PDA

Zobacz pełną wersję : Winning Eleven 2002 online by WEMP

MeeXX
10-01-2009, 22:27
WEMP PATCH 0.1 open BETA

Co to jest Winning Eleven 2002?

Jest to japońska wersja Pro Evolution Soccer wydana przez Konami, któa wyszła na konsolę PSX.
Grę cechuje ogromna grywalność i profesionalne podejście twórców to tematu. Gra jest o wiele bardziej realistyczna od nowszych PESów.
Choć nie powala grafiką to warto się nią zainteresować.

Co to jest WEMP Patch?

Jest to modyfikacja do gry Winning Eleven 2002, która zawiera.

-Nową piłkę (Adidas Tango!)
-nowe siatki
-16 wyrównanych reprezentacji w tym Polska
-częściowo zmienione bandy

Wersja WEMP dodaje także moduł do gry online!

W przyszłości:
-Orange Ekstraklasa i 1. Liga
-Jeszcze więcej reprezentacji.

Na stronie znajduje się instrukcja jak zagrać online

Patcha mozna pobrać stąd http://www.4shared.com/file/76422699/df2418f4/WEMP_01_open_BETA.html

Na tej stronie znajdują się także pomoce dla graczy i są organizowane turnieje.

Zapraszam wszystkich serdecznie. Miła atmosfera i dobry kontakt z administratorami! Znakomita zabawa! Sam się o tym przekonałem!

Patch stworzony przez serwis www.wemp.fora.pl

Wymagania sprzętowe

Procesor: Pentium 600Mhz
Karta graficzna: 32MB
Pamięć: 64MB RAM
Minimum 370 MB wolnego miejsca na dysku
Klawiatura lub PAD
Łącze internetowe 128/64
Zalecany system: Windows XP SP2

Do zobaczenia na serwerach lub stronie!

Jeżeli masz jakiś problem z grą to wejdź na stronę www.wemp.fora.pl i napisz o nim w dziale problemy techniczne. Napewno ktoś ci pomoże.

W żadnym razie nie chciałem spamować. Chicałem tylko polecić wam tą wspaniałą grę.

Już są zapisy do pierwszego turnieju!

Warszawiak
11-01-2009, 13:52
a skąd tą grę ogarnąć (+crack jakiś) ??

emse
11-01-2009, 14:43
tylko Penalty Fever!

MeeXX
11-01-2009, 15:53
a skąd tą grę ogarnąć (+crack jakiś) ??

Ściągasz grę z tego linka zo podałem. Wtedy wchodzisz na wemp.pl wtedy na forum. Tam się rejestrujesz i na forum jest tutorial jak to odpalic

bkt
11-01-2009, 16:18
A moze to wkleisz tutaj? To i ja pogram (gralem w pierwsze 2 czesci jeszcze na PSX i wtedy wlasnie przestala dla mnie istniec FIFA:>). A nie sie bede rejestrowal i kombinowal a w koncu okaze sie ze nie umiem tego zainstalowac :D a w takich sytuacjach dot. ******* nie chce misie z tym bawic:)

MeeXX
11-01-2009, 16:26
Heh może i masz rację, ale nie wiem czy mogę to tu wstawić. Jednak uważam , że instrukcja jest napisana w sposób przystępny. A rejestracje i tak polecam gdyż główną rzeczą jest gra online.