PDA

Zobacz pełną wersję : W Radiostacji o Kaziku

Adams_
01-09-2003, 19:23
Chlopaki kiepsko znaja sie na pilce ale o Kaziku opowiedzieli i za to nalezy sie im RESPECT. Oby wiecej takich programow.

-> Link do audycji (http://epolska.ate.pl/rest/kazik.zip)

okocimiak
01-09-2003, 21:19
Jaka to ardiostacja bo fajna. I czy można jej słuchac przez neta?

Adams_
01-09-2003, 22:01
"Radiostacja" - to jest nazwa tej radiostacji :D

http://www.radiostacja.pl/

MaxyM
01-09-2003, 22:10
8-

Radostacja nadaje tylko w Warszawie...

Adams_
01-09-2003, 22:19
8-

Radostacja nadaje tylko w Warszawie...

A dupa tam, sami sie chwalili, ze w 6 innych miastach tez nadaja.
Zasadniczo...

http://www.radiostacja.pl/g/mapa_zasiegu1.gif

MaxyM
01-09-2003, 22:23
To dostali w końcu licencję... Na to wygląda, a tyle zamieszania robili i prostesty jakieś... :>

Adams_
01-09-2003, 22:24
To dostali w końcu licencję... Na to wygląda, a tyle zamieszania robili i prostesty jakieś... :>

A oni nie naleza czasem do grupy RadiaZet? Cos mi sie tak o uszy obilo.

MaxyM
01-09-2003, 22:30
Sam już nie wiem? Nie tak dawno temu mieli kłopoty z koncesja i chcieli ich w cholerę zamknąć, a o koncesji na inne miasta nie było nawet mowy. Robili jakieś protesty itd. Dlatego teraz się zdziwiłem, jako że nie jestem na bieżąco, bo nie słucham tej stacji.

Adams_
01-09-2003, 22:36
Ja zaczalem sluchac bo spodobal mi sie nowy kawalek Reni Jusis, WWO "Damy Rade" a takiej muzy nie graja w innych stacjach. Na codzien slucham Radia 94, czasem Pogody oraz wsluchuje sie w totalna nowosc na naszym rynku. Radio 104 Gold. Polaczenie Pogody z 94... zasadniczo.

Chcialbym sobie posluchac Radio Rock 95,6FM ale kuswa u mnie w pokoju takiego radia nie ma! IMO to sprawka tych, ktorzy podsluchy zakladali i inne zagluszacze. U mnie tego typu zabawek w scianach wiecej niz betonu.

MaxyM
01-09-2003, 22:44
Ja słucham Wawa lub pogody, nie lubię słuchać tego nowego chłamu... Bo wszystko to samo, o tym samym tylko inne małolatki bądź małolatów na gwiazdy kreują. Wole posłuchać starej dobrej muzyki i wiadomości.

Adams_
01-09-2003, 23:04
A w Wawie nie graja tego gowna, ktorego pelno jest z Zet/RMF/Eska ?

MaxyM
01-09-2003, 23:13
A w Wawie nie graja tego gowna, ktorego pelno jest z Zet/RMF/Eska ?

Bardzo mało...

szczepan
01-09-2003, 23:29
Radiostacja nalezy do EuroZetu (bodajze tak to sie nazywa) ktory jest rowniez wlascicielem Radia Zet... ostatnio duzo w radiostacji sie zmienilo... wywalono prawie wszystkie programy autorskie (JMI, Slawek) i zostawiono jakas tam babke... ogolnie wszystko wskazuje na to ze radio bedzie coraz bardziej dobijac do mainstream i odcinac sie od alternatywanej przeszlosci...

rkwa
02-09-2003, 04:38
Troche 'malopowazna' na audycja.Chyba prowadzacy za bardzo nie mieli pojecia o czym mowia.

Unico
02-09-2003, 08:09
[...] a o koncesji na inne miasta nie było nawet mowy. [...]

Nie słucham Radiostacji, ale wydaje mi się, że w Krakowie są już od bardzo dawna.

MaxxxiM
02-09-2003, 08:29
Radiostacja tak jak wczesniej Rozglosnia Harcerska (w latach 90.) nadawala w szesciu miastach w Polsce i to sie nie zmienilo. problemy zkoncesja byly i to nie raz. z reszta roznych dziwnych akcji bylo sporo, jak np. zwolnienie Pawla Sito z funkcji dyr. programowego i zatrudnienie Metza z RMF. kiedys sluchale, ale niestety od pewnego dluzszego czasu Radiostacja zniza poziom i robi sie coraz mniej ciekawa.

arczi
02-09-2003, 10:41
Dokładnie Maxxxim. Ja też słuchałem Radiostacji od niemalże początku ich istnienia. Kiedyś byli fantastyczni. Taka typowo undergroundowa rozgłośnia ze świetną muzą.
Teraz od chyba 2 lat prawie nie da sie ich słuchać. Pozmieniali ramówki, powyrzucali fajnych ludzi, audycje. no i muza leci teraz o wiele gorsza... Za dużo tu hip hopu i R'n'b.
Ale tak czy siak jest to i tak najlepsza stacja radiowa w Polsce. Tylko tu można usłyszeć taką muzę...
A co do tematu dyskusji to miło że chłopaki z Extremy wspomnieli o Kaziku, choć z pewnością nie mają wielkiego pojecia na temat piłki w naszym kraju... O kibicowaniu już nie wspomnę.

[marcin]
02-09-2003, 10:45
Fajne radio od czasu do czasu slucham w necie :)
mozna posluchac podobno szefem czy cos wtym rodzaju jest DJ.Adamus co Przygrywa wprogramach Kuby Wojewodzkiego i idolu

Lawy
02-09-2003, 14:01
Radiostacja jest stacją regionalną, czyli obejmuje swoim zasięgiem więcej niż jedno miasto. Dużo więcej, ale nie jest stacją ogólnopolską. Faktycznie należy do grupy Eurozet (właściciel Radia Zet - stacji ogólnopolskiej).
Co do poziomu Radiostacji to leci w dół i to już od dawna. Postanowili wprowadzić oszczędności więc zwolnili wielu dobrych ludzi, często muzyka leci z kompa.