PDA

Zobacz pełną wersję : nasze granice / FC, kibice Legii spoza W-wy

Strony : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10

karakan
29-06-2010, 21:14
Info pewne. Podobno nie wszystkim sie to podoba w Ostrowcu.

Sosen
09-07-2010, 23:58
Podobno Kszo proponowało chłopakom z Lipska ( i to aktualne ) układ antyradomiak i antypodkarpacka osmiornica.
Co do Kozienic to mało to perspektywiczne i rozwojowe.
Co do zgody zerwanej z Wisłą S. to zarzuty z ich strony, że chłopaki z Lipska za rzadko ich wspierali. Choc od dluszego czasu przed tym juz wachali sie z Siarka.

Hubson
06-09-2010, 08:45
http://i53.tinypic.com/2uetuaa.jpg

Wymiary: ok 3m wys. x ok 8m długości,
wykonanie: legalne,
miejsce: garaż.

Pozdrawiam

Radio
06-09-2010, 21:12
Del...

Hubson
15-09-2010, 12:39
Z dniem dzisiejszym do druku poszedł kolejny, już 4 numer naszego fanzina. Jak powiedzieli w drukarni odbiór może być jeszcze przed sobotnim wyjazdem, więc istnieje możliwość zdobycia zina przed meczem w Lubinie. Czwarty numer to standardowo już strony czarno – białe, których jest tym razem 16 a ich rozmiar to A4. W numerze znajdą się relacje z wyjazdów, krótkie teksty o Powstaniu Warszawskim, zakończeniu protestu, opis pikiety itp. Nie zabraknie oczywiście stałych rubryk oraz mnóstwa zdjęć w tym także tatuaży. Nie znalazła się niestety druga część „Naszej Historii”, która nie została skończona i będzie opisana w kolejnym numerze naszego fanzina. Nakład egzemplarza to 160 sztuk. Zina będzie można dostać na meczach wyjazdowych Legii oraz naszych zgód, oczywiście po wcześniejszym zawiadomieniu kogoś z naszej grupy lub poprosić o wysyłkę na wskazany adres. Dodam, że numer rozdajemy lub wysyłamy bezpłatnie dodając do niego nasze vlepki. Jeżeli ktoś byłby chętny jakoś się zrewanżować to interesują nas tylko „prezenty” nie chcemy żadnych pieniędzy. :)

Z kibicowskim..

FANATICOSS '03 PŁOŃSK

(Poniżej prezentujemy okładkę 4 numeru.)

http://i54.tinypic.com/znvq4k.jpg

legia_land
15-09-2010, 14:44
Ja napisze troszeczke o Zachodniopomorskim. Teren godny wspomnienia bo od zawsze masa fanatyków Legii. Po cześci napewno wpływ na to ma zgoda z Pogonia Szczecin, Nienawiść do Lecha Poznań który jest blisko jeśli chodzi o odległośc do Poznania i do ośrodków pro Lechowych. Kibice na pomorzu zawsze kibicowali zwariowanym ekipom i lubieli braci z Warszawy. W latach 90 województwo zdecydowanie kibicowało Legii niż badz w tamych czasach popularnemu Widzewowi. Do bastionów Legii napewno można zaliczć : Barwice, Borne Sulinowo, Chojna, Choszczno, Czarne, Gryfino, Darłowo, Drawsko Pomorskie,Świdwin,bardzo fanatyczny i zawsze Legijny Szczecinek, oraz Wałcz!

Ga(L)a
16-09-2010, 09:45
Ja napisze troszeczke o Zachodniopomorskim. Teren godny wspomnienia bo od zawsze masa fanatyków Legii. Po cześci napewno wpływ na to ma zgoda z Pogonia Szczecin, Nienawiść do Lecha Poznań który jest blisko jeśli chodzi o odległośc do Poznania i do ośrodków pro Lechowych. Kibice na pomorzu zawsze kibicowali zwariowanym ekipom i lubieli braci z Warszawy. W latach 90 województwo zdecydowanie kibicowało Legii niż badz w tamych czasach popularnemu Widzewowi. Do bastionów Legii napewno można zaliczć : Barwice, Borne Sulinowo, Chojna, Choszczno, Czarne, Gryfino, Darłowo, Drawsko Pomorskie,Świdwin,bardzo fanatyczny i zawsze Legijny Szczecinek, oraz Wałcz!

Kolego troche ułańska fantazja Cie poniosła z tym wpisem :) Chojna, Choszczno, Gryfino, Drawsko Pomorskie to wpierwszym rzędzie Fc Pogonii a poźniej legijne miejscowości. Barwice, Świdwin, Darłowo pewnie sporo osób za (L) ale czy to już bastion raczej nie wydaje mi sie. Borne Sulinowo to małe miasteczko podzielone kibicowsko z czego na mecze swoich drużym jeździ pare osób w tym ja. Ze Szczecinkiem sie zgadzam, a w Wałczu spora konkurencja Widzewa i Lecha.

P.S. Czarne to województwo pomorskie i tam też nie jest jak piszesz. :)

Naguto
16-09-2010, 10:15
Darłowo jak najbardziej prolegijne.
Spędzałem tam wakacje przez kilka lat z rzędu, miałem okazję poznać miejscowych kibiców którzy w znacznej większości sympatyzowali z Legią.
Polegało to jednak bardziej na określeniu swojej sympatii wobec naszego klubu, niż na czynnym kibicowaniu. Na żywo mecz Legii oglądały jednostki.
W mieście jest klub Darłovia Darłowo i ich "młynek" również określał się prolegijnie. Jeździli później na Kotwicę z tego co wiem ale ich stosunek wobec Legii się nie zmieniał.
Inni tubylcy z którymi miałem styczność określali się jako sympatycy Lecha.

elano
16-09-2010, 10:44
Ja natomiast byłem w tym roku kilka kilometrów od Darłowa - w Jarosławcu - i można było zauważyć dużo łódzkich akcentów, więc chyba kibicowskiego monolitu na tym terenie nie ma.

Naguto
16-09-2010, 10:50
a wpadłeś na to że Łódzkie elementy to robota turystów ? Ja swoją opinię na temat Darłowa wyrobiłem sobie przez kilka lat wakacji obcowania z miejscowymi.

Ga(L)a
16-09-2010, 10:59
Darłowo jak najbardziej prolegijne.

Zgodze się, ale bastionem raczej nie jest.

legia_land
16-09-2010, 18:04
Tak zgodze sie z wami. Wiadomo nadmorskie miejscowosci traktowac trzeba innaczej bo moze mieliscie styczność z turystami albo z nieogarnietymi. Wiadomo tez ze Barwice, Wałcz nie sa w 100% Legijne nie chodziłem nie pytałem kazdego ale fanów L jest dużo. Co do Wałcza kibice Lecha w tym miesice to nastolatkowie bardziej i kibice sukcesu. Zgodze sie równiez ze to sa małe miejscowosci i nie sa to jakies efeltowne liczby ale sa. Tak jak wspomnielismy Wielim czy Darlowia maja swoje młyny i tam jest atmosfera prolegijna wiadomo nie w kazdej miejscowosci tak jest. Oczywistym dla mnie jest ze w tym regionie przeważa sympatia do Pogoni bo jest ona blizej i wiaze sie z miłoscia lokalna. Smiałbym zaryzykować teze ze po Mazowieckim to własnie w Zachodniopomorskim jest najwiecej fanów L.

legia_land
16-09-2010, 18:06
Jeszcze Kołobrzeg również pro legijny, szkoda ze Koszalin za pyrlandia. Prócz Koszalina i Czaplinka wiekszosć miast za Legia i Pogonia

NGA
16-09-2010, 22:13
Gdy MKS Kozienice sie organizowal to w mlynie nie bylo podzialow. Byli kibice MKSu i Legii, kibice MKSu i Widzewa i kibice samego MKSu. Wiec MKS Kozienice jako ekipa powinna byc traktowana neutralnie (nie FC Legii, FC Widzewa tylko MKS Kozienice). A z Powislanka to juz wachanie mialo miejsce gdy istnial ruch kibicowski w Kozienicach. Bo teraz nie organizuja sie bo powstal sztuczny twor "KS Janikow Kozienice" ktorego nie toleruja.

Jak sie myle to niech ktos odpowiedni mnie poprawi.

Dobrze piszesz.

Chłopaki z Kozienic od tego sezonu dopingują swój MKS w B-klasie, gdzie drużyna idzie na raczej pewny awans. Być może powrócą na stadion w Kozienicach, bo tymczasowo grają na boisku w jakimś szczerym polu. Ale ruch kibicowski w Kozienicach odżył i to na dobre lata chyba.

Hawaj
17-09-2010, 09:18
Dobrze piszesz.

Chłopaki z Kozienic od tego sezonu dopingują swój MKS w B-klasie, gdzie drużyna idzie na raczej pewny awans. Być może powrócą na stadion w Kozienicach, bo tymczasowo grają na boisku w jakimś szczerym polu. Ale ruch kibicowski w Kozienicach odżył i to na dobre lata chyba.

odżył jako ruch legijny czy cały czas ponadklubowy?

Huta Czechy i Wilga to sama Legia?

w Miętne, Łaskarzewie, Żelechowie coś się dzieje? Legia?

wie ktoś jak wygląda sytuacja obecnie w Rykach i Dęblinie (w tym drugim wiem, że jest też Widzew...)?

legiaaa
17-09-2010, 10:37

wie ktoś jak wygląda sytuacja obecnie w Rykach i Dęblinie (w tym drugim wiem, że jest też Widzew...)?

W Dęblinie przede wszystkim Legia, kilka osób za Widzewem, ale niewidoczni (ostatnio dużo napisów sie pojawiło podobno sprawka FC Chełm) Jeśli chodzi o barwy to widać tylko legijne, znam aby jednego Widzewiaka, który chodzi w szaliku, ale to też nie w każdej części miasta się w nim pojawia. W Dęblinie kibice Legii są słabo zorganizowali, i chociaż jest nas dużo, to większość jeździ na własną rękę. Na lokalny klub Czarni Dęblin, chodzą w większości kibice Legii, ze dwie osoby z Widzewa, są też tacy co kibicują tylko Czarnym.

W Rykach wiem, że są jakieś jednostki Legii i Motoru, ale nie ma tam jakiegoś ciśnienia.

Co do Żelechowa to nigdy nie byłem, jak jechaliśmy do Lublinia z Pogonią to na stacji widziałem kilku gości w bluzach Legii z napisów Żelechów.

Adi
18-09-2010, 00:34
Jeszcze Kołobrzeg również pro legijny

Zgadza sie.
Darlowo rowniez jak najbardziej pro(L)egijne.
Ogolnie zach-pomorskie to Pogon i Legia. Nie liczac Koszalina ktory jest za Arka i pyrami.

legia_land
18-09-2010, 16:58
Tak w Kołobrzegu bardzo legijnie. Chyba kotwa była prolegijna chociaz teraz wsrod młodziezy odwilż jesli chodzi o Legie na korzyść niebieskiego ziemniaka z wielkopolski wiadomo kibice sukcesu. W kołobrzegu działa jeszcze fc Legii el Zgredos. No z całego województwa zachodniopomorskiego to szczecinek miasto jak i powiat najbardziej pro legijne, nawet spore akcenty szczecinecckich fanatyków na PKP w Pile można zaobserwować. Miasto jest ozdobione w graffiti jak i vlepki Legii. Co do Koszalina to trzymaja z Ustroniem Morskim sztame z Lechem, ale znam dużo Legionistów z Koszalina ogólnie miasto bez wyrazu bo jeśli chodz o Arke to jest najwiecje kibiców ale kibiców Arki grajacej w Ruggby, jest grupka i zwoleników Lecha, Legii oraz Widzwewa wiec miasto cieżko zaliczyć do jakiejs konkretnej drużyny. W zachodniopomorskim jeszcze Czaplinek za Lechem, z mniejszych miejscowości mozna dodać Połczyn Zdrój do sympatyków L.

MTP
19-09-2010, 13:30
Jeszcze Kołobrzeg również pro legijny, szkoda ze Koszalin za pyrlandia. Prócz Koszalina i Czaplinka wiekszosć miast za Legia i Pogonia
Z tym Koszalinem to żeś chyba popłynął.
Gwardia z Arką owszem ale z Lechem jej nie widze

cyryl
19-09-2010, 14:29
...i z Górnikiem Konin.

Dresik
19-09-2010, 14:49
No i ze Kołobrzeg za Pogonią .. ;) , rozumiem że za Legią ,ale do PS nie pałają miłością ludzie z Kotwy,Koszalin to tak owszemi zgoda KSG z Arką ale nie Lech,Nadmorski FC to i fc Lecha (ok.Ustronia itd.)

legia_land
19-09-2010, 16:26
KSG tak za Arka to wiadome ,jesli chodzi o koszalin tam jest fc lecha i mozna zobaczyć flagi fc koszalin i fc ustronie morskie na meczach pyry ale nie pisałem ze Gwardia jest za Lechem , ze kołbrzeg lubi PS tego tez nie pisałem. W kołobrzegu sa akcenty Legijne nie zwiazane z Pogonia automatycznie to ze Kołobrzeg , Szczecinek nie lubi sie z Koszalinem a mianowicie Kotwa i Wielim z Gwardia jest jasne ze Koszalin nie jest miastem pro legijnym. KSG sympatyzuje z Arka a w samym Koszalinie jest fc Lecha oraz duzo kibiców Widzewa i naszej Legii!!1

Włóczykij
19-09-2010, 18:25
okey, a teraz po polsku..

Gruszek
19-09-2010, 18:51
hehehehe o kutwa ale łamigłówkę nam dałeś kolego. Tydzień rozkminiania kto co był i w ogóle hehe ok dobra :poddaje:

sss
19-09-2010, 19:55
W Dęblinie przede wszystkim Legia, kilka osób za Widzewem, ale niewidoczni (ostatnio dużo napisów sie pojawiło podobno sprawka FC Chełm) Jeśli chodzi o barwy to widać tylko legijne, znam aby jednego Widzewiaka, który chodzi w szaliku, ale to też nie w każdej części miasta się w nim pojawia. W Dęblinie kibice Legii są słabo zorganizowali, i chociaż jest nas dużo, to większość jeździ na własną rękę. Na lokalny klub Czarni Dęblin, chodzą w większości kibice Legii, ze dwie osoby z Widzewa, są też tacy co kibicują tylko Czarnym.

W Rykach wiem, że są jakieś jednostki Legii i Motoru, ale nie ma tam jakiegoś ciśnienia.

Co do Żelechowa to nigdy nie byłem, jak jechaliśmy do Lublinia z Pogonią to na stacji widziałem kilku gości w bluzach Legii z napisów Żelechów.
Nie zaden FC Chełm. Widac mało wychodzisz w Dęblinie. Jesli nas jest tylko kilku to was w ogole nie ma. Popatrz na osiedle lotnisko, wiekszosc mlodzierzy prowidzewska. Co do Kozienic chlopaki ktorzy wskrzesili MKS to Widzewiacy,jezdza w bardzo dobrych liczbach na RTS.

creativ
19-09-2010, 22:26
Nie zaden FC Chełm. Widac mało wychodzisz w Dęblinie. Jesli nas jest tylko kilku to was w ogole nie ma. Popatrz na osiedle lotnisko, wiekszosc mlodzierzy prowidzewska. Co do Kozienic chlopaki ktorzy wskrzesili MKS to Widzewiacy,jezdza w bardzo dobrych liczbach na RTS.

Nie tylko widzewiacy wskrzesili MKS. Tak jak ktoś napisał wcześniej na meczach MKSu jest bez podziałów. Przed sezonem zostało wyjaśnionych kilka kwestii i chłopaki z FC Legii wspierają MKS, chociaż wiadomo, że większość z FC bardziej zainteresowana jest Legią niż MKSem. Ogólnie w Kozienicach przewaga Legii i to moim zdaniem dość widoczna a chętnych do wspierania Legii wciąż przybywa.

Michał_Magnuszew(L)
20-09-2010, 09:23
Nie tylko widzewiacy wskrzesili MKS. Tak jak ktoś napisał wcześniej na meczach MKSu jest bez podziałów. Przed sezonem zostało wyjaśnionych kilka kwestii i chłopaki z FC Legii wspierają MKS, chociaż wiadomo, że większość z FC bardziej zainteresowana jest Legią niż MKSem. Ogólnie w Kozienicach przewaga Legii i to moim zdaniem dość widoczna a chętnych do wspierania Legii wciąż przybywa.

Przewaga widoczna sporo osób po Kozienicach śmiga w barwach Legii, czego nie można powiedzieć o drugiej stronie :) Tak jak kiedyś pisałem za Widzewem jest tzw. starszyzna, która liczy kilka-kilkanaście osób to w stosunku do Legionistów jest mała grupa bo ich jest w Kozienicach kilkudzięsięciu (samych osób jeżdżących na mecze). Ogólnie trzeba jasno powiedzieć, że Legia ma zdecydowaną przewagę w Kozienicach.

Egon1916
20-09-2010, 09:29
KSG tak za Arka to wiadome ,jesli chodzi o koszalin tam jest fc lecha i mozna zobaczyć flagi fc koszalin i fc ustronie morskie na meczach pyry ale nie pisałem ze Gwardia jest za Lechem , ze kołbrzeg lubi PS tego tez nie pisałem. W kołobrzegu sa akcenty Legijne nie zwiazane z Pogonia automatycznie to ze Kołobrzeg , Szczecinek nie lubi sie z Koszalinem a mianowicie Kotwa i Wielim z Gwardia jest jasne ze Koszalin nie jest miastem pro legijnym. KSG sympatyzuje z Arka a w samym Koszalinie jest fc Lecha oraz duzo kibiców Widzewa i naszej Legii!!1

KSG ma zgodę Arką

Egon1916
20-09-2010, 09:36
Z tym Koszalinem to żeś chyba popłynął.
Gwardia z Arką owszem ale z Lechem jej nie widze

co do Czaplinka to jestem tam dość często i normalnie śmigam sobie w koszulce PS czy LW i nikt się jeszcze o to nie spinał. Widziałem i zerwałem tam kilka vlepek Lecha ale nie wydaję mi się żeby w tym mieście było chociażby kilu ogarniętych ludzi.Te vlepy to raczej pozostałość po podróży pyr nad morze bo tą drogą mają najbliżej.Ktoś ze Szczecinka moógłby uzupełnić moją wypowiedź jeśli się mylę.

NGA
20-09-2010, 10:46
odżył jako ruch legijny czy cały czas ponadklubowy?

Z tego co wiem to ponadklubowy, zresztą jak już ktoś wcześniej napisał.

Huta Czechy i Wilga to sama Legia?

W Hucie tylko Legia. Hutnik również czysto prolegijny. Na tą chwilę razem z Wilgą na każdym meczu wystawiona delegacja. Wychodzą na dniach wspólne koszulki oraz szaliki legijne. Natomiast w Wildze z tego co wiem jest kilku sympatyków RTS-u, ale nie obnoszą się z tym szczególnie. Można ich policzyć na palcach jednej ręki. Cała reszta Legia.

W Miętnem nigdy nie spotkałem się z zorganizowaną grupą.
Łaskarzew to Promnik przede wszystkim, ale większość (o ile nie wszyscy) to Legia.
Żelechów tak jak Miętne. W tym sezonie kilkanaście osób coś tam działa na Sępie, większość Legia.

edek
20-09-2010, 11:01
Przewaga widoczna sporo osób po Kozienicach śmiga w barwach Legii, czego nie można powiedzieć o drugiej stronie :) Tak jak kiedyś pisałem za Widzewem jest tzw. starszyzna, która liczy kilka-kilkanaście osób to w stosunku do Legionistów jest mała grupa bo ich jest w Kozienicach kilkudzięsięciu (samych osób jeżdżących na mecze). Ogólnie trzeba jasno powiedzieć, że Legia ma zdecydowaną przewagę w Kozienicach.

Z tego co wiem to ponadklubowy, zresztą jak już ktoś wcześniej napisał.

W Hucie tylko Legia. Hutnik również czysto prolegijny. Na tą chwilę razem z Wilgą na każdym meczu wystawiona delegacja. Wychodzą na dniach wspólne koszulki oraz szaliki legijne. Natomiast w Wildze z tego co wiem jest kilku sympatyków RTS-u, ale nie obnoszą się z tym szczególnie. Można ich policzyć na palcach jednej ręki. Cała reszta Legia.

W Miętnem nigdy nie spotkałem się z zorganizowaną grupą.
Łaskarzew to Promnik przede wszystkim, ale większość (o ile nie wszyscy) to Legia.
Żelechów tak jak Miętne. W tym sezonie kilkanaście osób coś tam działa na Sępie, większość Legia.

na Sępie to działali jeszcze w latach 2003-04, jakoś tak. byliśmy tam wtedy na wyjeździe to określali się jako Legia.

legiaaa
20-09-2010, 13:41

Dlatego napisałem podobno, nie miałem pewności. I gdzie ta niby młodzież prowidzewska jest? Na lotnisku bywam w barwach i nikt mi nic nigdy nie powiedział, a w barwach Widzewa to widzialem tylko jednego gościa kiedyś, ale nie na lotnisku. Nie ma co sie łudzić, w Dęblinie odkąd pamiętam to w większości Legia, a Widzew to marginalne zjawisko. Nawet kiedyś gadałem z pewnym Widzewiakiem to mówił mi, że w barwach to tylko po Lotnisku chodzi, a w inne rejony sie nie zapuszcza z szalikiem.
Wiślana, Staszica, 15 PPW to osiedla Legijne, na Rycicach, Stacji i innych mniejszych osiedlach również Legia, jedynie na Lotnisku jest Widzew, a głównie vlepki :p, lecz nawet tam widziałem nieraz barwy Legii.

achillo
20-09-2010, 14:22
Chyba czas uporządkować trochę dyskusję nt. województwa zachodniopomorskiego... Niektóre osoby, które się udzielają, to czerpią swoją wiedzę z jakiejś mocno minionej epoki albo z internetu. Jaki mieszkaniec Szczecinka, kibic Wielimia i (L) postaram się subiektywnie podsumować:

Czaplinek- najbliżej tubylcom jest do Lecha P. Może dlatego, że ich lokalny klub też się tak nazywa? Pojedyncze sztuki za (L), żadnego regularnie jeżdżącego. Ogólnie nie ma o czym mówić... :popcorn:

Darłowo- miasto "legijne" i "portowe" tak na co dzień. Czasem się przejadą w skromnej liczbie na Pogoń, od większego dzwonu do Warszawy albo na wyjazd (L) w północnej Polsce.

Co tam dalej mamy? Aha...

Kołobrzeg- w latach 90-tych to był bastion Legii Warszawa- bez dwóch zdań. Taka ostatnia reduta na północy + dobre stosunki (wg. niektórych układ) z Pogonią. Obecnie to już melodia przeszłości, a w Kołobrzegu jak i na Kotwicy mocny kryzys i podzielenie sympatii. Nie wdając się w szczegóły- KG już nie jest miastem prolegijnym i tyle. :wkurzony:

Koszalin- niektórzy piszący o "jakichś podzielonych sympatiach i Widzewach" w tym mieście powinni się udać do specjalisty. Poza podziemnymi, wirtualnymi i zakonspirowanymi fanami innych drużyn w Koszalinie rządzi Gwardia. :bukmacher:

Z mniejszych miejscowości, to tak jak napisał użytkownik GaLa, warto wspomnieć o Wałczu, gdzie zgrabnie działają fani miejscowego Orła, którzy od jakiegoś czasu mocniej kładą akcent na bycie FC Pogoni niż dopingowanie miejscowej ekipy.

Połczyn Zdrój, Barwice, Borne Sulinowo, itp, - to malutkie ośrodki, gdzie sympatie są mocno podzielone i szalikowych fanów można zliczyć na palcach.

No i wiadomo- Szczecinek 100%, dzieciaku. :prosze:

legia_land
20-09-2010, 16:36
Pieknie napisane!!!
Szczecinek 100% Legia
KSW!!!
pozdr

Dresik
20-09-2010, 19:32
Chyba czas uporządkować trochę dyskusję nt. województwa zachodniopomorskiego... Niektóre osoby, które się udzielają, to czerpią swoją wiedzę z jakiejś mocno minionej epoki albo z internetu. Jaki mieszkaniec Szczecinka, kibic Wielimia i (L) postaram się subiektywnie podsumować:

Czaplinek- najbliżej tubylcom jest do Lecha P. Może dlatego, że ich lokalny klub też się tak nazywa? Pojedyncze sztuki za (L), żadnego regularnie jeżdżącego. Ogólnie nie ma o czym mówić... :popcorn:

Darłowo- miasto "legijne" i "portowe" tak na co dzień. Czasem się przejadą w skromnej liczbie na Pogoń, od większego dzwonu do Warszawy albo na wyjazd (L) w północnej Polsce.

Co tam dalej mamy? Aha...

Kołobrzeg- w latach 90-tych to był bastion Legii Warszawa- bez dwóch zdań. Taka ostatnia reduta na północy + dobre stosunki (wg. niektórych układ) z Pogonią. Obecnie to już melodia przeszłości, a w Kołobrzegu jak i na Kotwicy mocny kryzys i podzielenie sympatii. Nie wdając się w szczegóły- KG już nie jest miastem prolegijnym i tyle. :wkurzony:

Koszalin- niektórzy piszący o "jakichś podzielonych sympatiach i Widzewach" w tym mieście powinni się udać do specjalisty. Poza podziemnymi, wirtualnymi i zakonspirowanymi fanami innych drużyn w Koszalinie rządzi Gwardia. :bukmacher:

Z mniejszych miejscowości, to tak jak napisał użytkownik GaLa, warto wspomnieć o Wałczu, gdzie zgrabnie działają fani miejscowego Orła, którzy od jakiegoś czasu mocniej kładą akcent na bycie FC Pogoni niż dopingowanie miejscowej ekipy.

Połczyn Zdrój, Barwice, Borne Sulinowo, itp, - to malutkie ośrodki, gdzie sympatie są mocno podzielone i szalikowych fanów można zliczyć na palcach.

No i wiadomo- Szczecinek 100%, dzieciaku. :prosze:

Świetnie kolega tu napisał, a wiadomo w Koszalinie to KSG rzązi , były pojedyncze wyskoki Bałtyku ale to nic groźnego,raczej nie dadzą im się rozwinąć.

Wałcz czynne FC Pogoni,również fana Legii jest,u siebie też coś działają.

I to na tyle chyba z tą rozkminą ;)

mks1948
20-09-2010, 21:47
A co chłopaki powiedzą na tema MIRSTALU MIROSŁAWIEC? większość pogoń-legia jest good ;] zgoda Wałcza... Jeżdżą na mecze Pogoni... Pozdro MKS

Hawaj
20-09-2010, 22:37
no to jeszcze jedna ciekawa miejscowosc - Miedzyrzec Podlaski.
podobno fc/zgoda Orlat Radzyn Podlaski, a coraz bardziej rozwija sie to:
http://img.webme.com/pic/t/tomekastyle/5.jpg,
m.in. szczyl udzielajacy sie na forum konfitur. podobno obecni na wyjezdzie w Lodzi w 7-8 osob.
jak to jest?

Sosen
20-09-2010, 23:04
A co w Mińsku Maz. tak duzo vlep czarnych konfitur ? CZyzby jakiś kanalarz się znalazł ?

karakan
21-09-2010, 06:07
Nie jeden..

Karmel
21-09-2010, 09:13
Paru się znalazło i tylko częściowo z Mińska. Skoncentrowani na "akcjach" vlepko-graficiarskich, na więcej brakuje odwagi - ludzi.

U nas "ciepłe" jeszcze koszulki w nakładzie 75 sztuk, pierwsze zadebiutowały w Chorzowie

http://i56.tinypic.com/o1o2v.jpg

achillo
21-09-2010, 12:29
A co chłopaki powiedzą na tema MIRSTALU MIROSŁAWIEC? większość pogoń-legia jest good ;] zgoda Wałcza... Jeżdżą na mecze Pogoni... Pozdro MKS

No skoro mamy się aż tak rozdrabniać... :nienormalny:
Mirstal Mirosławiec to drużyna piłkarska, ale zapewne chodzi Tobie
o ich sympatyków... Na upartego można przyjąć, że istnieją na arenie
regionalnej choć raczej w mikroskali. Czasem jakiś tam młynek wystawią,
bardzo rzadko gdzieś pojadą, choć ogólnie, to miasteczko raczej pro legijne i pro portowe, co trzeba zaznaczyć, gdyż temat w sumie tego dotyczy. :prawi:

Gała (L)
22-09-2010, 08:16

wczoraj dało się zauważyć chłopaków z Kołobrzegu:

http://legionisci.com/photos11j/11pogon1_f35.jpg

Egon1916
22-09-2010, 10:44
No skoro mamy się aż tak rozdrabniać... :nienormalny:
Mirstal Mirosławiec to drużyna piłkarska, ale zapewne chodzi Tobie
o ich sympatyków... Na upartego można przyjąć, że istnieją na arenie
regionalnej choć raczej w mikroskali. Czasem jakiś tam młynek wystawią,
bardzo rzadko gdzieś pojadą, choć ogólnie, to miasteczko raczej pro legijne i pro portowe, co trzeba zaznaczyć, gdyż temat w sumie tego dotyczy. :prawi:

100% racji w tym co piszesz.Bardziej skupiają się na jeżdżeniu na Pogoń czy Legię.

Adi
22-09-2010, 14:42
wczoraj dało się zauważyć chłopaków z Kołobrzegu:

http://legionisci.com/photos11j/11pogon1_f35.jpg

10 osob z KG na tym meczu.

Adi
22-09-2010, 14:51
Nie wdając się w szczegóły- KG już nie jest miastem prolegijnym i tyle. :wkurzony:

KG byl, jest i bedzie zawsze pro(L)egijny. Nie zmienii to nawet kilka/kilkanascie osob inaczej nastawionych.

LEGIA KG 100% KOTWICA

legia_land
22-09-2010, 16:00
Adi brawo oby tak dalej trzymac!!! Mam nadzieje ze tak sie utrzyma ze Kołobrzeg bedzie legijny i oby jak najwiecej miast w zach-pom było Legijnych. A co do kołobrzegu mam nadzieje ze liczba sympatyków bedzie sie powiekszać

achillo
22-09-2010, 16:09
KG byl, jest i bedzie zawsze pro(L)egijny. Nie zmienii to nawet kilka/kilkanascie osob inaczej nastawionych.

LEGIA KG 100% KOTWICA

No dobra, Wasze małpy, Wasz cyrk. Oczywiście w cudzysłowie. ;)
Ale jak dla mnie to slogan raczej a nie obecny stan rzeczy, choć
pewnie chciałbyś żeby tak było. :rolleyes:

W każdym razie pozdrowienia dla dawnych znajomków z KG.
Houk

Dresik
22-09-2010, 19:59

LEGIA KG 100% KOTWICA

Moze i kiedys tak było,ale raczej nie teraz.. , jak mowisz te kilkia/kilkanascie osob ma wieksze przebicie w KG moze ;)

POMPEY04
22-09-2010, 20:26

Houk

tez pozdrawiam.....ale zgadzam sie w 100% z kolezka wyzej:lz:

kobi_83
22-09-2010, 21:04

LEGIA KG 100% KOTWICA

I oto chodzi!

Co do KB to mam nadzieje że w miejscowości...Grzybowo nie jest inaczej?? bo wybieram/y się tam w najbliższe święta... B. Narodzenia :lp:

i chętnie możemy się ustawić na beer on the beach na śniegu :yeah:

(L)Gaju(L)
23-09-2010, 07:31

Houk

Taki jet obecny stan rzeczy, Adi wie co mówi... :) Pozdro

Piotr_90
24-09-2010, 22:30
Nie mam zbyt czasu i ochoty, żeby czytać cały ten temat... Ale czy w mieście Kazimierza Deyny, Starogardzie Gdańskim, są jacyś kibice Legii? Ktoś wie o takowych może? ;>
Pytam z ciekawości, no i może po to, żeby w przyszłości jakieś kontakty załapać.

Michał_Magnuszew(L)
25-09-2010, 11:20
Na wczorajszym meczu 6 osób z Magnuszewa :)

Stout
25-09-2010, 11:24
Nie mam zbyt czasu i ochoty, żeby czytać cały ten temat... Ale czy w mieście Kazimierza Deyny, Starogardzie Gdańskim, są jacyś kibice Legii? Ktoś wie o takowych może? ;>
Pytam z ciekawości, no i może po to, żeby w przyszłości jakieś kontakty załapać.

Są.:)

Piotr_90
25-09-2010, 11:26
Są.:)

A jest ich sporo? Bo z tego co ja wiem to Stg jest podzielone na Lechię i Arkę, a o Legii nikt, nic nie mówi... ;)

Adi
25-09-2010, 11:48
12 osób z Kołobrzegu na wczorajszym meczu.

Legijny Radzymin
26-09-2010, 20:08
ogolnie to sporo FC było...nas 30-40 spora rowniez grupa z Wołomina osobiscie widzialem fanow z Huty Czechy,Nasielska,Kozienic,Kołobrzegu i wiele innych FC wiec pisanie ile kogo bylo nie ma sensu...

LW
26-09-2010, 20:16
Dodam ze na meczu z Lechem około 30 osób z Sokołowa zasiadających na różnych trybunach

Azor
26-09-2010, 20:21
Żywiec też był;)

brn
26-09-2010, 20:29
Żabia Wola i Krośniewice też :prawi:
:pokemon:

twarog1987
26-09-2010, 20:31
A jest ich sporo? Bo z tego co ja wiem to Stg jest podzielone na Lechię i Arkę, a o Legii nikt, nic nie mówi... ;)
Znam kilku sam,ale to,że się nie obnoszą z tym w tamtych rejonach to raczej logiczne.

twarog1987
26-09-2010, 20:32
Żabia Wola i Krośniewice też :prawi:
:pokemon:
To co licytacja??kto da więcej?

MarcinGS
26-09-2010, 20:46
dokladnie poco pisac kto byl w ile osob jak wiadomo ze na takim meczu pewnie byly delegacje wszystkich Fc udzielajacych sie na Legii

POMPEY04
26-09-2010, 20:55
dokladnie poco pisac kto byl w ile osob jak wiadomo ze na takim meczu pewnie byly delegacje wszystkich Fc udzielajacych sie na Legii
................dokladnie:cf:

MarkoOHT
26-09-2010, 22:16
Poważnie nie wyczuliście kontekstu wypowiedzi szanownego forumowicza brn'a? :poddaje:

Daniel
27-09-2010, 20:01
Na ostatnim meczu debiutuje flaga Gostynin&Żyrardów. Trochę dziwna sytuacja powstała bo w Żyrardowie powstały dwie oddzielne ekipy. Proszę kogoś z Żyrardowa od tej flagi na PRIV

Robert 71
30-09-2010, 11:09
Jestem nowy na tym forum. Kilka lat temu przeprowadziłem się z Żyrardowa do Płocka i obecnie szukam kontaktów z kibicami Legii w Płocku. Jeśli ktoś miałby jakieś namiary będę wdzięczny, oczywiście chodzi mi o ludzi jeżdżących na mecze.

Bubaa
30-09-2010, 12:29
Zaczynajac od pln-zach.wiem ze Wyszogrod to kibice Legii,dalej nasze granice koncza sie chyba gdzies kolo Plocka,idac na pln Plonsk to Legia,Drobin nie wiem (głównie Petra i trochę Legia) ,Sierpc to kibice Kasztelana sympatyzujacy z Wisla Plock,dalej Glinojeck chyba Legia :hmm: ,Zuromin to JEDYNY fc Polonii choc i tak nie przez wszystkich Polonistow akceptowany,w kierunku Mazur wieksze miasta w ktorych koncza sie wplywy Legii to Mlawa i Dzialdowo.Nidzica i Szczytno to juz fc Stomilu.Pisz niewiem (Legii nie brakuje, ale róznie bywa) ,Elk to raczej Legia-nie wiem czy mozna sie tym sugerowac ale stamtad duzo osob jezdzi dzieki Panu Makarewiczowi (chyba) i akcjom organizowanym przez NL (ale Mazur Ełk to od niedawna FC Jagi) ,Grajewo nie wiem (Jaga),Lomza to kibice miejscowego LKS ,nie wiem jak tam ze stosunkiem do Legii u nich,Zambrow to fc Legii,na tym miescie koncza sie wplywy Legii bo Wysokie Maz. to juz fc Jagi,dalej w kierunku pld Ostrow Maz jest nasza ,Sokolow Podl. nasz ,Siedlce tez nasze choc pewnie miejscowi Widzewiacy bede zglaszac obiekcje:>.Siemiatycze ,Losice nie wiem (głownie Legia) :hmm: Biala Podlaska, Lukow nasze.Nie wiem jak jest z Radzyniem Podl (są nasi, jest też trochę Widzewa) ,Parczewem i Lubartowem (Motor,Łęczna, kilku naszych) wiec umownie zakladam ze na Lukowie koncza sie tutaj nasze granice ,Pulawy jak pewnie przyzna Kamyk sa Legijne,mam pare osob u mnie na wydziale z miejscowowsci Ryki wiec jeszcze sie popytam jak sie tam przedstawia sytuacja.Dalej na pld nasze wplywy koncza sie na Ostrowcu-wiadomo to juz KSZO,nie wiem jak to jest ze Starachowicami -w Gorzycach byli goscie majacy szaliki Legii z herbem tego miasta ,zawsze uwazalem ze to juz fc RTS,ale mam nadzieje ze sie mylilem :) ,dalej nasza granica wedlug mnie to Skarzysko (3/4 Widzew, trochę naszych) ,Szydlowiec (gł. Radomiak, paru naszych) ,nie wiem jak jest z Przysucha (teren lekko wymarły, Legia, Widzew i Radomiak) ,bo Opoczno to juz niestety Widzew,Tomaszow Maz tez chyba przewaga RTS,choc jest tam nasz fc,Rawa fc Widzewa ,Skierniewice tez,Zyrardow to wedlug mnie pol na pol wplywow Naszych i Widzewa,Sochaczew -tu ekspertem jest Kiju -niech on sie wypowie.
Jak cos sie nie zgadza to precyzujcie moje wypociny 8)

W Żurominie jest kilkudziesięciu osobowa grupa Legii, która cały czas się powiększa i w miarę możliwości jeździ na Ł3.

virusek
30-09-2010, 13:36
nie wiem jak to jest ze Starachowicami -w Gorzycach byli goscie majacy szaliki Legii z herbem tego miasta ,zawsze uwazalem ze to juz fc RTS,ale mam nadzieje ze sie mylilem

Ze Starachowicami jest niestety fatalnie, od czasu frajerskiej postawie braci T. wobec lokalnych widzewiaków, można powiedzieć że jako taki zorganizowany ruch pro legijny w Starachowicach zaginął. Młodzież lgnie do Widzewa. Choć jak w każdym mieście w Polsce znajdują się jednostki legijne ale nie jest to nic zorganizowanego. Jedyny akcent starachowicki to kilku chłopaków którzy przyszli na studia do warszawy lub już tu zamieszkali i regularnie pojawiają się na Ł3. Jeśli chodzi o Skarżysko to można powiedzieć, że jest tam tylko Widzew, kibice fc udzielają się również na meczach lokalnego Granatu, ale nawet ich gniazdowy "stary" legionista w tamtym sezonie na meczu Orlicz-Granat zapuszczał z młyna okrzyki sławiące Widzew.
A jak wygląda sprawa końskich? Tam jest ekipa widzewska ale słyszałem też o legionistach?

karakan
30-09-2010, 14:16
No w Starachowicach Legii praktycznie nie ma.Aktywny jest tylko FC Widzewa co zresztą widac na mieście.
Co innego ludzie ze Starachowic , którzy mieszkają w Warszawie.

W Skarżysku prócz FC RTS jest jeszcze FC Korony(nie wiem jak z liczebnością)
Ten kibic Legii - młynowy Granatu to już przeszłość.Podobno już nie zarzuca.
W Końskich jest FC RTS i FC Legia.Liczebność na korzyść RTS.

Urban
30-09-2010, 16:38
"Pisz niewiem (Legii nie brakuje, ale róznie bywa) "

W Piszu (Mazur Pisz) roznie - glownie chwala sie ukladem z Lechia. Poza tym Jagielonia i paru Legii.

Hubalczyk
30-09-2010, 20:34
W Końskich jest FC RTS i FC Legia.Liczebność na korzyść RTS.
Jakość na korzyść Legii :pociesza:

wolsz17
01-10-2010, 07:23
jak jest ktoś z FC Kołobrzeg z ekipy która jeździ busem to proszę o priv.

Wiking(L)
14-10-2010, 21:58
Czy ktoś z Kwidzyna był na meczu z ADO?

FCB
14-10-2010, 22:17
Tak. Były osoby z Kwidzyna z flagą

POMPEY04
15-10-2010, 08:19
z Kwidzyna rekordu nie bylo bo tylko 20 sztuk......http://img219.imageshack.us/img219/9880/11denhaag1f59.jpg (http://img219.imageshack.us/i/11denhaag1f59.jpg/)

xxkuba1981xx
16-10-2010, 22:23
Byłe województwo radomskie.
W latach 90tych to w zasadzie tylko Legia i ludzie w mniej więcej moim wieku (29 lat) to stara gwardia zawsze za Legią. Do tej pory sporo wrzutów na murach sławiących Legię. Ostatnimi czasy młode pokolenie rozruszało miejscowy Proch a jak wiadomo to FC Radomiaka.
W Pionkach ja osobiście chodzę w barwach i spotykam wielu Legionistów, ale to już nie to co kiedyś. Oczywiście zdarzają się jakieś odpały typu Cracovia, Widzew, czy Polonia ale to raczej sympatycy co nie mają pojęcia w której te kluby lidze grają.

Jeśli chodzi o Radom to jest trochę Legionistów ale zakonspirowanych. Wiadomo dlaczego. Kozienice w sumie Legijne, ale Widzew też jest. To miasto żydowskie więc może dlatego? Zwoleń i Szydłowiec - sytuacja jak w Pionkach. Jeśli chodzi o wioski to w radomskim raczej kibicowska lipa.

Michał_Magnuszew(L)
17-10-2010, 00:17
Byłe województwo radomskie.
W latach 90tych to w zasadzie tylko Legia i ludzie w mniej więcej moim wieku (29 lat) to stara gwardia zawsze za Legią. Do tej pory sporo wrzutów na murach sławiących Legię. Ostatnimi czasy młode pokolenie rozruszało miejscowy Proch a jak wiadomo to FC Radomiaka.
W Pionkach ja osobiście chodzę w barwach i spotykam wielu Legionistów, ale to już nie to co kiedyś. Oczywiście zdarzają się jakieś odpały typu Cracovia, Widzew, czy Polonia ale to raczej sympatycy co nie mają pojęcia w której te kluby lidze grają.

Jeśli chodzi o Radom to jest trochę Legionistów ale zakonspirowanych. Wiadomo dlaczego. Kozienice w sumie Legijne, ale Widzew też jest. To miasto żydowskie więc może dlatego? Zwoleń i Szydłowiec - sytuacja jak w Pionkach. Jeśli chodzi o wioski to w radomskim raczej kibicowska lipa.

Po co ta wstawka o "żydowskim mieście" ?!. Zresztą o Kozienicach temat był wałkowany wcześniej.

karakan
17-10-2010, 07:52
No to skoro jakiś tam potencjał jest, to trzeba się zgłosić do klubu i niech w ramach akcji (nie pamiętam nazwy) dzieciaki przyjadą raz czy dwa na Legię.
Wejście mają za darmo, więc tylko koszt autokaru zostaje.Chętnych chyba brakowac nie będzie.

Odległości nie są duże,droga jak na Polskę bardzo dobra.Spokojnie Pionki,Szydłowiec czy Zwoleń mogłyby przyjeżdzać.
W Radomiu też jest o co walczyć.

Kubal
17-10-2010, 09:24
W Radomiu też jest o co walczyć.

Też mi się tak wydaje,mam tam rodzinę,kuzyn mówił,że sporo chłopaków z osiedla/li jeździ na Łazienkowską.Nie zmienia to faktu,że dawniej Radom był bardziej prolegijny niż teraz.

Wiking(L)
17-10-2010, 14:49
z Kwidzyna rekordu nie bylo bo tylko 20 sztuk......[/URL]
Myślę, że to całkiem niezły wynik:klaszcze: Trochę jeszcze daleko ale mam pytanko, czy na Jagę też będziecie jechać 6 listopada?

POMPEY04
17-10-2010, 14:54
Myślę, że to całkiem niezły wynik:klaszcze: Trochę jeszcze daleko ale mam pytanko, czy na Jagę też będziecie jechać 6 listopada?
koluniu jezeli cos chcesz sie dowiedziec to pisz prywatne wiadomosci bo forum sluzy do czego innego....a niezly wynik to tak jak kiedys 50-100 osob,a nie na najwazniejszy kibicowsko mecz-garstka:kawa:

Wiking(L)
17-10-2010, 15:04
W relacji do wyniku 50-100 osób to fakt - garstka. O resztę będę pytał przez priva.

Strzalkaking
18-10-2010, 11:41
Jeśli chodzi o Pomorze środkowe fanatycy stacjonują w następujących miejscach :Czarne Koczała Kwidzyn .Jeśli chodzi o Lechie występuje ona głownie w Chojnicach Słupsku oraz Bytowie. Natomiast jeśli chodzi o Arke znajduje ona głownie w Kościerzynie Kartuzach oraz Tczewie . Lębork jest to bastion Bałtyku Gdynia pozdro (L):gol2:

POMPEY04
18-10-2010, 13:27
Jeśli chodzi o Pomorze środkowe fanatycy stacjonują w następujących miejscach :Czarne Koczała Kwidzyn .Jeśli chodzi o Lechie występuje ona głownie w Chojnicach Słupsku oraz Bytowie. Natomiast jeśli chodzi o Arke znajduje ona głownie w Kościerzynie Kartuzach oraz Tczewie . Lębork jest to bastion Bałtyku Gdynia pozdro (L):gol2:
:brawo:to sie popisales,odposc sobie takie teksty:modli:

mark1916
18-10-2010, 19:38
Wołomin 100% Legia&Pogoń:pijemy:

xxkuba1981xx
18-10-2010, 20:10
Ten Wołomin to tak na 80% Legia i Pogoń. Nie zapominajcie o Widzewie i Polonii którzy dają o sobie znać na murach. W Kobyłce też jak się jedzie na Nieporęt dużo wrzutów Polonii widać, ale Kobyłka to Legia i ona dominuje. W Nieporęcie też jest jakaś Polonia, co widziałem na własne oczy. 5 kolesi w tym 2 w szalikach. Naprawdę niespotykany widok.

Legijny Radzymin
18-10-2010, 23:12
Ten Wołomin to tak na 80% Legia i Pogoń. Nie zapominajcie o Widzewie i Polonii którzy dają o sobie znać na murach. W Kobyłce też jak się jedzie na Nieporęt dużo wrzutów Polonii widać, ale Kobyłka to Legia i ona dominuje. W Nieporęcie też jest jakaś Polonia, co widziałem na własne oczy. 5 kolesi w tym 2 w szalikach. Naprawdę niespotykany widok.

Ostatnio coraz wiecej ktos widzi i slyszy...W Markach masa wrzutow KSP az do samej Strugi.Od tego miejsca w strone Radzymina az do Woli Rasztowskiej wrzutow innych ekip brak.

troche kurestwa i u nas musiało sie na zjezdzac bo vlepy Legijne przy tych nowych osiedlach sa zrywane a malo tego rozklejane "raz na rok" sa tez KSP.Krecilismy sie juz dobrych kilka razy ale tylko 1 szal trafilismy no i mamy u nas jeszcze jednego kumatego z GKS-u Bełchatów ale wporzadku typek ostatnio zaczal nawet na Ł3 jezdzic.Widziani byli podobno w szalach fani KSP w miejscowosci pod Radzyminem o nazwie Sieraków jednak jesli to prawda to wkrotce zakoncza dzialalnosc;) Wprowadzilo sie tez do nas 3 kumatych braci ze Szczecina jezdza razem z nami na mecze. Ogolnie mamy zamiar pozbierac teraz wszystkich ludzi z okolic Radzymina ktorzy jezdza sobie na wlasna reke zebysmy zaczeli jezdzic jedna duza ekipa. Na stan obecny z Radzymina i okolic na Legię jezdzi ponad 100 osob.Narazie na Legii ekipą z samego Radzymina bylo nas najwiecej ponad 80 osob(z Arsenalem). Z gadzetow jakie wydalismy do tej pory to:Vlepy,koszulki i szaliki. Przymiezamy sie do zrobienia bluz i czapek na zime. Jesli ktos czyta z okolic Radzymina to niech podbije na PRIV.

mark1916
19-10-2010, 08:51
A mi się wydaje że w większości kibice KSP to są ''kibice zwycięstwa''-rozumiem to w ten sposób że Polonia wygrywa to i oni są za Polonią tak było też wtedy gdy Wisła wygrywała ,zero szacunku dla nich !!!Czy wygrywasz czy nie ja i tak KOCHAM CIĘ:pijemy:

Klosiak1916
19-10-2010, 13:47
Jednak na blokach Wołomińskich dużo czarnych i czerwonych napisów, pozatym dowodem może być chociażby to że pewnej ekipy z Wołomina nie obowiązuje pakt warszawski.. (wg. nich samych)

Kędzior
19-10-2010, 13:53
można coś szerzej? może byc priv

mark1916
19-10-2010, 14:02
Napisy napisami fakt są ale dawno nie iwdziałem nikogo w szalu KSP:mzk:

Naguto
19-10-2010, 14:30
Jednak na blokach Wołomińskich dużo czarnych i czerwonych napisów, pozatym dowodem może być chociażby to że pewnej ekipy z Wołomina nie obowiązuje pakt warszawski.. (wg. nich samych)

Rozwiń rozwiń bo tak tajemniczo że nie wiadomo o co chodzi.

Mro
19-10-2010, 14:30

Jeżeli masz na myśli Huragan to jesteś w błędzie. Jeżeli nie to prv.

Naguto
19-10-2010, 15:04
Poczytaj jego posty z Radzymina jest chłopaczyna. To ten co pewnie zgodę chciał przybijać kiedyś na Huraganie :lol:
Mści się na biednej Huraksie oczerniając ją na forum :lol:

Mro
19-10-2010, 15:09
No a coś wtedy prawił, że będziemy tego żałować :bobas:

LLM
19-10-2010, 15:15
Ostatnio coraz wiecej ktos widzi i slyszy...W Markach masa wrzutow KSP az do samej Strugi

Może trochę inaczej, wrzutów KSP w Markach nie ma, ale te Legijnie są szybko przeprawiane.

Klosiak1916
19-10-2010, 15:31
Nie wiem na temat jakiej zgody rozmawiacie i o jakim spotkaniu ? Przy okazji luźnej gadki z jednym z chłopaków z ekipy Huraganu, gdy rozmowa przeszła na temat paktu warszawskiego powiedzieli że nie im o tym mówić gdyż ich to nie obowiązuje. I darujcie sobie te podjazdy.

Mro
19-10-2010, 15:50
To z jednym czy kilkoma? Nie wiem z kim rozmawiałeś ale z Huraganem miał tyle wspólnego co ja z baletem (czyli nic).

Clint
19-10-2010, 15:58
Otóż Huragan jak najbardziej należy do paktu warszawskiego, i koniec tego tematu. Jeżeli w ogóle gadałeś z kimś z Naszej ekipy to nagadał Ci głupot.

sonty
19-10-2010, 16:10
Ja szukam kolegów z Wałbrzycha i okolic. Na meczu w Lubinie było nas kilku, warto się organizować, razem jeździć na mecze, a jeśli nie to przynajmniej wspólnie oglądać.

Legijny Radzymin
19-10-2010, 16:14
Otóż Huragan jak najbardziej należy do paktu warszawskiego, i koniec tego tematu. Jeżeli w ogóle gadałeś z kimś z Naszej ekipy to nagadał Ci głupot.

wyjasnione i koniec tematu;]

mark1916
19-10-2010, 20:18

To fakt należy i nie słyszałem żeby było inaczej:rzut::ultras2:

Tajemnica
19-10-2010, 20:37
Panowie czas zakończyć Temat Naszego Miasta Wołomina kto ma wiedzieć co i jak co się dzieje to wie i to wystarczy:]

Naguto
19-10-2010, 21:16
ale czemu :)

foo
20-10-2010, 09:38
kawal widoku, nie? ;)

http://farm3.static.flickr.com/2295/4514204877_7725546e67_o.jpg

http://www.kuwaittimes.net/upload/img_pict/internat55fbfe.jpg

NGA
25-11-2010, 20:45
Ostatnio wydaliśmy takie coś:

http://img263.imageshack.us/img263/5030/p1010106pu.th.jpg (http://img263.imageshack.us/i/p1010106pu.jpg/)

http://img413.imageshack.us/img413/5699/p1010098cl.th.jpg (http://img413.imageshack.us/i/p1010098cl.jpg/)http://img221.imageshack.us/img221/8513/p1010111rp.th.jpg (http://img221.imageshack.us/i/p1010111rp.jpg/)

http://img15.imageshack.us/img15/9369/p1010099yy.th.jpg (http://img15.imageshack.us/i/p1010099yy.jpg/)http://img52.imageshack.us/img52/1363/p1010102yn.th.jpg (http://img52.imageshack.us/i/p1010102yn.jpg/)

ŁUKASZ.
25-11-2010, 20:53
Szaliczki całkiem spoko:prosze:

kubabca
25-11-2010, 21:14
Szaliczki eleganckie tyle tylko że biała obwódka literek razem z białymi paskami słabą czytelność powodują no ale wiadomo nie o to chodzi.:)

RADOMSKI LEGIONISTA
05-12-2010, 22:39
Podobno Kszo proponowało chłopakom z Lipska ( i to aktualne ) układ antyradomiak i antypodkarpacka osmiornica.
Co do Kozienic to mało to perspektywiczne i rozwojowe.
Co do zgody zerwanej z Wisłą S. to zarzuty z ich strony, że chłopaki z Lipska za rzadko ich wspierali. Choc od dluszego czasu przed tym juz wachali sie z Siarka.

tak tak sama racja ale to juz sie sypie

RADOMSKI LEGIONISTA
05-12-2010, 22:42
13.VI.2010r. Plon Garbatka-Polonia Iłża

Odpuszczamy nasz wyjazd do Przysuchy, i zbieramy
się w 15 osób młodego składu od nas+ 5 Broniarzy i 5 Chłopaków z
Kozienic i postanawiamy sprawdzić stadion Plonu Garbatka gdzie grała
Iłża. Nikogo z przyjezdnych nie stwierdzamy, sprawdzamy to dokładnie.
Kilka razy zaznaczamy swoją obecność i zawijamy się na Lipsko.

Wygrzebałem na kibicach.
Kozienice trzymają z Lipskiem i Bronią?MKS czy pare osób z Kozienic?
Jak to tam jest?

oni maja taka koalicje ANTYRADOMIAK zgode jedynie ma lipsko z bronia to tak w skrucie

Sosen
05-12-2010, 23:38
tak tak sama racja ale to juz sie sypie

co sie sypie ? śnieg za oknem ?

RADOMSKI LEGIONISTA
06-12-2010, 08:13
co sie sypie ? śnieg za oknem ?

nie wiem jak u Ciebie u mnie nie sypie!

czytaj zrozumieniem! sypie się miałem na myśli że **** wielki z tej koalicji lipsko kszo

Sosen
06-12-2010, 08:20
U mnie sypie non stop. W skrocie to Ci powiem, ze malo wiesz. A ze malo wiesz to sie nie odzywaj.

A do tego slownik sobie kup.

oczkovski
06-12-2010, 10:22
skrucie

^^ i nazwy drużyn piszemy z dużych liter proponuję pierw książki a później zabrać się za pisanie a śnieg faktycznie sypie ;>

Maciek
07-12-2010, 16:56
Pytanie do kibiców z Huty Czechy:
Zdarza wam się jeździć na mecze pociągami?

Sosen
07-12-2010, 17:30
Pytanie do kibiców z Huty Czechy:
Zdarza wam się jeździć na mecze pociągami?

Ja jebie, juz wiem, ze nic mnie nie zaskoczy na tym forum :lol2: :brawo:

Ardiano
07-12-2010, 18:01
informacyjnie - do samej Huty Czechy pociągi pasażerskie nie dojeżdżają od ładnych kilku lat. Najbliższa czynna stacja kolejowa to Pilawa, kilka kilometrów odległości. A między Pilawą a Warszawą, jest... Józefów m.in.

Maciek
07-12-2010, 19:02
Zapytałem raczej z ciekawości, myślałem, że macie bliżej do PKP, i tak sporo osób jeździ tamtą trasą, ale wiadomo byłoby milej gdyby jeździło więcej.

NGA
08-12-2010, 11:05
kaniszu dalsza część na priv.

StefanMW
23-12-2010, 17:40
Koniec roku, to czas na małe podsumowanie.
http://www.mlawianka.yoyo.pl/news.php?id=291
Plus wczorajsza Wigilia: http://www.mlawianka.yoyo.pl/news.php?id=293

Hawaj
29-12-2010, 09:25
http://www.szaliki.com/?k=pokaz&id=6

czy nowy szalik Arka fc Chełmno związany jest z jakimś (jakimkolwiek) powrotem aktywności Arki w tym mieście?

Jedyny
30-12-2010, 21:02
W Chełmnie nie ma Arki bądź się nie ujawniają a już na pewno nie ma co mówić o aktywności.Chełmno jest miastem legijnym.Wiem bo to nasza zgoda.

jarecki_
31-12-2010, 00:02
Zdjęcie w Twoim avatarze jest z turnieju w Sochaczewie?

Turek1233
31-12-2010, 00:04
o ile dobrze pamiętam to nawierzchnia nie ta.

niekumaty
31-12-2010, 02:05
W Chełmnie nie ma Arki bądź się nie ujawniają a juz napewno nie ma co mówić o aktywności.Chełmno jest miastem Legijnym.Wiem bo to nasza zgoda.

To już nie Apator?:) A co tam u kolegi P? Może być pw.

Jedyny
31-12-2010, 08:22
Zdjęcie robione u nas na hali. Na turnieju jeszcze tej flagi nie było. Pozdrawiam.

NGA
31-12-2010, 10:58
Prawie trzy minuty naszej działalności:
http://www.youtube.com/watch?v=H2hQJ_ynkgc

Patryk_Zdrw
31-12-2010, 12:45
sekunda 18, niewiem czy kolor zielony tak wyglada ale czy to nie szal ksp?

Maciek
31-12-2010, 12:51
:nienormalny:

karakan
31-12-2010, 12:54
Tak był z nimi jeden typ z KSP.

:-

NGA
31-12-2010, 13:16
:boshe: tak oczywiście, bus Legionistów i jeden z KSP. dobra robota Patryk hehehe

Patryk_Zdrw
02-01-2011, 09:45
ee dobra juz widze;d mala pomyleczka z kolorami:D sorki

BladaTwarz
23-01-2011, 13:12
Czy w Bydgoszczy działa jakiś fan-club Legii? Pamiętam, że nawet była flaga ,,Bydgoscy Fani Legii" czy coś w ten deseń...

Czy w Płocku kiedykoliwiek działłała jakaś grupa Legionistów?

mort
23-01-2011, 13:16
ale co rozumiesz przez "działała" ?

jeżeli "czy są ludzie za Legią" to pewnie tak, jak w każdym dużym miescie są jacys tam fani każdego zespołu.

jeżeli pytasz o coś więcej no to sam sobie odpowiedz czy to mozliwe

BladaTwarz
23-01-2011, 13:30
Miałem na myśli czy poprostu aktualnie pojawiają się zorganizowaną grupa na Ł3, bo to że kibice Legii są wszędzie to oczywiste, tak samo dużo fanów innych ekip jest w Stolicy. O Płock tak poprostu zapytałem, wiadomo że blisko im było do Widzewa.

Foxx
23-01-2011, 13:52
Na przełomie lat '80 i '90 na Wiśle Płock (a nie żadnej Petrze) ruch kibicowski był słaby. Większość była za Widzewem, ale była grupa kibicująca Legii. Mieli legijną flagę-barwówkę z nazwą miasta pisaną czerwonymi literami na białym pasie (mieli ją np. na Superpucharze bodaj '95 w Płocku - Legia - ŁKS, świeżo po początku zgody "Petry" z Widzewem). Pojawiali się też na meczach Pogoni w Płocku.

Trzeba jednak zaznaczyć, iż wielu kibiców z Płocka jeździło również na mecze Widzewa (przez długi czas funkcjonował nawet fan-club Widzewa działający także w czasach zgody) i to od dłuższego czasu, ponadto kluby Widzew i Wisła utrzymywały dobrą współpracę od wielu lat (wymiana piłkarzy, współpraca organizacyjna) wszystko to powodowało, że w Płocku dla Widzewa i jego kibiców panował dość sympatyczny klimat (choć na pewno nie można też zapominać o miejscowej Legii). Początek lat 90tych przyniósł zmiany na kibicowskiej scenie, rozwój ruchu „szalikowców” powodował, że coraz częściej kibice z mniejszych miejscowości bądź miast gdzie tamtejsze kluby walczyły w niskich bądź bardzo niskich klasach rozgrywkowych, zaczynali kibicować aktywnie swoim drużynom a gdy do tego doszły sukcesy sportowe efekt bywał bardzo interesujący. Podobna sytuacja wystąpiła w przypadku kibiców Petrochemii Płock, którzy w sezonie 93/94 grali w II lidze a w dodatku ich drużyna szturmem wdzierała się do ekstraklasy. Na trybuny przy ulicy Łukasiewicza zaczynały walić tłumy, a fani „Petry” coraz regularniej zaczęli pojawiać się na swoich wyjazdach. Dobry klimat dla Widzewa, liczny „młyn” fanów z Płocka, który rokował nadzieję na wytworzenie się dość silnej i prężnie działającej ekipy powodowały, że w Łodzi coraz częściej patrzono w stronę Płocka i odwrotnie. Widzew chciał porządnego wsparcia I ligowego a „Petra” kogoś kto wprowadziły by ich na ogólnopolską arenę kibicowską i pomógł w niej zaistnieć. To wszystko spowodowało, że pojawiły się kontakty, które przerodziły się w oficjalną zgodę. (....)
http://www.widzewtomy.net/index.php?option=com_content&view=article&catid=66:rozdzia-2-zarys-historii-klubu-rts-widzew-od&id=887:najwaniejsze-zgody-kibicow-widzewa-petrochemia-pock

Wydaje mi się, że po wymianie pokoleń "nasz" temat w Płocku, to indywidualne, niezależne od siebie, jednostki.

Michu
23-01-2011, 14:06
A propos Płocka, to wydaje mi się, że działał tam również FC Wisły Kraków. Swego czasu na Reymonta wisiała barwówka z napisem "Płock", a w mieście można była zobaczyć troszkę akcentów "białogwiaździstych".

Foxx
23-01-2011, 14:12
Ten "FC" to jedna osoba, w postaci posiadacza flagi, dobrze znanego niektórym forumowiczom i aktualnie rezydującego w Warszawie ;)

BladaTwarz
23-01-2011, 14:33
Na przełomie lat '80 i '90 na Wiśle Płock (a nie żadnej Petrze) ruch kibicowski był słaby. Większość była za Widzewem, ale była grupa kibicująca Legii. Mieli legijną flagę-barwówkę z nazwą miasta pisaną czerwonymi literami na białym pasie (mieli ją np. na Superpucharze bodaj '95 w Płocku - Legia - ŁKS, świeżo po początku zgody "Petry" z Widzewem). Pojawiali się też na meczach Pogoni w Płocku.

http://www.widzewtomy.net/index.php?option=com_content&view=article&catid=66:rozdzia-2-zarys-historii-klubu-rts-widzew-od&id=887:najwaniejsze-zgody-kibicow-widzewa-petrochemia-pock

Wydaje mi się, że po wymianie pokoleń "nasz" temat w Płocku, to indywidualne, niezależne od siebie, jednostki.

Dziękuję za opis ;)

sokolasty
23-01-2011, 20:16
na jednym z meczów przy Łazienkowskiej wisiała barwówka z nazwą miasta, stare czasy.
http://img11.imageshack.us/img11/6749/fcplock.jpg

Bodzentyn1916
31-01-2011, 20:20
Witam
Jak wyglada sytuacja w miastach :
Przysucha ? Końskie ? Starachowice ?
Kiedys z jakies 6-7 lat temu widzialem kilka osob z Końskich i Starachowic , z racji protestu nie jedzilem na Ł3 wiec nie wiem jak bylo potem , ale przejezdzajac przez te dwa miasta zero akcentow legijnych procz kilku napisow glownie na murach i na miescie sporo Widzewa, w Przysusze chyba lepiej juz to wyglada , moze ktos konkretniej sie wypowie na temat Starachowic i Konskich ? . Przejezdzam praktycznie codziennie rozwoze po polnocy swietokrzyskiego towar .

StefanMW
01-02-2011, 18:19
Może temat ma 29 stron(lub więcej, zależy kto jak sobie ustawi), no ale można chyba przeczytać te 5-10 stron wstecz. Jeżeli nie ma tam napisane, to niech zapyta. Bo robi się tak, że co stronę się otworzy to mamy pytanie o ten sam teren.

Hubalczyk
01-02-2011, 18:26
Spokojniej Panowie..
Już na privie wszystko wyjaśnione a na forum nie wszystko jest poruszane.

voytek
01-02-2011, 20:21
Witam
Jak wyglada sytuacja w miastach :
Przysucha ? Końskie ? Starachowice ?

Od zawsze sporo osób za Legią. Kiedyś głównie podział na Legia / Widzew. Teraz w pip kibiców sukcesu, więc fanów Wisły i kuchenek się namnożyło. Na Ł3 jeździ kilka osób. Zorganizowanej grupy brak.

LegionistaMiedzyrzec
16-02-2011, 22:13
Co do Międzyrzeca Podlaskiego (woj lubelskie , 30 km od Białej Podlaskiej) , jest u nas spora grupka Legionistów , którzy należą do Bialskiego Bastionu Legii ;) . Mamy w mieście FC polonii , lecz tam nalezy 10-12 osób i dajemy z nimi rade . W mieście też jest Międzyrzecki Bastion Orląt (Radzyń Podlaski) , którzy ubzdurali sobie że Międzyrzec jest ich i nie tolerują innych barw w tym mieście . Lecz w razie problemów mamy wsparcie BBL :) . Pozdrawiam Braci z Warszawy ! do zobaczenia na derbach mordeczki ;)

os.potok
16-02-2011, 23:49
:poddaje: ***** zalamka.zeby skasowac 10 takich lamusow jak jakies fc czarnych z miedzyrzeca potrzebne sa 2 osoby.gratuluje wam "dawania rady".nawet nie odpisuj

Rzeźnik
17-02-2011, 10:27
...

Gustaw
17-02-2011, 10:45
Rzeźnik z Koziej Wólki :kurde: litości...

Orzech
17-02-2011, 11:24
Że też w Międzyrzeczu Podlaskim się znaleźli najrodowitsi z rodowitych warszawiaków. Normalnie globalna wioska panie.

Pan Artysta
17-02-2011, 11:26
Że też w Międzyrzeczu Podlaskim się znaleźli najrodowitsi z rodowitych warszawiaków. Normalnie globalna wioska panie.

Najprawdziwsi z prawdziwych-rodzyny
Rzeźnik tylko nie pisz tego na waszym forum bo mit Rodowitych padnie :lol:

Dedes
17-02-2011, 13:24
Wątpię żeby było nas 10-12 osób jak na Sierpniowych derbach pokazaliśmy się w 17 osób i to nie cały nasz skład !

uuuuu chłopaki to potężną armie zebraliście:lol2:

P.S.: Orzech pisze się "w Międzyrzecu";)

a-d-a-m
17-02-2011, 13:24
Najprawdziwsi z prawdziwych-rodzyny
Rzeźnik tylko nie pisz tego na waszym forum bo mit Rodowitych padnie :lol:

a przy okazji, czy ten ich "głos serca" nie wziął się czasami z jakichś lewackich korzeni?

Rzeźnik
17-02-2011, 14:28
...

LegionistaMiedzyrzec
18-02-2011, 13:25
co do Polonii w Międzyrzecu , gdzie są wasze barwy polonisto ? jakoś nigdy was w mieście nie widać w barwach więc o czym wogóle ty :cenzura: . 17 osób ? chyba z przypadku , jak słyszałem że macie zaplanowane w zawodówce "zbiórki" kibiców , namawianie na kibicowanie i dojscie do waszego fc ! osmieszacie sie panowie...

Raffi
18-02-2011, 13:30
w internecie nikogo nie przekonasz. Proponuję zająć się aktywnym kibicowaniem :oczko:

LegionistaMiedzyrzec
18-02-2011, 13:46
Narazie mamy okres zimowy , na kosza itp. nie mamy jak jeździć bo jednak z Międzyrzeca jest 120km do StoLicy . Lecz 6marca zawitamy na Żylecie :) .

Klosiak1916
18-02-2011, 15:27
Raczej chodziło o ugoszczenie czarnych w zawodówce :oczko: jeb jeb w łeb.. :wleb:

LegionistaMiedzyrzec
18-02-2011, 15:58
Klosiak , racja . Chodzi mi o to że to czarni sobie robią rekrutacje w zawodówce , hahah ;D

rydzuuu
18-02-2011, 16:06
Co w tym śmiesznego? Przecież organizowanie spotkań w szkołach to powszechna praktyka w kibolskim światku, więc nie kumam Twojej drwiny. Co więcej, uważam że jest to jedna z fajniejszych inicjatyw mających na celu zarażenie bakcylem kibicowania osoby które ze stadionami do tej pory nie miały styczności.

Oby ten śmiech w przyszłości nie okazał się śmiechem baranim, kiedy okaże się, że obudziliście się z ręką w nocniku...

jarecki_
18-02-2011, 16:22
To jest chyba śmiech, że z zawodówki... (?)

Legijny Radzymin
18-02-2011, 22:24
dokładnie trzeba likwidować wszystko w zarodku....A najgorsze co może być to lekceważenie...

rodrigocarbone
18-02-2011, 22:29
Jak nie przedstawiają żadnej siły, to nie ma co sobie dupy nimi zawracać.

LegionistaMiedzyrzec
18-02-2011, 22:50
rydzu , no jednak przyznam Ci racje , wybacz :) .

POMPEY04
19-02-2011, 09:07
COS takiego mozna spotkac w necie:TOTALNA BZDURA:Siemanko.

Jakiś komentarz?

Cytat:
witam wszystkich forumowiczow. Chcial bym nawinac sytuacje jaka od jakiegos czasu jest w Kwidzynie. Jak wiadomo Kwidzyn od od dlugiego czasu byl fc Legia W-wa. od ok 2 lat sytuacja ulegla zmiane powstala zaloga Widzewiakow. Nie spuszczajac sie zabardzo, chodzi mi o nawinienie i pokazanie wszystkim jak legionisci z Kwidzyna walcza z rts-iakami. Nie radzac sobie na miescie, jak i na swoich meczach na miejscowym Rodle jak i jego wyjazdach ( mecze Legii zalicza garstka osob z tego co wiem). Chodzi glownie o to, ze legionisci wala z dupy. Jest to wszystko potwierdzone dowodami w postaci papierow. Jakis czas temu odbyta zostala rozmowa jak na to wychodzi chyba z jednym z nie wielu honorowych legionistow, ktory stwierdzil, ze nie trzyma sie z reszta bo to co robia to zwykle frajerstwo. Namawianie malolatow do zakladania spraw o pobicia itd. przez tz. starsze grono. Jezeli ktos jest zainteresowany dowodami z W-wa zapraszam na pw. Nie chodzi mi tu o zadna spinke czy zalenie sie, ale jezeli ktos toleruje takie zachowanie to sorry, ale dla mnie to jest smiech na sali
http://kibice.net/forum/viewtopic.ph...597739#p597739

karakan
19-02-2011, 09:10

Bzdura.

mort
19-02-2011, 09:25

jak zaczną przedstawiać to będzie za późno.

POMPEY04
19-02-2011, 09:29
jak zaczną przedstawiać to będzie za późno.

wlasnie...........dlatego tlumaczymy mlodziezy ze nie moga ich ignorowac a tym bardziej ze jest blisko do pejsow z grudziadza i kwidzynska okolica tez sprzyja zydzewowi...trudno ,znak czasow,robi sie u nas podobnie jak w miasteczkach pomiedzy Warszawka i lodzia

2 punkty

karakan
19-02-2011, 10:02
Warszawka?! :|

Stout
19-02-2011, 10:55
Pompey siedzisz na emigracji więc nie wypowiadaj się na temat tego co dzieje się w Kwidzynie.
Po drugie to może jeszcze te bzdury z kibice.net wkleisz na forum "Pani Domu" ?
Kto w Kwidzynie ma blat z psami wiadomo.Tyle w temacie.

POMPEY04
19-02-2011, 11:17
wlasnie...........dlatego tlumaczymy mlodziezy ze nie moga ich ignorowac a tym bardziej ze jest blisko do pejsow z grudziadza i kwidzynska okolica tez sprzyja zydzewowi...trudno ,znak czasow,robi sie u nas podobnie jak w miasteczkach pomiedzy Warszawka i lodzia

2 punkty

dzieki tez Cie lubie:joint:

POMPEY04
19-02-2011, 11:22
Pompey siedzisz na emigracji więc nie wypowiadaj się na temat tego co dzieje się w Kwidzynie.
Po drugie to może jeszcze te bzdury z kibice.net wkleisz na forum "Pani Domu" ?
Kto w Kwidzynie ma blat z psami wiadomo.Tyle w temacie.

a widze ze Ty sie wypowiadzasz jak bys mial odgibane pare sezonow,na psy mam wyjebane ale wy mnie interesujecie

os.potok
19-02-2011, 12:07
niech ktos z Kwidzyna ogarniety odezwie sie do mnie w sprawie tego co zostalo napisane na kibice.net.Trzeba to wyjasnic!

Legijny Radzymin
21-02-2011, 06:57
Jak ktoś kumaty z Nadmy,Marek czyta to niech podbije na Priv!;) odnośnie najbliższych derbów;)

LW
21-02-2011, 08:16
Narazie mamy okres zimowy , na kosza itp. nie mamy jak jeździć bo jednak z Międzyrzeca jest 120km do StoLicy . Lecz 6marca zawitamy na Żylecie :) .

Moim zdaniem , 120 km nie jest żadnym problemem, a dojechać można na rożne sposoby.

Grejfrut
21-02-2011, 09:38
W Międzyrzecu przecież jest kolej, i to trasa Warszawa-Terespol także nie ma ich mało...

os.potok
22-02-2011, 09:43
Sprawa Kwidzyna wyjasniona.koniec tematu.

GóRny Ślonsk
24-02-2011, 14:20
Mam pytanie dotyczace Was i Polonii... nie chce pytac na k.net bo roznie moze sie rozmowa zakonczyc :)

Czy jest jakis FC na Legii ktory nie ma lekko z Polonia w swoim miescie? czy Polonia w ktoryms z FC (bo wiadomo, ze w Warszawie nie ma takiego miejsca) sieje taki terror, ze Legionisci maja nie za ciekawa sytuacje?

księciuniu
24-02-2011, 14:22
No i zaraz się zacznie :popcorn:

żyła
24-02-2011, 14:36
mówiąc obiektywnie - nie, nie ma takiego miejsca. Oni występują tylko w kilku miejscach poza Warszawą i ciężko raczej mówić żeby były to fc - raczej jednostki, które w dodatku się nie afiszują. Ostatnio w Wołominie chyba trochę się rozbujali ale daleko od tego, żeby gdzieś mieli panować;):)

Legijny Radzymin
24-02-2011, 16:08
"ekipa" z Żuromina też się chyba rozsypała?:)

Bubaa
24-02-2011, 18:41
"ekipa" z Żuromina też się chyba rozsypała?:)

Masz na myśli Polonie?

Michu
24-02-2011, 18:43
Masz na myśli Polonie?

Z pewnością miał na myśli KSP. A jeżeli jesteś z Żuromina, to możesz coś napisać, jak tam u Was sytuacja wygląda.

Porter
24-02-2011, 19:30
Mam pytanie dotyczace Was i Polonii... nie chce pytac na k.net bo roznie moze sie rozmowa zakonczyc :)

Czy jest jakis FC na Legii ktory nie ma lekko z Polonia w swoim miescie? czy Polonia w ktoryms z FC (bo wiadomo, ze w Warszawie nie ma takiego miejsca) sieje taki terror, ze Legionisci maja nie za ciekawa sytuacje?

W nielicznych (ale fanatycznych!) miejscowościach, z których parę osób jeździ na Polonie nie ma kibiców Legii. I podejrzewam, że tylko dlatego jeszcze zdarza im się pojechać na KSP. O tych oddalonych o Warszawy mówię, żeby nie było.

jachoo(L)
24-02-2011, 20:04
mówiąc obiektywnie - nie, nie ma takiego miejsca. Oni występują tylko w kilku miejscach poza Warszawą i ciężko raczej mówić żeby były to fc - raczej jednostki, które w dodatku się nie afiszują. Ostatnio w Wołominie chyba trochę się rozbujali ale daleko od tego, żeby gdzieś mieli panować;):)

w Wołominie jest chyba ich najliczniejsza grupa , ale z barwami się nie afiszują większość jest Legionistów. :)

wrc
24-02-2011, 20:06
Ostatnio w Wołominie chyba trochę się rozbujali ale daleko od tego, żeby gdzieś mieli panować;):)

O, a Ci to się nawet nie rozsypali tylko wręcz posypali... :lol2:

Makuś
24-02-2011, 20:07
Wołominie to oni się panoszą tylko na jednym osiedlu :D

Mro
24-02-2011, 20:20
O, a Ci to się nawet nie rozsypali tylko wręcz posypali... :lol2:

Wybaczcie wyjątkowo treściwy post ale: :fy:

Raffi
24-02-2011, 20:30
starczy

księciuniu
24-02-2011, 20:34
No i zaraz się zacznie :popcorn:

No i się skończyło :snoopi:

StefanMW
25-02-2011, 07:48
FC Legii w Żurominie to niestety w połowie przeszczepy z Lecha, Arki, Polonii. Nie ma co ich opisywać, jeżeli się ogarną i wyjebią ludzi- chorągiewki to może coś tam u nich ruszy.

Dziubun
25-02-2011, 09:32
Jak chce się ktoś dowiedzieć jak u nas jest z KSP niech odezwie się na Priv to mu wszystko dokładnie wyjaśnie ;)

(L)egijny Żuromin

musztra
26-02-2011, 16:01
Poproszę o kontakt na pw kogoś ogarniętego z Sochaczewa

mort
02-03-2011, 06:32
myślcie co piszecie

Naguto
02-03-2011, 06:34
też ak myśle ;)

Karmel
05-03-2011, 16:30
b(L)uzy Mińska Mazowieckiego, nakład 21 sztuk (koszulki-kibicowskie), debiut jutro
http://i53.tinypic.com/2hzthxd.jpg http://i55.tinypic.com/dxbl1z.jpg

http://i51.tinypic.com/s6ras6.jpg http://i52.tinypic.com/2jfzvp2.jpg

zerol8
05-03-2011, 16:43
Fajne ;)

Szejdi
05-03-2011, 17:15
Proste, czytelne, brawo :brawo:

creativ
05-03-2011, 17:44
Przód całkiem podobny do naszych :) U kogo robiliście?

http://i51.tinypic.com/id9nqq.jpg

Karmel
05-03-2011, 19:02
koszulki-kibicowskie.pl (Ruda Śląska), 85 zł/szt.

Legijny Radzymin
05-03-2011, 19:27
swoją drogą to za (L) na bluzie,koszulce,szaliku itd. Już nie ścigają firm które zajmują się robieniem pamiątek?

hummel
05-03-2011, 21:06
swoją drogą to za (L) na bluzie,koszulce,szaliku itd. Już nie ścigają firm które zajmują się robieniem pamiątek?

Ty chyba jesteś sto lat za murzynami :)

Skóra
12-03-2011, 22:04
Mam pytanko do kogoś kto jest w temacie. Jak przedstawia się podział sił w Bieżuniu niedaleko Żuromina. Miasto jest pustynią kibicowską czy jest nasze? Bądź czy jest w panowaniu innego klubu np. z Płocka?

wujek_A
12-03-2011, 22:20
Pustynia, ale jak już ktoś coś to na pewno Legia.

Bubaa
13-03-2011, 16:22
Bieżuń miasto Legijne.

Dziubun
14-03-2011, 07:34
Z tego co wiem Bieżuń jest miastem Legijnym chociaż może sie zdarzyć kilka osób za innym klubem, ale tak to dominacja Legii

(L)egijny Żuromin !

Jaco
14-03-2011, 09:37
Poszukuję osoby, która w najbliższym czasie planuje odbyć trasę Warszawa-Krosno-Warszawa.:prawi:

Grigan
16-03-2011, 09:54
Nie wiedziałem w którym temacie zadać pytanie więc dam je tu bo wydaje mi sie najbardziej odpowiedni.

Do osób widocznych na zdjęciu z szalikami LEGIONOWO
W poniższym linku widać szaliki LEGIONOWO czy byłaby możliwość załatwienia kilku sztuk (ok 5 szt) tego typu szalików? Jeżeli tak to ile by wynosił taki koszt?

http://www.jp85.pl/galeria/pp1011/150311/slides/_DSC3242.html

19Wilu16
17-03-2011, 17:54
Ruda Śląska... Chyba jestem jedynym człowiekiem w tym mieście, który kibicuje Legii. Wśród znajomych jest Ruch i Górnik. Urodziłem się w GarwoLinie i chyba po przeprowadzce na śląsk tak mnie wzięło już na poważnie z klubem. Nie bywam na każdym meczu, ale kiedy mogę to jeżdżę na Legię. Pozdrawiam !

Maciek
17-03-2011, 20:25
W czwartek, 24 marca o godzinie 16.30 odbędzie się mecz - sparing pomiędzy Józefovią a Legią.
Józefów
24 marca · 16:30 - 18:00
Dolna 19
Więcej na:
http://jozefovia.futbolowo.pl/

Pomorze z Legią
19-03-2011, 23:02
badICEboy napisał(a):
Rodło Kwidzyn pogonione dzis na wlasnym stadionie przez Widzewiakow z Kwidzyna

coś więcej można wiedzieć?,pytam się bo Rodło nie zawsze ma młyn u siebie.
kibice.net

prawda to????

nazor
20-03-2011, 12:15
Mecze Rodła odpuszczamy od spadku z 4 ligi więc sam sobie odpowiedz czy Rodło pogonione tzw. propaganda.

legiabielany1916
20-03-2011, 13:16
Aktualna Sytuacja na Mazowszu:

Mława:sporo kibiców Legii, ale też spora grupa fanów Lechii, lecz wyjazdy są liczniejsze do warszawy niż do Gdańska

Ciechanów:Absolutna dominacja Legii, wiem że był FanClub Widzewa w Ciechanowie,Lecz mało aktywnych i nielicznych

Żyrardów:na dzień dzisiejszy dominacja Legii,są też fani Widzewa ,lecz na pewno nie tak liczni jak Legii i jest to starsza grupa mało aktywna

Sochaczew:Dominacja Legii , są też Fani Widzewa , lecz nie tak liczni ! Ze względu na położenie jest dominacja fanatyków Legii

Wołomin: Na dzień dzisiejszy nie wiem dokładnie jak jest.Inni mówią że 100% Legia , ale też słyszałem że są tam kibice KSP spora grupa.Byłem tam niedawno i wiem że Legii fanów jest tam sporo nie ukrywających szalika pod kurtką , jednakże Czarnuchy prawdopodobnie też tam są

Żuromin:Podobno miasto czarnych murzynów z KSP, duża grupa ! Lecz są też Legioniści. Jak by ktoś coś więcej wiedział o Żurominie to proszę napisać , bo jestem ciekawy

Jabłonna,Legionowo,Zegrze,Wieliszew,Serock,Pułtusk ,Maków Mazowiecki,Przasnysz,Mińsk Mazowiecki,Grodzisk Mazowiecki,Wyszków,Ząbki,Zielonka i inne wiadome okoliczne miasta lub wsie niedaleko WWA 100%(L)

PeCe
20-03-2011, 13:22
W jakimś celu Ty to piszesz? Czy to jakieś policyjne podchody?

Dresik
20-03-2011, 15:21

Mława:sporo kibiców Legii, ale też spora grupa fanów Lechii, lecz wyjazdy są liczniejsze do warszawy niż do Gdańska

Ciechanów:Absolutna dominacja Legii, wiem że był FanClub Widzewa w Ciechanowie,Lecz mało aktywnych i nielicznych

Żyrardów:na dzień dzisiejszy dominacja Legii,są też fani Widzewa ,lecz na pewno nie tak liczni jak Legii i jest to starsza grupa mało aktywna

Sochaczew:Dominacja Legii , są też Fani Widzewa , lecz nie tak liczni ! Ze względu na położenie jest dominacja fanatyków Legii

Wołomin: Na dzień dzisiejszy nie wiem dokładnie jak jest.Inni mówią że 100% Legia , ale też słyszałem że są tam kibice KSP spora grupa.Byłem tam niedawno i wiem że Legii fanów jest tam sporo nie ukrywających szalika pod kurtką , jednakże Czarnuchy prawdopodobnie też tam są

Żuromin:Podobno miasto czarnych murzynów z KSP, duża grupa ! Lecz są też Legioniści. Jak by ktoś coś więcej wiedział o Żurominie to proszę napisać , bo jestem ciekawy

Jabłonna,Legionowo,Zegrze,Wieliszew,Serock,Pułtusk ,Maków Mazowiecki,Przasnysz,Mińsk Mazowiecki,Grodzisk Mazowiecki,Wyszków,Ząbki,Zielonka i inne wiadome okoliczne miasta lub wsie niedaleko WWA 100%(L)

Tylko po to sie zarejestrowałeś ?!

Klosiak1916
20-03-2011, 16:35

Tobie to chyba bliżej jednak do Lechii...

karakan
20-03-2011, 17:15
W jakimś celu Ty to piszesz? Czy to jakieś policyjne podchody?

Jeżdził po tych wszystkich miejscowościach niczym Ross Kemp i rozkminiał , a Wy się głupio pytacie! :prawi:

jarecki_
20-03-2011, 23:54
Piwo płynie, melanż trwa... Płońsk, Sochaczew i Rawa !
Wieeeeelkie podziękowania dla Rawy za ratunek w drodze do domu ;)

Deltasy
21-03-2011, 03:10
Nie wiedziałem w którym temacie zadać pytanie więc dam je tu bo wydaje mi sie najbardziej odpowiedni.

W poniższym linku widać szaliki LEGIONOWO czy byłaby możliwość załatwienia kilku sztuk (ok 5 szt) tego typu szalików? Jeżeli tak to ile by wynosił taki koszt?

http://forum.legionisci.com/showpost.php?p=723917&postcount=2567
Też na takowe poluję;)

Hubson
21-03-2011, 07:06
Piwo płynie, melanż trwa... Płońsk, Sochaczew i Rawa !
Wieeeeelkie podziękowania dla Rawy za ratunek w drodze do domu ;)

Nie zapomnij o pozdrowieniach dla "Arcziego 32!" :) Dzięki Rawa za prowiant, pozdro dla obecnych w autokarze nr 4 :)

Daniel
21-03-2011, 10:06

w dupie byłeś gó.wno widziałeś, nie pisz więcej

1906umek
22-03-2011, 12:56
Niech ktoś ogarnięty z Mińska odezwie się do mnie na prv w sprawie ostatniej wizyty w Węgrowie. Ważne.

Legijny Radzymin
22-03-2011, 14:46
Jako że coraz więcej ludzi mówi że jest u nas "FC"czarnych a w necie gdzieś tam chodzą pogłoski żę jest ich aż 30!!:zszokowany: postanawiamy zrobić malą akcję informująco-promującą;) W Niedziele wieczorem wywieszamy kilka transów w głownych miejscach miasta...Między innymi o treści "tylko vlepki w nocy zdrapywać umiecie...!? Czekamy aż oko w oko z nami staniecie" itd. Na transach wykorzystujemy też motyw z vlep derbowych "Kiedy nie masz w głowie...ani w nogach!" Niestety dzisiaj transy zostały pozrywane przez straż miejską.Akcja ta nie była jednorazowa zrobiło się cieplej więc powstaną nie długo prace o tematyce Legijnej itp. Jeśli ktoś z Radzymina czyta forum niech podbije na PRIV;)

Zet
22-03-2011, 18:42

http://forum.legionisci.com/showpost.php?p=723917&postcount=2567
Też na takowe poluję;)

Odezwijcie się na: zwl1916@gmail.com

holekNR
31-03-2011, 10:05
Nowa praca ze Szczecinka

http://i51.tinypic.com/15hiyqr.jpg

Lisek_S(L)G
31-03-2011, 10:09
kozacka!

Laser
31-03-2011, 14:21
praca całkiem sympatyczna przejrzysta i bez zbędnych dodatków nic tylko pogratulować.

holekNR
04-04-2011, 21:42
Rodzinne foto FC Szczecinek z okazji zbliżającego się 20-lecia istnienia zorganizowanej grupy kibiców Legii z naszego miasta.

http://i54.tinypic.com/2yy3xoh.jpg

FCB
05-04-2011, 15:10
może melanż jak na XX-leciu FC Kwidzyn? ;)

casan
05-04-2011, 15:39
może melanż jak na XX-leciu FC Kwidzyn? ;)

Jestem ZA! :D

W tle na zdjeciu widac nawet, ze w miescie jest baza noclegowa, wiec problemu ma ;)

MarcinGS
05-04-2011, 19:35

W tle na zdjeciu widac nawet, ze w miescie jest baza noclegowa, wiec problemu ma ;)

to jak ma byc tak jak na imprezie Fc Kwidzyn to Ja tez sie pisze :D

Stout
05-04-2011, 19:45

Tylko tym razem,nie będę ciebie ratował i holował ze Szczecinka.Nie dawajcie mu samochodu i alkoholu!!\')

POMPEY04
05-04-2011, 20:16
moze w koncu zostana zaproszone OSOBY ktore zakladaly <INACZEJ> zaszczepily lokalna spolecznosc miloscia do naszego klubu........to tak na marginesie,a dla chlopakow ze Szczecinka pelny szacun,jezeli moge wyrazic swoje prywatne zdanie to jest to moj ulubiony fan club

Laser
06-04-2011, 01:05
W takim razie pozostaje życzyć kolejnych lat i jeśli to będzie możliwe jeszcze lepszych przygód związanych z Legia.

XX-lecie FC Kwidzyn - za***sta inicjatywa, pozdro dla wszystkich, wtedy tam obecnych.

marsiu
18-04-2011, 19:55
to jak ma byc tak jak na imprezie Fc Kwidzyn to Ja tez sie pisze :D

pijaki :)

LW
19-04-2011, 21:17
W dniu dzisiejszym miała miejsce kolejna inicjatywa ze strony FC Sokołów. Dziesięcioosobowa delegacja naszej grupy odwiedziła sokołowski Caritas, by z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych, wręczyć paczki najbardziej potrzebującym dzieciom w mieście. W reklamówkach maluchy mogły znaleźć słodycze, owoce i napoje oraz legijne podstawki. Cała akcja wywołała bardzo pozytywne wrażenia.
Na tym na pewno nie koniec i wkrótce można spodziewać się kolejnych podobnych inicjatyw z naszej strony.

Jaco
19-04-2011, 21:22
W dniu dzisiejszym miała miejsce kolejna inicjatywa ze strony FC Sokołów. Dziesięcioosobowa delegacja naszej grupy odwiedziła sokołowski Caritas, by z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych, wręczyć paczki najbardziej potrzebującym dzieciom w mieście. W reklamówkach maluchy mogły znaleźć słodycze, owoce i napoje oraz legijne podstawki. Cała akcja wywołała bardzo pozytywne wrażenia.
Na tym na pewno nie koniec i wkrótce można spodziewać się kolejnych podobnych inicjatyw z naszej strony.
No i brawo chłopaki! Tak trzymać!! :foto:

KosiaraLegiunia
23-04-2011, 09:31
dobre prace ;))

POMPEY04
23-04-2011, 09:41
dobre prace ;))

a temu qrwa co?:awanti:moze troche rozwiniesz?

Raffi
23-04-2011, 09:42
nie rozwinie:lol:

:ban:

hummel
23-04-2011, 11:59
Niech się rozwija na innym forum :D Szybko skutecznie bezboleśnie jednego matoła mniej.

piotyras
24-04-2011, 18:39
Gdzieś w tym wątku była mowa o Lidzbarku Warmińskim; dodam tylko, że kiedyś w Lidzbarku ( gdy mieszkałem tam od 2000 do 2009) była grupa kibiców Legii i wiem, że pojawiali się na meczach. Z jednym ( notabene ksywa "Legia") mieszkałem w tej samej klatce i bezproblemowo chodziliśmy w koszulkach i szalikach Legii. Nie mam pojęcia, jak wygląda sytuacja obecnie. Ja teraz w Olsztynie - czyli jeden kibic Legii jest (wiadomo, że w mieście Stomil), a "Legia" wyjechał jakoś w 2005/2006 "kibicować" Onyszce w Odense.

Tito_Wlkp
06-05-2011, 17:11
Dzisiaj na matmie kolega czytał Super Ekspres i dał mi do poczytania artkuł o podziale kibicowskim w Polsce. Co o tym sądzicie? http://gwizdek24.se.pl/s/photos/114891/mapka_duza.jpg

link do artykułu: http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/legia-warszawa-rzadzi-w-polsce-oto-kibicowska-mapa-kraju_183578.html

Ja moge jeszcze dodac ze na płd. Wielkopolski powinien byc jeszcze zielono:trans4:

PS. Polonia za dużo:hyhy:

iniemamniejusz
06-05-2011, 17:16
Idź stąd

POMPEY04
06-05-2011, 17:18
sorry ale mapka to pomylka,nie za bardzo KTOS sie postaral,brakuje ekip ktore tez niezle sie trzymaja

iniemamniejusz
06-05-2011, 17:20
sorry ale mapka to pomylka,nie za bardzo KTOS sie postaral,brakuje ekip ktore tez niezle sie trzymaja

Następny *****. Spierdalać na knet, tam takie dyskusje prowadzą!

POMPEY04
06-05-2011, 17:22
ok czekamy na Ciebie

jarecki_
06-05-2011, 20:07
:lol2: Czy Wy tak serio?

LW
15-05-2011, 20:58
W związku z ostatnimi wydarzeniami w kraju , których celem jest zniszczenie prawdziwego ruchu kibicowskiego w Polsce, fancluby Legii Warszawa z Sokołowa oraz ,, Black Wolf,, z Węgrowa w ramach protestu zawieszają organizację wyjazdów grupowych na mecze piłkarskie Legii Warszawa do odwołania. Ostatnie wydarzenia zmusiły nas do podjęcia bardzo trudnej decyzji. Niestety w naszym przekonaniu tylko taka forma protestu, połączona z szeroko zakrojoną akcją informowania społeczeństwa o prawdziwych przyczynach konfliktu i niezgodnych z prawem działań rządu, jak również właścicieli KP Legia, którzy to w ostatnich tygodniach pokazali jakim szacunkiem obdarzyli kibiców , może przynieść wymierne skutki w postaci powrotu normalności na stadiony . Uważamy, że brak wsparcia finansowego ze strony kibiców zmusi właścicieli klubów oraz władze samorządowe do zmiany podejścia do tematu kibiców. Mamy nadzieję że obecna sytuacja nie potrwa długo i wkrótce będziemy mogli cieszyć się z normalności na trybunach.

Kujawiak
16-05-2011, 17:46
trzeba będzie uderzyć z dwóch stron (zachodnio-pomorskie i kujawsko-pomorskie) i przejąć ich wpływy. Dzięki temu zachodnio-pomorskie przestanie być tylko kolonią i zyska pełne połączenie z resztą kiboli spod znaku czarnek eLki.

Wreszcie zaczniemy dilować jak prawdziwi kibole!
Szczecin-Warszawa to wspólna sprawa, hera, koka marihuana