PDA

Zobacz pełną wersję : Liga Mistrzów

MaxxxiM
28-08-2003, 23:07
Grupy pierwszej rundy LM:

Grupa A:
Bayern Monachium
Olympique Lyon
Celtic Glasgow
Anderlecht Bruksela :D

Grupa B:
Arsenal Londyn
Inter Mediolan
Dynamo Kijów
Lokomotiw Moskwa

Grupa C:
Deportivo La Coruna
PSV Eindhoven
AEK Ateny
AS Monaco

Grupa D:
Juventus Turyn
Galatasaray Stambuł
Olympiakos Pireus
Real Sociedad San Sebastian

Grupa E:
Manchester United
Panathinaikos Ateny
Glasgow Rangers
VfB Stuttgart

Grupa F:
Real Madryt
C Porto
Olympique Marsylia
Partizan Belgrad

Grupa G:
Lazio Rzym
Chelsea Londyn
Sparta Praga
Besiktas Stambuł

Grupa H:
AC Milan
Celta Vigo
Ajax Amsterdam
Club Bruges

tak mysle ze te pogrubione wyjda z grupy.

Tomi
28-08-2003, 23:13
Galatasaray - Olymiakos, Olympique - Partizan, Lazio - Besiktas...........oj będą zajebiste mecze jak się takie wariaty na trybunach spotkają ... 8-

Mazi
28-08-2003, 23:26
I tak awansują najbogatsi i znowu będzie to samo - nudy - milany , reale , menczestery , ajaxe ,juventusy , te same nazwiska , tylko w innych klubach . Nienawidze LM w obecnej postaci ...

MaxxxiM
28-08-2003, 23:30
I tak awansują najbogatsi i znowu będzie to samo - nudy - milany , reale , menczestery , ajaxe ,juventusy , te same nazwiska , tylko w innych klubach . Nienawidze LM w obecnej postaci ...

sa takie mecze (jak Man Utd - Real Madryt w poprzedniej edycji) ze kapcie spadaja. i nie sa to nudy absolutnie. choc za duzo rozgrywek grupowych jest niewatplwie. ale to kasa misiu kasa.
zgadzam sie natomiast ze formula jest troche bezsensu. Liga Mistrzow to jak sama nazwa wskazuje powinny byc rozgrywki mistrzow krajowych, a nie np. czwartych druzyn.

MaxyM
28-08-2003, 23:34
Ja wole ogladac mecz 16 z 18 druzyna Premiership. ::/::

Mazi
28-08-2003, 23:38
Wiem ,ze kasa to rządzi w futbolu ( patrz ostatni przykład Barcelony ) .
Ale osobiscie nie pamietam kiedy oglądałem ostanio mecz LM , olałem te mecze już dawno .

A tak wogole to marzy mi się Liga ... Europy Środkowej :D . Po 2 najlepsze drużyny z Polski , Czech , Rosji , Węgier , Serbii , Chorwacji ... ehh , naprawdę fajnie by było , a tamci z G-14 kisili by się we własnym sosie .

Sharn
28-08-2003, 23:42
Kibicuję Sparcie Praga!

Letna rulez 8)

legart
29-08-2003, 09:40
Kibicuję Sparcie Praga!

Letna rulez 8)

Też mam nadzieję że Sparta oraz Prtizan pokaża się z dobrej strony w LM.

Grabo
30-08-2003, 02:48
Otóż to.W 100% masz moje poparcie.
Nie rozumiem tych zachwytów nad Ligą Mistrzów,bo jest ona teraz żenująca.Kiedyś nawet dla kibiców największych klubów europejskich ,to było święto ,bo było się trudno zakwalifikować ,a teraz to już kompletnie sie opatrzyło.Dobrze ,że chociaż wszedł ten Partizan ,bo to w końcu coś nowego.Wolałbym obejrzeć jakiś mecz tej drużyny ,niż te wałkowane już tysiac razy mecze zachodnich potentatów.

Co do Wisły ,to niech się cieszą ,że nie przeszli Anderlechtu ,bo dopiero byłaby kompromitacja.