PDA

Zobacz pełną wersję : Inne fora

Aureliusz
12-05-2003, 15:20
Ciekawi mnie, czy wypowiadacie się także na innych forach, niekoniecznie tych piłkarskich, czy sportowych.

Scorpion
12-05-2003, 15:35
ja tylko tu i na TWSD 8o

no i dawniej dołączyłem sie do akcji na forum Pokemon Freinds :buhaha: :buhaha: :buhaha:

legart
12-05-2003, 15:42
Ja się wypowiadam czasami na "drzewkowym" forum Legii, forum Widzewa, forum Wisły, filmowym forum Takiegoowakiego, na Piotrovii trochę jaj sobie porobiłem jako gość (ale bez bluzg) i byłem jednodniowym gościem forum pokemonów (przynajmniej wiem jak smakuje ban 8- )

Cipciuś
12-05-2003, 15:44
esli chodzi o sportowe to raczej tylko nasze forum :P Bywam jeszcze na forum bukmacherskim oraz czasem wpadam na forum Wisły i KSP - sporadycznie RTS.

Ostry
12-05-2003, 15:46
Wypowiadam się głównie tutaj.Jestem zarejestrowany na legia.net,ale to takie forum zastępcze.Pisałem tam jak nasze nie działało.Może w końcu zacznę się udzielać na jakimś forum CM.

Tomi
12-05-2003, 15:56
Ja tylko tu, jestem jeszcze zarejestrowany na legia.net ale mam tam chyba jeden post i na forum KSP - można sie nieźle pośmiać. kiedyś pisałem na kibice.pl ale jak zmienili forum to przestałem....

yakuza
12-05-2003, 15:57
Czasami na forum Wisły ale raczej tylko wtedy kiedy nasze nie działa ;)

Cube
12-05-2003, 16:29
ja tylko na naszym forum - na forum Wislackie czy Widzewa wpadam czasem jak sie cos ciekawego dzieje , ale tylko poczytac :)

c_zary
12-05-2003, 16:52
W trakcie awarii troche blakalem sie po innych forach ale teraz pisuje juz tylko tutaj, gdzie indziej od czasu do czasu tylko sobie poczytam.

yusta
12-05-2003, 17:10
Często odwiedzam legia-forum.prv.pl, czasami coś maznę na forum Kucharza, jeden wpis na forum GKS (przed meczem z Nami, bo byłam pod wrażeniem tego, że nie bluzgali na Legię, a w ich wypowiedziach trudno było doszukac się napinactwa), no i przoduję na forum Ligi Fanów, z racji tego że prowadzę im stronkę i jestem tam modem :]
Czytam czasami wpisy na forach Wisły, Widzewa, Piotrcovii :rotfl:, Zagłębia i Pogonii.

Ewelina
12-05-2003, 17:18
Moja postac wypowiada sie głownie tutaj i dąży do tego zeby sie TYLKO tu zadomowic :) na forum Wisły dostalam bana, wiec wypowiadam sie tam czasem pod innym nickiem. Czasem zaglądne na forum na Legia.net, na forum Craxy (tylko czytam) na forum ŁKSu :)

bemowiak
12-05-2003, 19:04
ja czasami na tym forum co ma link na legialive zwanym drzewkowym oraz na Polonii ale to sporadycznie

dyha
12-05-2003, 19:14
NO ja tu i na www.legia-forum.prv.pl

Mazi
12-05-2003, 20:49
www.legianet.com , www.ultras.pl yyy przegladam forum na www.cm4.pl , sporadycznie www.legia.net yyy to chyba wszystko .

aaadamm
12-05-2003, 22:06
www.legianet.com , www.ultras.pl

ja tylko te..i jeszcze lokalne forum lokalnej druzyny :P:P:P

emde
12-05-2003, 22:32
Czasami legia.net no i przegladam od czasu do czasu fora: Zagłębia, Pogoni, GKSu, Widzewa, Lecha, Śląska. No i kibice.pl i sfd.pl

MaxyM
12-05-2003, 23:15
Kiedys sie udzielalem na forum onetu ale po jakims kolejnym skandalu politycznym, wyslalem posta i dostalem odpowiedz na maila, ze za takie wypowiedzi moze byc sad i wiecej pisac mi nie dali 8- 8o .

_Bart
12-05-2003, 23:23
a ja jestem obecnie wierny Naszemu Forum, kiedys pisywałem na drzewkowym (na te chyba niestety byłem zbyt głupi gdyż nie rozumiałem przesłań niektórych osób, choć obecnie je przeglądam i staram się rozkminiać o so chodzi), na Ultras.pl (ale jakoś przestałem po zimie).
A przeglądam wszystkie fora na których są jakieś Ciekawe dyskusje i staram się nie mieć nic do powiedenie jeśli ten temat mnie nie dotyczy. (jak to mawiała babcia ALFa "jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej nic nie mów" ale mówiła mu też żeby "nigdy nie bawić się jedzeniem" a ALF lubił się bawić ze Szczęściarzem :rotfl: )

Łysolek
13-05-2003, 00:39
Dla mnie istnieje w tej chwili tylko to forum ... inna sprawa że nie mam tyle czasu żeby jeszcze winnych sie wpisywać ... naprawe duzo pracy jest przy tym , tym bardziej będąć modem :D:D:D

Afgan
13-05-2003, 07:23
hmm udzielam sie rzadko na forum "nielicznych ale.." no i tutaj...ale tez niestety rzadko z powodu braku czasu...szkola '8 8)

Arturro
13-05-2003, 07:42
Ja jestem zalogowany na forum Widzewa i Lecha , ale na forum lechitów strasznie mało się dzieje ...

kamyk
13-05-2003, 09:53
ja sie obecnie tylko tu wypowiadam i kiedys jeszcze bylem zalogowany na forum wisly ale " planc" mnie zategowal bo zbytnio okazywalem im jak on najezdza na legiie i jak zachowuje sie u nas na forum jaki on jest grzeczny a u siebie jak na nia jedzie !

PRASKI
13-05-2003, 13:59
ja tutaj i na forum lecha :buhaha:

Kiju
13-05-2003, 14:05
ja sie obecnie tylko tu wypowiadam i kiedys jeszcze bylem zalogowany na forum wisly ale " planc" mnie zategowal bo zbytnio okazywalem im jak on najezdza na legiie i jak zachowuje sie u nas na forum jaki on jest grzeczny a u siebie jak na nia jedzie !

hehehe.....pamiętam tę kolezenską wymiane postów.No cóz,kto by wtedy pomyslał ze zostaniecie tak dobrymi kumplami. :>

Ja jestem zalogowany tutaj,na forum Wisły(lecz bardzo dawno temu sie u nich wpisalem) i oczywiscie na forum Widzewa.

Legia_____
13-05-2003, 15:07
Na forum legia.net na forum Cezarego Kucharskiego, na roznych innych forach niezwiązanych ze sportem (pod innym nickiem :) )

Aureliusz
13-05-2003, 15:23
esli chodzi o sportowe to raczej tylko nasze forum :P Bywam jeszcze na forum bukmacherskim oraz czasem wpadam na forum Wisły i KSP - sporadycznie RTS.
A jaki adres ma to forum bukmacherskie, bo chciałbym przejrzeć sobie.

Luk@s
13-05-2003, 15:36
Jak byla awaria to pisalem troche na innych, teraz tylko tu, czasem na Polonijnym forum cos sprostuje :D a inne przegladam i czasem cos skrobne...

Lakers
14-05-2003, 08:49
www.legianet.com
www.legialive.pl
www.ultras.pl
www.pogoń.v.pl
a od przedwczoraj:
www.dhfc.nl/forum/ ;) ale to był moj błąd bo tam sie nic nie dzieje bez kitu ! ale odpisali mi i za to + :_)

Luqas
14-05-2003, 12:54
ja jak już to na forum Arsenalu i praktycznie tyle,od czasu do czasu wpadam na forum Wisły

R@dek (L)
14-05-2003, 13:23
Ja ostadnio z braku czasu nawet tu żatko zaglądam ale trzeba to nadrobić :] A z innych for to tylko przeglądam

Aureliusz
14-05-2003, 17:02
Właśnie znalazłem fajne forum dla CeeM-Maniaków.
http://www.forum.cm4.pl//

Agusia
14-05-2003, 19:21
Ja tylko tu, jestem jeszcze zarejestrowany na legia.net ale mam tam chyba jeden post i na forum KSP - można sie nieźle pośmiać. kiedyś pisałem na kibice.pl ale jak zmienili forum to przestałem....
zmienili to forum kibice.pl...mógłys zapodać linka, bo ja myślałam że wogóle już nie ma tego forum

A ja oprócz tego forum jestem jeszcze zarejestrowana na forum Wisły,na legia.net na Widzewie, i na kilku innych ale właście tylko na waszym forum i na TWSD pisuje posty :)

Menel
15-05-2003, 09:40
Legart
To Ty pisujesz coś na naszym forum? '8

Cube
Co to za niunia w tym Twoim awatarku?

Co do wesołego "forumowania" to oczywiście wiślackie, debiut na Waszym, oraz "cośtamcośtam" na forum Widzewa. Ale to mnie Planki namówił.

legart
15-05-2003, 09:49
Legart
To Ty pisujesz coś na naszym forum? '8

Witaj Menel :piwo2: , z pisaniem to sam nie wiem, ale jakiś złośliwy Wasz moderator ostanio przyznał mnie rangę nabijacza postów 8- i pięć gwiazdek :cz: , to ja się pytam (a skromny jestem) na co mnie to, nie wiem, nie znam, zarobiony jestem :pic: :piwo:

Menel
15-05-2003, 09:56
jakiś złośliwy Wasz moderator ostanio przyznał mnie rangę nabijacza postów 8- i pięć gwiazdek
Nie moderator, tylko SYSTEM :> A z SYSTEMEM nie ma żartów 8)
Gwiazdek jest pińć. I do tego białch... bieluteńkich :D

legart
15-05-2003, 10:15
jakiś złośliwy Wasz moderator ostanio przyznał mnie rangę nabijacza postów 8- i pięć gwiazdek

A za sto postów nasz sytem odwdzięczy Ci się elką =P :cz:

Menel
15-05-2003, 10:37

A za sto postów nasz sytem odwdzięczy Ci się elką =P :cz:
No jam przyzwyczajon do robienia SYSTEMU w ciulika. Przy 99 zmienię sobie nika =P