PDA

Zobacz pełną wersję : kto lepszy?

Yevaud
09-12-2008, 14:13
Wiadomo ile Legii daje Maciej Iwanski.

Tak sie zastanawiam, kto jest wg Was najlepszym obok Ajwena rozgrywajacym polskiej ligi

(PS. Wiem wiem - Polonii nie ma w Warszawie.....)

pablos
09-12-2008, 14:23
A Stilic?

ada(L)ek
09-12-2008, 14:58
Sobolewski też miał równą i dobrą formę w tej rundzie. Ale według mnie to na pewno Stilic był najlepszym pomocnikiem.

Flip
09-12-2008, 16:41
A ja bym chyba,najbardziej docenił Murawskiego...Walczak,dobry strzał,czyta grę...

Yevaud
09-12-2008, 20:05
Dziekuje za odzew.

Stilic wspaniale bije rzuty wolne. Na pewno jest bardzo wartosciowym zawodnikiem Lecha. Wydaje mi sie jednak, ze to Murawski jest sercem zespolu z Bulgarskiej - dlatego jego umiesiclem w ankiecie.

Sobolewski od lat prezentuje rowna wysoka forme. Nie nazwalbym go jednak typowym rozgrywajacym, choc i te funkcje spelnia. Tak samo jak i kolejny znakomity wislak Cantoro.

Oczywiscie to moje subiektywne odczucia, ale ze ja ankiete zalozylem to maja najwieksze znaczenie.

Nie mniej, bardzo dziekuje za uwagi

casual
09-12-2008, 20:41
Stilic to moim skromnym zdaniem najlepszy piłkarz ekstraklasy aktualnie.

Majewski? Duża przyszłość przed nim, ma potencjał.

matx
09-12-2008, 20:46

Mam podobne odczucia. Chociaż przyznaję, że za wiele razy go nie widziałem.

Flip
10-12-2008, 10:12

Majewski? Duża przyszłość przed nim, ma potencjał.

Stilić,ma jeszcze dużo przestoje,musi popracować nad tym,żeby grać regularniej.Ale jego przegląd pola,rzuty wolne,no i przede wszystkim lewa noga sprawiają,że długo on w PL nie pogra...

A Majewski,wczoraj zerwał więzadełka 3 miechy z głowy i pewnie słaba najbliższa runda...

e(L)egion
10-12-2008, 12:43
Mi się w tej rundzie najbardziej podobał Mila. Nie spodziewałem się że wróci do tak dobrej dyspozycji po tych Valerengach i ŁKS-ach

A Majewski,wczoraj zerwał więzadełka 3 miechy z głowy i pewnie słaba najbliższa runda...
SKąd takie info? Wszędzie gdzie czytałem jest mowa o 3 ale tygodniach, a nie miesiącach i nigdzie nie było że zerwał więzadła.

Flip
10-12-2008, 12:49
a gdzieś mi się obiło o uszy w TV chyba mówili :kawa:

może faktycznie 3 tygodnie a nie miesiące,ale jeśli słyszę o więzadłach to mi się nie chce w to wierzyć.Bo nie trzeba ich zrywać,wystarczy naciągnąc,naderwać,naruszyć i już jest lipa.

A teraz wyczytałem,że dopiero dziś po dokładniejszych badaniach,będzie wiadomo co i na ile.:fajek:

set
10-12-2008, 13:40
Murawski na + za występy w RP. Lepszy niż samolubny Stilić.

Yevaud
18-12-2008, 09:23
Stilic vs. Murawski

Ciezko mi ocenic calosc rundy, bo niewiele bardzo meczow Lecha ogladalem.
Zgadzam sie jednak z tymi. ktorzy zwrocili uwage, ze jednak Stilic jest rozgrywajacym w Lechu.

Sila rzeczy Stilica powinienem umiesci w ankiecie.
Badz, jesli oceniam tego z pomocnikow, ktoy najwiecej wnosi do gry zespolu, to w jedensatce Wisly jednak Sobolewski a nie Jirsak.

Niekonsekwencja z mojej strony.

Na podstawie meczow w Pucharze UEFA ( z Deportivo i Feynordem) nie moge jednak powiedziec, aby Stilic byl najlepszym pilkarzem polskiej ligi. Ma facet wieli talent do gry i jest blyskotliwy, ale gra raczej na stojaco i i tak sil mu starcza raptem na 40 minut.

Nie wiem, jak to wyglada na tle polskiej ligi, gdzie wysilek w mecz jest pewnie znacznie nizszy a i statycznosc Stilica tak sie w oczy nie rzuca.

Na podstawie ostatnich wystepow w Pucharze UEFA oceniam wyzej conajmniej 4 zawodnikow:

Arboleda, Murawski, Wilk, Wojtkowiak.

Pozdrawiam

Wszystkim raz jeszcze dzieki za uwagi i za udzial w ankiecie