PDA

Zobacz pełną wersję : na C+ o Kaziu

szczepan
01-09-2003, 19:08
Wlasnie na C+ w sportowym forum jest rozmowa o K.Deynie... ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] :+: :+:

szczepan
01-09-2003, 19:14
juz po czesci o Kaziu...

MaxyM
01-09-2003, 23:41
Laskowski hehe przypomniał wszystkim o chołocie z Konwiktorskiej.

szczepan
01-09-2003, 23:47
Laskowski hehe przypomniał wszystkim o chołocie z Konwiktorskiej.

i bardzo dobrze... bo o tej sprawa powinno byc glosno...

rkwa
02-09-2003, 04:20
w jakim programie to bylo bo pewnie powtorka bedzie?

pozdr.

Yevaud
02-09-2003, 14:34
Słyszałem - Szczepłek z Rzepy: "Debile byli na stadionach i są dalej"

szczepan
02-09-2003, 17:52

co o tyle dziwi ze to jest zatwardzialy polonista...

rkwa
03-09-2003, 01:28
W czym to bylo - 'Liga plus' czy 'Sportowe Forum'?

MaxyM
03-09-2003, 01:36

Sportowe Forum

ems
03-09-2003, 01:38
jest 2.37, nie nudzcie :)

Adams_
03-09-2003, 01:44
2:46

ems
03-09-2003, 01:49
ooosieem minuut !!

rkwa
03-09-2003, 02:53

Sportowe Forum

Dziekowa,normalnie nie ogladam bredni tego grubaska,ale o Deynie sobie z checia obejze.

Jacol
03-09-2003, 06:39

Jak rozumiem mowil to pod adresem kibicow Polonii... Swoja droga niejednokrotnie atakowal w dyletancki sposob kibicow Legii i show jaki przygotowuja. Najsmieszniejsze jest to, ze mlodociany syn Szczeplka chodzi na Legie a tatus wespol z Miroslawem Zukowskim z RZ nawoluje do unikania Łazienkowskiej.

piknik_warszawski
03-09-2003, 11:49

Dlaczego dziwi? Jestem kibicem Polonii, a nie znam osobiście nikogo, kto by określił tę flagę inaczej, niż: wstyd, hańba, czy idiotyzm.

Głupich nie sieją. Wszędzie ich pełno. Skoro mają swe przedstawicielstwo na uniwersytetach, w rządzie, czy wśród inteligencji, to dlaczego nie miałoby być ich nawet na Polonii.

bemowiak
03-09-2003, 11:52

Dlaczego dziwi? Jestem kibicem Polonii, a nie znam osobiście nikogo, kto by określił tę flagę inaczej, niż: wstyd, hańba, czy idiotyzm.

Głupich nie sieją. Wszędzie ich pełno. Skoro mają swe przedstawicielstwo na uniwersytetach, w rządzie, czy wśród inteligencji, to dlaczego nie miałoby być ich nawet na Polonii.

Zobacz forum na www.polonia.civ.pl/forum/ tam jest pelno takich ktorym sie ta flaga bardzo podobala...

Yevaud
03-09-2003, 12:19

Zobacz forum na www.Polonia.civ.pl/forum/ tam jest pelno takich ktorym sie ta flaga bardzo podobala...

Pełno? To ilu? Aż trzech? Toż to cały Fan klub, jaki ma Polonia :buhaha:

MaxxxiM
03-09-2003, 12:20

przede wszystkim Wasz tuba propagandowa, nazwiska nie pamietam, powiedzial ze wiekszosc kibicow sie zgadza z tym przeslaniem (chodzilo o slowo pogarda). to ze nie znasz osobiscie nikogo kto tak twierdzi, to tylko dobrze swiadczy o Tobie. ale fakty sa faktami

piknik_warszawski
03-09-2003, 12:41
Nasza tuba?

Z pewnością nie moja. Z pewnością też nie Polonii.

Q_(L)
03-09-2003, 13:07
Nasza tuba?

Z pewnością nie moja. Z pewnością też nie Polonii.

8- Następny :box:

Bardzo ciekawa wypowiedź Kamińskiego - jednego z szefów stowarzyszenia Polonii, "dziennikarza" Polonia Ole, tego samego który się ślini do mediów w sprawie ichniego stadionu.

"Mnie np. transparent się podobał, uważam, że autor miał jak najbardziej rację (pogarda dla Deyny!) i twierdzę, że tak myśli większość kibiców Polonii..."