PDA

Zobacz pełną wersję : nasze granice / FC, kibice Legii spoza W-wy

Strony : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

LEGIA 1965
08-01-2007, 21:10
No a w Katowicach to też pare osób by się znalazło . Przecież to najlepszy klub na świecie (L) co kibiców wszędzie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :brawo: :brawo:

mlody1906
08-01-2007, 22:30
No a w Katowicach to też pare osób by się znalazło.
:zdziwiony:

kiosek :chytry: w Katowicach:
http://img313.imageshack.us/img313/3580/32sc.jpg

ps. not my job...

Bytovia-Lechia
09-01-2007, 11:05
W Bytowie mozna zobaczyc jakie sa poglady mozna zobaczyc grafy Lechii , Legii gdzie nie gdzie Widzewa i Wisły.

Romano
09-01-2007, 13:24
Faktycznie w Bytowie tez jest dziwnie ale chyba chodzi o sympatie internetowe
typowe dla małolatow.Widze Bytowiak że ty tez masz problem z samookreśleniem :oczko:

Ps.Fajny temat mozna sie ciekawych zeczy dowiedziec

Bytovia-Lechia
09-01-2007, 13:42
Faktycznie w Bytowie tez jest dziwnie ale chyba chodzi o sympatie internetowe
typowe dla małolatow.Widze Bytowiak że ty tez masz problem z samookreśleniem :oczko:

Ps.Fajny temat mozna sie ciekawych zeczy dowiedziec
Nie ja zostałem wychowany na Legii , z wiekiem zaczołem lubiec Lechie i tak mi juz zostało w koncu takich przypadkow jest wiele (L)-L sqad

EF
10-01-2007, 15:00
wie ktos cos wiecej o Legionistach z Przasnysza ?
znalazłem dzisiaj taką fotkę
http://i10.tinypic.com/2rmb29s.jpg

Szyja
10-01-2007, 15:18
wie ktos cos wiecej o Legionistach z Przasnysza ?
znalazłem dzisiaj taką fotkę
Obrazek (http://i10.tinypic.com/2rmb29s.jpg)

znam jednego Legioniste z Przasnysza :chytry:

Romanov
10-01-2007, 23:24
http://ango.brzoza.com/uploads/galery/197.jpg
http://ango.brzoza.com/uploads/galery/194.jpg

zdjecia z 2005r
W Przasnyszu zdecydowana wiekszosc to Legionisci, jezdza na mecze Legii do Warszawy, na wyjazdy rzadziej. Jednak sa to raczej pojedyncze osoby, ktore rzadko wybieraja sie na mecze (L) w jakiejs wiekszej grupie.

Foxx
11-01-2007, 23:24
Dzięki :].

brn
12-01-2007, 11:07
witam wszystkich
jestem nowy na forum. Nie wiem czy wiecie ale z Piotrkowa Tryb. też jeździmy na Legie. Ogólnie nasze miasto jest w 99% widzewskie,sporo ludzi jeździ na mecze Widzewa,ale jest pare osób które jeździ na Legie. Oczywiście nie znam wszystkich ludzi w mieście,ale z mojej paczki-w tym sezonie byliśmy na 4 meczach na Łazienkowskiej.
Na Legia-Wisła Płock 4 osoby
Legia-Łęczna 3 osoby
Legia-Lech 2 osoby
Legia-Odra W. 2 osoby
Dodam tylko że moja skromna osoba była na tych wszystkich meczach:)
Nie jest ławto jeździć bo kawałek mamy- 170 km do Wawy,także troche paliwo kosztuje+bilet na mecz. Dodam że oczywiście dopinguje zawsze Legie z całych sił na Żylecie,stoje na "E".
pozdrawiam

Borki_Squad
12-01-2007, 17:47
170 km rzeczywiscie daleko...

Adis
12-01-2007, 21:18
...

StefanMW
12-01-2007, 21:34
Chcialem sie tu wypowiedziec w jednej sprawie, a mianowicie nie brac pod uwage postow M(L)awski (L), ktory sieje przypal i nikt go w Mławie nie zna.

Po drugie robi przypal starszym chlopakom, ktorzy zapewne nawet nie wiedza ze tu takie rzeczy wypisuje jeden osobnik.

Na koniec proszę o usunięcie wszystkich postow w tym temacie zwiazanych z ustawkami itp.

Raffi
12-01-2007, 21:48
właśnie się to robi

twarog1987
15-01-2007, 04:30
no a twoim zdaniem to blisko?? może na jeden raz to tak,ale jak masz zaliczyć wszystkie spotkania w Warszawie to sobie policz jakie są koszta,no ale czego się nie robi dla (L) :roll:

Borki_Squad
15-01-2007, 09:09
mam 2 razy wiecej i nie placze :hmm:

Włóczykij
15-01-2007, 13:35
mam 2 razy wiecej i nie placze :hmm:
ale gdzie on płacze :hmm: ?
Wrzuć na luz...

brn
15-01-2007, 14:00

słuchaj,chodzi głównie o koszty. paliwo w obie strony kosztuje nas 100 zł. czyli jak jedziemy we 2 to jest 50 zł na głowe. Dolicz do tego bilet na mecz+jakaś kasa na posiłki/picie i wychodzi około 90 zł. Nie jest to mała suma,przynajmniej jak dla mnie.... Chciałbym być obecny na wszystkich meczach Legii ale po prostu nie jest to na moją kieszeń. Co innego gdybym mieszkał w Wawie,wtedy odpadłby problem z dojazdem.
poza tym nie płacze;)
pozdro

Borki_Squad
15-01-2007, 15:38
i tu cie popieram nie mowie ze jest tanio bo mnie to tez duzo kosztuje nie tylko pieniedzy ale i czasu, i duzo kombinowania

a z tym placzem to taka przenosnia

pozdrawiam

Sharn
17-01-2007, 12:07
Harcerz przyjeżdża na mecze z Nowego Yorku. Podliczcie mu koszty i zamknijcie jałową dyskusję. Każdy Legionista jest ważny i każdy ma jedno gardło do zdzierania. Pozdr.

pusty
17-01-2007, 12:09
Otóż to :brawo:

I właśnie o to mi chodziło w temacie "opaskowym".

pawcio1
22-01-2007, 18:41
Harcerz przyjeżdża na mecze z Nowego Yorku. Podliczcie mu koszty i zamknijcie jałową dyskusję. Każdy Legionista jest ważny i każdy ma jedno gardło do zdzierania. Pozdr.

wlasnie....mialem okazje osobiscie poznac Harcerza jak byl na meczu w Hafnafjordur.....ja akurat mieszkam na stale w Islandii i tez uwazam sie za kibica Legii...chociaz niestety do Polski na mecze nie jezdze...ale za to przejechalem 600 km zeby byc na tym meczu

outdoor
08-02-2007, 12:25
czesto bywam w Zamościu i wiem ze jest tam sporo ludzi trzymajacych za Legią jednego sam poznalem i wiem że pare razy z kolegami odwiedził stadion przy Łazienkowskiej

Subolg
08-02-2007, 13:37
http://tomcio.roxtet.com/forum/viewtopic.php?t=589&start=0

W Kielcach Korona ma wiele problemów z kibicami Legii :hyhy: :hyhy:

janich
08-02-2007, 14:27

nie jest to nic nadzwyczajnego w Warszawie tez można spotkać napisy wrogich ekip ostatnio na starówce widziałem TS WISŁA jednak juz troche wyblakły. Tak samo jak w innych miastach.

Porter
08-02-2007, 16:07

Dojebałeś piździe uszy :ucieka:

Subolg
09-02-2007, 12:49

Dojebałeś piździe uszy :ucieka:
co zrobiłem???? nie mieszkasz w Kielcach i nie wiesz zapewne o tym że jest tutaj wielu kibiców Legii...

Porter
09-02-2007, 15:51
Może i jest.
Myślisz, że namalowanie paru elek to taki zajebisty wyczyn?

Zwierzak1916
24-02-2007, 11:52
Może i jest.
Myślisz, że namalowanie paru elek to taki zajebisty wyczyn?

No wiesz zależy dla kogo :) ... Ale w pełni się z Tobą zgadzam :]

Kubal
28-02-2007, 12:54
To moze ktos rozeznany w temacie napisze mi jak to jest w 60-tysiecznych Starachowicach, bo sadzac po murach to dominuje tam Legia(prawie na kazdym bloku napis) ale jest tez sporo napisow wychwalajacych Widzew.Czekam na odpowiedz

W Starachowicach jest Legia i Widzew.Jeżeli chodzi o kumate osoby,to liczby są porównywalne.Z tą różnicą,że widzewiacy chodzą na mecze miejscowego Staru Starachowice,gdzie też kręcą młynek.Większość małolatów tym samym przywiązuję się do barw RTS-u,ale tak jak pisze,to dzieciaki.Legioniści utożsamiają się tylko i wyłącznie z Legią,nie chodzą na mecze Staru,choć paru wariatów tam coś kręci.
Na ten moment,sporo osób wyjechało za chlebem,inni pozakładali rodziny,kilku fajnych chłopaków ogląda świat za krat(CHWDP),więc ekipa się trcohe posypała.Największą bandą FC Starachowice był na KSZO-Legia,w 35 osób,oraz na Korona Kielce-Legia.Do Warszawy często smigały busy,choć teraz wypady są głównie furami.Praktycznie na każdym wyjeździe spotkać można osoby z FCS,głownie po wspomnianych szalach:Wierni kibice z miasta Starachowice.
I tak dla przykładu na bardzo odległym dla wszystkich legionistów wyjeździe w Wiedniu pojawiło się 6 osób z FCS(pzdr.Parysów 8) ).

Dżon
28-02-2007, 14:37
nie jest to nic nadzwyczajnego w Warszawie tez można spotkać napisy wrogich ekip ostatnio na starówce widziałem TS WISŁA jednak juz troche wyblakły. Tak samo jak w innych miastach.

Myślę, że w Warszawie mamy specyficzną sytuację bo pół Polski tu przyjeżdża jak nie studiować to do roboty, jest tez sporo wycieczek itp. Napisów dziwnych jest masa, a vlepki to chyba każdej drużyny można spotkać. Do czego zmierzam? Napisy innych klubów nie są dziełem Warszawiaków kibicujących innym klubom, tylko przyjezdnych, natomiast w takich Kielcach podejrzewam że to jednak mieszkańcy tego miasta tylko o nietypowych sympatiach :oczko: No bo kto z Warszawy i po co jechałby do Kielc?? (a raczej do Kielec :hyhy: )

Ja jak widzę napis "Widzew Hools" na murze to nie myślę "o, Widzew ma kibiców nawet w Warszawie :O " tylko "biedni łodzianie - nie ma pracy w Łodzi to trzeba dymać do Warszawy" :ucieszony:

Krzpac
28-02-2007, 17:14
Ja jak widzę napis "Widzew Hools" na murze to nie myślę "o, Widzew ma kibiców nawet w Warszawie :O " tylko "biedni łodzianie - nie ma pracy w Łodzi to trzeba dymać do Warszawy" :ucieszony:Przykład niezbyt trafny, bo Widzew ma kibiców nawet w i Warszawie i mówię tu o osobach co urodziły się w Warszawie...

ems
06-03-2007, 11:52
bywaly mecze z zabrzanami w latach 70 kiedy pol Krytej bylo za Gornikiem, wiec te paredziesiat osob to i tak niezle. Ogolnie ich nie rozumiem, szacunku raczej tez nie mam, ale trudno... pociesze Cie krzpac ze ŁKSiak też ma paru rodowitych warszawiakow w fc :lol:
tego to juz w ogole nie rozumiem, chociaz moja sympatia w łódzkim sporze jest raczej po stronie bialo-czerwono-bialych.

Laser
25-04-2007, 14:27
na N kraju jest niewielkie miasteczko które zwie się Grudziądz tam tez są (L)egioniści

jamalbydzia
25-04-2007, 18:14
witam wszystkich jestem kibicem Legii z bydgoszczy i mam pewien problem tzn chce przyjechac na mecz dokladnie 12.05 z widzewem ale podejzewam ze w tym dniu juz biletów nie bedzie w jaki sposob mogłlbym kupic lub zamowic wejsciowke ??

Andrzej
25-04-2007, 18:26
Zgłoś się do kogoś ze SKLW. Wejdź na LegiaLive w dział Fan Cluby. Ew.skontakuj się z kimś z Bygoszczy kto jeździ. (ale pewnie nie znasz i dlatego pytasz :) ) Pozdro

Depesz
26-04-2007, 00:19
na N kraju jest niewielkie miasteczko które zwie się Grudziądz tam tez są (L)egioniści

Miałem ostatnio okazję poznać gościa z Grudziądza z FC Legii. Fajna ekipa, co ciekawe największe ganianki macie ponoć z miejscowym Widzewem który przejął młyn na Olimpii.

twarog1987
26-04-2007, 14:06

Miałem ostatnio okazję poznać gościa z Grudziądza z FC Legii. Fajna ekipa, co ciekawe największe ganianki macie ponoć z miejscowym Widzewem który przejął młyn na Olimpii.
na Olimpii to raczej nie Widzew,Wfcg na Olimpię nie chodzi,a co do chłopaków z Grudziądza to jest ich nawet już ładna grupka,pozdrawiam ich z tego miejsca :oczko:

pawzad
26-04-2007, 17:41
Sochaczew:
70% Legia
30% Widzew

Na Orkan i Bzure widzewiacy maja zakaz wstepu. Oba kluby typowo prolegijne.

Laser
28-04-2007, 13:55

wfcg coraz bardziej kłóci sie z olimpia a ponadto ich gania GKM tak wiec sporadyczne przypadki dotycza naszych osób ale spokojnie dajemy sobie rade e(L)o

Laser
28-04-2007, 13:58

na Olimpii to raczej nie Widzew,Wfcg na Olimpię nie chodzi,a co do chłopaków z Grudziądza to jest ich nawet już ładna grupka,pozdrawiam ich z tego miejsca :oczko:

Twarog dzięki za pozdro i dla was równiez ono :brawo: do zobaczenia na meczach e(L)o

Gutek
29-04-2007, 13:02
Nie wiedziałem gdzie spytać.

http://www.miedz.net/gl/14/04.jpg
Skąd na wczorajszym meczu Miedzi Legnica z Ruchem Chorzów wzięła się flaga WW do góry kołami ?

Szkopek
29-04-2007, 14:35
Nie wiedziałem gdzie spytać.

Obrazek (http://www.miedz.net/gl/14/04.jpg)
Skąd na wczorajszym meczu Miedzi Legnica z Ruchem Chorzów wzięła się flaga WW do góry kołami ?

Straciliśmy i tyle.

Sokol
29-04-2007, 22:57
ok +/- 2 lata temu

Gutek
29-04-2007, 23:24
To samo napisałem powyżej. Mój post został ciachnięty (podejrzewam, że za ostatnie, kretyńskie zdanie, kajam się, nie sprawdziłem i gadałem głupoty).

Konskie_L
27-11-2007, 19:27
Vlepy Koneckich Legionistów
http://images33.fotosik.pl/52/bc5303dc017e69dbmed.jpg

fajnie, że coś wypuściliście, uważam, że mogą być, ani nie rewelacja ani nie tragedia.
http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=1568&postdays=0&postorder=asc&start=525
może wrzucisz tutaj coś o swoim mieście i obecnie panującej w nim sytuacji?
z góry :dziekuje:

W Końskich zawsze można było spotkać kibiców Legii, chociaż nie tak licznie jak widzewiaków. To ich było zawsze więcej i tak jest do dziś. Nasz FC miał lata świetności w drugiej połowie lat 90. Kilka razy na meczach można było zobaczyć nawet naszą flagę. Tutaj na pamiętnym wyjeździe na Widzew w sezonie 97/98: http://tinypic.pl/show.php/72575_normalleg1.jpg.html
Na większości meczów na Łazienkowskiej i na wyjazdach zawsze w mniejszej lub większej grupie pojawiają się Legioniści z Końskich. Również spotkać nas można na meczach sosnowieckiego Zagłębia. Ostatnio przybyło trochę młodych debiutantów co bardzo nas cieszy :) A co do wlep właśnie takie miały być, proste w przekazie, zaznaczające że w Końskich była, jest i będzie Legia Warszawa.

MareczekŻrdw
15-12-2007, 22:10
Żyrardów - jest Legia i Widzew. Na Ł3 zawsze ktoś jest od nas. Ludzi jeździ około 10 w porywach do 20 czasem jakaś większa liczba nieprzekraczająca 30. Przez jakiś czas klub żyrardowianka organizował wyjazdy dla dzieciaków na łuk. Większość Żyrardowa to
Legia, ale tylko na zdjęciach... Widzew dobrze zorganizowane FC chodź bywały lepsze czasy
dla nich jak i dla nas. Jest ich więcej ale od lat panuje pakt o nieagresji (coś w tym rodzaju) ponieważ dużo osób się zna. Pewna część Żyrardowskiego Widzewa to DHW.
My się nie poddajemy i zachęcamy do jazdy na Legie. W ostatnim okresie zaczęło jeździć paru młodych.

Jacek1916
11-01-2008, 21:31
Witam! szukam kibiców Legii z Trójmiasta i okolic! (L) ....zawsze i wszędzie....!!!!! pozdro zgody! :D

Francais
11-01-2008, 22:36
Ma ktos wiadomosci jak wyglada sytuacja w Ciechanowie?z tego co wiem miasto bylo kiedys podzielone na Legie i Widzew,ale ostatnio kibicow Widzewa nie odnotowywuje sie,podobno nawet na miejscowy MSK chodza tylko ''prolegijni''?

PeCe
11-01-2008, 23:10
Ma ktos wiadomosci jak wyglada sytuacja w Ciechanowie?z tego co wiem miasto bylo kiedys podzielone na Legie i Widzew,ale ostatnio kibicow Widzewa nie odnotowywuje sie,podobno nawet na miejscowy MSK chodza tylko ''prolegijni''?

MKS nie MSK. Stracili niedawno flagę na rzecz Petry, tylko nie wiem właśnie czy MKS-u, czy Ciechanowa fan clubową? Z tego co wiem, to oni są wszyscy prolegijni.

Francais
11-01-2008, 23:14
literowka.Co do flagi to byla to flaga Fan clubu Legii,a co do Widzewa to wiem z pewnych zrodel ze szczegolnie w latach 80' i 90' w tym miescie byla dosc liczna i silna grupa widzewiakow.

wujek_A
12-01-2008, 00:45
Jako, że jestem z Ciechanowa pozwólcie, że zabiorę głos.

Faktycznie Widzew BYŁ w Ciechanowie (ale to lata '80 i '90). Nie było jakiegoś tam nie wiadomo jakiego podziału w mieście. RTS maksymalnie do 20-30 osób (nawet flaga była). Na dzień dzisiejszy w Ciechanowie jest tylko Legia. Co sie stało z Widzewiakami? najprawdopodobniej pozakładali rodziny, jakieś obowiązki itp. itd.
Z Ciechanowa na chyba każdym meczu po kilka fur na Łazienkowskiej, czasami pociąg (zależy od rangi spotkania). Wyjazdy już zdecydowanie gorzej (chociaż w Wilnie np. ok. 20 osób). Miejscowe bary za to się ładnie wypełniają. W Ciechanowie praktycznie każdy utożsamia się z Legią, młodzi czy starsi nie ma znaczenia. Patrząc w "dół" to z pełna odpowiedzialnością mogę napisać, że taka sytuacja będzie jeszcze długo sie ciągnęła.

Od nie dawna też można u nas kupować bilety na mecze (L) co zdecydowanie ułatwi/ułatwiło wypady na mecze.

A co do MKS Ciechanów to oczywiście ekipa prolegijna.

Raffi
12-01-2008, 09:02
Z tego co wiem, to obecnie jeżdżących widzewiaków jest paru, ale dosłownie kilku w porywach. A co do flagi, to na Łazienkowskiej wisiała zupełnie inna (acz podobna) flaga niż ta skrojona na meczu MKS (który ma generalnie te same barwy co Lega, tylko na odwrót).

JPkamilJP
13-01-2008, 15:51
Chiałbym dodać jeszcze do listy Sandomierz przynajmniej jego 90% bo wiadomo płynie tam wisła jest klub 4 ligowy w prawdzie ale nie wiem jak z tolerancja do Legionistów ale jest pare blokowisk Legionistów i tam Legia panuje wg mnie sandomierz to tez Legia. Natomiast "miasto" Opatów to juz KSZO tak dla rowiniecia tematu dodaje ajeśli ktos sie nie zgadza prosze prostowac moja wypowiedź

Slyboots
13-01-2008, 16:42
Ja też się wypowiem na temat mojego miasta. W Mielcu rzecz jasna jakieś 90% sympatyzuje z Koroną ze względu na zgodę między nimi a Stalą. Wisła i Legia są generalnie bardzo nielubiane- zwłaszcza w "starszym" pokoleniu kibiców pamiętającym czasy 1-ligowe w Mielcu. Młodsi natomiast bardziej symaptyzują z Wisłą,no bo wiadomo, Frankowski z Żurawskim, era Kasperczaka itd. Osobiście znam tylko jedną osobą będącą kibicem Legii oprócz mnie rzecz jasna. :chees:

carloswawa
04-02-2008, 14:30
przeprowadziłem sie na lubelszczyzne obecnie Puławy ale bede mieszkał w Lublinie.
szukam ludzi z tych miast którzy jeżdza na mecze.
mam miejsce na wyjazd do sosnowca z lublina autem.koszt 50 zeta
szczególy na priv

FCB
05-02-2008, 12:00
runda jesienna w wykonaniu chłopaków z Brzeszcz:

Górnik-Legia 6 osób
Legia-Zagłębie 2 osoby
ŁKS-Legia 3 osoby
Lubin-Legia 4 osoby
Korona-Legia 0 osób (1 pod stadionem)
Sandecja-Legia 4 osoby
Lech-Legia 0 osób
Wisła wiadomo
Polonia Bytom-Legia 4 osoby

ponadto:

Korona – Zagłębie (sparing) 1 osoba
Zagłębie – Korona (Wodzisław) 3 osoby
Zagłębie – Widzew (Wodzisław) 3 + 1 niewiasta
Górnik – Zagłębie 1 osoba
Bełchatów – Zagłębie 5 osób
Zagłębie – Wisła Kraków 3 osoby
Concordia Piotrków – Olimpia Elbląg 5 osób

EF
06-02-2008, 14:14
Znalezione na gronie

http://b62.grono.net/131/107/gallery-39632471.jpg

:lol:

Flip
06-02-2008, 14:42
:lol:

Przez chwilę kminiłem kto to ten Hamy Mata :D

StefanMW
06-02-2008, 14:43
Kurde, gdzie to znalazłeś :strach:
Pierwszy raz na oczy to widzę i powiem: wstyd mi :wstyd:

wrc
06-02-2008, 14:50
Autorowi polecam odwyk :nienormalny:

Rozmaryn zróbcie coś z tym, bo wstyd...

EF
06-02-2008, 14:52
Kurde, gdzie to znalazłeś :strach:
Pierwszy raz na oczy to widzę i powiem: wstyd mi :wstyd:

Napisałem, że znalazłem to na gronie. :nienormalny:

Podpisane PKS Mława ..

StefanMW
06-02-2008, 14:57
Raczej chodziło mi o link.
A co do prośby Achmeda, to w najbliższym czasie postaram się to zlokalizować i zamazać/ poprawić/ wyczyścić.

MaTySsQn
06-02-2008, 17:44
ja juz wiem gdzie to jest. w najblizszym czasie to zostanie usunięte. a autor ma niezle nasrane w glowie... :jejku:

Mari
11-02-2008, 10:03
Wraca wątek kibiców (L) w Kielcach
Jeśli było to przepraszam .

Vlepka poszła do druku http://i19.tinypic.com/6wxag0m.png

Sikor
11-02-2008, 12:19
a to nie był projekt tego De(L)ciarz75 ? :hmm: tego który sam nie wiedział kim jest

karakan
11-02-2008, 16:45

Znasz tych ludzi?

Bo akurat ten typ co tu to wklejał jest mocno podejrzany...

Hawaj
11-02-2008, 18:02

Znasz tych ludzi?

spokojnie, na razie nastąpił pierwszy ich kontakt z SKLW, będą sprawdzani.
ale istnieją, tak abstrahując już od tego typa co tu był...

FCB
11-02-2008, 21:12

Znasz tych ludzi?

mam znajomka Koroniarza..gość od tych vlep został wyłapany w Kielcach..stracił zresztą ponoć te vlepki oraz dwa szaliki..i o dziwo ten mój znajomek widział tego typa kiedyś na meczach korony wśród miejscowych

Raffi
11-02-2008, 21:15
no, czyli bez niespodzianek... Przynajmniej jeśli chodzi o tego typa. Bo o innych też słyszałem.

Z innej beczki:

Witam!! Szukam ludzi którzy 12.04.08 będą jechać na mecz LEGIA- Lech z RADOMIA!!!
Pozdrawiam i proszę o kontakt zdecydowanych. greiw@wp.pl. POZDRO!!!(L) :bauns:

karakan
11-02-2008, 22:45

Znasz tych ludzi?

mam znajomka Koroniarza..gość od tych vlep został wyłapany w Kielcach..stracił zresztą ponoć te vlepki oraz dwa szaliki..i o dziwo ten mój znajomek widział tego typa kiedyś na meczach korony wśród miejscowych

No popatrz..dziwnym trafem Twoja wersja idealnie pasuje do tego co on starał się wcisnąć mi. :hmm:

Kiedyś był za Koroną, potem "zmądrzał"...

Te vlepki stracił, a poszły dopiero do produkcji przecież :hmm:

No to jak to jest?I w dwóch szalikach szedł :hmm:

Zapomniał Twój kolega Ci powiedzieć , że ów ex koroniarz utrzymywał dobre stosunki z KSP i nawet na mecze do Warszawy do nich jeździł..

Na forum Korony też aktywny do grudnia 2007.Nagle zmądrzał..

A Ty kim jesteś?

FCB
12-02-2008, 00:54
ja? kibicem Legii od dziecka..poczytaj ten temat to skumasz skąd

karakan
12-02-2008, 07:56
Pytam , bo z historii Twoich postów nic nie wynika.Statystykę wyjazdową każdy może wkleić.Jesteś tu od lutego.Sam rozumiesz.

FCB
12-02-2008, 12:45
Pewnie, że rozumiem..miałem na forum innego nicka ale zapomniałem hasła :lol:
A generalnie mało pisze bo po co się lansować, że jeździmy..dodatkowo sobie lipę robić..kto ma nas kojarzyć to kojarzy z wyjazdów.pozdrawiam

Yaro(L)
13-02-2008, 23:09
A ja mili Państwo z Tczewa na pomorzu pochodzę i Legii już parę ładnych latek kibicuję. Obecnie mam przyjemnośc mieszkac w Stolicy i chodzic na ukochaną Legię. Muszę powiedziec, że w mieście zdominowanym przez Lechię i Arkę, jest nas kilku Legionistów.

P.S.muszę się pochwalic, że w mojej rodzinie narodził sie pierwszy Warszawiak. Już dostał ode mnie, czyli od wujka śpioszki Legii:) pod tym adresem jego fotka :) http://grono.net/gallery/4996620/0/

Pozdro

hatchet
13-02-2008, 23:14
Yaro(L) zmieniaj nicka :ucieka:

Yaro(L)
14-02-2008, 01:41
Yaro(L) zmieniaj nicka :ucieka:

a niby czemu?? Yaro byłem juz od podstawówki. Tylko mam nadzieje, że nikt nie skojarzy mnie z tym idiotą z ITI.Nie mam z nim nic wspólnego i daaaaleko mi do telewizji TVN :)

karakan
14-02-2008, 09:49
Yaro(L) - sam sobie odpowiedziałeś :D

Niestety ta pała z TVN popsuła Ci wejście na forum :lol2:

A tak ogólnie to witaj!

Yaro(L)
14-02-2008, 10:42
Nie będę się przecież przejmował jakimś frajerzyną, bo przecież to by oznaczało, że on jakieś sukcesy odnosi. Ja przynajmniej mam z tym nickiem coś wspólnego, a on zdaje się, że ma na imię Michał... Gościu i tak jest pokrzywdzony przez los, więc niech mu będzie. Ale swoją drogą trzeba miec płytko pd sufitem, żeby chwalic iti z tvnowskiego IP:) Im chyba kurde naprawdę za to płacą. :leze:

holekNR
16-02-2008, 09:31
Chyba dobry temat wybrałem by wrzucić ten link. Zapraszam do wpisów..

http://www.wielimks.yapis.net/lista/

Legionista_pisz
18-02-2008, 20:30
siema jestem z pisza .. zagorzale kibicuje legi, celtikowi, maur pisz(mój stołeczny klub) ...oczywiście jaga wisła itd j...ie ... chciałbym wstąpić do fan klubu legi? czekam na odpwiedź :ucieszony:

pusty
18-02-2008, 20:40
Ale co to ta lega? Ja bym chciał w sumie wstąpić...

WidzewFCM
21-02-2008, 17:09
Orneta zdaje się nadal pozostaje w jakiejś tam części pod wpływami Legii, oczywiście Stomil wiedzie prym (dziwne by było gdyby tam ich nie było :p )

Widzew, Legia i inne ekipy na Mazurach to głównie ludzie dorośli po 30stce, nie bawiący sie już w sportowe akcje lub malowania, vlepkowania itp. Stomil stara się pokazywać, że dominuje i niech sobie pokazuje my robimy swoje, jeździmy i kochamy swój Widzew. Podobnie ma się rzecz z kibicami Legii na Mazurach, są bo są, im pokazywanie się nie zawsze do szczęścia jest potrzebne, ale są i to jest ważne...

Legia ze Stomilem wiadomo kosa bo chodzi o Olimpie, my kosa bo chodzi o flirtowania z ŁKSem...

pozdro

Legia_Pany
21-02-2008, 20:58
granice Petry od Rypina po prawie sam Włocławek pózniej poza Gostynin natepnie do Wyszogrodu i tak sie koło zamyka w Rypinie gdzie wiekszosc to (L)ogółem Petra zajmuje spory opszar :O jeszcze podobno w Kutnie troche Petry jest :/

eSpErAZS
21-02-2008, 22:10
Niby jest tam jakis FC Lecha

Cracovii
Też...
O ile Craxa nie robi większego syfu na mieście, to Lechici [głównie gimnazjaliści zajarani Peją, choć nietylko :\ ] napier**lają vlepek jak szaleni. Ostatnio jeden chłopaczyna zjadł pokaźną liczbę takowych naklejek [nie był to małolat-żeby nie było :] ]. W Białej jest o tyle ciężko, że mamy 2 duże jak na tak małe miasto uczelnie i ludzi praktycznie z całej Polski. Przez to często wpadają w ręce naprawde egzotyczne szaliki... Jednak o stracie barw Legii jeszcze nie słyszałem!

Buszmen_Rypin
29-02-2008, 08:59
granice Petry od Rypina po prawie sam Włocławek pózniej poza Gostynin natepnie do Wyszogrodu i tak sie koło zamyka w Rypinie gdzie wiekszosc to (L)ogółem Petra zajmuje spory opszar :O jeszcze podobno w Kutnie troche Petry jest :/

Jestem z Rypina wiec moge co nie co przyblizyc te tereny;) . Sierpc to PETRA jest tam ich najwiecej, jedyny zreszta chyba prawdziwy FC Petry. Rypin miasto pro Legijne od zawsze, do tej pory nie mial moze kto ogarnac wszystkich kibicow (L) w tym miescie,ale teraz malymi kroczkami (jemy łyżka a nie chochla) :P wyrosnie tu sporo fanatykow (bardzo duzo notuje przywiazania do barw Legii u mlodych osob w wieku 15-16 lat gdzie przy obecnej gre Wisly,miejsca w tabeli jest to optymistyczny akcent).Brodnica 100% LEGIA gdzie czesto łączymy sie z nimi na wyjazdach Legii. Chełmża 100% Legia. Lipno znam tu osobiscie 10 Legionistow jednak nic nie wiem o innych ekipach.Na pewno sa osoby z ŁKS,Widzewa,Petry? jednak nie wiem nic o zorganizowanych ekipach. Grudziadz...kazdy wie jaka jest tam sytuacja. Golub-Dobrzyn (Elana).Oczywiscie sa jednostki z takich miast jak Włocławek,Bydgoszcz,Toruń ... pozdrawiam

Legia_Pany
29-02-2008, 14:16

Jestem z Rypina wiec moge co nie co przyblizyc te tereny;) . Sierpc to PETRA jest tam ich najwiecej, jedyny zreszta chyba prawdziwy FC Petry. Rypin miasto pro Legijne od zawsze, do tej pory nie mial moze kto ogarnac wszystkich kibicow (L) w tym miescie,ale teraz malymi kroczkami (jemy łyżka a nie chochla) :P wyrosnie tu sporo fanatykow (bardzo duzo notuje przywiazania do barw Legii u mlodych osob w wieku 15-16 lat gdzie przy obecnej gre Wisly,miejsca w tabeli jest to optymistyczny akcent).Brodnica 100% LEGIA gdzie czesto łączymy sie z nimi na wyjazdach Legii. Chełmża 100% Legia. Lipno znam tu osobiscie 10 Legionistow jednak nic nie wiem o innych ekipach.Na pewno sa osoby z ŁKS,Widzewa,Petry? jednak nie wiem nic o zorganizowanych ekipach. Grudziadz...kazdy wie jaka jest tam sytuacja. Golub-Dobrzyn (Elana).Oczywiscie sa jednostki z takich miast jak Włocławek,Bydgoszcz,Toruń ... pozdrawiam

z tego co wiem to oficialne FC Petry to Gostynin,Sierpc,Sanniki,Gąbin a tych nieoficialnych to maja mnustwo czytajac na ich forum tylko trzeba poszukac troche tam buszowałem heh :D czytaja na ich forum to planuja aby powstał FC Kujawy :hmm: a co do Dobrzynia to sa tam kibice Petry i Lecha :O Lecha ostro maja hehe

Raffi
29-02-2008, 14:47
Dzięki, że nam objaśniłeś jakie Petra ma oficjalne i nieoficjalne FC, ale to nie ten temat chyba.

Zresztą Gostynin to też oddzielna historia. Parę razy byłem tam na wakacjach i najłatwiej było tam o kibiców i śłady bytności...RTS i Legii. Choć i ZKS oczywiście też. Pewnie najwięcej ich (sympatyków) tam zresztą, tylko niezorganizowani chyba byli.
Choć słyszałem, że ostatnio się poorganizowali w końcu.

adazz
29-02-2008, 16:17
Można tu np. wspomnieć o trójkącie : Dzielna - Praszka - Wieluń, gdzie kibice Legii występują zwartą grupą. Oczywiście, z racji odległości od Warszawy, nie są oni zwykle w stanie zbyt często - o ile w ogóle - przyjeżdżać na mecze Legii, co daje powód do złośliwych komentarzy kibicom innych drużyn, bliższych geograficznie, że tak powiem '8

Zgodzę się co do Wielunia że istnieją tam kibice Legii, jednak chciałbym nadmienić że według tego co jest na stronie LegiaLive - nie spełniają warunków FC, nie posiadają falgi, nie posiadają ilości nawet 10 osób (Wieluń), nie stanowią żadnej grupy (w sensie kibicowskim :cool: )
W Wieluniu kiedyś było kilka osób jeżdżących na Widzew, lecz tak samo jak kibice Legii nigdy nie zorganizowani itd. Reasumując można śmiało powiedzieć że w Wieluniu NIGDY nie istniał ruch kibicowski (nawet lokalny WKS Wieluń ma bardzo słabą grupkę kibiców, pamiętam jedyne w III lidze spotkanie WKS Wieluń - Zagłębie Sosnowiec, na którym byłem wraz z kibicami Zagłębia, )
Co do Praszki to o ile mnie pamięć nie myli to tam byli kibice Motoru Praszka - albo wymiennie Rakowa Częstochowa (co oni mają z Legią wspólnego?)

ps. to mój pierwszy post na forum Legii, pozdrawiam z Wrocławia :impreza:

Raffi
29-02-2008, 19:06
Co do Praszki, to możesz mieć rację - zważ że pisałem to 5 lat temu! - ale co do Wielunia nie do końca się zgodzę.
Kryterium flagi nie ma co brać pod uwagę, bo wiele z czołówych FC nawet nie ma flagi bądź jej nie używa(ło) od dawna czy przez wiele lat (vide NDM, Grójec i wiele innych).
Fani z Wielunia jeżdżą na Legię już dobre 15 lat. Może i nie w oszałamiających liczbach, ale są. Na pewno mocno polemizowałbym ze stwierdzeniem, że "nie posiadają ilości 10 osób" :oczko:
pozdrawiam.
http://i11.tinypic.com/4idwdhu.jpg

adazz
29-02-2008, 20:04
Na pewno mocno polemizowałbym ze stwierdzeniem, że "nie posiadają ilości 10 osób" :oczko:
pozdrawiam.
Obrazek (http://i11.tinypic.com/4idwdhu.jpg)

Zaskoczyłeś mnie maxymalnie z tym szalem, przyznaje mam bliską rodzinę w Wieluniu, sam się tam wychowałem i od zawsze jeśli już to pamiętam tam Widzew (ale to nic zorganizowanego), bardzo ładnie to pierwszy Wieluński Szal jako FC jaki zobaczyłem (nie licząc szali WKS Wieluń), dla mnie to nawet miłe zaskoczenie (jakoś lepiej się czuje że to nie Widzew się organizuje z Wieluniu) :impreza:

Pozdrawiam na zielono :) <- ps.<- ten "kraciaczek" to nawet barwy Śląska ma heh

Prlk86
04-03-2008, 11:39
U nas w Puławach nie liczne jednostki zaczeły się wychylać z sympatią do Widzewa ale szybko tracą barwy ostatnio wrcali z Łodzi to stracili szal , wiec nie pozwalamy nawet na korzenie Widzewa u nas :)

Krzpac
04-03-2008, 19:06
W Wieluniu kiedyś było kilka osób jeżdżących na Widzewniepotrzebnie w czasie przeszłym...

klosiak9
05-03-2008, 14:12
Radzymin... :) Dziesiatki kibicow (L)... malo kto tu nie ma Szalika Legii a kilka znajmoych osob bywa na kazdym meczu Legii (oczywiscie ZYLETA) :P

Zawsze Wierni I Oddani RADZYMIŃSCY CHU(L)IGANI!!!

Subolg
23-03-2008, 16:27
http://i32.tinypic.com/ouwiae.jpg
http://i27.tinypic.com/29ooj8g.jpg 8)

StefanMW
23-03-2008, 18:02
http://i32.tinypic.com/ouwiae.jpg
http://i27.tinypic.com/29ooj8g.jpg 8)

Duży nakład?

Subolg
23-03-2008, 22:30
Szczerze powiedziawszy nie wiem :? Ale raczej nie

karakan
24-03-2008, 19:34
Te bluzy to jakiejś zorganizowanej grupy z województwa, czy to tych z FC Kielce?

rodrigocarbone
25-03-2008, 10:59
http://img72.imageshack.us/my.php?image=zajebiscieii4.jpg

karakan
25-03-2008, 11:29
Zajebiście *****..

wrc
25-03-2008, 11:30
Ojejku takie same chmury :O
Czarodzieje czy jaki czort?
http://i32.tinypic.com/30i8flv.jpg

karakan
25-03-2008, 11:37
Zaraz po zrobieniu foty , została skrojona i przewieszona do góry kołami i sfotografowana , a że nie wiało.. :lol:

Konskie_L
25-03-2008, 12:02
Te bluzy to jakiejś zorganizowanej grupy z województwa, czy to tych z FC Kielce?
Bluzy zrobili legioniści z Końskich. Nakład to 20 sztuk.

MareczekŻrdw
25-03-2008, 13:04
Co do flagi Żyrardowa ktoś ma bujną wyobraźnie :gupi: ... wiecie Harry Potter przekręcił ja tak szybko ze nawet chmury sie nie zmieniły :D

karakan
25-03-2008, 13:22
Bluzy zrobili legioniści z Końskich. Nakład to 20 sztuk.

Ok.Dzięki za info!

Bryn
25-03-2008, 13:45
Co do flagi Żyrardowa ktoś ma bujną wyobraźnie :gupi: ... wiecie Harry Potter przekręcił ja tak szybko ze nawet chmury sie nie zmieniły :D

taaa i jeszcze zdążył pogiąć ogrodzenie na górze i wyprostować na dole... :lol:

large
25-03-2008, 16:35
Photoshopa też mam. Jak flaga jest 'do góry kołami', to jakby się przyjrzeć, to jest jeszcze czerwony kolor :lol:

C
26-03-2008, 21:46
STANOWCZO ZAPRZECZAM JAKOBY FLAGA ŻYRARDOWA WPADLA W NIEPOWOŁANE RĘCE!

Ma się dobrze. Wisiała w Sosnowcu gdzie pojechała z nami z miasta, po czym wrociła do Warszawy z flagowymi. Osobiście przekazywałem to płótno.

salowy
29-03-2008, 19:08
CZARNI CZARNE I WIELIM SZCZECINEK - na meczach przyspiewki o LEGII 100% LEGII na pomorzu środkowym
http://pl.youtube.com/watch?v=BKuSZal962U obejrzyjcie

michu_w(L)n
04-04-2008, 10:46
Można tu np. wspomnieć o trójkącie : Dzielna - Praszka - Wieluń, gdzie kibice Legii występują zwartą grupą. Oczywiście, z racji odległości od Warszawy, nie są oni zwykle w stanie zbyt często - o ile w ogóle - przyjeżdżać na mecze Legii, co daje powód do złośliwych komentarzy kibicom innych drużyn, bliższych geograficznie, że tak powiem '8

Zgodzę się co do Wielunia że istnieją tam kibice Legii, jednak chciałbym nadmienić że według tego co jest na stronie LegiaLive - nie spełniają warunków FC, nie posiadają falgi, nie posiadają ilości nawet 10 osób (Wieluń), nie stanowią żadnej grupy (w sensie kibicowskim :cool: )
W Wieluniu kiedyś było kilka osób jeżdżących na Widzew, lecz tak samo jak kibice Legii nigdy nie zorganizowani itd. Reasumując można śmiało powiedzieć że w Wieluniu NIGDY nie istniał ruch kibicowski (nawet lokalny WKS Wieluń ma bardzo słabą grupkę kibiców, pamiętam jedyne w III lidze spotkanie WKS Wieluń - Zagłębie Sosnowiec, na którym byłem wraz z kibicami Zagłębia, )
Co do Praszki to o ile mnie pamięć nie myli to tam byli kibice Motoru Praszka - albo wymiennie Rakowa Częstochowa (co oni mają z Legią wspólnego?)

ps. to mój pierwszy post na forum Legii, pozdrawiam z Wrocławia :impreza:

W wieluniu fani Legii są, jak dobrze pamietam, od początku lat 90. Napewno nie 10 osób,a zdecydowanie więcej.widac ze dawno nie odwiedzałes swojej rodziny.Wpadnij do pubu "enklawa" podczas transmisji meczu LEgii to się przekonasz o liczbie fanów.Mecz w Widzewem oglądało zaledwie 30 osób,zaledwie, bo to tylko ekipa z jednego osiedla,a jak wiesz (tak mi sie wydaje) jest więcej osiedli w Wieluniu.

Motor Praszka na początku lat 90 wspierał Raków Cz-wa,ale obecnie są tam fani Legii, którzy nas wspierali jakis czas temu na meczu towarzyskim WKS WIELUN - Widzew

więc krótka rada .. "nie wiesz, nie pisz"

ktoś tam
07-04-2008, 09:58
Ciekawe są sądzicie o Waszym fc Siematycze.
Kolejni podlascy Legioniści po fc Białystok, którzy się "ładnie" skurwili.

Wstyd i obciach panowie.

EF
07-04-2008, 10:07
Nic nie sądzimy.

karakan
07-04-2008, 11:21
Ciekawe są sądzicie o Waszym fc Siematycze.
Kolejni podlascy Legioniści po fc Białystok, którzy się "ładnie" skurwili.

Wstyd i obciach panowie.

Albo piszesz konkretnie i czarno na białym , albo zamknij pizdę i nie siej fermentu takimi ogólnikami.

Aldo
14-04-2008, 18:46
Albo piszesz konkretnie i czarno na białym , albo zamknij pizdę i nie siej fermentu takimi ogólnikami.

Najlepiej sami zasięgnijcie info u źródła, bez zbędnej napinki.

karakan
14-04-2008, 21:08
Ja o dupie , Ty o słupie.

Masz coś do napisania , to pisz. Nie masz , to nie pisz wcale.

Aldo
16-04-2008, 16:32
Wyluzuj bo żyłka ci pęknie

karakan
16-04-2008, 17:33
Ja jestem wyluzowany , a żyłka to Tobie chyba pękła z podniety , że zarejestrowałeś się tu i zdawkowo przekazałeś wstrząsającą wiadomość licząc na **** wie co...

(L)Fan Z OK 3-Miasta(L)
17-04-2008, 13:50
Siamka jestem tu nowy i mieszkam niedaleko 3 miasta tak jak zreszta widac po mojim niku:P ,od 3 lat jestem fanem Lagi ale ze mieszkam tak daleko to nic wsumie nie zrobie ograniczam sie tylko do tv i do stronki http://www.legialive.pl/.Pozdrwaiam wszystkich fanow Legi Warszawa:):) (L)

Pietia
17-04-2008, 14:09
LAGI a coż to jest

janich
17-04-2008, 15:25
LAGI a coż to jest

Chyba kolega za dużo się nagrał w Counter Strike :P :P :P :P

http://i30.tinypic.com/1zok9km.gif

zbinky
17-04-2008, 15:39
counter strike dobra rzecz:)

(L)Fan Z OK 3-Miasta(L)
17-04-2008, 16:12
LAGI a coż to jest
sorki Legia :) pomyliłem klawisze.:):sextet:

(L)Fan Z OK 3-Miasta(L)
17-04-2008, 16:16
a co do CS to nie gram duzo wole stara:P:yeah:

Starachowice(L)
18-04-2008, 15:47
Witam , na pomorzu jest 7 tysieczne miasteczko Czarne , FC Wielimia Szczecinek , Ktore jest FC Legii, jestesmy 100 % za Legia, niestety , nasza liga opanowana jest przez Lechie, Lechia II Gdansk, Gryf Slupsk, itd......do tego dochodzi Baltyk Gdynia Arka II lecz to nas nie skruszy :):):) jest kilku Lechitow ktorych staramy sie neutralizowac poza tym tylko (L) pozdro..:):):):):)

RG
21-04-2008, 20:51
100 lat z okazji 6 lecia SQUADRONU!!!

Dzięki chłopaki za świetną impreze.

Squadron & Powiśle

MarcinGS
25-04-2008, 22:16
100 lat z okazji 6 lecia SQUADRONU!!!

Dzięki chłopaki za świetną impreze.

Squadron & Powiśle

dzieki wielkie Bracie !!

Walter... co ?? Squadron mo 6 lot
torcik na nasze 6 urodziny od Naszych Braci z Powiśla !
http://i26.tinypic.com/245x4d5.jpg

Slazak
25-04-2008, 22:22
W niemcach znaja tylko Legię.

Porter
02-05-2008, 10:54
Niemce to są pod Lublinem.

Bednara
04-05-2008, 22:57
siema mam pytanko, czy w Krakowie/ Niepołomicach są może jacyś kibice naszej Legiuni?? Mieszkam w Sandomierzu ale często bywam w Krakowie (no może niedokładnie, blisko Niepołomic) i poprostu nie mam tam żadnych kontaktów, a chętnie bym na jakieś piwko wyskoczył czy coś :D

canis
05-05-2008, 21:01
siema mam pytanko, czy w Krakowie/ Niepołomicach są może jacyś kibice naszej Legiuni?? Mieszkam w Sandomierzu ale często bywam w Krakowie (no może niedokładnie, blisko Niepołomic) i poprostu nie mam tam żadnych kontaktów, a chętnie bym na jakieś piwko wyskoczył czy coś :D

http://www.malopolska1916.fora.pl/

BAU
07-05-2008, 09:52
W Augustowie jest całkiem sporo osob kibicujacych Legii, w sumie to wiekszosc osob jakie znam kibicuje (L), jesli chodzi o mecze to pojawia sie w miare mozliwosci kilku Augustowiakow, ale nie ma jakiejs bardzo zorganizowanej grupy, mocne fc blisko nas bylo jeszcze bodajze w Elku, ale nie mamy z nimi jakiegos kontaktu, kiedys dzialali, ale po smierci tamtejszego starszego kibica (nie pamietam jego Nazwiska) chyba sie wszystko rozsypalo.

BAU
07-05-2008, 09:53
Paka z Grodu Kraka;)

simone
21-06-2008, 07:37
Takie pytanko mi się nasunęło a propos FC, chodzi o moją miejscowość- Olkusz. A mianowicie- czy był lub jest jakiś fanclub z moich okolic i czy istniała bądź istnieje jakaś fana Olkusza spotykana na Łazienkowskiej? Jest sporo Zagłębia u nas, stąd moje domysły.

Aha, wbrew temu co pod podpisem nie jestem Legionistą, tak więc prosił bym modów (o ile to możliwe) o rewizję tego co pod podpisem :P

ABG

Raffi
21-06-2008, 07:56
O fladze nigdy nie słyszałem, a fani... a gdzie ich nie ma?... Ale nie spotkałem takich

PS Posłużyłeś jako królik doświadczalny przy nadawaniu rang :P

Wloclawianin
24-06-2008, 10:36
Pochodzę z Włocławka, miasta słynącego z keczupów, drużyny koszykarskiej Anwilu, a w świecie kibicowskim chyba z dosyć pokaźnego FC ŁKS Łódź. Właśnie z tego powodu, ciężko się ujawnić i zaistnieć w naszym mieście. A kibiców Legii jest naprawdę sporo. Wielu jeździ na spotkania na własną rękę, jest wielu, którzy chcieliby jeździć ale nie mają z kim i jak. Jednak naprawdę, gdybyśmy się złączyli - byłaby nas całkiem pokaźna grupa. Jednak o to nieco ciężko..

Kędzior
25-06-2008, 11:57
No to zamiast pisać na forum zacznijcie działac i się zbierac pomalutku, powolutku, ale za to aż do skutku;) Skoro w Krakowie się udało to tym bardziej we Włocławku, trzeba tylko chcieć

Kowal1985
29-06-2008, 11:27
Wyszły właśnie bluzy "Kwidzyńskich Legionistów" 24 szt robione u Michała w Łodzi

http://i28.tinypic.com/b3se95.jpg

http://i31.tinypic.com/30m7io1.jpg

http://i27.tinypic.com/jifel5.jpg

EF
29-06-2008, 12:13
Dlaczego herb miasta jest na rękawie ?

Andrzej
29-06-2008, 12:38
Po to, aby w razie hooligańskich akcji, ofiara mogła z bliska widzieć od kolesia z jakiego miasta dostaje wpierdziel :lol2:

:oczko:

pusty
29-06-2008, 12:52
Proste, ale całkiem ładne.

Kowal1985
29-06-2008, 19:06
Herb jest na rekawie tak jak napisal kolega wyzej hehe
Co do projektu to chodzilo o to zeby byly przejrzyste, proste i widoczne.

Legia_Pany
03-07-2008, 21:58
Wyszogród-60/40 Legia i Petra,na mecze Petry jezdzi sporo kibiców z Wyszogrodu,lecz lekka przewage ma LEGIUNIA!!

Sierpc-Tu jestem pewien ze 100% działalnosci ma Petra...!!

Drobin-Dużo mam wspólnego z tym miasteczkem,mam tu babcie i jestem u niej conajmniej 1 na 2 tygodnie,no i niestety musze stwierdzic ze tu Legia juz praktycznie nie istnieje a to za sprawa Petry która tu dosyc mocno działa!!

Kutno-Na Płockim stadionie pojawiaja sie twarze i z tego miasta

Włocławek-tutaj najbardziej widoczny ŁKS,widoczne napisy Petry oraz anty Widzewskie,Legii brak(bardzo nad tym ubolewam):(

Gotynin-Tu jest silny FC Petry ale takze Widzewa,z Legii pojawiaja sie jednostki...Tu tez wyzszosc musimy przyznac Petrze.

przemek1926
13-07-2008, 19:37
W Starachowicach jest Legia i Widzew.Jeżeli chodzi o kumate osoby,to liczby są porównywalne.Z tą różnicą,że widzewiacy chodzą na mecze miejscowego Staru Starachowice,gdzie też kręcą młynek.Większość małolatów tym samym przywiązuję się do barw RTS-u,ale tak jak pisze,to dzieciaki.Legioniści utożsamiają się tylko i wyłącznie z Legią,nie chodzą na mecze Staru,choć paru wariatów tam coś kręci.
Na ten moment,sporo osób wyjechało za chlebem,inni pozakładali rodziny,kilku fajnych chłopaków ogląda świat za krat(CHWDP),więc ekipa się trcohe posypała.Największą bandą FC Starachowice był na KSZO-Legia,w 35 osób,oraz na Korona Kielce-Legia.Do Warszawy często smigały busy,choć teraz wypady są głównie furami.Praktycznie na każdym wyjeździe spotkać można osoby z FCS,głownie po wspomnianych szalach:Wierni kibice z miasta Starachowice.
I tak dla przykładu na bardzo odległym dla wszystkich legionistów wyjeździe w Wiedniu pojawiło się 6 osób z FCS(pzdr.Parysów 8) ).
Jesli chodzi o kumatosc Legionistow ze St-ce to bym nie przesadzal.Ostatnimi czasy mial miejsce nieprzyjemny incydent.Starachowiccy Legionisci zostali zaatakowani przez Widzewiakow i zostali obici.Na skarge Ci wielcy kumaci Legionisci polecieli sie poskarzyc na pOLICJE skutkiem tego sa sprawy sadowe dla Widzewiakow.postaram sie wkleic zdjecie to ten po prawejjhttp://www.legialive.pl/galeria/469#08wisla5_f214.jpg,8 i jego brat ale jego zdjecia nie mam to tyle w tym temacie .Jesli chodzi o fc Legi w tym miescie to jest moze tylko pare osob .Dominuje WIDZEW .pozdrawiam z Czerwono-Bialo-Bzerwonych Starachowic

karakan
13-07-2008, 19:50
Faktycznie bracia T. ze Starachowic strzelali z ucha.

Incydent chujowy , a jeszcze mniej ich postawa po tym fakcie.

Sprzedali chłopaków(co ciekawe na początku podali na psiarni też typa , który jest za Legią) i za to **** im do dupy.

Ogólnie nie istnieje w tej chwili coś takiego jak FC Starachowice z pod znaku (L)

Owszem na mecze do Warszawy i na niektóre wyjazdy wybiera sie ktoś z TST , ale nie jest to jakaś w miarę zorganizowana grupa.

Na mieście aktywny i widoczny jest w sumie tylko Widzew.

Co do ludzi ze Starachowic , którzy są za Legią.

Prócz tego niechlubnego wyjątku braci konfidentów - ok.
Nie ma co wiązać reszty z tymi bitymi parówami.

Foxx
15-07-2008, 20:36
Czy jakiś moderator tu zrobi porządek? :cool:

PS Zgoda z Karakanem.

karakan
15-07-2008, 20:56
:cinkciarz::cinkciarz:

Znam bardzo dobrze penerze jeden.

I to zarówno od ludzi z FC Legii jak i FC Widzewa.

Sprawa jest wyjaśniona.Dali chłopaków na psy i koniec tematu.

rey
15-07-2008, 21:12
Że Ci się chce karakan...

karakan
15-07-2008, 21:46
To nie to , że mi się chce.

O sprawie wiem od dawna.Gdybym nie miał DOKŁADNEJ wiedzy, to bym sie nie odzywał.

Generalnie sprawa jest prosta jak jebanie i mam nadzieje , że "gaduły" więcej sie na Ł3 i wyjazdach nie pokażą.

Niebawem mecz w Ostrowcu..Sie zobaczy

Z mojej strony EOT.Jak coś to priv

Naguto
15-07-2008, 21:54
rozjebali się to trzy im w cztery, ja z takim na sektorze nie chce stać.

FCB
17-07-2008, 13:51
Takie pytanko mi się nasunęło a propos FC, chodzi o moją miejscowość- Olkusz. A mianowicie- czy był lub jest jakiś fanclub z moich okolic i czy istniała bądź istnieje jakaś fana Olkusza spotykana na Łazienkowskiej? Jest sporo Zagłębia u nas, stąd moje domysły.

Aha, wbrew temu co pod podpisem nie jestem Legionistą, tak więc prosił bym modów (o ile to możliwe) o rewizję tego co pod podpisem :P

ABG

jest kilku jeżdżących chłopaków z Olkusza..(...)...ksywami nie będę sypał aby lipy nikomu nie zrobić no i raczej luźna jazda-nic zorganizowanego.

MTP
17-07-2008, 16:03
No reczywiście im lipy nie robisz pisząc gdzie mieszkają.A w tak wielkim mieście jak Olkusz chyba nie trudno rozkmnić.

Bednara
27-07-2008, 08:50
Siemka, a ja mam pytanko co do tego czy są jacyś Legioniści w Krakowie z którymi mógłbym się zabierać na mecze do Wa-wy czy coś. Przeprowadzam się z Sandomierza do Krakowa właśnie no i chcialbym wiedziec na czym stoję m.in. Jeśli jest tu ktoś taki niech napisze na priv. pozdrawiam

Pietia
27-07-2008, 09:23
masz odpowiedz na swoje pytanie przeczytaj od początku.

Bednara
27-07-2008, 15:59
no dziekowa. slyszalem o nich i w ogole ale potrzebne mi byly namiary dzieki wielkie ;)

Kapitanos
28-07-2008, 21:56
Napiszę coś o swojej miejscowości. Ciechanowiec, to małe miasteczko/większa wieś ... może ktoś kojarzy bo sporo Warszawiaków przyjeżdża tu na wakacje, obozy piłkarskie ( wiem, że w ostatnich latach były drużyny juniorskie UKS Bródno, Kamionek - nie jestem pewny nazwy, Dolcan Ząbki ) itp. , położona w województwie podlaskim, ale praktycznie na granicy województw podlaskiego i mazowieckiego. Na Legię jeżdżą raczej pojedyncze osoby, nie ma zorganizowanej grupy, ale ostatnio pojawia się coraz więcej osób deklarujących się jako kibice Legii, ale ciężko powiedzieć mi jak mocno identyfikują się oni z klubem i czy chcą wnieść swój wkład w kibicowanie. Wydaje mi się, że dużo lepiej zorganizowani i liczniejsi są u mnie fani Jagiellonii, jeżdżą regularnie na mecze, paradują w koszulkach, " ozdabiają " miasto w różne malunki chwalące ich klub. Wielu z nich to młode chłopaki ( np Gimnazjum ). Ostatnio zaczęli prowadzić też doping na meczach naszego miejscowego Cokisu.

Są sygnały, że wszystko zmierza ku lepszemu, i odnajduję kolejne osoby które deklarują, że dosyć regularnie chodzą na Legię. Mam nadzieje, że coś ciekawego z tego wyniknie w najbliższym czasie.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania, czy coś do dodania po przeczytania mojego posta, to proszę :)

BAU
29-07-2008, 15:23
Napiszę coś o swojej miejscowości. Ciechanowiec, to małe miasteczko/większa wieś ... może ktoś kojarzy bo sporo Warszawiaków przyjeżdża tu na wakacje, obozy piłkarskie ( wiem, że w ostatnich latach były drużyny juniorskie UKS Bródno, Kamionek - nie jestem pewny nazwy, Dolcan Ząbki ) itp. , położona w województwie podlaskim, ale praktycznie na granicy województw podlaskiego i mazowieckiego. Na Legię jeżdżą raczej pojedyncze osoby, nie ma zorganizowanej grupy, ale ostatnio pojawia się coraz więcej osób deklarujących się jako kibice Legii, ale ciężko powiedzieć mi jak mocno identyfikują się oni z klubem i czy chcą wnieść swój wkład w kibicowanie. Wydaje mi się, że dużo lepiej zorganizowani i liczniejsi są u mnie fani Jagiellonii, jeżdżą regularnie na mecze, paradują w koszulkach, " ozdabiają " miasto w różne malunki chwalące ich klub. Wielu z nich to młode chłopaki ( np Gimnazjum ). Ostatnio zaczęli prowadzić też doping na meczach naszego miejscowego Cokisu.

Są sygnały, że wszystko zmierza ku lepszemu, i odnajduję kolejne osoby które deklarują, że dosyć regularnie chodzą na Legię. Mam nadzieje, że coś ciekawego z tego wyniknie w najbliższym czasie.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania, czy coś do dodania po przeczytania mojego posta, to proszę :)

To Jaga i w Ciechanowcu jest..?
Ajj ta podlaska moda na czerwono-zolte paski...

szczepan
29-07-2008, 18:39
Włocławek-tutaj najbardziej widoczny ŁKS,widoczne napisy Petry oraz anty Widzewskie,Legii brak(bardzo nad tym ubolewam):(

Najbardziej widoczny?
Tam nie ma nikogo poza Włocłavią czyli FC ŁKS'u. Przez pewien czas inni kibice (w sensie zorganizowani i udzielający się) to teoretycznie Kujawiak, ale jak to mówią "szybko przyszło, szybko poszło". Wiadomo, zapewne są pojedyncze osoby z innych klubów (w tym z Legii), ale to o niczym nie świadczy.
Włocławek od długiego czasu (nie mam na tyle wiedzy, żeby pisać "od zawsze") to praktycznie tylko ŁKS - w latach świetności potrafili jako FC stawiać się po 100 osób na meczach w Łodzi.
A co do obecności Petry to raczej tylko na murach i nie była to akcja jakiegoś FC, tylko osób z Płocka które mazały całą trasę z Płocka do Włocławka i w innych kierunkach.
A elokwencja tych napisów powala - np.: napis na jakiejś kompletnej wsi:
"***** wieśniaków z ŁKS i ogólnie".

Michał_Magnuszew(L)
30-07-2008, 13:06
Jak się ma sytuacja w Stalowej Woli, czy jest ktoś kto jeździ na mecze?? Prawdopodobnie przez najbliższe 3 lata będę tam studiował chyba, że dostane się z listy rezerwowej do ukochanej sto(L)icy. Składając dokumenty oczywiście przyozdobiłem KUL w Stalowej Woli w odpowiednie barwy:-)

Kapitanos
30-07-2008, 16:46
To Jaga i w Ciechanowcu jest..?
Ajj ta podlaska moda na czerwono-zolte paski...

Jest, jest... nawet powiedziałbym, że w przeważającej większości. Z tego co obserwuję z boku są całkiem nieźle zorganizowani.
Faktycznie, to coś w rodzaju mody, wszyscy młodzi interesujący się tematem kibicują Jagiellonii. Aktywni Legioniści zostali jedynie starsi, tacy którzy kibicują Legii już od wielu lat.

Fizi
30-07-2008, 16:53
np.: napis na jakiejś kompletnej wsi:
"***** wieśniaków z ŁKS i ogólnie".

to dokładny cytat ? czy bez tego i ogólnie ? :lol:

Raffi
31-07-2008, 10:37
Z,z :D To jest już słynny napis :)))

szczepan
01-08-2008, 00:23
to dokładny cytat ? czy bez tego i ogólnie ? :lol:

dokładnie taki...

a zamiast gwiazdek jest słowo na "je...." mające konotacje z czynnością seksualną :P

mylffon20
02-08-2008, 18:25
Łomża to tak że dużo fanów Legi, dużo logosów drużyny na murach, blokach z lat 90 jest w Łomży. Nienawidzimy się z Jagiellonia (derby Podlaskia LKS Łomża - Jagiellonia Białystok) dlatego można też powiedzieć że w Łomży jest wielu kibiców Legii.

Kapitanos
03-08-2008, 13:07
Racja. Wy chyba trzymacie z Szepietowem?

BAU
03-08-2008, 17:57
Lomza trzyma z Szepietowem, juz chyba z 8 lat..? Nie jestem pewien ile dokladnie

mylffon20
04-08-2008, 16:38
Tak teraz to nasza jedyna zgoda ze Spartą Szepietowo

Hans83
10-08-2008, 14:33
www.BialskiBastionLegii.fora.pl

karakan
02-09-2008, 11:49
Kibice ze Spychowa lub okolic proszeni na priv.
Tak samo z okolic Wilgi pod Warszawą.

pzdr

krajes
02-09-2008, 14:37
ZAMBRÓW to miasto legijne, jest kilku widzewiakow ktorych mozna policzyc na palcach jednej reki, koles pisze bzdury ze w bialy dzien ktos chodzi w szaliku Jagi, chyba znudzilo mu sie zycie, tylko raz widzialem goscia ktory ma zolte papiery szedl w koszulce jagi, ale jemu mozna to wybaczyc wszak wacha klej, z reszta tego samego dnia za kilka minut byl na meczu Olimpii Zambrow juz w zwyklych ciuchach bo czul sie pewnie zagrozony.

Pozdrowienia dla legijnej Cresovii Siemiatycze, Siemiatycze i Zambrow to LEGIA, a wyjatki tylko potwierdzaja regule.

Jaga nigdy nie byla w Zambrowie mile widziana, ZAMBROW LEGIA 100%

do zobaczenia dzis na derbach

holekNR
29-11-2008, 15:54
Małe podsumowanie tej rundy w naszym wykonaniu.

Na Ł3 obecni jesteśmy rzadko ze względu na protest. Najwięcej w Warszawie było nas
na meczu..hokejowej Legii.
Wyjazdy-ŁKS(7 osób), Ruch (5 osób), Lechia (10 osób).

żyła
30-11-2008, 11:28
ktoś wie jak wygląda sytuacja w Gostyninie?

sebb
30-11-2008, 11:55
Z tego, co słyszałem to większość Widzewa, jest też Wisła Płock i jednostki za Legią.

Hawaj
30-11-2008, 12:01
PODOBNO :
Wisła Płock - w przewadze, szale, chyba flagi, ale jacyś tacy średni. podobno w ostatnim czasie coraz mniej ich na meczach w Płocku, na wyjazdy jeżdżą 2-3 osoby
Widzew - z flagą, starsi, niezbyt liczni, ale konkretniejsi
my - jest flaga, ale co do jej posiadaczy krążą różne plotki, do tego kilkanaście (? może więcej?) osób od czasu do czasu jeżdżących na Legię. totalnie niezorganizowani.

info od chłopaka z pobliskiego fc, uzyskane jakiś czas temu, jak coś pokręciłem to proszę poprawić

Piotruś
30-11-2008, 13:59
PODOBNO :
Wisła Płock - w przewadze, szale, chyba flagi, ale jacyś tacy średni. podobno w ostatnim czasie coraz mniej ich na meczach w Płocku, na wyjazdy jeżdżą 2-3 osoby
Widzew - z flagą, starsi, niezbyt liczni, ale konkretniejsi
my - jest flaga, ale co do jej posiadaczy krążą różne plotki, do tego kilkanaście (? może więcej?) osób od czasu do czasu jeżdżących na Legię. totalnie niezorganizowani.

info od chłopaka z pobliskiego fc, uzyskane jakiś czas temu, jak coś pokręciłem to proszę poprawić

No właśnie co do posiadaczy flagi Gostynin,a raczej wątpliwości związanych z nimi,to Raffi chyba kiedyś pisał w tym,lub innym wątku.Jakby ktoś wiedział więcej na ten temat niż 'podobno' to byłoby fajnie to tutaj przeczytać. :)

piotrek pisz
30-11-2008, 20:27
Chłopaki jeśli jest jakaś osoba która kibicuje Legii i mieszka na Mazurach niech napisze do mnie na PRIV. pzdr

fiszul
01-12-2008, 20:10
czy są kibice z okolic Ryk, Dęblina, Żelechowa bądź Garwolina? :l:

mlks
03-12-2008, 12:41
Motor Lubawa. MLKS :respekt:

http://img154.imageshack.us/img154/4548/mot0rko1.jpg

Po 1 Motorek
Po 2 Olimpia
Po 3 :l:EGIA w-wa

Pozdro :respekt:

Gostynin
03-12-2008, 14:28
co do Gostynina to Nafciarze ostatnio bardzo słabo jeżdżą na wyjazdy praktycznie wogóle, co do Widzewa to rosną w siłę, ostatnio dużo młodych. co do Legii to jest ich max 10, niezorganizowani,co do ich flagi to jest własnością stróża prawa z Gostynina.

Raffi
03-12-2008, 17:42
Ktokolwiek był w jej posiadaniu, to już od dość dawna nie jest....

FCB
04-12-2008, 12:31
podsumowanko rundy w wykonaniu chłopaków z Brzeszcz

Wodzisław 12 sztuk
Zabrze 8 osób
Craxa - wiadomo
Lech - 0 ..bilety nie do ogarnięcia
Płock PP - 2
ŁKS - 4
Bytom - 2 incognito
Bełchatów - 7 sztuk
Chorzów - 7 sztuk
Gdańsk - 2 osoby

do tego kilka meczy Zagłębia
i 1 sztuka w Bratysławie na Juve

mogło być gorzej..mogło być lepiej

mort
04-12-2008, 16:00
a mnie ciekawi czy oprócz Was i Wisły ktoś jeszcze tam jest?

FCB
04-12-2008, 18:22
a mnie ciekawi czy oprócz Was i Wisły ktoś jeszcze tam jest?

Górnik Brzeszcze :D

a tak poważnie to aktywnie raczej już nikt..pojedyncze sztuki o których nie warto wspominać.pozdrawiam

Kamyczek
04-12-2008, 20:48
Witam. Ciekawi mnie jak wygląda sytuacja na Opolszczyźnie związana z kibicowaniem Legii....

Krakus_z_musu
08-12-2008, 21:18
A czy są na forum kibice Legii z Krakowa? Jak do tej pory spotkałem aż dwóch - obydwaj podobnie jak i ja, trafili do grodu Kraka przez pracę. Rodowitych krakusów kibicujących Legii jak na razie nie spotkałem.

Kiero (L)
08-12-2008, 21:50
Jesli chodzi o kibicow Legii z Opolszczyzny to nic specjalnego jestem z Kedzierzyna-kozla i powiem szczerze opolszczyzna jest taki regionem gdzie ciezko wbrew pozorom byc aktywnym kibicem Legii znam to na wlasnym przykladzie jezdze na Legie dosc czesto ale nie moge sie z tym u siebie zbytnio afiszowac w calej opolszczynie sa pojedyncze grupy lecz sila Chemika,Odry czy fc Gornika daje popalic nam.... lecz sa naprawde osoby ktore nie widza swiata poza Legia ..ot tak po krotce o Opo(L)szczyznie...

KamilCzacha
11-12-2008, 09:23

z Dęblina powinno być kilku kibiców , ale to Dęblin , Ryki i tamte okolice z tego co wiem to głownie tereny Radomiaka :kurde: wiem , że kibice Legii są w Magnuszewie i Kozienicach.

karakan
11-12-2008, 09:33
DUCH!!! :strach:

Ardiano
11-12-2008, 09:39
modlitwy niektórych użytkowników forum zostały wysłuchane!!

sebb
11-12-2008, 10:45

Mi sie obiło, że w jakiejś mieścinie na trasie Warszawa - Lublin kibicuje sie KSP. I nie wiem czy to właśnie nie Ryki

Raffi
11-12-2008, 10:55
Mi sie obiło, że w jakiejś mieścinie na trasie Warszawa - Lublin kibicuje sie KSP. I nie wiem czy to właśnie nie Ryki
nie no panowie, nie siejcie już domysłów, bo nie Ryki tylko Kurów pod Lublinem, i bardziej Arce niż KSP (choć też), a ogólnie to fanów Radomiaka po tej stronie Wisły to ze swiecą szukać (poza paroma jednostkami w Łaskarzewie kieedyś, to o żadnych nie słyszałem), prędzej już Motor za Rykami w stronę Lublina (nie wzdluż Wisły, gdzie raczej Legia)

siekan
11-12-2008, 11:00
Z tego co słyszałem od rodziny, to w Garwolinie i okolicach kibicuje się Legii. Zdążają się, też, pojedyncze jednostki opowiadające się za innymi klubami.

Rafał
11-12-2008, 11:14
nie no panowie, nie siejcie już domysłów, bo nie Ryki tylko Kurów pod Lublinem, i bardziej Arce niż KSP (choć też), a ogólnie to fanów Radomiaka po tej stronie Wisły to ze swiecą szukać (poza paroma jednostkami w Łaskarzewie kieedyś, to o żadnych nie słyszałem), prędzej już Motor za Rykami w stronę Lublina (nie wzdluż Wisły, gdzie raczej Legia)

tak-Kurów,obecnie FC Arki Gdynia, wcześniej byli FC Polonii,jednak po meczu Górnik Ł-Polonia W. na jednej ze stacji Motor wybił im z głowy kibicowanie czarnuchom. Po pewnym czasie zmienili orientację i trochę skład i jeżdżą na Arkę (wbrew pozorom są dość aktywni, nieraz widywana była ich flaga na meczach Arki oraz zgód). Motor ma FC np. w Poniatowej, Niemcach.Faktycznie po tej stronie Wsiły mało kto jest za Radomiakiem.

Porter
11-12-2008, 12:36

Zgadzam sie z przedmówcą. Radomiaka uświadczyć w tych rejonach mi się osobiście jeszcze nie udało. A co do sławnego Kurowa to oni już chyba sami nie wiedzą za kim teraz są , bo orientacje zmieniali więcej niż 2 razy ;)

sebb
11-12-2008, 13:20
tak-Kurów,obecnie FC Arki Gdynia, wcześniej byli FC Polonii,jednak po meczu Górnik Ł-Polonia W. na jednej ze stacji Motor wybił im z głowy kibicowanie czarnuchom. Po pewnym czasie zmienili orientację i trochę skład i jeżdżą na Arkę (wbrew pozorom są dość aktywni, nieraz widywana była ich flaga na meczach Arki oraz zgód). Motor ma FC np. w Poniatowej, Niemcach.Faktycznie po tej stronie Wsiły mało kto jest za Radomiakiem.

a ten Kurów to chyba nie tworzy fc jako jednostka, tylko należy do fc lubelskie? Co do mojego wcześniejszego postu, to pisałem, że nie jestem pewien

Rafał
11-12-2008, 13:27
www.arkowcy.pl:

Początki Fan Clubu Lubelskie sięgają sezonu 2004/2005, kiedy to pojedyncze jednostki zaczęły kibicować Arce. Przełom następuje jednak w następnym sezonie, kiedy dochodzi do zacieśnienia kontaktów między Arkowcami z woj. lubelskiego. Pojawiamy się m.in. w 4 osoby na meczu w Łęcznej pomiędzy miejscowym Górnikiem, a Arka, w takiej samej liczbie odwiedzamy Gdynie przy okazji meczu barażowego z Jagiellonią. Wspieramy w tym czasie, jak i później z resztą nasze zgody grające na Lubelszczyźnie tj. Cracovię oraz Lecha. Odwiedzamy także nasze zgody na ich terenie jak KSZO Ostrowiec czy Lecha Poznań. Nasze największe zaliczone mecze Arki to Górnik Łęczna- Arka w 2006 r w 7 osób oraz w maju 2008 r w Lublinie na Motorze, gdzie melduje się nas 11 z flagą AGFCL na płocie. W tym roku wystawiliśmy własny skład na zimowym turnieju kibiców KSZO Ostrowiec - 8 osób reprezentujące Fan Club Lubelskie. Odwiedzaliśmy w skromnych liczbach także inne stadiony w tym, z flagą FC Kurów, mecze: Lech- Arka oraz Korona- Arka. Byliśmy także na stadionach w: Radomiu, Krakowie (Cracovia, Wisła), Katowicach, Warszawie (Legia, Polonia) itd. Posiadamy dwie flagi : FC Kurów, AGFCL, a także fan clubowe szaliki. Wydaliśmy 3 edycje vlepek. Podsumowując te krótkie „story” bycie FC w naszym przypadku nie jest sprawą łatwą - mając ponad 500km do Gdyni, a także inne „atrakcje” mamy nadzieje, że fani Arki z Lubelszczyzny będą trwać w swojej miłości do „Żółto-Niebieskich” przez długie, długie lata. Pozdrawienia dla wszystkich kibiców Arki z Gdyni oraz Fan Clubów !

KamilCzacha
11-12-2008, 14:22
Mają na Lubelskim FC Arki , ale są też mądrzy ludzie z tamtych stron którzy kibicują Legii - East Front '03 :ucieszony: a swoją drogą to lepsi agenci z tego Kurowa zmieniają se wiarę :) Za Rok przerzucą się z Arki na Lechie :ucieszony:

legiaaa
11-12-2008, 16:43
z Dęblina powinno być kilku kibiców , ale to Dęblin , Ryki i tamte okolice z tego co wiem to głownie tereny Radomiaka :kurde: wiem , że kibice Legii są w Magnuszewie i Kozienicach.

Mylisz się, w Dęblinie nie ma Radomiaka, duża przewaga Legii i jakieś jednostki np. z Widzewa czy Lecha. W Dęblinie znajduje się dużo żołnierzy, więc można trafić na kibiców z całej Polski. Co do Ryk, to trudno mi powiedzieć. Spotkałem się z Legionistami, ale i Motorowcami z Ryk. W Kozienicach starsi są za Widzewem, a młodsze pokolenie opowiada się za Legią.

DobryChłopak
11-12-2008, 17:00
Za małolata w Rykach spędziłem sporo czasu. i powiem, że to jest miasto kompletnie nie kibicowskie. Może na przełomie ostatnich 4/5 lat się dużo zmieniło.
Ale tam nie ma jakiegoś specjalnego ciśnienia na kibicowanie.
Pamiętam kiedyś przed spotkaniem Legia-Wisła dobrych parę lat temu , na boisku podwórkowym jakiś koleś straszył mnie... scyzorykiem. Bo mieliśmy inne zdanie co do wyniku meczu. ;)
Motorowca nie spotkałem nigdy.

KamilCzacha
11-12-2008, 19:23
Mylisz się, w Dęblinie nie ma Radomiaka, duża przewaga Legii i jakieś jednostki np. z Widzewa czy Lecha. W Dęblinie znajduje się dużo żołnierzy, więc można trafić na kibiców z całej Polski. Co do Ryk, to trudno mi powiedzieć. Spotkałem się z Legionistami, ale i Motorowcami z Ryk. W Kozienicach starsi są za Widzewem, a młodsze pokolenie opowiada się za Legią.

Znaczy wiesz w Dęblinie nie ma Radomiaka ale mi chodzi o tamte tereny np. Pionki , Zwoleń ,itd. , a co do Kozienic to mylisz się trochę , ponieważ i stare pokolenie kibicuje Legii. Ogólnie w Kozienicach widać tylko barwy Legii :rotfl2: pomimo to , że ich przyjaciele fanatycznie kibicują Widzewowi.

legiaaa
12-12-2008, 13:15
Znaczy wiesz w Dęblinie nie ma Radomiaka ale mi chodzi o tamte tereny np. Pionki , Zwoleń ,itd. , a co do Kozienic to mylisz się trochę , ponieważ i stare pokolenie kibicuje Legii. Ogólnie w Kozienicach widać tylko barwy Legii :rotfl2: pomimo to , że ich przyjaciele fanatycznie kibicują Widzewowi.

Ale jakby nie patrzeć Dęblin leży paredziesiąt km od Zwolenia czy Pionek. W Pionkach jest prężnie działający FC Radomiaka, kibicują również miejscowemu Prochowi. Co do Zwolenia, mam tam babcię i często jestem w tych okolicach. Nie ma tam zbyt dużego życia kibicowskiego. Od coś tam działają kibice Zwolenianki, a czy jeżdzą na Radomiak to niewiem. W Kozienicach jednak starszyzna jest za Widzewem, nie mówie, że wszyscy, ale z racji zgody z Widzewskim FC, część starszego pokolenia jest za Widzewem.

KamilCzacha
12-12-2008, 17:19
eee za Widzewem osobiście znam tylko 2 jak ktoś już wcześniej powiedział max 20 % , ale mają , a bynajmniej mieli FC a FC Legii z tego co wiem to brak :[ znaczy jeżdżą niby ludzie pojedynczo lub w małych grupach , ale to nie FC :cenzura: mam nadzieję , że na lato się to zmieni ,bo puki co to dupa ludziom mówi , żeby zostać w domu. Nawet FC w Magnuszewie jest z czego się bardzo cieszę :] Może wtedy już nie będzie tych problemów na Legii.

yossarian1916
12-12-2008, 17:20
eee za Widzewem osobiście znam tylko 2 jak ktoś już wcześniej powiedział max 20 % , ale mają , a bynajmniej mieli FC a FC Legii z tego co wiem to brak :[ znaczy jeżdżą niby ludzie pojedyńczo lub w małych grupach , ale to nie FC :cenzura: mam nadzieje , że niedługo się to zmieni , bo puki co to dupa ludzią mówi , żeby zostać w domu.

LudziOM...

KamilCzacha
12-12-2008, 17:23
poprawione.

Piotruś
12-12-2008, 18:03
LudziOM...

Jak już poprawiasz to poprawiaj dokładnie.
Póki,pojedynczo,nadzieję,cieszę.

Ja bym go olał,miał nie pisać.Nie ma sensu tego czytać,nie wspominając o komentowaniu.

yossarian1916
12-12-2008, 18:12
"Ę" to już nie moja specjalizacja:efoch:...
A "puki" nie zauważyłem.

Człowiek chce dobrze, nawet go nie pochwalą...

Sosen
12-12-2008, 20:39
xCo do Zwolenia: Cos tam dzieje sie/działo na Zwoleniance, troche ludzi za Legia tam tez jest moze nie duzo ale 1 osoba troche sie udzielala swego czasu w miare mozliwosci aktywnie, od 2 lat z niemam kontaktu z ta osoba z(chyba cały czas w Anglii), Troche na wyjazdy pojezdzili byli min w Łecznej, Zamość w PP ale bez konkretów. Na Radomiaka raczej nie jezdza, zreszta z tamtych terenów mozna było usłyszec swego czasu o Powiślance Lipsko, duzo działali, w obecnej chwili zawiesili działalnosc. Kilka osob z Lipska swego czasu poczatek lat 90-tych smigało na Legie. Juz dawno nie jezdza na mecze, znam 2 osoby z Lipska ktore w miare regularnie uczeszczają/ły na Ł3 w przeciagu ostatnich 5 lat. Deblin pro-legijny, troche przygód z Wisła Puławy, zreszta Wisła lubi odwiedzac sasiadów:) Pozdrawiam przy okazji starych znajomych z Puław jak czytają :)

Raffi
12-12-2008, 21:13
A Głowaczów?
Bo o jakichś tam legionistach słyszałrm, ale w sumie niewiele konkretów

sebb
12-12-2008, 21:32
może ktoś napisać o Białobrzegach?

Saska(L)Kępa
12-12-2008, 22:17
Dobrych kilka miesięcy temu, będąc tam przy okazji meczu Drukarza, nie uświadczyliśmy tam żadnych napisów albo chociażby vlepek jakichkolwiek klubów. Jakaś drobna napinka miejscowych w naszą stronę, ale to bardziej efekt alkoholu,zimna i tego że drużyna przegrała;]

wujek_A
12-12-2008, 22:55
xCo do Zwolenia: Cos tam dzieje sie/działo na Zwoleniance, troche ludzi za Legia tam tez jest moze nie duzo ale 1 osoba troche sie udzielala swego czasu w miare mozliwosci aktywnie, od 2 lat z niemam kontaktu z ta osoba z(chyba cały czas w Anglii), Troche na wyjazdy pojezdzili byli min w Łecznej, Zamość w PP ale bez konkretów. Na Radomiaka raczej nie jezdza,

Gdzieś czytałem jakoś ostatnio, że właśnie na jakimś meczu Zwolenianki był chyba gościnnie w parę osób Radomiak ale co to miało oznaczać dokładnie nie wiem.

Podróżnik
12-12-2008, 23:05
nie no panowie, nie siejcie już domysłów, bo nie Ryki tylko Kurów pod Lublinem, i bardziej Arce niż KSP (choć też), a ogólnie to fanów Radomiaka po tej stronie Wisły to ze swiecą szukać (poza paroma jednostkami w Łaskarzewie kieedyś, to o żadnych nie słyszałem)
Jesli nawet ktos w Łaskarzewie kibicuje Radomiakowi to ze wzgledu na jedenego piłkarza który pochodzi z Łaskarzewa i grał jakis czas w tym klubie(zapewnił im awans do drugiej ligii) ale ja osobiscie o takich nie słyszałem pozatym nie istnieje tu zaden zorganizowany ruch kibicowski jeszcze w tamtym roku widziałem jakis małolatów którzy byli na kilku meczach Legii a przez ponad dwadziescia lat od kiedy ja kibicuje Legii to mogę na liczyc kilka osób które były kilka razy ze mna na meczu przy Łazienkowskiej ale tak jak szybko zaczeli tak też i kończyli na wyjazdy poza mną nikt chyba nie jezdził

Pers
13-12-2008, 00:01

Swego czasu "grójecka część" Widzewiaków szukała tam wsparcia- bezskutecznie. Jest tam kilku Legionistów, ale oni jeżdżą indywidualnie, a szkoda.

Porter
13-12-2008, 14:08
(....) że fani Arki z Lubelszczyzny będą trwać w swojej miłości do „Żółto-Niebieskich” przez długie, długie lata (...)

Na bank ;)

KamilCzacha
13-12-2008, 19:09
xCo do Zwolenia: ... Na Radomiaka raczej nie jezdza, zreszta z tamtych terenów mozna było usłyszec swego czasu o Powiślance Lipsko, duzo działali, w obecnej chwili zawiesili działalnosc.

Jeździć nie jeżdżą , ale Zwolenianka jest mu oddana. Z tego co wiem to jest nawet flaga ,,Radomiak,Szydłowianka,Proch Pionki , Zwolenianka".

Sosen
14-12-2008, 08:54
O takiej fanie nie słyszałem, ale byc moze, dawno w tamtych rejonach nie byłem, w swieta jest okazja wiec moze sie cos dowiem jak to wyglada :) W Baiłobrzegach mam kumpla z tego co mi opowiadał kiedys przewaga widzewiaków, "czerwone miasto", ale tak jak juz ktos zauwazyl cisza tam i spokoj.

KamilCzacha - a jak tam układ anty-Radomiak ? Istnieje jeszcze ?

marol6
14-12-2008, 10:12
jeśli chodzi o Łaskarzew to jest kilka osób uczęszczających na Motor, info od kolegi z pracy, który własnie jezdzi

KamilCzacha
14-12-2008, 14:00
KamilCzacha - a jak tam układ anty-Radomiak ? Istnieje jeszcze ?

anty-Radomiak ? Nie jestem o niczym takim poinformowany :-

casual
14-12-2008, 14:06
Z tego co słyszałem od rodziny, to w Garwolinie i okolicach kibicuje się Legii. Zdążają się, też, pojedyncze jednostki opowiadające się za innymi klubami.

No, w samym Garwolinie zdecydowanie widać Legię, napisy, vlepki. Mają swoje szale od jakiegoś czasu. Chyba spory wkład w to wszystko miał starszy już człowiek, zwany "Legia", fanatyk, o którym słyszałem od braci (rodzina) z Garwolina. Nie wiem co się z nim aktualnie dzieje...

Sting
14-12-2008, 16:41
A jak jest teraz aktualnie w Siedlcach i powiecie Siedleckim? Kto dominuje? Jakie tamsa jeszcze jednostki? Prosze o odp.

Podróżnik
14-12-2008, 17:38
jeśli chodzi o Łaskarzew to jest kilka osób uczęszczających na Motor, info od kolegi z pracy, który własnie jezdzi
Kilka osób tzn ile dwie czy trzy ??
Co prawda ja o takich osobach nie słyszałem co nie znaczy ze ktos taki sie nie znajdzie bo pod koniec lat 80 znałem jednego kolesia który na Motor od nas jezdził ale tylko dlatego że tam studiował więc nie wykluczone ze i teraz ktos taki jest ale że jest kilka osób to lekka przesada
bo ktos jeszcze sobie pomysli że tu Motor ma jakies FC a jak juz wcześniej wspomniałem w miescinie tej nigdy nie było zorganizowanego ruchu kibicowskiego tak jak ma to miejsce w Garwolinie Sobolewie czy Wildze
a tak z ciekawości spytaj kolesia o jakies konkrety od jak dawna jezdzi i na ilu meczach był i jesli mógłbyś napisz mi na priv

Sosen
15-12-2008, 08:06
anty-Radomiak ? Nie jestem o niczym takim poinformowany :-

popytaj starszych kolegów, i koniecznie napisz co ustaliłes ok ?

keler
17-12-2008, 19:00
tak czytam to forum i juz nie wytrzymałem bo ten kolo robi Kozienicom taka popeline jeszcze pomyślicie ze tu wszyscy tacy,układ anty-Radomiak nie istnieje,trwał krotko rozpadł sie bo wtedy tez niestety wraz z dołowaniem klubu siadło kibicowanie u nas i nie wsparlismy Broni na jakims turnieju gdzie ja Radomiak konkretnie pojechał,jesli chodzi o te tereny to Kozienice powiedzmy w 90% Legijne (trybuna młynu to= ZYLETA) ale oficjalnie na MKSie był zakaz obnoszenia sie z bzrwami innych klubów,Magnuszew ,Warka, okolice praktycznie 100% Legia,Głowaczow tez(ichni klub zwie sie Legion) choc te tereny znam słabiej,Białobrzegi kiedys to teren Broni teraz jej tam 0,Zwolen teraz pustynia ale raczej pro Radomiak,a tereny wzdłuż Wisły Legijne,jak sam Dędlin,Puławy,a Lipsko to ciekawostka,zgoda Broni,ale też Wisły Sandomierz i coraz bardziej w ta strone idzie a tym samym Legii

kiubz
17-12-2008, 19:10
#726 keler Legionista Zarejestrowany: Dec 2008 Postów: 1 tak czytam to forum i juz nie wytrzymałem bo ten kolo robi Kozienicom taka popeline jeszcze pomyślicie ze tu wszyscy tacy,

Spoko wodzu, każdy ma tu zajebisty dystans do tego co ten paź wypisuje.

sebb
17-12-2008, 19:33
a Lipsko to ciekawostka,zgoda Broni,ale też Wisły Sandomierz i coraz bardziej w ta strone idzie a tym samym Legii

Tak do końca to nie byłbym pewien... jakoś chyba rok czy ze dwa lata temu mój kolega był na sylwka w Lipsku i podbił do niego typ z wódką: "no to za Polonie"

harryvelmaciek
17-12-2008, 19:42
panowie jestem z Iłży czyli największego wroga lipska. mamy z nimi kose od zawsze, praktycznie.
W tym roku byłem na derbach regionu czyli Polonia Iłża - Powiślanka Lipsko. My czyli Polonia trzymamy z Radomiakiem, a oni z Bronią i Wisłą. Jednak w tym roku na meczu derbowym nie stawiły się żadne ekipy z zewnątrz. Ogólnie ruch kibicowski w Lipsku podupadł. a po za tym wśród kibiców Broni doszło do jakiegoś rozłamu i część z nich przeszło na stronę lokalnego wroga czyli Radomiaka, jednak nie jest to pewna wiadomość bo słyszałem o tym tylko przelotnie. Może wie ktoś coś o tym więcej??

MarcinGS
18-12-2008, 11:45
panowie jestem z Iłży czyli największego wroga lipska. mamy z nimi kose od zawsze, praktycznie.
W tym roku byłem na derbach regionu czyli Polonia Iłża - Powiślanka Lipsko. My czyli Polonia trzymamy z Radomiakiem, a oni z Bronią i Wisłą. Jednak w tym roku na meczu derbowym nie stawiły się żadne ekipy z zewnątrz. Ogólnie ruch kibicowski w Lipsku podupadł. a po za tym wśród kibiców Broni doszło do jakiegoś rozłamu i część z nich przeszło na stronę lokalnego wroga czyli Radomiaka, jednak nie jest to pewna wiadomość bo słyszałem o tym tylko przelotnie. Może wie ktoś coś o tym więcej??

kolego a przeczytales dokladnie nazwe tego tematu ? :|

harryvelmaciek
18-12-2008, 16:54
kolego a przeczytales dokladnie nazwe tego tematu ? :|

przeczytałem kolego. a kolega przeczzytał o czym rozmawiali moi poprzednicy??
chciałem sie podzielic wiadomościami które posiadam

keler
18-12-2008, 18:11
generalnie Legia to tereny na połnoc od Pilicy a za nia Radomiak,wyłom to w przyblizeniu granice powiatu kozienickiego jedynego w okolicy miasta nie trzymajacego z Radomiakiem i naturalna koleja rzeczy staja sie one coraz bardziej Legijne,troche nie na temat ale czesc osob to zapewne interesuje nie było zadnej flagi Radomiak+Proch+Zwolenianka+SzydLowianka bo ten pierwszy pozostałych traktuje jako FC,co do Lipska zarowno ta informacja jak i moje wczesniejsze to zasłyszane lub gdzies tam wyłapane wiec głowy nie daje ale znam tam paru gosci :pije: i jakiegos nastawienia proPolonia nie ma i nie było,sa pojedyncze osoby za nimi zarówno w Kozienicach( znam 2)+pare grafow, Pionkach,Gorze Kalwarii.Asame Kozienice to piknik mozna tu spotkac kolesi w barwach od Barcelony,Milanu,Borusii poprzez Cracovie po najczesciej Legijne

MarcinGS
18-12-2008, 21:52
przeczytałem kolego. a kolega przeczzytał o czym rozmawiali moi poprzednicy??
chciałem sie podzielic wiadomościami które posiadam

tylko twoi poprzednicy pisali tez ze jest tam Legia a ty zaczoles pisac ze jestes z ilzy najwiekszego wroga lipska piszesz ze byles na meczu itd... hmmm co z twoim wpisem jest wspolnego z Legia ? bo ja nic takowego niezauwazylem a temat brzmi " nasze granice / FC, kibice Legii spoza W-wy" wiec jesli posiadasz jakies wiadomosci na temat Legii z lipska i ilzy to prosimy... ale jesli masz pisac o czyms co niedotyczy Legii to nie w tym temacie...
pozdro

harryvelmaciek
19-12-2008, 14:31
Weż człowieku oszacuj się.

KamilCzacha
19-12-2008, 15:09
.Asame Kozienice to piknik mozna tu spotkac kolesi w barwach od Barcelony,Milanu,Borusii poprzez Cracovie po najczesciej Legijne

Chyba ty z Kozienice nie jesteś ? Chodzę tyle lat po Kozienicach i jeszcze nie widziałem barw żadnej Cracovi,Milanu,Barcelony (durne napisy owszem,barw nie) ani żadnej innej takiej drużyny :[ Bynajmniej nie na Energetyku i okolicach gdzie najczęściej chodzę. Raz spotkałem Juventusu , Mławianki bodajże no i oczywiście Legii wiele razy.

Raffi
19-12-2008, 15:26
Weż człowieku oszacuj się.

Ale weź pod uwagę to co napisał, bo nie mówię że to co napisałeś jest całkiem nieciekawe, ale niekoniecznie na temat :>

StefanMW
19-12-2008, 16:26
Kamilu: Mgławianki czy Mławianki? :D
Co z Warmińsko- Mazurskim? Rybno Legia, Działdowo Legia, Jeziorak i Lechia, w Iłowie Polonia, reszta miast Stomil?

harryvelmaciek
19-12-2008, 18:40
Ale weź pod uwagę to co napisał, bo nie mówię że to co napisałeś jest całkiem nieciekawe, ale niekoniecznie na temat :>

Dobra koniec panowie bo sie nieciekawie robi. Napisałem na temat czy nie ale może kogoś zaciekawiła ta informacja.

KamilCzacha
19-12-2008, 19:17

:kurde: Nie znam tego klubu nie wiem jak się pisze , ale mniejsza oto.

pu(L)on
19-12-2008, 19:49
Co z Warmińsko- Mazurskim? Rybno Legia, Działdowo Legia, Jeziorak i Lechia, w Iłowie Polonia, reszta miast Stomil?

Działdowo = Legia i Lechia :protestuje: Jeziorak to tam wiesz jak to jest ;)
Pisz = Lechia, Braniewo = Arka, Legia, Lubawa = Legia

Cieszyn1916
19-12-2008, 20:19
W Cieszynie jest kilkanaście osób mieniących się kibicami czarnej eLki. Niestety w rzeczywistości jeździmy max na 1 fure. Ich strata. Nie dajemy rady być na kazdym meczu :placze: Oprócz nas w Cn jest kilka ekip. Nie są to jakieś grube ryby ale tak jak my zwykli kibice. Jest ruch, widzew, gieksa, jastrzębie, śladowe ilości górnika, troche odry wodzisław. Najlepiej jeździ ruch. Cn to małe miasto, w większości sie znamy i nikt nikomu nie robi problemów.

Do zobaczenia na kibicowskim szlaku
(L)

Dżon
19-12-2008, 23:22
:kurde: Nie znam tego klubu nie wiem jak się pisze , ale mniejsza oto.

Jeśli chodzi o pisownię to lepiej zajrzyj do swojego podpisu - "chodź" to tryb rozkazujący drugiej osoby liczby pojedynczej od czasownika "chodzić", a "choć" czyli krótsza forma "chociaż" piszemy przez "ć".

Rafał
19-12-2008, 23:37
W Cieszynie jest kilkanaście osób mieniących się kibicami czarnej eLki. Niestety w rzeczywistości jeździmy max na 1 fure. Ich strata. Nie dajemy rady być na kazdym meczu :placze: Oprócz nas w Cn jest kilka ekip. Nie są to jakieś grube ryby ale tak jak my zwykli kibice. Jest ruch, widzew, gieksa, jastrzębie, śladowe ilości górnika, troche odry wodzisław. Najlepiej jeździ ruch. Cn to małe miasto, w większości sie znamy i nikt nikomu nie robi problemów.

(L)

nazwy klubów piszemy WIELKĄ literą!

KamilCzacha
20-12-2008, 08:01
Jeśli chodzi o pisownię to lepiej zajrzyj do swojego podpisu - "chodź" to tryb rozkazujący drugiej osoby liczby pojedynczej od czasownika "chodzić", a "choć" czyli krótsza forma "chociaż" piszemy przez "ć".

Jacy zawodowi poloniści są na tym forum :uklony:

yossarian1916
20-12-2008, 12:17

(L)

A ja mam małe pytanko.
Jechałem autokarem do Białegostoku z kilkoma osobami z Cieszyna, zagłębiakami.Był to mecz Zagłębia, a że nie wymieniłeś akurat tego klubu, stąd jestem ciekaw jak się tam trzymają?

piotrek pisz
20-12-2008, 13:00

hehe no co Ty. W Piszu jest Fc Lechii, który ogarnął już prawie wszystkich piskich kibiców. Braniewo to już daleka historia.

WOJTEKZ
20-12-2008, 13:45
A ja mam małe pytanko.
Jechałem autokarem do Białegostoku z kilkoma osobami z Cieszyna, zagłębiakami.Był to mecz Zagłębia, a że nie wymieniłeś akurat tego klubu, stąd jestem ciekaw jak się tam trzymają?

Ja Ci odpowiem. Trzymają się nieźle. Jeżdżą w miarę możliwości na wyjazdy (miałeś okazję się przekonać :) ). U siebie też bywają, razem z flagą. Zasadniczo te osoby są kibicami Zagłębia i Legii.

StefanMW
20-12-2008, 16:58

Co do Jezioraka to miałem okazję się przekonać:hasao:. Koniec OT z mojej strony.

Romanov
20-12-2008, 20:24

Jeśli chodzi o województwo warmińsko-mazurskie to ogólnie można powiedzieć, że w miastach wchodzących w jego skład obecnie nie ma jakiegoś wielkiego ciśnienia na kibicowanie. Najwięcej jak łatwo się domysleć jest Stomilu (Olsztyn i okoliczne fan cluby: Ostróda, Szczytno, Nidzica, Morąg, Mrągowo, Dobre Miasto, Barczewo, Olsztynek, Biskupiec). Ponadto mają fc w Pasłęku (gdzie są również kibice Olimpii Elbląg, a tym samym Legii, jednak Stomil w przewadze liczebnej) oraz w Działdowie (zostało kilka osób).
Miasta, w których są głównie Legioniści to przede wszystkim Działdowo, a także Lubawa, Orneta, Rybno. Legioniści są również w miastach takich jak: Pisz (kiedyś w przewadze, obecnie większość aktywnych za Lechią), Reszel, Lidzbark Warmiński, Braniewo, Ełk, Frombork (fc Olimpii Elbląg), Bartoszyce ;) , Pasłęk, a także Olsztyn (głównie studenci pochodzący z Mazowsza). W pozostałych miastach kibicuje się lokalnym klubom (Granica Kętrzyn, Jeziorak Iława, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) lub brak jakiegokolwiek zorganizowanego ruchu kibicowskiego (Giżycko, Węgorzewo, Olecko, Gołdap). Jeśli coś pomyliłem to mnie poprawcie.

pu(L)on
20-12-2008, 20:32
Jeśli coś pomyliłem to mnie poprawcie.

1 poprawka :) W Olecku gdzieś od roku tworzony jest młyn na mechach Czarnych, jeżdżą też na wyjazdy.

Co do działdowskiego Stomilu to jest kilka osób, jednak nie angażują się już oni tak jak kiedyś ;)

Raffi
20-12-2008, 23:20
O ile dobrze kojarzę, to w Olecku na wzór Ełku tworzy się fc Jagiellonii ostatnio.
Chłopaków z Lidzbarka (stary, tradycyjny fc już od wielu lat aktywny...) miałem okazję widzieć na Legii i na fotkach z róznych meczów i jest tam parę bardzo konkretnych osób również.

StefanMW
21-12-2008, 08:22
Drwęca działa też u siebie, ale oficjalnie są FC Bałtyku. W Suszu na Unii kręcą młyn miejscowi Jeziorowcy.

strus
21-12-2008, 09:02
Jeziorowcy są w Suszu i Działdowie (z tego co wiem mała ilosciowo, ale dobra jakościowo ekipa) ale też w mniejszych miejscowościach: Rybno, Kisielice... Informacja od kolegi który przebywa w okolicach Ilawy.

mlks
21-12-2008, 15:03
Działdowo to raczej podzielone Miasto LEGIA / JEZIORAK...