PDA

Zobacz pełną wersję : Pismo Stowarzyszenia do Miasta i PZPN-u

Woytek
28-08-2003, 08:13
http://www2.legialive.pl/photos4/ss_pismo1_miasto.jpg

zdjecie: Woytek - Legia LIVE!

Keleborn
28-08-2003, 08:22
Znakomite pismo. :+: Podpisuję się obiema rękami. Dobrze, że stowarzyszenie działa - wobec takich spraw nie można pozostac obojętnym.

Lolek
28-08-2003, 08:33
Woytek, wrzuć jeszcze pismo do PZPN! Przeciez jest zupelnie inne w tresci!

Woytek
28-08-2003, 08:42
http://www2.legialive.pl/photos4/ss_pismo1_pzpn.jpg

kamyk
28-08-2003, 08:54
brawo o to chodzi moze wrescie sie cos zmieni bo takie stowarzyszenia i zwiazki inaczej traktuja niz pojedynczych kibicow! mysle ze tresci sa zrozumiale dla kazdego i miejmy nadzieje ze polonia zostanie ukarana i ze juz wiecej nie zagran na estadio wp!

Mazi
28-08-2003, 10:12
I oto chodzi !!!

Bardzo cieszy mnie reakcja Stowarzyszenia na te wydarzenia !!!

Oby tylko Kaczyński zrobił odpowiednie kroki ... :/

MaxxxiM
28-08-2003, 10:26
i taki "list otwarty" powinien rowniez trafic do mediow. bardzo dobrze, ze Stowarzyszenie zajelo stanowisko w tej sprawie. Bardzo dobrze, bo po to m.in. jest

Gelo
28-08-2003, 13:45
Brawo :+: :+: :+: , wszystko moglbym przebolec, ale za profanacje Kaki to oni jeszcze kiedys sie nachapia.

R@dek (L)
28-08-2003, 13:49
Bardzo dobry pomysł z tymi listami :+: niech wiedzą co myślimy o tych ich chorych pomysłach :box:

Sergii
28-08-2003, 18:34
Według mnie to jest zły pomysł. To nie fer w stosunku do kibiców Poloni. Wszyscy krzyczą jaki to PZPN jest ble a teraz pan Piórkowski do niego pisma wysyła ? Coś tu niegra. To są picnicowe metody jesteśmy kibicami a nie ... To się może źle dla nas skończyć pamiętajcie że każdy kij ma dwa końce. Nigdy nie zapomnę Polonistom co zrobili z Kaką ale wysyłanie listów to nie jest metoda . :/

Foxx
28-08-2003, 18:41
Muszę napisać, że nie zgadzam się z Tobą do końca... Ale coś jest w tym, co piszesz. A konkretnie - styl działania przypominający Arkę 8)

Pismo do władz miasta - 100% racji i doskonała treść. PZPN - :hmm:

ems
29-08-2003, 00:08
wiecie, macie troche racji... ale SSLW jest imho od oficjalnych reakcji i tyle. a wojna z KSP trwa takze w mediach

poza tym w przeciwienstwie do Arki nie zelgalismy ani slowem, natomiast ich pismo to byla blaga, to samo Widzew ktory posunal sie faktycznie do donosu ...

rkwa
29-08-2003, 01:12
tez duzo o tym myslalem i doszedlem do wniosku ze jednak dobrze ze poszlo to pismo do pzpn'u.
to nie jest walka kibicow /medialna/ to jest walka o dobre imie s.p. Kazimierza Deyny.w dodatku jeszcze jak ich rzecznik mowi ze nic zlego sie nie stalo to utwierdzam sie w przekonaniu ze jednak dobrze.

ps.to nie jest zadna wspolpraca ani donos /kazdy przecierz o tym wiedzial i widzial/-to jest wyrazenie swojego /naszego/ stanowiska w tej sprawie.

pozdro.

legart
29-08-2003, 10:25
Hm pismo jest wyważone i mówi o powszechnie znanych faktach, więc chyba to nie jest kapowanie. Poza tym dobrze że odnosi się również z potępieniem do AMF co oznacza że nie widzimy tylko belki w oku Polonii, ale również konara we własnym.

Mar_1910
29-08-2003, 10:35
Przynajmniej wiecie jak sie mozna czuc, gdy ktos inny godzi w Wasze uczucia, klub.
Was Polonia trafila w dosc czuly pkt. Deyna byl naprawde dobrym pilkarzem.
Przykro jest takie rzeczy widziec czy slyszec :?
Jednak teraz pozostalo nam i Wam zastanowic sie nad tym co zle zrobiliscie.
Oby sie to nie powtorzylo.
A list jak list. Za akcja z Deyna stalo moze paru wyrostkow.
Nie mozecie karac klubu. Nie tedy droga. I tak dostana kare, zobaczycie :>

Lolek
29-08-2003, 11:50
To nie fer w stosunku do kibiców Poloni.

Godzina 13 a ja jeszcze spie. Bo przeciez na jawie nikt by nie napisal czegos takiego..

Nie mozecie karac klubu. Nie tedy droga. I tak dostana kare, zobaczycie

Tylko, ze tu nie chodzi tylko o ta szmate. Cel jest jasny a wyraza go hasło: "Jeden stadion, jeden klub". Wszyscy z uporem maniaka wykreślają z pamięci stadion Legii, zastępując go stadionem miejskim i wciskają nam na siłę twory jak KP Polonia. Kolator po meczu rozpływał się, że to kolejny krok w drodze do przyznania KSP RÓWNYCH praw do tego obiektu. Oba pisma mają mają przekonać zwolenników tego pomysłu, że są w wielkim błędzie.

Mar_1910
29-08-2003, 12:06
To nie fer w stosunku do kibiców Poloni.

Godzina 13 a ja jeszcze spie. Bo przeciez na jawie nikt by nie napisal czegos takiego..

Nie mozecie karac klubu. Nie tedy droga. I tak dostana kare, zobaczycie

Tylko, ze tu nie chodzi tylko o ta szmate. Cel jest jasny a wyraza go hasło: "Jeden stadion, jeden klub". Wszyscy z uporem maniaka wykreślają z pamięci stadion Legii, zastępując go stadionem miejskim i wciskają nam na siłę twory jak KP Polonia. Kolator po meczu rozpływał się, że to kolejny krok w drodze do przyznania KSP RÓWNYCH praw do tego obiektu. Oba pisma mają mają przekonać zwolenników tego pomysłu, że są w wielkim błędzie.

Ja patrze z innego pkt. Dlatego wyrazam swoja opinie. Flage z Deyna wywiesilo pewnie pare chlystkow podobnie jak u Was na Legia:Widzew trasparenty anty semickie. Jest to bardzo porownywalne.
Jesli chodzi o nie fair w stosunku do innych kibicow, to zapartuje sie na ta sprawe tylko i wylacznie odnosnie incydentow na stadionie na ostatnich derbach. Nie mozecie karac Wszystkich Kibicow Polonii, bo kilku owy trasparent stworzylo.
Co do reszty waszej wojny o stadion sie nie wypowiadam.
U nas za pobicie (domniemane) obserwerwatora pzpn chceli nam zamknac stadion na 2 mecze + kara 10tysiakiow :oho:
Za 4kolesi mialo cierpiec 7tysiecy kibicow, ktorzy odwiedzaja na meczu w Lodzi.
Fair? Wg mnie nie :fu:

Kiju
29-08-2003, 12:32
Legia dała strasznie ciała z AMF ,Polonia tez strasznie sie "popisała" z Deyną,to wybitny REPREZENTANT POLSKI...mam nadzieje ze u nas nikt nie wpadnie na tak debilne pomysły :hmm:

Wszystko ma swoje granice.

Kawa
29-08-2003, 12:53
Legia dała strasznie ciała z AMF ,Polonia tez strasznie sie "popisała" z Deyną,to wybitny REPREZENTANT POLSKI...mam nadzieje ze u nas nikt nie wpadnie na tak debilne pomysły :hmm:

Wszystko ma swoje granice.
Tyle, ze AMF zostało szybko zdjete, a nieszczesny K.D. wisiał cały mecz co pokazuje, ze chyba nikomu zbytnio nie przeszkadzał.

MaxxxiM
29-08-2003, 13:12
Nie mozecie karac Wszystkich Kibicow Polonii, bo kilku owy trasparent stworzylo.

od karania jest PZPN a nie my. a co do tego co napisales, to polecam lekture wypowiedzi czlowieka(?) z Polonii, ktory twierdzi, ze wiekszosc kibicow KSP sie z tym zgadza (chodzi zdaje sie o slwo POGARDA). Dlatego to nie jest chyba tylko kilku ale znacznie wiecej. z reszta mielismy tu przyklad jednego takiego. bardzo mnie cieszy ze Kazimierz Deyna jest utozsamiany z Legia, ale nie wolno zapominac, ze gral w Reprezentacji i godnie reprezentowal barwy bialo-czerwone. i w bardzo duzym stopniu sukcesy w 1972 i 1974 to rowniez JEGO zasluga. i jesli osoby z Konwiktorskiej, tak podobno przywiazane do tradycji i historii nie potrafia tego uszanowac to nie ma juz wiecej pytan.