PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebna Pomoc

Młody_1916
27-12-2008, 19:29
Witam! Bardzo przepraszam ze zasmiecam Forum takim tematem, ktory i tak zaraz zostanie usuniety, ale mam do Was ogromna prosbe. Organizowany jest konkurs graficzny w ktorym udzial bierze tylko jeden kibic i ma problem ze zwyciestwem, a jego konkurentami sa m.in. osoby ktore o ruchu kibicowskim w Polsce nie maja zielonego pojecia. Nic Was to nie kosztuje; wystarczy skopiowac link i zaglosowac w nim. Bardzo bym prosil o glosy. i zycze Wszsytkim Forumowiczom Szcesliwego Nowego Roku :)

p.s. To nie ja jestm tym kibicem :)

oto link: http://10stycznia2009.pl/konkurs/praca/77

EF
27-12-2008, 19:53
Zarejestrowałeś się tylko po to, by promować kibica Korony Kielce ?

Młody_1916
27-12-2008, 20:12
Zarejestrowałeś się tylko po to, by promować kibica Korony Kielce ?

Zarejestrowalem sie po to zeby pomoc KIBICOWI, a nie postronnemu czlowiekowi, co nie wie co to ruch kibicowski i nie potrafi wymienic jedengo klubu Polskiego. I nie chodzi tu o to czy jest On z Korony czy byłby z Legii, Lecha czy Lechii, a o to zeby pokazac nawet w takich konkursach ze kibice maja i beda miec bardzo wiele do powiedzenia czy to sie komus podoba czy tez nie.

karakan
27-12-2008, 20:22
Sorry gościu , ale ja Ci nie wierzę.

Najfajniej wejść na wszystkie kibicowskie fora w Polsce i krzyknąć: pomóżcie naszemu!Solidarni z kibicem Zbyszkiem! Ole!

Skąd mam wiedzieć ,że to kibic?Bo tak napisałeś?

edit: Jakieś fotki jego siostry byś wkleił czy coś , a nie tak..

Młody_1916
27-12-2008, 20:24
Sorry gościu , ale ja Ci nie wierzę.

Najfajniej wejść na wszystkie kibicowskie fora w Polsce i krzyknąć: pomóżcie naszemu!Solidarni z kibicem Zbyszkiem! Ole!

Skąd mam wiedzieć ,że to kibic?Bo tak napisałeś?

edit: Jakieś fotki jego siostry byś wkleił czy coś , a nie tak..

To wejdz sobie na Szalikowcy.com i tam troche poczytaj o tym konkursie.
Jak nie znajdziesz to Cie pokieruje. A zreszta widac po pracy ktora jest kibicowska tylko potrzeba troche spostrzegawczosci ;)

karakan
27-12-2008, 20:33
Wiem która i kto ją robił.

Czekam na fotki jego siory.Jakiś bonus musi być!

A Ty jesteś z Korony.Przyznaj sie!:efoch:

Młody_1916
27-12-2008, 20:37
Wiem która i kto ją robił.

Czekam na fotki jego siory.Jakiś bonus musi być!

A Ty jesteś z Korony.Przyznaj sie!:efoch:

Nie, nie jestem z Korony :D