PDA

Zobacz pełną wersję : Reklama lada dzień

MaxxxiM
03-09-2003, 09:37
Prezes Legii poinformował, że nadal są prowadzone rozmowy ze sponsorem, który chce umieścić logo na koszulkach zawodników Legii. "Finalizujemy już umowę, na razie nie mogę jednak podać żadnych konkretów, bo tak życzy sobie nasz partner" - powiedział Edward Trylnik

no bardzo ciekawe kto bedzie sie bedzie reklamowal. wie ktos moze?

kamyk
03-09-2003, 12:36
moze i wiem kto bedzie na koszulkach bo zobaczcie sami kolporter bedzie bilety sprzedawal zostala umowa podpisana i wielce prawdopodobnie moze byc to wlasnie korporter s.a. na koszulkach naszej druzyny takie mam jakies pzreczucie!

Kakarotto
03-09-2003, 13:22
a czy to wazna kto bedzie nas sponsorowal najwazniejsze jest to ze bedzie sponsor :D:D:

MaxyM
03-09-2003, 14:42
Browar Lech... Podobno. 8-

Yevaud
03-09-2003, 14:43
Kolporter takim najpoważniejszym sponsorem nie jest. Mimo całego rozmachu z jakim wszedł na rynek, znacznie przegrywa z Ruchem. A Ruch sponsorowany przez Ruch do potentatów nie należał.

qwerty1234
03-09-2003, 14:53
Koszulki czy całokształt? 8- 8- :oho:

MaxyM
03-09-2003, 14:55

Koszulki... Andrzej też o tym wspominał w którymś poscie.

Aureliusz
03-09-2003, 15:12

Koszulki... Andrzej też o tym wspominał w którymś poscie.
Mówisz powaznie? Bo dzisiaj wyczytałem:

Lech sponsorem Górnika

Górnik Zabrze uzgodnił warunki umowy sponsorskiej z Browarem Wielkopolskim "Lech". Prezes Zbigniew Koźmiński oczywiście nie chciał zdradzić szczegółów finansowych kontraktu. Wiadomo jednak, że w zamian za pewne pieniądze Lech będzie miał wyłączność na stadionie w swojej branży.- Oznacza to, że na stadionie pojawią się reklamy Lecha, ale również np. to, że w pubie sprzedawane będzie piwo tylko tej firmy - powiedział Zbigniew Koźmiński.

Wciąż trwają poszukiwania innych sponsorów. Kierunek włoski wybrał Marek Koźmiński. Niewykluczone, że już wkrótce na Górniku wyłączność na sprzedaż kawy będzie miał jeden z włoskich producentów.

źródło: Przegląd Sportowy / Tempo

No to by oznaczała inwazję Lecha na całą Polskę

Mini
03-09-2003, 15:17
jedno lepsz od drugiegi. jak to będzie wyglądac jak w meczu Legia-Lech napis Lech na koszulce będzie mieć Legia???
a Kolporer przestał się Koroną zajmować? i ciekawe dlaczego tylko w 4 miejscach a w Ursusie w ich kiosku nie można kupić. :fu:

MaxxxiM
03-09-2003, 15:29
jedno lepsz od drugiegi. jak to będzie wyglądac jak w meczu Legia-Lech napis Lech na koszulce będzie mieć Legia???

jest tylko pytanie, co bedzie trudniej zniesc? logo Lecha na koszulkach pilkarzy, czy w przypadku braku innych sponsorow coraz gorsza sytuacje finansowa klubu i wszystkie zwiazane z tym konsekwencje.

Nazgul
03-09-2003, 16:06

jest tylko pytanie, co bedzie trudniej zniesc? logo Lecha na koszulkach pilkarzy, czy w przypadku braku innych sponsorow coraz gorsza sytuacje finansowa klubu i wszystkie zwiazane z tym konsekwencje.

Wymyślacie problemy, Panowie.
A może na koszulkach będzie logo 10,5?

Sinuhe
03-09-2003, 18:25
Lech? Ciekawe... Jak to ma się do przyszłego (?) sponsoringu drużyny Lecha przez Kompanię Piwowarską? Nie klei mi się to cosik...

[marcin]
03-09-2003, 19:30
No tak jak nie bylo sponsora to i dalej niema aco do sponsorowania prze browary lech to czemu nie zapewen wejdzie tam ten (zapomnialem :/ )jest tesz mozliwosc sponsorwanai Legiii lecha :)

Endrju
03-09-2003, 22:15
Ja mam przeczucie ze to nie będzie wcale piwko tylko ... firma Jakubasa 8-

szczepan
03-09-2003, 22:23
a ja juz dawno stwierdzilem ze jakiekolwiek przewidywanie w sprawach Legii to gra ryzykowniejsza niz gra w stsach...

Nazgul
04-09-2003, 00:03
a ja juz dawno stwierdzilem ze jakiekolwiek przewidywanie w sprawach Legii to gra ryzykowniejsza niz gra w stsach...

Dlaczego?
Prwdopodobieństwo że dane zdarzenie wystąpi jest tym większe, im bardziej NIE CHCEMY by ono wystąpiło. Proste. Jak grałem w totka piłkarskiego wiele meczów obstawiałem w ten sposób. 13 ni emiałem nigdy, ale 11 się zdarzały, raz 12...

*PRZEMO*
04-09-2003, 21:11
8- mam nadzieje ze to tylko plotka. wolalbym a nawet powinno tak byc ze Krolewskie sponsoruje Legie, no jak by bylo EB tez bym sie nie obrazil ;)

szczepan
04-09-2003, 22:42
Lech zainwestowal podobno w Gornika wiec raczej watpie... ale moze Tyskie (tez Kompania Piwowarska)... albo Grupa Zywiec...

crolick
04-09-2003, 22:52
a co z krolewskim, qtore swego czasu mialo zainwestowac w nasz klub?!

szczepan
04-09-2003, 22:57
krolewskie zostalo wykupione przez jakis austryjakow a Ci przez Heinekena...

sadze ze jutro na meczu zobaczymy juz reklame...

crolick
04-09-2003, 22:58
krolewskie zostalo wykupione przez jakis austryjakow a Ci przez Heinekena...

sadze ze jutro na meczu zobaczymy juz reklame...
na koszulkach?!

szczepan
04-09-2003, 22:59
no sadze ze tak... ze to bedzie dobry moment do inauguracji :D

crolick
04-09-2003, 23:01
ooo fajo :) nie wiesz czy bedzie zmiana na koszulkach, czy tylko dostawia logo z przodu?!

i czy jest szansa na wieksza inwestycje, czy to tylko koszulkowy sponsoring?

szczepan
04-09-2003, 23:03
croclick zeby nie bylo ja tylko przypuszczam... takie gdybanie...

arczi
05-09-2003, 08:49
Mój kolega ma kolege który ma kuzyna, który to ma szwagra który pracuje na stacji benzynowej i który to usłyszał podczas tankowania jak taki jeden rozmawiał przez telefon że na koszulkach ma się znalezc logo Porsche :>
Panowie (i panie) bez jaj. Skąd wy niby macie takie świetne kontakty?
Podobno i podobno. Słyszalem już o conajmniej 5 potencjalnych sponsorach (inwestorach?). Poczekajcie z tym gdybaniem...
Samo wyjdzie w praniu.

Mini
05-09-2003, 09:25
Mój kolega ma kolege który ma kuzyna, który to ma szwagra który pracuje na stacji benzynowej i który to usłyszał podczas tankowania jak taki jeden rozmawiał przez telefon że na koszulkach ma się znalezc logo Porsche

moze to o polonii? :>

*PRZEMO*
05-09-2003, 19:17
Mój kolega ma kolege który ma kuzyna, który to ma szwagra który pracuje na stacji benzynowej i który to usłyszał podczas tankowania jak taki jeden rozmawiał przez telefon że na koszulkach ma się znalezc logo Porsche

moze to o polonii? :>

taaaa a moze Gwardia... jescze czego! ;)

Luk@s
07-09-2003, 13:47
8- mam nadzieje ze to tylko plotka. wolalbym a nawet powinno tak byc ze Krolewskie sponsoruje Legie, no jak by bylo EB tez bym sie nie obrazil ;)

EB siuski...
Krolewskie mogloby byc ale nie wiem czy dali by rade byc samodzielnym sponsorem

Cypis
07-09-2003, 14:14
Prezczytalem zdaje sie w Zyciu Warszawy ze mecz z Partizanem zasponsorowala firma Zepter i to ona przymierza sie do umieszczenia reklamy na koszulkach. Jak bedzie zobaczymy gdy pilkarze wybiegna w koszulkach z reklama i wtedy dobiemy sie czy ktos z nas mial racje.

MaxxxiM
07-09-2003, 15:43
Prezczytalem zdaje sie w Zyciu Warszawy ze mecz z Partizanem zasponsorowala firma Zepter i to ona przymierza sie do umieszczenia reklamy na koszulkach. Jak bedzie zobaczymy gdy pilkarze wybiegna w koszulkach z reklama i wtedy dobiemy sie czy ktos z nas mial racje.

kiedys poazywali film o Zepterze. koles sprzedawal garnki i wjezdzal ludziom na ambicje i motywowal ich do ciezszej pracy :)
ale niech bedzie i Zepter.

Ultra LW
07-09-2003, 18:52
A może firma "ZEPTER"? Sponsorowali ostatnie spotkanie na Legii z Partizanem. Goście w kurtałkach z logo Zeptra na około boiska jakieś bannery a i Hadaj w czasie meczu poinformował o fakcie sponsorowania spotkania. Może to coś na przyszłość? :hmm: :>

MaxxxiM
08-09-2003, 10:08
LegiaLive:

Sponsorem piątkowego meczu Legii z Partizanem był Zepter International. Wojtek Hadaj trzykrotnie podczas spotkania informował o tym fakcje. Na krytej rozdawane były również kurtki z logo Zeptera. Wiadomo, że obie firmy prowadzą rozmowy, ale w tej chwili jeszcze nie jest przesądzone czy ta międzynarodowa firma będzie wspierała Legię.
"Logo Zeptera nie będzie widniało na koszulkach Legii. Firma ta jednak będzie z nami współpracowała w inny sposób. A mianowicie będzie to sponsoring oprawy spotkań Legii. Więcej informacji na ten temat, a także możliwe pewne rozstrzygnięcia spodziewane są w przyszłym tygodniu." - powiedział prezes Legii Edward Trylnik portalowi SportoweFakty.pl.
W Zepterze także nie ukrywają, że zamierzają inwestować w piłkę nożną. Jak będzie wyglądała dalsza współpraca... zobaczymy.

Beny
08-09-2003, 10:37
LegiaLive:

Sponsorem piątkowego meczu Legii z Partizanem był Zepter International. Wojtek Hadaj trzykrotnie podczas spotkania informował o tym fakcje. Na krytej rozdawane były również kurtki z logo Zeptera. Wiadomo, że obie firmy prowadzą rozmowy, ale w tej chwili jeszcze nie jest przesądzone czy ta międzynarodowa firma będzie wspierała Legię.
"Logo Zeptera nie będzie widniało na koszulkach Legii. Firma ta jednak będzie z nami współpracowała w inny sposób. A mianowicie będzie to sponsoring oprawy spotkań Legii. Więcej informacji na ten temat, a także możliwe pewne rozstrzygnięcia spodziewane są w przyszłym tygodniu." - powiedział prezes Legii Edward Trylnik portalowi SportoweFakty.pl.
W Zepterze także nie ukrywają, że zamierzają inwestować w piłkę nożną. Jak będzie wyglądała dalsza współpraca... zobaczymy.

Nie wiem, czy to dobry pomysł! Że niby dawaliby pieniądze na race, szarfy, kartoniady, no i może jeszcze sektorówkę z logo sponsora?! Wiem, że kasa jest potrzebna, ale do tej pory ludzie odpowiedzialni za oprawę jakoś sobie radzą! Pożyjemy zobaczymy, w sumie jakaś forma współpracy w tym zakresie na lini kobice - klub - sponsor na normalnych i zdrowych zasadach mogłaby być z korzyścią dla wszystkich.

Raffi
08-09-2003, 11:23
Na razie nie wiadomo, co "autor" miał na myśli mówiąc o oprawie spotkań. Przyjmujemy słownictwo kibicowskie, ale niekoniecznie Trylnik musi mieć na myśli to samo.

Beny
08-09-2003, 11:31
Na razie nie wiadomo, co "autor" miał na myśli mówiąc o oprawie spotkań. Przyjmujemy słownictwo kibicowskie, ale niekoniecznie Trylnik musi mieć na myśli to samo.

... i to jest pewne, że myśli o czymś innym! ;)

szczepan
08-09-2003, 16:56
1)sadze ze chodzi pewnie o jakies atrakcje w stylu oplata za Hasao albo jakies konkursy w przerwie lub tym podobne... raczej watpie zeby chodzilo o oprawe na trybunach... a jezeli jednak o to to:
2)ja jestem przeciw... bo to nie jest sprawa kibicowska bo Zepter nie robi tego ze lubi Legie ale pewnie bedzie czegos chcial... (kartoniada z Logo :P lol)