PDA

Zobacz pełną wersję : Legia LIVE strona główna

zinger
18-01-2009, 21:33
Zakładam nowy temat, mam nadzieję, że bana nie dostanę ;)
Ale jestem wstrząśnięty, bo co prawda od paru dni, ale dopiero teraz do mnie dotarło... Co się stało z herbem na głównej stronie LegiaLive! ? Co to za znaczek? WTF?

mroczek2
18-01-2009, 21:47
Nie wiem co to za znaczek, ale Ty naprawdę czytasz stronę LegiaLive?
A to nie wiesz, że ta strona sieje propagandę większą niż Fakt i SuperExpress razem wzięte?
I jeszcze wzięli się za redagowanie strony weszlo.com.pl.net.org
:popcorn:

Maros
18-01-2009, 21:53
a jak myślisz ? bez powodu tak sobie zmienili ? :roll:

GregorAE
18-01-2009, 21:57
Nie wiem co to za znaczek, ale Ty naprawdę czytasz stronę LegiaLive?
A to nie wiesz, że ta strona sieje propagandę większą niż Fakt i SuperExpress razem wzięte?
I jeszcze wzięli się za redagowanie strony weszlo.com.pl.net.org
:popcorn:

Daruj już sobie, albo podaj wreszcie konkretne przykłady...

zinger
18-01-2009, 22:01
a jak myślisz ? bez powodu tak sobie zmienili ? :roll:
myślę że nie bez powodu, ale nie dopuszczam najgorszego. jakim prawem?
a ty mroczek weź wypierd..j bo nie mogę patrzeć na twoją wszawą nazwę ekranową

arczi
18-01-2009, 23:21
Mroczek drugi za dużo naczytał się w dzieciństwie komiksów o amerykańskich superbohaterach, którzy to w pojedynkę stawali do nierównej walki z ciemną masą dowodzoną przez wredny czarny charakter. Jednak życie to nie komiks mości towarzyszu i dopóki nie doświadczysz na własnej skórze zagadnienia jakie poruszasz i w które wierzysz, to już do końca życia pozostanie ci tylko bezpłciowe przeglądanie kolorowych obrazków w prasie codziennej. Odnoszę właśnie wrażenie że kształtujesz swoją rzeczywistosć na ich podstawie. Chciało by się więc posłużyć klasykiem.. "Kibic z dala się nie wpierdala", ale tej starej kibicowskiej maksymy pewnie i tak nie zrozumiesz. Jak i stricte powodu dla którego konflikt nadal trwa mimo pozornej realizacji przez klub naszych postulatów.
Są dwie prawdy, ty swoją już wybrałeś. Gratuluję, pozostań więc przy niej i nie zabawiaj się w Mojżesza. Bowiem wcale nie znasz drogi do Ziemi Obiecanej. Tylko tak ci się wydaje. Jak i wielu tobie podobnym.

Żeby nie było... Ja też nie znam złotego środka. Ale wiem jedno... Wymagając szacunku okazuj go sam. Zarząd KP od samego początku wydaje się nie dostrzegać tej maksymy, wypada więc otworzyć im te szeroko zamknięte oczęta.
Nasze zdecydowane i twarde od początku stanowisko spowodowało że owszem... może i nadal jest bryndza, ale myślę że wielu z nas nadal potrafi spojrzeć sobie prosto w lustro (ty mroczek potrafisz?), to raz.
A dwa, że dzięki naszemu wyrażanemu na każdym szczeblu niezadowoleniu, klub jak zwał tak zwał, ale pomału konsekwentnie wycofuje się ze swoich durnych i debilnych pomysłów z początków swojej kadencji. I teraz pytanie do ciebie. Czy uważasz że gdybyśmy od samego początku przyjęli bezjajeczne stanowisko jakie m.in sam tu prezentujesz i łyknęli całą propagandę ITI, dzisiaj tu, w tym miejscu, KP Legia zdecydowała by się na podobne ruchy względem nas, a przede wszystkim względem Legii? Nie ma oporu, nie ma konieczności wprowadzania zmian. Proste.
Nie czytaj więc dalej komiksów, zacznij być częścią tego klubu, a wtedy dostrzeżesz czarno na białym o co tak na prawdę walczymy.
Dobranoc.

Orzeł
18-01-2009, 23:37
Nie chce Cie martwic... ale sadzisz ze do takiego tluka cokolwiek dotrze?
Skoro juz na wstepie wciaga taka propagande, i sieje ja dalej?

Madrze i konkretnie napisane, ale raczej i tak do niego nie trafi.
Dobranoc ;)