PDA

Zobacz pełną wersję : nasze granice / FC, kibice Legii spoza W-wy

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

Juruś
02-08-2013, 22:55
Arka z Rucianego ma nawet własną flagę "Mazurska Arka", a Lech to rzeczywiście ten z tej 2000 wioski. Ruciane i tamtejszy MKS od zawsze byli nastawieni anty Pisz, gdzie dominuje Lechia. Stąd zapewne pomysł na wspieranie Arki.

http://www.arkowcy.pl/static/800x600/4bbd04_arka-sektor-ostroda.jpg

Majkelo
02-08-2013, 23:30
To co ze wies? Nie ma ich duzo ale sa.
http://www.arkowcy.pl/artykul/3733/mazury-cup.html

Cieszy bardzo, że w takich miejscowościach fan club Arki działa aktywnie i zyskuje siłę, którą może skutecznie przeciwstawić się przeciwnikom. Młodzież zdążyła już zakorzenić w sobie miłość do Arki i kwestią czasu jest częstsze pokazywanie się na meczach u siebie, czy na wyjeździe. Oby wszystko szło w dobrym kierunku, bo na razie możemy być dumni, że fan club Ruciane-Nida godnie reprezentuje barwy MZKS-u. Tak trzymać! Dzięki Arka, dzięki Lech ze Świętajna.

GerbaPL
02-08-2013, 23:33
Ja osobiście jestem pełnym Legionistą chociaż pochodzę spod Płocka. Jest tu kilka Legionistów ale niewiem czy to nie sezonowcy. A w tym Płocku to nieprawda że jest Wisła Płock bo bardzo śmierdzi żydzewem i pyr jak w worku u rolnika. Ja osobiście z pochodzenia jestem warszawiakiem i jestem za Legią.

Alek
02-08-2013, 23:40
Także słyszałem o Cracovii FC Mazury. Oprócz z wiki , bardziej konkretnych informacji nie znalazłem , a tam było napisane , że działali do 2010 , a grupa zrzeszała ok.15 osób.

BartoszKwidzyn
05-08-2013, 20:59
Witam braci ! Młoda ekipa Kwidzyńskich Legionistów/ Rodła Kwidzyn pozdrawia ! sportowy MŁODY Kwidzyn

http://i39.tinypic.com/34te9sz.jpg

BladaTwarz
05-08-2013, 21:26
Zdjęcia nie grają roli, trenujcie, ale po co to wrzucanie do sieci? Myślicie, że trudno rozkminić miejscówkę itp. zastanówcie się.....Powodzenia

BartoszKwidzyn
06-08-2013, 21:58
U nas jest troszkę inna specyfika. Akurat w mieście około 40 tysięcznym gdzie mamy tak naprawdę dwie profesjonale siłownię nie trudno nas rozkminić, zresztą każdy wie gdzie chodzimy i nie mamy zamiaru się ukrywać w jakikolwiek sposób. Zdjęcie jakich wiele, propagandowych, kilka osób z młodych i tyle. Trzeba ruszyć dupy, i o to też chodzi by przyciągać do sportu a nie do melanżu. Ale rozumiem o co Ci chodzi, tyle że nie oceniaj z punktu widzenia Warszawy bo to troszkę inna sytuacja, inne ryzyko :). Trzymajcie się.

POMPEY04
06-08-2013, 22:42
taaaaa.......:bravo:

POMPEY04
07-08-2013, 08:28
tylko ze w Kwidzynie to codziennosc,ciagaja i psy i notorycznie wjezdzaja inne ekipy,rozumieja to pewnie wszyscy ktorzy mieszkaja z wrogami lub na wrogim terenie

Adam11Konin
08-08-2013, 17:46
Witam wszystkich kibiców Legii, mam dwa pytania.
Pierwsze:
Czy jest tu ktoś z Konina (wlkp.) bądź bliskich jego okolic, jeśli tak to proszę o kontakt na priv :)
Drugie:
Legia oprócz zgód z Juve czy Den Haag ma jeszcze jakieś zagraniczne układy ?

Pozdro z Wielkopolski !

BartoszKwidzyn
11-08-2013, 21:47
A co tam, uaktualniamy. Sezon V ligowej szarości rozpoczęty. Rodło jest w praktyce FC Legii więc wrzucę z dwie fotki

http://i42.tinypic.com/20a8evs.jpg

http://i43.tinypic.com/npf4ar.jpg

A tutaj jeszcze jako że jestem reprezentantem młodej ekipy to uzupełniam poprzednią fotkę o kilka młodszych osób które zaczynają przygodę, część ekipy.

http://i39.tinypic.com/fmszec.jpg

Trenować młodzi !!

Pozdrowienia dla Chełmży !!

WRKS
16-08-2013, 00:19
Wie ktoś może jak wygląda sytuacja w Mszczonowie?

EDIT: Spotkałem tam dzisiaj przez przypadek Żyro :)

ERL
16-08-2013, 18:23
Walczyć , trenować , LEGIA musi panować .

Nordavind
22-08-2013, 12:36
Dzień dobry.
Mam prośbę, mógłby ktoś opisać Augustów? Kibice Sparty są pro-Legia?
Jeśli jest ktoś z okolicy to prosiłbym o odpowiedź, jak również czy w Augustowie występują jakieś suwalskie, olsztyńskie tudzież białostockie elementy.

BartoszKwidzyn
31-08-2013, 21:30
Rodło Kwidzyn - Wda Lipusz 31.08.2013r. (1:1)

Tego dnia Rodło zbiera się w 35-40 osób. Doping tego dnia wychodził nam całkiem dobrze.
Pod koniec pierwszej połowy na stadionie zjawiła się ekipa WfcG w 5-8 osób. Rodło wybiega
po murawie do nich. WfcG zbiega z trybuny po czym chowa się za autem policji kryminalnej.
I napina się w naszą stronę. Tego dnia pierwszy raz od niepamiętnych czasów nie było
policji przy nas. Tylko na wejściu, na trybunę na której zawitał Widzew. Bardzo dziwna
sytuacja mając na uwadze przeszłość oraz kulisy powstania tego FC w Kwidzynie. Z uwagi
na policje Rodło jest zmuszone opuścić swój sektor. Po meczu kolejne przygody z prewencją.

faxe
01-09-2013, 14:25
Dzień dobry.
Mam prośbę, mógłby ktoś opisać Augustów? Kibice Sparty są pro-Legia?
Jeśli jest ktoś z okolicy to prosiłbym o odpowiedź, jak również czy w Augustowie występują jakieś suwalskie, olsztyńskie tudzież białostockie elementy.
Witam, Augustów jest pro-Legia, osoby udzielające sie na Sparcie są to te same osoby co jezdzą na Legie, żadnych innych kibiców w Augustowie nie ma - z tych co wymieniłeś, pozdr

Mari
06-09-2013, 13:25
http://i40.tinypic.com/2cr3jwo.jpg

Od poniedziałku odwiedziliśmy 4 szkoły podstawowe w Sandomierzu oraz 2 małe szkoły we wsiach pobliskich.
W każdej szkole plany lekcji oraz nasza wizyta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony nie tylko uczniów lecz wychowawców :) W miłej atmosferze rozdaliśmy plany opowiadaliśmy o Legii oraz zachęcaliśmy do udania się na Łazienkowską dopingować Legię.

Adam11Konin
08-09-2013, 11:41
Jeśli chodzi o Konin, to typowe miasto Górnika Konin. Są też osoby jeżdżące na Lecha, ponieważ kibice Górnika byli kiedyś połączeni układem z Lechem, ale w 2008 roku przestali i zamiast układu powstał FC liczący ok.30 osób. W ostatnich kilku latach wiele osób za Legią.

Goorek(L)
11-09-2013, 20:58
Jaka jest sytuacja w Puławach i Hrubieszowie ? Słyszałem że te ekipy są/były pro Legia (Wisła Puławy , Unia Hrubieszów). Hutnik miał też chyba z jedną z nich dobre relacje. Jak jest teraz ? Może być PW

Doktor Burski
12-09-2013, 00:55
Puławy prolegijne od kiedy pamiętam, Hrubieszów to Unia.

Przynajmniej ja nic nigdy nie słyszałem o Unii w tym kontekście.

PeCe
12-09-2013, 01:10
Jaka jest sytuacja w Puławach i Hrubieszowie ? Słyszałem że te ekipy są/były pro Legia (Wisła Puławy , Unia Hrubieszów). Hutnik miał też chyba z jedną z nich dobre relacje. Jak jest teraz ? Może być PW
Unia Hrubieszów raczej nie jest prolegijna, chyba że się tam coś pozmieniało. Swego czasu pamiętam, że grillowali z Orlętami Łuków, zresztą pewnie ktoś z Puław lub Łukowa się lepiej orientuje w temacie Unii ;)

edek
12-09-2013, 09:30
Unia Hrubieszów ustawiała się swego czasu na OKS Otwock grający w Zamościu więc na bank nie po drodze im z Legią :)

krajes
12-09-2013, 12:18
FC Zambrów uczcił pamięć bohaterów września '39.

http://zambrow.org/aktualnosci/strona.php?strona=artykuly_pokaz&id=13271

Buzz
12-09-2013, 15:35
A ja zapytam o Węgorzewo i Gołdap. Z Gołdapi jeździł ktoś na Wigry może? I jeszcze pytanie odnoście Jarosławia i Jasła - czy tamtejsi kibice nie utożsamiają się z Cracovią przypadkiem? Jaki jest stosunek w Krośnie do Wisły? Bo Karpaty mają (chyba nadal) zgodę z Unią Tarnów.

Alek
12-09-2013, 15:50
A ja zapytam o Węgorzewo i Gołdap. Z Gołdapi jeździł ktoś na Wigry może? I jeszcze pytanie odnoście Jarosławia i Jasła - czy tamtejsi kibice nie utożsamiają się z Cracovią przypadkiem? Jaki jest stosunek w Krośnie do Wisły? Bo Karpaty mają (chyba nadal) zgodę z Unią Tarnów.

JKS Jarosław ma układ z GKS Katowice , o KSC nic nie słyszałem. Jeśli chodzi o Czarnych Jasło to Pasy kilka lat temu zerwali z nimi zgodę.

W Krośnie do Wisły ? chyba żaden.

Może Ci się pomyliło z Polonią Przemyśl , która jest fc - układem ??? Wisły Kraków.

Juruś
12-09-2013, 15:57
A ja zapytam o Węgorzewo i Gołdap. Z Gołdapi jeździł ktoś na Wigry może?

Węgorzewo to raczej pustynia kibicowska, znajdą się pewnie jakieś jednostki za Legią lub Jagą czy nawet Stomilem, ale nic zorganizowanego. Na miejscowej Vęgorii nic się nie dzieje, oprócz kilku pijaczków napinających się w naszą stronę podczas ostatniego meczu. Podobnie zresztą w Gołdapi, chociaż tam jakiś czas temu na Romincie był kręcony kilkunastoosobowy młynek, ale chyba nie przetrwał. Na wyjeździe swojego zespołu w Giżycku w maju w zeszłym sezonie nikt sensowny się nie pojawił, prócz kilku pikników.

Buzz
12-09-2013, 16:15
JKS Jarosław ma układ z GKS Katowice , o KSC nic nie słyszałem. Jeśli chodzi o Czarnych Jasło to Pasy kilka lat temu zerwali z nimi zgodę.

Może Ci się pomyliło z Polonią Przemyśl , która jest fc - układem ??? Wisły Kraków.

Według jakiejś stronki Cracovii mieli zgodę z JKS-em, coś mi się obiło o uszy, ale nie wiem kiedy i gdzie, że coś tam kumali się z FC Przemyśl KSC (dawny Motor), ale to pewnie bajki jakieś.

W ogóle na Podkarpaciu tyle ile miast i klubów tylu kibiców i każdy sobie działa na własne konto, skomplikowane to trochę.

TNTP
12-09-2013, 17:46

Czarni przez wiele lat mieli zgodę z KSC, ale bywały też osoby (studia/praca) z Jasła które kibicowały Białej Gwieździe, zresztą swego czasu hokeiście z Cracovii (juniorzy) załapali się w Jaśle na oklep. W ostatnim czasie JKS wąchał się coś (przez Sandecję) z naszymi koleżankami zza miedzy. W samym Jaśle znajdziesz też osoby kibicujące-sympatyzujące Legii.

cyryl
14-09-2013, 13:46
Nie pisz chłopakowi JKS bo pomysli o JKS-ie z Jarosławia, a na tymże też jest kilka osób sympatyzujących z pasami, swego czasu nawet jeden z nich pojawił się w młynie w koszulce Cracovii. Co do Karpat to nie mają one obecnie żadnych zgód oprócz układu z Naftą Jedlicze i nami (Stal Rzeszów). O Wiśle ciężko tutaj mówić bo prędzej znajdziesz tam osoby sympatyzujące z Widzewem (ze względu na dawną zgodę).

ERL
15-09-2013, 13:33
Może ktoś z Kwidzyna opisać wczorajsze derby .

LegijnyKwidzyn
16-09-2013, 10:20
http://www.tinypic.pl/b880tsfqwrmd
14.09.13 RODŁO KWIDZYN vs. Pogoń Prabuty (RELACJA) :

"Mecz VII. kolejki V ligi określany mianem "derbów Powiatu" a przez niektórych "hitem sezonu" przy Sportowej 6 z Pogonią Prabuty był długo wyczekiwanym momentem przez kwidzyńskich kibiców. Początkowo spotkanie miało się odbyć o godzinie 11, jednak kilka dni przed meczem z powodu zawodów OSP na stadionie zmieniono godzinę na 15. W naszych szeregach mobilizacja trwała już na około 1,5 tygodnia przed pojedynkiem. W serwisie youtube pojawiła się przedmeczowa video zapowiedź a propaganda była szerzona również na inne sposoby, nie wypaliło tylko jednak z plakatami które w sporej ilości miały pojawić się na mieście. W dniu meczu ostatecznie przed wejściem na sektor zbiera się Nas jakieś 60 osób w porywach. Niestety sporej liczbie osób z powodu zmiany godziny tego wydarzenia pokrzyżowało to plany i ostatecznie nie mogli się zjawić na meczu. Na płocie ponownie wieszamy flagę "Ultras Rodło" i prowadzimy doping przez zdecydowaną większość spotkania. Raz lepiej, raz gorzej. Prezentujemy również małą oprawę na którą składała się żółto-czarna sektorówka oraz pokaz pirotechniczny w postaci odpalenia 10 rac oraz 2 świec dymnych również w barwach klubowych. Gości na nasze oko około 40 głów, jednak niech opiszą się sami. Również wieszają jedną fanę na płocie i odpalają trochę piro (również race i świece). Najśmieszniejszą przyśpiewką ze strony gości było "Jesteśmy zawsze tam...", spiewając to a zaliczają jeden 20-kilometrowy wyjazd w sezonie. W przerwie meczu ponownie jeden chłopak od Nas kieruję się w stronę sektora gości aby wymienić się numerami w wiadomym celu. Goście nie są jednak zainteresowani propozycją i ograniczają się do wyzwisk i napinki a także rzucania petardami hukowymi. Nie obyło się również bez porcji obustronnych bluzgów, jednak tych odziwo i tak było mało. Z naszej strony lecą głównie hasła "konfidenci" oraz "pamiętamy" co odnosi się do wydarzeń kiedy 10-osobowa koalicja od Nas goniła kibiców Pogoni po ich wyjazdowym spotkaniu, a Ci szukając wsparcia zadzwonili po policję. Rywale jednak "palą głupa" że nie wiedzą o co chodzi, lub udają że taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Na boisku nasi piłkarze nie pozostawiają przyjezdnym żadnych złudzeń na korzystny rezultat i gładko ich gromią aż 6:1. Ogólnie mecz jak najbardziej na plus i na boisku i na trybunach patrząc na poziom zarówno piłkarski jak i kibicowski tej wiejskiej ligi w której występujemy. Po meczu dziękujemy piłkarzom jeszcze za wysokie zwycięstwo, przybijamy piątki i rozchodzimy się."

Mikser1616
09-10-2013, 20:33
Może ktoś opisać sytuacje w Sierpcu?

Alek
09-10-2013, 20:41
Najsilniejszy fc Petry , na miejscowym Kasztelanie młynek do 30-40 osób podczas ciekawszych meczów. Znajdą się pewnie jednostki za Legią.

Goorek(L)
14-10-2013, 20:37
Które kluby poza Województwem Mazowieckim (gdzie jest/był większy lub mniejszy ruch kibicowski) są pro L ?

Legia Chełmża
Sparta Brodnica
Rodło Kwidzyn
Sparta Augustów
Wielim Szczecinek
Wisła Puławy
Podlesie Biała Podlaska ( Nie wiem jak teraz, czy coś tam się dzieję. Jakiś czas temu był tam turniej kibicowski)
Chełminianka Chełmno (?) (Tutaj chyba byli kibice Legii,ktoś też chodził na Arkę i Apator... Jak jest teraz?)
Lech Rypin(?)- (Jest wzmianka w nowej DL że młyn robią tam Legioniści )
Orlęta łuków (?)

Ewentualnie kluby ( nie znam nazw) z miejscowości - Wałcz i Działdowo (?)

Coś jeszcze ?

Może być PW

mayek5555
14-10-2013, 22:05
Które kluby poza Województwem Mazowieckim (gdzie jest/był większy lub mniejszy ruch kibicowski) są pro L ?

Legia Chełmża
Sparta Brodnica
Rodło Kwidzyn
Sparta Augustów
Wielim Szczecinek
Wisła Puławy
Podlesie Biała Podlaska ( Nie wiem jak teraz, czy coś tam się dzieję. Jakiś czas temu był tam turniej kibicowski)
Chełminianka Chełmno (?) (Tutaj chyba byli kibice Legii,ktoś też chodził na Arkę i Apator... Jak jest teraz?)
Orlęta łuków (?)

Coś jeszcze ?

Może być PW

Podlasie Biała Podlaska*

BladaTwarz
15-10-2013, 00:07

Legia Chełmża
Sparta Brodnica
Rodło Kwidzyn
Sparta Augustów
Wielim Szczecinek
Wisła Puławy
Orlęta łuków (?)

Coś jeszcze ?

Może być PW

Chełmianka ma układ/zgodę z Motorem Lublin i razem z nim i z Górnikiem Łęczna tworzą Wschodnią Hordę....

Wałcz to Fc Pogoni Szczecin, ale Oni na zawsze będą kochać Legię ;) Pozdro

Działdowo to Fc Legii nie wiem jak teraz oni działają, mogbliby się sami określić....

Sosen
15-10-2013, 00:15
Chełmianka Chełm ma zgodę z Motorem i G. Łęczna ;)

BladaTwarz
15-10-2013, 00:16
Chełmianka Chełm ma zgodę z Motorem i G. Łęczna. Chełmno jest w zupełnie inny miejscu na mapie ;)

Jak przeczytałem Chełmianka to od razu mi się z Chełmem skojarzyło :P

krajes
15-10-2013, 08:01

Legia Chełmża
Sparta Brodnica
Rodło Kwidzyn
Sparta Augustów
Wielim Szczecinek
Wisła Puławy
Orlęta łuków (?)

Coś jeszcze ?

Może być PW

Olimpia Zambrów

barmanek845
15-10-2013, 10:49
Start Działdowo
Motor Lubawa
Nie wiem czy Legioniści chodzą na Tęczę Płońsk
MKS Ciechanów

Alek
15-10-2013, 10:52
A od kiedy Ciechanów i Płońsk znajdują się poza województwem mazowieckim ?

mayek5555
15-10-2013, 11:39
Z tego co mi wiadomo to jeszcze Cresovia Siemiatycze.

pu(L)on
15-10-2013, 13:58
Działdowo to Fc Legii nie wiem jak teraz oni działają, mogbliby się sami określić....

Z różnych przyczyn zawiesiliśmy swoją aktywną działalność na Starcie Działdowo. Interesuje nas teraz tylko Legia.

p kibic
15-10-2013, 14:20
Jak przeczytałem Chełmianka to od razu mi się z Chełmem skojarzyło :P

dobrze Ci się skojarzyło ale źle przeczytałeś

Chełmianka Chełm - zgoda z Motorem i Górnikiem Łęczna, Chełm miasto 70tyś na wschodzie Polski
Chełminianka Chełmno - Chełmno miasto 20tyś na północ od Torunia o kibicach nie wiem nic;)

dwie różne bajki

BarioGDZ
15-10-2013, 14:50
Sliwalipno,co do Grudziądza mocno się mylisz kolego. Na Olimpii działa już tylko młoda ekipa i jakoś nie widać aby byli lepsi od GKM-u, w dodatku jak ogień boją się kosy z WfcG, nie mówiąć już,że praktycznie nie jeżdżą od dawna na mecze wyjazdowe. Obecnie siły bardzo wyrównane w Grudziądzu z lekką przewagą GKM-u, który od zawsze z kosowany jest z WfcG(ten FC tworzą w większości przerzuty, którzy kiedyś byli za GKM i za Legią) i od paru lat z Olimpią. WfcG okazyjnie raz na ruski rok zadziała ze wsparciem Sekcji Kwidzyn oraz Elaną Toruń. Pozdrawiam

BladaTwarz
15-10-2013, 14:59
Sliwalipno,co do Grudziądza mocno się mylisz kolego. Na Olimpii działa już tylko młoda ekipa i jakoś nie widać aby byli lepsi od GKM-u, w dodatku jak ogień boją się kosy z WfcG, nie mówiąć już,że praktycznie nie jeżdżą od dawna na mecze wyjazdowe. Obecnie siły bardzo wyrównane w Grudziądzu z lekką przewagą GKM-u, który od zawsze z kosowany jest z WfcG(ten FC tworzą w większości przerzuty, którzy kiedyś byli za GKM i za Legią) i od paru lat z Olimpią. WfcG okazyjnie raz na ruski rok zadziała ze wsparciem Sekcji Kwidzyn oraz Elaną Toruń. Pozdrawiam

Ogólnie z tego co wiem to Olimpia i WFCG żyją w komitywie.

KarolOpen
15-10-2013, 15:11
Zapraszam fanów Legii z Białej Podlaskiej i okolic do założenia konta Kibica Legii w Getin Banku, dzięki któremu dostaniesz 2 kupony po 100zł, które możesz wykorzystać na zakup karnetu na mecze oraz kartę z logiem ukochanego klubu, a w zamian za pięć wykonanych operacji kartą konto jest zupełnie bezpłatne.
Skorzystaj i zadzwoń 781-103-718

BladaTwarz
15-10-2013, 15:13
********** śmieciu

startowiec55
15-10-2013, 15:21
W Chełmnie z tego co wiem, to na chwilę obecną Elana, ale też jest część osób za Legią. Jednak teraz nie ma tam takiego kibolstwa z żadnej ze stron, jak lata wstecz.

L.W
15-10-2013, 18:28
Wielim Szczecinek.

Orlęta Łuków (?)

Tak

cinkowzone
15-10-2013, 18:35
a Orlęta Radzyń?

Alek
15-10-2013, 18:39
nie

mocna kosa pro Legijnego Łukowa

L.W
15-10-2013, 18:39
a Orlęta Radzyń?
Nie, jest to zresztą kosa Łukowa.

m.x.k.
15-10-2013, 19:23
Biała Podlaska jak najbardziej Tak.

Warszafiak
15-10-2013, 20:58
1.Legia Chełmża

2.Lech Rypin(?)- (Jest wzmianka w nowej DL że młyn robią tam Legioniści )

1. Największy nasze fc w ichniejszym województwie , ogólnie jedno z większych . Oczywiście miejscową Legie wspierają jak na ligę przyzwoicie.

2.tyle co napisałeś można o nich powiedzieć , kilkunastu wyjazdowiczów ;) pozdrawiam

kowallu
15-10-2013, 22:09
a miejsce takie jak Bartoszyce i miejscowa Victoria ??

BAU
16-10-2013, 10:11
Bartoszyce tak, ale chyba na Victorii nic od jakiegoś czasu się nie dzieje?

ma(L)opo(L)ska
17-10-2013, 01:19
Tarnów jest pro wiślacki, jednak jest Nas (Legionistów) całkiem sporo, niedawno ktoś pomalował w L-ki naszą starówkę zdarzają się vlepki, osób o których na pewno wiem, że jeżdżą na Legię jest ok 10!

Tiesto
17-10-2013, 09:30
Tarnów jest pro wiślacki, jednak jest Nas (Legionistów) całkiem sporo, niedawno ktoś pomalował w L-ki naszą starówkę zdarzają się vlepki, osób o których na pewno wiem, że jeżdżą na Legię jest ok 10!

Również w Krakowie jest sporo kibiców Legii - tak samo jak się jedzie w stronę Proszowic i województwa świętokrzyskiego.
Jakby tak zebrał i stworzył coś takiego jak FC małopolska to byłoby to naprawdę spore i silne FC.
Jako mieszkanie c Krakowa jade godzine autem i:
jestem w Olkuszu gdzie sa Kibice Zagłebia Sosnowiec
jestem w Busku-Zdroju gdzie są kibice Legii

BladaTwarz
17-10-2013, 09:50
To żaden problem, abyście skrzyknęli się na jakimś wyjeździe Legii, chociażby w Poznaniu i zaczęli razem działać :)

paatrys
17-10-2013, 11:31
Żeby nie było że się nie przywitałem :) Jastrzębie-Zdroj wita

marchcin
17-10-2013, 21:41
no w Lubuskim też się znajdą kibice Legii.

Diabel
17-10-2013, 21:50
Ja jestem z Woj.Lubuskiego;) okolice Świebodzina,Zielonej Góry

paatrys
17-10-2013, 21:52
W Świebodzinie wybudowano pierwsze Tesco 5 lat przed Chrystusem ;)

marchcin
17-10-2013, 22:02
u nas wiekszosc za lechem, ale Legioniści tez sie znajda.

beton
17-10-2013, 22:06
a Wam chłopaki coś się nie pomyliło? adres www owszem zaczyna się na 'f', ale fejsbók to nie jest na pewno...

paatrys
17-10-2013, 22:08
Jeb... F ale poczucie humoru to chyba wolno mieć :) Do zobaczyska w niedziele !!!

Kuba_PL
17-10-2013, 22:14
Również w Krakowie jest sporo kibiców Legii - tak samo jak się jedzie w stronę Proszowic i województwa świętokrzyskiego.
Jakby tak zebrał i stworzył coś takiego jak FC małopolska to byłoby to naprawdę spore i silne FC.
Jako mieszkanie c Krakowa jade godzine autem i:
jestem w Olkuszu gdzie sa Kibice Zagłebia Sosnowiec
jestem w Busku-Zdroju gdzie są kibice Legii

W każdym regionie województwa znajdziesz Legionistów, przeważnie jeżdżących w mniejszych grupkach ;) My np. jeździmy w 3 czy 2 osoby ;) Jak coś to będę na Piaście, więc możecie podbić na meczu ;)

marsiu
19-10-2013, 13:05

Małopolska ma się dobrze i nic nie trzeba tworzyć ;)

Stout
20-10-2013, 00:11
Małopolska ma się dobrze i nic nie trzeba tworzyć ;)

Czekałem,aż ktoś od Was się odezwie ;-)
Pozdro wariaty

krajes
22-10-2013, 16:50
Na meczu z Piastem Gliwice (20.10.2013) obecna 30 osobowa wycieczka z Domu Dziecka w Zambrowie. Dzieciaki i młodzież zwiedziły przy okazji Starówkę oraz Muzeum Wojska Polskiego. Są megazadowolone, proszą o kolejne wyjazdy a opiekunowie jeszcze wczoraj musieli ich uciszać, bo po placówce rozbrzmiewały Legijne pieśni :trans2: W zamian za wycieczkę otrzymaliśmy upominki (jeden widoczny na zdjęciu) oraz zaproszenie na spotkanie z nimi do Domu Dziecka.

Cały FC ZAMBRÓW składka podziękowania dla T2 oraz Leszka za pomoc w organizacji wejścia na stadion :)

http://img11.hostingpics.net/pics/841938Obraz001.jpg
http://img11.hostingpics.net/pics/715380Obraz012.jpg
http://img11.hostingpics.net/pics/659260Obraz041.jpg
http://img11.hostingpics.net/pics/726661Obraz048.jpg
http://img11.hostingpics.net/pics/457726Obraz051.jpg
http://img11.hostingpics.net/pics/577434Obraz077.jpg

norullez
22-10-2013, 21:07
WIelki szacun dla was chłopaki... Jak najwięcej takich akcji, a wyrośnie młoda kibicowska brać :klaszcze:
Tym bardziej ze sa to dzieciaki które życie już doświadczylo, a nie wylansowane małolaty którym na wszystko dadzą rodzice. Wyrosną z nich ludzie! :oczko:

Pogo(L)
22-10-2013, 21:22
Szacunek dla Was chłopaki, świetna akcja :brawo:

MarcinGS
22-10-2013, 23:20
Jeb... F ale poczucie humoru to chyba wolno mieć :) Do zobaczyska w niedziele !!!

to nie temat do poczucia humoru tylko powaznych spraw.

BartoszKwidzyn
23-10-2013, 19:20
Witam serdecznie, Rodła w młynie 6-7 dyszek w ubiegłym tygodniu w meczu z Starogardem Gdańskim, gości 18 osób.

http://i42.tinypic.com/rljcbq.jpg

Kepke
23-10-2013, 21:14
Jeśli ktoś jest zainteresowany obecną sytuacją w miejscowości Chełmno to zapraszam na priv.

PeCe
24-10-2013, 10:47
Czyje szale wiszą na zdjęciu obok szali Lechii (te niebieskie)?

Stout
24-10-2013, 11:36
Grom Nowy Staw(fc Lechii)

BartoszKwidzyn
24-10-2013, 18:33
Wraz z tymi szalami Rodło skroiło wówczas flagę Nowego Stawu która dokonała żywota na ich stadionie.

holekNR
24-10-2013, 20:50
Prośba o wpisy, walczymy o byt Wielimia w IV lidze.

http://www.petycjeonline.com/wiksza_dotacja_dla_klubu_sportowego_wielim_szczeci nek

holekNR
25-10-2013, 09:52
Na grę w tej lidze potrzeba ok.120tyś. Miasto wymaga od klubów by ogarniały prywatnych sponsorów, samemu potencjalnych sponsorów do tego zniechęcając, by ostatecznie stworzyć jeden nowy klub :)

http://i41.tinypic.com/2ld92tk.jpg

Oczywiście główna zbiórka podpisów odbywa się na papierze, jednak podpisy w necie także będą ważnym argumentem w walce o jakieś fundusze.

BladaTwarz
25-10-2013, 12:06
Nie znam chłopaków z Brodnicy, ale szacunek za rozwijanie FC. Naprawdę jesteście widoczni, czy na wyjazdach i meczach na Ł3. Byłem z 2 razy w Brodnicy i jest to eleganckie miasteczko :)

BH
25-10-2013, 14:07
faktycznie, zawsze widoczni i zawsze aktywni. Dobrze sie pokazaliscie w Rzymie. Pozdrowienia !

Cha(L)ek
25-10-2013, 14:40
Sobota, godzina 15:00 Narew Ostrołęka gra mecz z zespołem z Grodziska. Wejściówki darmowe, będą dostępne przed meczem. Gdyby ktoś był przejazdem z Ostrołęce lub okolicach to zapraszamy.

https://www.youtube.com/watch?v=f9Wcus2tAo4

Mikser1616
28-10-2013, 19:47
Ostatnio spotkałem Legijne vlepki z Łowicza. Do tego czasu wydawało mi się, że Łowicz jest prowidzewski, a tu taka niespodzianka. Mógłby ktoś przybliżyć sytuację.

mihi17maj
28-10-2013, 23:45
co do Łowicza jest to rejon Widzewa chociaż jest mała grupa z Łowicza i okolic która jeździ na Legie.Szczególności widać ich jak gramy z Widzewem u nas.Ale raczej nic nie działają tam w rejonach

holekNR
06-11-2013, 09:40
Podbijam temat naszej zbiórki podpisów. Jeśli ktoś nie chce żeby jego dane były upublicznione, wystarczy że zaznaczy odpowiednią ikonę przy podpisie. Z góry dzięki dla każdego, kto znajdzie chwilę by poprzeć naszą inicjatywę.

http://www.petycjeonline.com/wiksza_dotacja_dla_klubu_sportowego_wielim_szczeci nek

We wtorek (12.11) koniec akcji.

Mikser1616
19-11-2013, 23:20
Jak przedstawia się sytuacja w Dęblinie?

Loko
20-11-2013, 00:59

Dęblin to zdecydowanie Legia. Jest też trochę osób za Widzewem, które jeżdżą na mecze ale to już śladowe ilości w porównaniu do tego co było kilkadziesiąt lat temu. Na Legie natomiast jeżdżą większe grupy na jakieś konkretne mecze, ale są to głównie znajomi w swoich rejonach czy ulicach gdzie się jakoś organizują i jadą. Poza tym ze względu na bliskość Warszawy wiele osób mieszka/pracuje/uczy się w Stolicy i stąd zainteresowanie Legią.

kowallu
20-11-2013, 06:07
Dęblin to zdecydowanie Legia. Jest też trochę osób za Widzewem, które jeżdżą na mecze ale to już śladowe ilości w porównaniu do tego co było kilkadziesiąt lat temu. Na Legie natomiast jeżdżą większe grupy na jakieś konkretne mecze, ale są to głównie znajomi w swoich rejonach czy ulicach gdzie się jakoś organizują i jadą. Poza tym ze względu na bliskość Warszawy wiele osób mieszka/pracuje/uczy się w Stolicy i stąd zainteresowanie Legią.

No i dodadłbym jeszcze że spotkać tam to można całą Polskę.

Loko
20-11-2013, 10:02
No i dodadłbym jeszcze że spotkać tam to można całą Polskę.

Rozumiem, że masz na myśli Szkołę Orląt i Liceum Lotnicze, jasne jest tam trochę studentów i licealistów ale nigdy jakoś nie widziałem, żeby któryś z nich chodził po mieście/imprezy w koszulce Lecha/Wisły/Śląska czy innego zespołu.

U sąsiada wynajmuje pokoje dwóch studentów, jeden z Gdańska drugi z Krakowa, kiedyś z nimi chwile gadałem i sami mówili, że chodzenie po lotnisku(Osiedle gdzie jest Uczelnia) gdzie jest praktycznie sama Legia to strzał w stopę. Podobnie zresztą jak w innych częściach miasta.

kowallu
20-11-2013, 11:12
Dęblin wojskowo to nie tylko Szkołą Orląt i Liceum Lotnicze ale są tam jeszcze inne ośrodki szkoleniowe (mające duży przemiał kursów od kilku dniowych do i kilku miesięcznych) więc trafienie jakiegoś oszołoma w koszulce niepoprawnej jest wielce możliwe.

Loko
20-11-2013, 14:23
Owszem, możliwe ale raczej z małym prawdopodobieństwem. Chyba, że ktoś celowo szuka guza.

Kończąc, Dęblin to w ogromnej większości Legia. Wszystkie inne osiedla oprócz Lotniska gdzie mieszkają studenciaki z różnych części Polski, to sama Legia. Wiślana, 15 -sty, Jagiellońska, Podchorążych i inne.
Pozdrawiam.

legiaaa
22-11-2013, 11:22
Mieszkam całe życie w Dęblinie i od zawsze widoczne barwy Legii, gorzej z organizacją, przeważnie jeżdzą ludzie w swoim kręgu kilku osób, dużo osób mieszka w Warszawie i chodzi na mecze. Większość młodych też wybiera Legię. Co do Widzewa to istnieją, ale to jest kilka osób z Lotniska, jednakże w barwach ciężko ich uświadczyć. Zdarzyło mi się spotkać jeszcze z barwami Motoru i Polonii, ale to ze dwa razy w życiu. Z racji różnych jednostek wojskowych, można pewnie spotkać kibiców z całej Polski, ale nie wychylają się, ograniczają się do naklejenia vlepki. Jest też miejscowy klub Czarni, staramy się działać na miare możliwości i na meczach Czarnych można czasem spotkać legijne barwy. Do tego klub dwa razy organizował wyjazdy na mecz do Warszawy, dla juniorów. Jak ktoś chce wiedzieć więcej zapraszam na priv.

SiMoN
01-12-2013, 17:43
Osobiście staram się coś ogarniać w Łodzi (vlepki, grafy) jednak co do ludzi to poszukiwania kończą się fiaskiem. Mam wrażenie, że jestem w tym mieście kompletnie sam (generalnie tak jest), a to przykre, bo nawet piwa nie ma z kim po szalu wypić. W woj. łódzkim głównie panuje czerwona zaraza jednak Legię można spotkać w paru miastach (Tomaszów, Piotrków, Rawa, Sieradz). Jakby znalezli się jacyś fani z Łodzi i ew. okolic to pisać do mnie, razem może uda się coś zdziałać i pokazać tym łódzkim kurwom, że LEGIA jest wszędzie, nawet na ich zasranym terenie! Pozdrawiam, czekam, szukam...

kowallu
01-12-2013, 18:53
SiMoN witamy na forum - bardzo miło mi Ciebie tutaj widzieć.

Cieszymy się bardzo że na tak ciężkim i trudnym terenie działasz chwaląc naszą ukochaną Legię !
Jeśli tylko będziesz potrzebował to chętnie udzielimy Ci rad jak szerzyć ekspansję na terenie "czerwonej zarazy" jak to nazwałeś.
Legia jest wszędzie i nie musisz tego specjalnie "pokazywać tym łódzkim kurwom" bo oni/one doskonale o tym wiedzą.
Jak dasz się trochę poznać to poznasz chłopaków z samej Łodzi - spotkania mają regularnie co tydzień pod jednym z łódzkich lidlów.

Pozdrawiam :D

ps. fc*k dzisiaj to 1szy grudnia jest czy kwietnia ??? bo już nie ogarniam chyba :/

Rakieta11
01-12-2013, 20:08
patrz lepiej czyy towarów nie kradną w tym lidlu bo chyba na ochronie musisz robić jak masz takie dokładne info :D

kowallu
01-12-2013, 21:05
tak jak piszesz miszczu tak jak piszesz

SiMoN
01-12-2013, 22:17
Na dzielnicach ŁKS-u śmiało można w barwach Legii wyjść, co mnie omal nie zatkało jak to pierwszy raz usłyszałem (pamiętam, że bułkę jadłem :D). Jednak to ma w pewnym sensie swoje drugie dno, bo legioniści i "łksiacy" w miastach z województwa walczą po jednej stronie barykady ku neutralizacji Widzewa. Taka oto anegdota.
PS. Dzięki za cynk o lidlu, pozdrawiam :D

Hjubi
01-12-2013, 23:32
Najpierw to łap chłopaków z województwa łódzkiego na wyjazdach, a nie zaczynasz swoją karierę od pisania jakichś kocopałów na forum. Wątpliwe żebyś ogarnął Legionistów do picia browarka przez to forum. A na pewno nie na takim terenie jak Łódź. Bo w chwili obecnej Twoje konto śmierdzi wystawką na kilometr.

http://www.youtube.com/watch?v=IJ2kvZpJ_BU

SiMoN
02-12-2013, 09:09
Pierwotnie zacząłem z województwa i kilku chłopaków się znalazło, więc pomyślałem, że ktoś skryty z Łodzi może na tym forum się znajdzie. Co do piwka to już bardziej długodystansowa perspektywa i dodatek do wpisu - głównie chodzi o kogokolwiek kto by był za Legią. Nie piszę żadnych "kocopałów" jak to określiłeś tylko udzielam się jako kibic Legii jak każdy z was. Pozdrawiam ;)

..wojtek..
02-12-2013, 13:10
Pierwotnie zacząłem z województwa i kilku chłopaków się znalazło, więc pomyślałem, że ktoś skryty z Łodzi może na tym forum się znajdzie. Co do piwka to już bardziej długodystansowa perspektywa i dodatek do wpisu - głównie chodzi o kogokolwiek kto by był za Legią. Nie piszę żadnych "kocopałów" jak to określiłeś tylko udzielam się jako kibic Legii jak każdy z was. Pozdrawiam ;)

Ale nikt nie zaczyna forumowej przygody od ogarniania miasta? gdzie ty wcześniej wariacie się podziewałeś? wczoraj konto założyleś więc nie dziw się bo dla mnie też to śmierdzi

SiMoN
02-12-2013, 16:09
Chciałem po prostu kogoś tutaj znaleźć, to zbrodnia? Fakt, że może lewo wychodzę na waszych oczach poprzez późne założenie tutaj konta oraz miasto w którym mieszkam (bądz co bądź tymczasowo) jednak specjalnie mnie to nie dziwi, macie ku temu podstawy. Radzę skończyć temat, bo wynikną w związku z nim ewentualne niepotrzebne ekscesy. Pozdrawiam ;)

PS. Trzymajci mnie, bi z tym jebanym koziołkiem nie wytrzymam!

kowallu
02-12-2013, 18:18
z każdym postem coraz gorzej.....

krajes
03-12-2013, 13:11
Zambrowscy Legioniści ponownie w akcji...

Po akcji z wyjazdem dzieci z Domu Dziecka w Zambrowie na Legię postanowiliśmy trochę podnieść poprzeczkę. W miniony weekend wspólnie z kolegami ze Stolicy (wielkie dzięki dla wszystkich zaangażowanych) zorganizowaliśmy w naszym mieście spotkanie patriotyczne pod hasłem "Żołnierze Wyklęci". Spotkanie trwało kilka godzin, można było na nim zobaczyć m.in. filmy: jeden z archiwum IPN pt. "Huzar" oraz film autorstwa Arkadiusza Gołębiewskiego (obecnego na spotkaniu) o nazwie "Kwatera Ł". Po projekcji filmów uczestnicy spotkania mogli zadawać pytania Arkowi oraz Paniom: archeolog i antropolog, które były jednymi z bohaterek filmu o "Łączce" oraz brały udział w innych wykopaliskach tego typu na cmentarzach w Polsce. Akcja ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem (łącznie prawie 300 osób). Wzięli w niej udział przede wszystkim mieszkańcy Zambrowa, ale oprócz nich przybyli również koledzy i koleżanki z Warszawy, Sokołowa Podlaskiego, Ostrowi Mazowieckiej, Ostrołęki, Cegłowa, Poznania, Sosnowca, młodzież z miejscowego, zaprzyjaźnionego z nami Domu Dziecka i wielu, wielu innych. Spotkanie miał zakończyć koncert "Zjednoczonego Ursynowa", ale niestety wyszło jak wyszło i koncert nie odbył się z przyczyn niezależnych od nas.

Po spotkaniu otrzymaliśmy mnóstwo podziękowań od uczestników z nadziejami, że te nie było ostatnim :)

Dorzucam kilka fotek:

http://imageshack.com/a/img716/3462/dtgk.jpg
http://imageshack.com/a/img841/1102/gpv2.jpg
http://imageshack.com/a/img690/1525/rdiw.jpg
http://imageshack.com/a/img843/3218/js3q.jpg
http://imageshack.com/a/img443/1729/8edc.jpg
http://imageshack.com/a/img12/5609/umcf.jpg
http://imageshack.com/a/img440/6640/g5wb.jpg

żyła
03-12-2013, 15:23
wow, grubo, ale rozmach :brawo:

t2
03-12-2013, 15:29
wow, grubo, ale rozmach :brawo:

Mega grubo...bo Krajeś opisał to bardzo oszczędnie. No i w ogóle parę rzeczy ominął ;-) Weź no wklej ten andrzejkowy tort ze świeczkami, bo wart pokazania światu:)

krajes
03-12-2013, 15:33
Mega grubo...bo Krajeś opisał to bardzo oszczędnie. No i w ogóle parę rzeczy ominął ;-) Weź no wklej ten andrzejkowy tort ze świeczkami, bo wart pokazania światu:)

Nie mogę pisać co było po spotkaniu bo niedługo będziemy musieli zgłaszać imprezy masowe a lokalni rzemieślnicy nie nadążą wytwarzać swoich specjałów kuchni regionalnej. :) Obiecuję, że tort wkleję tylko dorwę jakąś fotkę. Fakt - było grubo, w sumie jak zawsze u nas :) Co niektórzy wracając do domów zostawili swoje bagaże u nas (pewnie pod pretekstem powrotu :D )

EDIT:

Jak obiecałem tak wstawiam - "Żołnierze Wyklęci" impreza na backstage'u w Zambrowie z okazji "Andrzejek". Autorka dzieła: Nasza eksportowa zambrowianka Iwona :)

http://imageshack.us/a/img96/5688/b0fm.jpg
http://imageshack.us/a/img834/386/saou.jpg

canela
03-12-2013, 18:23
Pomysł na to spotkanie i cała organizacja na najwyższym poziomie, gromkie brawa Wam się chłopaki za to wszystko należą :brawo:
Duma jestem z Was niezwykle! Jeszcze raz wielkie dzięki za zaproszenie i fantastyczne chwile, do szybkiego zobaczenia :)

P.S. Focie tortu, można było sobie darować, wszak dotyczą imprezy nieoficjalnej :imprezowicz:

berserk
03-12-2013, 18:26
Zambrów i każdy kto się przyczynił do tego wydarzenia ogromne :brawo::brawo::brawo:

SiMoN
03-12-2013, 18:48
Ten pomysł z tortem jak i całe jego wykonanie naprawdę świetne. Za całokształt akcji należy się szacuneczek chłopakom z Zambrowa :)

norullez
04-12-2013, 15:51
Powtórze tylko po przedmówcach, ale akcja naprawde godna najwiekszego szacunku i pochwały. :dziekuje:

wĘŻu
04-12-2013, 23:58

do tego co dodał Loko, Kowallu i legia to nie wolno zapominać,że Ci ludzie może i sa za Legia ale tam sie nic niestety nie dziej aby szerzyć Legie. Nawet wrzuty Widzewa widnieją do dziś za stadionem Czarnych Dęblin od głównej ulicy. Po jednostce chodzą fanty, a w szczególności w zimę. Brakuje 2-3 osób mieszkających od dziecka w Dęblinie dla ogarnięcia.

Jak coś to mam kontakt z jedną osobą ale praca go pochłania i brakuje mu czasu, zaś zawsze był chętny.

Hubson
14-12-2013, 10:26
Siema, jestem wlasnie w Ostrolece na jakims ogolnopolskim turnieju halowym dzieciakow lat 13, zostaje tu do jutra. Jak jest ktos z Legii Fc Ostroleka i ma ochote mnie wyciagnac na browar to pisac :)

Maqueh
14-12-2013, 11:39
Priv ;)

wojdus1916
24-12-2013, 21:19
Kogoś z Mławy jeżeli można na priv.

GoLdi
26-12-2013, 13:41
FC Dolny Śląsk około 15 aktywnych osób na tę chwilę...

wujek_A
28-12-2013, 12:48
Trochę spóźnione info:

W czwartek 19.12 nasza delegacja (8 osób) po raz kolejny przed świętami odwiedziła dom dziecka w miejscowości Gołotczyzna pod Ciechanowem. Tak jak w zeszłym roku przekazaliśmy aż 38 paczek! Każdy otrzymał masę słodyczy oraz drobny Legijny upominek od naszej grupy. Spotkanie wywołało dużo uśmiechu i radości u dzieci. Od samych właścicieli placówki również otrzymaliśmy podziękowania i drobny upominek. Za rok widzimy się ponownie!

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/q72/s720x720/1535511_712388128771489_1391601014_n.jpg

ULTRAS1916
02-01-2014, 21:57
W Jaktorowie jest sporo Legionistów

BRW
03-01-2014, 15:29
Podbijam' szukam ludzi od Warki do Piaseczna' trasa pociągowa' priv.

krzys02
13-01-2014, 16:26
możliwe że był już ten temat w tym wątku ale zapytam jak wygląda sytuacja kibiców Legii w Radomiu, jak wygląda nastawienie do Nas u Radomiaka a jak u Broni? z forum nie korzystam więc nie chce wyjść na "NIE kumatego" ;-)

kowallu
13-01-2014, 16:33
możliwe że był już ten temat w tym wątku ale zapytam jak wygląda sytuacja kibiców Legii w Radomiu, jak wygląda nastawienie do Nas u Radomiaka a jak u Broni? z forum nie korzystam więc nie chce wyjść na "NIE kumatego" ;-)

dlatego tą informację bez problemu znajdziesz na necie (wujek google sie klania).

Broń to friendy dziewuch z konwiktorskiej 6 (czy tez konfidenckiej - ot niepamietam dokladnie) - swego czasu ostro dojeżdżani przez naszych.
Radomiak miłościa do nas nie pała - zreszta poszukaj w serwisie relaji z meczów Radomiak - OLIMPIA.

Teraz to już bedziesz troche kumaty.

pozdr

Byku
29-01-2014, 20:23
ciekawi mnie jak się ma sprawa w Wieluniu(woj.łódzkie) podobno kiedyś jeździł nawet autokar na Ł3, z powodu iż w tamtych rejonach panuję w większości Widzew jak nie tylko to musieli być nieźle zorganizowaniu lub słabe FC RTS-u. Jeśli ktoś zna sytuacje z kiedyś lub z dnia dzisiejszego poprosiłbym o info jak nie tu, to na priv, z wiadomych przyczyn.

Rakieta11
29-01-2014, 20:43

Radomiak dosyć neutralnie co nie oznacza, że ktoś może paradować z barwami po mieście, ale jako takiej napinki nie ma. Broń nie ma już zgody z KSP, ale ciężko określić ich nastawienie do Nas, gdyż ciężko ich spotkać, ale również nie pałają do nas miłością.

Ćwirek
29-01-2014, 21:45
ciekawi mnie jak się ma sprawa w Wieluniu(woj.łódzkie) podobno kiedyś jeździł nawet autokar na Ł3, z powodu iż w tamtych rejonach panuję w większości Widzew jak nie tylko to musieli być nieźle zorganizowaniu lub słabe FC RTS-u. Jeśli ktoś zna sytuacje z kiedyś lub z dnia dzisiejszego poprosiłbym o info jak nie tu, to na priv, z wiadomych przyczyn.

kiedyś silniejsza opcja Legijna i miasto opanowane (wrzuty, wlepki, wyjazdy etc. przez (L) ) obecnie przewaga Widzewa - i na mieście ich dominacja, jednak osoby na pewno jeżdżą nadal - jest na forum kolega z tego FC więc niech wypowie się szczegółowo - ja tylko z pozycji dość bliskiego obserwatora rzucam luźne spostrzeżenia. :)

OskarLegionista
29-01-2014, 22:10
kiedyś silniejsza opcja Legijna i miasto opanowane (wrzuty, wlepki, wyjazdy etc. przez (L) ) obecnie przewaga Widzewa - i na mieście ich dominacja, jednak osoby na pewno jeżdżą nadal - jest na forum kolega z tego FC więc niech wypowie się szczegółowo - ja tylko z pozycji dość bliskiego obserwatora rzucam luźne spostrzeżenia. :)

Moje rejony, więc też mogę coś dorzucić..Kiedyś dwie silniejsze grupki Legijne w Łódzkim to Zelów i Wieluń, troszkę chłopaków jest w Ujeździe(jak się jedzie na Tomaszów Maz.), z tego co wiem jest trochę osób w Skierniewicach, niedaleko mnie w Łowiczu są nasze mordki choć niewiele ale są ! U mnie niestety jestem sam jedyny, na 1000 osób widzewiaków, mój kuzyn Legionista mieszkał kiedyś w tej miejscowości co ja i zaszczepił we mnie Legię...(ps.Nie podaję nazwy miejscowści, bo zawsze róznie może się zdarzyć) Widzewiacy mają co roku w Czerwcu lub Lipcu zjazd wszystkich fan clubów z Łódzkiego..nwm ile ale około 200-300 osób przyjeżdża..a co najśmieszniejsze jest też FC WARSZAWA...z tego co wiem w Czerwcu tego roku też będzie taki turniej...więc gdyby tak zebrać kilkaset naszych mordeczek i przyjechać tu do mnie :hyhy: byłaby niezła jadka :) :) Z tego co mój kuzyn(Legia) i brat(Widzew) mi opowiadali to w coś około '96 pociąg specjalny z Warszawy jadać na mecz w Widzewem, akurat mordki zatrzymały się w mojej miejscowości i wparowali na ulice jakoś tak dziwnie zabrakło chętnych widziewiaczków 8) Ci co uznali się za ważniaków dostali po mordzie i tyle, nasi poszli do Sklepu zabrali % :lz: i sobie wrócili do pociągu..Ćwirek mam nadzieję, że jakoś Ci to streściłem ;)

A tu macie zdjęcie tych Widzewiaków z turnieju - 2013r. http://www.iv.pl/images/49491488671443102318.jpg :hmm:

Ćwirek
29-01-2014, 22:27
tak jak piszesz "jakoś" mi to streściłeś... Marviny 2014 - here we come.. :zdziwiony:
z mojej strony eot.

dominikqwerty
30-01-2014, 09:06
Nie tak dawno sam się zaciekawiłem tym Wieluniem a dokładnie tym co się stało w tym mieście. Rozmawiałem z kilkoma chłopakami z tego miasta i niestety nie jest za ciekawie.

"Jak wygląda sytuacja? Generalnie jakościowo i ilościowo Widzew. Jeżeli chodzi o graffiti, albo może inaczej to nazwę: akcję na murach, to tutaj także zdecydowanie Widzew. Jak ktoś namaluję eLkę, czy coś związanego z Legią, to zaraz jest zmalowane... Jeżeli chodzi o kwestię meczy, to nie są mi bliżej znane liczby Widzewa, aczkolwiek z tego co pamiętam, to na Widzew-Legia pojechało 50 os. ..."

Sam zresztą autor tego postu jest u nas na forum.

Zdjęcie z meczu Wks Wieluń - Legia II Warszawa
http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/976212,iii-liga-wks-wielun-legia-ii-warszawa-00-zdjecia,2,id,t,sg.html?cookie=1#galeria-material
http://oi41.tinypic.com/1zwkrps.jpg

Buzz
30-01-2014, 16:59
Swego czasu również w Łasku byli kibice Legii. Mieli nawet dwie flagi (barwówkę i konfederadkę).

Byku
30-01-2014, 17:08
Wieluń, dalekie FC, silne kiedyś i było, ale wokół tylko wróg a do swoich hektar drogi, i jak tam sobie chłopaki dawali radę to szacunek. Fajnie jakby ktoś się wypowiedział z tamtych rejonów o jakiś akcjach, lub co dziś się dzieje tam z legijną wiarą.

Elboncki
30-01-2014, 17:56
Witam! ;)

Mógłby ktoś przedstawić jak sprawa legijnej wiary ma się na podkarpaciu czy z tej części Polski są jakieś grupy jeżdżące na Ł3 ? Może być priv

lowicz
31-01-2014, 14:27
Witam, mam pytanko. Czy komuś coś wiadomo na temat tych vlepek?
Zaciekawiły mnie te wzory w moim mieście:)
http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/screenshooter-legacy/ts-taxmyrrejxzhazojozba.jpg

Warszafiak
31-01-2014, 19:33
Sądząc po treści to vlepy osób z województwa Łódzkiego (a dokładniej z Łowicza)są sympatykami Legii. Co więcej potrzebujesz wiedzieć ??

Stout
31-01-2014, 19:44
Adres,nr pesel,rozmiar buta i koniecznie link do fejsika:lol2::lol2::lol2:

lowicz
31-01-2014, 22:44
Ależ dowciapny. Chce tylko widzieć kiedy powstaly bo sam jestem kibicem Legii i takie widoki w moim mieście to nowość można powiedzieć.

frugo
31-01-2014, 22:54
chłopie ale o co Ci chodzi? Jesteś z Łowicza i pytasz (w głównej mierze) mieszkańców Warszawy o vlepki Łowicza w swoim mieście? I co Ci niby mają odpowiedzieć? Skoro siedzisz na miejscu to chyba temat powinieneś ogarniać najlepiej

Hjubi
31-01-2014, 23:05
Coś Ty się z choinki urwał? Vlepka mleka Łowickiego to ma z bite 6 lat. Dokładnego roku nie podam, ale w perspektywie aktualnie wydawanych vlepek, to wręcz prehistoria na starym druku.

Lepiej zacznij ogarniać temat w swoim mieście, a nie o takie durnoty na forum pytasz.

Alek
31-01-2014, 23:06
zamiast się dziwić luknijcie w poprzednie posty tego użytkownika z przed 3-4 lat są równie kumate jak teraźniejsze

zbinky
31-01-2014, 23:17
ale, że mu jeszcze nie przeszło :zagubiony:

Sosen
31-01-2014, 23:21
Chłopak 4 lata czeka na info i cisza jak makiem zasiał. Niech ktoś mu odpowie.

A jak widać tematu nie odpuści :chees:

kowallu
31-01-2014, 23:38
w ostatnim czasie daje się zauważyć większą aktywność i ujawnianie się (hahaha tylko na forum) kibiców Legii z woj. łódzkiego.
Już nie jeden taki pisał, przekonywał i jak szybko pojawiał się - tak i znikał.

marne te prowokacje ;)

lowicz
01-02-2014, 00:58
Jeśli macie takie problemy to chetnie mogę pogadać przy okazji meczu. I kogos z lowicza jeśli tu jest na forum poprosze na priv. Chętnie sie spotkam na miejscu w Łowiczu.
Pozdro

berserk
01-02-2014, 09:18
a mi się wydaje, że nie jest to żaden wysypy internetowych kibiców i nie jest to żadna prowokacja tylko świetny efekt działania marketingu w KP, czyli Możesz być nawet z Łodzi...
:lol2:

Byku
01-02-2014, 11:13
Czasem na takich dalekich zakątkach są lepsi kibice niż w stolicy. Doceniają to co mają i jak jadą na mecz to nie żeby schlać mordy tylko żeby godnie reprezentować barwy i klub. Nie chce tu obrażać kibiców z Warszawy ale po prostu czasem nie doceniacie tego co macie, że na mecz szykujecie się 2h. przed meczem a nie jak niektórzy wyjeżdżają z samego rana.

zbinky
01-02-2014, 11:38
klasyk powiedział by "pierdolniij się w łeb"

ja Ci tylko doradzę, że jak masz pisać posty na takim poziomie to nie pisz ich w ogóle!

nie ilość a jakość!

Mikser1616
05-02-2014, 16:14
Jak wygląda sytuacja w Mławie?

Acte
06-02-2014, 10:19
Jeżeli chodzi o Nowe miasto nad Pilica. Ja generalnie stamtąd pochodzę i dużo jest Legii troche mniej widzewa a i jakiś Łks-iak sie od czasu do czasu trafi. W rawie wiecej widzewa.

Bulson
06-02-2014, 15:57
Jeżeli chodzi o Nowe miasto nad Pilica. Ja generalnie stamtąd pochodzę i dużo jest Legii troche mniej widzewa a i jakiś Łks-iak sie od czasu do czasu trafi. W rawie wiecej widzewa.

Legia w przewadze ale aktywnych na palcach jednej ręki można policzyć. A te kurw.szony z okolicznych wiosek działają i fama w Polskę idzie.
http://i60.tinypic.com/2aew1l0.jpg
http://oi50.tinypic.com/8yuqhl.jpg

OskarLegionista
06-02-2014, 16:24
Legia w przewadze ale aktywnych na palcach jednej ręki można policzyć. A te kurw.szony z okolicznych wiosek działają i fama w Polskę idzie.
http://i60.tinypic.com/2aew1l0.jpg
http://oi50.tinypic.com/8yuqhl.jpg

Gałkówek,Brzeziny,Koluszki,Andrespol fuull Widzewiaczki od siedmiu boleści ! :D :ok:

Bulson
06-02-2014, 17:17
Fan Clubu dumą Widzewa wiadomo ;-) ale to nie zmienia faktu, że małolaty z Nowego Miasta nie robią nic w kierunku zwalczania RTS w okolicy i propagowania (L) a potencjał w nich drzemie konkretny.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

kowallu
06-02-2014, 18:35
Nowe Miasto takie widzewskie ???
Miasteczko mocno swego czasu interesowało mnie i nigdy bym tego nie potwierdził. Ktoś tam kiedyś podobno łódzkim kibicował ale to było kiedyś. Nie miałem przyjemności jakichkolwiek ich atrybutów kibicowskich tam spotkać.
Zrobienie sobie vlepek czy tam szali (a słyszałem że i koszulki chyba też) no dobra dodaje im kolorytu ale co po za tym ??? Gdzie oni istnieją ?? Dobrze że fotkę zobaczyłem w necie heh.
Jakby ktoś miał szczęście i spotkał taki stwór to radzę trochę uważać - chłopak po wymianie pamiątek miał z niebieskimi problemy...

michu_wielun
06-02-2014, 19:52
WIELUŃ ...
Lata '90 i początek XXI wieku zdecydowanie panowanie Legionistów. Widzew praktycznie nie istnieje, kilka sztuk znanych, ale nie wyrywających się z szeregu. Znając siłkę Wieluńskich Legionistów Widzewiacy raczej dążą do neutralnych stosunków.
My czynnie działamy na miejscowym WKSie, u siebie, na wyjeździe zawsze ktoś w szaliku, koszulce Legii. Dużo wypitego alkoholu z chłopakami z Sosnowca podczas meczu WKS - Zagłębie w 3 ligowej potyczce (chyba przełom XX/XXI wieku). Kto było może potwierdzić że wtedy Wieluń był 100% Legijny. Często odwiedzamy Ł3, rzadziej wyjazdy.
Zmiany przyniósł początek roku 2010, Widzewiacy wyczuli słabszy czas dla Legionistów (głównie emigracja) i przy wsparciu innych FC z Łódzkiego czynnie zaczynają działać. Napisów na ścianach, vlepki itp. coraz więcej.
Wypuściliśmy dwa rodzaje szalików, kilkanaście wersji vlep, koszulki itp. Wszystko było zamieszczone na forum. Często można nas spotkać na Ł3 i na ulicach dalej jesteśmy widoczni.

Dodam że spotkać w Widzewiaka w barwach to rzadkość.

Bulson
06-02-2014, 20:07
Nowe Miasto takie widzewskie ???
Miasteczko mocno swego czasu interesowało mnie i nigdy bym tego nie potwierdził. Ktoś tam kiedyś podobno łódzkim kibicował ale to było kiedyś. Nie miałem przyjemności jakichkolwiek ich atrybutów kibicowskich tam spotkać.
Zrobienie sobie vlepek czy tam szali (a słyszałem że i koszulki chyba też) no dobra dodaje im kolorytu ale co po za tym ??? Gdzie oni istnieją ?? Dobrze że fotkę zobaczyłem w necie heh.
Jakby ktoś miał szczęście i spotkał taki stwór to radzę trochę uważać - chłopak po wymianie pamiątek miał z niebieskimi problemy...

A kto twierdzi, że widzewskie? Ci, którzy byli aktywni w latach '80 i '90 już dawno są na kibolskiej emeryturze. Młodzież faktycznie, fizycznie żadnej siły nie stanowi ale propagandę szerzy a z naszej strony praktycznie żadnych ruchów oprócz działalność Grójca. Akcja z wymianą pamiątek była mocno przypałowa z tego co słyszałem. Amen.

NM1916
07-02-2014, 00:44
W Nowym Mieście młodzież zdecydowanie po Naszej stronie, jednak mało aktywna. Co do czerwonej zarazy to przede wszystkim okoliczne wioski, których aktywność można zaobserwować poprzez.. wyrabianie sobie gadżetów i wrzucanie fotek na portale społecznościowe. Jeśli młodzież nie ruszy w końcu dupy to za kilka lat może być różnie. Potencjał jest duży- trzeba go wykorzystać.

Młd
07-02-2014, 09:39
Co do Nowego Miasta nad Pilicą i okolic to niech się nie wypowiadają osoby, które tematu nie znają. Taka prośba od Nas.

Co do szalików i vlepek to fakt, pojawiły się ale...tylko w internecie. :zdziwiony:

Osoby zainteresowane sytuacją zapraszam na priv.

paatrys
07-02-2014, 13:12
Sorry za off top mam nadzieje że wybaczycie ale nie ma na forum chyba tematu odnośnie terminarzu spotkań a myślę ze dla przyjezdnych kibiców L to tez istotna sprawa . Mam pytanko kiedy będzie szczegółowy terminarz na 3 ostatnie mecze sezonu ( Szczególnie dzień i godzina meczu z Lechem) i czy w "rundzie mistrzowskiej" będzie tak że wszyscy będą grać tego samego dnia ?? Wszystkie ciekawsze mecze na Ł3 Legia gra w niedziele co dla przyjezdnych jest mega kłopotliwe bo w poniedziałek zazwyczaj wraca się do roboty a wiadomo jak się wraca przyjeżdżając nad ranem do domu :)

m82
07-02-2014, 15:49
Sorry za off top mam nadzieje że wybaczycie ale nie ma na forum chyba tematu odnośnie terminarzu spotkań a myślę ze dla przyjezdnych kibiców L to tez istotna sprawa . Mam pytanko kiedy będzie szczegółowy terminarz na 3 ostatnie mecze sezonu ( Szczególnie dzień i godzina meczu z Lechem) i czy w "rundzie mistrzowskiej" będzie tak że wszyscy będą grać tego samego dnia ?? Wszystkie ciekawsze mecze na Ł3 Legia gra w niedziele co dla przyjezdnych jest mega kłopotliwe bo w poniedziałek zazwyczaj wraca się do roboty a wiadomo jak się wraca przyjeżdżając nad ranem do domu :)

Szczegółowiej rozpiski możesz spodziewać się w kwietniu...

paatrys
07-02-2014, 15:51
A na mecz z Lechem ??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mikser1616
07-02-2014, 16:05
Na stronie Legioniści.com jest chyba prawidłowy terminarz. :)

Chmielo
07-02-2014, 17:12
Jeszcze co do Nowego Miasta nad Pilicą to pochodzę z miasteczka po drugiej stronie rzeki i nigdy się z żadną aktywnością Widzewa w tych stronach nie spotkałem. Druga sprawa, że faktycznie południe od Grójca to praktycznie kibicowska pustynia.. nie licząc pojedynczych osób z okolic Białobrzegów (oczywiście poza Warką ale to południowy wschód).

paatrys
07-02-2014, 20:39
Na stronie Legioniści.com jest chyba prawidłowy terminarz. :)

3 ostatnie mecze brak terminarza (dokładnej daty i godziny spotkania)

maatek
07-02-2014, 21:35
Jeszcze nie podali wszystkich terminów.

paatrys
07-02-2014, 22:21
Mam nadzieje że Lech będzie w sobotę !!

WieluńTylkoWidzew
08-02-2014, 20:06
WIELUŃ ...
Lata '90 i początek XXI wieku zdecydowanie panowanie Legionistów. Widzew praktycznie nie istnieje, kilka sztuk znanych, ale nie wyrywających się z szeregu. Znając siłkę Wieluńskich Legionistów Widzewiacy raczej dążą do neutralnych stosunków.
My czynnie działamy na miejscowym WKSie, u siebie, na wyjeździe zawsze ktoś w szaliku, koszulce Legii. Dużo wypitego alkoholu z chłopakami z Sosnowca podczas meczu WKS - Zagłębie w 3 ligowej potyczce (chyba przełom XX/XXI wieku). Kto było może potwierdzić że wtedy Wieluń był 100% Legijny. Często odwiedzamy Ł3, rzadziej wyjazdy.
Zmiany przyniósł początek roku 2010, Widzewiacy wyczuli słabszy czas dla Legionistów (głównie emigracja) i przy wsparciu innych FC z Łódzkiego czynnie zaczynają działać. Napisów na ścianach, vlepki itp. coraz więcej.
Dodam że do tej pory nie przyjęli żadnej naszej propozycji.
Wypuściliśmy dwa rodzaje szalików, kilkanaście wersji vlep, koszulki itp. Wszystko było zamieszczone na forum. Często można nas spotkać na Ł3 i na ulicach dalej jesteśmy widoczni.

Dodam że spotkać w Widzewiaka w barwach to rzadkość.

Jak czytam tą waszą propagandę to aż mnie skręca...
Gdzie wy w ogóle jesteście w tym Wln?
Kto od was w barwach chodzi, kto na mecze jeździ?
My niewidoczni w barwach?
Dajcie spokój i przyjmijcie sytuację, że to miasto jest nasze, a pucowanie się w necie, że jest inaczej niczego nie zmieni. Pozdro
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/578867_428472513906727_933308461_n.jpg

Robert E. Lee
08-02-2014, 20:19
Władcy połowy Polski mający problem z zapełnieniem jednego z mniejszych młynków w lidze piszą o propagandzie:ucieka: Załóżcie trzeci FC w Warszawie to może się uda:lol:

michu_wielun
09-02-2014, 01:52
Jak czytam tą waszą propagandę to aż mnie skręca...
Gdzie wy w ogóle jesteście w tym Wln?
Kto od was w barwach chodzi, kto na mecze jeździ?
My niewidoczni w barwach?
Dajcie spokój i przyjmijcie sytuację, że to miasto jest nasze, a pucowanie się w necie, że jest inaczej niczego nie zmieni. Pozdro
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/578867_428472513906727_933308461_n.jpg

uderz w stół, a ........

LegijnyKwidzyn
10-02-2014, 06:01
. . . . . . nożyce się odezwą
1. Pytanie co do Sochaczewa : rywalizacja między fanclubami jest ostra i ciągła (w sensie sama "liczebność atrakcji"), w którą stronę idzie młodzież?
2. Drugie pytanie : Lubawa to jest faktyczne 100% Legia&Motor czy jest też coś innego w zauważalnych cyfrach?
chyba pytania się nadają na publiczny :D pozdr (L)

jarecki_
10-02-2014, 11:01
1. Pytanie co do Sochaczewa : rywalizacja między fanclubami jest ostra i ciągła (w sensie sama "liczebność atrakcji"), w którą stronę idzie młodzież?

1. Faktycznie w Sochaczewie ostatnio się dzieje. Uczciwie trzeba przyznać, że przez protest duża część młodzieży poszła w kierunku aktywnego na polu pozyskiwania małolatów rytysy. Teraz ciężko to tak na prawdę określić. Faktem jest jednak, że w obu grupach nie brakuje młodych osób bo wpływa na poziom atrakcji ;)

barmanek845
11-02-2014, 23:11
2. Drugie pytanie : Lubawa to jest faktyczne 100% Legia&Motor czy jest też coś innego w zauważalnych cyfrach?
chyba pytania się nadają na publiczny :D pozdr (L)

z tego co się orientuję to Lubawa 100% Legia/Motor. Może jakaś jednostka jeździ po cichu do Iławy na Jeziorak ale w barwach nikogo nie widać.

m82
12-02-2014, 08:05
Mógłby ktoś napisać dwa słowa na temat relacji Legia - Będzin (?) http://i43.tinypic.com/f52kd1.jpg

Robert E. Lee
12-02-2014, 08:52
Mógłby ktoś napisać dwa słowa na temat relacji Legia - Będzin (?) http://i43.tinypic.com/f52kd1.jpg

Będzin to Zagłębie, co tu pisać?

m82
12-02-2014, 09:37
Będzin to Zagłębie, co tu pisać?

Tego nie wiedziałem, dzięki.

Kubal
12-02-2014, 09:56
Poza tym jak widać na załączonym linku, to nic innego jak dobre przyjacielskie relacje na lini Będzin-Ursus, czyli poszczególnych grup kibicowkiskich.Poniżej graf w Ursusie:

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/19888_680580711967402_1592618636_n.jpg?lvh=1

WRKS
15-02-2014, 19:10
WSZYSCY DO WYSZKOWA !!!

Ultras Enigma zaprasza na najważniejszy mecz w sezonie dla NASZEJ POLONII.

Mecz odbędzie się w weekend 15 lub 16 marca
(dokładny termin i godzina nie ustalona)

Całkowity koszt 45zł(bilet+transport+koszty organizacyjne)
(istnieję możliwość wpłaty 50zł, nadwyżka idzie na adwokatów)
Nie ma możliwości kupienia samego biletu.

Rywalizacja dzielnic na wyjeździe!
Dla dzielnicy z której pojedzie najwięcej osób, każdy zapisany otrzyma nowo wyprodukowany wzór szalika dzielnicowego!

Zapisy:
-Internetowo: (przelew na konto do 12 marca do godziny 23.00) numer konta: 89 1160 2202 0000 0002 1831 8363 (w tytule: imię, nazwisko, pesel,Wyszków,dzielnica)

-Na meczu sparingowym z Avią

-Na Polonii od 3 marca(dokładne terminu podamy później)

Jakby ktoś był zainteresowany wsparciem Wyszkowa :)

WhiteWarrior
16-02-2014, 14:26
Rywalizacja dzielnic na wyjeździe!

:rotfl::rotfl::rotfl:

se(L)vo
23-02-2014, 16:42
Widzew ostro postawił na młodzież i wszędzie sieje propagandę. Spotkania z piłkarzami, vlepki, gadżety, wyjazdy na mecze. Niestety często tak jest, że Legioniści w tym kierunku mało robią.

Rawa niestety Widzew. Są Legioniści ale w większości nieogarnięci i dlatego też ciężko podać dokładną ich liczbę, a poza tym tak jak wyżej wspomniałem widzew dba o młode pokolenie. Jedziemy dalej: Cielądz, na trasie Rawa - Nowe Miasto nad Pilicą. Tu jest lepiej, jest kilkudziesięciu chłopaków, którzy ogarniają FanClub FC Rawa Mazowiecka. Ale też ostatnio Widzew zaczął organizować wyjazdy dla dzieciaków na mecze, rozdawanie gadżetów i tak dalej... Normalnie na Cielądzu praktycznie nie da się spotkać widzewiaka w barwach. Widzew z Rawy kręci się w tych okolicach co jakiś czas... Nowe Miasto nad Pilicą - głównie Legia, innych barw nie widać, chłopaki tu trenują ale też nie za bardzo ogarnięty teren, a czerwona zaraza się szerzy...

Interesuje mnie jak wygląda sytuacja w Żyrardowie, Mszczonowie i Skierniewicach. Ktoś też coś pisał o Żelowie - faktycznie jest tam Legia? I co z Kwidzynem: najważniejsze - w którą stronę idzie młodzież?

Hjubi
23-02-2014, 19:55
Twój pierwszy post na forum, to zwrócę Ci uwagę że nazwy klubów piszemy z wielkiej litery ;)

Rywal, rywalem, ale trzymajmy jakiś poziom :prawi:

Raaaku1916
23-02-2014, 20:44
Widzew ostro postawił na młodzież i wszędzie sieje propagandę. Spotkania z piłkarzami, vlepki, gadżety, wyjazdy na mecze. Niestety często tak jest, że Legioniści w tym kierunku mało robią.

Rawa niestety widzew. Są Legioniści ale w większości nieogarnięci i dlatego też ciężko podać dokładną ich liczbę, a poza tym tak jak wyżej wspomniałem widzew dba o młode pokolenie. Jedziemy dalej: Cielądz, na trasie Rawa - Nowe Miasto nad Pilicą. Tu jest lepiej, jest kilkudziesięciu chłopaków, którzy ogarniają FanClub FC Rawa Mazowiecka. Ale też ostatnio widzew zaczął organizować wyjazdy dla dzieciaków na mecze, rozdawanie gadżetów i tak dalej... Normalnie na Cielądzu praktycznie nie da się spotkać widzewiaka w barwach. widzew z Rawy kręci się w tych okolicach co jakiś czas... Nowe Miasto nad Pilicą - głównie Legia, innych barw nie widać, chłopaki tu trenują ale też nie za bardzo ogarnięty teren, a czerwona zaraza się szerzy...

Interesuje mnie jak wygląda sytuacja w Żyrardowie, Mszczonowie i Skierniewicach. Ktoś też coś pisał o Żelowie - faktycznie jest tam Legia? I co z Kwidzynem: najważniejsze - w którą stronę idzie młodzież?

Kwidzyn ma się dobrze:)

se(L)vo
23-02-2014, 22:20
To dobrze, że ma się dobrze i oby miał się co raz lepiej. Pytałem o młodzież:)

LegijnyKwidzyn
23-02-2014, 23:58
Kwidzyn mimo kilometrow dzielacych od Sto(L)icy jest bastionem i taka odpowiedz swiezo zalogowanemu powinna wystarczyc ;) Bedzie lepiej.

MareczekŻrdw
24-02-2014, 00:33
W Żyrardów też ma się dobrze :). Po staremu, jeżeli mocniej Cię to interesuje, podbij do kogoś z nas na meczu :)

RobinMass
24-02-2014, 10:57
Se(L)vo priv

odiesel
24-02-2014, 11:40
Se(L)vo priv

ja bym uważał

pikol
25-02-2014, 20:15

Rawa niestety widzew. Są Legioniści ale w większości nieogarnięci i dlatego też ciężko podać dokładną ich liczbę, a poza tym tak jak wyżej wspomniałem widzew dba o młode pokolenie. Jedziemy dalej: Cielądz, na trasie Rawa - Nowe Miasto nad Pilicą. Tu jest lepiej, jest kilkudziesięciu chłopaków, którzy ogarniają FanClub FC Rawa Mazowiecka. Ale też ostatnio widzew zaczął organizować wyjazdy dla dzieciaków na mecze, rozdawanie gadżetów i tak dalej... Normalnie na Cielądzu praktycznie nie da się spotkać widzewiaka w barwach. widzew z Rawy kręci się w tych okolicach co jakiś czas... Nowe Miasto nad Pilicą - głównie Legia, innych barw nie widać, chłopaki tu trenują ale też nie za bardzo ogarnięty teren, a czerwona zaraza się szerzy...

Zapomniałeś dodać, że Ci wszyscy "nieogarnięci" z Rawy, zyskują czerwone barwy i coraz mniej osób chodzi w nich. Pewnie to zauważyłeś jak jesteś z okolicy. Jest więcej Widzewa, nie ma co rozkminiać ale ot taka ciekawostka.
Ps. Ale co ja tam wiem jestem nowy na forum ;)

se(L)vo
25-02-2014, 20:37
Śmiem watpic w to co piszesz.

K_N
26-02-2014, 05:46
Otóż kolega pikol ma rację. widzewiaki stanowią niekwestionowaną większość na Rawie ale wiedzą że nie są sami na mieście i po powrocie z meczu chowają barwy pod kurtki czy do plecaków. Ale to nie przeszkadza zielonej stronie miasta w zdobywaniu kolejnych fantów. A jeśli w to wątpisz to znaczy że jesteś słabo ogarnięty w temacie.

se(L)vo
26-02-2014, 17:07
Kto ma przewagę w Żurominie?

Mikser1616
08-04-2014, 13:37
Ostatnio odwiedziłem Częstochowe. Na murach widoczny praktycznie tylko Raków. Może ktoś wyjaśnić kto ma przewagę na mieście i czy są tam chłopaki od nas.

BladaTwarz
08-04-2014, 14:32
Ostatnio odwiedziłem Częstochowe. Na murach widoczny praktycznie tylko Raków. Może ktoś wyjaśnić kto ma przewagę na mieście i czy są tam chłopaki od nas.

Skąd niby ma być tam Legia i czemu Cię to dziwi, że nikt tam jej nie kibicuje? w Mieście rządzi Raków jest też Włókniarz Częstochowa, który można powiedzieć nie ma tam już nic do powiedzenia....

Kiedyś w Częstochowie znajdował się Fan Club Widzewa, który jest już chyba nie aktywny. Niech ktoś napisze coś więcej.

BAU
08-04-2014, 14:40
Skąd niby ma być tam Legia i czemu Cię to dziwi, że nikt tam jej nie kibicuje? w Mieście rządzi Raków jest też Włókniarz Częstochowa, który można powiedzieć nie ma tam już nic do powiedzenia....

Kiedyś w Częstochowie znajdował się Fan Club Widzewa, który jest już chyba nie aktywny. Niech ktoś napisze coś więcej.

Był też AZS Częstochowa, która to ekipa jak na siatkarskie warunki była kumata.

http://i58.tinypic.com/2zf7ig9.jpg

Jednak z tego co pamiętam Raków ukrócił ich któregoś dnia i się skończyło. Nie mam pewności jak sytuacja wygląda dzisiaj.

Mikser1616
08-04-2014, 14:54
Skąd niby ma być tam Legia i czemu Cię to dziwi, że nikt tam jej nie kibicuje?
Wcale mnie to nie dziwi. Pytałem bardziej o jakieś pojedyncze jednostki.

BAU
08-04-2014, 14:59
Wcale mnie to nie dziwi. Pytałem bardziej o jakieś pojedyncze jednostki.

Jednostki kibicujące Legii są w całej Polsce. Dziwne pytanie, serio ;)

Mikser1616
08-04-2014, 15:04
Chodzi mi o czynne kibicowanie, a zresztą mniejsza z tym. Pytania nie było. :)

Michu
08-04-2014, 15:07
Swego czasu była koalicja FC Widzewa/Włókniarz/AZS vs. Raków, był nawet jakieś trupy, na dzień dzisiejszy AZS to jedno osiedle, Widzewa brak, Włókniarz nie stanowi zagrożenia a w mieście panuje Raków. Przynajmniej tak przedstawiła mi to osoba z Cz-wy jeszcze jakiś czas temu ;)

rubel
09-04-2014, 22:20
Tak jak Michu mówi, w Cz-wie tylko Raków, Włokniarz panoszył się tylko gdy działał ten fan club widzewa, zresztą można zobaczyć akcje z czerwca'13 gdy Raków wparował Włokniarzowi na trybune na meczu chyba z Falubazem.

FC RYPIN
11-04-2014, 13:24
Rypin 100% Legia. W mieście sami Legioniści którzy jeźdzą na Legie i wspierają miejscowy klub Lech Rypin.Na murach to samo.

LegijnyKwidzyn
15-04-2014, 00:16
Kwidzyn pozdrawia Rypin!!! Cala Legia zawsze razem :)

LegijnyRypin
22-04-2014, 16:59
Rypin pozdrawia Kwidzyn ! Cała Legia zawsze Razem !

erdo78
23-04-2014, 16:16
Jak wygląda sytuacja kibicowska w Mikołajkach? Wybieram się z rodziną na weekend majowy i zastanawiam się czy na legalu można chodzić w barwach?

BAU
23-04-2014, 17:43
Jak wygląda sytuacja kibicowska w Mikołajkach? Wybieram się z rodziną na weekend majowy i zastanawiam się czy na legalu można chodzić w barwach?

Pisałem na szybko i nie skumałem miejscowości, pisałem o Mikołajkach a myślałem o Giżycku ;)

Co do Mikołajek - pustynia. Spotkać w barwach możesz każdego, ze względów tych samych jak w każdym innym typowym mieście turystycznym. Jakiś może ponad roku temu przejeżdżałem przez Mikołajki i widziałem kilka naszych napisów, ale ciężko powiedzieć, czy to miejscowi czy raczej osoby spędzające tam czas w takich okolicznościach jak Ty za tydzień ;)

erdo78
23-04-2014, 20:44
dzięki

Mks1965
26-04-2014, 20:43
Witam Legioniści , widziałem post który mówi o Przysusze , Od nowa działamy jeździmy na wyjazdy ostatnio nowy układ z Szydłowianką Szydłowiec powstał , a co do Legi w Przysusze to pojedyncze osoby jeżdżą nie ma u nas żadnego fc , lecz sympatia do Legi jest , Życzę wam Mistrzostwa Kraju .

Pozdrawiam

GoLdi
27-04-2014, 22:36
FC Dolny Śląsk też ma się dobrze i pozdrawia Braci ... (L) ostatnio obecni na meczu Rugby fc Rugby Wrocław - RC Legia Warszawa :)

SKL
28-04-2014, 17:20
W Częstochowie kibolsko tylko Raków - ale frekwencja na meczach RKS to od 600 do 1000 głów. Na Włókniarza chodzi po conajmniej 10000 ludzi na mecz, lecz pozwala sobie na wejście RKS na swoją trybunę i przegonienie fanów. AZS w śladowych ilościach, skutecznie wybito im z głowy myśli że mogą cokolwiek... Jest wielu Legionistów w samej Częstochowie jak i wielu okolicznych miastach :) A w samej Czewie kilka czarnych (L) na murach się znajdzie :)

Kompania_Braci
30-04-2014, 13:25
FC Dolny Śląsk też ma się dobrze i pozdrawia Braci ... (L) ostatnio obecni na meczu Rugby fc Rugby Wrocław - RC Legia Warszawa :)

i Zagłębie też :)

OskarLegionista
02-05-2014, 14:14
Orientuje się ktoś jak sytuacja trzyma się w Kłodawie, można spotkać kogoś w barwach ? Pytam, bo wyjeżdżam w tamte okolice na kilka dni. :hmm:

LegiaFcMikołajki
03-05-2014, 10:55
Żadna pustynia. Żyjemy i działamy od dłuższego czasu. :) W sezonie wiadomo, że można natknąć się na każdego. Miejscowość zdecydowanie żyjąca :)

Buzz
05-05-2014, 00:00
Swego czasu była koalicja FC Widzewa/Włókniarz/AZS vs. Raków, był nawet jakieś trupy, na dzień dzisiejszy AZS to jedno osiedle, Widzewa brak, Włókniarz nie stanowi zagrożenia a w mieście panuje Raków. Przynajmniej tak przedstawiła mi to osoba z Cz-wy jeszcze jakiś czas temu ;)

Może i brak, ale flagę mają i dziś nawet wisiała na ich meczu z Cracovią. Nie wnikam czy to FC widmo, czy z siedzibą w Łodzi ale piszę czysto informacyjnie w związku z poruszeniem tematu Częstochowy ;)

Od razu zapytam o pobliskie Radomsko, choć pewnie wielu już pytało przede mną. Kiedyś byli tam Legioniści, z kilkoma flagami nawet. Jak obecnie tam jest? Dominacja RKS-u, czy jakaś grupka Widzewa jest w mieście istniejąca, działająca, po ulicy chodząca? :)

Robert E. Lee
05-05-2014, 18:50
Obok wisiała z napisem Warszawa, a na trybunie nad nimi zasiadało jakieś 47 osób, więc mieli raczej jakiś happening w stylu "pół Polski nas nie widzi, drugie pół nawet nie wie co to Widzew".

Rafik
07-05-2014, 17:43
A orientuje sie ktos jak w tym momencie wyglada sytuacja w Kozienicach ?

LWPS
07-05-2014, 20:05
Bardzo dobrze. Miasto legijne w pełni, dużo osób z Kozienic jest tu na forum więc szukaj brachu.

Alek
07-05-2014, 22:48
Kiedyś było tam fc RTS , ale duża część tych osób wyemigrowała za chlebem.

Robert E. Lee
07-05-2014, 22:50
Kiedyś było tam fc RTS , ale większość duża część tych osób wyemigrowała za chlebem.

U nich to się nazywa maca:lol:

creativ
07-05-2014, 22:59
Kiedyś było tam fc RTS , ale duża część tych osób wyemigrowała za chlebem.
Fc to za dużo powiedziane. Były jednostki. My mamy się dobrze, jeździmy i działamy na miarę możliwości. Co raz więcej małolatów lata w barwach po mieście i pojawia się na Ł3. Najważniejsze kwestie już były poruszane w tym wątku, wystarczy poszukać.

Sosen
07-05-2014, 23:59
A MZKS bez wsparcia na meczach ? Przejeżdżając przez Kozienice jakieś tam wrzuty można zobaczyć ale bez pro legijnych. Na wyjazdach i nie tylko osoby z WKZ widoczne. Zresztą aż do Lipska i dalej są osoby, które regularnie wspierają Legię i nie tylko na meczach w Warszawie. O fc nie ma mowy ale....

creativ
08-05-2014, 09:31
A MZKS bez wsparcia na meczach ? Przejeżdżając przez Kozienice jakieś tam wrzuty można zobaczyć ale bez pro legijnych. Na wyjazdach i nie tylko osoby z WKZ widoczne. Zresztą aż do Lipska i dalej są osoby, które regularnie wspierają Legię i nie tylko na meczach w Warszawie. O fc nie ma mowy ale....
MKS! Coś tam się jeszcze kręci. Nie dawno mieli przygodę z pewną ekipą po meczu u nas pod stadionem, były też jednostki od nas z czego wyszli na remis. Jest trochę szablonów na mieście i pojedynczych wrzutów, lecz sporo ostatnio zostało zamalowanych przez....... miasto.

Prawi(L)ny
09-05-2014, 14:45
Od razu zapytam o pobliskie Radomsko, choć pewnie wielu już pytało przede mną. Kiedyś byli tam Legioniści, z kilkoma flagami nawet. Jak obecnie tam jest? Dominacja RKS-u, czy jakaś grupka Widzewa jest w mieście istniejąca, działająca, po ulicy chodząca? :)

Z tego co mi wiadomo w Radomsku wszyscy latają na RKS, niektórzy czasem jeżdżą na Widzew. Nikt nie robi z tego afery, ale nie ma też oficjalnej zgody.

Unii E. mówiący NIE !!!
29-05-2014, 17:55
Szukam kontaktu do kogoś z Drawska Pomorskiego, Wałcza i okolic.

krajes
03-06-2014, 18:30
Zachęcamy do polubienia profilu Zambrowskich Legionistów na FB: https://www.facebook.com/ZambrowscyLegionisci

Legionistka87
03-06-2014, 20:19
Witam,
Poszukuję kontaktu do Legionistów i Legionistek z woj.podkarpackiego, w szczególności z Krosna i okolic.
Pozdrawiam :)

pu(L)on
09-06-2014, 00:42
https://www.youtube.com/watch?v=ZZ6w6Je9yH4
Z pozdrowieniami ;)

PeCe
09-06-2014, 01:18
Z pozdrowieniami ;)

I chyba nie tylko ;)

futboholiczka
15-06-2014, 19:35
Witam. Szukam kibiców z Warmii i Mazur a szczególnie okolice Giżycka :)

sliwkalipno
21-06-2014, 16:17
Witam pzdr wszystkich kibicow Legii z kuj.pom. tak sie zlozylo ze wyemigrowalem szukam kontaktu z kibicami L z niemiec?i pytam gdzie jeszcze poza granicamiPl sa legionisci?

(L)UBUSKIE
22-06-2014, 15:14
Witam pzdr wszystkich kibicow Legii z kuj.pom. tak sie zlozylo ze wyemigrowalem szukam kontaktu z kibicami L z niemiec?i pytam gdzie jeszcze poza granicamiPl sa legionisci?

Ja siedzę w pobliżu Hamburga jak coś ;)

b3lzi
10-07-2014, 10:50
Witam Są na forum Jakieś osoby z Fan Clubu LEGII z Grudziądza

C_L_F
10-07-2014, 23:26
Są ;)

sliwkalipno
11-07-2014, 19:53
Zawsze myślalem ze caly Grudziądz to jest widzew pzdr

mielny09
12-07-2014, 17:40
Chłopaki, orientuje się ktoś jak sytuacja w Mrągowie ? Stomil ?

LegiaFcMikołajki
13-07-2014, 02:01
Z tego co wiem są osoby sympatyzujące z Legią ale stomilowców jest o wiele więcej. Mają nawet chyba fc.

bloniaq
13-07-2014, 11:00
Jaka jest sytuacja w Janowie Podlaskim i Kraśniku? Widziałem wlepki Motoru - jest ktoś jeszcze?

Grejfrut
13-07-2014, 13:02
W Janowie Podlaskim rządzą konie tzw Araby. ;) Może Ci chodziło o Janów Lubelski? Janów Lubelski to fc Stalówki i parę jednostek za Motorem, ale to chyba takie studenckie miłości. W Kraśniku sporo ludzi za Motorem.

bloniaq
13-07-2014, 14:25
yy racja - chodziło o Lubelski ;)

Ciuniek
14-07-2014, 10:02
W Kraśniku sporo ludzi za Motorem. Chyba sporo lata (latało) też na Stal Kraśnik.
.

met(L)
14-07-2014, 12:20
Z Kraśnika parę osób jeździ też na Ł3.

(L)owicz
07-08-2014, 06:57
Witam, mam pytanko. Czy komuś coś wiadomo na temat tych vlepek?
Zaciekawiły mnie te wzory w moim mieście:)
http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/screenshooter-legacy/ts-taxmyrrejxzhazojozba.jpg
sam rozlepialem :)

zbinky
07-08-2014, 13:18
znowu jesteś?? :jejku:

bloniaq
10-08-2014, 23:21
Zachęcamy do polubienia profilu Sokołowskich Legionistów na FB: https://www.facebook.com/pages/Legia-FC-Soko%C5%82%C3%B3w-Podlaski/100613273392872

Mikser1616
15-08-2014, 20:35
Mógłby ktoś z Zamborowa przybliżyć sytuację jaka panuje na mieście?

Martinjo
16-08-2014, 16:14
Witam poszukuje kontaktu z Legionistami z Legnicy Dolny Śląsk ?

sonty
16-08-2014, 19:31
Pisz na prv

Ondrej_1916
19-08-2014, 20:54
Są jacyś Legioniści na podlasiu ? konkretniej chodzi mi o okolice Sokółki.

Olee
27-08-2014, 12:52
podbijam o sytuacje w Zambrowie

JONIECCY-LEGIONIŚCI
27-08-2014, 15:31
Szukam Legionistów Nowy Sącz i okolice :))

pu(L)on
20-10-2014, 13:07
35 podopiecznych Działdowskiego Centrum Caritas (wraz z opiekunami) wybrało się z nami w piątkowy mecz Legii. Oprócz wynajęcia autokaru podarowaliśmy każdemu z dzieciaków szalik, zeszyt oraz długopis w barwach (L). W drodze na mecz zaprosiliśmy ich także na posiłek do McDonald's. Jest to kolejna tego typu akcja naszego FC. Prędzej do Warszawy zabieraliśmy dzieci z domu dziecka w Lidzbarku Welskim oraz drużyny młodzieżowe Startu Działdowo.
Kilka fotek:
http://i59.tinypic.com/23uocr9.jpg
http://i61.tinypic.com/v313k0.jpg
http://i61.tinypic.com/2e163id.jpg
PS. Łączna liczba Działdowa na tym meczu to około 60 osób.

norullez
20-10-2014, 18:46
Pulon czytam juz o ktorejs z kolei waszej akcji dla dzieciaków, i rece składaja sie do oklasków. Szacun i oby tak dalej! :dziekuje:

startowiec55
21-10-2014, 11:26
Brawo ! :bravo: Oby więcej legijnych fc starało się robić takie akcje ! :)

Kamilzon
24-10-2014, 22:50
Ja mam takie pytanko czy w Tarnowie jest jakaś większa grupa kibiców Legii. pytam ponieważ idąc ulicą Wałową i ulicami w okół rynku jest sporo namalowanych eLek ma ścianach

piechurdzieciak
07-11-2014, 17:17
WITAM! nie moge nic nigdzie znalezc na temat kibicow Legii w UK.. dokladnie polnocna Wali. KTos cos?

nazawszeolimpia
12-11-2014, 09:56
Witam. Szukam kibiców z Warmii i Mazur a szczególnie okolice Giżycka :)

Witam,
mieszkam w Olsztynie od kilku miesięcy, ale kibicuję Olimpii Elbląg i Legi Warszawa...czy w Olsztynie rządzą tylko kibice Stomilu??

szukam kontaktu...