PDA

Zobacz pełną wersję : II liga

MaxxxiM
30-08-2003, 17:05
Pogoń Szczecin rozgromiła na własnym stadionie Polar Wrocław 7:1 w meczu 5. kolejki 2. ligi piłkarskiej. Podopieczni Bogusława Baniaka objęli po tym zwycięstwie fotel lidera tabeli "zaplecza" ekstraklasy.

Szczecinianie w pięciu dotychczasowych kolejkach nie przegrali jeszcze meczu i stracili tylko jedną bramkę.

W spotkaniu z Polarem "Portowcy" do przerwy prowadzili 2:0 po golach Matlaka i Parzego. W drugiej połowie klasycznym hattrickiem popisał się Brazylijczyk Sergio Batata. Na listę strzelców wpisali się również Radosław Biliński oraz Paweł Drumlak.

Goście kończyli mecz w osłabieniu, bowiem czerwoną kartką ukarany został w 51. minucie Chrzanowski. Nie przeszkodziło to zdobyć piłkarzom z Wrocławia honorową bramkę, której autorem był Pawlak.

Grabo
30-08-2003, 17:36
Brawa dla Pogoni.Wprawdzie,to tylko Polar ,ale 7-1 robi wrażenie.Jak na 2 ligę mają naprawdę silną paczkę ,a podobno jeszcze szukaja wzmocnień.
Oby za rok była już pierwsza liga.

MaxxxiM
30-08-2003, 17:44
bedzie bedzie, pod warunkiem oczywiscie ze nikt nic nie popsuje po drodze. ale jesli utrzymaja taka forme to za rok widzimy sie znowu. a miejsce Pogonii w II lidze zajmie Olimpia Elblag ;)

Radio
30-08-2003, 18:48
Olimpia i Zagłębie jeżeli chodzi o ścisłość. Ja też się cieszę z wyniku Portowców.

Raffi
30-08-2003, 19:25
Olimpia ma niestety za słabą pakę :/ Z dzisiejszą grą to wróżyłbym im ledwie walkę o utrzymanie(ZERO ataku!) ,ale mam nadzieję, że w przerwie zimowej faktycznie sypną pieniędzmi na porządne transfery.

Białkowski nawet niezły, parę drobnych obcinek, ale przy golach chyba nie miał nic do powiedzenia. A głos (ryk) ma jak 45-letni żul '8 I wysoki jak na 16 latka 8-

szczepan
30-08-2003, 19:27
mozna to tlumaczyc tym samym co u Switu tez dopiero pozniej okazalo sie gdzie zagraja...

MaxxxiM
30-08-2003, 19:39
Olimpia ma niestety za słabą pakę :/ Z dzisiejszą grą to wróżyłbym im ledwie walkę o utrzymanie(ZERO ataku!) ,ale mam nadzieję, że w przerwie zimowej faktycznie sypną pieniędzmi na porządne transfery.

niestety to prawda. paka jest slaba. ale jesli sprawdza sie te informacje o sponsoringu EB i ICC to kto wie co sie wydarzy. widze jednak, ze cos sie obok Olimpii dzieje. moze nie sa to wydarzenia spektakularne, ale calkiem niedawno w ogole nic sie nie dzialo. mam nadzieje, ze za jakis czas przynajmniej II liga sie w Elblagu pojawi.
sie kiedys dzialo. np. mecz z Jaga w II lidze i prawie pelny stadion. eh kiedy to bylo.

szczepan
30-08-2003, 19:40
z tego co wiem to w poprzednim sezonie tez byl komplet i to w 3 na meczu z Jaga...

MaxxxiM
30-08-2003, 19:42
z tego co wiem to w poprzednim sezonie tez byl komplet i to w 3 na meczu z Jaga...

ale wtedy byla II liga.

szczepan
30-08-2003, 19:44

ale wtedy byla II liga.

to bylo rok temu./..

MaxxxiM
30-08-2003, 19:46

ale wtedy byla II liga.

to bylo rok temu./..

zle sie wyrazilem, czasy o ktorych pisalem to byly czasy gry Olimpii w II lidze

Mazi
31-08-2003, 15:31
Hmm ... dla mnie idealnie by było ,gdyby do 1 ligi weszły Pogoń Sz. i Jagiellonia ... :> .

No i oczywiście do 2 ligi Zagłębie i Olimpia E .

Pesto
31-08-2003, 18:31
Brawo Pogoń :) Nowy lider podoba mi się o wiele bardziej niż poprzedni :)

A w III lidze Zagłębie wygrało na wyjeździe z Polonią Bytom (2:1 - byłem) i po 4 kolejkach prowadzi z kompletem 12 pkt. Za rok II liga w Sosnowcu :)

MAZI - Pogoń jak najbardziej , ale te białostockie ***** niech się zdupią jak najniżej.

Mazi
31-08-2003, 20:48
hehe , wiesz Pesto ja chce ich w 1 lidze , bo wiem ,że chociaż jeden wyjazd LEGII bym zaliczył :). Tylko to i nic więcej :D . Jagi od jakiegoś czasu nie lubię .