PDA

Zobacz pełną wersję : Zielu chyba już w pełni sił

Raffi
06-05-2003, 11:42
Nie chcemy Jelenia

Dariusz Dudek najbardziej ucierpiał podczas niedzielnego meczu przy Konwiktorskiej przeciwko Polonii. Jacek Zieliński nadal nie jest w pełni sił. Ireneusz Jeleń w Legii - to plotka.
Dariusz Dudek znów doznał urazu pachwiny. Poloniści po prostu przebiegli się po nim, depcząc korkami - powiedział dyrektor sportowy Legii Janusz Olędzki.

W pełni sił jest natomiast Ajazdin Nuhi, który również opuszczał boisko, kulejąc. Wczoraj normalnie trenował z drużyną. W dalszym ciągu problemy ze zdrowiem ma Jacek Zieliński. - Nie chcę prognozować, bo już raz się zawiodłem. Chciałem wyjść na trening tydzień temu we wtorek, ale nadal moja stopa nie jest zdrowa. Mnie też to oczekiwanie męczy. Na dodatek nie ma żadnej poprawy, a to przecież najwyższa pora, żeby noga zaczęła się goić. Cały czas chodzę na zabiegi i moja kuracja przebiega pod czujnym okiem doktora Stanisława Machowskiego - powiedział najlepszy polski stoper.

We wtorek piłkarze Legii, którzy wystąpili przeciwko Polonii, dostali od trenera Dragomira Okuki wolne. - Nie można stosować żadnej taryfy ulgowej. Nadarzyła się okazja gry w europejskich pucharach, więc trzeba ją wykorzystać. Jestem przekonany, że Groclin, GKS czy Odra jeszcze stracą punkty i kto wie, czy nie pokusimy się nawet o wicemistrzostwo Polski. Trzeba tylko dobrze grać i zwyciężać. Na razie nie zgłaszamy zespołu do rozgrywek Pucharu Intertoto. Mamy na to czas jeszcze przez 10 dni - powiedział Olędzki.
Ostatnio w prasie ukazała się informacja na temat rozmów przedstawicieli Legii z piłkarzem Wisły Płock Ireneuszem Jeleniem. Ponoć młodzieżowy reprezentant Polski z kadry Edwarda Klejndinsta miałby zostać sprowadzony na Łazienkowską. - To bzdura - dementuje Janusz Olędzki. - Jestem mocno zdziwiony, bo z Jeleniem nie rozmawialiśmy. Ktoś puścił plotkę. Z naszej strony nie było żadnych prób "podejścia" do Jelenia. Być może ktoś w Płocku wymyślił sobie, że Jeleniem interesuje się Legia, ale tak na dobrą sprawę, to również w każdym innym mieście Polski każdy może sobie powiedzieć - Legia chce iksińskiego, rozmawiają z nim. A wszystko to wierutne brednie. Ktoś po prostu robi kogoś w jelenia - zakończył dyrektor Olędzki.

Życie Warszawy

MaxyM
06-05-2003, 11:54
Musimy się niestety przyzwyczaić, Ziliński Jacek coraz częściej będzie kontuzjowany lub nie wpełni sił - nic nie trwa wiecznie.

Mazi
06-05-2003, 12:22
Dzisiaj kurna nadeszła mnie jakaś okropna myśl ... w pewnym momencie pomyślałem ,ze dla Zielka mecz z GKSem mógł być juz ostatni ... :( .
Kurna o czym ja myślę :roll:

kamyk
06-05-2003, 12:33
witam na nowym forum szkoda ze nasze stare nie dziala ale jeszcze jest nadzieja! nio to moj pierwszy poscik a tak po zatym to jka by ktos mogl to niech mi przywroci moj banerek pulawy zawsze z legia i moj emblemat "kamyk" albo niech maxymek miz robi nowe z gory dzieki! a co do ziela to po mlau trza sie przyzwyczajac do tego ze zielu bedzie kontuziowany!

dyha
06-05-2003, 14:31
Powninniśmy dziękować Jackowi , że mimo już podeszłego :) wieku gra jeszcze i to lepiej niż niejedan młodziak , Szacunek Mu Za To ! A co do kontuzji to rzeczywiście straszy szybciej złapie ją niż młody bo i ciało odmawia posłuszeństwa .

Luqas
06-05-2003, 16:31
dla Ziela wielki szacunek za to wszystko co zrobił dla Legii.poświęcił jej całe swoje życie i niestety jego piękna kariera dobiega końca.mam nadzieję, że nawet po zakończeniu gry w piłkę nadal będzie związany z Legią.szkoda że znowu odnowiła się kontucja Darka mam nadzieję że szybko wróci do gry :roll:
co do Jelenia to szkoda że Legia nie jest nim zainteresowana bo mógłby stanowić dość duże wzmocnienie dla Legii, wogóle szkoda że Legia mało stawia na młodych.Mieliśmy Mazurkiewicza już go nie ma :cry: Zganiacz jest niewątpliwie dużym talentem ale powinien częściej grać a nie tak jak jest teraz :roll: jeszcze jakby doszedł Jeleń a tu tylko Okuka reszta ok. 25-30 lat :roll:

Nazgul
08-05-2003, 22:00
Z tego co słyszałęm to już gotowy do gry. I on, i Dudi :)

Keleborn
09-05-2003, 09:57
Profesor Zieliński niezniszczalny jest. A tak poważnie - to jasne że nic nie trwa wiecznie - Zielek i tak gra już bardzo długo. Forma ciągle wysoka. :+: I chwała mu za to. :+:

Nazgul
09-05-2003, 10:02
Gra dobrze bo mu nie odbiło jak niektórym :) Czytałem z nim wywiad po tym, jak skończył mu się kontrakt rok temu i przez tydzień był bez klubu. Mówił: "Szok! Nie jestem piłkarzem Legii" i nie wytrzymał. Został, choć w takiej Wiśle bez trudu by się zaczepił i to za sporo lepszą kasę... SZACUNEK!!! :+:

_Bart
09-05-2003, 10:20
Coraz bardziej wątpliwy wydaje się występ Jacka Zielińskiego w niedzielnym Derby województwa mazowieckiego, czyli meczu Legii z Wisłą Płock. Przypomnijmy, że Jacek dostał kontuzji kości śródstopia w meczu z GKS Katowice, kiedy bardzo nieładnie zaatakował go wypożyczony z Legii do "Gieksy", Moussa Yahaya. Zielek wprawdzie brał udział we wczorajszym treningu, ale wogóle nie kopał piłki prawą, kontuzjowaną nogą.

za Legia.Net

p.s. Byłoby bardzo niedobrze gdyby Zielek nie mogl zagrac gdyz Wisła ostatnio gra nieźle i mogą być z nimi kłopoty.

Ostry
09-05-2003, 10:43
Coraz bardziej wątpliwy wydaje się występ Jacka Zielińskiego w niedzielnym Derby województwa mazowieckiego, czyli meczu Legii z Wisłą Płock. Przypomnijmy, że Jacek dostał kontuzji kości śródstopia w meczu z GKS Katowice, kiedy bardzo nieładnie zaatakował go wypożyczony z Legii do "Gieksy", Moussa Yahaya. Zielek wprawdzie brał udział we wczorajszym treningu, ale wogóle nie kopał piłki prawą, kontuzjowaną nogą.

za Legia.Net

p.s. Byłoby bardzo niedobrze gdyby Zielek nie mogl zagrac gdyz Wisła ostatnio gra nieźle i mogą być z nimi kłopoty.

Jeżeli Zielek nie będzie w 100% zdrowy,to niech lepiej nie gra.To mogłoby grozić pogłębieniem kontuzji.Mam nadzieję,że na Widzew będzie już w dobrej dyspozycji.

yusta
09-05-2003, 18:16
Ja mam nadzieję, że Zielu od nowego sezonu będzie występował z opaską kapitana na ręku. Wkurza mnie, że nie on jest kapitanem. Przed derbami była gadka Engela z Olbrychtem i obaj mówili, że derby będą bez dwóch kapitanów na boisku. Nawet nie zauważyli, że od dłuższego czasu kapitanem jest Kucharski. Zielu najdłużej gra w Legii, zawsze jest w równej, wysokiej dyspozycji i opaska jemu się należy!!!

Raffi
10-05-2003, 08:50
Jeszcze trzy dni temu było ze mną źle, ale nastąpiła nagła poprawa. Nie trenowałem od dziesięciu dni, ale wygląda na to, że trener powinien mnie wystawić - mówi Jacek Zieliński przed niedzielnym meczem Legii z Wisłą Płock

Obrońca mistrzów Polski doznał kontuzji dwa tygodnie temu podczas meczu z Dospelem Katowice. Nie wystąpił w derbach z Polonią. - Z moją nogą nie było dobrze, ale trzy dni temu zniknął wylew i mogę normalnie trenować. W piątek jeszcze noga bolała, ale już kopałem piłkę - mówił Zieliński po treningu, który legioniści przeprowadzili na głównej płycie w porze niedzielnego spotkania. - Wszyscy już są zdrowi. Także Darek Dudek i Radek Wróblewski - oznajmił trener Dragomir Okuka.

W Płocku stan gotowości. Odkąd do klubu przyszedł trener Mirosław Jabłoński (z Legią zdobył w 1997 r. wicemistrzostwo i Puchar Polski), drużyna Wisły jeszcze nie przegrała, choć w środę w pierwszym finałowym meczu Pucharu Polski musiała zmierzyć się z liderem ekstraklasy Wisłą, i to na jej boisku w Krakowie. W Warszawie najbardziej będą uważać na Ireneusza Jelenia, którego prasa próbowała w przyszłości kojarzyć właśnie ze stołecznym zespołem. Z legionistów występy w zespole rywala mają na koncie Marek Saganowski i Adam Majewski, który w Płocku się urodził.

W piątek ustalono, że następny ligowy mecz przy Łazienkowskiej odbędzie się w środę 21 maja. Wówczas o godz. 19 Legia zmierzy się z Lechem.
gazeta.pl (http://www1.gazeta.pl/warszawa/1,34870,1468268.html)

Noo, nareszcie, już poważnie się niepokoiłem, bo najbliższe 2 -3 kolejki mogą się okazać decydujące dla końcowego układu tabeli. O czym zresztą przekonaliśmy się wczoraj.............

BENI_żyjenażylecie
10-05-2003, 09:23
SZACUNEK dla Jacka Zielka!!!!!
Miejmy nadzieje, ze to była jego ostatnia kontuzja i, ze złapie forme jakiej jeszcze nigdy nie miał!!! :+: :+: :+: :+: :+:

l_u_k_a_s_z
10-05-2003, 12:19
Ja też mam wielki szacunek dla Jacka Zielińskiego...tyle lat...W tym momencie ciężko sobie wyobrażam Legie bez Niego ale powoli sie zbliza ta chwila :/ On wprowadza taki spokój do drużyny i nie ma co sie bac o jakieś gupie błędy w obronie...tak On w 100% zasługuje na to żeby być kapitanem

mati607
10-05-2003, 13:44
kurde ja to sobie nie wyobrażam jak Jacek nie zagra z Wisłą Płock. Jeszcze dziś sie podkuruje i bedzie gites :)