PDA

Zobacz pełną wersję : Sagan w Kadrze!!!!!

Radzyn
30-08-2003, 13:37
No w końcu Janas do cenił Sagana i powołał go do kadry.Miejmy nadzieje że będzie już powoływany na dłużej

Raffi
30-08-2003, 13:53
Rasiak i Saganowski za Olisadebe

Grzegorz Rasiak i Marek Saganowski zajmą miejsce w kadrze reprezentacji zamiast kontuzjowanego Emmanuela Olisadebe.

Trener Paweł Janas powołał obu tych piłkarzy na mecze eliminacyjne mistrzostw Europy z Łotwą i Szwecją, poinformował rzecznik PZPN, Michał Kocięba.

Rasiak (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.) ma za sobą dwa występy w reprezentacji Polski. W tegorocznym meczu w Splicie z Macedonią (3:0) strzelił bramkę.

Saganowski (Legia Warszawa) - to siedmiokrotny reprezentant kraju. Po raz ostatni wystąpił w drużynie narodowej w marcu 1998 roku, w meczu ze Słowenią (2:0) w Warszawie.

_Bart
30-08-2003, 13:59
biorac pod uwage wiosne i wczorajszy mecz to Sagan w pełni na to zasłuzył

zborek
30-08-2003, 14:04
Bardzo, bardzo, bardzo dobrze!!! Czas najwyzszy olac Olego!!! On nie chce grac dla Polski wiec bez laski. Mamy w kraju innych pilkarzy, nie mowie, ze lepszych ale na pewno bardziej chetnych do gry niz Oli. On nie strzelil w kadrze gola od meczu z USA i strasznie sie od kadry miga. A taki Sagan przynajmniej wyjdzie i powalczy na boisku(jesli dostanie szanse) Oli boi sie na meczach reprezentacji uszkodzic. Jestem przekonany, ze Sagan sie sprawdzi.

Endrju
30-08-2003, 14:46
Mamy już temat o kadrze w dzaiel Sportowe Forum :look:

Ja mam nadzieje że Sagan okaże się zbawcą kadry :)

jarcyś
30-08-2003, 14:49
Mamy już temat o kadrze w dzaiel Sportowe Forum :look:

no i co z tego ?

do tematu : Sagan zasłużył na powołanie jak mało kto . boję się jednak , że do Rygi pojedzie wył. na wycieczkę

MaxxxiM
30-08-2003, 15:03
ciekawe czy gdyby Sagan nie strzelil w pierwszym wystepie bramki to bedzie polowany z rownym uporem jak Zuraw?
dobrze, ze Sagan w koncu zostal zauwazony przez Janasa, ale jakos przestalem wierzyc w sukces tej kadry.

Grabo
30-08-2003, 15:50
Janas wreszcie pomyślał.Sagan ma ambicje,której brakuje wielu reprezentantom...
Mam nadzieje ,że dostanie szanse gry ,a nie pojedzie tylko na wycieczke.

szczepan
30-08-2003, 16:00
1)a czy przypadkiem dopiero nie w niedziele wyjasni sie ktory pojedzie czy Rasiak czy Sagan
2)bedzie tam rezerwowym i mozliwe ze nawet na lawce go nie bedzie (albo jego albo Rasiaka)

qwerty1234
30-08-2003, 16:03
Już podobno zaklepane że jedzie Sagan ale będzie tylko rezerwowym...Zapewne... :hmm:

_Bart
30-08-2003, 16:12
1)a czy przypadkiem dopiero nie w niedziele wyjasni sie ktory pojedzie czy Rasiak czy Sagan
2)bedzie tam rezerwowym i mozliwe ze nawet na lawce go nie bedzie (albo jego albo Rasiaka)

,Zmiany w kadrze reprezentacji Polski powołanej na eliminacyjne mecze mistrzostw Europy z Łotwą w Rydze (6 września) i Szwecją w Chorzowie (10 września, godzina 20:15). Selekcjoner Paweł Janas, w miejsce kontuzjowanego Emmanuela Olisadebe, powołał dwóch napastników: Grzegorza Rasiaka (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski) i Marka Saganowskiego (Legia Warszawa).

źródło: PZPN

kamyk
30-08-2003, 17:46
nio i dobrze ze sagan bedzie w kadrze gral mam nadzieje ze zadnego urazu tam nie zlapie bo jak narzie to najlepszy zawodnik Legii wlaczak nie samowity :)

Sinuhe
30-08-2003, 21:16
Sagan ma potencjał, ale póki co na wyrost to powołanie wg. mnie jest...
Zagrał dwa spotkania dopiero w tym sezonie :)

Nazgul
30-08-2003, 21:21
Sagan ma potencjał, ale póki co na wyrost to powołanie wg. mnie jest...
Zagrał dwa spotkania dopiero w tym sezonie :)

I wszystkie w których grał w poprzednim sezonie. On to powołanie ciężko sobie wywalczył...

jakub2005
30-08-2003, 23:48
Saganowski jeszcze pokaże co potrafi i zadomowi się na stałe w reprezentacji(przynajmniej mam taka nadzieję)

szczepan
31-08-2003, 00:01
Zadomowi sie jak wyjedzie z Polski :fu: :fu:

Jacol
31-08-2003, 10:26
W Legii biega za 2... az boje sie pomyslec co bedzie sie dzialo w kadrze ;) Wiadomo, ze gra z orzelkiem na piersi wyzwala wieksze rezerwy sil, ambicji, zacietosci niz reprezentowanie danego klubu, chociazby najlepszego na swiecie.

MaxxxiM
31-08-2003, 11:31
W Legii biega za 2... az boje sie pomyslec co bedzie sie dzialo w kadrze ;) Wiadomo, ze gra z orzelkiem na piersi wyzwala wieksze rezerwy sil, ambicji, zacietosci niz reprezentowanie danego klubu, chociazby najlepszego na swiecie.

mozna z tym polemizowac. o ile w ambicje Sagana wierze, bo on ostro walczyl zarowno z przeciwnosciami losu jaki i o miejsce w skladzie, o tyle sa zawodnicy ktorzy w swoim zespole grali swietnie, a w Rprezentacji slabo i bez zaangazowania.

Ulthran
31-08-2003, 11:41
Maxxxim: bez zaanagażowania grali Ci, którzy grają dla kasy, mam nadzieje, że dla Sagana liczy sie co innego... :)

MaxxxiM
31-08-2003, 12:54
Maxxxim: bez zaanagażowania grali Ci, którzy grają dla kasy, mam nadzieje, że dla Sagana liczy sie co innego... :)

dlatego tez napisalem, ze w Sagana wierze. o zupelnie innych zawodnikow mi chodzilo, chociaz tez z polskiej ekstraklasy :>

Ulthran
31-08-2003, 12:56
Nie rzucajmy tymi nazwiskami, bo jak napisano w regulaminie nie wolno rzucać mięchem :rotfl:

Ultra LW
31-08-2003, 13:34
Sagan jak nikt inny zasłużył sobie na powołanie do kadry. Oby nie był to tylko epizod i oby ci pseudo dziennikarze z przekrętu nie objechali go po 10 min. występie w stylu "nic nie pokazał, etc."
Sagan trzymaj się!!! :+:

Marcin-IRONEK
31-08-2003, 21:32
Bardzo dobrze że wreszcie Janas dostrzegł SAGANA, oby tylko nie złapał jakieś głupiej kontuzji:)

R@dek (L)
31-08-2003, 21:56
Bardzo dobrze że wreszcie Janas dostrzegł SAGANA, oby tylko nie złapał jakieś głupiej kontuzji:)

Witam Nasielszczaka na forum rośniemy w sile widze :pijaki:

Yevaud
01-09-2003, 09:44

Gdyby Sagan miał grać tylko dla kasy, to by raczej nie grał w Legii, która niestety potentatem finansowym nie jest. Przeszedłby do drugiej ligi niemieckiej i tam trzepał kapuchę...

A tak wogóle, to bardzo jestem ciekawy ataku:
Kryszałowicz - Saganowski.
Na Szwecję napewno bardziej przyda się Saganowski i Rasiak nawet niż Żurawski. Żurawi wypchną łatwo z pola karnego...

MaxxxiM
01-09-2003, 09:59
Gdyby Sagan miał grać tylko dla kasy, to by raczej nie grał w Legii, która niestety potentatem finansowym nie jest. Przeszedłby do drugiej ligi niemieckiej i tam trzepał kapuchę...

Sagan akurat pokazuje ze jest ambitny. Na pewno chcialby zarabiac wiecej i nikogo to nie dziwi, ale to ze ma ambicje i chec walki na boisku to widac. i takich pilkarzy potrzeba i Legii i kadrze

A tak wogóle, to bardzo jestem ciekawy ataku:
Kryszałowicz - Saganowski.
Na Szwecję napewno bardziej przyda się Saganowski i Rasiak nawet niż Żurawski. Żurawi wypchną łatwo z pola karnego...

Sagan - Kryszal to mogloby byc dobre rozwiazanie. Sagan to walczak, strzela bramki i gryzie trwawe, a Kryszal tez chyba zlapal wiatr w zagle. jeszcze tylko, zeby mial kto im podawac pilki to byloby wspaniale.

[marcin]
01-09-2003, 11:44
No tak Jesli by Janas zdecydowal sie postawic na taki atak to wygrana polacy mieli by wkieszeni ale Sagan am male szanse ze wyjdzie w postawowej jedynasce wytsawi Wichniarka

Kempes
01-09-2003, 18:21
Wg.mnie Saganowski nie jest przykładem ''jednego błyśnięcia w lidze'' które trafiło do reprezentacji. To nie jest postać anonimowa wszak był on uznawany za wielki talent i kazdy sie poznał na jego umiejetnosciach, teraz po ciezkiej długiej pracy wywalczył miejsce w skladzie Legii i jest on obecnie jej najlepszym napastnikiem wiec sprawdzenie go w kadrze jest jak najbvardziej dobrym posunieciem. Życzemu zagrania chociazby 20 minut i oby ... zdobył zwycieską bramke 8)

Radzyn
01-09-2003, 19:29
jak Janas wypuści Sgana to on napewno go nie zawiedzie będzie grał ze wszystkich sił

Q_(L)
02-09-2003, 08:57
Fajnie, że Saganowski został zauważony... ale czy na pewno - od jakiegoś czasu domagała się tego chyba prasa i Janas się "złamał", bo on ma inną koncepcję :hmm:
Tak czy siak Marek zasłuzył na powołanie, jest dobrym napastnikiem, ale kadry nie zbawi.

MaxyM
02-09-2003, 09:08
Fajnie, że Saganowski został zauważony... ale czy na pewno - od jakiegoś czasu domagała się tego chyba prasa i Janas się "złamał", bo on ma inną koncepcję :hmm:
Tak czy siak Marek zasłuzył na powołanie, jest dobrym napastnikiem, ale kadry nie zbawi.

Jak nie on to kto?

Byle murzyna więcej nie powołali - jak ja bym chicał, żeby skurwielowi obywatelstwo zabrali. 8)

Yevaud
02-09-2003, 09:56
To jedno wiadomo, że Saganowski będzie walczył ze wszystkich sił. On już taki jest, ze na boisku się nie oszczędza. Wydaje się, że on nawet nie potrafiłby się oszczędzać na boisku.

Na co Janas patrzy, że bierze tego Wichniarka? Dla mnie WIchniarek nie mieści się w 10 najlepszych polskich napastników, a u Janasa jest jednym z pierwszych.

Oby ze Szwecją grał Sagan, a nie Wichniar.

Q_(L)
02-09-2003, 10:02

Jak nie on to kto?

Byle murzyna więcej nie powołali - jak ja bym chicał, żeby skurwielowi obywatelstwo zabrali. 8)

Dobra murzina już nie dobra (się psuje) więc grać nie będzie - mam nadzieję...

Jak to kto 8- - potrzeba minimum 11 (słownie "jedenstu") dobrych piłkarzy, którzy regularnie będą grać w klubach oraz w miarę regularnie grywać ze sobą w reprezentacji... No i przydałby się jakiś trener, który będzie miał w miarę zrozumiałą koncepcją/pomysł na prowadzenie reprezentacji i potrafił będzie przekazać ją zawodnikom :>

Tylko tyle i aż tyle... :hmm:

MaxyM
02-09-2003, 10:06
I tak przegramy... Po co Sagan będzie sobie dobre imię szrgał.

Do dupy z reprezentacją, ona jest jeszcze gorsza niż nasze drużyny w UEFA.

Q_(L)
02-09-2003, 10:11
I tak przegramy...
Po co Sagan będzie sobie dobre imię szrgał.

Też tak myślę

Ad. Sagana i jego dobrego imienia - to chyba go sobie nie zszarga, bowalczyć to On potrafi (co pokazał nie tylko meczach Legii) i m.in. za to go lubię...

Unico
02-09-2003, 10:36
Ad. Sagana i jego dobrego imienia - to chyba go sobie nie zszarga, bowalczyć to On potrafi (co pokazał nie tylko meczach Legii) i m.in. za to go lubię...

Teraz gra o.k. i tylko dla Legii, to ma spokój.
Ale niech wystąpi w reprezentacji i choć trochę się nie spisze to cała Polska - począwszy od dziennikarzy, a skończywszy na menelach pod monopolowym - będzie po nim jeździć.

Q_(L)
02-09-2003, 10:58

Ale niech wystąpi w reprezentacji i choć trochę się nie spisze to cała Polska - począwszy od dziennikarza, a skończywszy na menelach pod monopolowym - będzie po nim jeździć.

I dlatego wcale nie jestem zachwycony tym, że został powołany. Bo może się zakończyć tak jak z Żurawskim, którego mimo wszystko cały czas uważam za dobrego napastnika.
Tych co oczekują, że Saganowski zbawi kadrę uważam za niepoprawnych optymistów (delikatniej tego ująć nie potrafię 8- )

Yevaud
02-09-2003, 14:30
Ale niech wystąpi w reprezentacji i choć trochę się nie spisze to cała Polska - począwszy od dziennikarzy, a skończywszy na menelach pod monopolowym - będzie po nim jeździć.

Wątpię. Saganowski nawet jak nie będzie strzelał to zawsze zostawi dużo zdrowia na boisku. On walczy zawsze na całego - tak było już w ŁKSie. Biega - szarpie więc nikt mu nie zarzuci, że przeszdł obok meczu, co zarzucano wiślakom z Kosowskim na czele.

I taki zawodnik, może poderwać swoim przykładem innych do walki. O tyle właśnie Saganowski może być zbawieniem.

To razem już jest trzech takich walczaków - jeszcze Hajto i Sobolewski. Tylko, że jak Hajto walczy, to traci piłkę i ogląda kolorowe kartoniki - jego przykład jest raczej zniechęcający. Dlatego żal też, że nie ma Głowackiego.

MaxxxiM
02-09-2003, 14:48
pewnie ze kadry nie zbawi. sam nie da rady. ale mam nadzieje, ze przynajmniej bedzie walczyl i gryz trawe, kiedy bedzie trzeba.
Zurawski jest dobrym zadownikiem, tylko ma jakis problem z kadra.
Wichniarka natomiast wolalbym juz wiecej nie ogladac.

Unico
02-09-2003, 15:28

Wątpię. Saganowski nawet jak nie będzie strzelał to zawsze zostawi dużo zdrowia na boisku. On walczy zawsze na całego - tak było już w ŁKSie. [...]

Zobaczysz, zawsze znajdzie się jakiś malkontent cokolwiek Saganowski nie robiłby na boisku.

MaxxxiM
02-09-2003, 15:36
Zobaczysz, zawsze znajdzie się jakiś malkontent cokolwiek Saganowski nie robiłby na boisku.

bedziemy sie martwic jesli wyjdzie na boisko i nagle sie okaze ze zapomnial jak sie gra w pilke. a to ze sie malkontenci znajda, to pewne, ale tym akurat nie ma sie co przejmowac.

Kempes
02-09-2003, 15:40
To racja że zawsze znajdą sie słowa słodkie i gorzkie ''gdzie trzech polaków tam cztery opinie''

Jako że o zaangażowanie Saganowskiego sie nie martwie to jednakże nie jest powiedziane że jego forma zaprocentuje w kadrze gdyż musi mieć partnerów do gry w ofensywie którzy będą równie zażarcie uczestniczyc w grze no i przedewszystkim on z ludzmi z kadry obecnej bedzie grał 1 raz w życiu bodajże.

życze mu jak najlepiej

Cube
02-09-2003, 22:40
glosujcie na Sagana 8)

http://www1.gazeta.pl/sport/1,35335,1648467.html

szczepan
02-09-2003, 22:42
glosujcie na Sagana 8)

szkoda tylko ze Janas i tak zrobi po swojemu...

Jacol
03-09-2003, 06:48
Sagan jak nikt inny zasłużył sobie na powołanie do kadry. Oby nie był to tylko epizod i oby ci pseudo dziennikarze z przekrętu nie objechali go po 10 min. występie w stylu "nic nie pokazał, etc."
Sagan trzymaj się!!! :+:

Istnieje spore prawdopodobienstwo, ze tak bedzie. Skoro zrobili z niego (lub chcieli zrobic) pierwszego chama III Rzeczpospolitej z duzym prawdopodobienstwem mozemy przypuszczac, ze jego wystep wedlug prawdziwych fachowcow dobry, ocenia fatalnie. Ale to juz jest ich problem. Widzieliscie jaka koszulke mial Vuko pod trykotem Legii? Otoz byla to biala koszulka z napisem "Przekret Sportowy" :+: Szkoda, ze nie strzelil gola i obwiescil calej Polsce co mysli o tej gazecie.

Yevaud
03-09-2003, 09:46
glosujcie na Sagana 8)

szkoda tylko ze Janas i tak zrobi po swojemu...

Zrobi po swojemu i wystawi Wichniarka :fu: :fu: :jebsie:

Yevaud
03-09-2003, 09:49
Teraz jeszcze tylko brakuje Jarzębowskiego w kadrze. Jeszcze raz obejrzałem mecz. Przecież podanie Jarzy do Saganowskiego przy pierwszym golu było wręcz genialne.
Pamiętam, jak dwa-trzy miechy temu Beckham zagrał podobnie - przerzucił piłkę nad przeciwnikiem i było to podanie dokładne. Komentator przez trzy minuty dostawał orgazmu na myśl o tym wyczynie. No to Jarzębowski tylk w meczu z Lechem miał dwa takie zagrania, z czego jedno zaowocowało bramką.

MaxxxiM
05-09-2003, 18:27
Dudek o Saganie:

Graliśmy razem w Feyenoordzie Rotterdam. Po wypadku motocyklowym wraca do wielkiej formy sprzed lat. To ciężko pracujący napastnik. Umie wziąć ciężar gry na siebie, gdy zespół najbardziej tego potrzebuje. Silny strzał z lewej nogi i bardzo dobre uderzenie głową. Udowodnił mi to parę razy na treningach. Musi dostać szansę gry, a na pewno nikt nie będzie żałował. Może być przydatny w takiej sytuacji, gdy przy dobrym wyniku, defensywa będzie potrzebowała odpoczynku i kogoś kto utrzyma piłkę z dala od naszej bramki. Jest bardzo szybki. Podoba mi się to, że nie zastanawia się przed strzałem. Ma okazję, to uderza niezależnie od tego, czy do bramki ma 5, czy 20 metrów.

o pozostalych napastnichach wypowiada sie tu http://www1.gazeta.pl/sport/1,35488,1655502.html

Yevaud
06-09-2003, 15:09
Z wypowiedzi Dudka wynika, że najlepiej stawiać na Saganowskiego i Kryszałowicza oraz Żurawskiego. Rasiak też dobry i jemu trzeba dawać szanse w pod koniec meczu. Wichniar nie ma zaś nic, czego nie potrafiliby inni, w dodatku potrzebuje jednej bramki, by zacząć grać przyzwoicie.

MaxxxiM
06-09-2003, 15:23
Z wypowiedzi Dudka wynika, że najlepiej stawiać na Saganowskiego i Kryszałowicza oraz Żurawskiego. Rasiak też dobry i jemu trzeba dawać szanse w pod koniec meczu. Wichniar nie ma zaś nic, czego nie potrafiliby inni, w dodatku potrzebuje jednej bramki, by zacząć grać przyzwoicie.

zdecydowanie Wichniarek jest najmniej przydatnym z calej piatki. mial juz kilka szans i poki co niewiele pokazal. Sagan - Kryszal oto moja propozycja ataku. a na drugie 45 zamiast Kryszala Zuraw, lub odwrotnie.

Yevaud
06-09-2003, 15:25
Jak będzie dobry wynik, to na ostatnie 15 minut Rasiak.
Niech się chłopak przyzwyczaj do gry w kadrze.

MaxxxiM
06-09-2003, 15:44
Jak będzie dobry wynik, to na ostatnie 15 minut Rasiak.
Niech się chłopak przyzwyczaj do gry w kadrze.

moze nawet wyjsc w pierwszej 11 - bo i tak szans na awans nie ma. jakos nie wierze w te baraze. za Wojcika wierzylem, teraz nie.

Bro(d)War
08-09-2003, 18:38
Sagan ma sporą szansę pograć ze Szwedami , gdyż Wichniar ma kuku w kolanko.
Chyba że to ściema.
Tak czy inaczej przydałoby się żeby Sagan strzelił bramę w Chorzowie , ... niech się boją w Krakowie.
Pozdro.

MaxxxiM
08-09-2003, 22:42
Sagan ma sporą szansę pograć ze Szwedami , gdyż Wichniar ma kuku w kolanko.
Chyba że to ściema.
Tak czy inaczej przydałoby się żeby Sagan strzelił bramę w Chorzowie , ... niech się boją w Krakowie.
Pozdro.

Wichniarkowi naprawde nalezy juz podziekowac. niech on sobie gra w Niemczech i jesli niemiecki trener ma cierpliwosc niechnaniego stawia. w kadrze sie nie sprawdzil, a w przegranych eliminacjach to mozna ewentualnie mlodych zdolnych testowac, a nie zawodnika ktory juz ma blizej niz dalej do konca kariery. niech zagra Rasiak z Saganem, a Zurawski jesli juz musi to niech gra w pomocy. bo jemu lepiej idzie odbior pilki niz strzaly na bramke.

crolick
08-09-2003, 23:00
zuraw zagra na bum cyk cyk. przeciez trenerem jest janas :fu:

qrde widac smuda mial racje, mowiac ze taka legie to i jego tesciowa mogla prowadzic i zdobyc mp...

nie wejsc do me z takiej grupy [chocby 2 miejsce i baraze] to wstyd!!

MaxxxiM
08-09-2003, 23:11
zuraw zagra na bum cyk cyk. przeciez trenerem jest janas :fu:

w zwiazku z tym ze mam do Zurawia szacunek, zycze mu zeby strzelil w koncu bramke w waznym meczu reprezentacji, jesli juz musi grac. nie wierze, ze tylko Olisadebe potrafi strzelac bramki w kadrze!

qrde widac smuda mial racje, mowiac ze taka legie to i jego tesciowa mogla prowadzic i zdobyc mp...

smuda mial za to podobna akcje w Widzewie. to jest takie gdybanie. sama ekpia nie wystarczy, bylo juz mnostwo przykladow. Chocby Real, ma taka ekipe ze co rok powinni zdobywac wszystko co jest do zdobycia, a tu prosze nie udalo im sie zdobyc najcenniejszego trofeum.

nie wejsc do me z takiej grupy [chocby 2 miejsce i baraze] to wstyd!!

najwiekszym bledem bylo zwolnienie Engela po MS. namieszali panowie L & B i efekty widzimy. najpierw Boniek przegral mecz, ktorego nie powinien przegrac (co mu Janas udowodnil na wyjezdzie), a potem jeszcze wypial sie i zrezygnowal. w eliminacjach do MS mielismy podobna grupe z tym, ze tam o dwa pierwsze miejsca mialy rywalizowac Norwegia i Ukraina. w tej grupie miala byc walka Polski i Szwecji. a Szwedzi rozjechali nas tak, jak my Norwegow w Chorzowie. niestety obawiam sie ze nie wyjdziemy z tej grupy z 2 miejsca i polska pilka pograzy sie w jeszcze wiekszym bagnie niz jest obecnie. trudno to sobie wyobrazic, a jednak

crolick
08-09-2003, 23:20
w zwiazku z tym ze mam do Zurawia szacunek, zycze mu zeby strzelil w koncu bramke w waznym meczu reprezentacji, jesli juz musi grac. nie wierze, ze tylko Olisadebe potrafi strzelac bramki w kadrze!

tez bym tak chcial bo aqrat zurawia lubie i uwazam ze jest b dobrym pilkarzem, ale w kadrze zablokowal sie psychicznie i bramki raczej nie strzeli, przez jeszcze jakis czas. tu potrzebna jest pomoc psychologa...

najwiekszym bledem bylo zwolnienie Engela po MS. namieszali panowie L & B i efekty widzimy. najpierw Boniek przegral mecz, ktorego nie powinien przegrac (co mu Janas udowodnil na wyjezdzie), a potem jeszcze wypial sie i zrezygnowal. w eliminacjach do MS mielismy podobna grupe z tym, ze tam o dwa pierwsze miejsca mialy rywalizowac Legia i Ukraina. w tej grupie miala byc walka Polski i Szwecji. a Szwedzi rozjechali nas tak, jak my Norwegow w Chorzowie. niestety obawiam sie ze nie wyjdziemy z tej grupy z 2 miejsca i polska pilka pograzy sie w jeszcze wiekszym bagnie niz jest obecnie. trudno to sobie wyobrazic, a jednak

zgadzam sie. wywalenie engela bylo bledem niewybaczalnym, bo rozwalilismy druzyne, a teraz mamy zbieraniene 11 grajkow. no a porazka u siebie z lotwa to byla tragedia. jak bardzo by nam bylo teraz latwiej gdybysmy mieli te 3 pkt, qtore powinnismy miec!!

Yevaud
08-09-2003, 23:42
najwiekszym bledem bylo zwolnienie Engela po MS. namieszali panowie L & B i efekty widzimy. najpierw Boniek przegral mecz, ktorego nie powinien przegrac (co mu Janas udowodnil na wyjezdzie), a potem jeszcze wypial sie i zrezygnowal. w eliminacjach do MS mielismy podobna grupe z tym, ze tam o dwa pierwsze miejsca mialy rywalizowac Legia i Ukraina. w tej grupie miala byc walka Polski i Szwecji. a Szwedzi rozjechali nas tak, jak my Norwegow w Chorzowie. niestety obawiam sie ze nie wyjdziemy z tej grupy z 2 miejsca i polska pilka pograzy sie w jeszcze wiekszym bagnie niz jest obecnie. trudno to sobie wyobrazic, a jednak

Zazwyczaj nie lubię naśmiewania się z błędów. Literówki i pomyłki zdarzają się każdemu. Ale to mnie bardzo rozbawiło. Daruj Maxxxim.
Choć z drugiej strony Legia miałaby być może większe szanse na awans niż repra, a Norwegia dalej cienko przędzie.

Yevaud
08-09-2003, 23:45
Kurde! ALe JAja! Napisałem, NORWEhIA cienko przedzie! Na 100%. Bo sprawdzałem, zrobiłem "edytuj" i raz jeszcze wysłałem Norwegię. Wyświetla się Legia.

A może ja jestem nazbyt nawalony?
Niech ktoś spróbuje. Proszę wpisac nazwę państwa, którego stolicą jest Oslo. Ciekawe, czy wyjdzie Legia.
PS. Maxxxim zwracam honor. Wygląda na to, że to nie Twój błąd.

Q_(L)
09-09-2003, 09:44
Kurde! ALe JAja! Napisałem, NORWEhIA cienko przedzie! Na 100%. Bo sprawdzałem, zrobiłem "edytuj" i raz jeszcze wysłałem Norwegię. Wyświetla się Legia.

A może ja jestem nazbyt nawalony?
Niech ktoś spróbuje. Proszę wpisac nazwę państwa, którego stolicą jest Oslo. Ciekawe, czy wyjdzie Legia.

Zawsze wyjdzie :) Ten typ tak ma 8)

Popracujemy nad tym '8

MaxxxiM
09-09-2003, 11:59
tak patrze i oczom nie wierze ::o::
widze, koledzy sie nabijaja, ze napisalem Legia zamiast "Norwegia".
no ale jak to mozliwe, ze bedac wczoraj wieczorem absolutnie trzezwym napisalem Legia zamiast "Norwegia", a przeciez pamietam co pisalem i w jakim kontekscie. a tu widze, ze panowie moderatorzy po prost zastawili pulapke :) ale jak to mozliwe, skoro na hyde parku bylo o norweskich kobietach i wszystko wyswietlalo sie tak jak trzeba?

no ciekawe, mistrzem Polski jest... Norwegia :D

MaxxxiM
09-09-2003, 12:01
no i niech ktos teraz przeczyta ten post powyzej i zgadnie w ktorym miejscu napisalem nazwe panstwa z ktorym gralismy w ostatnich eliminacjach Mistrzostw Swiata. dla ulatwienia dodam, ze nazwa panstwa zaczyna sie na "N". niezle jaja :D

Yevaud
09-09-2003, 13:21

pisałem już, że przepraszam

MaxxxiM
09-09-2003, 13:47

pisałem już, że przepraszam

a ja w ogole nie mialem pretensji do Ciebie. :)
zaczalem czytac posty od dolu i sie zdziwilem, bo nie bardzo wiedzialem o co chodzi. '8

Unico
09-09-2003, 14:32
[...]
zgadzam sie. wywalenie engela bylo bledem niewybaczalnym, bo rozwalilismy druzyne, a teraz mamy zbieraniene 11 grajkow. no a porazka u siebie z lotwa to byla tragedia. jak bardzo by nam bylo teraz latwiej gdybysmy mieli te 3 pkt, qtore powinnismy miec!!

Po MŚ mieliśmy drużynę? Chyba już zapomniałeś jak grali w Azji i co potem było... Engel i tamte grajki też nie tworzyli drużyny.

MaxxxiM
09-09-2003, 15:00
[...]

Po MŚ mieliśmy drużynę? Chyba już zapomniałeś jak grali w Azji i co potem było... Engel i tamte grajki też nie tworzyli drużyny.

w czasie eliminacji tworzyli druzyne i efekty tez byly widoczne. potem panowie z pzpn za duzo namieszali i sie niektory poprzerwacalo w glowach.

szczepan
09-09-2003, 16:21
hmmm ten blad z Norweg.ia. - Legia zostal odkryty juz podczas typowanie euro 2004 :P

a co do tematu to mam takie wrazenie ze Sagan wyjdzie w pierwszej 11... Janas bedzie chcial zatakowac a w przeciwnienstwie do Kryszala Sagan zdecydowanie bardziej bedzie szarpal i meczyl obroncow... i sadze ze jezeli Zuraw sie obudzi to bedzie zabojczy duet...

MaxxxiM
10-09-2003, 08:58
Sagan od pierwszej minuty dzis!!!

W wieku 18 lat grałem na Wembley. Tam nie "pękłem", to i nie wystraszę się Stadionu Śląskiego w Chorzowie - mówi Gazecie Marek Saganowski, który ma zagrać ze Szwecją od pierwszej minuty.

Robert Błoński, Dariusz Tuzimek: Po meczu z Łotwą zebrał Pan wiele pochwał. Byłby Pan zaskoczony, gdyby nie zagrał Pan ze Szwedami od początku?

Marek Saganowski: O tym, czy zagram od początku, będę przekonany dopiero wówczas, gdy zobaczę w protokole swoje nazwisko.

Nie pasuje Panu rola dżokera wchodzącego z ławki na pół godziny?

- Gdy przyszedłem do Legii, wchodziłem na kilkanaście, kilkadziesiąt minut, ale nie grałem zbyt dobrze, nie byłem skuteczny. Na pewno lepiej mi się gra, kiedy wychodzę od początku.

Spotkanie ze Szwecją ma być meczem walki. Da Pan radę tak rosłym
zawodnikom, jak obrońcy Trzech Koron?

- Nie boję się. Mogę nawet powiedzieć, że wolę grać z wyższym zawodnikiem niż niższym, którego nie można porządnie chwycić, który cały czas będzie mi uciekał. Z wysokim się walczy, a ja to bardzo lubię na boisku. Nigdy nie unikam walki.

Czy psychicznie i fizycznie czuje się Pan gotowy do gry od pierwszej
minuty?

- Wszyscy wiedzą, że na zgrupowanie przyjechałem trochę przypadkowo, bo Emmanuel Olisadebe nie był zdrowy. Ale skoro dostałem szansę, to jestem tu po to, by walczyć o miejsce w składzie. Ambicji mi nie brakuje. Jestem w stanie wyjść bez strachu i obiecać, że będę zasuwał na całego. Nie umiem jednak przewidzieć, co z tego wyniknie. Mam dopiero 24 lata, chcę w kadrze zostać na dłużej. Doświadczenia także mi nie brakuje, w wieku 18 lat grałem na Wembley. Tam nie "pękłem", to i nie wystraszę się Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

Trener Legii Dariusz Kubicki mówi, że jest Pan tak dobrze przygotowany fizycznie, że może grać codziennie.

- Podczas lipcowego zgrupowania w trzy dni zagrałem trzy mecze od pierwszej do ostatniej minuty i... żyję. To znacznie ułatwia mi lepsze wykorzystywanie największego atutu - waleczności.

Czy na treningach skuteczność jest coraz lepsza?

- Jeśli tylko dochodzimy do dobrej sytuacji, to najczęściej jest gol. Największym problemem jest to, żeby w meczu mieć taką okazję jak na treningu. W Legii są trzy-cztery szanse i jak raz się nie strzeli, zawsze można się poprawić. W zespole narodowym poziom jest zdecydowanie wyższy niż w klubach i najczęściej nie ma poprawki.

Z poniedziałkowych zajęć w Radzionkowie mogłoby wynikać, że w składzie będą cztery zmiany: Żewłakow za Ratajczyka, Zdebel za Sobolewskiego, Karwan za Lewandowskiego i Saganowski za Kryszałowicza.

- Nie wyciągałbym takich wniosków. Najczęściej wszystko okazuje się po ostatnich zajęciach, wtedy trener podejmuje ostateczną decyzję, którą ogłasza w dniu meczu rano. To samo było przed Łotwą. To, że zagra Mariusz Lewandowski, zdecydowało się w ostatniej chwili.

Grał Pan kiedyś na Stadionie Śląskim?

- Nigdy.

Tomasz Kłos mówi, że klucz do sukcesu to nie stracić gola i szybko pokonać szwedzkiego bramkarza.

- Tak byłoby najlepiej. Wtedy Szwedzi musieliby zagrać trochę odważniej, otworzyć się. My moglibyśmy kontrować. Jeśli oni strzelą pierwsi, może być ciężko odrobić straty. Ale ja wolę optymistyczną wersję.