PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - ŁKS Łódź (sobota 02.05 o 16:00) na boisku

Raffi
01-05-2009, 21:20
po dzisiejszym wyniku Wisły stwarza się ciekawa możliwość ewentualnego odskoczenia, ale łatwo nie będzie. Slyszałem, że nawet Świerczewski z chorobowego wrócił ;)

Teraz JA
01-05-2009, 21:27
módlmy się o wygraną z eŁKeSem, jak i również o to, żeby Chinyama nie dostał żółtej kartki:modli:
dobrze, że Astiz się wykartkował na Łodzian, bo nie wyobrażam sobie innego środka obrony niż Choto-Astiz w Krakowie

iniemamniejusz
01-05-2009, 21:30
Jakoś jestem spokojny o wynik. Dwie bramki Takesure + remis Kuchenkorza z Ruchem i będzie bardzo przyjemnie spojrzeć na tabelę. Trochę się zdziwiłem tym wynikiem w Gliwicach...

nevermind
01-05-2009, 21:38
Dziwnie przekonany jestem ze bedzie to spacerek. Moze nie w stylu meczu z Cracovia Slaskiem czy tez Odra, ale 2,3-0 spokojnie wygramy. Wazne zeby odskoczyć Wisle, a kto wie moze i Lechowi.

klinton
01-05-2009, 21:52
Zgadzam się z killzone'm. Oczekuję spokojnej wygranej Legii i wyrobienia sobie dwupunktowej przewagi nad Wisłą przed meczem w Krakowie. Wątpię,że powrót Świerszcza coś pomoże ŁKSowi. No chyba, że Smoła będzie chciał coś udowodnić Urbanowi i rozegra mecz życia na Łazienkowskiej :]

RIOT
02-05-2009, 00:08
ŁKS ma podcięte skrzydła - 1mln w plecy jeśli chodzi o wypłaty. Miejmy nadzieję, że takie morale się u nich utrzyma, bo nikt im nie powiedział,że jak wygrają z nami to dostaną hajs.

Pi_Wo
02-05-2009, 08:58
Jedynę czego akurat się obawiam w związku z tym meczu to tego że Świerczewski nam wykosi pół drużyny przed meczem z Wisłą [za każdym razem kiedy przyejdźa na Ł3 ze swoimi drużynami to ja się dziwię że on nie wylatuje z boiska za czerwień ;) ]

e(L)egion
02-05-2009, 09:39
Jak znowu nie stana po 30 minutach to powinno byc dobrze.

yossarian1916
02-05-2009, 10:57
Szkoda, że ŁKS przegrał u siebie z Piastem.Tak jechałby do stolicy pospacerować po murawie.Ale wygrać ciężko nie będzie, choć łodzianie nieraz zasoczyli na plus w tej rundzie.Tradycyjne 2-0?

Kijek
02-05-2009, 11:03
Szkoda, że ŁKS przegrał u siebie z Piastem.
Dokladnie, 3 pkt ŁKSu z Piastem dałyby im utrzymanie i melanz z zeszly weekend i teraz by jechali do Warszawy na zwiedzanie i zakupy.

Ale i tak spokojnie wygramy.

casual
02-05-2009, 12:01
Szkoda, że ŁKS przegrał u siebie z Piastem.Tak jechałby do stolicy pospacerować po murawie.Ale wygrać ciężko nie będzie, choć łodzianie nieraz zasoczyli na plus w tej rundzie.Tradycyjne 2-0?

I tak będą spacerować, swoje w tej rundzie ugrali. A jak będą potrzebowali coś jeszcze ugrać- to ugrają, kolejek jeszcze mnogo. Typuje ze 4-0 dla Legii, zmobilizują ich wieści z wczoraj i szansa odskoczenia Wiśle. No chyba, że Bodzio W. zagra jak na Lechu.

PS: do książek yossarian ;] Miał być weekend bez internetu, hehe.

Czaruś
02-05-2009, 12:23
4:0 obstawiam:) chociaż Jasio mówi, że ten ŁKS to nie ten sam ŁKS co w zeszłej rundzie :prawi:

Podróżnik
02-05-2009, 12:23
Jedynę czego akurat się obawiam w związku z tym meczu to tego że Świerczewski nam wykosi pół drużyny przed meczem z Wisłą [za każdym razem kiedy przyejdźa na Ł3 ze swoimi drużynami to ja się dziwię że on nie wylatuje z boiska za czerwień ;) ]
Świerczewski nie będzie prawdopodobnie grał kontuzja poza tym nie zagra Czerkas i Kujawa nie wiadomo czy zagra Wyparło jeśli dodamy problemy piłkarzy z wypłatami to myślę ze jakieś 1:0 uda się nam wymęczyć a jeśli szybko strzelili by bramkę to nie wykluczona powtórka wyników z meczów z Odra i Cracovią

BiKTOP
02-05-2009, 12:34
Ja chyba jako jedyny nie jestem przed tym meczem hurraoptymistą :) pewnie wygramy, ale wcale łatwo być nie musi.

siekan
02-05-2009, 12:50
Prawdę mówiąc nie ważne ile, ważne żeby zdobyć 3 pkt.

Układ
02-05-2009, 14:28
Borysiuk zagra za Iwanskiego...

Tom Kruz
02-05-2009, 14:35
Ja chyba jako jedyny nie jestem przed tym meczem hurraoptymistą :)

Nie jedyny. Zajrzyj do typerka. Wynik 1:0 jest obstawiany dosyć często :).

Sagitarius
02-05-2009, 15:09
Wie ktoś dlaczego na sopcascie leci mecz Arki ze Śląskiem :/ ?

Edit; już znalazłem odpowiedź. Mecz mają puścić dopiero od ok. 16.35

Numer
02-05-2009, 15:19
tu jest http://www.justin.tv/wielebny#mychat

Robson(L)
02-05-2009, 15:39
Reźniczak – idiota.:jejku:
Ale padakę grają, chyba im doping przeszkadza.

detoxizer
02-05-2009, 15:54
Reźniczak – idiota.:jejku:
Ale padakę grają, chyba im doping przeszkadza.

A jak mam wrażenie, że oni tak właśnie "chcą" zdobyć MP.

Będzie 0:0.

Baldwin
02-05-2009, 15:57
obstawiam, że w całym meczu nie padni więcej niż jedna bramka. Z taką grą po obu stronach to cud jak coś wogóle wpadnie.

nevermind
02-05-2009, 16:02
Matko Swieta jaka chujnia. Dobrze bedzie jak sie skonczy 1:0 dla nas, ale narazie to ŁKS powinien prowadzic...

Tuzin
02-05-2009, 16:21
Tępy czarnuch... Który to już raz, grając w tej drużynie nie wytrzymuje presji?

Robson(L)
02-05-2009, 16:23
Po prostu zajebiście, pół obrony już się wykluczyło z meczu z Wisłą. Jeszcze Tejksiur niech załapie żółtą i do Krakowa możemy jechać na wycieczkę.
Zresztą co to za różnica jeśli tam nie możemy wygrać u siebie z Łksem. :roll:

nevermind
02-05-2009, 16:49
w sumie to 1:1 powinno być bo to co Chini zrbił to tragedia

Tylko ze wtedy spalony byl.

Choto jednak tylko 3 zoltka ma, wiec zagra w Krakowie, ale co to nam da, z taka gra to nas piątką pogonią. Ostrowski tez ***** gwiazda, ani razu pilki nie dotknal i 3 razy faulowal.... :|Skad ten Trzeciak takiego ogorka wzial... masakra

Wiecej szczescia niz rozumu i umiejetnisci oni maja...

Tuzin
02-05-2009, 16:55
No!

Paluch
02-05-2009, 16:57
jaki fart :lol3:

Teraz JA
02-05-2009, 16:58
Tępy czarnuch... Który to już raz, grając w tej drużynie nie wytrzymuje presji?

odwal się od Chinyamy, bo śmieszny jesteś. A tępy to jesteś ty

Numer
02-05-2009, 16:58
:kowboi:

Baldwin
02-05-2009, 16:59
ciekawe co teraz piszą na forum Lecha :D Bramka w 93 minucie i doliczone 4 minuty :]

GregorAE
02-05-2009, 17:00
Przyda nam się takie zwycięstwo :)
Piękne słowa Mielcarskiego - "to kibice Legii zasłużyli na tą bramkę i na tą wygraną" :)

Kelep
02-05-2009, 17:00
Już miałem pisać, że ci frajerzy nie zasługują na doping.
***** mac, kiedy ja się ostatnio tak cieszyłem? Jest kurwaaaaaa!!!!!!!!!
A za to co pokazali przez 92 minuty to na kolanach powinni robić to "ole" do kibiców, razem z Urbanem.

R.
02-05-2009, 17:01
Co prawda mecz meczowi nie rowny, to patrzac na gre z Ruchem i z LKS-em stwierdzam, ze Wisla sie przejedzie po Nas jak noz po masle.
Strzaly celne: Legia 2 - LKS 5
Dziekuje bardzo.

Bootleg
02-05-2009, 17:01
Będzie Mistrz! Mamy zbyt wielkiego farta! To jesteś aż niebywałem, że z taką grą jesteśmy liderem mając w dodatku 2 pkt. przewagi na Wisłą przed kluczowym spotkaniem.Ale co szał był po bramce to był :raca:

Orzelek
02-05-2009, 17:02
Niech idą do Kościoła na mszę, bo żadnych racjonalnych przesłanek na wygraną nie było. Gra beznadziejna. Ale Gott mit Uns i dalej do przodu :)

Teraz JA
02-05-2009, 17:05
cytat z forum Lecha:

No tak , wojskowi jak zwykle ,grają klepe cały mecz , a i tak jakieś szczęście daje im wygrać. Szkoda , że my takiego nie mamy. Mimo , że wojskowi wygrali swój mecz i tak trzeba się bardzo cieszyć . Jeżeli jutro wygramy to wyprzedzimy wisłe , a osobiście uważam ,że milicjancji którzy prezentują obecnie niezłą formę wygrają za tydzień.

:lol:

Paluch
02-05-2009, 17:06
dzisiaj grali taki piach ze w meczu za z Wisłą taką postawą ośmieszą Nas tylko.
Szczęsliwa wygrana, dzięki wczorajszemu remisowi Wisły jesteśmy dalej w grze. Ciekaw jestem tylko jak gwiazdeczki sobie poradzą z presją.
Generalnie dalej 4 zespoły walczą o mistrza...

gdybyśmy wygrali z tym Lechem :oczko:

Kowal244
02-05-2009, 17:08
W fatalnym stylu,na farcie ale jest!!

Ostatni raz tak się cieszyłem jak Włodar w Zabrzu dał nam mistrza. :raca2:

Ale teraz się zaczynam poważnie martwić o postawe kopaczy w Krakowie.. z taką grą to.. :kawa:

detoxizer
02-05-2009, 17:09
W Krakowie dostaniemy lanie. Wisła u siebie jest bardzo mocna, a my na wyjazdach gramy jak pizdy ( jak widać nie tylko na wyjazdach ostatnio).

Dzisiaj mieliśmy farta jak w 2002 i 2006- no bez kitu, to nie miało prawa się udać...

Tuzin
02-05-2009, 17:09

Zawsze stawiałem że tępy jesteś jednak ty. I do tego nieśmieszny.
Pisałem o Choto, bo ******** trzeba być żeby pięć metrów od sędziego machać łapkami po gwizdku. Ale na szczęście okazuje się że to 3 żółta.

emse
02-05-2009, 17:10
Chinyama ...

Ale 3 punkty są.

nevermind
02-05-2009, 17:11

To raczej nie bylo o Chinim tylko o Choto, ktory znow glupia kartke dostal. Wiec nie dziwie sie ze Tuzin tak zaregowal, zwlaszcza bylo prawdopodobienstwo ze nie zagra w Krk, jednak sie Smokowski pomylil.

Pozatym czemu nie zaczales sie czepiac tekstu "Rzezniczak Idiota"?

norti
02-05-2009, 17:12
Z taką grą to oni sie nadają do pchania karuzeli. Totalne dno. Na Wiśle to bedzie jeden wielki wstyd. Lekko piątka bedzie. Zero zaangażowania.

siekan
02-05-2009, 17:14
Farta to my mamy naprawdę ogromnego. Coś czuje, że w tym roku będziemy Mistrzem. A czemu? A no temu, że w 2002 i 2006 roku większość spotkań rozstrzygaliśmy na swoją korzyść dopiero w końcówce meczu. Oby tylko nasze gwiazdeczki nie dostali srania na samą myśl o zbliżającym się meczu z Wisłą.

Teraz JA
02-05-2009, 17:15
Pisałem o Choto, bo ******** trzeba być żeby pięć metrów od sędziego machać łapkami po gwizdku. Ale na szczęście okazuje się że to 3 żółta.

nawet jak chodziło ci o Choto, to nie zmieniam zdania o twojej tępocie. Dziś wyzywasz a 'jutro' będziesz wychwalał pod niebiosa. A to, że Choto nie był zagrożony to było wiadomo, więc słuchaj się dalej komentatorów na c+.
Choto- tępy czarnuch, który nie wytrzymuje ciśnienia w meczach. No na serio, to żeś wymyślił. Gdyby nie on, to mielibyśmy obronę jak ser szwajcarski, więc trochę szacunku się należy. Koniec tematu z mojej strony

killzone, ale kogo Ty porównujesz? Rzezniczaka do Chinyamy i Choto? Są zawodnicy, którzy zasługują na większy i mniejszy szacunek. Tyle. Bez Choto nasza defensywa nie istnieje, więc wyzywanie go od tępych czarnuchów jest nie na miejscu

Baldwin
02-05-2009, 17:16
no a wcześniej jeszcze Ruch. A przecież też chcemy zagrać z Leszkami na Śląskim.

detoxizer
02-05-2009, 17:18

Wybacz Tuzin, ale trochę przesadziłeś w poprzednim poście. Gdyby nie Choto to nie walczylibyśmy o MP już od dawna.

Pozdrawiam

Nazgul
02-05-2009, 17:23
Pora na zmiany.

Głębokie.

Legia gra coraz gorzej. Iwański "zmęczony?" Kpina. Kurde, zaczynam mieć dosyć tej żenady - mijają miesiące a ci faceci ciągle zachowują się tak, jak by ich wzięto z łapanki i kazano grać razem...

Kiedy najbliższe spotkanie z zarządem?

nevermind
killzone, ale kogo Ty porównujesz? Rzezniczaka do Chinyamy i Choto? Są zawodnicy, którzy zasługują na większy i mniejszy szacunek. Tyle. Bez Choto nasza defensywa nie istnieje, więc wyzywanie go od tępych czarnuchów jest nie na miejscu

Tak, a na miejscu Rzezniczaka kogo ty widzisz? Bo ja nie widze nikogo w tym momencie. Nie mow o Descardze bo gdyby byl taki dobry to by gral za Kube. Zreszta zoabczymy co pokaze w Krakowie.

EOT

casual
Dawno się tak nie cieszyłem jak po tej bramce.

A sama gra? Wisła wczoraj grała lepiej.

Tuzin
02-05-2009, 17:44
nawet jak chodziło ci o Choto, to nie zmieniam zdania o twojej tępocie. Dziś wyzywasz a 'jutro' będziesz wychwalał pod niebiosa. A to, że Choto nie był zagrożony to było wiadomo, więc słuchaj się dalej komentatorów na c+.
Choto- tępy czarnuch, który nie wytrzymuje ciśnienia w meczach. No na serio, to żeś wymyślił. Gdyby nie on, to mielibyśmy obronę jak ser szwajcarski, więc trochę szacunku się należy. Koniec tematu z mojej strony

Wybacz Tuzin, ale trochę przesadziłeś w poprzednim poście. Gdyby nie Choto to nie walczylibyśmy o MP już od dawna.

Pozdrawiam

Albo kogoś opluje, albo wjedzie w kręgosłup wyprostowaną nogą. Jest dobry. Wychodzą czasem kwiatki - wprawdzie raz na sezon, ale w kluczowych momentach.

cien69
02-05-2009, 17:48
o rany, wygraliśmy. Ale jak długo da się jechać na samym farcie :(

Sagitarius
02-05-2009, 18:03
Mała rzecz, a cieszy. Co do meczu z Wisłą, to wszystko przemawia przeciwko nam... ale jak ktoś wspominał, nasza drużyna jest 'nieobliczalna' :D

MarkoOHT
02-05-2009, 18:08
Udało się! Co prawda powinniśmy objąć prowadzenie już wcześniej (Chinyama, Rzeźniczak, Giza) ale ważne, że w końcu wpadło. Ciężki mecz za tydzień, ale nie rozumiem tego narzekania tydzień przed meczem, że dostaniemy odrazu 10-0 :sedzia:
Wszystko zależy od dyspozycji dnia, więc ciężko teraz spekulować jak się mecz ułoży. Gdyby Wisła była taka zajebista to już by miała kilka punktów przewagi i byłoby po ptokach. A im też się zdarzają wpadki co było widać chociażby wczoraj

legionista13
02-05-2009, 18:20
Powiem wam tyle, zwycięzców się nie sądzi....
Mistrz będzie Nasz , zobaczycie ;)

Kijek
02-05-2009, 18:27
Swiat stanał na glowie. Rzeźniczak w slupek, my w doliczonym czasie - nie pamietam kiedy ostatnio miało to miejsce.

akurat Rzeźniczaka brak z Wisła to moze byc wzmocnienie;)
Dobrze ze jednak Dix zagra, bo Descarga Kumbev na Wisle to byłoby zbyt wiele na moje serce.

Słabiutko ale rzutem na tasme sie udało.
Kolejny mecz ktory potwierdza ze nie mamy zmiennikow, ludzi na lawce ktorzy moga wejsc i wygrac mecz. W Wisle wchodzi Małecki, Ćwielong ( czy nawet Cantoro, Jirsak...Łobodzinski ) a u nas Ostrowski... z czym do ludzi.

KRA
02-05-2009, 19:51
Gra kopaczy - dno. Radość po bramce - bezcenne.

Doping w drugiej połowie był zacny. :)

Czyżby Mistrz? No z takim fartem to kto wie. ;)

Frekwencja - żal. Są jakieś racjonalne powody tego, że mimo powrotu dopingu nie możemy zapełnić Krytej idąc na Mistrza? Co ceny biletów, czy majówka?

daimler
02-05-2009, 19:58
Co ceny biletów, czy majówka?
akurat tym razem myślę i jedno i drugie.
gdyby nie majówka pewnie ludzi byłoby nieco więcej, ale też nie komplet. Ceny biletów poza przedkrytą A F E D są teraz z dupy wysrane.

pablos
02-05-2009, 21:35
I niech mi ktoś tutaj jeszcze narzeka na Iwańskiego. Tak dokładnie zacentrować na łeb Sieranta.:dziekuje:
Chyba najważniejsza asysta w jego legijnej karierze.:D

klinton
02-05-2009, 21:40
Cóż... Mamy niebywałego farta. Ale przecież szczęście sprzyja lepszym ;) W końcówce już zwątpiłem w zwycięstwo. Już po pierwszej połowie sądziłem, że nie będzie kolorowo... A jednak :) Cudownym uczuciem było po tak długiej przerwie wskoczyć na płot i wykrzyczeć wszelkie pozytywne emocje... ;) Dla takich chwil warto żyć... Choć przyznam, że już dawno tyle "kur*" nie posłałem na nasze "gwiazdeczki", jak dziś... ;) No i trochę żałuję, że piłka po strzale Rzeźnika nie wpadła do bramki, bo byłby to bez wątpienia przepiękny gol...

Podsumowując:
1. Fart
2. Hiszpański styl zaczyna coraz bardziej stawać się stylem polskiej 3 ligi
3. Doping, jak na dzisiejsze warunki, palce lizać
4. Modlę się o korzystny wynik w Krakowie i Chorzowie...

Michu
02-05-2009, 21:42
Nie orientuje się ktoś, czy istnieje możliwość ściągnięcia transmisji? Kiedyś można było na Legia-Video.com, ale obecnie serwis nie istnieje...

Piech
02-05-2009, 21:48
Czego sie Kumbev przed meczem najadl ze juniorzy go nie ogrywali? :zagubiony:

Troche smutne jest to ze Giza i Chinyama wracają do swojej "formy" strzeleckiej.

Robson(L)
02-05-2009, 22:07
O właśnie, zapomniałem napisać, że Panczo zagrał dzisiaj po profesorsku. :fajek:

Cinkowski
02-05-2009, 22:29
Czułem się dziś jak piętnastolatek wskakujac po bramce na płot. :D
Piękne chwile.

kubanczyk_2004
02-05-2009, 22:48
niedobrze mi się robi jak widzę jak powtarza się sytuacja z 2006 roku - Legia wygrywa mecz w ostatnich sekundach tzw damskim ........... a co potem? reprezentuje nas w miedzynarodowych rozgrywkach - po co nam taka drużyna jako mistrz - sto razy wolę Wisłę Kraków czy też Lecha Poznań żeby nas reprezentowali na rozgrywkach międzynarodowych bo co tak naprawe prezentuje Legia? nie ma Chinyamy nie ma Legii jaka klasowa drużyna pauzuje na jednym napastniku???? przeraża mnie że jaramy się drużyną która nie prezentuje sobą nic oprócz farta w ostatnich minutach - robia wielkie zakupy kupili ostrowskiego który nawet trawy nie powąchał w pierwszym składzie - pozdrawiam i mam nadzieję że Legia z tym skłądem nie wygra ligi bo znowu nas czeka wstyd w kwalifikacjach

Póki co to wstyd tak pisać w gościach.

matx
02-05-2009, 23:01
Niedobrze to się robi, jak się czyta takiego posta.. :kac:

Kempes
02-05-2009, 23:03
kolega rozumiem nie jest kibicem Legii ?

bo jeśli tak to, bardzo dziwnym

Każdy sobie zdaje sprawę z chłodnej i negatywnej analizy naszego zespołu, ale to wszystko (jak wygramy, z kim, w której minucie padnie gol, ile obskoczymy w LM) jest nieważne wobec faktu zdobycia mistrzostwa przez NASZYCH patałachów, i NASZEJ dzikiej satysfakcji z tego powodu

krisu
02-05-2009, 23:17
widowisko pilkarskie bylo jakie bylo. Polska liga to nie ten poziom co dzisiaj Barca z Realem. ale ten dzisiajszy trans i " Legia gol alle alle" - mistrzostwo swiata. O to chodzi w tej smutnej polskiej rzeczywistosci. Juz dawno tak sie nie bawilem;) No i ta radosc po bramce... bezcenne.
I nie zaluje wydancyh 5 dych na bilet.

Oby dalej takie wyniki i majstra mamy. peace

MarkoOHT
02-05-2009, 23:23
kolega kubanczyk widze, że nie pamięta kto przerżnął z takimi potęgami jak Dinamo Tbilisi czy Terek Grozny

iniemamniejusz
03-05-2009, 08:02
Nie tak to miało wyglądać ale efekt końcowy i tak rewelacja. Niesamowira radość i już nie pamiętam kiedy w takiej sytuacji skakałem na płot. Parę osób to nawet cieszyło się jak Takesure po zdobytym golu :) I mistrz coraz bliżej...

kubanczyk_2004
03-05-2009, 09:06
rzeczywiście nie jestem kibicem Legii - wyraziłem swoja opinie czego oczywiscie nie musze robic jestem z wrocławia wiec nie musze pisac komu kibicuje - pozdrawiam

Ale za to musisz u nas pisać Legia z dużej litery.

Sławek KULKA
03-05-2009, 09:36
:kibice:Po wczorajszej wygranej jesteśmy coraz bliżej Mistrza!:ucieszony:
Dzisiaj Lech przegra i będzie po Lechu!
LEGIA MISTRZ! LEGIONISTA

Sławek KULKA
03-05-2009, 09:48
musisz wejść nastrone Kuszo TV i tam można oglądać mecze. Pozdrawiam

żyła
03-05-2009, 09:52
nie pamiętam kiedy ostatni raz tak cieszyłem sie z bramki :) należała nam się za ten doping. Szkoda tylko, że cały czas cała kryta z nami nie jedzie, bo w tym najlepszych momentach naprawdę był ogień.
Kumbev chyba pierwszy raz zagrał coś sensownego. To co Czinjama odwalił w 1 połowie to :kurde: Niestety w tym eczu widać było jak chujowy w gruncie rzeczy mamy skład-murzyn nie grał nic, napastnika innego NIE MA, wchodzi obrońca Ostrowski.....

ps. będzie mistrz, choć w Krakowie maks.remis

Snoopy
03-05-2009, 10:09
No cóż, nie ukrywam że nie wierzyłem w tą bramkę, to nie było napieranie pod koniec jak Wisła czy Lech, tylko granie przez obronę i jakieś chujowe baloniaste wrzutki w aut. Trzeba powiedzieć, że nie był to efekt gry do końca, tylko CUD - jedno chyba tylko byłoby takie samo - szaleństwo po golu :) No i doping, przy decydującym rożnym było prawdziwe piekło. Mam takie poczucie (niewykluczone że błędne), że bez naszego dopingu ta bramka by nie padła. Po prostu, poudawaliby że się starali a na koniec Jasiu by stwierdził że to przez brak dopingu. Paranoja, że bez tej bramki pierwszy bym leciał z bluzgami na naszych kopaczy, bo zagrali jak totalne p***y, a tak dostali ode mnie brawa. Cały urok futbolu.

matx
03-05-2009, 10:20
Końcówka tego meczu pokazała też jak duży potencjał ma ta trybuna. Oczywiście nie łudzę się tym, ze doping moze wygladac tak przez 90 minut, ale mimo wszystko zaskoczenie bardzo pozytywne.

iniemamniejusz
03-05-2009, 10:43
Jak dla mnie to był i efekt gry do końca i cud.

zbinky
03-05-2009, 11:20
rzeczywiście nie jestem kibicem Legii - wyraziłem swoja opinie czego oczywiscie nie musze robic jestem z wrocławia wiec nie musze pisac komu kibicuje - pozdrawiam

Ale za to musisz u nas pisać Legia z dużej litery.

są u nas na forum fani Śląska, od których mógłbyś się wiele nauczyć. Zaczynając od poprawnej pisowni nazw klubów, na poprawnej pisowni nazwy własnego miasta kończąc.....

omiec
03-05-2009, 11:48
No diping w końcówce to była miazga, dawno czegoś takiego nie uświadczyłem :) No i radość z bramki.
Z innej beczki, wiecie może co to byli za cudzoziemcy na meczu? Było ich kilkunastu w takich czapkach błękitnych, a jeden w stroju takim dziwacznym.

MarkoOHT
03-05-2009, 12:17
Podobno jacyś Hiszpanie, ale skąd, po co i dlaczego to nie mam pojęcia ;)

Nazgul
03-05-2009, 14:00
http://www.90minut.pl/news/90/news906756.html

Ciekawe czy ten samobój też w ramach protestu?

Piotrek-Łysy
03-05-2009, 14:00
Radość po bramce: po prostu coś pięknego, niesamowitego.

A gra naszych piłkarzy woła o pomstę do nieba, przecież ten mecz to powinna być formalność dla drużyny walczącej o mistrza...

Michu
03-05-2009, 14:08
Podobno jacyś Hiszpanie, ale skąd, po co i dlaczego to nie mam pojęcia ;)

Była grupka z 10 osób, pewnie turystycznie. Mieli problemy z wejściem, bo z panią w okienku informacyjnym nie udało im się dogadać - angielski zbyt trudny dla pracowników KP. W końcu weszli.

żyła
03-05-2009, 14:34
http://www.legia.net/fotopokaz.php?id=772&i=1

szkoda, że nie ma lepszego ujęcia tego typa, bo jak go zobaczyłem pod stadionem to kopara mi opadła :)

Nazgul
03-05-2009, 15:31

szkoda, że nie ma lepszego ujęcia tego typa, bo jak go zobaczyłem pod stadionem to kopara mi opadła :)

Typ jak typ, ta Kicia druga z lewej słodka :)

raven
03-05-2009, 18:11
Znów kolejka dla nas! Nie rozumiem juz tej naszej kopanej - gramy maksymalny piach i powiększamy przewagę na majstra...
Teraz potrzeba remisu na Reymonta (może Mucha wybroni na 0:0?) i już wszystko zależy tylko od naszych kopaczy.
No i cała trójka gra ze Śląskiem, który praktycznie gra już o pietruszkę...

bkt
04-05-2009, 11:54

Toz to Zorro powrocil :D

Żyła, skad wracałes tym razem? Z Mławy? :D

żyła
04-05-2009, 18:18
z meczu.
a Ty kibicu?

bkt
05-05-2009, 10:47
A ja od kobiety :D :wdupe:
:fy: