PDA

Zobacz pełną wersję : nasze granice / FC, kibice Legii spoza W-wy

Strony : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

POMPEY04
17-05-2011, 12:19
czary-mary zniklo a zapowiadalo sie calkiem milo......a mialem juz dla Ciebie inna propozycje zebys sie przniosl na inne forum
http://www.magiczne.pl/index.php?showtopic=11092

paweLLL
17-05-2011, 12:48
pompey no beka z ciebie jest i tyle, ten post podsumowuje twoja inteligencje., Pamietaj ze reprezentujesz Legię (przy okazji niestety Kwidzyn) wiec reprezentuj tez cos sobą.

POMPEY04
17-05-2011, 13:23
staram sie i dziekuje ze mnie wyrozniles,bardzo mi milo,ze zarejestrowales sie tylko po to zeby mi o tym napisac...dzieki ,a prawda w oczy kole...hehe

Q_(L)
17-05-2011, 13:36
:jejku: :jejku: :jejku:

eternalboy
24-05-2011, 21:48
Siema!
Jestem z GŚ (Tarnowskie Góry).
Szukałem na forum wątku o kibicach ze Ś(L)ąska, ale nic nie znalazłem konkretnego.
Jeśli takowe osoby są i pomykają na mecze "wyjazdowe do Warszawy" :D to proszę o PW.
E(L)ka na pierwszym miejscu.
Pzdr!

baran
24-05-2011, 22:15
eternalboy, sprawdź tu: http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=1150&highlight=szukam+kontaktu

Szepiet 1916
13-06-2011, 17:36
Jak wygląda sytuacja w Szepietowie? Wiem że Sparta ma zgodę z ŁKS-em Łomża, i obie ekipy mocno nie lubią się z Jagą i okolicznymi FC takimi jak Wysokie Mazowieckie. A jaki jest tam stosunek do Legii? Jeżdżę w tamte okolice na wakacje już od dłuższego czasu, lecz wcześniej nie zwracałem na to zbytniej uwagi. Z góry dzięki za odpowiedź :) Jeśli był już ten temat poruszany to sorry.

Dziubun
13-06-2011, 21:34
Napisał Skóra Zobacz post
Mam pytanko do kogoś kto jest w temacie. Jak przedstawia się podział sił w Bieżuniu niedaleko Żuromina. Miasto jest pustynią kibicowską czy jest nasze? Bądź czy jest w panowaniu innego klubu np. z Płocka?

Może ja się wypowiem bo jestem z Żuromina. W Bieżuniu, rządzi Legia, ale są też jednostki za Lechem. Widać co i raz na murach (L), ale nic poza tym.

wojdus1916
14-06-2011, 07:18
Tereny Ciechanowa, Żuromina to dobre ekipy Legii, jedynie Mława jest podzielona.

LegiaNoweMiasto
14-06-2011, 17:14
Co rok jeżdżę do mławy na jakiś tydzień , dwa tygodnie i powiem wam że legioniści coraz bardziej są tam spotykani.
Brawa dla Ciechanowa, kiedyś słyszano tam o widzewiakach (haha) , teraz to przeszłość.
Żuromin to już praktycznie FC Legii.
Ciekawostka: Niedługo ma zadebiutować flaga FC Pułtusk

Pozdro dla Wszystkich Legionistów

StefanMW
14-06-2011, 17:56
Mława w 2012 będzie obchodziła 25 lecie jeżdżenia na Ł3, więc jesteśmy spotykani równo ćwierć wieku ;)
Jak teraz będziesz jechał do Mławy to się odezwij, MW Cię trochę po mieście pooprowadza ;)

twarog1987
14-06-2011, 18:03
Co rok jeżdżę do mławy na jakiś tydzień , dwa tygodnie i powiem wam że legioniści coraz bardziej są tam spotykani.
Brawa dla Ciechanowa, kiedyś słyszano tam o widzewiakach (haha) , teraz to przeszłość.
Żuromin to już praktycznie FC Legii.
Ciekawostka: Niedługo ma zadebiutować flaga FC Pułtusk

Pozdro dla Wszystkich Legionistów
Z całym szacunkiem ,ale zawsze tam była spora liczba Legionistów,o czym świadczyć może wyjazd na finał PP ostatni do Bydgoszczy,jakby nie patrzeć pod względem liczbowym Mława należy do czołówki naszych FC,wspólnie z Działdowem,a co do Żuromina to zaskoczony jestem,parę lat temu jak byłem z Mławianką tam to latali jeszcze w szalach czarnuchów(coś tam wtedy przed meczem stracili zresztą),więc pozytywna zmiana.

StefanMW
14-06-2011, 18:10
Stracili na Waszą rzecz chcę przypomnieć ;)

wojdus1916
14-06-2011, 18:16
Mława w 2012 będzie obchodziła 25 lecie jeżdżenia na Ł3, więc jesteśmy spotykani równo ćwierć wieku ;)
Jak teraz będziesz jechał do Mławy to się odezwij, MW Cię trochę po mieście pooprowadza ;)

Nie nie trzeba mnie oprowadzać,ale dzięki za propozycję.
Rodzinę mam w okolicy, to miasto znam. :)

Myślę że lepiej przed meczem wypić piwko.

nidmo
14-06-2011, 20:00

a uroczysty jubileusz będzie :P

Stout
14-06-2011, 20:01
Ten to się wszędzie wkręci;)

Dziubun
14-06-2011, 21:13
Dokładnie Żuromin to już praktycznie Fc Legii, ale wiele rzeczy trzeba dopasować, uzgodnić itd itp. Jeśli chodzi o czarnuchów, to możliwe, że widzieliście jak śmigali w szalach, ale to naprawdę pojedyncze jednostki :D

(L)egijny Żuromin !

StefanMW
15-06-2011, 09:59
a uroczysty jubileusz będzie :P
Mamy jeszcze rok :)

wojdus1916
15-06-2011, 15:08
Plan organizacyjny trzeba powoli pisać :)

FCB
15-06-2011, 15:19
nie wiem czy coś przebije obchody XX-lecia FC Kwidzyn :D

LegiaNoweMiasto
15-06-2011, 20:11
Skoro temat się tak ładnie rozwija , to może zróbmy jakiś spis wszystkich FC Legii na terenie Polski. :raca2:

WESOŁY DIABEŁ
15-06-2011, 20:32
Wiadome jest które miasta mają aktywnych fanów na tym czy innym polu.

LW
15-06-2011, 22:58
nie wiem czy coś przebije obchody XX-lecia FC Kwidzyn :D

W 2013 Sokołów na X-lecie :)

ziolek19940803
19-06-2011, 13:12
Legia Warszawa w powiecie kutnowskim(woj.łódzkie) praktycznie nie istnieje !!!!
W miescie powiatowym - Kutnie kilka osob jezdziło na Legię , Krośniewice - są wyjazdy ale niezbyt często

Maciej_(L)_Gst
19-06-2011, 14:01
Legia Warszawa w powiecie kutnowskim(woj.łódzkie) praktycznie nie istnieje !!!!
W miescie powiatowym - Kutnie kilka osob jezdziło na Legię , Krośniewice - są wyjazdy ale niezbyt często

Tutaj niestety się z Tobą zgodzę. Kutno to jeden z największych FC Widzewa. Z Krośniewic raczej nikt na Legię nie jeździ. Ale za to w oddalonym o 20 km zarówno od Krośniewic jak i od Kutna - Gostyninie, coraz częściej można spotkać Legijne motywy nie tylko na murach :D

ziolek19940803
20-06-2011, 08:25
Tutaj niestety się z Tobą zgodzę. Kutno to jeden z największych FC Widzewa. Z Krośniewic raczej nikt na Legię nie jeździ. Ale za to w oddalonym o 20 km zarówno od Krośniewic jak i od Kutna - Gostyninie, coraz częściej można spotkać Legijne motywy nie tylko na murach :D

z Krośniewic na Legię jeździ 5 osob ostatni mecz na którym byli to mecz z Wisłą Kraków.
Kutno-większość kibiców widzewa !!! ale połowa z nich nie zna skladu swojej drużyny !

os.potok
20-06-2011, 10:04
z Krośniewic na Legię jeździ 5 osob ostatni mecz na którym byli to mecz z Wisłą Kraków.
Kutno-większość kibiców widzewa !!! ale połowa z nich nie zna skladu swojej drużyny !

ja tez nie znam i **** z tego?widze jakis nowy wyznacznik kumatosci..buhehhe

jarecki_
20-06-2011, 11:38
ja tez nie znam i **** z tego?widze jakis nowy wyznacznik kumatosci..buhehhe

:lol: a to nie chodzisz na Legię oglądać piłkarzy? i jeszcze pewnie wcale nie znasz wyniku ? :p

LegiaNoweMiasto
20-06-2011, 20:06
Znać skład swojej ukochanej drużyny to podstawa :krolewskie:

StefanMW
20-06-2011, 20:51
Ja się zatrzymałem jak grał jeszcze Karwan, Mięciel itd, później piłka zeszła na dalszy plan, a jakoś nadal czuję się kibicem...
Ale już bez podstaw :(

Marcin ZŻB
20-06-2011, 20:57
To były dobre czasu. Mięciel, Karwan, Szamo, Czereszewski, Bednarz, Zieliński i inni.

LegiaNoweMiasto
21-06-2011, 00:47
stara gwardia

WESOŁY DIABEŁ
21-06-2011, 09:54
:hmm:Zależy dla kogo stara

ziolek19940803
22-06-2011, 20:59
Do Tito Wlkp Nie zgodze sie!!!! We Włocławku (woj.kuj-pom) sam ŁKS jest !!!!!!! kilku kibicow widzewa tez jest ale drugą siłą miasta jest Legia!!!!!
A pólnocne tereny woj.łódzkiego sa podzielone i nie wiadomo kto rzadzi!!!

ziolek19940803
22-06-2011, 21:01
Do jareckiego : jakbys mieszkal 300 km od Stolicy i by bylo cięzko z kasą to byś jezdził co mecz ???!! :D

Szejdi
22-06-2011, 21:18
Znać skład swojej ukochanej drużyny to podstawa :krolewskie:

No, no. Jak ktoś nie zna to może się podszkolić tutaj: http://www.lequipe.fr/Football/FootballFicheClub715.html

Jaceeeeeek Magieraaaa

Gryfus
22-06-2011, 21:58
Do Tito Wlkp Nie zgodze sie!!!! We Włocławku (woj.kuj-pom) sam ŁKS jest !!!!!!! kilku kibicow widzewa tez jest ale drugą siłą miasta jest Legia!!!!!
A pólnocne tereny woj.łódzkiego sa podzielone i nie wiadomo kto rzadzi!!!

skąd wogólę takie info bierzesz ?:bat:

LegiaNoweMiasto
22-06-2011, 22:20
Jeździł po miejscowościach i rozkminiał :) Wiadomo ...

jarecki_
22-06-2011, 23:55
Do jareckiego : jakbys mieszkal 300 km od Stolicy i by bylo cięzko z kasą to byś jezdził co mecz ???!! :D

Jak ktoś mi wytłumaczy co ma mój post wyżej do tej odpowiedzi to stawiam piwo.
Pozdrawiam

rey
23-06-2011, 00:00
To proste. Twój post:

:lol: a to nie chodzisz na Legię oglądać piłkarzy? i jeszcze pewnie wcale nie znasz wyniku ? :p

ma to do odpowiedzi, że jakbyś mieszkał 300 km od Stolicy i by było ciężko z kasą to byś nie jeździł co mecz :kawa:

Może być Król niepasteryzowany :D

jarecki_
23-06-2011, 10:59
:lol: pokrętne rozumowanie. bo w moim poscie nie śmiałęm się, że nie bywa na meczach, tylko z lekką ironią spytałem czy wydarzenia na boisku nie są dla os.potok najważniejsze?;p
Więc odpowiedź w konkursie jest nieprawdidłowa :p

Ale piwko można wypić ;)

ziolek19940803
23-06-2011, 11:34
do gryfus : jakbyś blisko mieszkał to byś wiedział !!!!!!!

CywiL
23-06-2011, 11:56
dokładnie!!!!

mort

dostojny kocur
23-06-2011, 12:06
***** święta a oni już piją. :lp:

co do tematu, w Szczecinie dużo vlepek Pogoni i Legii.

LegiaNoweMiasto
28-06-2011, 18:26
Niby Lechia Gdańsk ma układ z Mławianką Mława , a na ich stadionie wielki napis LEGIA WITA... Fajnie :)

kubabca
28-06-2011, 18:34
Mam pytanie do Ciebie LegiaNoweMiasto mianowicie, od kiedy w waszym mieście są fani Legii? Pamiętam że kiedyś podczas meczu Drwęcy Nowe Miasto vs Legia II Warszawa słychać było dużo bluzgów na Legię czy może nie masz(macie ) nic wspólnego z Drwęcą?

Mro
28-06-2011, 18:39
Lechia nie ma układu z Mławianką tylko część ludzi z Mławy stanowi fc Lechii Gdańsk.

ps. Kubabca jakbyś był spostrzegawczy to byś zauważył, że on nie jest z Nowego Miasta Lubawskiego.

twarog1987
28-06-2011, 18:43
Lechia nie ma układu z Mławianką tylko część ludzi z Mławy stanowi fc Lechii Gdańsk.

Dodajmy,że fc Lechii z Mławy jest zdecydowanie mniej liczne w stosunku do fanatyków Legii z Mławy,Kubabca on raczej z Nowego Miasta nie jest:)

kubabca
28-06-2011, 18:45
dobra zakręciłem się z deka wybaczcie:D nie było tego pytania sorry haaah

Fanatyk1993
28-06-2011, 20:46
Najlepiej o wpływach w Mławie wypowiedzą się ludzie z Mławy:) :oczko:

Legijny Radzymin
28-06-2011, 20:48
Może jest ich mniej ale ekipa chyba mocniejsza? zresztą nie wiem więc się wypowiadać nie będę. Najlepiej jak ktoś z Mławy napisze jak tam u nich jest;)

StefanMW
28-06-2011, 21:50
Po tym, jak zawiesiliśmy działalność na Mławiankę, a może raczej całkowicie odpuściliśmy (było wrzucane oświadczenie w tamtym czasie), na biało- zielonych śmiga jedynie Lechia, zaś Mławska Wiara skupiła się całkowicie na Legii Warszawa.
Początkowo był to okres walki z ITI, więc ekipa nam się wykrystalizowała, co pozwoliło stworzyć całkiem mocny trzon i fundament pod taką ekipę jaką byśmy chcieli tworzyć.
Jak to jest z ekipą naszych sąsiadów nie chcę się wypowiadać.
U nas wszystko idzie do przodu, ekipa się rozrasta ilościowo, może nie w jakieś super liczby, ale każdy jest sprawdzany ;) Mam nadzieję, że ilość przełoży się na jakość, bo potencjał mamy, i dopiero od niedawna go wykorzystujemy. Na Łazienkowskiej w tym sezonie pojawialiśmy się na każdym meczu. (Najmniej 15 osób, najwięcej 55, na meczu Legia- Lechia). Wyjazdy nie są obecnie naszą najmocniejszą stroną, ale nad tym pracujemy (najwięcej Bydgoszcz, chyba 54 osoby ;) ).
Jak coś zapraszam na PW, bo wałkowanie po raz kolejny naszego miasta może być nudną lekturą dla co niektórych. Pozdrawiam

LegiaNoweMiasto
03-07-2011, 15:33
Ja nie jestem z Nowego Miasta Lubawskiego czy jak to tam się zwie , tylko z Nowego Miasta (Takie osiedle na warszawskim śródmieściu).
Co do Mławianki to ja wyczytałem już dawno bo z 3-4 lata temu na stronce Lechii że to był układ , teraz nie wiem jak jest.
Cieszę się bardzo , że na trasie Warszawa-Mława praktycznie na każdym przystanku można zaobserwować coś Legijnego . Aż przyjemniej się jeździ. :)

Bardzo ciekawa wydaje się być Rywalizacja klubowa w Mławie, miasto nie jest duże. POZDRO

Cha(L)ek
03-07-2011, 16:26
Cieszę się bardzo , że na trasie Warszawa-Mława praktycznie na każdym przystanku można zaobserwować coś Legijnego . Aż przyjemniej się jeździ. :) POZDRO

Też miałem o tym wspomnieć , ostatnio jechałem z Ostrołęki , przez Przasnysz w kierunku Mławy , to aż nie mogłem oczom uwierzyć , praktycznie każdy przystanek , mur przy drodze oznaczony symbolami Legii , wspaniała robota to cieszy oko :l::brawo:

Fanatyk1993
03-07-2011, 16:38
akurat są to Legijne miasta, a w każdym z nim działają prężnie FC, :)

antyperspirant
21-07-2011, 22:07
http://archiwum.legialive.pl/photos07j/07stalsanok1_f231.jpg

Ktoś z Rzeszowa może się odezwać na pw, albo ktoś z forum dać namiary do kogoś z Rz. bo widzę, że chłopaki parę gadżetów wydali, więc chyba działają (ostatnio dopatrzyłem się też projektów koszulek fc przeglądając jakiś sklep zajmujący się wyrobem gadżetów). Stawiam dobre piwo za udzielenie informacji ! :mpiwo:

Byczek
22-07-2011, 08:36
Ja jechałem ostatnio przez Zambrów(Podlaskie)i też na murach tylko Legia napisy

Praha
22-07-2011, 13:23
http://archiwum.legialive.pl/photos07j/07stalsanok1_f231.jpg

:

Czemu żółte eLki ???

Corkowiec
22-07-2011, 13:58
Ja jechałem ostatnio przez Zambrów(Podlaskie)i też na murach tylko Legia napisy

Na podlasiu tylko Sokolow mocna ekipa :) Legijna :):raca2::raca2:

ŁUKASZ.
22-07-2011, 14:01
Czemu żółte eLki ???
Też się nad tym kiedyś zastanawiałem :hmm:

Mało(L)at
22-07-2011, 14:20
Na podlasiu tylko Sokolow mocna ekipa :) Legijna :):raca2::raca2:

Sokołów Podlaski to jeszcze mazowsze:look:

no_name90
22-07-2011, 14:34
Sokołów Podlaski to jeszcze mazowsze:look:

tylko aministracyjnie, granica Podlasie/Mazowsze w tych okolicach przebiega na Liwcu.

bloniaq
22-07-2011, 14:43
Na podlasiu tylko Sokolow mocna ekipa Legijna

Trzeba zaznaczyć, że LFCS i MKS Ultras to dwie różne ekipy (tylko część osób jest w obu). W Siedlcach jest na przykład inaczej i z tego powodu było kiedyś chyba jakieś nieporozumienie. Aczkolwiek fajnie że jesteśmy z Wami w jednej grupie :)

tylko aministracyjnie, granica Podlasie/Mazowsze w tych okolicach przebiega na Liwcu.

Nic dodać nic ująć. Niby 20 km od Mazowsza, ale to już Podlasie, chociaż do Białegostoku, jest b. daleko. Do Zambrowa jest taka odległość jak do Warszawy, a do Białego nawet nie wiem. BTW kojarzę jednego kolesia z SP, który studiuje/studiował w Białym i jeździł z Jagą. Kiedyś bywały przez chwilę jakieś wrzuty RTSu, ale to już zanikło i teraz tylko Legia.

LegiaNoweMiasto
22-07-2011, 17:43
To nawet w Rzeszowie mamy FC ? Sensacja :kawa:

Mam kumpla z Białej Podlaskiej i mówi , że 100% (L) , w Sokołowie ponoć to samo

cyryl
22-07-2011, 17:54
Jeżeli jest ktoś z tego FC Rzeszów na tym forum proszę o kontakt na priv. A co do tego, że FC jest, to na pewno znajdzie się sporo ludzi za Legią, ale na mieście ich nie widać.

Hjubi
22-07-2011, 20:28
Czemu żółte eLki ???

Może żeby bardziej rzucały się w oczy? :zapomnialem: :?

StefanMW
22-07-2011, 21:22
One są złote ;)

LW
23-07-2011, 09:45
Trzeba zaznaczyć, że LFCS i MKS Ultras to dwie różne ekipy (tylko część osób jest w obu). W Siedlcach jest na przykład inaczej i z tego powodu było kiedyś chyba jakieś nieporozumienie. Aczkolwiek fajnie że jesteśmy z Wami w jednej grupie :)

Żeby było wszystko jasne , z FC Sokołów praktycznie nikt nie bierze udziału w ruchu kibicowskim na meczach Podlasia , wyjątkiem są 3-4 osoby .

Jakby kogoś ciekawiły nasze liczby w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu :

Cracovia Kraków - Legia Warszawa ( 6 osób )

Legia Warszawa - Polonia Warszawa ( ponad 30 osób )

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław ( 15 osób )

Legia Warszawa – Ruch Chorzów 1/4 finału PP ( 20 osób )

GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( 2 osoby )

Legia Warszawa – Ruch Chorzów ( 24 osoby )

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin ( 14 osób )

Lech Poznań - Legia Warszawa ( 8 osób )

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1/2 finału PP ( 20 osób )

Legia Warszawa – Widzew Łódź ( 27 osób )

Finał PP Lech Poznań - Legia Warszawa ( 24 osoby )

Legia Warszawa – Wisła Kraków (W ramach protestu przeciw nagonce na kibiców nie organizowaliśmy wyjazdu grupowego na ten mecz. )

Legia Warszawa – Polonia Bytom (W ramach protestu przeciw nagonce na kibiców nie organizowaliśmy wyjazdu grupowego na ten mecz. )

Oczywiście liczby podane przeze mnie dotyczą wyjazdów organizowanych przez LFCS. Dużo osób jeździ na własną rękę.

Dodam jeszcze tyle , że nasz rekord liczbowy w meczach na Ł3 to około 100 osób.
Wyjazdowy 24 osoby.

cyryl
23-07-2011, 12:08
nie bądź taki głupiomądry
Dobrze Jasiu dostosuję się do twoich instrukcji.

CheLmzyniak
29-07-2011, 13:18
Kibice Legii z fc Chelmzy organizuja Marsz ku pamieci Powstancow Warszawskich, serdecznie wszystkich zapraszamy, tymczasem szmatlawiec zinterpretowal cala inicjatywe tak : http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110729/TORUN03/372253405
Szlag czlowieka trafia , kiedy czyta takie " artykuly " ..

Kujawiak
29-07-2011, 13:37
"Każdy polak, mający na sercu dobro Polski i uważający się za patriotę powinien w Marszu uczestniczyć" [oryginalna pisownia] - nawołują kibice Legii. Są organizatorami pierwszej takiej demonstracji w Chełmży. Patronat nad nią objęła grupa, propagująca treści antysemickie, homofobiczne i nacjonalistyczne. Skąd ten sojusz?

- Mamy kryzys gospodarczy, ludzie nie są pewni przyszłości - Przemysław Wiszniewski ze stowarzyszenia przeciw antysemityzmowi i ksenofobii "Otwarta Rzeczpospolita" tłumaczy, że taka sytuacja jest dobrą pożywką dla nacjonalistycznych ruchów. - A młodzież odnajduje się wśród neonazistów, którzy dają im jasne i chwytliwe idee, poczucie mocy, przynależności, wskazują winnych wszystkich nieszczęść: że to Żydzi, imigranci itd. I podlewają to sosem patriotycznym - opisuje.

Zaś Wiktor Marszałek, ze stowarzyszenia "Nigdy Więcej" (zajmuje się przeciwdziałaniem rasizmowi i nietolerancji) przestrzega: - Nazizm to nie tylko swastyka i brunatne koszule. Zmienia się forma i język wykorzystywane przez tego typu grupy. Widać to choćby w manifeście Norwega Andersa Breivika. Nie mówi w nim wprost o rasizmie, ale o etno-centryźmie. To hasła w rodzaju: Polska dla Polaków, Europa dla Białych. Ubiera się je w inne słowa, korzenie pozostają te same. Po wydarzeniach takich jak w Norwegii, podnosi się larum, że trzeba zapobiegać takim sytuacjom, ale wtedy jest już za późno.

- Każdy ma prawo czcić pamięć osób, które zginęły w czasie Powstania. Pamiętajmy jednak, że walczono wówczas z brunatnym wrogiem, który nienawidził różnorodności społecznej i tolerancji. Dziwi, że grupa osób, które propagują nacjonalizm, nawiązuje właśnie do tego wydarzenia. Nacjonalizm jest dużo bliższy temu, z czym walczyli powstańcy, aniżeli samemu Powstaniu - mówi Przemek Szczepłocki z toruńskiej organizacji "Pracownia Różnorodności".

Edmund Baranowski ze Związku Powstańców Warszawskich, komentuje krótko: - Jestem za organizowaniem demonstracji mających uczcić pamięć tych, którzy walczyli z najeźdźcą. Nie rozumiem natomiast w jakiej roli występują tu neonaziści?

- Jestem rozczarowany tym, że przepisy nie pozwalają na zakazanie demonstracji, która może naruszyć porządek publiczny - mówi Jerzy Czerwiński, burmistrz Chełmży. I zapowiada, że manifestacja będzie nadzorowana przez przedstawiciela gminy i w przypadku naruszenia jakichkolwiek przepisów może zostać rozwiązana.

Mimo wielu prób, nie udało nam się uzyskać komentarza kibiców Legii Chełmża ani członków Inicjatywy 14.

W przemarszu ma wziąć udział 200 osób. Nad porządkiem będą czuwać policjanci i straż miejska.

Na przyszłość nie dawaj linków, żeby nie nabijać im liczników.

CheLmzyniak
29-07-2011, 13:50
spoko, oczywiscie nikt do Nas sie nie odzywal z gazety, nr telefonu organizatora byl w urzedzie miasta , wiec nei jest problemem zadzwonic i poporsic o ten nr, klamstwa, klamstwa, klamstwa,,

AKA
01-08-2011, 09:05
Taka skromna rzecz z Konstancina. :)
Nie mogłem się zdecydować który z tematów wybrać ale padło na ten. Nie mam pojęcia jak wkleić tu zdjęcie ale wrzuce link. Jak ktoś chce to może to poprawić tak aby zdjęcie wyświetliło się od razu.

http://i56.tinypic.com/287m3vl.jpg

ziolek19940803
01-08-2011, 09:33
Fc Sokołów jeździ na mecze a jak nie to spotykają się w barze jak inni kibice :)

A w Rzeszowie to slyszalem że kilku jest za Legią , ale większość to Resovia

:ofmc::ofmc::ofmc::ofmc::ofmc::ofmc::ofmc::ofmc:

CheLmzyniak
01-08-2011, 20:55
krotki, lecz tresciwy filmik z Marszu ku pamieci Powstancow warszawskich w Chelmzy : http://www.youtube.com/watch?v=Wi6e-pDNK-0
http://inicjatywa14.net/index.php?option=com_content&view=article&id=397:31-lipca-2011-marsz-pamici-w-chemy&catid=42:z-sieci&Itemid=60
http://www.autonom.pl/index.php/news/kraj/1276-chelmza-marsz-powstancow-warszawskich
http://www.drogalegionisty.fuckpc.com/index.php?option=com_content&view=article&id=782:marsz-pamici-powstacow-warszawskich-310711-chema&catid=39:pozasportowe&Itemid=91 Relacja kibicow Legii Chelmza jutro..

ziolek19940803
02-08-2011, 09:58
Chełmża zajebiście !!

Kędzior
02-08-2011, 17:40
W Trójmieście również postanowiliśmy uczcić 67 rocznicę powstania poprzez zapalenie zniczy pod pomnikami poległych żołnierzy AK w Gdyni i Sopocie. Niestety świadomość miejscowych nt. daty 1.08 jest kiepska co będziemy się starali w miarę możliwości poprawiać!
http://i55.tinypic.com/157m3kp.jpg

Maciej_(L)_Gst
02-08-2011, 19:09
Kilkunastoosobowa grupa kibiców Legii Warszawa z Gostynina uczciła 67 rocznicę Powstania Warszawskiego, poprzez zapalenie zniczy pod czterema pomnikami w naszym mieście:
- Miejsce, gdzie 15 czerwca 1941 roku, dokonano stracenia przez hitlerowców dziesięciu mieszkańców Gostynina
- Pomnik walki i zwycięstwa
- Pomnik Józefa Piłsudskiego
- Kwatera poległych w okresie drugiej wojny światowej 85 żołnierzy Polskich oraz 101 zamordowanych osób cywilnych z okolic Gostynina

http://legia1916.pl/fotorelacje/gostynin_1sierpnia/gostynin_1sierpnia_001.jpg

http://legia1916.pl/fotorelacje/gostynin_1sierpnia/gostynin_1sierpnia_002.jpg

http://legia1916.pl/fotorelacje/gostynin_1sierpnia/gostynin_1sierpnia_003.jpg

http://legia1916.pl/fotorelacje/gostynin_1sierpnia/gostynin_1sierpnia_004.jpg
---

LW
02-08-2011, 19:33
Uczczenie Powstania Warszawskiego w Sokołowie Podlaskim : http://lfcs.fotolog.pl/centerb01081944---pamietamycenterbbrbr,2235526,komentarze.html

radas
02-08-2011, 20:24
W Wąbrzeźnie delegacja kibiców Legii tuż przed godziną 17:00 zapaliła znicze przy tablicy upamiętniającej żołnierzy Armii Krajowej, a następnie w ciszy, przy wyciu syren, uczciła pamięć Powstańców.

http://i54.tinypic.com/eaih7d.jpg

achillo
03-08-2011, 12:51
Zarzucam parę fotek ze Szczecinka.

http://www.facebook.com/WielimSzczecinek#!/media/set/?set=a.171247366282299.43579.123772697696433&type=1

Bodzentyn1916
20-08-2011, 10:30
Przysucha - byłem ostatnio w tej miejscowości i dało się zauważyć działalność naszych(vlepki,napisy). Jak tam wygląda sytuacja,jest jakaś zorganizowana grupa Legionistów i czy ktoś działa na lokalnym klubie ? :kowboi:

PeCe
20-08-2011, 17:15
Przewaga Jagi liczbowa, ale z tego co się orientuję raczej bez spięć na linii Legia - Jaga, w Bydgoszczy na finale PP z Ciechanowca były bodajże 4 osoby z Legii. Jaga dużo lepiej zorganizowana.

bloniaq
20-08-2011, 17:35
Tam się grania zaciera, bo z tego co mi wiadomo, to np. taki Zambrów jest dalej od Wawy

Twister
22-08-2011, 18:12
Ktory FC pojawiajacy sie na Ł3 jest najdalej oddalony od Warszawy ?

StefanMW
22-08-2011, 18:21
Chyba Kołobrzeg.

mort
22-08-2011, 18:46
FC Nju Jork - wyjątkowo zacny fc :D

Fa(L)angista
22-08-2011, 19:11
FC Nju Jork - wyjątkowo zacny fc :D

Jak już jesteśmy w temacie to w rzeczywistym Nowym Jorku jest grupka Legionistów pomimo iż prym na miejscu wiedzie Stalówka, Resovia i Jaga :fajek:.

mort
22-08-2011, 19:19
a o jakim ja piszę? nierzeczywistym? :lol:

Fa(L)angista
22-08-2011, 19:22
a o jakim ja piszę? nierzeczywistym? :lol:

http://www.fcnewyorksoccer.com/

:lol2:

TNTP
22-08-2011, 19:55
znacznie bardziej od Legii w NY widoczna Wisła, jest jeszcze mniej liczna Cracovia, której kilku zawodników wyróżnia się gabarytowo. Ogólnie to prym wiedzie Jaga, po Paradzie Pułaskiego, będąc na GP można poczuć się jak w Białymstoku:)

Fa(L)angista
22-08-2011, 19:58
znacznie bardziej od Legii w NY widoczna Wisła, jest jeszcze mniej liczna Cracovia, której kilku zawodników wyróżnia się gabarytowo. Ogólnie to prym wiedzie Jaga, po Paradzie Pułaskiego, będąc na GP można poczuć się jak w Białymstoku:)

Wisła? Tak uważasz? Jak dla mnie to Jaga, Stalówka i Resovia. Część dziadków ze Stalówki tkwi w NYC :kawa:... Co do Legionistów w NYC to dużo mniej ich jak z regionów tzw. emigracji zarobkowej...

TNTP
22-08-2011, 20:25
ogólnie to takie rozkminki są mało konkretne, bo ciężko rozkminiać 10000000 miasto, w którym Polacy stanowią tylko kilka % ludności. Tym bardziej ciężko jest szacować liczbę "aktywnych" kibiców. Patrząc na sympatyków/pikoli to wydaje mi się, że Wisła ma znacznie więcej takich fanów niż inne ekipy - oczywiście poza Jagą.
Oczywiście emigracja z Podkarpacia jest porównywalna z Podlaskim, ale
- rozbija się ona na wiele klubów - Karpaty, Stale, Resovia, Sanovia, Czarni, Nafta, Orzeł..,itd
- kluby z Podkarpacia raczej nie kręcą dobrych wyników sportowych, więc może mają zgrabne ekipy w NY, ale nie są one na co dzień tak widoczne, jak Wisła

Widoczna jest jeszcze ŁKS Łomża, za to bardzo rzadko można spotkać kogoś z hanysowa, czy tam pyrlandii.
Ps. pewnie Eman bardziej ogarnia te tematy to się tu wypowie.

Eman
22-08-2011, 21:01
Zostalem wywolany do tablicy, a odpowiedzi na to pytanie zapewne jest tyle ilu przedstawicieli roznych ekip w NY, i pewnie zadna nie bylaby obiektywna - dlatego uchylam sie od odpowiedzi;
Powiem tylko ze wiele LZS-ow z Polski mogloby sie pochwalic liczniejszymy fan-clubami w NY niz ekipy z ekstraklasy czy 1 ligi.

Co do odleglosci New Jersey jest kawalek dalej nie wspominajac o Chicago

mort
22-08-2011, 21:19
ej, ale Wy tak na powaznie?

włacznie z porównywaniem gabarytowym ekip w NY? :lol: :lol: :lol:

Mro
22-08-2011, 21:22
ej, ale Wy tak na powaznie?

włacznie z porównywaniem gabarytowym ekip w NY? :lol: :lol: :lol:

No co? Wojna trwa...

BladaTwarz
22-08-2011, 21:57
Gangi Nowego Jorku

wojdus1916
23-08-2011, 12:03
The Godfather was tam pogodzi :pimp:

Gała (L)
23-08-2011, 12:38
Przysucha - byłem ostatnio w tej miejscowości i dało się zauważyć działalność naszych(vlepki,napisy). Jak tam wygląda sytuacja,jest jakaś zorganizowana grupa Legionistów i czy ktoś działa na lokalnym klubie ? :kowboi:

W tamtych okolicach mam trochę rodziny, podział na Widzew/Radomiak/Legię , ale co do zorganizowanych grup to nie mam pojęcia bo nigdy nikogo w barwach tam nie widziałem. Co do lokalnego klubu, jest tam Oskar Przysucha, kiedyś coś działali, miałem nawet ich vlepki :) zgoda z Neptunem Końskie, chyba już przeszła do historii.. http://www.mksoskarprzysucha.pun.pl/viewtopic.php?id=170 - a tu ich forum, które mówi samo za siebie

MuchaWCH
24-08-2011, 17:28
Wiadomo co się dzieje z grupą "Paka z Grodu Kraka" ?

Gryfus
24-08-2011, 19:16
Wiadomo co się dzieje z grupą "Paka z Grodu Kraka" ?
Ma się dobrze

Zdzisiek
24-08-2011, 21:07
Notabene Nowego Yorku, chyba nic oficjalnego się nie kręci ??!!
Paru "brzuchatych tatusiów" ;) pamiętających piękne lata 80-90 i początek 00
będących na meczach, tylko jak przylot do Ojczyzny pozwoli...
Młodsi, znają Wielką Legię z internetowych opowidań i zdjęć, bardziej niż
z autopsji. Co nie zmienia faktu, że Legię kochają i się z nią utożsamiają...
Zresztą dotyczy to 99% wszystkich, ze wszystkich "koneserów football-u" na emigracji, czy N.Y., CHicago, Tokio lub Melbourne, tak już los ich pokierował...

p.s. Może ktoś napisać (NA PRIV.) coś więcej o kibolach Legii w NY.

mort
24-08-2011, 21:11
Paru "brzuchatych tatusiów" ;)

:lol: :lol: :lol:

no to se przejebałeś :lol: :lol: :lol:

Zdzisiek
24-08-2011, 21:14
:lol: :lol: :lol:

no to se przejebałeś :lol: :lol: :lol:

wybaczą :lol:,

P.S. mogłem jeszcze dodać brzuchatych koneserów piwa !!!
...co umniejszyłoby potencjalny wpierdul jaki zawisł mi nad głową :lol:

arczi
24-08-2011, 21:14
Miło było cię poznać Zdzisiek :D

Zdzisiek
24-08-2011, 21:26
....sprowadziłem wszystkich 30-40 letnich kiboli Legii z N.Y., będacych (pow. ojcami),
do jednego marginesu...

będzie dym,

proszę o wstawiennictwo !!!

:lol:

legia_land
24-08-2011, 21:28

Kołobrzeg albo Szczecinek

Eman
24-08-2011, 21:39
....sprowadziłem wszystkich 30-40 letnich kiboli Legii z N.Y., będacych (pow. ojcami),
do jednego marginesu...

będzie dym,

"Brzuchatych tatusiow" to nie do mnie, ale za ta 30stke to :cenzura:

Harcerz
26-08-2011, 00:20
Paru "brzuchatych tatusiów" ;) pamiętających piękne lata 80-90 i początek 00
będących na meczach, tylko jak przylot do Ojczyzny pozwoli...
Młodsi, znają Wielką Legię z internetowych opowidań i zdjęć, bardziej niż
z autopsji. Co nie zmienia faktu, że Legię kochają i się z nią utożsamiają...
Zresztą dotyczy to 99% wszystkich, ze wszystkich "koneserów football-u" na emigracji, czy N.Y., CHicago, Tokio lub Melbourne, tak już los ich pokierował...

p.s. Może ktoś napisać (NA PRIV.) coś więcej o kibolach Legii w NY.

No ***** nie wiem co mam Ci odpowiedziec ?
Niektorzy pamietaja tez lata 70 , na meczach rzeczywiscie jestesmy jak nam przylot pozwoli , 4-6 razy w roku i przylatuje tylko na mecze ,na 3 - 4 dni . Przez te lata co jestem na obczyznie obejrzalem pewnie wiecej meczy na zywo (w Warszawie lub wyjazdowych )niz ty zaliczyles w swoim zyciu. O meczach przed emigracja przez skromnosc nie wspomne

Fa(L)angista
26-08-2011, 01:48
Zdzisiek, niektórzy mają po 20-pare lat i ćwiczą na siłowni. Nie wszyscy jesteśmy spasionymi tatusiami po 40 :gwizdze:.

Swoją drogą, FC Nowy Jork ma się dobrze :mistrz:

Harcerz
26-08-2011, 20:01
do jednego marginesu...

będzie dym,

Do zobaczenia w Eindhoven

Mam nadzieje ze bedziesz ?

mort
27-08-2011, 07:50
No ***** nie wiem co mam Ci odpowiedziec ?
Niektorzy pamietaja tez lata 70 , na meczach rzeczywiscie jestesmy jak nam przylot pozwoli , 4-6 razy w roku i przylatuje tylko na mecze ,na 3 - 4 dni . Przez te lata co jestem na obczyznie obejrzalem pewnie wiecej meczy na zywo (w Warszawie lub wyjazdowych )niz ty zaliczyles w swoim zyciu. O meczach przed emigracja przez skromnosc nie wspomne

o zaangażowaniu w wiele legijnych tematów, w których 99% mieszkających w promieniu 10 kilometrów od stadionu nie kiwnęła palcem nie wspominając 8)

Ja druha popieram i naprawdę każdemu z Nas życzę takiego podejścia 8)

legia_land
01-09-2011, 20:22
Jak sytuacja z naszymi kibicami przedstawia się w Ostródzie? Może być priv. (L)

Egon1916
02-09-2011, 13:00

Kołobrzeg z racji tego że leży nad samym morzem a ze Szczecinka nad morze kawałek jest chyba ok 70 km

Dolu
02-09-2011, 13:03
Jak sytuacja z naszymi kibicami przedstawia się w Ostródzie? Może być priv. (L)

w ostrodzie z tego co sie orientuje nie brakuje kibicow Legii

Rados(L)aw
07-09-2011, 13:05
nawiążę kontakt z FC Londyn. w sumie nie wiem czy taki jest, ale flaga na Widzewie była, więc podejrzewam, że jest. ;)
wiadomość na priv

pozdro.

CheLmzyniak
18-09-2011, 12:18
W Eindhoven 40 osob z Chelmzy z flaga " Dynamit Boys" . Wyjazd kozak

pu(L)on
18-09-2011, 12:26
Z Działdowa w Eindhoven meldujemy się w 12 osób. Wszyscy na trybunie psv.

twarog1987
18-09-2011, 12:36
Brodnica melduje się w 27 osób na meczu(jeszcze były 2 osoby które nie weszły) z flagą ,,Spartanie".

nidmo
18-09-2011, 21:49
również w Eindhoven obecny FC SPOKREWNIENI

Motor (L)ubawa
23-09-2011, 15:50
a pamięta ktoś o FC Lubawie? która jeżdzi na mecze Legii?

BladaTwarz
23-09-2011, 15:53
Kto i co ma pamiętać?

StefanMW
23-09-2011, 16:18
Ja to właśnie Was kojarzę z 2 akcji:
- co jakiś czas pojawia się meteor w Twoim stylu na tym forum lub na forum Olimpii Elbląg i każdy zadaje podobne pytanie, czyli takie jakie teraz zadałeś Ty.
- drugą zostawię dla siebie, ale wspomnienie bardzo niemiłe.

Daniel
23-09-2011, 16:28

Ja pamiętam o was i dużo o was myślę :jejku:

Marcin ZŻB
23-09-2011, 18:51
Żuromin bodajże jest FC czarnych dziwek.

kubabca
23-09-2011, 19:33
kiedys cos tam obilo sie mi o uszy ze w Biezuniu tez kibicowano czarnuchom

Michu
23-09-2011, 19:38
kilka stron wcześniej były rozkminiane te okolice

LegiaNoweMiasto
23-09-2011, 20:34

Mój Brat mieszka w okolicach. W Żurominie podobno na dzień dzisiejszy Legia rządzi. !!!

BladaTwarz
23-09-2011, 23:04

już dawno nie ma tam praktycznie niekogo od nich....

Bubaa
24-09-2011, 13:18

Bodajże nie jest.

MarcinGS
24-09-2011, 14:27

odpusc sobie dalsze pisanie na tym forum

Dziubun
29-09-2011, 09:04
Cytat:
Napisał amF Zobacz post

Nie jest, nigdy nie był i nigdy nie będzie nie ma kto tego ogarniać ze strony Czarnuchów z Żuromina. Jeżeli jakieś Fc w Żurominie to tylko Legii

(L)egijny Żuromin!

r.Mlawa
29-09-2011, 16:04
Trochę cie poniosło z tym, że nie było u was nigdy Polonii...
Ich wrzuty na murach w waszym mieście są na porządku dziennym więc nie przesadzałbym, że jest tam sama Legia tylko wziął się do roboty

Bubaa
29-09-2011, 22:57
Trochę cie poniosło z tym, że nie było u was nigdy Polonii...
Ich wrzuty na murach w waszym mieście są na porządku dziennym więc nie przesadzałbym, że jest tam sama Legia tylko wziął się do roboty

Kolega Dziubun dobrze napisał, że nigdy nie było u nas oficjalnego FC czarnych. Była to grupka ludzi która 1-2 razy na sezon pojechała na K6 w 3-5 osób. Chyba jedyne ich działanie to pare wrzut na murach. Sławili u siebie na meczach KSP, dlatego teraz mamy przypiętą łatkę "jedynego wielkiego" FC czarnych którego temat jest wiecznie rozkminiany. To jest według Ciebie FC?

Dziubun
30-09-2011, 06:07
Dokładnie kolega poniżej ma rację, może było kilku i jest kilku sympatyków ale to nie znaczy, że Fc bo naprawde ze swoją działalnością nie nadawali się na Fc. Co do wrzutów no nie powiem bo widnieje kilka wrzutów, które w większości są zamalowywane, coraz więcej pojawia się napisów sławiących Legię ;)

(L)egijny Żuromin!

StefanMW
30-09-2011, 09:25
"Jedyne ich działania to wrzuty na murach"
A jak wyłapali po główkach po meczu Wkry i flaga POLONII zmieniła właściciela?
Ogólnie na Waszym stadionie wisiały 3 różne flagi Polonii, więc nie zaginajcie faktów, że Polonia nigdy oficjalnie nie jeździła, bo kiedyś też "niechcąco" ktoś jak był na wspieraniu Wkry z Polonii wyłapał.
I jak byliśmy (Mława) z Płońskiem to młyna nie wystawialiście, ale typy się zza klatki i policji określali jako Polonia.

Hubson
30-09-2011, 11:51
Cytat:
Napisał amF Zobacz post

Nie jest, nigdy nie był

http://i45.tinypic.com/1z5sppv.jpg

Dziubun
01-10-2011, 07:05
Bodajże 98 rok, szczerze nie wiedziałem nic o tej fanie, ale dobrze, że jej już nie ma. No dla tych ludzi to może było kiedyś Fc, ale czasy się zmieniają i już tego nie ma gdyż nawet nic już się nie zmieniają. To, że u nas byli ludzie z KSP to nie znaczy zaraz, że wspierali tylko to był prywatne kontakty kilku osób, ale nadal nie uważam że jakoby u nas kiedykolwiek było Fc czarnych chociaż nie kryje, że kilka osób czuło do nich sympatię, ale niby zdjęcie mówi samo za siebie. Czasy się zmieniają i Polonia nie ma już żadnej "władzy" w Żurominie tylko dlatego, że inicjatywę przejęli młodzi Legioniści, którzy próbują coś działać i coraz lepiej to wychodzi;). Jeżeli ktoś się chce konkrtetniej dowiedzieć o nas co się dzieje i w ogóle, lub wymienić poglądami niech pisze PW ;)

(L)egijny Żuromin

zbinky
01-10-2011, 08:08
już przestań pieprzyć głupoty - nie wiesz nawet co się w Twoim mieście działo parę lat temu a chcesz się informacjami dzielić

LegiaNoweMiasto
01-10-2011, 10:33
zbinky - jak ty jesteś lepiej poinformowany , to może podzielisz się z nami ciekawymi faktami : )

zbinky
01-10-2011, 10:44
tak

szczególnie z tobą pokemonie

:ucieka:

jarecki_
01-10-2011, 11:44
Co gorsza te parówy z Żuromina miały zgodę z ówczesnymi kibicami Orkana Sochaczew (w głownej mierze antifa itp. twory). Po przekształceniu Orkana w typowo pro-legijną ekipe, zgoda zostaje zerwana wlasnie z powodu kontaktów z czarnuchami i lewactwem. Także taka ekipa była kiedyś w Żurominie. Jeszcze sie musisz duzo dowiedziec.

TNTP
01-10-2011, 13:06
ale o czym ta rozkmina?
W dawnych czasach Wkra była jednym z kilku klubów w których była wyraźna nadreprezentacja brudasów, którzy niejako z automatu kibicowali Ksp. Mieli nawet próby stania się "oficjalnym" FC czarnulek, ale z różnych powodów-polityka wewnętrzna:) zostali obsrani.
Mimo to część z nich dalej jeździła na K6, blatując się z muranowskimi brudasami, ale ta ich polonijność wynikała raczej z chęci napierdalania tanich win w stolicy i lokalnymi antagonizmami z Mławą, niż z faktu istnienia jakiejś ekipy Ksp.
Ich zapał powoli mijał, stara ekipa dorosła, rozjechała się po świecie i niejako samemu z siebie Ksp została wytępiona.
Ogólnie to popularność tematu - Wkra jako FC Ksp, wynikała raczej z tego, że na bezrybiu i rak ryba, i niektórzy propagadyści czarnulek widzieli/widzą w każdym mieście/wiosce w której mieszka czarny pederasta swój FC (w stylu Fc Białoruś-nigdy nie byli na meczu, ale chcieli szyć flagę) niż z jakichś nadzwyczajnych dokonań żurominiaków.
tak się może jeszcze spytam, jak wygląda sytuacja w Iłowie, z dnia na dzień zaczęło ich jeździć "naście" osób na K6 a z mapy wynikałoby, że jest to raczej teren Legii/Lechii/Stomilu.

StefanMW
01-10-2011, 13:32
Niby istnieją, ale jak coś jest na rzeczy to nigdy ich nie ma. Czasami można złapać jakiegoś czarnucha z szalem, chociaż zaraz jest dzwonione na policję. Teren wymieszany, chociaż dużo tych niby polonistów chodzi do Mławy czy do Działdowa do szkół. Jeżeli jest poruszany przy nich temat powiązań z Polonią to udają że o niczym nie wiedzą. 2 chłopaków z Iłowa działa również pod naszymi skrzydłami.

startowiec55
01-10-2011, 21:40
Jak sprawa stoi w Piastowie? Ewentualnie kots ogarniety z tamtych okolic niech podbije z łaski swojej na pw. pozdro.

Patryk_Zdrw
01-10-2011, 23:18
Pytasz sie o to gdzie sie da...jakbys jedzil to bys chyba wiedzial.

Daniel
02-10-2011, 10:12
Piastów wchodzi w skład Okolica of Stolica. Poza tym jak wszędzie jeździ trochę niezorganizowanych osób.

startowiec55
02-10-2011, 20:51
Pytasz sie o to gdzie sie da...jakbys jedzil to bys chyba wiedzial.

W dwóch postach o tym napisałem, bo wydały mi się one odpowiednie. Jeżdżę, jeżdżę, o to się nie martw. Po prostu przeprowadziłem się tam i chciałem jakos ogarnąć.

FCS
24-10-2011, 18:52
Na mecz z Widzewem najliczniejsza grupa z Siedlec stawia się pociągiem w ok 50 osób, reszta autami. Po meczu świętujemy zwycięstwo na Powiślu odpalając przy tym race, dołączają do nas inne FC i przenosimy zabawę do pociągu

SIEDLCE 100% LEGIA!

StefanMW
02-11-2011, 17:09
Nasz fanpage na facebook: https://www.facebook.com/pages/M%C5%82awska-Wiara/308969452135 jeżeli ktoś chce być w miarę na bieżąco z MłaWskimi kibolami to zapraszam. Można napisać do adminów, którzy są kompetentni i będą potrafili odpowiedzieć na niemal 100% waszych pytań, oczywiście w ramach rozsądku i możliwości. Zapraszam

LegiaNoweMiasto
02-11-2011, 17:25
Jak sprawa stoi w Piastowie? Ewentualnie kots ogarniety z tamtych okolic niech podbije z łaski swojej na pw. pozdro.

W Piastowie Tylko Legia !

Królik OoS
02-11-2011, 19:59
Jeśli już o Piastowie mowa to zapraszam 12 listopada 2011 o godzinie 18:00 na projekcje filmu "Kibol". Istnieje duża szansa, że po projekcji odbędzie się spotkanie z reżyserem tegoż filmu. Pokaz filmu w Kinie Baśń w Miejskim Ośrodku Kultury, ul. Warszawska 24. Piastów :)

startowiec55
05-11-2011, 20:52
Piastów...

Nie wiedziałem w jakim temacie to napisać, więc tutaj spróbujemy. Wiadomość do Piastowian. W sobotę 12 listopada o 18 Legia gra w kosza na Bemowie, a o tej samej porze jest projekcja filmu "Kibol" w Piastowie. Zapewne wielu z nas ma dylemat co zrobić. Ja raczej wybiorę legijną sekcje, ale to już tam moje prywatne zdanie. Czy osoby odpowiedzialne za organizacje projekcji filmu nie może go jakoś przełożyć? pozdro

Królik OoS
05-11-2011, 22:46
Niestety, ale chyba już łatwiej byłoby kosza przełożyć niż ten pokaz filmu, bo o termin była długa walka z kinem. Poprostu, jak ktoś znajdzie czas to będzie. ZapraszaMY.

cyryl
05-11-2011, 23:02
Wybaczcie, że się wtrącę, ale nie uważacie, że ten film winni oglądnąć ludzie którzy nie mają nic wspólnego z kibicowaniem? Jeśli ja miałbym wybierać, wybrałbym mecz, bo to co w tym filmie jest pokazane znam z codzienności.

Królik OoS
05-11-2011, 23:25
Wybaczcie, że się wtrącę, ale nie uważacie, że ten film winni oglądnąć ludzie którzy nie mają nic wspólnego z kibicowaniem? Jeśli ja miałbym wybierać, wybrałbym mecz, bo to co w tym filmie jest pokazane znam z codzienności.

Oczywiście, że tak powinno być, dlatego powstały ulotki i plakaty, zapraszamy wiele młodych osób. Wrzuciłem informacje tutaj, na forum jakby ktoś jeszcze nie oglądał tego filmu lub chciał sobie go obejrzeć jeszcze raz w naszym piastowskim "multiplexie" :p

Pan Apetyczny
06-11-2011, 10:20
Są na forum jacyś fani Legii z okolic trójmiasta?

Odol KCN
06-11-2011, 13:44

nie uzyskasz takiej informacji ze wzgledu na ilosc Twoich postów oraz czas rejestracji

eSpEr_BBL
09-11-2011, 12:52
Trochę odbiję od tematu ale w sumie to i nas dotyczy :)

"Ze względów wewnętrznych Fan Club Polonii Warszawa w Międzyrzecu zawiesza swoją działalność , formalnie z datą dzisiejszą chodź już od dłuższego czasu nie pojawialiśmy się na K6 . Teraz pozostanie sentyment do Warszawskiej drużyny i pojedyncze osoby uczęszczające na jej mecze ."

:)

Co do Siemiatycz to ta Jagiellonia u nich to raczej kibice ekstraklasy. Ogarnięta młodzież to Legia i Cresovia. Mamy z nimi dobry kontakt niestety chłopaki wyłapali zakazy za mecz AZS Podlasie-Sokół Sokółka w tym roku. Największą kosą Cresy jest Tur Bielsk Podlaski= FC Jagi. Ale tak jak Kiju napisał. Niestety chłopaki odczuli trochę emigrację starszych do Belgii. Jednak jednostki dalej jeżdżą na Ł3 i wyjazdy głownie z nami.

darewla
09-11-2011, 16:44

pewnie ze sa TCZEW

hmB.
09-11-2011, 17:38
Istnieje duża szansa, że po projekcji odbędzie się spotkanie z reżyserem tegoż filmu. Pokaz filmu w Kinie Baśń w Miejskim Ośrodku Kultury, ul. Warszawska 24. Piastów :)

Mysle, ze wieksze zainteresowanie wzbudziloby spotkanie z jedna z bohaterek filmu :D

Bardzo dobrze, że rozkleklamowaliscie to wsrod mlodziezy, ale mysle, ze rownie wazne jest zaproszenie rodzicow tych dzieciakow czy tez nauczycieli..

Królik OoS
09-11-2011, 18:57
Mysle, ze wieksze zainteresowanie wzbudziloby spotkanie z jedna z bohaterek filmu :D

Bardzo dobrze, że rozkleklamowaliscie to wsrod mlodziezy, ale mysle, ze rownie wazne jest zaproszenie rodzicow tych dzieciakow czy tez nauczycieli..

Jedna z bohaterek filmu (chyba mówimy o tej samej) będzie obecna na projekcji ;)

marc126p
10-11-2011, 20:49
Ja jestem z okolic Radzynia Podlaskiego. Jest tam sporo sympatyków (L)egii, można ich spotkać w barwach na ulicach. Ale widać wpływy Motoru Lublin, choć ich kibiców na żywo nie widziałem.

Skuter
10-11-2011, 21:13
Ja jestem z okolic Radzynia Podlaskiego. Jest tam sporo sympatyków (L)egii, można ich spotkać w barwach na ulicach. Ale widać wpływy Motoru Lublin, choć ich kibiców na żywo nie widziałem.
Zintegruj się bardziej z ekipą z Łukowa :).

Buzz
10-11-2011, 21:26
W te wakacje jechałem do kumpla w te okolice, a dokładnie do Parczewa i rzucił mi się w oczy koleś w czapce z daszkiem Widzewa... Nie wiem czy to jakiś ichny jednoosobowy fan club, czy ktoś przejazdem...

Ktoś wyjaśni pokrótce jak tam wygląda sytuacja, bo niewielka okolica a sporo drużyn jest?

marc126p
13-11-2011, 19:54
Spotykacie się gdzieś w Łukowie (pub/bar)?

Budyń
14-11-2011, 18:54
(...) :)

Kolego dwie złote zasady kibolskiego forum, tak na początek:

1. Nie piszemy o miejscach wrzutów (edytuj swojego posta).
2. Nie podajemy do siebie namiarów na forum (to dla Twojego dobra).

eLek417
14-11-2011, 20:25
W te wakacje jechałem do kumpla w te okolice, a dokładnie do Parczewa i rzucił mi się w oczy koleś w czapce z daszkiem Widzewa... Nie wiem czy to jakiś ichny jednoosobowy fan club, czy ktoś przejazdem...

Ktoś wyjaśni pokrótce jak tam wygląda sytuacja, bo niewielka okolica a sporo drużyn jest?

Chyba przejezdny, bo tak daleko by go nie wywiało.

Byłem w okolicach w wakacje i natknąłem się na nasz pub - mecz L :mistrz: w telewizji i jakieś ze dwa szale jako wystrój.
O ekipach jeżdżących na mecze nic nie wiem.

Daniel
14-11-2011, 20:45
na forum OoS takie info:

"Okolica of Stolica wraz z Listopadem 2011r. zawiesza swoją działalność. Byli członkowie grupy jednocześnie nie rezygnują z działalności kibicowskiej. Skupiamy się na działalności w swoich miastach. Z tego miejsca chcieliśmy podziękować osobom które nam nie raz pomagały."

cyryl
14-11-2011, 22:52
Jak ktoś tutaj z Lublina jest lub pomieszkuje tutaj to jeszcze raz proszę o wiadomość na pw :)

michu_wielun
20-11-2011, 16:30
ktoś z Wrocławia rusza do Lubina na mecz 5 grudnia?

orlik
20-11-2011, 18:04
Spotykacie się gdzieś w Łukowie (pub/bar)?

Tak. Jest takie miejsce gdzie się kończy ul. Piłsudskiego, a zaczyna Siedlecka. Jak się tam znajdziesz i dokładnie rozejrzysz, to na pewno będziesz wiedział gdzie iść. :) Ja osobiście rzadko wpadam, ale na pewno kogoś tam spotkasz.

(L)ukas1916
21-11-2011, 18:33

Ostatnio mieliśmy przyjemność wracać z kilkoma(dokładnie 3) osobami z Łukowa. Nie wiem jak reszta ekipy. Ale słuchając ich rozmów to z nimi odmówiłbym integracji, kompletna klapa. No chyba, że oni nie należą do ekipy z Łukowa. Mam nadzieję, że to nie Ty z nami wracałeś :)

No więc tak uderz na PW. Pogadamy. W Radzyniu jest Legia ;)
koszuleczka: oi55.tinypic.com/2znoiuf.jpg
Wiele osób twierdzi, że tylko Orlęta. Więc jak ktoś z okolic Radzynia zapraszam na PW. :raca2:

"(...)Ze względów wewnętrznych Fan Club Polonii Warszawa w Międzyrzecu zawiesza swoją działalność , formalnie z datą dzisiejszą chodź już od dłuższego czasu nie pojawialiśmy się na K6 . Teraz pozostanie sentyment do Warszawskiej drużyny i pojedyncze osoby uczęszczające na jej mecze.(...)"

Do tego ustosunkuję się tak. Mówią, że konflikty wewnętrzne. A tak na prawdę to jest tak. BB(L) ich lał i pewnie dalej te "pojedyncze osoby" leje. I Orlęta Radzyń też ostro tam działały ze wzg. na to iż w Międzyrzecu jest FC Orląt.

Od razu odpowiem jak my się mamy. Noszenie barw Legii ryzykowne, gdyż jesteśmy małą grupą. No i niestety nie jesteśmy w stanie przeciwstawić się Orlętom, a poza tym spora część w tej chwili uczy się lub pracuje w Sto(L)icy. Ale wzajemnie się znamy, i tolerujemy. Nie ma takich chorych akcji jak w Międzyrzecu, gdzie 3 czarnuchów gazowało jednego, a potem był odwet i 10 biło 5 czarnuchów. Jak ktoś chce coś więcej wiedzieć zapraszam na PW.

(..) Mam kumpla z Białej Podlaskiej i mówi , że 100% (L) , w Sokołowie ponoć to samo

A co to tego, że w Białej 100%(L) niestety nie mogę się zgodzić, gdyż nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak wyrósł tam FC Cracovii, być może założyli go ludzie którzy swego czasu siedzieli tam w kryminale, a następnie wyszli i zamieszkali w Białej. Ale to nie moje miasto więc więcej nie jestem w stanie powiedzieć najlepiej jakby ktoś obiektywny z BB(L) wyraził jak to tam funkcjonuje. Ale Cracovia na pewno się nie ujawnia. Największymi wrogami BB(L)u są jednak brudasy, gdyż niestety jest tam ich od liku.

NGA
21-11-2011, 23:14
Często kuruję trasą przez Ostrów Maz. wiecie może jak tam w mieście sprawy się mają?

Mazi
22-11-2011, 04:13
w tle flaga Ostrowi Maz. (wnioskuję, że jakaś zorganizowana grupa istnieje)
http://www.legia.com/www/galerie/legia/2010-11-19_arka/big/1084.JPG

"od zawsze" ktoś z Ostrowi jeździ na mecze Legii ;)

Byczek
22-11-2011, 07:25
Która to niby flaga Ostrowi Maz.??ta po prawej czy lewej??

wujek_A
22-11-2011, 07:47
Po prawej ;) Tam Legia jak najbardziej. Pare lat temu na Ostrovia-MKS Ciechanów śpiewaliśmy razem o Legii, kilka tygodni temu byli u nas na meczu to kogoś tam w koszulce widziałem, kogoś w smyczce. Flaga jest, szale widoczne więc raczej bez lipy Panowie ;)

Byczek
22-11-2011, 08:30
A no być może bo na początku myślałem że to może być flaga Ożarowa maz. bo napis zgadza się z tym i tym:D Ale spoko bo nie wiem nawet czy Ożarów ma swoją flagę

NGA
22-11-2011, 11:56
Mazi wcześniej przez Brok cisnę na Ostrów, Łomże, Grajewo, Ełk itd. Może kiedyś :lz: gdzieś tam pod młynem nad Bugiem? ;)

orlik
22-11-2011, 12:58
Od razu odpowiem jak my się mamy. Noszenie barw Legii ryzykowne, gdyż jesteśmy małą grupą. No i niestety nie jesteśmy w stanie przeciwstawić się Orlętom

Zawsze myślałem, że w Radzyniu kibice Orląt to równocześnie kibice Legii. Dobrze wiedzieć, że jest inaczej.

(L)ukas1916
22-11-2011, 13:57
Zawsze myślałem, że w Radzyniu kibice Orląt to równocześnie kibice Legii. Dobrze wiedzieć, że jest inaczej.

Kosa na lini Orlęta Łuków i Orlęta Radzyń wcale nie ułatwia życia. A kiedyś faktycznie kilka osób bywało na Legii lub bywa. Chodzi o młode pokolenie, z którego każdy od małego tylko na Orlętach.

Dzihadowiec
23-11-2011, 19:37
szukam kogos z Legionowa kto byl w Bukareszcie i podrozowal zoltym busem...priv;)

Mefion
25-11-2011, 00:15
czy z Sochaczewa, a raczej z klubu okręgówki - Bzura Chodaków to cała wiara śmiga na Legie ? to jest, chodzi mi o kibiców jak i zawodników.

Maciej_(L)_Gst
25-11-2011, 10:00
czy z Sochaczewa, a raczej z klubu okręgówki - Bzura Chodaków to cała wiara śmiga na Legie ? to jest, chodzi mi o kibiców jak i zawodników.

Trudne pytania kolega zadaje. Chyba nudzimy się. Chyba trzeba Ci zajęcie jakieś znaleźć - może pakiet vlepek do rozklejenia? A może w końcu i ty polatał byś z szablonem?

Ytong
25-11-2011, 10:07
ktoś z Wrocławia rusza do Lubina na mecz 5 grudnia?

Wiele osób będzie ruszało do Lubina i nie tylko z Wrocławia jak i z Dolnego Śląska.

zbinky
25-11-2011, 10:23

skąd to pytanie? trauma po ostatnim meczu? ;)

a tak na poważnie - to Chodaków od zawsze czysty pod względem kibicowskim.

jarecki_
25-11-2011, 11:37

Widzę Zbinky, ze wasz wyjazd do Gostynina zosawił wiele po sobie w głowach kibiców z Gostynina :D

Maciej_(L)_Gst
25-11-2011, 14:25

Szkoda że nie dałeś ostatecznie znać że jedziecie, chętnie byśmy Was wsparli w kilkanaście osób :D

robert1985_
25-11-2011, 15:20
http://sportsprof2.blogspot.com/ Profesjonalna pomoc bukmacherska.Juz dzisiaj,po wczorajszym trafionym kuponie ,kolejny kupon z wielkim kursem.zapraszam

następnym razem zorientuj sie gdzie umieszczasz post!!:jejku:

ziomek1990
25-11-2011, 16:51

Dokładnie! Na Ł3 pojawia sie sytematycznie kilka mordek z rdz. Ostanio na zagłebiu pojawiły sie też dziewczyny. Żyjemy i mamy sie dobrze mimo, że wiekszość z nas przebywa obecnie w Wwa.

zbinky
25-11-2011, 16:53
Widzę Zbinky, ze wasz wyjazd do Gostynina zosawił wiele po sobie w głowach kibiców z Gostynina :D

żałuj, że nie byłeś - gościnnie parę osób z S(L)G było (zresztą wszyscy jesteśmy S(L)G ;) )................ a kibicowsko było................bardzo oldscholowo :D

Szkoda że nie dałeś ostatecznie znać że jedziecie, chętnie byśmy Was wsparli w kilkanaście osób :D

jeszcze nie raz będzie pewnie okazja - jak coś to tele mam ;)

pzdr

(L)ukas1916
25-11-2011, 17:09

Wpływ Motoru Lublin?! K***a gdzie?! Jak kibiców nigdy nie widziałeś to wgl. co to jest ich wpływ a ich nie ma(!)...

vozny86
25-11-2011, 17:37
Wpływ Motoru Lublin?! K***a gdzie?! Jak kibiców nigdy nie widziałeś to wgl. co to jest ich wpływ a ich nie ma(!)...
Hahahahaaha :jejku: Dokładnie. Motor to ma problemy z wpływami we własnym mieście, a co dopiero poza nim.

Grejfrut
25-11-2011, 18:48
Ale ty *********** głupoty... Motor nie ma wpływu w mieście?! :D Buaahahahahahaha, ciekawe co by było jakbyś śmigał w bluzie Legii po Czechowie, Lubartowskiej, Bronksie czy Tatarach... To że Lublin jest miastem studenckim gdzie każdy sobie naklei vlepkę to o niczym nie znaczy.

Raffi
25-11-2011, 18:57
Hahahahaaha :jejku: Dokładnie. Motor to ma problemy z wpływami we własnym mieście, a co dopiero poza nim.
nie przekraczajmy granic żenady, bo zaczyna się śmiesznie robić......może i nie przędą najlepiej, ale lepiej żebyś się nie przekonał

vozny86
25-11-2011, 23:14
Tak chłopaki nie przędą teraz dobrze. Dawniej mogłem się o tym przekonać. Panowie teraz jest naprawdę kiepsko. Większym zainteresowaniem cieszy się żużel i piłka ręczna. Silny Motor to pieśń przyszłości, nie ma co na siłę zaklinać teraźniejszości.

(L)ukas1916
25-11-2011, 23:51

Ale ty *********** głupoty... Motor nie ma wpływu w mieście?! :D Buaahahahahahaha, ciekawe co by było jakbyś śmigał w bluzie Legii po Czechowie, Lubartowskiej, Bronksie czy Tatarach... To że Lublin jest miastem studenckim gdzie każdy sobie naklei vlepkę to o niczym nie znaczy.

nie przekraczajmy granic żenady, bo zaczyna się śmiesznie robić......może i nie przędą najlepiej, ale lepiej żebyś się nie przekonał

Chodziło mi o to, że wpływy w Radzyniu Motoru są zerowe! Jedyne o co była kiedyś pruta to o to, że jakieś 2 lata temu ktoś tam na stalówkę jeździł. Ale szybko skończył :D

barmanek845
28-11-2011, 09:56
Tak chłopaki nie przędą teraz dobrze. Dawniej mogłem się o tym przekonać. Panowie teraz jest naprawdę kiepsko. Większym zainteresowaniem cieszy się żużel i piłka ręczna. Silny Motor to pieśń przyszłości, nie ma co na siłę zaklinać teraźniejszości.

te a co Ty się tak uczepiłeś tego Motoru?? aż tak Ci za skórę zaszli??

karakan
28-11-2011, 16:01
Chyba go przekopali i ma żal.

vozny86
28-11-2011, 17:28
Hahaha ;) Nie, póki co nie, ale sobie grabię ;)
Powód dla którego się uczepilem jest prosty. Jestem zwyczajnie zniesmaczony tym, że jak jestem w Lbn to mam wrażenie jakbym był we Wrocławiu. Strasznie razi mnie, że barwy jakie występują na ulicy(jeżeli już występują) nie są tożsame z kolorami LKP Motor, tylko ich zgody. Jak sobie tak chcą tej wazeliny używać, to ok ich sprawa. Mnie po prostu mdli ta sytuacja, stąd moje ostatnimi czasy zwiększone zainteresowanie "sprawami lubelskimi" ;).

b.
28-11-2011, 17:34
Jestem zwyczajnie zniesmaczony tym, że jak jestem w Lbn to mam wrażenie jakbym był we Wrocławiu. Strasznie razi mnie, że barwy jakie występują na ulicy(jeżeli już występują) nie są tożsame z kolodzrami LKP Motor, tylko ich zgody

masz ***** problemy

kibica Legii razi brak barw Motoru w Lublinie...

mort
28-11-2011, 17:50
Powód dla którego się uczepilem jest prosty. Jestem zwyczajnie zniesmaczony tym, że jak jestem w Lbn to mam wrażenie jakbym był we Wrocławiu. Strasznie razi mnie, że barwy jakie występują na ulicy(jeżeli już występują) nie są tożsame z kolorami LKP Motor, tylko ich zgody. Jak sobie tak chcą tej wazeliny używać, to ok ich sprawa. Mnie po prostu mdli ta sytuacja, stąd moje ostatnimi czasy zwiększone zainteresowanie "sprawami lubelskimi" ;).

wyłapałes 5 pkt

jeszcze raz 5 i pozegnasz sie z forum

(L)ukas1916
28-11-2011, 18:08

Nawet jeśli. to RKS Motor, a nie LKP! Kumaci wiedzą czemu. Szanujmy się na wzajem bo razi mnie jak ktoś mówi KP Legia Warszawa. Więc ogarnij się. :chuligan:

darekforest
28-11-2011, 20:16
LKP Motor, tylko ich zgody. Jak sobie tak chcą tej wazeliny używać, to ok ich sprawa.

:kurde:

Zanim zaczniesz wypowiadac sie w tematach kibicowskich to moze na poczatek poczytaj sobie "Lige Chuliganow" i "Pamietnik Kibica" z tych lektur nauczysz sie poprawnych nazw druzyn z ktorymi utozsamiaja sie kibice...:kowboi:

barmanek845
29-11-2011, 20:38
no ale czego się spodziewać po "woźnym":poddaje:

met(L)
30-11-2011, 10:23
[QUOTE=vozny86;907063] Jestem zwyczajnie zniesmaczony tym, że jak jestem w Lbn to mam wrażenie jakbym był we Wrocławiu. Strasznie razi mnie, że barwy jakie występują na ulicy(jeżeli już występują) nie są tożsame z kolorami LKP Motor, tylko ich zgody. [QUOTE]

To nie wiem, którędy ty chodzisz i jeździsz, ale ja częściej widuję barwy Motoru i Chełmianki zdecydowanie, Śląsk sporadycznie. I już drugi temat w którym wszystkich na siłę chcesz przekonać że Motor w Lublinie nie istnieje.

Gryfus
20-12-2011, 20:06
Jeśli ktoś jest proszę o kontakt na priv kogoś z Radziejowa, Turku , Kutna.

LW
20-12-2011, 20:37
Kolejna okazja i kolejna inicjatywa ze strony LFCS. Z racji tego, iż za kilka dni mamy święta Bożego Narodzenia , Fc Sokołów nie mógł zapomnieć o najbardziej potrzebujących dzieciakach z Sokołowa. Ufundowane przez nas paczki świąteczne z upominkami trafiły do sokołowskiego Caritasu, który przydzieli je trzydziestu najbardziej potrzebującym rodzinom. :)

Hubson
21-12-2011, 09:52
Serdeczne podziękowanie dla wszystkich FC i grup, które dotarły na "III Wigilię FC Legii Warszawa + Przyjaciele", zorganizowaną przez grupę F'03. Ci co nie dali rady niech żałują! :)

"w patologii była siła.."

Pozdrawiamy!

zbinky
24-12-2011, 13:34
Legijna Wigilia S(L)G

http://i42.tinypic.com/6f615c.jpg

Wesołych Świąt

FCS
25-12-2011, 13:53
http://www.facebook.com/pages/Siedleccy-Legioni%C5%9Bci/335685859791304?sk=photos

Nowa strona FC Siedlce

Gryfus
27-12-2011, 17:02
Powstanie Wielkopolskie, Spokrewnieni Pamiętają
http://img839.imageshack.us/img839/9760/20111227236.jpg

Shogoon.
28-12-2011, 18:05
Witam .
Jestem nowy na forum i prosił bym kogoś z Fc.Końskie o kontakt PW

Pozdrawiam

Buri
03-01-2012, 13:55
Pierwsze szale Żuromińskiej Legii, 20 sztuk wykonane u Szulca z Łodzi. Kończone są również projekty vlepek.

http://img341.imageshack.us/img341/9940/111ifj.jpg

http://img507.imageshack.us/img507/8536/222cs.jpg

Daro
03-01-2012, 15:19
Pierwsze szale Żuromińskiej Legii, 20 sztuk wykonane u Szulca z Łodzi. Kończone są również projekty vlepek.

http://img341.imageshack.us/img341/9940/111ifj.jpg

http://img507.imageshack.us/img507/8536/222cs.jpg

taki.... oldschoolowy, ale fajny ;)

Francais
03-01-2012, 22:23
Szalik faktycznie fajny.

Może ktoś obiektywnie napisać jak wyglada sytuacja w Żurominie,jak z czarnodupcami i jak wyglada sytuacja na Wkrze?

Możliwe ze temat był juz poruszany jest tak to zapraszam na priv

Buri
03-01-2012, 22:35
Był już poruszany.. priv po info żeby nie wałkować ciągle tego tematu.

rey
04-01-2012, 06:29
Mam pytanie, z czego wynika kolorystyka pasów (czarno-biało-czarne, przynajmniej tak mi się wydaje na podstawie zdjęcia) pomiędzy herbami, a środkową częścią szala? Ogólnie sympatycznie wyszły.

CheLmzyniak
16-01-2012, 18:59
Turniej halowy z udzialem Legii Chełmża

Dziś (15.01.12) odbył się turniej juniorów w piłkę halową "Legia Cup". W zawodach uczestniczyły 2 drużyny Chełmżyńskiej ekipy, Chełminianka Chełmno, Start Warlubie, Pomorzanin Toruń, Polonia Bydgoszcz, Naprzód Jabłonowo oraz Drwęca Golub-Dobrzyń.

Turniej po emocjonującym finale Pomorzanin Toruń - Legia Chełmża I, wygrali legioniści. Druga drużyna Legii zajęła 5 miejsce.

Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć także kibiców. Przybyliśmy w sile 90 osób, w tym 8 Rodło Kwidzyn, 4 Chełminianka Chełmno. Wielkie dzięki za wsparcie :). Od początku ruszamy z dobrym dopingiem, swój debiut ma tutaj także nowy bęben. W pierwszych minutach rzucamy konfetii, a huk dopingu niesie się po całej hali.. Ale kulminacja decybeli następuje po odpaleniu pirotechniki.

Na finał zostało dość mało osób, lecz nie przeszkodziło to w zagrzewaniu naszej drużyny do zwycięstwa.
Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia, więc o wygranej turnieju miały decydować rzuty karne. Zaczęły się one dla nas dość niefortunnie gdyż nasz zawodnik przestrzelił i musieliśmy gonić wynik. Na szczęście udało się wyrównać i o wygranej miała przesądzić teraz nagła śmierć.
Po strzale Dawida Stolkowskiego nastąpiła euforia podobna do tej z 3. maja w Bydgoszczy (choć tytuł nie był porównywalny z Pucharem Polski). Puchar jest nasz!

Cały turniej na wielki plus, dobry doping (choć myślę, że stać nas na więcej).
Dziękujemy piłkarzom za grę i czekamy na równie dobre rozpoczęcie rundy wiosennej ;)
FOTKI

http://legiafans.com/photogallery.php?album_id=6#
Film
http://www.youtube.com/watch?v=rBi3KjFLe0o

Palermo
16-01-2012, 19:43
Może ktoś obiektywnie napisać jak wyglada sytuacja w Płocku? Wyjeżdzam na tydzien, a w barwach Legii bezpiecznie by sie pochodzilo :]

Maciek
16-01-2012, 19:54
W Płocku to Petra nadal i chyba w Naszych barwach nie będziesz miło widziany. Ale są osoby na pewno lepiej poinformowane.

ABS
16-01-2012, 19:55
Cała Petra na feriach zimowych - bądź spokojny.

:roll:

mort
16-01-2012, 19:57
Może ktoś obiektywnie napisać jak wyglada sytuacja w Płocku? Wyjeżdzam na tydzien, a w barwach Legii bezpiecznie by sie pochodzilo :]

jak zadajesz takie pytania to najdalej wychodź w barwach do kuchni w mieszkaniu - powaznie.

bloniaq
16-01-2012, 19:58
A w Warszawie wyjmuj dopiero po wyjściu z autobusu pod stadionem...

StefanMW
16-01-2012, 20:13
Może myślał, że jak Petra nie jest w Ekstraklasie to kiboli straciła :lol2:

Fester
16-01-2012, 20:33
jak zadajesz takie pytania to najdalej wychodź w barwach do kuchni w mieszkaniu - powaznie.

Eeh nie zrozumiałeś go. Przecież jemu chodzi o bezpieczeństwo innych! Nie chce żeby go ktoś zaczepił bo wtedy będzie zmuszony pół Płocka rozpierdolić.

mort
16-01-2012, 20:39

żubr
16-01-2012, 21:16
W Płocku działa mocna grupa Widzewa, poza tym Petro miała z nimi zgodę.
Nie najeżdzajcie tak na chłopaka, młody jest :lol2:

Maciej_(L)_Gst
17-01-2012, 08:07

Ja mieszkam od Płocka 24km, co do noszenia naszych barw w mieście nafciarzy to szczerze odradzam, ja miałem dwa razy dziwne akcje z płockierami, i gdyby nie znajomości z kilkoma chłopakami z Gostynina którzy fanatycznie kibicują Wiśle mogło by sie skończyć różnie. 5!

Maciej_(L)_Gst
17-01-2012, 08:08
W Płocku działa mocna grupa Widzewa, poza tym Petro miała z nimi zgodę.
Nie najeżdzajcie tak na chłopaka, młody jest :lol2:

W Płocku osoby z Widzewa policzysz na palcach jednej ręki :D

matx
17-01-2012, 08:30

Legii a nie Manchesteru? :zdziwiony:

Palermo
17-01-2012, 12:28
nie wiem, o **** Ci chodzi. Gdybyś miał więcej niż te 15 lat, to wiedziałbyś ze przez wiele lat na old trafford wisiała flaga Legii, bez odbioru.

ABS
17-01-2012, 12:30
nie wiem, o **** Ci chodzi. Gdybyś miał więcej niż te 15 lat, to wiedziałbyś ze przez wiele lat na old trafford wisiała flaga Legii, bez odbioru.

I pewnie jednocześnie wiedziałby o tym, że w Płocku jest Petra.

Skończ.

a-d-a-m
17-01-2012, 13:04

:kurde: i chyba sam ją wieszałeś i to w te dni, w które akurat nie było meczu... flaga to wisiała, ale Man Utd na Łazienkowskiej znawco...
i skończ już gadki, bo wystarczająco się wykazałeś w tych tekstach o łażeniu w barwach po Płocku...

NGA
17-01-2012, 17:55
takie oto bluzy wydaliśmy tej zimy

http://i43.tinypic.com/21l0cb6.jpg http://i43.tinypic.com/oiyd83.jpg
http://i42.tinypic.com/n6amtg.jpg

Maciek
17-01-2012, 18:52
:ok: bardzo fajne :brawo:

Chelmza90
17-01-2012, 20:00
Noworoczny turniej juniorów "Legia Cup 2012" w Chełmży:

http://legiafans.com/images/photoalbum/album_6/zdj02_1.jpg

i oto kilka gadżetów które wydaliśmy ostatnim czasem:

http://legiafans.com/content/czapka.jpg

http://i41.tinypic.com/nbwtpl.jpg

http://i44.tinypic.com/30aq70y.jpg

qwarcu
17-01-2012, 21:28
zajebisty szalik, w prostocie siła :)

gLiwice
20-01-2012, 19:18
Jest ktoś jeżdżący z Gliwic lub okolic na Legię?
:mzk:

Stout
20-01-2012, 19:35
Jest.
Na najbliższym meczu Legii na Śląsku poszukaj chłopaków ze Squadronu.

gLiwice
20-01-2012, 20:07
Kiedyś mieliśmy jakiś namiar ale to dawno...
Ogólnie w samych Gliwicach jest sporo kibiców Legii....tylko trzeba ich znaleźć:)
Już w latach 80-tych jak Legia przyjeżdżała na Górnik to wisiała flaga GLIWICE...
To miasto chyba najbardziej przychylne Śląskie miasto Legii albo inaczej pisząc neutralne...
Pewnie chłopaki na Sportingu też będą...

e(L)o

FCB
21-01-2012, 08:46
chyba wynikało to z sympatii Piasta do Legii. Podczas mych studiów w Gliwicach na murach można było znaleźć sporo starych napisów sławiących oba kluby. Piast "odkochał" się chyba jakoś w połowie lat 90-tych kiedy to nasi fani podczas jakiegoś meczu kadry (chyba Polska-Armenia) usunęli Piastoli z trybuny. Wiem, że w Gliwicach jest coś pojedynczych Legionistów lecz jednak podczas mojego 5 letniego pobytu w tym mieście poznałem tylko jednego - nieaktywnego kibica naszego klubu.

gLiwice
21-01-2012, 10:37
Co do napisów to faktycznie,szczególnie okolice TESCO i bardzo fajnie zrobiony duży napis LEGIA z (L) w kółku...
Nas jest 6....ale wiem,że jest więcej kibiców, tylko tzreba do nich dotrzeć.

Z Legijnym Pozdrowieniem.
e(L)o

Reksio_1916
23-01-2012, 09:18
Nawiąże kontakt z kibicami z Radomia. Priv.

MarcinGS
23-01-2012, 10:10
tak jak napisal Nowy mozna nas spotkac na meczach Legii i nie tylko na Slasku ale w Wawie i na innych wyjazdach.
(L)

Stout
23-01-2012, 15:48
Ciebie to najszybciej mozna trafic w monopolowym :)

MarcinGS
23-01-2012, 23:54
Ciebie to najszybciej mozna trafic w monopolowym :)

w nocnym jak juz ;)

FCB
27-01-2012, 21:29
II edycja brzeszczańskich vlep. Nakład 3000 szt. Produkcja - musztra. Ekspresowe wykonanie i masa gratisów.

http://i43.tinypic.com/jjxx10.jpg

Hjubi
27-01-2012, 21:36
Konkretne vlepki. A dla mnie najlepsza jest ta 'On Tour' :brawo:

CheLmzyniak
27-01-2012, 23:33
Konkretne vlepki. A dla mnie najlepsza jest ta 'On Tour' :brawo:

Podbijam, vlepy jak najbardziej na +, dobra robota !