój! Słowo celebryta jest dla mnie i śmieszne, i denerwujące, i próżne, i puste.
Nie każdy trafia na koszulkę w oficjalnym sklepie Legii.
- Kiedy okazało się, że w FanStore na Łazienkowskiej pojawią się t-shirty z moją twarzą, poczułem się przedziwnie i marzyłem tylko o tym, żeby nikomu nie przyszło do głowy nazwanie mnie celebrytą nawet przez małe "c". Nie przeżyłbym tego. Koszulki z moją twarzą pojawiły się w sklepie, bo na taki pomysł wpadł jeden z szefów naszego Klubu. Dla mnie jest to w sumie przyjemne, ale i krępujące. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem te koszulki doznałem lekkiego - przyjemnego, ale jednak - szoku. Oczywiście wiedziałem, że jest taki pomysł, ale traktowałem go raczej w kategorii żartu i do samego końca nie wierzyłem, że te koszulki naprawdę powstaną. Pewnego dnia poszedłem do sklepu Legii, spojrzałem na wieszaki i ugięły się pod mną nogi, a w tym samym momencie pojawił się na mojej twarzy szeroki uśmiech. Pomyślałem: Jezu, do czego to doszło, żeby twarz spikera znajdowała się na klubowej koszulce?
Rozumiem, że od razu sobie taką kupiłeś?
- Dostałem w prezencie od Klubu. Niektórzy nawet pojawiają się w tych t-shirtach w pracy i to kolejne wydarzenie, które nie mieści mi się w głowie (śmiech).
Na koszulkach widnieje twoja twarz i tekst "nigdy nie będziecie mistrzem", który w minionym sezonie usłyszeli od ciebie fani Jagiellonii Białystok. Długo nad tym myślałeś?
- Powiedziałem to nagle i wymyśliłem w trzy sekundy, nie było mowy o żadnym planowaniu. Przed rozpoczęciem meczu kibice Jagiellonii bluzgali i bluzgali na Legię. Prosiłem ich normalnie, tak jak robię to za każdym razem: "zajmijcie się swoją drużyną". Piłkarze już stali w tunelu i mieli wyjść na boisko, a tu dalej bluzgi i bluzgi. Niemal każda ekipa wyjazdowa bluzga na naszych, ale ci przeszli już samych siebie. Jedna, druga, piąta i 15 prośba nie pomogła, pomyślałem więc, że może ich ośmieszę i całkowicie spokojnym głosem rzuciłem od niechcenia: "nigdy nie będziecie mistrzem". Całość miała być zresztą inna, zamierzałem powiedzieć: "Śpiewajcie ile chcecie, bluzgajcie ile chcecie, nigdy nie będziecie mistrzem". Ostatecznie dłuższa wersja pojawiła się co prawda w mojej głowie, ale powiedziałem tylko to, co powiedziałem. Stadion buchnął śmiechem, kibice Jagiellonii zamilkli i na tym się skończyło. Potem jednak dziennikarskie mądrale próbowali mi przypisać zajścia, do których doszło dużo później na stadionie. Według nich doprowadziłem do zadymy, bo 40 minut przed nią powiedziałem "nigdy nie będziecie mistrzem"...
Emoje opadły, a twój tekst stał się już w pewnym sensie kultowy. Wrzucając go na koszulki Legia pokazała, że traktuje ten rozdmuchany przez media incydent z twoim udziałem z dużym dystansem.
- To dwie osoby potraktowały tę sprawę z odpowiednim dystansem - prezes Bogusław Leśnodorski i jego prawa ręka, Jakub Szumielewicz. Ludzie, którzy poza kosmicznym biznesowym planem, który mają w głowach, a który ma zrobić z Legii największą potęgę jaką się uda, myślą po kibicowsku i rozumieją kibiców. Ta mieszanka biznesu i emocji daje właśnie przynosi właśnie taki efekt.
Dziennikarze natomiast potraktowali twoje słowa śmiertelnie poważnie. Od lat nie należysz do ich ulubieńców.
Myślisz, że mają rację i nie powinieneś w czasie meczu okazywać żadnych emocji?
- To jest niewykonalne i mogę tym wszystkim panom na czele ze Szczepłkiem, Żukowskim, Kołodziejczykiem z "Rzeczpospolitej", śmiesznej gazetki, która niedługo padnie powiedzieć, że choćby nie wiem co robili, żeby nie wiem co o mnie pisali, to ja będę się z tych ich tekścików jedynie śmiać. Pan Wołowski, bezczelny kłamczuch, który pomimo wielokrotnych sprostowań uparł się, żeby kłamać na mój temat, wcześniej także Weber ze "Stołecznej", wybrali mnie sobie do bicia na łamach prasy. Właściwie chciałbym im podziękować, bo gdyby o mnie tyle nie pisali, to kto by o mnie wiedział, kto by mnie znał? Panowie, super! Piszcie dalej, że jestem ********, idiotą, szkodnikiem w polskiej piłce. Piszcie co chcecie, najlepiej przez samo "H", żeby było wiadomo o kogo chodzi. Nie zmienię się. Szanowni panowie dziennikarze - nie zmienię się i tyle.
Przyznaj się - czymś im musiałeś podpaść.
- Nigdy nie mieliśmy żadnego prywatnego konfliktu. Przez długi czas uważałem Stefana Szczepłka za jednego z najlepszych polskich dziennikarzy. Czytałem "Piłkę Nożną" kiedy przed laty w niej pracował, a później, widząc jakiś napisany przez niego tekst, zawsze uważnie go czytałem, bo uważam, że pisze o piłce naprawdę ciekawie. On ma swoją wizję jak powinna wyglądać praca spikera, ja mam swoją. Nie jestem ani jego podwładnym, ani człowiekiem o 30 lat młodszym, żeby mógł mi coś nakazać. I niech on myśli, że spiker ma pełnić tylko funkcję informacyjną, a ja tak nie uważam i dopóki prezes Leśnodorski mi tego nie zabroni, to będę robił to tak jak robię, i tyle.
Wkurza cię ta krytyka?
- Początkowo rzeczywiście mnie to denerwowało, ale teraz już to po mnie spływa, bo jedyną osobą, która może mi cokolwiek nakazać jest prezes Leśnodorski.
Jak on cię ocenia?
- Sugeruje żebym jeśli to możliwe trochę pohamowywał emocje, ale od razu dodaje, że on także jest bardzo emocjonalnie związany z Legią i mnie rozumie. To zresztą pierwszy prezes Legii, od czasu kiedy zacząłem pojawiać się na Łazienkowskiej w roli pracownika, który dostrzega ogromną rolę kibiców. W bardzo ważnych sprawach nie podejmuje decyzji sam, tylko wraz z nimi stara się wypracować złoty środek. Uważa kibiców za absolutnie niezbędny element meczu. Wszyscy przecież wiemy jak smutne i beznadziejne są mecze przy pustych trybunach. Prezes wie, że na spektakl piłkarski składa się to, co na boisku, i to co na trybunach. Kibice to widzą i szanują, myślę że ta współpraca będzie coraz lepsza mimo trudnych momentów jakie się pojawiały. Wreszcie wszyscy ciągną wózek o nazwie Legia w jedną stronę.
Kiedy czytam w Internecie komentarze na twój temat mam wrażenie, że jesteś osobą, którą albo się kocha, albo nienawidzi.
- Zgadza się. Są osoby, które doprowadzam do szału i takie, które uważają, że to co robię jest w porządku. Nie słyszałem opinii, że jestem średni czy nijaki, zresztą ja nigdy nie chciałem być nijaki. Od kiedy pamiętam ludzie albo bardzo mnie lubili, albo wprost przeciwnie. To się nie zmienia i raczej już nie zmieni. Taki już mam charakter, że nie kryję się ze swoimi poglądami, które czasem są trudne do przyjęcia przez innych. Jestem konkretny, zasadniczy i mam swój system wartości, którego staram się nie naruszać. Z wiekiem co prawda staję się coraz bardziej elastyczny, ale pewnie nie tak elastyczny, jak by czasem wypadało...
Twój styl spikerki chyba odpowiada kolejnym władzom Legii, skoro pojawiasz się z mikrofonem na Łazienkowskiej już prawie 20 lat.
- Nie do końca. Leszek Miklas dwukrotnie zwalniał mnie za jakieś tam nieodpowiednie według niego zachowania podczas meczów.
Co mu przeszkadzało?
- W jednym z sezonów po przegranym przez Legię meczu z Wisłą kibice z Żylety podpalili flagę Wisły i prezes Miklas uznał, że ja się do tego przyczyniłem. Bezczelnie skłamał, udzielając wywiadu "Gazecie Wyborczej", która następnie zacytowała w tytule jego słowa "spikera poniosło". Wróciłem jednak na stadion dzięki kibicom, co zawsze będę podkreślał. Kibice skandowali moje nazwisko, były podejmowane działania w mojej obronie i w końcu prezes Miklas zgodził się na mój powrót do pracy. Jeszcze wcześniej zastrzeżenia do mojej osoby miał Poski Związek Piłki Nożnej. Wówczas Miklas ugiął się pod presją PZPN-u i na kilka miesięcy pozbawił mnie funkcji spikera, ale po pewnym czasie pod naciskiem kibiców uznał, że odcierpiałem karę i mogę wrócić do pracy.
Rezygnowałeś też sam.
- Tak. Słynna już historia z Markiem Jóźwiakiem, który zarzucał mi, że jestem przeciwko Legii i działam na jej niekorzyść spowodowała, że zrezygnowałem z funkcji spikera. Większej bzdury Jóźwiak nie mógł już wymyślić. Ale w jaki sposób działał wszyscy wiemy i nie będziemy się na ten temat rozwodzić.
Podobno byłeś też bliski odejścia za czasów konfliktu kibiców z ITI?
- Taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce. W pewnym momencie byłem już naprawdę zmęczony i zestresowany, bo grupka kibiców zarzucała mi zdradę. Wytykali mi, że biorę pieniądze od Waltera, pytali jak mogę brać fałszywe srebrniki. Bzura totalna. W tym czasie był już moment, że chciałem zrezygnować, ale jednak przetrwałem.
Czyli jednak przejmujesz się opiniami na swój temat.
- Tak, ale nie opiniami środowiska dziennikarskiego. Dla mnie wyznacznikiem tego czy jestem dobrym spikerem czy beznadziejnym gamoniem jest przede wszystkim opinia kibiców. Jeśli za chwilę kibice wywieszą wielki transparent "Dziękujemy Hadajowi, chcemy nowego spikera" i on wisi na czterech czy pięciu meczach z rzędu, to ja rezygnuję. Jeżeli natomiast w gazecie przeczytam o sobie kolejny artykuł, zupełnie mnie to nie ruszy. Interesuje mnie wyłącznie opinia prezesa i kibiców.
W czasie konfliktu byłeś między młotem a kowadłem.
- Beznadziejny czas. Beznadziejny i strasznie dla mnie trudny, bo według niektórych najlepiej by było, żebym ja zrezygnował z pracy. Według nich powinienem wtedy z dnia na dzień rzucić robotę i co dalej? Gdzie miałbym iść do pracy? Proszę mi podać przykład. Przecież praca jaką wykonuję w Legii w największym stopniu jaki można sobie tylko wyobrazić rekompensuje mi to, że... nie zostałem jej piłkarzem.
Możesz to rozwinąć?
- Legia to dla mnie wciąż niespełnione marzenie, bo nigdy już nie będę jej piłkarzem, o czym marzyłem od dziecka. Wychowywałem się na Pradze, miałem kolegów, którzy grali w Legii i chociaż nie zaistnieli w dorosłej piłce, to reprezentowali barwy Legii przynajmniej w drużynach juniorskich. Od kiedy dowiedziałem się o istnieniu Legii, a stało się to oczywiście na podwórku, od kolegów, chciałem być jej piłkarzem. Talent miałem, ale tak głęboko ukryty, że nikt go nie odkrył. Przychodziłem na nabory, ale przepadałem na nich jak setki innych chłopców i żyłem w piłkarskim niespełnieniu. To, że pracuję w tym Klubie w jakimś stopniu rekompensuje mi to niespełnione marzenie. Jestem w Legii, wykonuję dla niej mniej lub bardziej odpowiedzialne zadania i to jest coś, z czym umrę. A tymczasem miałem zrezygnować z tego wszystkiego bo komuś się ubzdurało, że zdradziłem. Nigdy w życiu nie powiedziałem nikomu złego słowa o kibicach Legii. Praca w czasie konfliktu to zdecydowanie najtrudniejszy moment w czasie mojego pobytu w Legii. Właściciel klubu może oczywiście postępować tak, jak mu się podoba, niemniej tak szybka chęć przekształcenia klubu piłkarskiego w korporację musiała spotkać się z pewnym oporem i kibiców, i pewnej grupy pracowników. Mnie ten korporacyjny plan podobał się średnio. Nie byłem na tyle odważny żeby ostentacyjnie odejść z korporacji, bo to najlepsze miejsce dla mnie, natomiast dobrze, że od pewnego czasu tak się to wszystko potoczyło i historia Legii biegnie w taki sposób.
Teraz w Klubie nie ma klimatu bezdusznej korporacji?
- Klub ma zarabiać, więc musi być pewnym rodzajem korporacji, ale obecne władze myślą mieszanką kibicowsko-biznesowo-emocjonalno-legijną.
Emocje grają tu ogromną rolę.
Pojawiłeś się z mikrofonem na meczach Legii w "odległej galaktyce", w 1995 roku. Co zmieniło się w twojej pracy jako spikera?
- Zdecydowanie przycichłem. Kiedyś przepisy były mniej restrykcyjne i mogłem - oczywiście zachowując pewne granice - podkręcić trochę doping kibiców w czasie samego meczu. Dawno temu robiłem po części to, co robią obecnie gniazdowi - gdy widziałem, że doping cichnie a atmosfera siada, brałem mikrofon i krzyczałem "wszyscy, głośniej!". Od wielu lat zabraniają mi już tego przepisy, dlatego najbardziej mnie śmieszy, a zarazem drażni, gdy jakiś dyletant dziennikarski zarzuca mi nakręcanie publiczności w czasie meczu. Jedyne co mogę zrobić, to nakręcić publiczność przed meczem. Tyle. Kropka. W momencie gdy sędzia gwiżdże po raz pierwszy, informuję jedynie o kartkach czy zmianach. Na szczęście przepisy dopuszczają też tak zwaną celebrację gola, czyli informację kto strzelił bramkę i pytanie "ile goli ma Legia?!". Poza tym pozostaje mi wygłosić tylko oficjalne komunikaty.
Dobrze pamiętam mecze z drugiej połowy lat 90. Wówczas miałeś jeszcze duże pole do popisu.
- Wiodło mi się wówczas naprawdę nieźle - na stadionach zaczęło pojawiać się coś nowego, świeżego, a ja byłem prekursorem tych zmian i czułem sympatię trybun. Kiedy dostałem ofertę pracy w Legii od razu wiedziałem, że czas skończyć z beznamiętnym odczytywaniem składu tak, jak robił to poprzedni spiker. Od początku miałem plan doprowadzić do takiej sytuacji, że trybuny niosą piłkarzy i niemal same strzelają pierwszą bramkę. Wiedziałem, że jak nie podkręcę publiczności, to piłkarze wyjdą na rozgrzewkę, usłyszą jakieś niezbyt głośne brawka i nakręcić będą się musieli sami. Co innego gdy wychodzisz na rozgrzewkę i już czujesz jakie piekło, jakie widowisko będzie na stadionie. Pytanie "ile goli ma Legia?!" zaczerpnąłem z niemieckich stadionów, resztę "rytuałów" wymyślałem już sam. W latach 90. duża część kibiców mnie akceptowała, teraz jest z tym różnie - niektórzy mnie lubią, innym jestem obojętny, ale jest i grupa, która mnie nie znosi i ja o tym dobrze wiem. Zdaję sobie sprawę, że popełniam błędy, ale wystarczy mi powiedzieć: słuchaj, jest taka i taka sytuacja, jak możesz to się nie odzywaj. I ja to przyjmuję, bo przecież relacja spikera z publicznością oparta jest na współdziałaniu. Zresztą dostosuję się do każdej mądrej, kulturalnie zgłaszanej sugestii. Tylko kiedy są one zgłaszane w mniej kulturalny sposób, to człowiek się buntuje.
Zwłaszcza kiedy jest "grzałką", którą łatwo sprowokować. Takie opinie o tobie słyszałam.
- Oczywiście, jestem emocjonalnie rozbujany, ale zawsze taki byłem i nie stałem się taki wczoraj. Od dziecka było po mnie doskonale widać czy jestem smutny, czy szczęśliwy. Jak mnie coś bolało wszyscy to widzieli, jak byłem zadowolony gęba uśmiechała mi się od ucha do ucha. Nie jestem aktorem, który potrafi udawać. Nie ukrywam, że ciężko mi utrzymać na wodzy emocje kiedy gra Legia i wokół dzieją się różne związane z nią rzeczy. Uważam zresztą, że takie okazywanie emocji to - zachowując pewne granice - nic złego i wręcz jest to zaleta a nie wada. Lepiej kiedy człowiek jest wyrazisty i widać po nim, że coś przeżywa, niż gdy jest bryłą lodu, bo z takimi ludźmi nigdy mi się dobrze nie współpracowało. Jestem człowiekiem o takim a nie innym temperamencie i wolę przebywać z ludźmi, którzy krzyczą, a za chwilę się przytulają, niż z takimi, którzy pięć lat gniewają się nie wiadomo za co.
Kierownik Korony Kielce już ci wybaczył? W poprzednim sezonie mieliście na Legii scysję.
- Wszystko wynikło z nieporozumienia, bo zostałem obarczony odpowiedzialnością za to, że na połowie gości podczas rozgrzewki pojawiły się cheerleaderki. Mówiłem, że nie mam z tym nic wspólnego i "Vuko" zrozumiał, trener Korony zrozumiał, a kierownik Korony nie mógł zrozumieć. Powiedziałem mu więc jeszcze raz: chłopie, tłumaczyłem już, że to nie moja sprawa. On zareagował na to bardzo nerwowo, a ja nie wytrzymałem, poniosło mnie. Przeprosiłem go już za to i przepraszam jeszcze raz: Chłopie, postaram się więcej tak nie zachowywać.
Lubisz prowokować kibiców gości?
- Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie.
am wrażenie, że odzywasz się do nich rzadko, ale jak się już odezwiesz - z reguły nokautujesz.
- Reaguję kiedy obrażając Legię i jej kibiców przechodzą samych siebie. Do kibiców Wisły Kraków, którzy w czasie zaręczyn pary legionistów na murawie krzyczeli do dziewczyny jaki rodzaj miłości będą z nią uprawiać powiedziałem, żeby wsadzili sobie do ust kiełbasę i dali jej w końcu spokój. Gdy przesadzali z kolei fani z Chorzowa powiedziałem im: zamknijcie buzię, bo coś wam do niej wpadnie.
Naszych wyjazdowiczów z troską uprzedzałeś przed laty o konieczności zabrania na wyjazd do Łodzi kasków.
- I miało to pokrycie w rzeczywistości. Kibice, którzy przez lata jeździli do Łodzi wiedzieli, że na sektorze gości na Widzewie można spodziewać się kamieniowania. Gdy zbliżal się mecz z Widzewem przypomniałem wyjazdowcom, że jeśli chcą przeżyć i nie dostać kamieniem, to powinni zabrać ze sobą kaski. Potem historia zaczęła żyć własnym życiem, bo redaktor Wołowski napisał, że zachęcałem legionistów do zbrojenia się w kamienie. Co ciekawe dziennikarz ten powtarza to kłamstwo od lat i udaje, że nie wie, jak było naprawdę. Widocznie ma ze mną jakiś problem.
Problemu z tobą nie mają za to z tobą piłkarze, którzy od lat uważają, że wykonujesz fantastyczną robotę.
- Rzeczywiście, piłkarze wielokrotnie dawali mi do zrozumienia, że im pomagam. Sygnalizowali: OK, jesteś wariatem, ale tak trzymaj, jest nam to potrzebne, jak podkręcisz trybuny łatwiej nam zacząć mecz. To były czasy przede wszystkim Grześka Szamotulskiego, Sylwka Czereszewskiego, Wojtka Kowalewskiego czy Artura Boruca, ale i dziś Miro Radović często wita mnie słowami "cześć szalony!". Rado sam jest szalony i jak szalony mówi szalonemu, że jest szalony to... bardzo dobrze (śmiech).
Kiedy Grzesiek Szamotulski wrócił do Legii w roli trenera bramkarzy najlepiej czuł się na początku w twoim towarzystwie.
- Mimo że przez tyle lat grał w Legii, to jednak czuł się w nowym otoczeniu trochę osamotniony. Przychodził więc do mnie trochę się powygłupiać, bo znamy i kumplujemy się od wielu lat. Muszę powiedzieć, że mam tu grupę ludzi, których już mogę nazwać przyjaciółmi, co w pracy zdarza się niezwykle rzadko. Ja jestem niesamowicie ostrożny w używaniu słów przyjaźń, przyjaciel, ale w ostatnich tygodniach w moim życiu zadziały się takie rzeczy, że wiem kto jest moim przyjacielem w Klubie i bez tych ludzi byłoby mi tu bardzo ciężko. Alicja, Iza, dwie Natalie, Marta, Sylwia, Ewa, Magda, Michał Żewłakow i Dominik Ebebenge to osoby, którym ogromnie dużo zawdzięczam i do końca życia nie zapomnę tego co dla mnie zrobili.
Na zewnątrz głośny i przebojowy, masz też wrażliwą stronę.
- Łatwo się wzruszam. Uważam, że najważniejsze w życiu są miłość i zdrowie, Legia jest na trzecim miejscu. Kiedy zdobyliśmy mistrzostwo Polski czułem dumę, że my, pracownicy Legii, też dołożyliśmy do tego jakąś cegiełkę.
O dobre imię Legii dbasz też, oprowadzając po stadionie wycieczki.
- Gdy widzę zainteresowanie w oczach dzieciaków, które przyjechały zwiedzić stadion, kiedy przychodzą do nas autentycznie szczęśliwe, to daję z siebie wszystko i całym sobą opowiadam o Legii i jej piłkarzach. Kiedy widzę, że przyjeżdżają znudzeni gimnazjaliści czy licealiści, najczęściej z miasta, w którym o Legii nie mówi się dobrze, i od początku starają się mnie prowokować uwagami "a co to takiego ta Legia", to do pewnego momentu staram się nie reagować, ale w końcu muszę i mówię, że jak im się nie podoba to wcale nie muszą tego stadionu oglądać. Oprowadziłem po stadionie Legii około 40 tysięcy ludzi, zdecydowana większość zwiedzających była pod wrażeniem, ale zdarzały się i grupy, które tylko czekały żeby w końcu pojechać do Arkadii czy Złotych Tarasów. Miałem do czynienia z taką masą ludzi, że wszystko to jestem w stanie dostrzec już w drugiej minucie kontaktu. Zdarzały się już i skargi na mnie, ale nie mogę przejść do porządku dziennego nad sytuacją, w której ktoś lekceważy Legię i od pierwszej minuty robi wielką łachę, że tu jest.
Umiejętność wyczuwania emocji i odpowiedniego na nie reagowania to bardzo cenna dla spikera cecha. Da się tego nauczyć?
- Poznałem energię publiczności jeszcze gdy sam siedziałem na trybunach, bo przecież zanim zostałem spikerem, ponad 20 lat chodziłem na mecze Legii jako kibic i zdarzało mi się po nich płakać lub być w euforii. W dużym stopniu myślę po kibicowsku i według mnie to niezbędna cecha. Pewnych rzeczy niestety ot tak się nie nauczysz - czujesz je albo nie. Uwielbiam swoją pracę w Legii i zamierzam to robić do końca życia, chyba że prezes postanowi inaczej.

http://legia.com/news,42447-hadaj_albo_sie_mnie_kocha_albo_nienawidzi.html

Jaco
11-07-2014, 12:45
Jeśli za chwilę kibice wywieszą wielki transparent "Dziękujemy Hadajowi, chcemy nowego spikera" i on wisi na czterech czy pięciu meczach z rzędu, to ja rezygnuję. Jeżeli natomiast w gazecie przeczytam o sobie kolejny artykuł, zupełnie mnie to nie ruszy. Interesuje mnie wyłącznie opinia prezesa i kibiców.
Warto się zastanowić nad podpowiedzianą opcją. :chuligan:

mort
11-07-2014, 13:06
To teraz tylko modlić sie by nie zrobił z gęby cholewy jak niejaki Kuźniar :D

na transparent z dziadem!

2DZ
11-07-2014, 15:19
ZGLASZAM SPRAWDZONA EKIPE DO WYKONANIA ZAMOWIONEGO TRANSU.

POTEM TRANSPARENTY DLA reszty judaszy (partyka, bolba, cyberfanki itp.),
TYLKO TRZEBA NA nie WPLYNAC, ZEBY ZLOZYLy PODOBNE DEKLARACJE.

Stout
19-07-2014, 22:35
Jeśli za chwilę kibice wywieszą wielki transparent "Dziękujemy Hadajowi, chcemy nowego spikera" i on wisi na czterech czy pięciu meczach z rzędu, to ja rezygnuję. Jeżeli natomiast w gazecie przeczytam o sobie kolejny artykuł, zupełnie mnie to nie ruszy. Interesuje mnie wyłącznie opinia prezesa i kibiców.

Po raz pierwszy:
http://i58.tinypic.com/15cn6g8.jpg

Ge(L)o
19-07-2014, 23:09
Dobre. Ale sam nie zrezygnuje. To jest taka menda, że nawet sobie nie wyobrażacie.

Jebć Media
19-07-2014, 23:34
Jeśli za chwilę kibice wywieszą wielki transparent

Zapewne powie, że transparent jest za mały.. ;)

Pan Artysta
20-07-2014, 07:20
na transparent z dziadem!

no no !
ps:
No Hadaj pakuj mandzur :)

Skwarek.
20-07-2014, 10:37
no to jeszcze tylko zaspiewać
Chcemy spikera a nie jakiegoś frajera :P

Troublemaker
20-07-2014, 12:10
Dobre. Ale sam nie zrezygnuje. To jest taka menda, że nawet sobie nie wyobrażacie. Rozwiń i podaj konkretne przykłady czyniące z niego mende nie do wyobrażenia.

Kapitan Planeta
20-07-2014, 12:11
W sumie można było 5 takich samych transparentów powiesić koło siebie, po co czekać :)

Pan Artysta
20-07-2014, 13:40
Rozwiń i podaj konkretne przykłady czyniące z niego mende nie do wyobrażenia.

w czasie konfliktu opowiedział się za iti- starczy ?

Maciek
20-07-2014, 13:53
w czasie konfliktu opowiedział się za iti- starczy ?

A jakieś konkretne sytuacje? Pytam bo nie wiem.

E:

t2 - dzięki za wyjaśnienie.

TRCH
20-07-2014, 14:02

A od kiedy chodzisz na Legie? Nie pamiętasz jak był protest i Hadaj trzymał stronę iti a nie naszą ?

t2
20-07-2014, 14:03

Konkretnie to piszczy jak stary siennik, a bywało że lubił oprowadzać za parę setek wycieczki po stadionie. Faktur czy rachunków za to nie wystawiał, więc chyba nie była to usługa świadczona przez klub. Parę fan clubów potwierdziło, że doświadczyło tego zaszczytu. Zabawne jak się czyta gdzieś tam wyżej wywiad z nim i te wzniosłe słowa. Nie wiem czy brał od 40 tysięcy ludzi ale od paru grup na pewno, bo same o tym do dziś opowiadają.

O dobre imię Legii dbasz też, oprowadzając po stadionie wycieczki.
- Gdy widzę zainteresowanie w oczach dzieciaków, które przyjechały zwiedzić stadion, kiedy przychodzą do nas autentycznie szczęśliwe, to daję z siebie wszystko i całym sobą opowiadam o Legii i jej piłkarzach. Kiedy widzę, że przyjeżdżają znudzeni gimnazjaliści czy licealiści, najczęściej z miasta, w którym o Legii nie mówi się dobrze, i od początku starają się mnie prowokować uwagami "a co to takiego ta Legia", to do pewnego momentu staram się nie reagować, ale w końcu muszę i mówię, że jak im się nie podoba to wcale nie muszą tego stadionu oglądać. Oprowadziłem po stadionie Legii około 40 tysięcy ludzi, zdecydowana większość zwiedzających była pod wrażeniem, ale zdarzały się i grupy, które tylko czekały żeby w końcu pojechać do Arkadii czy Złotych Tarasów. Miałem do czynienia z taką masą ludzi, że wszystko to jestem w stanie dostrzec już w drugiej minucie kontaktu.

kowallu
20-07-2014, 21:07
Spikerzyno pewnie czytasz to forum .... a co ciekawsze tematy bankowo.

Chłopie jak masz honor to słów na wiatr nie rzucaj, weź Pinto pod ramię i ....go away!!

Tylko co ty mógłbyś robić innego chorągiewko....

kubaurs
20-07-2014, 21:18
Może ktoś wrzucić jakieś wywiady z Hadajem podczas konfliktu?

RadO
21-07-2014, 08:59
Może ktoś wrzucić jakieś wywiady z Hadajem podczas konfliktu?

Polecam: www.google.com

kubaurs
21-07-2014, 10:29
Polecam: www.google.com

Dzięki za przydatnego linka. Spędziłem 30 minut na szukaniu wywiadu, w którym Hadaj palnąłby jakieś skurwysyństwo. Nic nie znalazłem. Nie przypominam sobie też czegoś takiego z wywiadów w starej "Naszej Legii". Jeżeli Hadaj walnął coś w jakiś kuluarowych rozmowach nt. zakończenia konfliktu, to należy to powiedzieć głośno żeby każdy mógł wiedzieć dlaczego ma go nienawidzić. Ma kontrowersyjny styl, ale i tak wole go niż spikerów a'la dworzec centralny.

a-d-a-m
21-07-2014, 11:03
Gadał w jakimś programie o Legii na TVN turbo czy w czymś takim. Poza tym dobrze go pamietam z czasów NTW gdzie razem z Kalinowskim cukrowali KSP. I to nie był przypadek, ze w 1993 pod PZPN zostali przegonieni z kamera, a TopCanal kręcił sobie spokojnie reportaże.

b.
21-07-2014, 11:46
Tylko co ty mógłbyś robić innego chorągiewko....

podobno włoskie opery są zainteresowane usługami kastrata, miałby tam śpiewać arie :prosze:

-------

czy musiał coś gadać w czasie konfliktu? nie wystarczy samo to, że typ który twierdzi, że jest kibicem i wywodzi się z trybun pracuje dla okupanta niszczącego klub? każdy pamięta, co robiły pedały z iti i będąc ich pracownikiem jednoznacznie opowiedział się, że hajsy są dla niego najważniejsze

damianek n. też nie jest zdrajcą?

Kawa
21-07-2014, 11:48
Gadał w jakimś programie o Legii na TVN turbo czy w czymś takim. Poza tym dobrze go pamietam z czasów NTW gdzie razem z Kalinowskim cukrowali KSP. I to nie był przypadek, ze w 1993 pod PZPN zostali przegonieni z kamera, a TopCanal kręcił sobie spokojnie reportaże.

Drugie primo to zwyczajnie świat (kibicowski) się zmienia i to jego wycie jest najnormalniej żenujące.

Xth
21-07-2014, 13:33
czy musiał coś gadać w czasie konfliktu? nie wystarczy samo to, że typ który twierdzi, że jest kibicem i wywodzi się z trybun pracuje dla okupanta niszczącego klub? każdy pamięta, co robiły pedały z iti i będąc ich pracownikiem jednoznacznie opowiedział się, że hajsy są dla niego najważniejsze

Trzeba dodać że pracę utrzymał swego czasu dzięki kibicom właśnie.
Później jasno określił się po której stronie konfliktu stoi.
Niech sp@#$1#$

Jaco
21-07-2014, 13:40
Jest, ale ma się dobrze:

Pracuję w Legii Warszawa na wolnym stanowisku i zajmuję się tam m.in. zagadnieniami prawnymi, kwestiami bezpieczeństwa, obsługą kibiców na meczach oraz audytem w tym zakresie. Dodatkowo prowadzę własną firmę w zakresie zarządzania najmem oraz doradztwa prawnego. Na co dzień wychowuję dwójkę dzieci.
http://republikanie.net/nasi-ludzie-w-terenie-damian-niedzialek-koordynator-klubu-republikanskiego-warszawa-bialoleka/

p kibic
21-07-2014, 13:58

Czy dotyczy to też kustosza naszego muzeum czy on ma dyspense?
pytam serio, wszyscy pracujący w klubie za iti mają mieć jechane czy są wyjątki?

Paw(L)ak
21-07-2014, 14:35
Dobra. Zadam pytanie cięższego kalibru. Czy Hadaj jest skończony dla ruchu kibicowskiego Legii, czy może się uratować jeśli posypie głowę popiołem? Rocki, uważany za dużą mendę, po obrażeniu nas, w naszym światku, wytłumaczył się, przeprosił i grzechy mu odpuszczono. Czy podobna akcja jest możliwa w wypadku Hadaja?

Tak po prostu pytam, bo nie wiem. Serio.

kubaurs
21-07-2014, 14:49
Kolejnym pięknym przykładem jest Kubuś Rzeźniczak, co to nie jedno ma na sumieniu (tak, wiem że w pewnych sprawach zachował się w porządku)

Stout
21-07-2014, 15:01
Kastrat swoje powiedział.
Teraz zobaczymy,czy jednak ma charakter.....chociaż bardziej spodziewam się zachowania a'la Kuźniar.

marol6
21-07-2014, 16:38
Kolejnym pięknym przykładem jest Kubuś Rzeźniczak, co to nie jedno ma na sumieniu (tak, wiem że w pewnych sprawach zachował się w porządku)

Pomijając, że nie na temat to zgadzam się z Tobą jak najbardziej!

Jebć Media
21-07-2014, 17:22
Dobra. Zadam pytanie cięższego kalibru. Czy Hadaj jest skończony dla ruchu kibicowskiego Legii, czy może się uratować jeśli posypie głowę popiołem? Rocki, uważany za dużą mendę, po obrażeniu nas, w naszym światku, wytłumaczył się, przeprosił i grzechy mu odpuszczono. Czy podobna akcja jest możliwa w wypadku Hadaja?

Ty się pytasz czy Hadaj? Jakoś dziwnie to brzmi.

Maciej_L
21-07-2014, 17:28

Dokładnie to samo pytanie chciałem zadać. Wiele osób, różne rzeczy robiło i dosyć szybko zostało im to potem wybaczone (Kosecki, Rzeźnik). Dużo też osób, które wywodziło się z grup kibicowskich, czy kiedyś pracowało w Naszej Legii, za czasów ITI też pracowało i pracują do dzisiaj, dlatego te pytanie, czy jakby Hadaj, zorganizował spotkanie z kibicami, przeprosił pogadał to miałby szanse czy już koniec tematu definitywny?

fazi83
21-07-2014, 18:16
Dokładnie to samo pytanie chciałem zadać. Wiele osób, różne rzeczy robiło i dosyć szybko zostało im to potem wybaczone (Kosecki, Rzeźnik). Dużo też osób, które wywodziło się z grup kibicowskich, czy kiedyś pracowało w Naszej Legii, za czasów ITI też pracowało i pracują do dzisiaj, dlatego te pytanie, czy jakby Hadaj, zorganizował spotkanie z kibicami, przeprosił pogadał to miałby szanse czy już koniec tematu definitywny?

A kto powiedział że oni(Kosecki,Rzeżniczak) mają wybaczone? To że jeden pośpiewał na gnieździe(sic!) a drugi udzielał się "społecznościowo"(do czasu jak widać) nic dla mnie nie znaczy. Powiedz o kogo chodzi z NL po poza Bołbą to raczej nikogo nie kojarze(Partyki, Stanowskiego chyba nie wliczasz?).

IX14
21-07-2014, 19:00
Wargenau ;) z Hadajem jest jak ze Szpakowskim , z rok na rok coraz gorzej , ale następców nie widać , na odnowionym stadionie już orkiestry nie ma , ale Hadaj niech zostanie , trochę serca zostawił na Łazienkowskiej. Do spółki ze starą NL. Śp.Gilerem przyczynił się do poprawy frekwencji na stadionie .

fazi83
21-07-2014, 19:09
Wargenau ;) z Hadajem jest jak ze Szpakowskim , z rok na rok coraz gorzej , ale następców nie widać , na odnowionym stadionie już orkiestry nie ma , ale Hadaj niech zostanie , trochę serca zostawił na Łazienkowskiej. Do spółki ze starą NL. Śp.Gilerem przyczynił się do poprawy frekwencji na stadionie .

Ale p.Paweł nie grał pierwszych skrzypiec....Porównanie z Szpakowskim trochę też nie na miejscu, on do canal+ nie odszedł...Sam się darłem "Wojtek Hadaj" kiedy chcieli go wyrzucić a później jakby w pysk mi dał. Oczywiście takie moje zdanie.

Maciek
21-07-2014, 19:13
A kto powiedział że oni(Kosecki,Rzeżniczak) mają wybaczone? To że jeden pośpiewał na gnieździe(sic!) a drugi udzielał się "społecznościowo"(do czasu jak widać) nic dla mnie nie znaczy. Powiedz o kogo chodzi z NL po poza Bołbą to raczej nikogo nie kojarze(Partyki, Stanowskiego chyba nie wliczasz?).

Skandowanie nazwiska Rzeźniczaka jest chyba na to dowodem.

Przyszedł do Legii w 2004 roku, ale dopiero teraz doczekał się pełnej akceptacji ze strony trybun. Po meczu w Kielcach kibice zgromadzeni na sektorze "wojskowych" skandowali jego nazwisko, czym wprawili go w zaskoczenie. - To dla mnie bardzo ważny gest - mówi Jakub Rzeźniczak, który coraz częściej myśli, że mógłby spędzić całą karierę na Łazienkowskiej. Na razie "Rzeźnik" negocjuje nowy kontrakt i ma nadzieję, że dojdzie do porozumienia z klubem.

http://legionisci.com/news/54876_Rzezniczak_Czekalem_na_to_dziewiec_lat.html

Mini
21-07-2014, 19:15
Do spółki ze starą NL. Śp.Gilerem przyczynił się do poprawy frekwencji na stadionie .

A w którym to sezonie tak się Hadaj przyczynił do wzrostu frekwencji ?

Paw(L)ak
21-07-2014, 19:22
Ty się pytasz czy Hadaj?
Ja się pytam, bo Hadaj chyba nie ma konta na forum LL!

Mnie Hadaj ani ziębi ani grzeje, po prostu zapytałem, bo parę osób które miało grzechy przeciw Legii mogło powiedzieć ''bądź miłościw mnie grzesznemu'' i jakoś winy im odpuszczono.

krajes
31-07-2014, 09:49
Nie wiem jak Was ale mnie ten wczorajszy spiker wkurwiał 10x bardziej niż Hadaj m.in. zagłuszając pozdrowienia dla mendy kowalczyka (celowo z małej), tak samo jak "podziękowania" po zdobytych bramkach.

mkr
31-07-2014, 09:51
Ponadto jak można pomylić rok wybuchu Powstania Warszawskiego? O Dariuszu Załusce nie wspominając.

krajes
31-07-2014, 09:53
Ponadto jak można pomylić rok wybuchu Powstania Warszawskiego? O Dariuszu Załusce nie wspominając.

O to, to.

EviLmonkey
31-07-2014, 10:08
Dobrze, że chociaż dykcję odrobinę poprawił. Szkoda, że o głowie zapomniał.

Edit: żeby nie było, Hadajowi dziękujemy. Ale wymiana szrotu na inny szrot nie współgra z kierunkiem zmian w tym klubie. ;)

SpideyPL
31-07-2014, 10:17
Hadaj wróć... :hyhy:

berserk
31-07-2014, 10:18
Zgadnijcie ile Hadaj zyczy sobie za wprowadzenie na stadion w celu odbycia sesji zdjeciowej (zeby nie bylo nie ja wpadlem na taki pomysl ;) )

Pan Artysta
31-07-2014, 10:19
A w którym to sezonie tak się Hadaj przyczynił do wzrostu frekwencji ?

to dobre pytanie - Hadaj alias KastraciskoWyjacePsisko i poprawa frekwencji - chyba za czasów iti :)
jak Pedziałek tak Hadaj wiedzieli w co grają- jeden i drugi się sprzedali jak tanie rury przy hotelu polonia
wybaczone czy nie- takich spraw się nie wybacza
ps:
Hadaj jest zwyczajnie wkurwi@jący i nie wie lub nie chce wiedzieć kiedy otwierać morde a kiedy nie piać tym swoim głosikiem
jak chce go ktoś bronić niech go broni ale to zwyczajna strata czasu :)

Pan Artysta
31-07-2014, 10:20
Hadaj wróć... :hyhy:

czeka łuć :)

krajes
31-07-2014, 10:37
Nie zamierzam kastrata bronić ale obiektywnie sobie porównuję obydwu. Jeden chujowszy od drugiego.

emil83
31-07-2014, 10:49
Zgadnijcie ile Hadaj zyczy sobie za wprowadzenie na stadion w celu odbycia sesji zdjeciowej (zeby nie bylo nie ja wpadlem na taki pomysl ;) )

A to za to w ogóle się płaci?
Nie wiem jak teraz ale kilka lat temu wystarczyło napisać maila do klubu i sesja np ślubna odbywała się za darmo na dowolnej trybunie i ns murawie jedynie w asyście ochroniarza

mort
31-07-2014, 11:03
Nie zamierzam kastrata bronić ale obiektywnie sobie porównuję obydwu. Jeden chujowszy od drugiego.

"Głosujcie na PO - robimy was na hajs a w kraju syf i burdel już siedem lat ale ten kto przyjdzie po nas pewnie nie będzie lepszy to po co zmieniać?"

:D

Blu Skrin
31-07-2014, 13:03

Po raz drugi :
http://i.imgur.com/mtLJAsS.jpg

kubaurs
31-07-2014, 14:09
Nie ma sensu chyba rozkminiać dalej tematu Hadaja (zresztą jestem chyba już jego ostatnim forumkowym obrońcą) bo wszystko zostało już napisane (jak kogoś to interesuje, to argumenty za i przeciw Hadajowi są z 15 postów wstecz). Tak czy inaczej ten nowy "szpiker" to jakaś totalna pomyłka. Typ czytał jak z kartki (a nazwy miast powinien sobie chyba zapisywać fonetycznie coby zdecydować się na którąś wersje), mówił jakieś totalne pierdoły o przedmeczowych nadziejach grajków, a wszystko to tonem jak z dworca. Jeżeli Hadaj odejdzie, to trzeba szukać kogoś trzeciego...

PawelGK
31-07-2014, 16:20
Dla tego "nowego spikera" Powstanie Warszawskie miało miejsce w 1904r. Masakra.

berserk
31-07-2014, 17:36
Nie wiem jak teraz ale kilka lat temu wystarczyło napisać maila do klubu i sesja np ślubna odbywała się za darmo na dowolnej trybunie i ns murawie jedynie w asyście ochroniarza

no najwidoczniej się płaci skoro tak napisał w meilu:) 500 zł taka przyjemność...

emil83
31-07-2014, 18:30
no najwidoczniej się płaci skoro tak napisał w meilu:) 500 zł taka przyjemność...

o_O
Niezła przycinka. To już nawet Błędowska za free wpuszczała...

Kawa
31-07-2014, 21:16

Spytajcie Leśnego na TT czy to oficjalny cennik.

Warszawiak
31-07-2014, 22:02

Rozumiem, że Wy dysponując dajmy na to pięknym ogrodem przy domu albo efektownym budynkiem, gdzie wiele osób chciało by robić zdjęcia, wpuszczalibyście za darmo...

Ostatnio miałem okazję organizować pokrewne komercyjne przedsięwzięcie i załatwienie całej sprawy zajęło godzinę, a i w kwestii ceny udało się dogadać bez problemu mimo początkowych niezgodności. Mimo że później jeszcze sporo różnych komplikacji się pojawiło z naszej strony, to nie było najmniejszych problemów ze strony Hadaja, aby wszystko się odbyło zgodnie z naszym planem. Życzyłbym sobie, aby z innymi osobami można było się w tak łatwy sposób dogadywać.

Także akurat w tym przypadku raczej nietrafione argumenty wysuwacie.

Ge(L)o
31-07-2014, 22:08
Tylko, że Legia i stadion to nie prywatny folwark Hadaja. A taki sobie z niego robi. I ma swój cennik. Już dawno dla tego darmozjada nie powinno być miejsca na Ł3. Jakiś pociotek Leśnego musi być, innej opcji nie ma.

Warszawiak
31-07-2014, 22:10
Tylko, że Legia i stadion to nie prywatny folwark Hadaja. A taki sobie z niego robi. I ma swój cennik. J

Ja bym był zadowolony, gdyby mój pracownik zarabiał dla firmy więcej pieniędzy, ale widocznie się nie znam, bo powinien wpuszczać wszystkich za darmo, a nie ustalać "cennik"...

crolick
31-07-2014, 22:10
Rozumiem, że Wy dysponując dajmy na to pięknym ogrodem przy domu albo efektownym budynkiem, gdzie wiele osób chciało by robić zdjęcia, wpuszczalibyście za darmo...Sęk w tym, że ten piękny ogródek nie jest Hadaja tylko jego pracodawcy. I sprzedawanie "biletów" to zwykłe okradanie właściciela ogródka.

Ge(L)o
31-07-2014, 22:13
I musi to się dziać za cichym przyzwoleniem prezesa. Bo nie sądzę, żeby taki inteligentny gość nie wiedział o tym. To jest dla mnie najdziwniejsze.

Alek
31-07-2014, 22:15
a co sądzicie o kandydaturze straganiarza z finału PP z 2011 w Bdg :lol: ?

foks
31-07-2014, 22:19
Hadaja bronić nie zamierzam, ale zwiedzanie stadionu i jego odwiedziny mają oficjalny cennik:
http://legia.com/podstrona,232-program_wycieczki_z_legia.html
http://legia.com/podstrona,311-wycieczka_po_stadionie_legii.html

Dochód ze zwiedzania zostanie przekazany na Fundację Akademia Piłkarska Legii Warszawa

Zdziwiłbym się jakby robił lewiznę...

Warszawiak
31-07-2014, 22:26
I musi to się dziać za cichym przyzwoleniem prezesa. Bo nie sądzę, żeby taki inteligentny gość nie wiedział o tym. To jest dla mnie najdziwniejsze.

Ale macie jakieś potwierdzone przypadki, że bierze te pieniądze do kieszeni? (nie odnoszę się do postu t2 i jakiś historii z przeszłości. Piszę na podstawie mojej współpracy z Hadajem przy organizacji podobnego przedsięwzięcia.

My zapłaciliśmy swoje i wszystko na podstawie faktury.

Wpisując na otwartym forum tak poważne zarzuty, warto jednak podać jakieś dowody.

crolick
31-07-2014, 22:41
Wpisując na otwartym forum tak poważne zarzuty, warto jednak podać jakieś dowody.2 posty berserk na tej stronie. Lekka różnica pomiędzy oficjalnym cennikiem, a tym z maile dot. sesji zdjęciowej (choć zawsze pozostaje pytanie co się rozumie pod takim pojęciem).

Zasadniczo nie zmienia to faktu, że Hadaj ma odejść ;)

Warszawiak
31-07-2014, 22:51
2 posty berserk na tej stronie. Lekka różnica pomiędzy oficjalnym cennikiem, a tym z maile dot. sesji zdjęciowej (choć zawsze pozostaje pytanie co się rozumie pod takim pojęciem).

Zasadniczo nie zmienia to faktu, że Hadaj ma odejść ;)

Po pierwsze berserk w żadnym miejscu nie napisał, czy te 500 zł było fakturowane czy nie.
Po drugie nawet jeśli nie było, to przecież wystarczy pójść do kasy i wypisać KP (może to zrobić Hadaj, mogą klienci).

Nie widzę w tej konkretnej dyskusji (o organizowaniu czegokolwiek za hajs na stadionie) żadnego niezbitego dowodu na to, że Hadaj te pieniądze kradnie.
Każdy ma swoje zdanie na jego temat. Jest też zdanie grup wyrażane poprzez transparenty (na razie 2). Natomiast wypisywanie na forum otwartym tego typu oskarżeń nie popartych żadnymi dowodami jest zwyczajnie chu.jowe, nie mówiąc nawet o tym, że nie wnosi niczego do dyskusji.

kubaurs
31-07-2014, 23:05
Dla mnie zarzut o przycinanie hajsu z wycieczek i sesji zdjęciowych to dopasowywanie faktów do z góry ustalonej teorii. Można Hadaja nie lubić za Jego styl albo postawę podczas protestu (co z grajkami którzy grali podczas ITI-owskiej okupacji?), ale wysuwanie niepotwierdzonych zarzutów o kradzież (podawanie w mailu ceny zamówionej wycieczki czy sesji to jest całkiem normalna sprawa) to takie dosrywanie się na siłę. Jedynymi poważnymi zarzutami wobec niego wydają mi się właśnie styl i protest. Gadka o stylu Hadaja to zaśmiecanie tematu, bo każdy ma swoją opinie. Postawa podczas protestu to grubszy zarzut, ale 1. dlaczego konsekwencje wobec niego wyciągane są po 4 latach od zakończenia protestu. 2. Ciekaw jestem ilu spikerów z obecnej ekstraklasy rzuciło by robotę, aby wstawić się za kibicami (przypominam że to był jego zawód z którego się utrzymywał) ps. tak wiem - ***** relatywizm moralny

berserk
01-08-2014, 05:54
@Warszawiak, ale przeciez to co napisal Tedwas to nie jakas historia sprzed 10-15 lat tylko max sprzed tylu ile stoi stadion, czyli nie jakos ogromnie duzo...czy hajs z takiego wprowadzenia na stadion jest fakturowany czy nie nie dowiem sie, bo jak uslyszalem ile to kosztuje i kto trzyma nad tym piecze zasugerowalem olanie sprawy i sprawa zostala olana...edit: no i nigdzie tez nie napisalem, ze bezjajeczny kradnie, bardziej zdziwilo mnie, ze rozliczenia dokonuje sie z nim i, ze to on jest kierownikiem zamieszania, bo pamietam, ze kiedys odpowiedzialny byl za to Bledowski, czyli dyr. ds. bezp.

emil83
01-08-2014, 08:11
Warszawiak - ja nic nie argumentuję, ja napisałem jak było 4 lata temu. Jeden mail do klubu z zapytaniem o sesję zdjęciową (niekomercyjną) na stadionie, potwierdzenie ze strony Błędowskiego i tyle. Żadnych opłat.
Może opłata teraz obowiązuje, ale i tak uważam iż 500 zł za kilka zdjęć do prywatnego albumu to przegięcie, nawet jeżeli trafia do klubu a nie kieszeni Hadaja

Szu1916
01-08-2014, 08:35
Za sesje zdjęciowe (w przypadku który znam) normalnie się dostaje kwit z kasy klubu. Wtedy gdy w niej uczestniczyłem sam Hadaj przyniósł paragon, a pieniądze były wpłacane w kasie (nie przechodziły przez jego ręce). Zresztą przy sesji ślubnej jego rola ogranicza się do wprowadzenia koło ławek rezerwowych, do "szkolenia", gdzie można, a gdzie nie i potem sobie idzie, a całości z boku pilnuje ochroniarz. Hadaj w gruncie rzeczy pilnuje tylko, żeby robienie zdjęć na murawie nie trwało dłużej niż kilka minut. Potem po reszcie stadionu chodzi się we własnym zakresie, bez jego asysty, więc trudno, żeby brał kasę za 15 min wprowadzania (mało tego nie chciał nawet przyjąć flaszki od Pana młodego :) ).
Jako spiker irytuje, ma na koncie swoje grzechy, których część ludzi na pewno mu nie wybaczy, ale dla mnie (to jak napisał ktoś wyżej) naginanie faktów do z góry ustalonej teorii i nie chcę Was martwić, ale to metodyka praktykowana przez GW i TVN. :D
Zresztą i tak nie ma co rozkminiać, bo jak jest słowny to jeszcze 5 transów i ten temat będzie można zamykać.

Raku
01-08-2014, 11:57
ale dla mnie (to jak napisał ktoś wyżej) naginanie faktów do z góry ustalonej teorii i nie chcę Was martwić, ale to metodyka praktykowana przez GW i TVN. :D

To samo pomyślałem. Myślę, że kwestia pobierania kasy za niekomercyjne sesje fotograficzne to bardziej polityka klubu niż jego. On prawdopodobnie jest tylko oddelegowany do realizacji tej usługi.

fazi83
03-08-2014, 01:33
Po tej minucie po tym hymnie jak można było zapytać kto wygra mecz?

buklak
03-08-2014, 02:07
Z kronikarskiego obowiązku:
http://legionisci.com/photos15j/15gornik1_f30.jpg

Mini
03-08-2014, 12:53
Po tej minucie po tym hymnie jak można było zapytać kto wygra mecz?

co za kre tyn skończony

Ljubo-jad
04-08-2014, 16:41
Może ze względu na słaby wzrok nie dowidzi tych transów. Warto się zastanowić nad kartoniadą lub "Wielką" sektorówką w ramach podziękowania :prawi:

b.
04-08-2014, 16:45
Może ze względu na słaby wzrok nie dowidzi tych transów.

skąd wiesz, że nie dowidzi? miało być 5 transów to będzie,zobaczymy wtedy czy ma jakiś honor

Warto się zastanowić nad kartoniadą lub "Wielką" sektorówką w ramach podziękowania :prawi:

ty poważnie piszesz?

Ljubo-jad
04-08-2014, 16:52
skąd wiesz, że nie dowidzi? miało być 5 transów to będzie,zobaczymy wtedy czy ma jakiś honor

ty poważnie piszesz?
O pierwszym nie wiedziałem a drugie to taka moja ironia.

Majkisek
04-08-2014, 16:53

Gdyby miał honor, to by zrezygnował już po 2 transie, widząc co się święci ;)
Odejście po 5 transie to co najwyżej resztki honoru.

Pag
04-08-2014, 16:56
Zdrowo myślący człowiek by po 1 odszedł, lub próbował porozmawiać z kibicami.

Navi
04-08-2014, 18:13
A dla mnie Hadaj ma duży plus - wie jak wk...ić kibiców przyjezdnych :)
Ot takie delikatne prztyczki w nos... :)
Dość, że nasze koleżanki z Poznania robią wlepki z podobizną Hadaja i jakimś obraźliwym tekstem :) I chociażby dlatego powinniśmy być po jego stronie.
Nie chcę być wielkim obrońcą uciskanego Wojtka, ale jakoś nie widzę lepszego następcy.
Czy na jakimś stadionie w Polsce wpadł Wam w ucho jakiś ciekawy spiker. Może ten z Bydgoszczy kronikarz, który opowiada o meczach sprzed 20 lat? :)
Wiem, że wiele razy mógł zachować się lepiej ale dlaczego większość ludzi wybaczyła np. takiemu Kubusiowi Koseckiemu, który wg mnie bardziej nam się naraził...

IX14
04-08-2014, 18:35
Lepiej " dziękujemy Rzeźniczakowi chcemy nowego stopera" :)

Pan Artysta
04-08-2014, 18:55
maro85 i p kibic - odpoczynek od forum
na drugi raz jak coś wam smierdzi to sprawdzcie to u źródła
tyle w temacie
akcji nie wymyślili przypadkowi ludzie tak więc z łaski swojej jak macie coś napisać na "ruch kibolski na Legii" zacznijcie myśleć !

Mini
04-08-2014, 19:05
Nie chcę być wielkim obrońcą uciskanego Wojtka, ale jakoś nie widzę lepszego następcy. Czy na jakimś stadionie w Polsce wpadł Wam w ucho jakiś ciekawy spiker. Może ten z Bydgoszczy kronikarz, który opowiada o meczach sprzed 20 lat?
A co to za różnica kto to będzie ? Musi wyraźnie mówić i wystarczy. Ma przeczytać składy, poinformować o zmianach i przedłużeniu czasu gry, musi wybełkotać apel o nie bluzganie (albo wcisnąć play na odtwarzaczu) i koniec. Nie musi zagrzewać publiczności do dopingu, nie musi prowokować kibiców gości, nie musi w ogóle z nikim prowadzić dialogu - suche komunikaty i po robocie.

Pan Artysta
04-08-2014, 19:08
Nie musi zagrzewać publiczności do dopingu,
nie musi prowokować kibiców gości,
nie musi w ogóle z nikim prowadzić dialogu - suche komunikaty i po robocie.

dokładnie- cała praca
jak Leśny nie ma kogo na jego miejsce ja mogę wyręczyć Hadaja :)

Lukasz-001
04-08-2014, 20:57
dokładnie- cała praca

Boże uchowaj nas od tego:)
Z twoim głosem to dubbingować niemieckie pornole, co najwyżej. ;)

Pan Artysta
05-08-2014, 10:25
won dałnie bo punkty polecą :)

berserk
05-08-2014, 11:43

na kolejnym meczu zawiśnie trans:
Hadaj zostań, nie chcemy Artychy na spikera:lol:

MSP
05-08-2014, 14:24
Bogusław Wołoszański albo Krystyna Czubówna :bounce:

Kusza
05-08-2014, 14:49
Bogusław Wołoszański albo Krystyna Czubówna :bounce:

Tja, zamienić ITI na TW Bem - Rewo, gratuluję pomysłu :kac:

berserk
05-08-2014, 18:10
Oho, dzisiejsze poczucie humoru Kuszy na poziomie manekina wystawowego;)

Ciuniek
05-08-2014, 20:23
Tja, zamienić ITI na TW Bem - Rewo, gratuluję pomysłu :kac:

TW Ben programy miał ciekawe.

Kusza
05-08-2014, 20:28
A nazistowscy Niemcy dobrze sie ubierali, tylko co to ma do rzeczy?

berserk
07-08-2014, 22:08
Chyba rosnie nam nowa "gwiazda"
1. Dziękujemy Ostrowskiej. Chcemy nowego kierownika drużyny...

Piotruś_Pan
07-08-2014, 22:29
Ostrowska Ostrowską, ale nowy spiker komentował wczorajszy mecz:

1. http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=TT33AWhwuq8#t=308
2. http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=TT33AWhwuq8#t=4481
3. http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=TT33AWhwuq8#t=5507

:chees:

Kusza
07-08-2014, 22:34
Ostrowska Ostrowską, ale nowy spiker komentował wczorajszy mecz:

1. http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=TT33AWhwuq8#t=308
2. http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=TT33AWhwuq8#t=4481
3. http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=TT33AWhwuq8#t=5507

:chees:

Przednie! Ostatni raz się tak uśmiałem w '83 :prosze:

klinton
08-08-2014, 07:27
Na stadionie "chuy" na zakończenie lepiej wychodzi :)

Się uśmiałem :)

irasiad
08-08-2014, 10:13
Bardziej wymowne niz transy byloby gdyby Zyleta nie odpowiadala Hadajowi. A z tego co obserwuje wszyscy dobrze sie bawia.

krajes
25-08-2014, 11:31
I co Hadaj nie zamierza odpuścić? Ile jeszcze tych transparentów żeby dojrzał do decyzji?

berserk
25-08-2014, 15:39
z "prośbą" o odejście już były...teraz trzeba zacząć cisnąć mu od hipokrytów:)

arczi
25-08-2014, 15:55
Teraz to już jest jego problem, nie nasz. A my nie powinniśmy wychodzić przed szereg. Zdanie Żylety poznał, niech się ustosunkuje. Brak reakcji, to też reakcja.

Domino KG(L)
25-08-2014, 17:33
Dokładnie. Okaże się czy jest słowny - ergo ma charakter i jaja czy... nie. No chyba , że zacznie bredzić jak były gracz Wojtuś z Bródna, ale nie sądzę.

Piotrase
26-08-2014, 08:32
Dokładnie. Okaże się czy jest słowny - ergo ma charakter i jaja czy... nie. No chyba , że zacznie bredzić jak były gracz Wojtuś z Bródna, ale nie sądzę.

proszę tutaj Bródnem sobie gęby nie wycierać :lol2: ale tak zupełnie na serio to jak może pokazać że ma jaja skoro brzmi jak kastrat? :hmm: generalnie uda że się nic nie stało a transów nie widział, bo jak pisał arczi brak reakcji to też reakcja ;)

Mr Kev
26-08-2014, 12:38
http://legionisci.com/photos15j/15belchatow1_f13.jpg
http://legionisci.com/photos15j/15celtic1PG_f52.jpg
http://legionisci.com/photos15j/15gornik1_f30.jpg
http://legionisci.com/photos15j/15leczna1_f30.jpg
http://legionisci.com/photos15j/15korona1_f47.jpg

Woytek
27-08-2014, 09:50
http://legionisci.com/zdjecia2/2014/1409117486.jpg

więcej tu: http://legionisci.com/news/59407_Wojciech_Hadaj_zlozyl_rezygnacje.html

Niko
27-08-2014, 09:54
Honorowo. :brawo:

operion
27-08-2014, 09:57
Temat do zamknięcia:)Idź Panie w siną dal.....

Bob(L)
27-08-2014, 09:58
Jak udało nam się ustalić, prezes stołecznego klubu nie przyjął jednak tej rezygnacji i chce żeby Hadaj pozostał na stanowisku spikera.

Podczas meczów w europejskich pucharach Wojciech Hadaj i tak nie pełni funkcji spikera, więc o tym czy pozostanie na stanowisku przekonamy się dopiero 13 września podczas meczu ze Śląskiem Wrocław.

legionisci.com

księciuniu
27-08-2014, 09:58
Ciekawe czy przed złożeniem rezygnacji upewnił się, że nie zostanie ona przyjęta? :hmm:

Zaraz pewnie pojawią się jeszcze setki maili i listów od fanów Wojtusia, którzy będą błagać Prezesa żeby nie przyjmował rezygnacji. I głos kibiców zostanie wysłuchany.

I wszyscy będą "zadowoleni" :-

Maciej_L
27-08-2014, 10:06
Ciekawe czy przed złożeniem rezygnacji upewnił się, że nie zostanie ona przyjęta? :hmm:

Zaraz pewnie pojawią się jeszcze setki maili i listów od fanów Wojtusia, którzy będą błagać Prezesa żeby nie przyjmował rezygnacji. I głos kibiców zostanie wysłuchany.

I wszyscy będą "zadowoleni" :-

Nie ma sensu doszukiwać się drugiego dna. Zrobił to co zapowiedział, dzień po 5 meczu złożył rezygnację i zachował się tak jak powinien. To, że prezes jej nie przyjmie to było wiadome od dawna, bo Leśny bardzo go lubi i wie, że jest mnóstwo ludzi na stadionie, która podziela jego sympatie.

księciuniu
27-08-2014, 10:11
A według mnie jest subtelna różnica pomiędzy "rezygnuję", a "składam rezygnację".
Coś jak między premierem podającym się do dymisji, a składającym wniosek o wotum zaufania.

Jzf
27-08-2014, 10:15
A według mnie jest subtelna różnica pomiędzy "rezygnuję", a "składam rezygnację".
Coś jak między premierem podającym się do dymisji, a składającym wniosek o wotum zaufania.

No i to jest sedno tematu, nie ma co już chyba dalej ciągnąć tego...

Kawa
27-08-2014, 10:23

Poza tym co to znaczy, że ktoś nie przyjmuje rezygnacji, skoro pracownik nie chce pracować to nie można go zmuszać.