PDA

Zobacz pełną wersję : nasze granice / FC, kibice Legii spoza W-wy

Strony : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

żubr
30-01-2012, 14:56
Nie wiem w jakim dziale to napisać, to spytam się tu:
Czy Feyenoord łączy jakaś zgoda/sztama z FC Den Haag? Wydaje mi się, że podczas niedzielnego meczu Ajax-Feyenoord widziałem flagę, oraz szaliki klubu z Hagi. Pomyliłem się, czy rzeczywiście te kluby łączy jakaś zgoda?

Maciek
30-01-2012, 14:58
Z tego co się orientuję to jest pakt anty Ajax, gdzieś był ten temat poruszany na forum.

Danoo
30-01-2012, 15:17
Dokładnie to tutaj:

http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=13203&highlight=haag

żubr
30-01-2012, 15:23
Dzięki za szybki odzew :)

Kucharak
08-02-2012, 11:03
Macie może wzór na ten szal Żuromińskiej Legii ?
Albo czy są jeszcze do kupienia ?

Buri
08-02-2012, 16:07
Mamy wzór. Na priv pogadamy.

Dziubun
13-02-2012, 14:41
Już nie można nabyć tych szalii

sonty
14-02-2012, 05:56
Szukam kontaktu z kibicami z Dolnego Śląska.

barmanek845
14-02-2012, 15:32
to zły temat do tego wybrałeś

mussafa90
15-02-2012, 19:31
załatwione.

adawis55
16-02-2012, 06:55
Witam , chcialbym się dowiedzieć czy mozna i ewentualnie gdzie mozna zakupić bluzy , koszulki , szaliki grupy "kołobrzescy legioniści" ? na forum nie moge sie zarejestrować.

Pozdro dla wszystkich Legionistów!

Jestem KOŁOBRZESKI LEGIONISTA.A ty skąd pochodzisz.Mussafa90.

Twister
16-02-2012, 11:06
Witam , chcialbym się dowiedzieć czy mozna i ewentualnie gdzie mozna zakupić bluzy , koszulki , szaliki grupy "kołobrzescy legioniści" ? na forum nie moge sie zarejestrować.

Pozdro dla wszystkich Legionistów!

odczytaj priv

NGA
22-02-2012, 10:51
Górnik - Legia "Pod Jaworem" w Sokołowie Podlaskim

http://hutnikhutaczechy.vgh.pl/news.php?readmore=552

teges
22-02-2012, 11:16
bardzo miły gest z Waszej strony:)

nat89
26-02-2012, 19:30
Dzień dobry :)
W Plocku chyba (kwestia czasu z tego co widze) nie ma żadnej oficjalnej grupy kiboli Legii ale moze sa stad osoby ktore np chcialyby czasem wspolnie pokibicowac? Pozdro

Mari
27-02-2012, 12:01
MISTRZ MISTRZ LEGIA ZONE SANDOMIERZ MISTRZ !! W turnieju kibicowskim organizowanym przez sandomierską Wisłę brały udział grupy kibicowskie Wisły, osiedla Sandomierza, Siarka Tarnobrzeg ok. 60 os, GKS Bełchatów ok.40 os. oraz MY sandomierscy Legioniści 19os. W finale wygrywamy z osiedlem Łamańce 3-2 Puchar Jest Nasz !! Wspaniały dzień w Sandomierzu, Legia na tronie !!
http://i40.tinypic.com/x6ea0z.jpg

FC OLSZTYN
27-02-2012, 22:00
są jacyś fani L z olsztyna ? :hmm:

kuba(L)a
27-02-2012, 22:05
Legia w Bochni też jest :) Oto koszulki fanatyków z małopo(L)ski.

http://desmond.imageshack.us/Himg10/scaled.php?server=10&filename=cimg3481o.jpg&res=medium

http://desmond.imageshack.us/Himg11/scaled.php?server=11&filename=cimg3487u.jpg&res=medium

Orzech
28-02-2012, 15:01
W Toruniu jest Legia również :)
Zapewne wśród rodowitych Torunian nie jest ich wielu, ale przyjezdni studenci z całej Polski kibicują, bo jak wiadomo, pół Polski to my :)

No raczej nie bardzo...

RAY
28-02-2012, 15:17
Kolejny przedstawiciel wielkopolski na pokładzie ;). Mógłby mi ktoś bliżej przedstawić liczbę oraz fc naszych w wlkp ?. Tak ze 2 lata temu jeździłem na Legię z pewnym ziomkiem z Trzcianki, ale wyjechał na robotę do uk i gdzieś kontakt się urwał.

wrc
28-02-2012, 16:11
Słabe. Wymyśl coś bardziej chwytliwego.

RAY
28-02-2012, 16:12
Słabe. Wymyśl coś bardziej chwytliwego.

Mówię poważnie...

Makrel
28-02-2012, 16:17
Kłoczew (woj Lubelskie) i Żelechów (woj. Mazowieckie) cale Legijne :> z Żelechowa nawet jaka ogarnieta banda jeździ ale dokładnego info nie znam.

Puszer
28-02-2012, 20:53
Witam,

Panowie i Panie, jak wygląda od strony sympatii bądź antypatii relacja kibiców Legii i Podbeskidzia? Pytam, bo wybieram się na mecz w Bielsku, mieszkam w pobliżu, idę na sektor Podbeskidzia. Nic nie wiem o tym klubie. Czy jak po bramce Novo zacznę skakać z radości to:
a. będą wytykać mnie palcami z sympatią
b. dostanę w dziób

|Dziękuję.

A po co ci iść na ich sektor :hmm: ? Nie lepiej po prostu na zadaszoną :?

Niko
28-02-2012, 21:04
Witam,

Czy jak po bramce Novo zacznę skakać z radości to:
a. będą wytykać mnie palcami z sympatią
b. dostanę w dziób

|Dziękuję.

W dziób to dostaniesz ode mnie jeśli nie zmienisz sobie zaraz lokalizacji w profilu...

A do meritum - Podbeskidzie nie jest naszą zgodą, więc możesz zostać na kopach pogoniony, jak w prawie każdym miejscu w Polsce. Nie idź na mecz.

Muha
28-02-2012, 21:19
Sosnowiec ma zgodę z BKS'em Bielsko, więc to chyba logiczne że nie przyjmą Cie tam z otwartymi ramionami.:ucieka:

Morellowy
06-03-2012, 00:04
Może napiszę coś o mieście położonym ok 100km od Warszawy a mianowicie o Kozienicach:) Jako, że niedaleko mam działkę stamtąd, toteż sporadycznie tam bywam. Zawsze myślałem, że w sumie prawie 100% jest za Legią (nie licząc tamtejszego MKSu - lokalnego klubu). Ostatnio jednak dowiaduje się, że dużo osób jest tam za Lechem:oj: a to od znajomych a to nawet wystarczy na FB popatrzeć. Trochę mnie to zdziwiło bo prędzej się spodziewałem tam kibiców Widzewa lub Radomiaka czy nawet Korony... W zimę często spacerowałem w barwach po mieście, ale jakoś nikt nie podskakiwał. Raz w styczniu byliśmy z kumplami w jednym z lokalnych spelun też barwach, gdzie było dużo osób które patrzyły się na nas 'spod oka' :hyy:, nawet pomyślałem, że może być gorąco, ale jednak chyba to są bardziej jednosezonowcy zafascynowani osiągnięciami Lecha w lidze europejskiej niż fanatycy. Na przyszłość jednak jak będzie ktoś w Kozienicach to lepiej uważać bo jednak nawet jak przeważa tam Legia to z wiarygodnych źródeł wiem, że można się natknąć na kolegów z innych ekip (niekonieccznie nastawionych pokojowo) :awantura:

NGA
06-03-2012, 10:37
:jejku:

szanujmy sie! Fanatycy Lecha z fejsika haha

Cha(L)ek
06-03-2012, 12:35
Wracając do tematu Kozienic , to byłem tam u kolegi jakiś czas temu , i z ciekawości zapytałem jak wygląda tam sytuacja kibicowska i faktycznie powiedział że większość osób kibicuje Legii , głównie ze względu na bliskość Stolcy , ale jest też grupa , około 15 osób ( nie tylko fejsbukowa ) która regularnie jeździ na Bułgarską. A chodząc po mieście widziałem nasz herb z szablonu i kilka eLek w kółeczku.

creativ
06-03-2012, 15:04
Jako że jestem z Kozienic poczułem się przez kolegę Morellowy wywołany do tablicy. WKZ to specyficzne miasteczko, małe ok. 19tyś mieszkańców każdy się w miarę zna czy z roboty czy ze szkoły. I nikt spin do siebie nie robi z tego między innymi względu że Legia jest w Kozienicach stroną dominująca. Legia i jej KIBICE a nie sympatycy, oglądacze ligi w kapciach. W Kozienicach są sympatycy różnych klubów jak wszędzie, są to jednostki. Problemem małych miasteczek jak WKZ jest emigracja zarobkowa jak i to że młodzi po skończeniu średniej szkoły wyjeżdżają po Krakowach, Poznaniach, Białychstokach, Radomiach, Kielcach i w końcu i Warszawie na studia, i stają się „kibicami” tychże klubów. Wysyp na Kozienicach tychże wynalazków następuje przeważnie w wakacje oraz ferie i święta, kiedy każdy zjeżdza się do domu i chce pokazać jaki to jest modny i światowy. Były prowadzone „rozmowy” z różnymi „kibicami”, ale nawet szkoda o tym pisać. Nie traktuje się takich ludzi poważnie ze względu na ich „kumatość”(celowo w cudzysłowiu) oraz to że zaraz po świętach wracają tam skąd przyjechali. Problem Lecha w WKZ został dostrzeżony w postaci kilku osobników których kiedyś tam w któreś święta ktoś słyszał ale nikt nie wie kto to był i skąd oni byli. Nie zostali też trafieni bo **** wie kto to. Jeden słownie gość jest internetowym pejs bukowym sympatykiem Lecha jednakże jest to, ze się wyrażę gość co ma problem ze sobą jest to niegroźny typowy dziwak i osiedlowe pośmiewisko. Prędzej bym uwierzył w hordy kibiców Widzewa. Chodzą również słuchy o Polonistach w WKZ ale nikt nikogo nie widział! Był w te wakacje w prawdzie incydent z jakimiś gościami z Warszawy, którzy określili się jako nielubiący Legii ale jednoznacznie też nie określili się jako Polonia, mimo to źle się zachowali, dostali wpierdol i tyle. Nie wiemy kto to był. Trudno walczyć z czymś co się pojawia incydentalnie 2 razy do roku „od święta” – dosłownie. Problemem są głupie napisy na drodze krajowej nr 7 ale mimo wielokrotnych prób, sprawców owych malunków nie wykryto. Reasumując: To, że na Legię patrzy się spod byka to problem ogólnopolski nie kozienicki, zawsze się ktoś znajdzie, tu nie mieszka 19tyś kibiców Legii, nie słyszałem jednak żeby komukolwiek kiedykolwiek za to że wozi się w barwach Legii po Kozienicach włos spadł z głowy. Jest też u nas sporo przyjezdnych, przyciąga ich Elektrownia, a także na weekendach basen i hala sportowa, stadion, festyny na amfiteatrze. Od kozienickich „kozaków” można dostać za to samo za co wszędzie, to małe miasto. Co do odczuć kolegi Morellowy… Ciężka sprawa coś powiedzieć. Odrębną sprawą jest, że jak się na szyi nosi barwy to trzeba być na oriencie gdziekolwiek się z nimi łazi, każdy ma obowiązek ich bronić, czy to Warszawa czy Kozienice, to że są to tereny przyjazne nie zwalnia z bycia czujnym. Kolego Cha(L)ek właśnie sie na forum Legii dowiedzieliśmy, ze w Kozienicach jest Lech i to niewiele mniej liczniejszy niż my :roll:

Cha(L)ek
06-03-2012, 15:53
Tak dla sprostowania ,to co napisałem , było opinią kolegi mieszkającego u Was w mieście , który jest kibicem , ale nie stoi na bieżąco ze sprawami kibicowskimi ,powiedział mi jak to wygląda tak "pi razy drzwi" i prawdopodobnie ta liczba sympatyków Lecha była przesadzona , mieszkasz tam więc sam wiesz najlepiej :)

Redbulloss
06-03-2012, 17:27
Witam
Duzo was z Kozienic jezdzi??
Kiedys tam widzialem jakas ekipe

creativ
06-03-2012, 20:49
Do 20 osób

slimak91
07-03-2012, 13:37
Żelechów (woj. Mazowieckie) cale Legijne :> z Żelechowa nawet jaka ogarnieta banda jeździ ale dokładnego info nie znam.
Co do Żelechowa byłem i widziałem paru ludzi w czapkach Widzewa, więc nie jest całe Legijne miasto.

bloniaq
07-03-2012, 15:07
A ja w Warszawie byłem i widziałem paru z torbami Manchesteru Utd. Może Czerwone Diabły to 3 siła w tym mieście...

Maciek
07-03-2012, 15:26
A ja w Warszawie byłem i widziałem paru z torbami Manchesteru Utd. Może Czerwone Diabły to 3 siła w tym mieście...

:hmm: to kto jest drugą? :hmm:

nevermind
07-03-2012, 15:26
:hmm: to kto jest drugą? :hmm:

Hutnik? :chytry:

kamilsson
07-03-2012, 15:41
Witam
Duzo was z Kozienic jezdzi??
Kiedys tam widzialem jakas ekipe

Jak Warka wygląda na tle Kozienic?

bloniaq
08-03-2012, 01:03
to kto jest drugą?
Hutnik?
No przecież nie Groclin...

I mała poprawka. Dziś na łyżwach na Torwarze widziałem autentycznie kolesia w szaliku Man Utd... Sarkazm mi nie wyszedł... :D

TNTP
08-03-2012, 02:49

I mała poprawka. Dziś na łyżwach na Torwarze widziałem autentycznie kolesia w szaliku Man Utd... Sarkazm mi nie wyszedł... :D

ostatnio jeden z forumowiczów przyuważył jakiś "dziwny" szalik. Po kontroli osobistej okazało się że to Bayern, właściciel na pytanie co to jest odpowiedział "to nie jest szalik polonii, przecież nie jestem samobójcą":bauns:

Tak, że walka o 3 siłę w Warszawie jest bardzo zacięta:>
taki mały OT.

Reksio_1916
08-03-2012, 04:18

Pewnie tego samego typa widziałem co Ty. Tylko w ze Ja widziałem go na zachodnim :)

hummel
11-03-2012, 10:36
Jedno miejsce wolne w aucie na mecz z grodziskiem , jak ktoś zainteresowany to priv.

CheLmzyniak
11-03-2012, 15:18
13 osob z Chelmzy na stadionie w Bielsku, + 2 poza. Pozdrawiam

NGA
10-05-2012, 00:09
Wstawiam i do tego tematu na prośbę kolegi:

Zryw Sobolew 0-1 Legia Warszawa (ME)
Nas ok 30 osób z rwanym dopingiem w asyście bębna przez całe spotkanie. Obecni przedstawiciele FC Huta Czechy, Wilga, Mińsk Mazowiecki, Garwolin oraz sporo miejscowej młodzieży. Na płocie dwie flagi i transparent. W trakcie spotkania co chwila wybuchają achtungi, a w drugiej połowie odpalamy dwie race i machamy flagami na kijach. Po meczu przybijamy piątki z zawodnikami młodej Legii.

http://i45.tinypic.com/5mzmua.jpg
http://i48.tinypic.com/2mmsb9g.jpg

autor zdjęć: Łukasz Korycki (WirualnyGarwolin.pl)

tutaj znajdziecie więcej informacji i zdjęć:
http://www.wirtualnygarwolin.pl/archwium-sportu/1768-zryw-pokonany-przez-legie

Gryfus
15-05-2012, 18:35
Kibice Legii i Narodowcy z Wielkopolski w ramach wdzięczności dla Pani Kazimiery Pawlak, za pamięć o grób żołnierza AK, wyremontowali Pani Kazi mieszkanie.
Pani Kazimiera od ponad 60 lat opiekuje się grobem Żołnierza Wyklętego: Zygmunta Wawrzyniaka P.Por. Armii Krajowej pseudonim „Sęp” zamordowanego przez Urząd Bezpieczeństwa w 1946 roku, przez te wszystkie lata kobieta zadbała żeby grób był czysty, żeby zawsze palił się znicz, z czasem zadbała żeby na pomniku była tablica.
Widzę cieżkie warunki mieszkaniowe postanowiliśmy pomóc.
Więcej o o Zygmuncie Wawrzyniaku można przeczytać tutaj:
http://kurier-kolski.pl/2012/03/ponad-60-lat-opiekuje-sie-grobem-zamordowanego-przez-ub-w-kole

http://i45.tinypic.com/2ljt8q1.jpg

http://i49.tinypic.com/307vuwg.jpg

Przy grobie „Sępa”
http://i47.tinypic.com/14095oj.jpg

Na koniec chciałbym jeszcze napisać że zaoferowaliśmy Pani Kazimierze swoją pomoc w dbanie o grób i pamięć żołnierza wyklętego .

Jot95
15-05-2012, 18:41
Kibice Legii i Narodowcy z Wielkopolski w ramach wdzięczności dla Pani Kazimiery Pawlak, za pamięć o grób żołnierza AK, wyremontowali Pani Kazi mieszkanie.
Pani Kazimiera od ponad 60 lat opiekuje się grobem Żołnierza Wyklętego: Zygmunta Wawrzyniaka P.Por. Armii Krajowej pseudonim „Sęp” zamordowanego przez Urząd Bezpieczeństwa w 1946 roku, przez te wszystkie lata kobieta zadbała żeby grób był czysty, żeby zawsze palił się znicz, z czasem zadbała żeby na pomniku była tablica.
Widzę cieżkie warunki mieszkaniowe postanowiliśmy pomóc.
Więcej o o Zygmuncie Wawrzyniaku można przeczytać tutaj:
http://kurier-kolski.pl/2012/03/ponad-60-lat-opiekuje-sie-grobem-zamordowanego-przez-ub-w-kole

http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/ifyqnoyirexct3ephrot6r4aqlr4yk4f37j6be7h5y/20120512305.jpg

http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/jfyqnoyutqysj5ebgfahwqggtx7wyrvpta6qzzyzsa/zdj%C4%99cie0889.jpg

Przy grobie „Sępa”
http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/l5yqnoyorvywxzoxgmpcocw7svdkblbgzixwn7333a/zdj%C4%99cie0896_1.jpg

Na koniec chciałbym jeszcze napisać że zaoferowaliśmy Pani Kazimierze swoją pomoc w dbanie o grób i pamięć żołnierza wyklętego .

Masz zły adres do zdjęć wklejony bo nie wyświetla na forum, a jak wkleiłem w nowej stronie też nie pokazuje. Popraw :)

Jaco
15-05-2012, 19:07
Piękna sprawa, Panowie z Wielkopolski. Brawa dla Was i tak trzymajcie!!! :ok:

Francais
15-05-2012, 19:35
Brawo Gryfus,super pomysł i jeszcze większe brawa za to że udało sie wam i przede wszystkim chciało pomóc.

Parasol44
15-05-2012, 19:37
Brawo Panowie, aż się wzruszyłem normalnie. Szacunek:raca2:

karakan
15-05-2012, 21:22
Bez kitu.To jest dopiero coś! Szacunek!

NGA
15-05-2012, 22:54
chylę czoła, biję brawa!

słoń wo(L)a
17-05-2012, 00:13
A ja mam pytanie związane z Dęblinem jest tam jakaś ekipa jeżdżąca na mecze? jestem z Warszawy ale pytam tak obiektywnie bo często chodze tam w barwach mam tam dużo rodziny i często tam bywam. Ale jeszcze się nie spotkałem.

RalF
18-05-2012, 19:30
Orientuje się ktoś jaka sytuacja jest w Mielnie? Kto tam "panuje"?

Ż(L)B
18-05-2012, 19:35

Z tego co się orientuję to Gwardia Koszalin ;)

KibicZpolnocy
18-05-2012, 20:02
Mielno/Lazy/Uniescie sa to tereny Gwardyjskie

legiaaa
20-05-2012, 09:00
A ja mam pytanie związane z Dęblinem jest tam jakaś ekipa jeżdżąca na mecze? jestem z Warszawy ale pytam tak obiektywnie bo często chodze tam w barwach mam tam dużo rodziny i często tam bywam. Ale jeszcze się nie spotkałem.

Odbierz wiadomość na PRIV

Homer
20-05-2012, 13:52
Jaka jest sytuacja kibicowska w Mrągowie i okolicach? Tzn. czyje to tereny?

Domino KG(L)
20-05-2012, 13:59

Te miejscowości to w wakacje głownie Lech i Gwardia z Arką ale można potkac ludzi z całej Polski. W zeszłym roku wdziałem troche Ruchu, Widzewa i kilki Legionistów ;)

Juruś
20-05-2012, 20:20
Jaka jest sytuacja kibicowska w Mrągowie i okolicach? Tzn. czyje to tereny?

W Mrągowie Stomil

tomekk
20-05-2012, 20:32

dodam jescze ,ze Leszków tam sporo...wszytskie imprezy na bramkach przez nich opanowane! wiec sporo ich tam i raczej sie z tym nie kryja!

Homer
20-05-2012, 20:49
W Mrągowie Stomil

Dzięki.

adawis55
28-05-2012, 14:35
Wybiera się ktoś do Kołobrzegu .

Reksio_1916
29-05-2012, 12:46

a co na melanz zapraszasz ?? :impreza:

(L)ukas1916
29-05-2012, 17:06

A znasz jakiś tani kemping?

OLIUSTKA
29-05-2012, 18:55
lub do Ustki :d::D:Dd

holekNR
04-06-2012, 11:29
http://temat.net/sport/11706/Legijny-Szczecinek---mlode-pokolenie.-Akcja-na-Dzien-Dziecka

Foxx
04-06-2012, 11:31
:brawo:

NGA
06-06-2012, 11:31
Podbijam temat - 5 dni do końca aukcji.

Bracia i Siostry kolejne (niektóre naprawdę unikalne fanty) trafiają na aukcje dla Kacpra! Wszystkim, którzy zdecydowali się ofiarować gadżety składam ogromne podziękowania! Zapraszam do licytowania:

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6676023

Znajdziesz tu między innymi:

Koszulka FC Den Haag (XXL)

Szarfa FC Den Haag - The Hague Goodfellas

Szalik Legia Warszawa - Bo my jesteśmy Legia

Szalik Legia Warszawa - Legioniści UNIKAT!!!

Szalik zgodowy - You'll Never Walk Alone BARDZO MAŁY NAKŁAD!!!

Szalik Biała Warszawa

Vlepki Legii Warszawa - okrągłe

i inne!!!

Z racji, że nasz podopieczny ma olbrzymie problemy z wymową, naszym pierwszym i podstawowym celem jest wysłać Kacpra na turnus http://www.pierwszeslowo.pl/, który odbędzie się pod koniec lipca. Kwota do uzbierania 2300 zł. Także cel jak najbardziej w naszym zasięgu. Pomóżmy razem!!!

NGA
10-06-2012, 20:13
Jakbyście obserwowali bądź wcześniej nie mogli się zdecydować na któryś z fantów na aukcjach dla Kacpra powoli przychodzi pora licytować. Większość aukcji kończy się jutro koło 14. Dzięki za pomoc!!!

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6676023

musztra
13-06-2012, 22:51
Kogoś ogarniętego z Piaseczna poproszę na o kontakt na PW

legia_land
13-06-2012, 23:06

W Mielnie znajduje się FC Gwardi Koszalin a jak Gwardia to i Arka. Ogólnie Mielno to kurort lanserski w więszkości to ludzie z Poznania czy Warszawy. Mniej zamorzni bawią się w Sarbinowie i tam z całą pewnością można spotkać Lecha. Legii sporo w Mielnie. Jestem tam co roku na wakacjach i zawsze kogoś spotkam od nas. Można spotkać nasze malunki i vlepy. Ogólnie są tam wszyscy. W największych ilościach Arka, Lech, Legia. Nikogo jednak nie widziałem nigdy w barwach.

OLIUSTKA
14-06-2012, 11:42
Witam.ja co roku bawie sie w Mielnie - potwierdzam mozna spotkac prawie cała Polske ; w barwach tez nie widzialem nikogo

Buzz
14-06-2012, 14:27
Akurat w Mielnie/Unieściu często widać Lechitów obnoszących się w barwach. Czy to ręczniki, czy koszulki. Od chvja ich tam.

Kujawiak
14-06-2012, 15:45
Jak już o tym rozprawiacie to osobiście polecam Kołobrzeg. Tam Legionistów można spotkać bez żadnego trudu, tylko woda zimna strasznie. Tak swoją drogą to temat "Nasze granice" przechodzi bardziej w temat wakacyjny. ;)

Cielo
14-06-2012, 16:05
Prawdopodobnie będę opiekował się w tym roku kolonią w Szczytnie. Ktoś wie jak tam w okolicach i na mieście sprawa stoi? ;)

Alek
14-06-2012, 16:10
Prawdopodobnie będę opiekował się w tym roku kolonią w Szczytnie. Ktoś wie jak tam w okolicach i na mieście sprawa stoi? ;)

Stomil

Dzihadowiec
14-06-2012, 16:10
Pewnie Stomil. Chyba fane Szczytno maja.

Domino KG(L)
14-06-2012, 16:36
W Kołobrzegu sporo ludzi z całej Polski, jak to nad morzem, sporo Poznaniaków ale Legionistów też można spotkać. Również tych co są tam na stałe. :)

chrzanek23
14-06-2012, 19:09

Ja rok temu byłem z dzieciakami w Szczytnie. Ogólnie miejscowi widząc grupkę dzieciaków wykrzykiwali właśnie hasła Stomilu.

Cielo
14-06-2012, 20:55
Tak myślałem, ale wolałem się upewnić. Dzięki chłopy 8)

juby
18-06-2012, 23:24
Moja rodzina tam działking uprawia w okolicach. Potwierdzam z tym Stomilem. Aczkolwiek, jak się odwiedza jakieś wioski ( czytaj wioskowe sklepy ), to raczej elementów lokalnej sceny nie uświadczysz. Raczej vlepy różnych ekip ,, z daleka'', zapewne ślady wczasowania się. W Olsztynku, który niby jest kawałek od Szczytna, ale klimat podobny, na murach zaobserwowałem kilka tagów Olimpii ( poza tymi Stomilu). Niby nic dziwnego, ale siedzą sobie na ścianach parę dobrych lat już. a Olsztynek to rzut przysłowiowym beretem od Olsztyna...

Robert E. Lee
26-06-2012, 13:23
Nie widziałem, żeby gdzieś było, a może komuś się informacja przyda:
http://img844.imageshack.us/img844/135/plakat1c.jpg

+bonus z BP:
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/486602_418644141511673_1173325429_n.jpg

von Rynolticz
28-06-2012, 10:21
Jeżeli chodzi ci o Górny Śląsk to Legia Warszawa jest tylko w Gliwicach. Nawet im kiedyś stadion zdemolowaliście, ale ten stary. Legia Warszawa cieszy się uznaniem głównie wśród repatriantów z Kresów Wschodnich (Kresów Polskich) w szczególności o Lwowskich korzeniach. Teraz nie wiem jak jest bo to były czasy kiedy gliwicki Piast był w upadku. Poza tym takie dzielnice jak Sośnica, Łabędy czy Osiedle Mikołaja Kopernika to FC Górnika Zabrze. W Gliwicach są liczne FC Ruchu Chorzów, GKSu Katowice, Polonii Bytom. Gliwiczanie kibicują Legii Warszawa, Wiśle Kraków, Widzewowi Łódź, Śląskowi Wrocław, Lechowi Poznań i Lechii Gdańsk. No ale 60% mieszkańców Gliwic w szczególności tych rodowitych zamieszkujących miasto z dziada pradziada i stanowiący ludność autochtoniczną Górnośląską a także mniejszość niemiecka kibicuje tylko Górnikowi. A oto wasza obecność w Gliwicach:
http://i28.tinypic.com/15xob2h.jpg

Legia Warszawa to klub, który ma kibiców w całej Polsce. Czasami kiedy jedziemy na wyjazd i rozdaje się bilety dla FC, sam człowiek jest zdziwiony gdzie jeszcze nasz CWKS ma fanatyków. I nie mówię o tych sezonowych...typu tacy, których po sukcesach w Lidze Europejskiej ma Lech. Mówię o takich na dobre i na złe. Poznałem Legionistów chyba z wszystkich najbardziej nietypowych dla Legii Województw i są to osoby zakręcone na punkcie Wojskowych i wiedzące czego chcą. Tego typu fani - z Wielkopolski, Łódzkiego, ze Śląska czy też Małopolski żyją w otoczeniu kibiców wrogich ekip. Praca, szkoła, osiedla - wszyscy kibicują komuś obcemu...a jednak Ty jeden (lub kilku) się uchowałeś...Wbrew wszystkiemu i pod wiatr.

Zakładam nowy temat z nadzieją, że uda się rozkręcić coś przynajmniej podobnie ciekawego co "Oko w oko z wrogiem", "Atmosfera na Legii w przeszłości" itp. Kilka razy przez forum przewinęło się kilku fanatyków z ciekawych miejsc (na przykład z Jarosławia!).

Czy mieliście jakieś specyficzne rozmowy, przygody, wydarzenia? Czy spotkało Was coś ciekawego w związku z Waszym wyborem? Jaka była/ jest reakcja otoczenia? Czy jako jednostka byliście celem dla ekip, które egzystują w Waszym mieście? Jeśli zależy na aminowości można zawsze podać "Miasto X" , "duża ekipa Y" z regionu takiego i takiego itp., by nie ułatwiać sprawy.

Pozdrawiam. Legia Warszawa! Wieczna pasja.

erdo78
28-06-2012, 14:28
Jak jest ktos ogarniety z Pruszkowa niech uderzy na Prv

FCB
28-06-2012, 15:00
Jeżeli chodzi ci o Górny Śląsk to Legia Warszawa jest tylko w Gliwicach.

mało wiesz w takim razie widzę...

Poza tym takie dzielnice jak Sośnica, Łabędy czy Osiedle Mikołaja Kopernika to FC Górnika Zabrze. No ale 60% mieszkańców Gliwic w szczególności tych rodowitych zamieszkujących miasto z dziada pradziada i stanowiący ludność autochtoniczną Górnośląską a także mniejszość niemiecka kibicuje tylko Górnikowi.

no to jak to jest? Gliwickie Hanysy z dziada pradziada kibicują Górnikowi? a przecież Sośnica czy Łabędy to były wioski, które przyłączono dopiero do Gliwic odpowiednio w 1927 i 1964 roku.

W Gliwicach są liczne FC Ruchu Chorzów, GKSu Katowice, Polonii Bytom.

szkoda, że w Gliwicach ich nie widać ani na żywo ani nawet na murach

Swoją drogą proponuję następnym razem kilka wdechów i wydechów lub jakaś czynność ręką w celu zmniejszenia ciśnienia zanim znowu tutaj wpadniesz wypisując takie kocopoły

Makrel
28-06-2012, 15:22
Jak jest ktos ogarniety z Pruszkowa niech uderzy na Prv

To nie ten temat

Makrel
03-07-2012, 10:28
Orientuje się ktoś jaka jest nasza sytuacja w mieście Krynica-zdrój? Byłem ostatnio z rodziną na wczasach i ku mojemu zdziwieniu, prawie całe miasto jest w Legijnych tagach oraz vlepkach. Czy to nasze FC czy po prostu wynik wyprawy wakacyjnej naszych ekip. Miasteczko to ma może z 10 rdzennych rodzin, a reszta to same restauracje, knajpy, puby, hotele, pensjonaty itd.

Ż(L)B
03-07-2012, 10:43
Krynica-Zdrój z tego co wiem to głównie Cracovia i jakaś jednostka za Wisłą. Nic nie słyszałem o kibicach Legii z tego rejonu.

Makrel
03-07-2012, 10:45
Krynica-Zdrój z tego co wiem to głównie Cracovia i jakaś jednostka za Wisłą. Nic nie słyszałem o kibicach Legii z tego rejonu.

Jak już odjeżdżałem to widziałem gościa w bluzie Craxy i to tyle krakowskich akcentów w tym mieście. Reszta - Legia Warszawa

marsiu
06-07-2012, 21:41

Legia jest wszędzie ;)

Jaco
07-07-2012, 14:53
http://www.goler.pl/Wybuchlzbiornikpaliwa-Polskipilkarzniezyje-a12509

mort
08-07-2012, 12:10
a ja chciałem podziękować Bialskiemu Bastionowi Legii za zajebisty wczorajszy turniej :brawo: :brawo: :brawo:

rewelacyjnie spędzona sobota :imprezowicz:

RadO
08-07-2012, 12:12
a ja chciałem podziękować Bialskiemu Bastionowi Legii za zajebisty wczorajszy turniej rewelacyjnie spędzona sobota

Podpisuję się pod tym :prawi:

BladaTwarz
08-07-2012, 12:22
Znalazł ktoś może na tym turnieju białą czapkę Prosto?

Turniej na plus :)

edkifretkibp
08-07-2012, 17:59
Chłopaki z KMP filmowali, więc może gdzieś na zdjęciach uda się ją zlokalizować;)

Budzy
10-07-2012, 15:38
http://www.goler.pl/Wybuchlzbiornikpaliwa-Polskipilkarzniezyje-a12509

Znałem go, dobry chłopak, po prostu brak słów na to co się stało...

koolherc
10-07-2012, 17:40
http://futbolnet.pl/wiadomosci/pogon-lwow-w-bialej-podlaskiej

Foxx
11-07-2012, 18:52
http://zyleta.info/?p=3960

Keczler
11-07-2012, 22:22
Del

NGA
11-07-2012, 23:30
Dobra Panowie i Panie - wyjazd Kacpra niemal dopięty na ostatni guzik. Między czasie dotarły do mnie kolejne rzeczy od ludzi dobrej woli, z których środki pieniężne zostaną przekazane mamie Kacpra jako zalążek do kolejnego turnusu we wrześniu. Razem wysłaliśmy Kacpra na rechabilitację!!! Dziękujemy.

Tutaj znajdziecie przedmioty z obecnych aukcji:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23882165

Adqs
12-07-2012, 07:38
Elko, czy ktoś może obiektywnie opisać sytuację w Chełmie? Idę tam "na zesłanie" na 3 i pół roku i chciałbym coś wiedzieć. Jest oczywiście Chełmianka i ich chyba najwięcej, a przynajmniej tak widać po napisach, no i jak przez 3 dni tam byłem, to parę razy barwy widziane. Do tego dużo "pozdrowień" dla Widzewa oraz parę ich napisów typu RTS pany, więc pewnie też tam są, chociaż w mniejszości. Co do naszych to widziałem kilka bloków oklejonych vlepkami i parę napisów 19(L)16 i od razu przyjemniej się zrobiło. Ale czy ktoś bardziej ogarnięty z tamtych okolic mógłby opisać dokładnie co tam jest i czego się spodziewać? Bo niestety byłem tam tylko te 3 dni.

Raczej 80% Chełma to Chełmianka, pozostałe 19 to Widzew, którego szeregi tworzą kibice, którzy w Widzewie zakochali się pewnie jakoś na przełomie lat 80. i 90., pokolenie dziś 30+latków. Legia w Chełmie nie istnieje raczej, na wyjazdach widzi się sporo jap z lubelskiego, Biała, Łuków, wiadomo, Puławy, ale np. obecność ludzi z Kraśnika czy Opola Lub już troche dziwi. Jednak nikogo z Chełma nigdy nie widziałem i raczej na pewno Legia tam w jakimś większym stopniu nie istnieje niestety.

Keczler
12-07-2012, 08:14
Del

eSpEr_BBL
12-07-2012, 22:31
Podpisuję się pod tym :prawi:

a ja chciałem podziękować Bialskiemu Bastionowi Legii za zajebisty wczorajszy turniej :brawo: :brawo: :brawo:

rewelacyjnie spędzona sobota :imprezowicz:

Cała przyjemność po Naszej stronie :) Nie wszystko może wyszło tak jak chcieliśmy ale na dobrą sprawę to były 3 eventy w jednym więc prosimy o wyrozumiałość. :)

ruc22
13-07-2012, 21:04
Jeśli chodzi o Żelechów to nasze stanowisko jest jasne - tylko Legia. Jesteśmy na każdym meczu Legii w Warszawie przynajmniej w kilka osób. W śladowych ilościach można nas też spotkać na wyjazdach, meczach ME,PP ale i na Marszu Niepodległości,odsłonięciu pomnika Deyny itp. Oczywiście zdarzają sie w naszym mieście jednostki które sympatyzują z innym klubem(bo wygrał lige albo dobrze zagrał w euro pucharach itp) ale to pikniki którzy napewno nie obnoszą sie z tym i nie chodzą w barwach. Więc w Żelechowie tylko LEGIA.
Ostatnio wydaliśmy koszulki Legia 'Żelechów', posiadamy bluzy o których juz ktos wczesniej wspominal na tym forum. Przy robieniu vlepek naszego miejscowego klubu zrobiliśmy także jedną 'Żelechów Fans' w barwach Legii, które także wiszą na stadionie :)
Oto zdjęcia naszych gadżetów. Pozdro!

Czarne bluzy z kapturem
http://i46.tinypic.com/1hbbth.jpg

Ostatnio wydane koszulki(40 sztuk)
http://i48.tinypic.com/yi0yu.jpg

http://i46.tinypic.com/14j3j3p.jpg

http://i50.tinypic.com/u4llt.jpg

Marek1987
13-07-2012, 21:32
Tylko czemu wlepka w barwach Śląska...

Domino KG(L)
14-07-2012, 18:50
oj chłopaki jechali od lewej

RalF
14-07-2012, 20:23
też na początku myślałem, że to w barwach Śląska, ale też może być jak boras - zielony, biały,czerwony, biały,zielony[...]

KałusiakVK(L)
15-07-2012, 14:45
Fajne koszulki Żelechowa.

ps. Obiło mi się o uszy, że w Żelechowie są jednostki za Motorem Lublin. Prawda to?

Green_HS
15-07-2012, 23:07
Mógłby ktoś opisać sytuacje w Wieluniu (woj. Łódzkie). Paru kumpli poszło tam do szkoły i ciekawi mnie jak tam wygląda sytuacja.

Buzz
15-07-2012, 23:20
Generalnie Widzew.

Dzihadowiec
16-07-2012, 09:12
Ostatnio przejezdzalem przez to miasto,duzo wrzutow RTSu.

Makrel
16-07-2012, 09:49

ps. Obiło mi się o uszy, że w Żelechowie są jednostki za Motorem Lublin. Prawda to?

Zgadza się ale sytuacja jest taka, że są to naprawdę malutkie jednostki i nie widac tego na mieście.

ruc22
16-07-2012, 12:32

w Żelechowie nie ma kibiców Motoru. NIGDY się nie spotkaliśmy z takim czymś.

Reksio_1916
20-07-2012, 19:21
Radomscy Legionisci !! Widziałem edycje vlepek. Jak to wyglada w realiach radomskich ?? Można cos wiecej na ten temat ?

Ż(L)B
20-07-2012, 19:40
Z tego co wiem vlepki Radomskich Legionistów wydał chłopak z Radomiaka. Sytuacja na mieście wygląda jasno 95% Radomiak i 5% Broń, nigdy nie słyszałem o kibicach Legii z tych rejonów. Może ktoś mnie poprawi w tej sprawie.

NGA
20-07-2012, 19:43
Trzy miesiące temu - 18 kwietnia 2012 r. - spontanicznie rozpoczynamy akcję, mającą na celu wsparcie finansowe chorego na autyzm wczesnodziecięcy mieszkańca Garwolina, małego Kacperka. Pomysł ten tkwił w naszych głowach od jakiegoś czasu, jednak nie mając zbyt wielkich możliwości nie wiedzieliśmy jak się do tego zabrać. Z góry wiadomym było, że środki, jakie mieliśmy uzyskać sprzedając wyprodukowane w ciągu kilku lat gadżety (szaliki, czapkę, koszulki, vlepki promujące klub Hutnik Huta Czechy) nie przyniosą wielkich pieniędzy, ale wyszliśmy z założenie, że lepiej pomóc tak niż w ogóle. Niespodziewanie z chęcią pomocy przyszła cała kibicowska Polska, z ogromną przewagą, jaką stanowili kibice Legii Warszawa. To właśnie od fanów stołecznego klubu otrzymaliśmy bardzo dużą ilość fantów, które mogliśmy sprzedać, a cały zysk przeznaczyć na opłacenie turnusu "Pierwsze Słowo" (http://pierwszeslowo.pl/), który z biegiem czasu stał się celem naszej akcji. Dzięki ludziom o wielkim sercu i ogromnej hojności cel został osiągnięty i 23 lipca Kacper spakowany może wyjechać na tygodniową rehabilitację - niezbędną dla dalszego funkcjonowania chłopca w naszym świecie. Łączna kwota, jaką udało się zebrać po opłaceniu portalu aukcyjnego to 2.725 zł. Koszt tygodniowego pobytu na turnusie rehabilitacyjnym to 2.300 zł. Pozostała kwota zostanie dołożona do kolejnej akcji, z którą planujemy ruszyć najprawdopodobniej na początku przyszłego roku i której celem będzie uzbieranie środków finansowych na kolejny turnus dla Kacpra. Na stronie fanatyków HHC (http://www.hutnikhutaczechy.vgh.pl/news.php?readmore=604) zostały wymienione przedmioty, które otrzymaliśmy od kibicowskiej braci. Poza środkami finansowymi uzyskanymi z licytacji przedmiotów wsparcie otrzymaliśmy od osób, które na ten szczytny cel przekazały pieniążki (przedstawiciel FC Węgrów - 200 zł, kibic Legii z Krystyny - 130 zł, kibic Legii z Warszawy - 15 zł). Wszystkim darczyńcom, oraz licytującym pragniemy podziękować! To dzięki Wam akcja zakończyła się sukcesem, a na twarzy Kacpra i Jego najbliższej rodziny pojawił sie uśmiech!!! Jeszcze raz dziękujemy wszystkim ludziom o dobrym sercu i każdemu z osobna!!!

Kibice z Huty Czechy

http://i46.tinypic.com/1zxrw20.jpg

Podziekowania od Moniki - mamy Kacpra:
http://i49.tinypic.com/wi8305.jpg

Mat
24-07-2012, 18:24
Kogoś z Kołobrzegu prosiłbym na priva, prywata ale lekko pilna...

E: dzięki za zainteresowanie, sprawa ogarnięta

Buzz
25-07-2012, 21:45
Może ktoś mi wyjaśnić jaki stosunek ma do nas Radomiak? Kiedyś usłyszałem (ale nie wiem cz to prawda), że coś tam do nas cholewki palili, chcieli się przypodobać, czy coś w tym stylu. Może być priv jakby co.

Doni
25-07-2012, 21:53
Podbijam.

PeCe
25-07-2012, 21:55
Kosa, kiedyś tam była zgoda.

Buzz
25-07-2012, 21:59
Podobno niektórzy od nich dalej mają dobre zdanie o Legii i szacunek, ale to pewnie pokłosie dawnej zgody. Dzięki PeCe.

Adqs
25-07-2012, 22:16
W Radomiu sporo osob z Radomiaka samego, sympatyzuje czy to z Widzewem czy tez nawet z Wisla, na pewno jednak sa i osoby z sympatia/sentymentem do Legii. Generalnie, ciezko ich okreslic kosa, ale raczej nas ogolnie rzecz biorac nie lubia

baran
25-07-2012, 23:06
Na meczach z KS-em w Piasecznie, normalnie na Nas bluzgali.
Edit. Oczywiście na Nas - na Legię.

Koń Rafał
26-07-2012, 00:03
:)

wĘŻu
26-07-2012, 00:54
Na meczach z KS-em w Piasecznie, normalnie na Nas bluzgali.
Edit. Oczywiście na Nas - na Legię.

Ty głupi wariacie !

michu_wielun
05-08-2012, 08:01
Mógłby ktoś opisać sytuacje w Wieluniu (woj. Łódzkie). Paru kumpli poszło tam do szkoły i ciekawi mnie jak tam wygląda sytuacja.

Może sporo wrzutów RTS-u, ale przy bezpośredniej konfrontacji zapominają o swojej drużynie.

Adam11Konin
09-08-2012, 13:42
Jest ktoś tutaj z Konina ?

legia_land
09-08-2012, 22:37
Adam 11 Konin.

Czy ktoś z Konina jest to nie wiem ale jest paru chłopaków z FC Spokrewnieni ( FC Legii w Wielkopolsce) na forum.

Z Konina lata parę osób na Legię ale nie wiem czy mają konto na forum.
:cf:

Człenio
10-08-2012, 21:28
Panie ( tu ukłon do Naszej Małej Mi, która stale podkreśla że i ta płeć jest tu obecna ;) ) i Panowie , jak wygląda sytuacja w Kazimierzu nad Wisłą , Nałęczowie i okolicach ? Czeka mnie tam parę dni a moja garderoba do "neutralnych" nie należy ;) .

f(L)ow
10-08-2012, 21:35
A i ja od jutra w tych okolicach. Będziemy sobie radzić :).

Adqs
10-08-2012, 22:48
Panie ( tu ukłon do Naszej Małej Mi, która stale podkreśla że i ta płeć jest tu obecna ;) ) i Panowie , jak wygląda sytuacja w Kazimierzu nad Wisłą , Nałęczowie i okolicach ? Czeka mnie tam parę dni a moja garderoba do "neutralnych" nie należy ;) .

Motor. żadne fc, ale kilku chłopaków jest właśnie za nimi. bez problemu jednak barwy Legii można założyć, młode gnoje.

Doktor Burski
11-08-2012, 01:29
Dodajmy w okolicach jeszcze prolegijne Puławy :)

Adqs
11-08-2012, 09:49
Dodajmy w okolicach jeszcze prolegijne Puławy :)

A o tym to nawet nie wspominałem, bo po cóż zresztą :D w Nałęczowie natomiast nie wiem jak to wygląda, nie bywam tam, natomiast regularnie co jakiś czas grilla w Kazimierzu mam i nierzadko koszulkę jakąś zakładam, chodząc po asortyment do sklepów. nawet jeden z podobno kibiców Motoru, który był z nami na grillu jako kolega kolegi, powiedział, że mam ładną koszulkę (o tym, że jest z Motoru sam się trochę później dowiedziałem). także spokój.

zxqw123
12-08-2012, 00:01
jestem z Radomia i muszę przyznać że znam wiele osób które są za Legią.

Duchu
12-08-2012, 07:22
Często bywam w tych okolicach, a nawet zapuszczam się troszkę dalej w stronę Nałęczowa i Opola Lubelskiego ;)

Kazimierz - masa przyjezdnych w weekend. Prędzej uświadczysz tam turystę jak miejscowego, bo w tygodniu to straszna dziura. Moje vlepeczki trzymają się w kilku miejscach Kazimierza i to tyle jeśli chodzi o Legię w tej miejscowości.

Opole Lubelskie - tu ciekawie bo chłopaki mają swoją flagę.. Pogoni Szczecin ;)
Miasto 100% Legia, zawsze na ulicy mile byłem widziany w koszulce z (L). Chłopaki mieli nawet swoje Legijne szaliki, ale zdjęcie mi gdzieś zaniknęło.

Nałęczów - sporo osób na co dzień w Warszawie, mieszka, studiuje, pracuje. Bez zbędnych uniesień, totalnie neutralnie.

A o to i zdjęcie:
http://i48.tinypic.com/33z5u7o.jpg

Szalik też znalazłem:
http://img.webme.com/pic/w/witosszale/opolelubelskiei.jpg

Redbulloss
16-08-2012, 01:08
Jak Warka wygląda na tle Kozienic?

Warka PROLEGIJNA nie widzialem tu fanatykow innych klubikow... ogolnie mysle ze ekipa 30 os. jezdzacych jest

Przemo1986
16-08-2012, 10:57
Dęblin Stężyca Ryki (L) &\P/:>:klaszcze:

4love
27-08-2012, 23:37
podczas wakacyjnych wycieczek krajoznawczych przejeżdżałem przez Wyszogród (woj. mazowieckie) na jednej ze ścian masa tagów Legii na przemian z Wisłą Płock. Orientuje się ktoś czy w Wyszogrodzie jest FC i jak wygląda sytuacja w tamtych terenach?

LegiaNoweMiasto
28-08-2012, 17:48
Wyszogród Tylko Legia. Pojedyncze osoby mogą być za innymi klubami , ale to miasto jest opanowane przez Legionistów :mflaga:

marc126p
03-09-2012, 13:11
Czy w Łukowie działa FC RTS? Spotkałem się z napisem "RTS FC Ł-ów" i zastanawiałem się, czy to pojedynczy wybryk, czy coś jest na rzeczy.

LWFCŁ
03-09-2012, 13:39
Gdzie trafiłeś na taki napis?

marc126p
03-09-2012, 17:24
Na przystanku autobusowym, na trasie Łuków- Radzyń.

Grejfrut
03-09-2012, 20:08
Dzięki za info.
W Łukowie nie widać ani słychać RTSu. Łuków jest legijny i nic nie zapowiada żeby wyrosły nam jakieś wynalazki.

marc126p
04-09-2012, 06:53
Właśnie dlatego mnie to bardzo zastanowiło, bo w Łukowie jestem w wakacje codziennie i nigdy nie widziałem żadnych innych barw( oczywiście oprócz Pogoni Siedlce i ŁKS). :hmm:

Makrel
04-09-2012, 07:02
Ma ktoś może link lub jakieś zdjęcie co do sytuacji w Krakowie? Krążyła kiedyś po necie mapa ze wszystkimi dzielnicami i głównymi osiedlami, na jakich działa dana grupa kibicowska. Nigdzie nie mogę tego znaleźc:ucieka:

NM1916
04-09-2012, 09:09
kiedyś na Kibice.net..
http://www.kibice.net/news/1995_Futbolowy_podzial_Krakowa.html

chyba o to chodziło..

wojdus1916
04-09-2012, 11:31
Makrelowi chodziło o taką topograficzną mapę Krakowa, na której oprócz Wisły i Pasów był jeszcze zaznaczony Hutnik. Tylko tyle mogę pomóc bo owego linka nie posiadam

Shin-Ski
04-09-2012, 12:01
Takie coś znalazłem ale pamiętam, że była też taka mapa rysowana z podziałem na dzielnice:

http://i.imgur.com/mb9Mc.jpg

3obo
04-09-2012, 13:23
W przyszłym tygodniu jadę do Bychawy, po samochód. Wiecie jak może być tam, odebrane chodzenie w koszulce z (L) na piersi?

mx1916
04-09-2012, 13:31
Miejscowy Granit raczej na wymarciu, ogolnie ludzie sympatyzuja i jezdza na Motor, tyle pamietam z ostatniej wizyty, decyzja nalezy do Ciebie

Porter
04-09-2012, 13:58
W przyszłym tygodniu jadę do Bychawy, po samochód. Wiecie jak może być tam, odebrane chodzenie w koszulce z (L) na piersi?

10% więcej do ceny auta.

albo mniej. Zależy kogo trafisz ;)

3obo
04-09-2012, 14:02
Aż tak może być? Dobrze by było żebym trafił na kogoś kto jest z Bychawy lub ma tam rodzinę/ znajomków. Miasteczko jest małe i pewnie każdy się zna. Może dowiedziałbym się czegoś o sprzedawcy auta.

Makrel
04-09-2012, 14:29
Shin ski wielkie dzięki

edit:nie wiesz może w którym roku było to robione bo aż nie chce mi się wierzyc, że tyle Hutnika jest:zapomnialem:

Ż(L)B
04-09-2012, 15:36
Jeszcze takie coś znalazłem :
http://www.kscracovia.com/kibice/mapa-kibicowska/

A na mapie którą wkleił Shin-Ski jest tylko Nowa Huta.

wĘŻu
04-09-2012, 17:50
W Deblinie są jacyś Widzewiacy bo sa vlepki na tzw.osiedle Lotnisko i czasami zamazują mi napisy Legia które sam zacząłem poprawiać bo ktoś inny zaczął malować. Z tego co wiem chłopaki wydali vlepki Fan Club Deblin w 2 wzorach zbytnio sie to nie rozeszło. Podobno wywieszaja jakąś flage na meczach czarni Deblin.
W rykach nic nie widziałem ani tagów ani vlepek (jakiegokolwiek klubu)
Służę pomocą osobą z Dęblina ;)

Adqs
04-09-2012, 18:15
W Łukowie ŁKS :o?

W Dęblinie tylko Legia, natomiast w Rykach nie znam nikogo za Legią, na forumkach jak i na jakimś meczu pucują się w stronę Motoru.
Cóż, dowiaduję się, że w Chełmie i Radomiu jesteśMY. Natomiast w samych tych miastach nie działa Legia, nie widać działalnośći ludzi stamtąd tam, więc po części posypuję głowę popiołem.

wĘŻu
04-09-2012, 18:19

W Dęblinie tylko Legia, .

nigdy w życiu, jest wiecej vlepek Widzewa niż Legi

erdo78
04-09-2012, 19:38
w Rykach nie znam nikogo za Legią, na forumkach jak i na jakimś meczu pucują się w stronę Motoru.

"w Rykach nie znam nikogo za Legią" - nie mieszkam w Rykach już od kilku ładnych lat, ale na meczach zawsze widzę parę osób, więc raczej chu..we osoby masz za znajomych. Możesz rozwinąć "na forumkach jak i na jakimś meczu pucują się w stronę Motoru" ...?

Ż(L)B
04-09-2012, 19:44

A powiedz mi. Czy ilość vlepek jednoznacznie mówi kogo jest więcej w danym mieście?

Adqs
04-09-2012, 19:50
generalnie typy na w miarę ogarniętych forumach podlizują się Motorowi i w temat typu ile wyjazdów itp. dużo jest że tu czy tam za Motorem byli. głównie o młodych z tego mks chodzi.
Cała Polska to w sumie jednostki lub większe grupy za Legią o czym czesto się przekonuje ostatnio:)

na Czarnych flaga Widzewa? absolutnie głupota, niemożliwe

klanki
04-09-2012, 19:51
W Dęblinie chyba jednak jest więcej Legionistów, a przynajmniej wśród kibiców Czarnych. Ostatnio na ligowym meczu, w przerwie meczu można było usłyszeć ''Sen o Warszawie''.

Cinuś
04-09-2012, 20:35

Ale za to LEGII jest najwięcej...

mx1916
04-09-2012, 20:42
Deblin zdecydowanie prolegijny, niemozna oceniac ilością vlepek kto rządzi na rejonie, niezapominajmy że jest tam szkoła lotnicza więc i pewnie masa ludzi z całej Polski, co do Ryk to jeżdżą ludzie i na Motor i na (L). Ktoś się dziwił że ŁKS w Łukowie hehe oczywiście chodzi o miejscowy ŁKS Orlęta

caleb_king
04-09-2012, 22:52
Witam wszystkich na forum. Legia sięga i tutaj do Żywca gdzie całkiem sporo naszych, mimo że że Żywiec ma nieustającą kosę z BKS'em, ale łączy nas przede wszystkim nienawiść do wszystkiego co hanyskie.

Jesteśmy daleko od was ale kilka razy na rundę jesteśmy na Ł3. Z racji pochodzenia zawsze na wschodnią, choć następnym razem idę na Żyletę, bo ludzie na wschodniej patrzą ze zdziwieniem jak się człowiek wydziera, lub nawet z werbalnym oburzeniem (jak w 2011 na Cracovii jak leciało 'Polonia K... Polonia S...')

hummel
04-09-2012, 23:03
" ŻE ŻE " że tak powiem , wejście smoka :]

caleb_king
04-09-2012, 23:14
" ŻE ŻE " że tak powiem , wejście smoka :]

Sorki... oglądałem właśnie 'Jak zostać królem' :lol:

wLd
04-09-2012, 23:21
Jeszcze takie coś znalazłem :
http://www.kscracovia.com/kibice/mapa-kibicowska/

A na mapie którą wkleił Shin-Ski jest tylko Nowa Huta.

Potwierdzam , wklejona przez Ciebie mapa ma pokrycie w realu .
Chociaż wiadomo że w każdej dzielnicy nominalnie należącej do którejś z krakowskich drużyn zawsze znajdzie się grupa osób o odmiennych poglądach :)

wĘŻu
05-09-2012, 10:52
A powiedz mi. Czy ilość vlepek jednoznacznie mówi kogo jest więcej w danym mieście?

Faktycznie nie, ale to oznacza,że starsi sa za Legią i nie rozlepiają vlepek a młodzi za Widzewem bo widać vlepki ? Osoby za Legią wyjechały z Deblina za pracą do Warszawy, Radomia czy innych miast. Ja podzieliłbym część os.Lotnisko na Widzewa a cześć centralna miasta za Legijną.

Jeśli chodzi o flagę to chodziło mi że Legia wywiesza flage na meczu Czarni Dęblin.

Budyń
05-09-2012, 11:37
os.Lotnisko na Widzewa a cześć centralna miasta za Legijną.

Albo ja o czymś nie wiem (a mogę mieć informacje mocno nieaktualne) albo piszesz kompletne bzdury, nie chce mi się po prostu wierzyć w to co piszesz. Osiedle Lotnisko od lat 90 było naćkane Legią do bólu. Niestety charakter odbywanej służby przez rodziny oraz samych zainteresowanych zmusił większość do rozpierzchnięcia się po świecie. Nie mniej jednak nie wyobrażam sobie aby tam siedział teraz jakiś Widzew.

P.S. przy okazji pozdrawiam serdecznie wszystkich kiboli WKS Orlęta \')

mx1916
05-09-2012, 12:11
A mi się wydaje, że info masz aktualne bo byłem tam dwa lata temu i Legia wciaż na topie

marsiu
05-09-2012, 13:07
Potwierdzam , wklejona przez Ciebie mapa ma pokrycie w realu .

Gówno ma nie pokrycie. Nie dziwię się , że mapa pochodzi z portalu pasów, muszą się jakoś dowartościować. Wisły jest znacznie więcej w mieście i tam gdzie dzielnica nie ma znaczka na mapie to powinna być gwiazda.

p.s. A tak w ogóle to co kibicowska mapa Krakowa ma do tego tematu??

wLd
05-09-2012, 14:37
Kłócić się nie zamierzam o nożownickie drużyny i ich strefy wpływu , bo sam przyznasz że z wyznaczeniem precyzyjnej mapy , sami zainteresowani mają problem.
Ale taką mapkę jak najbardziej można przyjąć
Zresztą j@@@ ich !

słoń wo(L)a
05-09-2012, 15:59
W Dęblinie są jednostki Widzewa na lotnisku jest kilku gości za widzewem tak to wszystko mniej więcej za Legią Wiślana itp .

i pobliskie miasteczka też większość Legii.
Choć napewno jednostki spotkasz i takie i takie ze względu na szkoły lotnicze tak jak to ktoś napisał niżej.

Ale jedno jest pewne w bluzce czy bluzie Legii po Dęblinie nic się nie stanie;)

wĘŻu
05-09-2012, 16:09
W Deblinie przebywam przez 3 lata i najbliższe także, pisze to co zaobserwowałem. 2 lata to duzo czasu i duzo może sie zmienić nie patrząc na wyniki, bo tak jak ktoś wcześniej napisał. Znajdzie sie organizator, załatwi busa, zrobi koszulki , puści vlepki podstawi wszystko pod ryj i na zmiany długo nie trzeba czekać, ale to jest moje zdanie.

TRN_KRK
05-09-2012, 17:54
Gówno ma nie pokrycie. Nie dziwię się , że mapa pochodzi z portalu pasów, muszą się jakoś dowartościować. Wisły jest znacznie więcej w mieście i tam gdzie dzielnica nie ma znaczka na mapie to powinna być gwiazda.

p.s. A tak w ogóle to co kibicowska mapa Krakowa ma do tego tematu??

Sorry, że Ciebie na niej nie zaznaczyłem. Taki prężny FC macie! Ale nie kłam kolegów, bo mapa ma pokrycie. Poprostu nie jest w pełni uzupełniona. Nie twierdzę, że kibiców Wisły nie jest więcej, ale jest to mapa "wpływów", na osiedlach. A gdy zostaną uzupełnione kolejne "znaczki", zwłaszcza przy graniczących z Krakowem wioskach, to rozjaśni się skąd frekwencja.

ps. tyle ma, że w Krk Legii nie stwierdzono.

Foxx
05-09-2012, 18:25
Mam wrażenie, że trochę pomyliłeś fora.

TRN_KRK
05-09-2012, 18:48
Mam wrażenie, że trochę pomyliłeś fora.

Ja natomiast mam wrażenie, że na tym forum widnieje odnośnik do strony, którą prowadzę. Po liczbie postów wnioskować można, że prostuję tu tylko wpis nt. mapy. Nie martw się Panie administratorze, muszą Wam koledzy po "ustroju" tu wystarczyć.

Robert E. Lee
05-09-2012, 18:55
Mam wrażenie, że pomyliłeś fora. Wy nawet na Derby u siebie nie jesteście w stanie zapełnić stadionu, a o jakimś meczu w 1szej lidze z Brzeskiem na Hutniku piszesz. Z mojej strony koniec rozmywania. Idź przeżywaj Cyrankiewicza. U Was niestety proporcje odwrotne są :( A sam Reyman służący w ludowym wojsku polskim, wiosny nie czyni. http://i50.tinypic.com/292bouu.gif

ps. wioski zatrzymajcie sobie...

Chyba ci gościu menora na łeb spadła:lol:

"dwóch kibiców Cracovii z Białej Podlaskiej" To gruby macie ten FC, zdecydowanie idzie stwierdzić Pasy w BP:lol:

Foxx
05-09-2012, 19:08
Ja natomiast mam wrażenie, że na tym forum widnieje odnośnik do strony, którą prowadzę. Po liczbie postów wnioskować można, że prostuję tu tylko wpis nt. mapy. Nie martw się Panie administratorze, muszą Wam koledzy po "ustroju" tu wystarczyć.
Nie jestem tu żadnym adminem. "Koledzy po ustroju", czyli jak rozumiem czarnulki, które najpierw łyknęły Odrowąża-Pieniążka z praską komendą MO (co dało im mistrza po wojnie), później Wojciechowskiego z licencją z Grodziska WLP (i Oleksego w radzie nadzorczej oraz Olejniczaka na "demonstracji w sprawie nowego stadionu"), a ostatnio Króla wyjebanego na kopach z Katowic... bywa - jaka ekipa, takie zasady :] I zgody :leze:

mx1916
05-09-2012, 19:30
Gwoli polemiki, jak nas niema w Krk to niewiem z kim ja w thm Trondheim i Oslo gadalem

Wielki Książę Warszawski
05-09-2012, 19:51
Typowo krakowska napinka, czyli bez klasy, z wykorzystaniem wszelkich dostępnych mitycznych opowieści i naginaniem historii...WARSZAWSKI FASON!!!

Raffi
05-09-2012, 20:06
ZAMKNĄĆ SIĘ WRESZCIE jeden z drugim, jak nie chcecie na temat pisać

FCB
05-09-2012, 21:21
mimo że że Żywiec ma nieustającą kosę z BKS'em, ale łączy nas przede wszystkim nienawiść do wszystkiego co hanyskie.

a mizianie się Górala z bytomską Polonią?

brn
05-09-2012, 22:19
no rzeczywiście Góral Żywiec w **** nienawiść do hanysów :lol:

Porter
05-09-2012, 23:36
Ciąć te wpisy bo sie kibicenet tu robi

caleb_king
05-09-2012, 23:39
a mizianie się Górala z bytomską Polonią?

Może trochę niefortunnie użyłem 'nas', chodziło mi o główne wpływy klubowe w Żywcu. Osobiście znam sporo ludzi którym nie w smak ta zgoda i jeżeli mam mówić o jakimkolwiek zainteresowaniu Góralem, to chyba tylko z racji przynależności terytorialnej.
Sam fakt przynależności do śląskiego jest dla mnie jak konkretny strzał w ryja, a na wypadek nie daj Boże autonomii śląska to sp*****lam stąd, albo zacznę kolekcjonować hanyskie skóry
W mieście jest jeszcze Koszarawa Żywiec, ale kibicowsko proporcje zdają się wyglądać podobnie jak Legia i KSP.

skafander00
17-09-2012, 10:56
Mam zagwostkę. Wiem, że Ostrołęka jest za Legią, ale od pewnego czasu pracuje z jednym kolesiem z Ostrołęki. Twierdzi i argumentuje, że to miasto jest w większości za Jagiellonią :nienormalny: (bo bliżej Białegostoku itd), a Legii kibicuje tylko garstka chłopaków. Gdy to usłyszałem to wybuchłem śmiechem, ale koleś szedł z zaparte (podobno jego wszyscy koledzy, kibicują klubowi z Białegostoku). Na dodatek mam wrażenie, że uważa się za jakąś szychę z Ostrołęki (jego matka jest dyrektorką gimnazjum czy coś). Może mi ktoś sensownie wytłumaczyć o co tu chodzi?

PeCe
17-09-2012, 12:07
Ostrołęka jest stuprocentowo Legijna, ostatnio zresztą coraz lepiej się organizują. Później pewnie wypowie się Cha(L)ek, bo jest najbardziej w temacie.

wLd
17-09-2012, 12:48
Ostrołęka jest za Legią i basta :)
Zdarzają się różne przypadki , ale na meczach Narwi zawsze był doping dla Legii , a większość osób kibicuje tylko L !
Twierdzenie że Ostrołęka jest za Jagiellonią , to bzdura !!

Zresztą , zaraz się bardziej kompetentni wypowiedzą :)
Aż się herbatą udławiłem , jak przeczytałem to oszczerstwo o Jagiellonii :[

Cha(L)ek
17-09-2012, 12:50
Jestem z Ostrołęki więc mogę zagwarantować że miasto jest za Legią. Bez trudu spotkasz tu ludzi śmigających w koszulkach czy też bluzach Legii , a niedługo przyjdzie zima to będzie wysyp naszych szalików i czapek na ulicach. Wystarczy wejść w bloki żeby zobaczyć eLki na ścianach i masę vlepek wszędzie. Do tego kibice miejscowej Narwi Ostrołęka to w 100% Legioniści , wszystkie osoby tworzące młyn są pro-Legijne. Ostatnio w mieście zaczęliśmy się organizować , powstała grupa decyzyjna młodzieży z Ostrołęki nadzorowana przez starszyznę z Narwi. Ogarniamy wspólne wyjazdy na mecze ,a ostatnio bardziej poszliśmy w Graffiti - powstała duża praca ( Ostrołęka miasto Legii ) plus na dniach powstaną dwie kolejne. Ostrołęka jest miastem typowo "wyjazdowym" - osoby kończące szkoły u nas w mieście wyjeżdżają na studia najczęściej do Warszawy i Białegostoku ( taka sama odległość ok. 120km ) więc możliwe że część studenciaków chodzi na Jagiellonię , ale żadnej ich aktywności w mieście nigdy nie odnotowałem , barw ani nawet vlepek nie ma , nie znam nikogo kto kibicował by Jagiellonii. Podobno jest jedna dziewczyna również studentka jeżdżąca na Stomil , ale też osobiście jej nie znam.

Hjubi
17-09-2012, 16:30
Co do całości Ostrołęki nie będę się wypowiadał, bo wszystko zostało już jasno opisane, ale jako ciekawostkę od siebie dodam że na początku roku widziałem w Ostrołęce typka pomykającego właśnie w bluzie Stomilu. Ale to taka luźna, nic nie znacząca ciekawostka ;)

oster
17-09-2012, 17:47
Pilawa (ta koło Garwolina) w stu procentach za Legią , tylko (L) :flaga:

b(L)aszka
17-09-2012, 19:19
Garwolin, cały powiat to tylko Legia :flaga: Jednak zdarzają się jednostki za innymi klubami... w Pilawie znalazłem typa na nk który jest za sąsiadkami typowy piknik....jak znajdę go znowu to wyśle ci link na pw. W Borowiu tez jest typ za polonia nawet przystanki wymalował :roll: ale szybko zostało to zamazane.... Niegroźne jednostki ale się pojawiają...

Maqueh
17-09-2012, 19:30
Cha(L)ek podsumował wszystko. Ja od siebie jeszcze tylko dodam że jesteśmy miastem Legijnym, i osoby z Stomilu(pierwszy raz coś takiego słyszę ;-) czy Jagiellonii to są naprawdę jednostki mało znaczące w mieście. Na meczach Legii także pojawiamy się w coraz bardziej więcej osób. Na nadchodzący mecz z Polonią zadebiutują nowe koszulki. Powoli działamy w mieście w sprawach Legii jak i Narwi, ale miejmy nadzieję że będzie to coraz lepiej nam szło

Budyń
17-09-2012, 19:46
Ja w Ostrołęce odkąd pamiętam chodzę w naszych barwach jak u siebie :) Na Narwi również pojawiłem się raz w barwach ale to w bardzo szczególnych okolicznościach \') i żyję ;) Ostrołęka ok !

Adamus85
17-09-2012, 20:00
Ja jestem z Ostrowi ale zawsze Ostrołęka była miastem Legijnym, wiadomo w każdym mieście są jednostki które kibicują innym drużynom.

BartL
17-09-2012, 22:31
Ostrołęka jest miastem, w którym zdecydowana większość kibicuje Legii, temu zaprzeczyć nie można. Ale mówienie o 100 % CWKS-u to bzdura. Swego czasu (lata 1995-2002) sporo było Widzewa, Stomilu i Jagiellonii właśnie - jeżdżących na mecze przynajmniej od czasu do czasu. Pamiętam wrzuty na murach RTS (garaże przy Reymonta) i OKS niedaleko nowego szpitala. W przeciągu ostatnich 2-3 lat widziałem kolesia w koszulce Jagiellonii, drugiego w kangurce Widzewa i kolejnego w szaliku i bluzie KSP (co do Polonii to nie jest tajemnicą, że juniorzy Korony HiD kilkukrotnie gościli na Konwiktorskiej w ramach "akcji kibic"). Na meczu Narew-Omega Kleszczów był typ ok. czterdziestki z dwójką dzieci, wszyscy w jagiellońskich "pszczółkach". Parę sezonów temu krążyly słuchy o kibicach "rodowitych" z Łódzkiego KS , sam ŁKS pisał że na jednym wyjeździe było 5 osób z O-ki. O wiślakach wspominać nie będę, bo kolesi którzy w Krakowie byli ostatni raz z wycieczką szkolną na Wawelu nie ma co liczyć. W młynie Narwi też udzielał się swego czasu jeden charakterystyczny kolega deklarujący przywiązanie do Ruchu Chorzów. To wszytko jednostki, ale warto zadbać o odrobinę obiektywizmu, zwłaszcza, że na mecze Legii nie jeździ jakaś oszałamiająca liczba osób z Ostrołęki a dla większości kibicowanie kończy się na oglądaniu meczów przed TV.

Bez napinki, post z punktu widzenia Widzewiaka pochodzącego z Kurpi:oczko:

wlodar1916
19-09-2012, 20:02
Legia również jest w ZELOWIE :)
Pozdrowienia z łódzkiej Ziemi :bejsbol::chuligan:

brn
20-09-2012, 07:09
raczej była

lukasz9209
20-09-2012, 08:29
moglby ktos opisac podkarpacie jak to z Legionistami ? z racji ze wyjechalem dosc dawo troche moglo sie pozmieniac...pamietam ze Jaroslaw byl obecny ( nie tylko pojedyncze osoby, ale ludzie z ekipy "swirlandia") na meczach Legii. Z Przemysla/Debicy/Jasla jezdzily pojedyncze osoby, ale ci sie zbytnio nie ujawniali bo ekipy z tych miast, ze tak powiem nie toleruja Legii w swoich szeregach.
Nie wiem jak tam z Krosnem, bo jeszcze jak tam prawdko zdawalem to na blokach pelno e(L)ek bylo widac, aczkolwiek Karpaty do tej pory sa pro - widzewskie ( zgoda w latach 80), dlatego nie mam pojecia jak tam jest?
miasta z polnocy podkarpacia ( Mielec, Tarnobrzeg, Stalowa) to zadnej wiedzy nie posiadam...pamietam jeszcze ze wracajac z pociagiem z meczu, bylo mozna pznaic duzo ludzi ale z mniejszych miejscowosci jak Zurawica, Kolbuszowa czy Nowa Deba...dzialaja cos teraz? nie sledze tez za bardzo tematu, a jesli ktos juz cos skrobnal to podeslijcie na pw ( zeby sie bajzel nie zrobil) a jesli nic nie bylo to z checia poczytam... i chyba nie tylko ja ;)

cyryl
20-09-2012, 11:10
Wiem, że ktoś jeździ z Lubaczowa i okolic Rzeszowa, osobiście znam kilku chłopaków z Sokołowa Małopolskiego którzy kiedy mogą są obecni. W Krośnie pamiętam, że było kilkunastu chłopaków, ale czy jeżdżą nadal to nie mam pojęcia. Z Nowej Dęby też kilku Legionistów się znajdzie.

Łysol
20-09-2012, 11:43
...
miasta z polnocy podkarpacia ( Mielec, Tarnobrzeg, Stalowa) to zadnej wiedzy nie posiadam...

Tarnobrzeg to anty-Legia, w Sandomierzu jak wiemy działa FC Legii, ale Wisła Sandomierz trzyma z Siarką która Legii nie lubi (podobno nie robią sobie problemów, nie wiem jak to dokładnie wygląda). W Gorzycach (kosa Siarki i Wisły) są Legioniści (śmigający na Ł3), w Stalowej Woli nie wiem jak to wygląda.

pleba
20-09-2012, 15:26
Co do Jarosławia, towarzystwo bardzo wymieszane (Wisła, Cracovia), ale jest kilku(nastu) fanatyków pojawiających się na Legii dość często. Oprócz tego wiem o osobach jeżdżących z Rzeszowa i Lubaczowa.

mx1916
20-09-2012, 16:59
Brn uwierz mi dalej jest :-) , nie jest to jakaś oszalamiająca liczba, ale są i jeżdzą

Doktor Burski
20-09-2012, 19:05
Kumpel co z Tarnobrzega jest to mówił że u nich w mieście Sandomierza się nie lubi (nazywają ich "parasolami"), ale czy ma to przełożenie na płaszczyznę kibicowską, to ciężko mi powiedzieć.

Robert E. Lee
20-09-2012, 19:58
Wisła Sandomierz ma zgode(albo układ?) z Siarką Tarnobrzeg.

brn
20-09-2012, 20:33
Brn uwierz mi dalej jest :-) , nie jest to jakaś oszalamiająca liczba, ale są i jeżdzą

nie będe tutaj pisał na ogólnym co i jak, ale akurat w temacie Zelowa jestem bardzo dobrze zorientowany i obecnie to miasteczko jest w 100% widzewskie
Widzew bardzo się tam rozwinął, przede wszystkim sportowo. Legia albo już na emeryturkach, albo na emigracji

mx1916
20-09-2012, 20:47
brn poszedl priv

FCB
20-09-2012, 21:02
Wisła Sandomierz ma zgode(albo układ?) z Siarką Tarnobrzeg.

układ

kacper96
25-09-2012, 09:00
A wytłumaczcie mi sytuacjie w moim mieście Zawiercie środek zagłębia dąbrowskiego a tu jeden z większych fc Ruchu. No ludzie mam 16 lat jestem za Legia bo cała rodzina jest , no ale kurcze miasto powinno stać za ZSH a tu wielcy Slunsacy i Hanysy bo mieszkają na Śląsku gówno prawda urodzony w Zawierciu jesteś Zagłębiakiem . Ale co ja poradze jak coraz więcej jes grafiti ruchu a coraz młodzsze łebki panoszą sie z erką na ubraniach. Wkurwia mnie to bo nawet na moich treningach MMA jest brat założyciela Jurasic Fans Zawiercie i do mnie taki tekst a ty kiedy na mecz jedziesz? Kurwaaa codziennie myśle by Zawiercie było za Zagłębiem ale to miasto jest już stracone...

Człenio
25-09-2012, 12:59
Jak wygląda sytuacja w Mrągowie i Mikołajkach ?

dzięki z góry

Doktor Burski
25-09-2012, 13:01
Jak przedstawia się sytuacja w Tomaszowie Lubelskim?

Somebody
25-09-2012, 13:29
Jak wygląda sytuacja w Mrągowie i Mikołajkach ?

dzięki z góry

Mrągowo to na pewno FC Stomilu, ale na ile są aktywni to już nie mam pojęcia :)

Dzihadowiec
25-09-2012, 13:44
A ja mam pytanie o Gizycko. Z rok temu chyba na jakims meczu przyjechali z flaga... jezdzicie jeszcze chlopaki ? ;)

Człenio
25-09-2012, 13:45
A ja mam pytanie o Gizycko. Z rok temu chyba na jakims meczu przyjechali z flaga... jezdzicie jeszcze chlopaki ? ;)

http://www.jp85.pl/galeria/sez1011/270810/slides/DSC_1924.jpg

Juruś
25-09-2012, 14:14

Tak, cały czas raz większą liczbą raz mniejszą. Zazwyczaj w kilka, kilkanaście osób. Ostatnio wydaliśmy własne koszulki i serie wlepek.

Jak ktoś chce więcej wiedzieć to PW

Puszer
25-09-2012, 14:35
Jak przedstawia się sytuacja w Tomaszowie Lubelskim?

Tomasovia w 80%. Małe zagrożenie, śmiało można chodzić w barwach :)

Doktor Burski
26-09-2012, 12:51
A pozostałe 20% do kogo należy? :) Hetman?

Grejfrut
26-09-2012, 13:06
Tomaszów fc Hetmana, są jednostki za Legią

Puszer
26-09-2012, 14:43
KS Hetman już nie ma, owszem są jeszcze kibice to się zgadza. Z Zamościa znam kilku gości co jeżdżą na Legię, ale FC nie ma.

startowiec55
26-09-2012, 14:48
A Gniewkowo? Małe miasteczko, gdzie panuje Elana, ale podczas meczów przy Ł3 głośno w barach słychać "Gniewkowo też, Gniewkowo też...". Zna ktoś tamtejsze realia ?

mx1916
26-09-2012, 15:46
ForeverYoung
Hetman wciaz istnieje (graja w 4 lidze lubelskiej), i wciaz dziala (ostatnie wyjazdy-Niedrzwica Duża 90 km -140 osób, Dorohusk (wtorek) 110 km 170 osób, Piszczac 180 km - 140 osób) , calkiem spoko ekipa jak na realia, znam tez kilku gosci od nich i z samego Zamoscia co jezdza na Legie, pozdro
link do tabeli jakby co http://www.polskapilka.net/grupa/16/4-liga-lubelska/

Laik_Men
26-09-2012, 15:48
A jak w takich miejscowościach jak Myślibórz, Barlinek? Z tego co słyszałem od znajomych to mówili, że są tam osoby jeżdżące na Legię. Prócz (L) jak tam się sytuacja przedstawia?

Clint
26-09-2012, 16:02
Fanpejdż Legionistów z Wołomina. Zachęcam do lajkowania :)
https://www.facebook.com/WolominscyLegionisci

Buzz
26-09-2012, 18:15
A jak w takich miejscowościach jak Myślibórz, Barlinek? Z tego co słyszałem od znajomych to mówili, że są tam osoby jeżdżące na Legię. Prócz (L) jak tam się sytuacja przedstawia?

Kibice Stali Gorzów tam są, Pogoni pewnie też z uwagi na odległość.

set
26-09-2012, 18:45
Tomasovia w 80%. Małe zagrożenie, śmiało można chodzić w barwach :)

Wydaję mi się, że więcej niż 80%. Kiedyś dużo osób chodziło w barwach i jeździło na mecze. Pamiętam, że 'organizowane' były wyjazdy przede wszystkim na Łęczną.

Michaello
27-09-2012, 01:06
Ostrołęka jest miastem, w którym zdecydowana większość kibicuje Legii, temu zaprzeczyć nie można. Ale mówienie o 100 % CWKS-u to bzdura. Swego czasu (lata 1995-2002) sporo było Widzewa, Stomilu i Jagiellonii właśnie - jeżdżących na mecze przynajmniej od czasu do czasu. Pamiętam wrzuty na murach RTS (garaże przy Reymonta) i OKS niedaleko nowego szpitala. W przeciągu ostatnich 2-3 lat widziałem kolesia w koszulce Jagiellonii, drugiego w kangurce Widzewa i kolejnego w szaliku i bluzie KSP (co do Polonii to nie jest tajemnicą, że juniorzy Korony HiD kilkukrotnie gościli na Konwiktorskiej w ramach "akcji kibic"). Na meczu Narew-Omega Kleszczów był typ ok. czterdziestki z dwójką dzieci, wszyscy w jagiellońskich "pszczółkach". Parę sezonów temu krążyly słuchy o kibicach "rodowitych" z Łódzkiego KS , sam ŁKS pisał że na jednym wyjeździe było 5 osób z O-ki. O wiślakach wspominać nie będę, bo kolesi którzy w Krakowie byli ostatni raz z wycieczką szkolną na Wawelu nie ma co liczyć. W młynie Narwi też udzielał się swego czasu jeden charakterystyczny kolega deklarujący przywiązanie do Ruchu Chorzów. To wszytko jednostki, ale warto zadbać o odrobinę obiektywizmu, zwłaszcza, że na mecze Legii nie jeździ jakaś oszałamiająca liczba osób z Ostrołęki a dla większości kibicowanie kończy się na oglądaniu meczów przed TV.

Bez napinki, post z punktu widzenia Widzewiaka pochodzącego z Kurpi:oczko:

Owszem zgodzę się jak w każdym mieście trafią się jakieś wynalazki, lecz z nich fanatycy tacy co by przed TV sobie posiedzieć i piwo wypić-są to jednostki.
Owszem może być parę osób sympatyzujących z Jagą jednak nie jeżdżących na mecze lub właśnie studentów. Zresztą na mieście w barwach też się raczej nie pojawiają, przy okazji ejro jeden pan chyba się pomylił i paradował w koszulce lecz po lekkiej namowie ją oddał.
Co do innych ekip w ostatnich latach nie widziałem nikogo w barwach na mieście. Nie mówiąc o dzieciach grających na orlikach ;).

Jeśli chodzi o nie oszałamiającą liczbę osób jeżdżąca na Legię to się nie zgodzę. Oczywiście mamy dużo większy potencjał jednak około 20-30 osób na stadionie się pojawia systematycznie. Głównie młodzież co prawda.

MarcinGS
27-09-2012, 01:20
Owszem zgodzę się jak w każdym mieście trafią się jakieś wynalazki, lecz z nich fanatycy tacy co by przed TV sobie posiedzieć i piwo wypić-są to jednostki.
Owszem może być parę osób sympatyzujących z Jagą jednak nie jeżdżących na mecze lub właśnie studentów. Zresztą na mieście w barwach też się raczej nie pojawiają, przy okazji ejro jeden pan chyba się pomylił i paradował w koszulce lecz po lekkiej namowie ją oddał.
Co do innych ekip w ostatnich latach nie widziałem nikogo w barwach na mieście. Nie mówiąc o dzieciach grających na orlikach ;).

Jeśli chodzi o nie oszałamiającą liczbę osób jeżdżąca na Legię to się nie zgodzę. Oczywiście mamy dużo większy potencjał jednak około 20-30 osób na stadionie się pojawia systematycznie. Głównie młodzież co prawda.

i glownie bardzo dobrze bo w mlodziezy jest sila !
ps. aczkolwiek zawsze wspieranie przez starszyzne jest jak najbardziej wskazane a z tego co wiem oczywiscie ze slyszenie to w Ostralece nie brakuje starszych Legionistow !

miaski
27-09-2012, 09:47

Jeśli chodzi o Myślibórz, to jeszcze 10 lat wstecz tylko Pogoń i Legia. Obecnie folklor, nic się nie dzieje. Kibolstwa jako takiego jest mało, za to sympatyków sporo. Z ekip, których barwy można spotkać to: Pogoń, Legia, Stal, Stilon i kilka osób za Lechem. Ilościowo to Stal i Pogoń/Legia, za to Stilonu grupa ekipy sportowej. Ale ciśnień nie ma żadnych.

Puszer
27-09-2012, 16:40
ForeverYoung
Hetman wciaz istnieje (graja w 4 lidze lubelskiej), i wciaz dziala (ostatnie wyjazdy-Niedrzwica Duża 90 km -140 osób, Dorohusk (wtorek) 110 km 170 osób, Piszczac 180 km - 140 osób) , calkiem spoko ekipa jak na realia, znam tez kilku gosci od nich i z samego Zamoscia co jezdza na Legie, pozdro
link do tabeli jakby co http://www.polskapilka.net/grupa/16/4-liga-lubelska/

Przede wszystkim to nie KS Hetman tylko AMSPN, a to różnica, dwa rożne kluby :oczko:

mx1916
27-09-2012, 17:22
A to tego niewiedzialem ale to tak jak przed Legia jest to KP, fakt faktem kibice starego Hetmana na tego Hetmana jezdza

Michaello
27-09-2012, 19:11
i glownie bardzo dobrze bo w mlodziezy jest sila !
ps. aczkolwiek zawsze wspieranie przez starszyzne jest jak najbardziej wskazane a z tego co wiem oczywiscie ze slyszenie to w Ostralece nie brakuje starszych Legionistow !

Oczywiście starszyzny jest trochę tak jak pisał Chałek, i ma duże znaczenie w ekipie.

Puszer
27-09-2012, 19:21
A to tego niewiedzialem ale to tak jak przed Legia jest to KP, fakt faktem kibice starego Hetmana na tego Hetmana jezdza

No nie do końca. AMSPN a KS to jak Legia a Hutnik ;) Całkiem dwa oddzielne kluby, inne herby i daty założenia :)

Cielo
06-10-2012, 21:29
Metro w Nowym Jorku :)

http://i48.tinypic.com/28a6wpj.jpg

Motorniczy swój chłop :)

Maqueh
07-10-2012, 08:10
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/223913_264763890310243_1778096018_n.jpg

:>

Adqs
07-10-2012, 08:15
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/223913_264763890310243_1778096018_n.jpg

:>

na czym eLka zrobiona? wygląda jak tablica z familiady

Maqueh
07-10-2012, 08:27
Jeżeli dobrze pamiętam zdjęcie zrobione w NY, wstawione na tablicę FB Ostrołęckich Legionistów. Tam są chyba po prostu takie oznaczenia . Jeszcze inne zdjęcie
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/549746_264763693643596_1576370461_n.jpg

sp1993
09-10-2012, 21:10
Mam pytanie odnośnie Częstochowy, czy jest duża liczba legionistów w tym mieście? Bo przy okazji dzisiejszej wizycie dało się zobaczyć kilka napisów na murach Legii, oraz mnóstwo vlepek.

norullez
09-10-2012, 21:13
A ja mam pytanko jak sytuacja przedstawia sie w Brańsku. To juz niby podlasie, ale byłem tam i wrzutów Jagi ani widu ani słychu. Czy gdzies w okolicach są może jacyś Legionisci??:chuligan:

Buzz
09-10-2012, 21:37
Jagiellonia raczej, zważywszy na odległość od Białegostoku i Bielska Podlaskiego, gdzie działa FC Jagi. W niedalekich Siemiatyczach są kibice Legii i Jagi, procentowo nie wiem, niech ktoś inny się wypowie na ten temat. Pobliski Ciechanowiec raczej legijny, w przeciwieństwie do Wysokiego Maz., gdzie dominuje Jagiellonia.

norullez
09-10-2012, 21:44
W Brańsku mam wesele siostry, i takie oto moje pytanie z ciekawości bo bylem tam ostatnio, i objezdziłem całe to miasteczko i wrzutu zadnego nie napotkałem. Juz nie w takich miejscach spotykałem Legionistów, wiec zapytałem, bo nigdy nic nie wiadomo \')

Ale dzieki za szybką odpowiedz. Tym bardziej ze widze mieszkasz całkiem niedaleko :piwko:

Budzy
09-10-2012, 21:49
Mam pytanie odnośnie Częstochowy, czy jest duża liczba legionistów w tym mieście? Bo przy okazji dzisiejszej wizycie dało się zobaczyć kilka napisów na murach Legii, oraz mnóstwo vlepek.
Nie słyszałem oficjalnie żeby tam FC Legijne działało, natomiast spora ilość vlepek można wytłumaczyć co rocznymi pielgrzymkami np. maturzystów do Częstochowy :roll:

Buzz
09-10-2012, 21:49
Tym bardziej ze widze mieszkasz całkiem niedaleko :piwko:

No jeśli 140 km to blisko to ok :cinkciarz: Po prostu co nieco się tym tematem interesuję, więc co nieco wiem ;)

norullez
09-10-2012, 21:51
Myslalem ze mieszkasz w Minsku. No ale dobra, nie rozmywajmy tematu :hyhy:

Buzz
09-10-2012, 21:56
Myslalem ze mieszkasz w Minsku. No ale dobra, nie rozmywajmy tematu :hyhy:

No właśnie mieszkam, dlatego piszę, że daleko i zupełnie mi nie po drodze tam.

norullez
09-10-2012, 22:01
No właśnie mieszkam, dlatego piszę, że daleko i zupełnie mi nie po drodze tam.

No własnie, a ja mieszkam niedaleko kołbieli, to raczej 140 km nie jest :kowboi:

Raffi
09-10-2012, 22:10
A ja mam pytanko jak sytuacja przedstawia sie w Brańsku. To juz niby Podlasie, ale byłem tam i wrzutów Jagi ani widu ani słychu. Czy gdzies w okolicach są może jacyś Legionisci??:chuligan:
http://www.forum-jagiellonii.pl/viewtopic.php?t=4848&postdays=0&postorder=asc&start=80 ku przestrodze hehe

norullez
09-10-2012, 22:12
http://www.forum-jagiellonii.pl/viewtopic.php?t=4848&postdays=0&postorder=asc&start=80 ku przestrodze hehe

ooooo :mistrz:

na weselu może być ciekawie :ucieka:

Eman
10-10-2012, 16:06
Jeżeli dobrze pamiętam zdjęcie zrobione w NY, wstawione na tablicę FB Ostrołęckich Legionistów. Tam są chyba po prostu takie oznaczenia . Jeszcze inne zdjęcie

to jest linia L nowojorskiego metra

http://nyoobserver.files.wordpress.com/2011/12/l-train.jpg

tylko_Legia_
10-10-2012, 16:37
W Częstochowie jest paru Legionistów,jeżdżę tam dosyć często i znam osoby.Kiedyś na wyjeździe byłem z dwoma chłopakami co są za Legią,a mieszkają na co dzień i pochodzą z Częstochowy.Kilka murów jest przyozdobionych :)