PDA

Zobacz pełną wersję : Weekend w Krakowie

MaxyM
12-05-2003, 02:41
W dwie maczety był uzbrojony mężczyzna, który zaatakował kibica Wisły i policjanta przed sobotnim meczem Wisły z Odrą Wodzisław. Został zatrzymany. Policja interweniowała też podczas powrotu kibiców z imprezy

Do pierwszego incydentu doszło około g. 19. Przed kasami stadionowymi przy al. 3 Maja ubrany w koszulkę Cracovii 23-letni mężczyzna, wyposażony w maczety, zaatakował jednego z kibiców zdążających na mecz.

- Policjanci próbowali go powstrzymać. Wtedy napastnik zaatakował jednego z nich. Ostrze maczety uderzyło w nakolannik interweniującego funkcjonariusza, dlatego nie został ranny - relacjonuje podkom. Sylwia Bober z biura prasowego komendy miejskiej policji. Padły cztery strzały z broni gładkolufowej, służącej do obezwładniania. Napastnik rzucił się do ucieczki. Wtedy został zatrzymany.

Zaatakowany kibic doznał niegroźnych obrażeń. Napastnik trafił do policyjnego aresztu. Prawdopodobnie dziś zostaną mu postawione zarzuty.

http://www1.gazeta.pl/krakow/1,35798,1470277.html

Tam nadal myślą, że Krzyżaki powrócą w zbrojach i będą chałupy palić. '8

Scorpion
12-05-2003, 09:09
No i widzicie jakie tępoty mamy po drugiej stronie błoń... :/

Tomi
12-05-2003, 09:15
Cieszmy się, że mieszkamy w stolicy, bo szczerze mówiąc nie bardzo rajcue mnie perspektywa oberwania maczetą lub innym ciekawym sprzętem.Krakusy mają inne zwyczaje niż wszyscy :hmm: ......dla mnie to jest już chore :fu:

Mrk
12-05-2003, 09:18
No i widzicie jakie tępoty mamy po drugiej stronie błoń... :/
A u was tępoty to może nie ma? Kiedy to było? Chyba w zeszłym sezonie ekipa Wisły pojechała do Szczecina z całym arsenałem noży, siekier, tasaków i innych narzędzi...
Nie mam więcej pytań. 8)

kamyk
12-05-2003, 11:51
w krakowie zawsze jest ciekawie i nie bespiecznie a niech sie powybijaja na wzajem bedzie mniej zgonow w srod kibicow bo tylko crakavia i wisla
uzywaj jakis sprzatow!

Ewelina
12-05-2003, 13:45
Widziałam to zdarzenie i wydaje mi sie ze to troche inaczej było niz jest opisywane.... :)

c_zary
12-05-2003, 14:11
Widziałam to zdarzenie i wydaje mi sie ze to troche inaczej było niz jest opisywane.... :)
Skoro tak, to podziel sie z nami swoimi wrazeniami.

ems
12-05-2003, 17:17
Ewelinka, co Ty tam robilas?

Ewelina
12-05-2003, 18:10
ems: byłam tam w celu oglądniecia meczu :) ;)

a co do zdarzen to nie chciałabym sie narazic nikomu wiec powiem tylko tylke ze wg tego artukuły koles został zatrzymany co nie jest prawda bo najpierw zwiał 12 policjantom a potem z wieksza grupa powrocił pod stadion, po drugie miał maczete i nóż a nie jak podano maczety. samobojca normalnie... :) :) :)

emde
12-05-2003, 23:29
W krakowie to ostrzy frajerzy mieszkaja (sa wyjatki), bo ja inaczej nie moge nazwac debila co wyskakuje z maczetą, wisła i cracovia są siebie warte :box:

dzanas
16-05-2003, 23:38
Nieukrywam ze jestem pod wrazeniem tak kulturalnej konwersacj...na tym forum...trafilem tu przez przypadek...ale podoba mi sie...Jesli chodzi o Cracovie to fakt ,jest to nie maly problem...Ja boje sie tylko tego ze Cracovia wejdzie (wczesniej czy pozniej) do I ligi, starzy kibice moga sie obudzic i moze byc nieprzyjemnie...zreszta wy nie macie takiego problemu z polonia?jak to jest?

Raffi
17-05-2003, 01:16
Oni już chyba swój szczyt możliwości mieli, a od 2000 r. zjeżdżają w dół...
Patrząc przynajmniej przez pryzmat frekwencji na derbach...