PDA

Zobacz pełną wersję : 4 kolejka EKSTRAKLASY

jarcyś
30-08-2003, 09:46
jak wiadomo pukneliśmy Leszka w pierwszym meczu tej kolejki

komentarze do innych spotkań weekendu zamieszczamy tutej ;)

Mrk
30-08-2003, 10:02
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Górnik Zabrze
Amica Wronki - Wisła Kraków
Wisła Płock - Górnik Polkowice
Groclin Dyskobolia - Polonia Warszawa
Widzew Łódź - Górnik Łęczna
GKS Katowice - Odra Wodzisław

Tutaj jest zestawienie.

Mam nadzieję, że Wisła umoczyw we Wronkach!

szczepan
30-08-2003, 10:03
Amica - Wisla czyli test mozliwosci obu druzyn...

ja tam stawiam na Amice :D

crolick
30-08-2003, 10:52
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Górnik Zabrze
Amica Wronki - Wisła Kraków
Wisła Płock - Górnik Polkowice
Groclin Dyskobolia - Polonia Warszawa
Widzew Łódź - Górnik Łęczna
GKS Katowice - Odra Wodzisław

Tutaj jest zestawienie.

Mam nadzieję, że Wisła umoczyw we Wronkach!

oby wreszcie swit wygral. po dwoch golach zganiacza :D

MaxxxiM
30-08-2003, 13:35
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Górnik Zabrze - sensjacja kolejki, Swit deklasuje Gornika :)

Amica Wronki - Wisła Kraków - drogi trenerze Amiki, wystaw 5 pomocnikow.

Wisła Płock - Górnik Polkowice - to bedzie jeden z najnudniejszych meczow w historii polskiej ekstraklasy. choc gra potezna Wisla :rotfl:

Groclin Dyskobolia - Polonia Warszawa - 4:0? 5:0?, 6:0 ? II liga zbliza sie, zbliza sie, zbliza sie, II liga zbliza sieeee, baaardzo szybko :D

Widzew Łódź - Górnik Łęczna - ŁĘczna idzie na mistrza :D eeeeee

GKS Katowice - Odra Wodzisław - Edek z farbyki kredek opuszcza Slask :D

Endrju
30-08-2003, 16:28
Przed meczem
Świt Nowy Dwór rozgrywa dziś pierwsze spotkanie przed swoją publicznością. Stadion przy ulicy Sportowej jest wypełniony po brzegi. Rywalem nowodworzan jest nieźle spisujący się w tym sezonie Górnik Zabrze, który jak dotąd ma na swoim koncie 6 punktów i jedną porażkę z mistrzem Polski Wisłą w Krakowie. Za chwilę rozpocznie się mecz. Na kameralneym stadionie atmosferę podgrzewa konferansjer Legii Hadaj...

MaxxxiM
30-08-2003, 16:46
i jak do tej pory Swit bezbramkowo remisuje z Gornikiem. zycze Switowi zwyciestwa.

MaxyM
30-08-2003, 17:21
Zieńczuk nie strzelił karnego w 1 minucie - Wiśle. ::/::

Grabo
30-08-2003, 17:24
No nie!!!!!!!Zieńczuk niue strzelił karnego z Wisłą!!
A Jop ,który podobno wszystko zprokurował ma grać w kadrze...

qwerty1234
30-08-2003, 17:27
Świetna okazja dla Świtu po podaniu Mierzeja... :]
Niestety w środek bramki Kalu...

qwerty1234
30-08-2003, 17:32
Jeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!!! :+:
1:0 dla AMIKI!!!!! '8

C@mo
30-08-2003, 17:33
2:0 znowu Kryszał :+:

Beny
30-08-2003, 17:34
... i 2 do 0!!! :+: Aż szkoda tego karnego!

MaxyM
30-08-2003, 17:36
:fu: nie dotarłem dzisiaj do STSu!

krollek
30-08-2003, 17:38
Kryszał odzyskuje formę :oho:
''Majewski przeciera oczy ze zdumienia'' :buhaha: pewnie swoich zawodników nie poznaje

yusta
30-08-2003, 17:41
20. min Obrona Wisły złożona z 3 reprezentantów Polski gra fatalnie :D
cytat z wyborczej

Świt bezbramkowo remisuje narazie :)

Mrk
30-08-2003, 17:42
:fu: nie dotarłem dzisiaj do STSu!
***** ja też zapomniałem!!! znowu!!!!!! :fu:

Mrk
30-08-2003, 17:53
Kurna podobno sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki dla Świtu!!!! :/

Mrk
30-08-2003, 17:54
Wisła gra słabiutko, nie potrafi przeprowadzić akcji ofensywnej, a i w obronie spisuje się niepewnie. Amica, choć nie zaprezentowała nic specjalnego, prowadzi pewnie i kontroluje grę.

A oto kolejny cytat z wyborczej

MaxyM
30-08-2003, 17:56
Widzieliście co zrobił Kryszał z obrońcami Wisły? ::lol::

_Bart
30-08-2003, 18:03
niestety tylko 0:0 w meczu Świtu z Górnikiem a mogli to wygrać.

z opisu z GW koilejny dobry mecz Zganiego :D

yusta
30-08-2003, 18:03
No i kolejny punkcik dla Świtu, szkoda że tylko jeden, na samych remisach daleko nie zajadą :/

szczepan
30-08-2003, 18:11
ale i tak graja lepiej niz wszyscy mysleli... sadze ze duzo nadrobia na wiosne...

a GTS dostaje :D OLE!

jarcyś
30-08-2003, 18:11

kręci Jopkiem bezlitośnie

do przerwy mogło być 4:0

_Bart
30-08-2003, 18:14

kręci Jopkiem bezlitośnie

do przerwy mogło być 4:0

a czy ja sie nie myle i Jop jest powołany
jesli tak to Janas popełnił strasznego liptona 8-

MaxxxiM
30-08-2003, 18:15
parafrazujac nieco Maxyma - ALE JAZDA POLEGLA (w pierwszej polowie) BIALA GWIAZDA" :rotfl:

crolick
30-08-2003, 18:25

85 min Orliński strzela bramkę dla Świtu. Sędzie niespodziewanie odgwizdał spalonego i nie uznał bramki :fu: szkoda, jesli Swit nie zacznie wygrywac [a gdzie jak nie na wlasnym stadionie?!?!?], to moze byc ciezko...

co do Wisly - to kiedy z nimi gramy '8

MaxyM
30-08-2003, 18:31

85 min Orliński strzela bramkę dla Świtu. Sędzie niespodziewanie odgwizdał spalonego i nie uznał bramki :fu: szkoda, jesli Swit nie zacznie wygrywac [a gdzie jak nie na wlasnym stadionie?!?!?], to moze byc ciezko...

Na Łazienkowskiej zaczną wygrywać...

Za 3 tygodnie. 8)

szczepan
30-08-2003, 18:32
szkoda Switu... wydaje mi sie ze jest to kolejny przyklad tego ze mlodziencza ambicja duzo daje...

Grabo
30-08-2003, 18:33
Niestety ,nie da sie ukryć ,że Świt ,to drużyna klecona w ostatniej chwili.Wiosne powinni mieć już lepsza ,jak sie zgrają i wszystko sie ustabilizuje.

szczepan
30-08-2003, 18:34
Niestety ,nie da sie ukryć ,że Świt ,to drużyna klecona w ostatniej chwili.Wiosne powinni mieć już lepsza ,jak sie zgrają i wszystko sie ustabilizuje.

i dostana paru zawodnikow z Legii :P

a Bara juz gral?

yusta
30-08-2003, 18:42

i dostana paru zawodnikow z Legii :P

a Bara juz gral?

Nie grał.

Malarz - Szeremet, Unierzyski, Malinowski, Bystron - Wiechowski, Orliński, Wyczałkowski, Zganiacz - Mierzejewski (85. Szczytniewski), Kalu (72. Benson)

crolick
30-08-2003, 18:57

Na Łazienkowskiej zaczną wygrywać...

Za 3 tygodnie. 8)

no nie wiem, na lazienkowskiej nie beda gospodarzami. btw nie wiecie ilu legionistow byla dzis w nowym dworze?!?

maxym --> pytanie bylo retoryczne :>

szczepan --> nie z naszych gral tylko zganiacz 90 minut i mierzejewski 85 minut

Mrozik
30-08-2003, 18:57
81 min i nadal 2:0 !!!

Beny
30-08-2003, 18:59

ciiiiiiiiiii! Bo zapeszysz! '8

MaxxxiM
30-08-2003, 18:59

i niech juz tak zostanie. Ciebie prosimy wysluchaj nas Panie :+:

Beny
30-08-2003, 19:09
No coś Wisełka miała słaby tydzień! ;) Anderlecht, Amica... Jakoś mnie to - kurczę - nie martwi! :)

Mrozik
30-08-2003, 19:09
KONIEC!! 2:0

MaxxxiM
30-08-2003, 19:13
ALE JAZDA POLEGLA BIALA GWIAZDA (MaxyM copyrighted)
reprezentanci z Wisly udowdnili ze sie nadaja do kadry. szczegolnie Jop.

yusta
30-08-2003, 19:17
ALE JAZDA POLEGLA BIALA GWIAZDA (MaxyM copyrighted)
reprezentanci z Wisly udowdnili ze sie nadaja do kadry. szczegolnie Jop.

My to wiemy, tylko przetłumacz to Janasowi. Ten gość jest zupełnie ślepy i gluchy jak on sobie na tych polowaniach radzi :hmm:

qwerty1234
30-08-2003, 19:34
Jop debeściak!
Czekamy na samobóje w kadrze.... :*

yusta
30-08-2003, 19:35
1:0 dla Łecznej, bramkę strzelił Czereszewski 8) , do końca 12 minut

Mrk
30-08-2003, 19:41
Wisła poległa, więc mamy do nich tylko punkt straty.
Jutro Groclin podejmuje śmieci z konwiktorskiej, więc na pewno punktów nie straci. Wyjątkowo jestem nawet za Groclinem - niech im spuszczą srogie lanie.
W każdym razie ostatnie 2 kolejki sprawiły, że jesteśmy już w czołówce, co mnie bardzo cieszy!!!!! :cf3:

MaxyM
30-08-2003, 19:44
Jak jutro Polonia przegra, a przegra na pewno to widmo 2 ligi już blisko. '8

qwerty1234
30-08-2003, 19:45
Nie jestem pewien ale chyba jako jedyni nie zaznaliśmy jeszcze porażki! :+: :armia: :banan:

Kraszka
30-08-2003, 20:01
Nie jestem pewien ale chyba jako jedyni nie zaznaliśmy jeszcze porażki! :+: :armia: :banan:

Górnik Łeczna jeszcze nie zaliczył porażki, tyle że on jeszcze 4 meczu nie grał...

co do statystyk Wisła i tak jest lepsza od Legii...

bramki: punkty:
Wisła 8:2 9
Legia 4:2 8

Beny
30-08-2003, 20:03
Cholera po dzisiejszych meczach Łęczna liderem! Właściwe miejsce Polonii, trochę szkoda Widzewa!

qwerty1234
30-08-2003, 20:51

Górnik Łeczna jeszcze nie zaliczył porażki, tyle że on jeszcze 4 meczu nie grał...

Tylko nie upatruj Górnika w formie faworyta '8

Kraszka
30-08-2003, 20:58

Tylko nie upatruj Górnika w formie faworyta '8

dopiero przed chwilą zauważyłam, że Górnik grał dzisiaj...
ale wtopa ;)))

Sinuhe
30-08-2003, 21:00
http://republika.pl/sinuhe/images/35701.gif

Nudziło mi się... ::roll::

Raffi
30-08-2003, 21:01
A dlaczego dopiero za miesiąc???

Beny
30-08-2003, 21:06
A dlaczego dopiero za miesiąc???

A to dziś nie jest przypadkiem 30 sierpnia? ;)

Kraszka
30-08-2003, 21:25
:box:

Radio
30-08-2003, 21:49
Sinuhe chyba przesadziłeś. Choć trochę prawdy w tym jest. Bo w tych dniach skończyła się tzn. padła Wielkość Wisły. Co do samej Wisły to naszczęscie ma się dobrze bo o mistrza wolę rywalizować z nią niż Dyskobolią czy Łęczną (nie obrażając nikogo gdzie ja w na Mazowszu znajdę sympatyka drużyny z Grodziska?)

Kawa
30-08-2003, 23:14
No to sie chłopaki z Wisły nie załamały :buhaha: Oby tak dalej Wisełko '8

Kiju
30-08-2003, 23:20
trochę szkoda Widzewa!

stare piździsko i chujnia z grzybnią ,spleśniały naleśnik i mucha zjadajaca gówno,kicha wyłażąca z dupy...te zjawiska są czymś miłym i apetycznym wobec oglądania dzisiejszej gry Widzewa. :fu:
Jest tragicznie,strasznie... [`]

Ide sie otruć przeterminowanym jogurtem...

...albo targnąc...pociołem sie już suchą bułką...skoro nawet Widzew nie daje mi radości to czy życie ma sens?

ps.
***** stare baby i srać im na plecy :/
Tak wkurwiony nie byłem juz dawno...

MaxyM
30-08-2003, 23:40
Może i będzie lepiej jak spadniecie - chodzi mi o klub, bo to co tam Knor, Cin-Cin i inni wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie... Może wtedy skończy się ich era i przyjdzie nowe.

Kiju co to za transparenty były na meczu i jakieś dwie postacie namalowane?

Mrk
30-08-2003, 23:41
trochę szkoda Widzewa!

stare piździsko i ch** z grzybnią ,spleśniały naleśnik i mucha zjadajaca gówno,kicha wyłażąca z dupy...te zjawiska są czymś miłym i apetycznym wobec oglądania dzisiejszej gry Widzewa. :fu:
Jest tragicznie,strasznie... [`]

Ide sie otruć przeterminowanym jogurtem...

...albo targnąc...pociołem sie już suchą bułką...skoro nawet Widzew nie daje mi radości to czy życie ma sens?

ps.
je***ć stare baby i srać im na plecy :/
Tak wkurwiony nie byłem juz dawno...
Nie przejmuj się tak bardzo - my z Łęczną zremisowaliśmy!
Na pewno będzie lepiej - ja nie sądzę, żeby Widzew spadł do 2 ligi.

Krzpac
31-08-2003, 00:08
chijnia... ale wiem jedno gorzej juz nie bedzie '8

szczepan
31-08-2003, 00:29

pogodzony z 2 liga?

Krzpac
31-08-2003, 00:34

pogodzony z 2 liga?

hehe... drugiej ligi to wiem ze nie bedzie w tym jeszcze roku... ale jestem pogodzony z tym ze WIDZEW przez najbliższe lata bedzie walczył o utrzymanie az ktoregos sezonu wrecie spadniemy do II ligi [jesli wczesniej się nie rozpadniemy]

szczepan
31-08-2003, 00:41
wiesz ze to i lepiej zeby spadl i zaczac budowe od nowa... na zdrowych zasadach... troche to trwa ale przeciez 3 lata w drugiej lidze to nic w porownaniu z tym jezeli wogole druzyny mialo by nie byc...

Krzpac
31-08-2003, 00:48
wiesz ze to i lepiej zeby spadl i zaczac budowe od nowa... na zdrowych zasadach... troche to trwa ale przeciez 3 lata w drugiej lidze to nic w porownaniu z tym jezeli wogole druzyny mialo by nie byc...

wiesz tylko nam II czy XX liga nic nie daje bowiem wciąz mamy długi w wysokości ok. 30 mln zł... a tego się nie spłaci wciągu roku czy nawet pięciu... a dopoki się tego nie spłaci dopóty WIDZEW nie wyjdzie na prostą i nie bedzie walczył o najwyższe cele...

szczepan
31-08-2003, 00:53
ej ale przeciez z tego co slyszalem to rozwiazaniem jest upadlosc... po czym powstaje nowy klub z ta sama nazwa (poniewaz stara juz nie jest zastrzezona etc) ktory nie ma obciazen poprzedniego?

Krzpac
31-08-2003, 01:06
ej ale przeciez z tego co slyszalem to rozwiazaniem jest upadlosc... po czym powstaje nowy klub z ta sama nazwa (poniewaz stara juz nie jest zastrzezona etc) ktory nie ma obciazen poprzedniego?

30 mln długów narobiła spóła akcyjna i ta społka akcyjna "opiekuje" się klubem I ligowym, zas stowarzyszenie RTS ma 0 zł długów i te stowarzyszenie posiada IV ligowe rezerwy...

tak wiec jest taka możliwość ze społka akcyjna zbankrutuje, a role pierwszej druzyny przejmą rezerwy z zerwym długiem...

ale wiesz nie jest łatwo awansować z IV ligi do I... nawet jak przyjąć optymistyczną wersje to zajęło by to ok. min. 6-8 lat...

PS.
władze w stowarzyszeniu sprawje Skrzydlewski, zas on jest marionetką w rekach grajewskiego, tak wiec wyszłoby na to ze to grajewski przejąłby klub bez długów... czyli co nam daje IV liga i prezes grajewski ? NIC...

jedyną alternatywą jest odejscie wszystkich skompromitowanych działaczy zas w klubie muszą zacząć działać osoby które kochają WIDZEW i przede wszystkim zalerzy im na dobrze klubu nie zas na własnych korzyściach... a dla mnie ta alternatywa jest na dzien dzisiejszy niemożliwa...

Kiju
31-08-2003, 09:49
Kiju co to za transparenty były na meczu i jakieś dwie postacie namalowane?

Sam nie wiem dokładnie,zapewne cos na działaczy...

Marko jest sie czym przejmowac.Remisujemy u siebie z budowanym w ostatniej chwili Switem,przegrywamy ze słabym Giekaesem ktory potem przegrywa z jakims Macedonskim Cmentarzem,przegrywamy z osłabioną Odrą i teraz z beniaminkiem z Łecznej...aa,byłbym zapomniał z PP wyeliminowała nas III ligowa druzyna :fu: Leje nas kazdy jak chce...i ten ostatni mecz,zeby chc było widac ze graja dobrze...ale nie oni graja padline jakich mało.
Przed nami mecze z Lechem,Legią,Wisłą...dopraqwdy byc w tym momencie optymista jest trudno.
Zawsze przed spadkiem migalismy sie na wiosne,ale teraz tak nie bedzie.Na wiosne mamy od pyty wyjazdów bo nasi działacze poszli na ręke Switowi,Polonii i pozamieniali terminy...czy to jest ***** normalne?A co mnie do ***** obchodzi ze Polonia nie ma jupiterów a Swit stadionu?Niech graja dwa mecze u nas albo na Legii...ale nie,nasi pseudodzialacze nie patrza na nasz interes tylko przejmuja sie innymi...ręce ***** opadają.
I jeszcze grajewski ściaga takich tuzów futbolu jak Banaczek,Matys...żałosne...na **** nam ta liga ,po co licencja,pisałem o tym przed sezonem.Wolałem 2 lige niz abysmy odgrywali role Pogonii z poprzedniego sezonu :/

Krzpac
31-08-2003, 11:52
grajewski u steru gorzej niz w prlu
dzieniakowski i wojciechowski co zrobiliście dla klubu ? - won pasożyty !
WIDZEW przeprasza za ich troje - pawelec, grajeski, skrzydlewski.

Mrk
31-08-2003, 12:15
Współczuję wam chłopaki - bez kitu. W Legii też nie jest różowo (też mamy długi), ale jednak co roku jakiś tam zespół mamy. Inna sprawa, że co roku słabszy, ale "na szczęście" nasza liga jest taka cienka, że to na razie wystarczy na czołówkę. Mam nadzieję, że w przyszłości to wszystko się zmieni. Wiem, że w Polsce za kilka lat poprawi sie koniunktura i że będzie musialo być lepiej. Nie wiem w jakim stopniu będzie to dotyczyło klubów, ale mam nadzieję, że też to odczują.
Pamiętajcie jednak, że każdy ma problemy. Z taką polityką jaką prowadzą nasi działacze niedługo być może was dogonimy....
Co prawda bez długów (bo oni rzeczywiście podobno ten dług ograniczyli), ale w drugiej lidze.
To co się dzieje to jest straszne! Kiedyś faworytami do zdobycia mistrzostwa była Legia i Widzew, a za parę lat będzie Groclin i Amica.....

MaxxxiM
31-08-2003, 12:25
cos slyszalem gdzies, ze dlugi mozna sciagac z majatku wladz spoli, czyli teoretycznie grajewski i inni (bylo to chyba poruszane w watku W Widzewie tez ...... costam).
wyniki Widzewa nie dziwia. Klub jest chyba rekordzista w zmienianiu trenerow (a Smuda rekordzista w obejmowaniu Widzewa). nawet najlepsi pilkarze mieliby problem z graniem dobrze gdyby co miesiac pojawiala sie nowa koncepcja. a do tego jeszcze przygotowania do sezonu.
dobrze by bylo, zeby sie Widzew utrzymal, bo moi koledzy z HollyŁodzi popadna w depreche.

MaxyM
31-08-2003, 13:51
grajewski u steru gorzej niz w prlu
dzieniakowski i wojciechowski co zrobiliście dla klubu ? - won pasożyty !
WIDZEW przeprasza za ich troje - pawelec, grajeski, skrzydlewski.

Krzpac dzięki.

krollek
31-08-2003, 14:40
1:0 dla GKSu
Bojarski strzelił

krollek
31-08-2003, 15:44
i 2 : 0 - Gajtkowski

Krzpac
31-08-2003, 16:04
chce mi się zygac jak mysle jaką my mamy słabą piłke ligową... jak pomysle ze tak cienki zespoł jak Łęczna jest liderem to mnie skręca i juz się nie dziwie dlaczego nasze zespoły tak słabo grają w europejskich pucharach...

MaxxxiM
31-08-2003, 17:13
Groclin Grodzisk Wielkopolski - Polonia Warszawa 2:1

Hej Groclin gol, lalalala :D
Polonia witamy w II lidze :rotfl:

Wisła Płock - Górnik Polkowice 1:0
poetzna Wisla plock wygrywa na razie z poteznym Gornikiem z Polkowic

update: Wisla jest bardziej potezna niz przypuszczal Strejlau. wygrywa juz 2:0 :D

qwerty1234
31-08-2003, 17:36
Groclin-Polonia 2:2 :fu: 8- :fu: 8- :fu: 8- :fu: :oho:

MaxxxiM
31-08-2003, 17:37
Groclin Grodzisk Wielkopolski - Polonia Warszawa 2:2

co sie dzieje? dlaczego?

a naftowi juz 3:0 i Gustaw :D Jelen wlaczy

MaxyM
31-08-2003, 17:38

co sie dzieje? dlaczego?

Drzymała poszedł na papierosa za trybunę... Wróci, strzelą na 3:2.

MaxxxiM
31-08-2003, 17:53

co sie dzieje? dlaczego?

Drzymała poszedł na papierosa za trybunę... Wróci, strzelą na 3:2.

chyba juz nie. za dlugo palil. cos sie topi potega Groclinu. remis z Polonia? wstyd

qwerty1234
31-08-2003, 17:59
4:0,4:0 potem przegrana z Łęczną a teraz remis z Polonią??
Coś im siadł SMS :oho:

Cube
31-08-2003, 18:06
panowie - ja rozumiem ,ze fajnie by bylo jakby POlonia spadla do II ligi , ale wqrzac sie na to ze akurat Groklajn traci z nimi pkt to tego nie rozumiem u niektorych :/

MaxxxiM
31-08-2003, 18:21
panowie - ja rozumiem ,ze fajnie by bylo jakby Polonia spadla do II ligi , ale wqrzac sie na to ze akurat Groklajn traci z nimi pkt to tego nie rozumiem u niektorych :/

a kto tu sie martwi o punkty Groklajnu? myslalem, ze weeknd bedzie udany w 100% i ten Groklajn mi popsul humer.

Mrk
31-08-2003, 18:21
Z jednej strony cieszę się, że Groclin stracil 2 punkty, ale z drugiej ubolewam nad tym, iż czarne śmiecie zdobyły punkt :/

crolick
31-08-2003, 18:22
qrde ja wogole nie rozumiem czemu nieqtorzy jezdza na polonie. ja rozumiem, ze nie jest git jak wygrywa z legia, ale zeby spdala do 2 ligi?!? :hmm: ja tam wole ja regularnie lac w derbach w-wy, niz grac kolejne elektryzujace mecze z leczna, polkowicami czy tez z wisla plock 8-

MaxyM
31-08-2003, 18:23
Derby na Konwiktorskiej są tak samo emocjonujące jak z mecz z Polkowicami, a co do Łęcznej – wież mi, ich doping i stadion jest 100x lepszy od Polonistów.

MaxxxiM
31-08-2003, 18:24
qrde ja wogole nie rozumiem czemu nieqtorzy jezdza na polonie. ja rozumiem, ze nie jest git jak wygrywa z Legia, ale zeby spdala do 2 ligi?!? :hmm: ja tam wole ja regularnie lac w derbach w-wy, niz grac kolejne elektryzujace mecze z leczna, polkowicami czy tez z Wisła plock 8-

ale te akurat ktore wymieniles mga spasc, w drugiej lidze czekaja zdecydowanie bardziej utytulowani rywale. od Polonii rowniez. a poza tym co to za derby. nedza pilkarska i nedza kibicowska. oto derby w wykonaniu Polonii. i jeszcze czlowiekowi cisnienie neizdrowo podnosza wywieszajac swoje idiotyczne flagi.

crolick
31-08-2003, 18:29
1. polonia jest qlubem z tradycjami, jakby na to nie patrzec.
2. to ze teraz jest sportowa mizeria to tak jak u nas w 1991 roq. raz lepiej raz gorzej. a takie polkowice czy leczna, nigdy nie beda klubem silnym sportowo an dluzej niz 1 sezon
3. kibicowsko racja, ale maja sie od kogo uczyc ;) , a taka leczna?! wies bawi sie, tanczy i spiewa :/

ps. czy wprowadzono slownik co nazwy klubow zmienia automatycznie na wielka litere?!

Grabo
31-08-2003, 18:40
ps. czy wprowadzono slownik co nazwy klubow zmienia automatycznie na wielka litere?!
Pewnie tak ,bo teraz nie można np. napisać nazwy sponsora Dospelu.

Kiju
31-08-2003, 18:41
a co do Łęcznej – wież mi, ich doping i stadion jest 100x lepszy od Polonistów.

Masz racje stadionik maja zajebisty,w sam raz dla nich...co nie zmienia faktu ze u nas zanotowali 0 a Polonia jednak sie pokazuje.
Łeczna kibicowsko to 3-4 liga i tyle...a organizacyjnie 1...w Widzewie jest na odwrót :fu:

Pesto
01-09-2003, 13:40
trochę szkoda Widzewa!

stare piździsko i ch** z grzybnią ,spleśniały naleśnik i mucha zjadajaca gówno,kicha wyłażąca z dupy...te zjawiska są czymś miłym i apetycznym wobec oglądania dzisiejszej gry Widzewa. :fu:

o w dupę jeża :/

Kiju , pomyśl o pracy w "Angorze" (bo na "NIE" trudno cię namówić). Mógłbyś pisać o politykach (w/w zjawiska przypomniały mi Czarzastego).

Q_(L)
01-09-2003, 13:54
Pewnie tak ,bo teraz nie można np. napisać nazwy sponsora GKS.

A czy komuś to przeszkadza :> :hmm:

Kiju
01-09-2003, 13:57
trochę szkoda Widzewa!

o w dupę jeża :/

Kiju , pomyśl o pracy w "Angorze" (bo na "NIE" trudno cię namówić). Mógłbyś pisać o politykach (w/w zjawiska przypomniały mi Czarzastego).

..hehe... '8

ps.
kiedy widze NIE staje sie agresywny 8o

Keleborn
01-09-2003, 14:23

To nie jest tak różowo. Majątek upadłego licytuje się i sprzedaje a całością zarządza syndyk. Trzeba powołać nową spółkę która może przejąć np. stadion. A na to i tak poterzebna jest kasa.

Rozwiązaniem byłoby bankructwo w stylu anglosaskim ale tego niestety na razie u nas nie ma. Bez potężnego inwestora Widzew może paść...