PDA

Zobacz pełną wersję : A to ci heca!

Klusek
02-09-2003, 12:43
http://www.90minut.pl/news.php?id=62917

Niby za "tempem" to podają ale brzmi ciekawie. Koniec marzeń?

MaxyM
02-09-2003, 12:47
Next Baszczyński, Głowacki i Szymkowiak... Wisła - środek tabeli.

arczi
02-09-2003, 12:49
To było pewne. Blamaż w LM, duże osłabienie zespołu, kiepska atmosfera w drużynie. Maciuś chce szybko uciec z tonącego okrętu.
Skoro Kosowski mógł, Kuźba i Uche (?) też, to dlaczego i nie on?
Ja tam płakać nie będę jak odejdzie... tylko czy ktoś go będzie chciał. Inaczej. Czy ktoś za niego zapłaci millionik albo i dwa, bo pewnie tyle za niego krzyknie Fujarek Cupiałek.

Krzpac
02-09-2003, 13:19
Next Baszczyński, Głowacki i Szymkowiak... Wisła - środek tabeli.

nie mów hop...

PS.
wam tez w niedługiej przyszłosci sagan powie narazie... '8

crolick
02-09-2003, 13:56
ja mu sie tam nie dziwie. ciupial zrobil go w balona, bo zuraw liczyl ze podpisze kontrakt, a prezes zatrzyma wszystkich w druzenie i doqpi kogos i lm jak w banq, a tu doopa zbita i blada. wiec uwazam ze robi slusznie

co do sagana - pewnie neidlugo niestety tak [pewnie po tym sezonie, jesli juz nie w przerwie zimowej...]

MaxxxiM
02-09-2003, 14:29
o Zurawiu pisalismy niedawno po drugim meczu z RSC. Nic dziwnego, tez chce troche Euro zarobic. tym bardziej, ze ma wieksze szanse na dokonanie czegos niz kolega Kosowski.

a o Sagana sie nie ma co marwtic poki co. Na razie jest i chyba zanim odejdzie to bedzie chcial cos z Legia osiagnac.

Raffi
02-09-2003, 15:18
co nie zmienia faktu, że Basałaj nie chce go sprzedać (tak przynajmniej zapowedział)

Grabo
02-09-2003, 16:37
Jeszcze zobaczymy jak to będzie ,bo to news za Tempem.
Nie zdziwiłbym się jednak gdyby sie tak stało ,bo on przerasta reszte drużyny i pewnie niebardzo chce mu sie grac z jakimiś Paterami i Brazyliami.
Na zachodzie grozi mu ławka-zawszse ma kłopoty z aklimatyzacją w nowym klubie czy kadrze.

MaxxxiM
02-09-2003, 16:39
co nie zmienia faktu, że Basałaj nie chce go sprzedać (tak przynajmniej zapowedział)

on duzo roznych deklaracji juz wyglaszal i roznie z tym bylo.
sporo zalezy od tego jak sie skonczy sprawa z Uche.

Wasil
02-09-2003, 19:07
Wisła staje się coraz słabsza ,jeśli odejdzie jeszcze Żurawski to nie wróży im nic dobrego. ,ale z tego co wiem zrobili "wzmocnienia" Magiere z Gwarka Zabrze i jakiegoś kanadyjskiego napastnika.

szczepan
02-09-2003, 19:19
akurat Zurawia rozumiem bo moze czuc sie zawiedzony... kto by nie byl w takiej sytuacji jak oni...

MaxxxiM
02-09-2003, 19:31
akurat Zurawia rozumiem bo moze czuc sie zawiedzony... kto by nie byl w takiej sytuacji jak oni...

kazdy by byl zawiedziony. on jedyny chyba z calej tej ekipy eksportowej mial jakis sentyment do Wisly . ale teraz kiedy LM odjechala, a w PUEFA tez chyba nic wielkiego sie nie zapowiada, chce odejsc. i pewnie predzej czy pozniej odejdzie. takim napastnikiem na pewno bedzie kilka klubow zaintersowanych

szczepan
02-09-2003, 19:56
napewno... ale takze od tego co ma w kontrakcie zapisane...

MaxxxiM
02-09-2003, 20:08
napewno... ale takze od tego co ma w kontrakcie zapisane...

tak samo jak ciekawe jest co ma w kontrakcie Uche i jak sie ta sprawa zakonczy. a jesli ZUraw mowi ze zima chce odejsc to chybatez ma jakis zapis.
a tak w ogole rozpie :* taka pake to szok. ale jakby to powiedzial Wojcik - Kasa misiu kasa

szczepan
02-09-2003, 20:31
ale to nie tak ja nadal sie dziwie co Cupial wykombinowal... chociaz z drugiej strony to moze wina Kasperczaka ktory uznal ze potrafi czynic cuda...

Grabo
02-09-2003, 21:43
chociaz z drugiej strony to moze wina Kasperczaka ktory uznal ze potrafi czynic cuda...
Kasperczak jest świetnym trenerem ,jeśli chodzi o taktyke i takie tam bajery ,ale chyba nie zna się specjalnie na transferach.Taki Brasilia,to może byłby dobry do Kolportera ,a nie do drużyny z ambicjami gry w LM.
Podobno z Bastii wyleciał właśnie za transfery(Mario Piekario).

szczepan
02-09-2003, 21:57
tzn. ja poprostu uwazam ze Kasperczak pomyslal sobie ze skoro wylansowal paru graczy to zrobi to np.: z Nowotczynski ktory jednak okazal sie drewnem...

MaxxxiM
02-09-2003, 22:52
tzn. ja poprostu uwazam ze Kasperczak pomyslal sobie ze skoro wylansowal paru graczy to zrobi to np.: z Nowotczynski ktory jednak okazal sie drewnem...

wypromowal ich jednak tylko do pewnego stopnia. bardzo dobrze grali w tym zestawieniu, ale kiedy sie porozjedzali to juz nie jest tak wesolo. Kosowski pojechal pogral, zobaczyl ze w Niemczech takich jak on i lepszych jest cale mnostwo i wymieka. Kuzba tez chyba wielkiej kariery nie robi, poki co to wlasnie w Wisle mu sie wiodlo najlepiej.
Kasperczak byl b.dobrym pilkarzem i jest b.dobrym trenerem. ale menadzerem to juz chyba nie jest takim dobrym. ale ze tez Cupial pozwolil na takie historie? mogl sie jeszcze szarpnac i sypnac groszem. zatrzymalby ekpie i gdyby awansowali do LM to zwrociloby sie z nawiazka, a tymczasem same straty. ale w sumie to nie nasze zmartwienie. choc mielismy juz podobne

MaxxxiM
03-09-2003, 10:11
chyba jednak nie jest to plotka. tym razem Wyborcza napisala:

Maciej Żurawski chce opuścić Wisłę Kraków, a jego transferem zainteresowane jest poszukujące napastników Schalke Gelsenkirchen.

O zamiarze opuszczenia Krakowa najlepszy zawodnik mistrzów Polski powiedział dziennikarzom podczas zgrupowania kadry we Wronkach. Główny powód to niezakwalifikowanie się Wisły do Ligi Mistrzów. Także podczas ostatniej przegranej w lidze z Amicą Żurawski, który w zeszłym roku przedłużył umowę z krakowskim klubem do 2007 r., coraz częściej rozkładał ręce, widząc nieporadność zespołu. Nie mógł się pogodzić, że to już nie ta sama Wisła, co w minionym sezonie, a działacze zamiast wzmacniać zespół, osłabiają go (odeszli Kamil Kosowski i Marcin Kuźba, a Kalu Uche został zawieszony za odmowę występu w meczu eliminacji Ligi Mistrzów z Omonią Nikozja).

Najwcześniej Żurawski będzie mógł odejść z Wisły zimą, bo wczoraj w Europie zakończył się okres transferowy. Ostrzą sobie na niego zęby menedżerowie Schalke i niewykluczone, że zimą napastnik mistrzów Polski odejdzie do tego klubu.

- To jest nie w porządku! Normalnie by było, gdyby Maciek przyszedł do nas i powiedział nam o swych zamiarach, a nie rozpowiadał o tym dziennikarzom - stwierdził wiceprezes Wisły SSA Zdzisław Kapka. - Dlatego ja nie mogę na razie nic komentować, bo nie mogę opierać swej wiedzy na faktach, które przeczytałem w gazetach.

- Czy możemy porozmawiać? - zapytaliśmy wczoraj po treningu trenera Wisły Henryka Kasperczaka.

- Pan już napisał wszystko i teraz długo będzie pan musiał czekać, zanim udzielę panu wywiadu - odparł obrażony trener.

- Nie martwi pana, że kapitan zespołu Maciej Żurawski chce opuścić Wisłę? - nie daliśmy za wygraną.

- To jego się pytajcie, dlaczego chce od nas odejść - zakończył rozmowę Kasperczak.

Sam prezes Wisły Bogdan Basałaj zdecydowanie zaprzecza, jakoby klub miał w planie sprzedanie Macieja Żurawskiego. - Na razie nie ma takiej szansy. Ale trzeba pamiętać, gdzie jest polska liga, a gdzie niemiecka. Jednak gdyby nawet ktoś zgłosił się teraz po Maćka, to nawet nie podjęlibyśmy rozmów - zapewnia.

o kim to bylo ostatnio, ze nie ma szansy na odejscie? wysycha Wisla, wysycha