PDA

Zobacz pełną wersję : 4 Kolejka (kibicowsko)

szczepan
30-08-2003, 19:24
czyzby mnie oczy mylili i we Wronkach tylko jedna flaga Wisly i gora z 20 osob?

Mrozik
30-08-2003, 19:28
Chyba tak :) AMica jakie flagi na kijach sobie uszyła :)

szczepan
30-08-2003, 19:31
Chyba tak :) AMica jakie flagi na kijach sobie uszyła :)

jakies nowe? bo jedne juz mieli?

Mrozik
30-08-2003, 19:46
Piłkarze je wnieśli , więc wydaje mi się że nowe

Adis
30-08-2003, 20:12
...

peabe(L)
30-08-2003, 20:38
fanom z Wronek chyba za bardzo przybylo centymetrow przez te nowe flagi, bo jedyny okrzyk jaki slyszalem w c+ z ich strony to "jetesmy najlepsi" :)

Adis
30-08-2003, 21:04
...

Ulthran
30-08-2003, 21:07
Osób to było góra 30 :P

Czy ktoś wie czy i jak liczna pojechała ekipa do Nowego Dworu?

Adis
30-08-2003, 22:15
...

rkwa
31-08-2003, 09:24
wezcie sobie k.u.r.w.a odpuscie ten swit-to jest fc nie zadna zgoda-na Zaglebie jezdzic a nie k.u.r.w.a na jakis swit-rownie dobrze mozecie na kozienice jezdzic.

ps.dla tych co byli wczoraj w ND-bez pozdrowien

Zaglebie Sosnowiec

Foxx
31-08-2003, 09:33
Dobrze prawisz rkwa. Zwłaszcza, że wczoraj na Gwardii była Olimpia Elbląg 8) .

Pzdr.

Lolek
31-08-2003, 09:50
Dobrze prawisz rkwa. Zwłaszcza, że wczoraj na Gwardii była Olimpia Elbląg

...i raczej mogło być nas tam zdecydowanie więcej. :/ :/ :/ :/

rkwa
31-08-2003, 09:59
napiscie jak bylo na Olimpi bo ja w Bytomiu bylem-mam nadzieje ze ich ugosciliscie.

pozdro.

Raffi
31-08-2003, 10:19
Dobrze prawisz rkwa. Zwłaszcza, że wczoraj na Gwardii była Olimpia Elbląg

...i raczej mogło być nas tam zdecydowanie więcej. :/ :/ :/ :/

Jak sobie przypomnę, co było w poprzedniej rundzie, to i tak wspierających było chyba z 8 razy więcej niż wtedy....

Adis
31-08-2003, 10:59
...

rkwa
31-08-2003, 11:13
wezcie sobie k.u.r.w.a odpuscie ten swit-to jest fc nie zadna zgoda-na Zaglebie jezdzic a nie k.u.r.w.a na jakis swit-rownie dobrze mozecie na kozienice jezdzic.

ps.dla tych co byli wczoraj w ND-bez pozdrowien

Zaglebie Sosnowiec

A kto mowi, ze Świt to zgoda?? A tylko pytam czy ktos byl......... 8o

a po co ktos mial tam byc?wczoraj priorytetem byl wyjazd do Bytomia,a druga opcja to Olimpia wiec po jakiego.... sobie glowe zawracac switem.moze jestes chuliganem i pojechales Ksg rozkminiac bo innego powodu nie widze zeby tam jezdzic?

Adis
31-08-2003, 11:47
...

rkwa
31-08-2003, 11:58
to trzeba bylo ich odwiesc od tego pomyslu.
k.u.r.w.a ostrym andrzejem trzeba byc zeby wczoraj na Swit jechac.

1.Polonia Bytom-Zaglebie Sosnowiec.
2.Gwardia Warszawa-Olimpia Elblag.
3.Podbeskidzie-Ruch Chorzow.

do wyboru do koloru-akurat teraz wyjatkowo meczowy likend byl.
mam nadzieje ze zaden z was nie byl na zadnym Swicie.

Radio
31-08-2003, 12:01
Chuliganem nie jestem

Dziwnie to brzmi patrząc na twój podpis.

Ale chyba sie rozmywa temat. Ja tylko kilka słów komentarza (Canalu nie oglądałem) do tego co napisaliście. Wisła hmmm powazny kryzys po nie udanym starcie w LM. Tam już się dawno czyszczenie zacżęło (podobno na forum Armagedon ale nie jestem tego świadkiem ;( bo moją sieć potraktowali bardzo ostro i nie mogę się logować).
Kolejną drużyną która ma bardzo duży kryzys ale to większy niż Wisła jest WIdzew. Liczba kibiców i ich komentarze są jednoznaczne.
Lech tu powiem tak kryzys napewno nie (szacunek dla nich za cisze w minutę ciszy - mimo wszystko się zachowali a opóźnienie wynikało z iepskiego nagłośnienia), tylko po prostu brak jakiegoś lepszego pomysłu na ten mecz.
Inne ekipy... nie wiem.

A mógłby ktoś skomentować mecz Pogoni bo ja nawet zdjęć nie widziałem a 7000 to nie mało.

Raffi
31-08-2003, 13:02

Dla mnie priorytetem był mecz Olimpii i tam byłem, ale jestem mimo wszystko daleki od potępiania chłopaków którzy z własnej dobrej woli tam się wybrali. Wiadomo, że to była sprawa jednorazowa i kwestia jest już nieaktualna, bo Świt już w tym roku nie zagra w NDM. Pomijając już kwestię szczególności tej sytuacji (1.liga itd). Było tam nie za dużo osób i moim zdaniem źle się nie stało.

rkwa
31-08-2003, 13:11

Dla mnie priorytetem był mecz Olimpii i tam byłem, ale jestem mimo wszystko daleki od potępiania chłopaków którzy z własnej dobrej woli tam się wybrali. Wiadomo, że to była sprawa jednorazowa i kwestia jest już nieaktualna, bo Świt już w tym roku nie zagra w NDM. Pomijając już kwestię szczególności tej sytuacji (1.liga itd). Było tam nie za dużo osób i moim zdaniem źle się nie stało.

wiesz powiem tak-jak swit bedzie gral u nas i przyjedzie Widzew albo Leszki to sam sie pewnie przejde,a jechac tak sobie na swit moze i nie potepiam tylko dla mnie to jest to samo co jechac sobie na MKS Kozienice-nie widze zadnej roznicy.
ps.wzuc jakis opisik meczu.i ogolnie napisz jak z Olimpia sie bawiliscie.
pozdro.

Raffi
31-08-2003, 13:42
tzn,. ja uważam też, że już należy dać sobie na wstrzymanie, wystaczyło to co było i już.

A co do meczu Olimpii, to ciężko mi powiedzieć, co było po meczu, gdyż nie byłem w grupie "goszczącej". Na samym meczu ok. 350-370 osób (dochodzili przez całą 1. połowę, potem już w przewrwie - było już 2:0 - i pod koniec meczu trochę osób wyszło). Pogoda nieprzyjermna, zanosiło się na deszcz i strasznie wiało.
Na meczu przez prawie cały czas cicho jak w grobowcu, bo Gwardia - solidaryzujac się z Legią i Olimpią a dodatkowo nie chcąc wywoływać zadrażnień - postanowiła nie prowadzić dopingu ani wywieszać flag, a swoje uczucia wyrażali głośno jedynie po strzelonych bramkach.
Pod koniec meczu zaczął się głośny doping dla Olimpii, po czym kibiców z Elbląga pozdrowił spiker :) (i dodał "Tak trzymać chłopaki!" :rotfl: ). I to tyle. Po meczu nie wiem, co się działo

PS Acha, kibiców Z Elbląga ok.25, a Legionistów ok. 200

szczepan
31-08-2003, 13:56
:fu: :fu: :fu: mialem byc tylko ze od wczoraj zmagam sie z jakims chorobskiem i wszystko do dupy :zly: :zly: :zly:

Ulthran
31-08-2003, 18:01
Jaja w Grodzisku :P Wywiesili flagi Groclin to My itp. i wogóle nie kibicują... hmm.. o co im poszło?

aaadamm
31-08-2003, 18:21
Raffi - gdzie siedziales na Gwardii ??

Ja w weekendziik rano wybralem sie z Peykiem na rezerwy Legii . Grala ona z Hutnikiem (widzow ok 100-jak nie mniej, w tym ok 20 "gosci" z 2 flagami:Hutnik i Ursus)Mecz zakonczyl sie remisem po zero.

A swoja droga,kto widzial robic mecz rezerw w sobote o 11.00, kilka godzin po euforii z Lechem ??

Po poludniu wybralismy sie na Gwardia-Olimpia.Najlepsze bylo to,że malo osob wiedzialo,jak sie tam dostac,ale jakos trafilismy.Dojazd prosy jak cholera.Metrem na stacie raclawicka, potem autobusem 172 na 2 przystanku,nazwy nei pamietam, przystanek po woloskiej. Widzow bylo ok 270, w tym 200 legionistow, ok 25 z Elblaga (dotarli na mecz w ok 30 minucie). Zero flag, zero dopingu, tak jak napisal Raffi, po koncowym gwizku moza bylo uslyszec pare piosenek.
Jednak najlepszy na trybunach byl spiker !!!!! Kto nie byl, niech zaluje !!!

PS Gwardia ma 100razy lepsza kryta niz Czarne Katany

Raffi
31-08-2003, 18:51
Trochę tak krążyłem, z lewej, z prawej strony krytej, przeważnie z lewej

Kibicom z Grodziska "przeszło". W drugiej połowie już będą dopingować swoją drużynę. A o co poszło? O to, że podczas powitania na poznańskim lotnisku po pucharowym meczu na Litwie działacze i piłkarze Groclinu - zdaniem kibiców - zignorowali ich