PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Śląsk Wrocław 14.11.2008 godz. 20:00

rolnik
13-11-2008, 13:50
Kadra Legii na mecz ze Śląskiem:

Bramkarze: Jan Mucha, Wojciech Skaba

Obrońcy: Jakub Rzeźniczak, Pance Kumbev, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Kiełbowicz

Pomocnicy: Miroslav Radović, Piotr Rocki, Aleksandar Vuković, Maciej Iwański, Ariel Borysiuk, Roger Guerreiro, Edson, Maciej Rybus

Napastnicy: Bartłomiej Grzelak, Mikel Arruabarrena, Takesure Chinyama

:pimp:

Peter
13-11-2008, 14:02
3 napastników w kadrze - ŁAŁ!

set
13-11-2008, 14:05
W meczu ze Śląskiem będą zmiany kadrowe jeśli chodzi o pomoc i atak" Zagramy może 2 napastnikami, skoro Roger i Chinyama mogą zacząć na ławce, innej opcji nie widzę.

e(L)egion
13-11-2008, 14:46
Nie wiadomo co nawet pisać przed takim meczem. Przed Polonią Bytom byłem pewny trzech punktów, a wyszło jak wyszło. Teraz myślę że jednak wygramy, choć Kumbev w obronie nie wróży nic dobrego. Niech się ten jełop ogarnie bo w Śląsku Mila potrafi bić wolne nie gorzej niż Garguła.....

pzk
13-11-2008, 20:11
Jak dla mnie to Grzelak jest pewniak do podstawowego. Powinniśmy zagrać dwoma napastnikami, więc Chinyama jakoś by się ogarnął jak nie byłby sam w ataku. Roger na ławę na rzecz Grzelaka, w środku pomocy Iwański z Vuko, a na skrzydłach Radović i... nie wiem. W obronie to może Kiełbik wbije na lewą str., a Wawrzyniak przejdzie do środka(?). Taka mała analiza ;)
Zobaczymy co Janek wykombinuje.

siekan
13-11-2008, 20:34
A może by tak dać szansę Arru? W końcu musi dostać więcej czasu na pokazanie się niż kilka lub kilkanaście minut w meczu.

Z.
13-11-2008, 21:06
Rozumiem, ze Tito juz nie zagra. Czyli z niego rezygnuja? Bo inaczej powinni go wpuszczac na ostatnie 10 minut, bo przeciez Vuković odchodzi.

Coraz blizej jestem stwierdzenia, ze najgorszym transferem byl Kumbev. Bez kitu, dramat.

Na moje 1-2 bardzo mozliwe. Mam nadzieje, ze kupia na lewa strone Gancarczyka, bo to drugi Irek Jeleń.

Raffi
14-11-2008, 00:01
no w końcu Tito kończy się wypożyczenie :)

krzysiek_legia
14-11-2008, 20:56
Rzeźniczak przy Gancarczyku to jak przedszkolak:) Gancar powinien byc glownym celem transferowym Trzeciaka. Za niego to dałbym tyle co za Iwańskiego

Paluch
14-11-2008, 21:01
oni są ***** niemożliwi :lol:

Nie ma gry bez Iwańskiego :brawo:
Gancarczyka brać razem z Dudkiem w pakiecie!

Mecz jak do tej pory wypas... Utwierdza mnie to w przekonaniu ze tym kopaczom jest potrzebny bat! Oni z taką grą powinni rozjechać Bytom i Bełchatów biegając tyłem.

Francais
14-11-2008, 21:05
Iwanski bardzo dobry mecz ale i Grzelaka trzeba pochwalic,przy pierwszej bramce praktycznie asysta,duzo sie przepycha ma fajne podania oby tak dalej a w takiej atmosferze powinnie jeszcze cos strzelic.

Bootleg
14-11-2008, 23:16
Dziś wszyscy zagrali niezły mecz ale dla mnie to nie Iwanski był tym najlepszym tylko Vuko!
Zagrał to czego oczekuję od defensywnego pomocnika - świetnie odbierał , wychodził do grania , dużo walczył , był pod grą (120 kontaków z piłką) bynajmniej z statystyk canal +.
Jak na moje warto byłoby go przekonać żeby w Legii został.

Flip
14-11-2008, 23:28
Ja tam z trybun,nie widziałem kto był dobry a kto nie...

Ale jak kopacze przyszli po meczu,śpiewać "Warszawę",to najgłośniej ryczał właśnie Vuko.

Kijek
14-11-2008, 23:37
Iwański naprawde fest. takie transfery to ja rozumiem - dokladnie tak samo "powinien" sie sprawdzic Giza. Niestety ten za miekki ale Iwan pokazuje naprawde duuuuuuzo dobrego.
Rzezniczak i Vuko na plus, Grzelak nawet tez.

Reszty oceniac nie ma co bo jak sie wygrywa 4:0 to ciezko zeby ktos byl wyjatkowo slaby. Nawet Kumbev byl wyjatkowo pewny, jak nie On.

i maja plus za "aftery" ;)

Jastrząb
14-11-2008, 23:43
Kumbevowi urodził się syn to i moc w niego wstąpiła :D

www.przegladligowy.pl
15-11-2008, 13:22
Oto link do zdjęć z meczu Legia Warszawa-Śląsk Wrocław :

http://www.przegladligowy.pl/galeria.html

casual
15-11-2008, 13:33
Oooo, co ja widze. W piłkę grali :ucieka:

O, i nawet nasi wygrali :ucieka:

Hehe, dla mnie wczoraj wynik był zupełnie bez znaczenia. Podobnie jak dla większości, jak mniemam.

Ale dobrze, że wygrali w sumie :]

peter1807
15-11-2008, 16:16
witam

polecam swój blog gdzie w najnowszym wpisie pisze o meczu Legii ze Śląskiem

http://piotrekbanasik.blox.pl/html

pozdrawiam

rolnik
15-11-2008, 17:18
Banały.

daimler
15-11-2008, 17:53
Zauwazyliście, że od jakiegoś czasu grają na zielono? 8)

dobrze że czytacie i bierzecie sobie do serca panowie. Czytajcie dalej :cool:
Ja proponuję żeby jak za starych czasów zestaw zielony był jednolity, tj. z zielonymi spodenkami. Czytać w KP i wprowadzać w życie, my się znamy lepiej od was! :prawi:

dyha
15-11-2008, 18:03
Zauwazyliście, że od jakiegoś czasu grają na zielono? 8)

dobrze że czytacie i bierzecie sobie do serca panowie. Czytajcie dalej :cool:
Ja proponuję żeby jak za starych czasów zestaw zielony był jednolity, tj. z zielonymi spodenkami. Czytać w KP i wprowadzać w życie, my się znamy lepiej od was! :prawi:

tylko zeby ta zielen byla nieco mniej Bełchatowska. ale ogolnie taki zestaw jak najbardziej na +.

casual
15-11-2008, 18:32
Dokładnie, sam odcień jak dla mnie tragiczny.

kiubz
15-11-2008, 19:15
Zauwazyliście, że od jakiegoś czasu grają na zielono? dobrze że czytacie i bierzecie sobie do serca panowie. Czytajcie dalej Ja proponuję żeby jak za starych czasów zestaw zielony był jednolity, tj. z zielonymi spodenkami. Czytać w KP i wprowadzać w życie, my się znamy lepiej od was!

Nie ciesz się tak. Ktoś pisał o tym ostatnio, że chodzą plotki, że grają na zielono, bo to jedyny strój, który nie ma logo adidasa na środku, a ekstraklasa nakazuje, żeby tam było miejsce na logo sponsora, więc jak grają na biało albo czerwono to płacą kary.

19Christoph16
15-11-2008, 20:05
Tez o tym slyszalem.

Z.
15-11-2008, 22:06
To ja napisałem. To jest pewnik. Graja tak, bo za białe zapłacili 3 razy kare, łacznie chyba 24 tysiace złotych. W zeszłym roku przekonali Komisje Ligi, ze maja taka umowe i zobowiazali sie za rok zalatwic z adidasem juz odpowiednie stroje, ale okazalo sie, ze jednak tego nie zrobili. Dostali kilka razy kare, teraz graja w zielonych, bo tylko tam jest znaczek w odpowiednim - regulaminowym miejscu.

Pzdr.

Tuzin
15-11-2008, 22:13
T zobowiazali sie za rok zalatwic z adidasem juz odpowiednie stroje, ale okazalo sie, ze jednak tego nie zrobili.

Hardcore Negotiators - lepsi niż Anna Fotyga.

R.
15-11-2008, 22:40
Kto wczoraj gral na lewej pomocy? Rybus? Bo szczegolnie w 2 polowie z perspektywy trybuny zaliczyl kilka fajnych rajdow, szczegolnie ten, po ktorym mielismy rzut wolny tuz przed polem karnym.

rey
15-11-2008, 23:02
Hardcore Negotiators - lepsi niż Anna Fotyga.

:lol: zawsze po "prawej" stronie :lol:
To tak off top, a poważnie to tak jak Z. pisze, kasa, kasa i raz jeszcze kasa. Jakby mieli różowe stroje z tęczą na plecach i znaczkiem adidasa tam gdzie być powinien, aby kar nie płacić, to by grali w różowych.
Mecz w sumie przedni, jakby Tejksiurowi Iwański piłki nie zgarnął z nogi przy pierwszym golu, to by pierwszego gola nie było :chytry:
W podsumowaniu, to nikt wyniku za parę lat pamiętał nie będzie, tylko Żyleta się wczoraj liczyła.

rolnik
16-11-2008, 10:32
Kto wczoraj gral na lewej pomocy? Rybus? Bo szczegolnie w 2 polowie z perspektywy trybuny zaliczyl kilka fajnych rajdow, szczegolnie ten, po ktorym mielismy rzut wolny tuz przed polem karnym.

Tak, Rybus.