PDA

Zobacz pełną wersję : Legia kontra Partizan

k_luke
31-08-2003, 18:01
Sorki czy ktoś mógłby mi przybliżyć informacje nt. tego meczu... kiedy, o której i po ile bilety oraz od kiedy sprzedaż? Dzięki ;)

MaxyM
31-08-2003, 18:11
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=8086

k_luke
31-08-2003, 18:16
Dzięki już wcześniej znalazłem, a co z biletami, coś wiadomo?

MaxyM
31-08-2003, 18:18
Chyba wstęp wolny... :hmm:

k_luke
31-08-2003, 18:20
wątpie :hmm: mają być występy artystyczne, a po za tym jakoś muszą zapłacić za pobyt Partizana ;)

HOOLSHWDP
31-08-2003, 18:31
Wapie aby wjazd byl za darmo, napewno beda chcieli cos zarobic. Tylko mam nadzieje, ze nie walna cen takich jak np. na Barcelone :hmm: , chociaz nasi dzialacze sa nieobliczalni :fu:

Ostry
31-08-2003, 19:19
Wapie aby wjazd byl za darmo, napewno beda chcieli cos zarobic. Tylko mam nadzieje, ze nie walna cen takich jak np. na Barcelone :hmm: , chociaz nasi dzialacze sa nieobliczalni :fu:

Takich jak na Barcelonie na pewno nie będzie.Ja za miejsce na Krytej dałem 130 zł 8- Za darmo raczej tego meczu nie obejrzymy,ale ceny wysokie raczej nie będą.

Raffi
31-08-2003, 19:49
Coś mi łazi po głowie, że karneciarze mają wstęp wolny, ale zastrzegam, że mogę się boleśnie mylić, a nie mogę sobie przypomnieć, gdzie o tym czytałem

Sergii
31-08-2003, 20:16
Napewno przyjedzie liczna grupa sympatyków z Belgradu . Partizan ma fanatycznych kibiców którzy bardzo dobrze jeżdża ( np. na mecz sparingowy swojej drużyny w Szwajcarii dotarło ponad 1000 kibiców Grobari { coprawda mecz był bodajże z Dynamem Zagrzeb a to Święta wojna Serbów ale jednak }gdzie wywołali zamieszki ). Ciekawe jak będą nsatawieni do fanów z Warszawy ? Mam nadzieję że na ten mecz będzie przygotowana jakaś oprawa która pokaże nasze możliwości przybyszom z Bałkanów.

Sergii
31-08-2003, 20:19
Napewno przyjedzie liczna grupa sympatyków z Belgradu . Partizan ma fanatycznych kibiców którzy bardzo dobrze jeżdża ( np. na mecz sparingowy swojej drużyny w Szwajcarii dotarło ponad 1000 kibiców Grobari { coprawda mecz był bodajże z Dynamem Zagrzeb a to Święta wojna Serbów ale jednak }gdzie wywołali zamieszki ). Ciekawe jak będą nsatawieni do fanów z Warszawy ? Mam nadzieję że na ten mecz będzie przygotowana jakaś oprawa która pokaże nasze możliwości przybyszom z Bałkanów.

Radio
31-08-2003, 20:25
Czy Partyzanci przyjadą? Nie wiem. Co do meczu z Dynamem Zagrzeb to był mecz z Chorwatami a to wiadowe co znaczy po kilku latach wojny. Pożyjemy zobaczymy.

A co do zgody z Grobari (temat byłna forum, i oczywiscie nie nam o tym decydować) to wątpię bo wiem że dużo legionistów sympatyzuje ze Zvezdą, a także z Dynamem Zgrzeb (grupa BBB).

Mini
01-09-2003, 08:27
A co do zgody z Grobari (temat byłna forum, i oczywiscie nie nam o tym decydować) to wątpię bo wiem że dużo legionistów sympatyzuje ze Zvezdą, a także z Dynamem Zgrzeb (grupa BBB).

ale z drugiej strony nie wszyscy kochają Den Haag, Zagłębie, Olimpię, Pogoń.......

z tym dużo to chyba przesada.to może byc 20 osób 30 :hmm:

Cipciuś
01-09-2003, 12:22
A ja wam powiem ze i 10 bym dał zeby na meczyk wejsc :D

*PRZEMO*
01-09-2003, 12:36
A ja wam powiem ze i 10 bym dał zeby na meczyk wejsc :D

i pewnie wiecej nie bedzie no moze 15 pln.. ale raczej powinno byc tanio..

Bonhart
01-09-2003, 12:47
Jak nie bedzie tanio to nici z duzej widowni. Poza tym fajnie
by bylo, gdyby Legia naglosnila jakos ten mecz. Bo na razie,
gdybym nie mial netu, to niewiele bym o tym wiedzial. 8-

Sergii
01-09-2003, 14:56

ale z drugiej strony nie wszyscy kochają Den Haag, Zagłębie, Olimpię, Pogoń.......

Wiesz ja osobiście nie chciałbym aby Legia miała zgodę z klubem utożsamianym z dyktatorem Milosevicem a ty ?

Mini
01-09-2003, 15:22
Wiesz ja osobiście nie chciałbym aby Legia miała zgodę z klubem utożsamianym z dyktatorem Milosevicem a ty ?

o tym to ja nie wiedziałem bo pilką jugosłowiańską się bardzo nie interesuje ale kto tu zaraz mówi o zgodzie?
napisałem w skrócie ze tak jak niektórzy dalej się spotykają z ludźmi z Lechii pomimo zerwanej zgody a inni mimo oficicjalnych zgód nie wyrywają się do jeżdżenia na mecze Zagłębia i pozostałych tak samo My nie możemy od razu być negatywnie nastawieni do Partizana bo myślę że sporo ludzi poprzez osobę Vuko darzy ten klub sympatią.
Mnie to aż tak nie fascynuje.

Ultra LW
01-09-2003, 19:05
A ja uwazam, że bedzie max. 6000 ludzi i to przy dobrym "wietrze".
Żadnej reklamy, nigdzie nikt o tym nie pisze. A oprawy też chyba zbytniej nie będzie. Sparing jak każdy inny.
Oczywiście nie powinno tak być gdyż jest to pożegnanie DRAGOMIRA OKUKI ale nie bedzie to chyba wielki show. Ale starać sie trzeba a i akcja "Pełny stadion" na tym meczu tez obowiązuje!!!
A więc do roboty bo już niedługo mecz z PARTIZANEM.
Do boju LEGIO!!! :)

szczepan
02-09-2003, 00:45
moze w NL bedzie jakis plakat czy cus>?

Q_(L)
02-09-2003, 10:33

A ja Ci odpowiem tak - polityka won ze stadionów - takie moje pobożne życzenie.

Aureliusz
02-09-2003, 10:59
2 newsy:

Za 15 zł na Partizan!
Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje dotyczące terminu rozegrania meczu Legia-Partizan. Spotkanie odbędzie się w piątek (5 września) o godzinie 19:00 na stadionie Wojska Polskiego.
Bilety na ten mecz będzie można nabywać jutro i w czwartek od godziny 10 do 17. natomiast w dniu meczu sprzedaż potrwa tradycyjnie aż do rozpoczęcia meczu. A teraz miła wiadomości dla kibiców. Cena biletu na Żyletę to 15 zł. Tyle samo zapłacicie oglądając mecz z "przed Krytej". Ceny na trybunę Krytą kształtują się następująco:
Sektory A i F - 20 zł
Sektory B i E - 25 zł
Sektory C i D - 30 zł
Loża - 100 zł
Abonamenty na rundę jesienną sezonu 2003/2004 na piątkowy mecz nie są ważne. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!
Autor: Woytek
Na podstawie: Legia.pl

Z Partizanem w piątek
Wiadomo, że w najbliższy piątek piłkarze Legii rozegrają towarzyskie spotkanie z Partizanem Belgrad. Mecz najprawodopodobniej odbędzie się o godzinie 19. Klub nie poinformował jeszcze o cenach biletów na to spotkanie, ale cała impreza ma być oprawiona występami artystycznimi. Trener Partizana Lothar Mattheus traktuje mecz z Legią jako ostatni sprawdzian przed występami w rozgrywkach Ligi Mistrzów, dlatego do Warszawy przyleci najsilniejszy skład mistrzów Serbii i Czarnogóry. W drużynie Partizana być może zagra Tomasz Rząsa, który gra w Belgradzie od dwóch miesięcy.
Autor: Woytek

Szkoda, że karnety nie obowiązują :(

Cube
02-09-2003, 12:54
moim zdaniem zdeka walnelo i m sie na glowe :fu:

nie mam karnetu , ale dla mnie to kpina ze na ten sparing one nie obowiazuja - przeciez to by byla tylko dodatkowa zacheta na przyszlosc dla innych.

cen na kryta w ogole nie komentuje, a i na Zylete bilet powinien kosztowac chociaz te 10 zeta - w koncu to mecz sparingowy ! :fu:

ange(L)
02-09-2003, 13:08
ceny biletow troche z kosmosu jak na mecz sparingowy. Naprawde ich troche pogielo

szkoda ze nie chca miec pelnego stadionu na takim meczu. Moim zdaniem na Partizan powinny byc takie ceny biletow:

posiadacze karnetow-za darmo
na otwarta i przed kryta 5 zl
na kryta 10zl / 15zl
na oba luki za darmo

kamyk
02-09-2003, 14:16
no comment z cenami biletow ale jesli chodzi o oprawe to powinno cos byc zeby godnie pozegnac okuke bo mu sie to nalezy:)

Niko
02-09-2003, 14:20
Zgadzam się z Angelem, ze ceny biletów za wysokie. Ale widocznie muszą im się zwrócić koszty zaproszenia Partizana do Wawy. A co do fanów z Beogradu, to wątpie,żeby ktoś przyjechał. Oni za kilka dni mają LM, więc wybór jest prosty. Bo co wy byście wybrali: mecz sparingowy w 'jakiejś' Warszawie, czy debiut w LM na San Siro z AC Milanem? No właśnie :hmm:

ACM strzlam, bo nie wiem w jakiej są grupie.
pzdr
*JKL*

ems
02-09-2003, 15:57
tylko nie "jakiejs Warszawie", co ? Belgrad jest z naszego kregu kulturowego, i fani Partizana na pewno wiedza z kim beda grac...

z tego co slyszalem to pewna liczba sie ich tu wybiera

Endrju
02-09-2003, 16:32
E.T najpierw dostaje ode mnie + za kupno Kusia a teraz dostaje bata w dupe za ceny biletów :/

Ostry
02-09-2003, 18:06
Ceny biletów są rzeczywiście za wysokie :/ W końcu to tylko mecz towarzyski.Jednak mimo to,według mnie,na meczyk przyjdzie sporo osób,gdyż jest to pożegnanie Drago.Ja na tym meczu stawię się na pewno,wielu moich kolegów też chętnie obejrzy ten mecz,mimo wysokich cen :)

Wasil
02-09-2003, 19:13
Myśle ,że zarząd lepiej by wyszedł ,gdyby bilety były po 10 zł (przyszłoby więcej osób ) . Ja sie osobiście wybieram i postaram się zebrać wiekszą ekipę ,może nawet wyciagnę osoby które nie miały zamiaru isć.

Sergii
02-09-2003, 19:15

A ja ci odpowiem: ja osobiście nie chciałbym aby Legia miała zgodę z klubem utosamianym z dyktatorem Milosevicem czyż nie Q_(L) ?

szczepan
02-09-2003, 19:21
Sergii: A lubisz Okuke? bo zdobyl mistrzostwo z klubem Arkana!? wiesz o tym?

Kawa
02-09-2003, 19:26
A ja lubie OM, ale niestety Arka juz sie znimi brata jakiś czas. Gdyby nie to tez zrobiłbym zgode.. 8- '8

szczepan
02-09-2003, 19:27
A ja lubie OM, ale niestety Arka juz sie znimi brata jakiś czas. Gdyby nie to tez zrobiłbym zgode.. 8- '8

a ja zrobie zgode z?? FC Czeresniak... :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

ps
Kawa ja tam wole PSG :D

*PRZEMO*
02-09-2003, 21:51
uwazam ze nalezy sie pokzac na takim meczu
po pierwsze primo. Okuka :+:
po drugie primo. trzeba pokazac partizanowi ze tu tez sa dobrzy kibice
a po trzecie primo ultimo. "Jestesmy zawsze tam gdzie nasza Legia gra"
8) ;)

bemowiak
02-09-2003, 21:52
termin mi za bardzo nie pasuje, ale postaram sie być Fajnie może być ;)

qwerty1234
02-09-2003, 21:55
też się postaram jak kaska będzie... :)

bemowiak
02-09-2003, 22:00

Hehe ja to kase będe miał,wypomne rodzicą że nie byłem na Lechu i Polonii ( :fu: ***** jebana działka i brak benzyny!!!) i napewno mi dadzą :)

*PRZEMO*
02-09-2003, 22:03

Hehe ja to kase będe miał,wypomne rodzicą że nie byłem na Lechu i Polonii ( :fu: *cenzura* je*** działka i brak benzyny!!!) i napewno mi dadzą :)

autobusem autobusem panie kolego ;) :piwo5:

qwerty1234
02-09-2003, 22:05

Hehe ja to kase będe miał,wypomne rodzicą że nie byłem na Lechu i Polonii ( :fu: *cenzura* je*** działka i brak benzyny!!!) i napewno mi dadzą :)
człowieku na Bemowie mieszkasz i samochodem? :]

bemowiak
02-09-2003, 22:13

człowieku na Bemowie mieszkasz i samochodem? :]

HEHE nieto nie tak,wtedy byłem na działce pod Radzyminem (ok 40 km od Wawy) a samochód to mojego kumpla i niebyło wachy nawet żeby do sklepu 2 km dalej pojechać a co dopierdo do Wawy i z powrotem i na bilety...

Na mecz tylko raz pojechaliśmy samochodem tak to autobusami :)

Mini
03-09-2003, 09:47

nigdy im nie zapomnę że wygrali z Milanem 1-0 w 93 w finale LM.
buraki. i jeszcze ta pała Basile Boli kopnął Van Bastena i to już był koniec wszystkiego dla tego nie ma co gadać Genialnego piłkarza.

FORZA AC MILAN

Sergii
03-09-2003, 10:08
Sergii: A lubisz Okuke? bo zdobyl mistrzostwo z klubem Arkana!? wiesz o tym?
Lubię Okukę , wiem o tym.

Q_(L)
03-09-2003, 11:11

A ja ci odpowiem: ja osobiście nie chciałbym aby Legia miała zgodę z klubem utosamianym z dyktatorem Milosevicem czyż nie Q_(L) ?

"Po pierwsze, primo": powtarzasz się, a mi się nie chce...
"Po drugie, primo": Jaką qrwa zgodę? O czym Ty/Wy piszecie? Jest mecz sparingowy, jest grupa symatyzująca i tyle...
A może jakby (jakimś cudem) grać mecz sparingowy z AC Milan to też będziemy gadać o zgodzie - przecież jest duża grupa osób, która im kibicuje :hmm:

:fu: :help:

Mini
03-09-2003, 11:22
A może jakby (jakimś cudem) grać mecz sparingowy z AC Milan to też będziemy gadać o zgodzie - przecież jest duża grupa osób, która im kibicuje :hmm:

to akurat dobry pomysł! '8

Beny
03-09-2003, 13:48
Dostałem przed chwilą esemesa, cyt.: "Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych mecz z Partizanem rozpocznie się w piątek o godz. 17, a nie 19./Legia W-wa/SuperSMS.pl"

bemowiak
03-09-2003, 14:01
Dostałem przed chwilą esemesa, cyt.: "Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych mecz z Partizanem rozpocznie się w piątek o godz. 17, a nie 19./Legia W-wa/SuperSMS.pl"

To jest pewne

Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych mecz towarzyski Legia Warszawa - Partizan Belgrad rozpocznie się o godz. 17:00 , a nie jak pierwotnie informowaliśmy o 19-tej.
Do Warszawy drużyna Partizana przylatuje w najsilniejszym obecnie składzie z trenerem Lotharem Matthausem. Będziemy również gościć byłego trenera Legii Dragomira Okukę.
Za zmianę godziny rozpoczęcia spotkania serdecznie wszystkich przepraszamy.
Za Legia.pl

Mi tam bardziej pasuje.

ange(L)
03-09-2003, 14:49
a moglby ktos podac linka to glownego forum kibicow Partizana?

VINCENT
03-09-2003, 17:04
ja tam juz swoj bilet mam oczywiscie zyletka !i juz nie moge sie doczekac piatku!a do wszystkich ktorzy mowia ze to za drogo jak na sparing to powiem tak:
WOLE DAC 15zl Za SPARING Z PARTIZANEM niz 25 za Gornika Polkowice czy Gornika Łeczne :look:

PRASKI
03-09-2003, 17:04
ja na pewno będę na meczu przede wszystkim podziękować Drago :+:
a i mecz może być ciekawy 8)

VINCENT
03-09-2003, 17:25
Forum partizana
http://www.partizan.net/discus/board.html

Keleborn
03-09-2003, 18:28

No to sobie obejrzę - w pracy, na ekranie monitora.

Mrozik
03-09-2003, 21:13
Ech, ja będe na tym meczu, bo chyba nie będe mógł się pojawić na LEgia-Wisła :fu:

Adis
03-09-2003, 21:48
...

Sergii
04-09-2003, 11:16
Kurcze , szkoda że nie gramy z Crveną Zvezdą . Maracana the best

Mini
04-09-2003, 11:19
ja tam juz swoj bilet mam oczywiscie zyletka !i juz nie moge sie doczekac piatku!a do wszystkich ktorzy mowia ze to za drogo jak na sparing to powiem tak:
WOLE DAC 15zl Za SPARING Z PARTIZANEM niz 25 za Gornika Polkowice czy Gornika Łeczne :look:

jak patrze za okno i myślę ze jutro ma być tak samo to chyba pójde na krytą.

a bilety na Żyletę chyba kosztują 22zł?

Sergii
04-09-2003, 11:22
A co do zgody z Grobari (temat byłna forum, i oczywiscie nie nam o tym decydować) to wątpię bo wiem że dużo legionistów sympatyzuje ze Zvezdą, a także z Dynamem Zgrzeb

"Po drugie, primo": Jaką qrwa zgodę? O czym Ty/Wy piszecie? Jest mecz sparingowy, jest grupa symatyzująca i tyle...

Zastanawiam się dlaczego "nagle" ( ? ) tak dużo osób polubiło Partizan . Czy stało się tak tylko przez osobę Vukovica ? :hmm:

Ostry
04-09-2003, 17:47
A co do zgody z Grobari (temat byłna forum, i oczywiscie nie nam o tym decydować) to wątpię bo wiem że dużo legionistów sympatyzuje ze Zvezdą, a także z Dynamem Zgrzeb

Zastanawiam się dlaczego "nagle" ( ? ) tak dużo osób polubiło Partizan . Czy stało się tak tylko przez osobę Vukovica ? :hmm:

Ja przedtem mało się interesowałem tym klubem.Jednak przez naszego Vuko bardziej zainteresowałem się Partizanem i nawet go polubiłem :)

Tupcia
04-09-2003, 23:43
jak patrze za okno i myślę ze jutro ma być tak samo to chyba pójde na krytą.

BEz kitu, ponoć prognozy sa dobre! Dziś się wypadało, no a jutro tylko "w nielicznych rejonach Polski przelotne deszcze i burze"... W Wuwua chyba nie jednak. W gazecie.pl jest juyto pełno słoneczko, bez żadnej chmurki, 20 stopni, w nocy 7.

P.S. Dlaczego oni zmienili porę meczu?? Ona nie jest specjalnie wygodna.. Czyzby chcieli zaoszczędzić na oświetleniu???
(tak poza tym, czuję się wydymana, bo kurna 250 zl za abonament to naprawdę dużo.. bez kitu, w ogole nie szanują najwierniejszych kibiców!)