PDA

Zobacz pełną wersję : Bedzie zadyma czy nie

MaxxxiM
27-08-2003, 11:08
strajki w Wagonie, strajki w kopalniach. jak myslicie bedzie ogolnopolska zadyma czy rozejdzie sie po kosciach?

Nazgul
27-08-2003, 11:12
strajki w Wagonie, strajki w kopalniach. jak myslicie bedzie ogolnopolska zadyma czy rozejdzie sie po kosciach?

Zadymy IMO nie będzie bo ludzie mają w dupie. Jakby miała być to by była już dawno. Za to Samoobrona będzie rządziła. Już niedługo.

MaxyM
27-08-2003, 11:16
Mnie wkurza to już, że wszyscy mówią: Idziemy na Warszawę! Niech ***** idą na Białystok albo Kraków... :zly:

Dżon Łejn
27-08-2003, 11:19
Za to Samoobrona będzie rządziła. Już niedługo.

właśnie nie wiem czy mam się cieszyć czy bać.
zabawnie będzie ale czy andrzej wszechmogący nie będzie chciał włączyć lwowa do Polski.
albo pryznać azyl saddamowi?

MaxxxiM
27-08-2003, 11:22

Zadymy IMO nie będzie bo ludzie mają w dupie. Jakby miała być to by była już dawno. Za to Samoobrona będzie rządziła. Już niedługo.

czyli zadyma bedzie. :fu: 8-

Klusek
27-08-2003, 11:24
A najlepiej na Wilno i Lwów ;)
Myślę, że jeszcze nie ma takiej biedy żeby ludzi na ulice masowo wyciągnęła. Poza tym kazda grupa zawodowa walczy o swoje w oderwaniu od reszty więc dopóki ktoś ich nie połączy to żadnych powazniejszych ruchawek nie będzie.

Q_(L)
27-08-2003, 11:37
Za to Samoobrona będzie rządziła. Już niedługo.

właśnie nie wiem czy mam się cieszyć czy bać.

8- Też masz dylemat...

Nawet w najczarniejszych snach sobie tego nie wyobrażam. Poparcie ma duże, ale ludzi rozumnych w Polsce też nie barkuje i się opanują!
Chyba, że przejmie władzę po jakiś zamachu, czy innym przewrocie 8-

MaxyM
27-08-2003, 11:43
Lepper - Premier
Beger - Minister Finansów
Dzido - Minster Sprawiedliwości
Chojarska - Prokurator Generalny
Wiśniowiecka - Minister Do Spraw Zagranicznych

A ta gruba świnia z zajazdu pod Warszawą - Opozycja.

Napiszę jak Wałęsa... No ludzie, to ***** by był Armagedon jakiego ten kraj jeszcze nie widział, te wszystkie komuchy co były wcześniej to pestka.

CIA - se wymyślili, no nie głupie **********!

MaxxxiM
27-08-2003, 11:44
Lepper - Premier

Napiszę jak Wałęsa... No ludzie, to *cenzura* by był Armagedon jakiego ten kraj jeszcze nie widział, te wszystkie komuchy co były wcześniej to pestka.

ja mysle ze Beger powinna byc raczej Minister Edukacji z naciskiem na edukacje seksualna :rotfl:

Keleborn
27-08-2003, 11:51
Lepper - Premier

Napiszę jak Wałęsa... No ludzie, to *cenzura* by był Armagedon jakiego ten kraj jeszcze nie widział, te wszystkie komuchy co były wcześniej to pestka.

Śmiejecie się teraz, ale popatrzcie na sondaże...

Ja tam przygotowuję plan awrayjny... 8)

Dżon Łejn
27-08-2003, 12:02
Ja tam przygotowuję plan awrayjny... 8)

ja mam taki plan jak w Las Vegas Parano--spierdalam z tego kraju :P
najlepiej na stacje kosmiczną alfa bo tam nawet masz w dupie grawitacje.
tyle że lepper może mieć ambitne plany kolonizacji kosmosu.

ehhh
całkiem możliwe że jednak dojdzie on do władzy --może nie absolutnej ale chociaż w koalicji
czujecie ten dym z ue '8

MaxyM
27-08-2003, 12:14
Miller ----> :lu: <--- Lepper

*na dole szary Kowalski.

Mini
27-08-2003, 12:45
ja mam nadzieje ze coś pierdolnie i bedzie zorganizowany rząd pozaparlamentarny lub ponad podziałami partyjnymi i będą w nim specjaliści w danych dziedzinach a nie "rodziny i znajomi panów redaktorów" ale chyba nie doczekam.
ostatnio ktoś powiedział ze w Polsce jest burdel i taki normalny mądry facet jak Balcerowicz nie ma szans. i to chyba by była cała prawda o tym co może lepper. burak z jakiegoś pierdziszewa stał się idolem bo wysypał zboże na tory i zamiast siedzieć w pace albo być na robotach żeby spłacić to zboże to on ***** w sejmie zasiada. :fu: :fu: :fu:
myślę ze jeżeli nie spełni sie to co wyżej napisałem to chociaż PO z PiSem będa rządzić bo przynajmniej będa współpracować z UE i próbować coś zrobić (są tam mądrzy ludzie jak np. Gilowska) a nie będą się z ue kłócić jak lepptubiś i mówić ze jest źle. Jak do kur :* nędzy w cywilizowanym kraju najsilniejszą partią jest zbiorowisko buraków pod przywództwem naczelnego buraka którzy nie mają żadnego programu?! :fu:

Klusek
27-08-2003, 14:03
Mini - z Twojego posta wyczytałem, że trza nam w UE siedzieć cicho i robić wszystko co święta Bruksela nam każe. Nie podoba mi się taka przyszłość i nie podoba mi się taka UE jak jest teraz. Jeśli mamy na tym interesie skorzystać, to powinniśmy aktywnie upominać się o swoje i naciskać gdzie tylko się da żeby zreformować ten skostniały, biurokratyczny twór jakim jest teraz Unia. Jeśli nasze władze (z jakiejkolwiek by partii nie były) przyjmą Twój punkt widzenia to potwierdzą, że miałem rację głosując "nie" i ja będę musiał cholera szykować plan awaryjny. A jakoś się do tego nie palę.
Aha, nie jestem zwolennikiem Leppera i nie głosuję na Samoobronę.

Unico
27-08-2003, 14:16
Mnie wkurza to już, że wszyscy mówią: Idziemy na Warszawę! Niech *cenzura* idą na Białystok albo Kraków... :zly:

:rotfl:
Ale,ale... przecież jesteście naszą stolicą :> Biedne, zagubione ludziki idą protestować tam gdzie przesiaduje władza.

Nie będzie żadnej większej zadymy, przecież strajki pojawiają się co chwila i nie od teraz.

legart
27-08-2003, 14:20
Mnie wkurza to już, że wszyscy mówią: Idziemy na Warszawę! Niech *cenzura* idą na Białystok albo Kraków... :zly:

Ale to Wy jesteście naszą stolicą :> Biedne zagubione ludziki idą protestować tam gdzie przesiaduje władza.

Hehe wszystko ma swoje plusy i minusy, ale tych obiboków z Sejmu wysłałbym gdzie do puszczy i takm niech sobie radzą, a protestujący ich nachodzą.

Chociaż jest pewien prgres część protestujących za Śląska stwierdziła że pojedzie do Warszawy i będzie robiła blokady na miejscu 8- , bo to pono skuteczniejsze

Q_(L)
27-08-2003, 14:25

Ale,ale... przecież jesteście naszą stolicą :> Biedne, zagubione ludziki idą protestować tam gdzie przesiaduje władza.

Nie będzie żadnej większej zadymy, przecież strajki pojawiają się co chwila i nie od teraz.

Jakże "płytkie" to rozumowanie - "idą protestować tam gdzie przesiaduje władza" - to niech idą "po/na władzę", a nie "na Warszawę" 8- Bo Stolica to im akurat nie zawiniła, chyba, że się mylę :>

ems
27-08-2003, 14:33
jak Lepper przejmie wladze to ja wypierdalam do Holandii/Kanady (mam znajomych/rodzine) albo na Czechy/Slowacje (bo piwo tanie :D) ... ja tu nei zostane

Mini
27-08-2003, 14:35
Mini - z Twojego posta wyczytałem, że trza nam w UE siedzieć cicho i robić wszystko co święta Bruksela nam każe. Nie podoba mi się taka przyszłość i nie podoba mi się taka UE jak jest teraz. Jeśli mamy na tym interesie skorzystać, to powinniśmy aktywnie upominać się o swoje i naciskać gdzie tylko się da żeby zreformować ten skostniały, biurokratyczny twór jakim jest teraz Unia. Jeśli nasze władze (z jakiejkolwiek by partii nie były) przyjmą Twój punkt widzenia to potwierdzą, że miałem rację głosując "nie" i ja będę musiał cholera szykować plan awaryjny. A jakoś się do tego nie palę.
Aha, nie jestem zwolennikiem Leppera i nie głosuję na Samoobronę.

nie nie nic z tych rzeczy.chodzi o to że Po i Pis sa w stanie dogadać się z nimi i powalczyc o swoje czyli nasze a lepper pojedzie i powie chcemy tyle i tyle a jak nie to spadajcie i wtedy bruksela powie żebyśmy sami spadali i będzie rzeczywiście tak jak mówią samoobrona i lpr że bedziemy krajem drugiej kategorii. potrzebny jest ktoś rozsądny kto zadba o interes Polski a nie swojej wioski czy bandy wykolejeńców od romusia G.

bardzo mi się podoba plan autorstwa Zyty Gilowskiej którego w całości nie znam ale ogólny zary sjest taki zeby wprowadzić audyt do wydatków państwa i samorządów i jak sie nie zgadza to wtedy ścigać matactwa z najwyższą surowością.plan reformy finansów państwa jest niezbędny i myślę że to PO jest w stanie to zrobić a nie lepperstein. jak nie zrobią tegoo to nie mamy czego szukać w UE i nie będziemy miec nic do gadania w sprwie reformacji w UE. Unia jest szansą dla Polski i Polaków aale z taka władza jak teraz i wcześniej będzie z tego wielki czerwony **** a nie wykorzystana szansa.

mój plan to jest właśnie mądra polityka majaca na celu dobro Polski w UE a nie dobre przygotowanie Polski do rozsprzedania.jak będziemy miec porządek u siebie to będziemy mogli coś robić gdzie indziej a nie jak teraz że 20%ludzi nie ma pracy nie ma hajsu na nic a rząd wysyła za ciężkie pieniądze nie wiadomo po co kilkuset chłopaków do tego zawszonego iraku żeby ich ktoś tam zastrzelił.
mam nadzieję ze coś z tego zrozumiesz.

Unico
27-08-2003, 14:35

Jakże "płytkie" to rozumowanie - "idą protestować tam gdzie przesiaduje władza" - to niech idą "po/na władzę", a nie "na Warszawę" 8- Bo Stolica to im akurat nie zawiniła, chyba, że się mylę :>

Odpowiadając głęboko. A niech sobie idą na włądzę, ale nie na Warszawę... Oczywiście po co iść na Warszawę skoro tam władzy nie ma 8- 8- 8-

Niech idą na Pipidówkę Wlk. koło Trzebini bo tam jest zgromadzona cała władza Polski, Świata, a nawet kosmosu - tam sobie ludziki popikietują Sejm i różnie inne fajne budynki w których zasiadają ich przedstawiciele.

Ehhh Q_(L)...

Q_(L)
27-08-2003, 14:50
Bla bla bla

Ehhh Q_(L)...

Ehhh Unico :/

MaxyM
27-08-2003, 14:51

Odpowiadając głęboko. A niech sobie idą na włądzę, ale nie na Warszawę... Oczywiście po co iść na Warszawę skoro tam władzy nie ma 8- 8- 8-

Niech idą na Pipidówkę Wlk. koło Trzebini bo tam jest zgromadzona cała władza Polski, Świata, a nawet kosmosu - tam sobie ludziki popikietują Sejm i różnie inne fajne budynki w których zasiadają ich przedstawiciele.

Ehhh Q_(L)...

Niech idą nawet w pizdu, byle nie na Warszawę.

MaxxxiM
27-08-2003, 14:52

widze ze kolega sie woli wypowiadac na tematy spoleczne niz pilkarskie, ale po wczorajszym meczu wcale sie nei dziwie :oho:

Unico
27-08-2003, 14:53
Bla bla bla

Ehhh Q_(L)...

Ehhh Unico :/

Wypraszam sobie to "Bla bla bla" :/

Unico
27-08-2003, 14:55
widze ze kolega sie woli wypowiadac na tematy spoleczne niz pilkarskie, ale po wczorajszym meczu wcale sie nei dziwie :oho:

Po wczorajszym meczu mam to samo do powiedzenia co po wcześniejszym. Nie będę się powtarzał, a wasze reakcje już znam. :>

MaxxxiM
27-08-2003, 14:58

Po wczorajszym meczu mam to samo do powiedzenia co po wcześniejszym.

czyli niewiele :rotfl:

Unico
27-08-2003, 15:02

No Ty to masz o wiele więcej do powiedzenia. Więc do dzieła... pisz, pisz ludzie przeczytają :buhaha:

MaxxxiM
27-08-2003, 15:09

No Ty to masz o wiele więcej do powiedzenia. Więc do dzieła... pisz, pisz ludzie przeczytają :buhaha:

nie no rozczarowales mnie, myslalem ze cos madrego powiesz, a tu takie bezmyslne odbicie pileczki 8-

Q_(L)
27-08-2003, 15:12
Spokój mi tu !!!

Dżon Łejn
27-08-2003, 15:16
Spokój mi tu !!!

WŁAŚNIE

też se nabije :P

umówcie się na jakiejś wyspie i tam dymcie

to samo powinni zrobic górnicy i rządzący :D

Beny
27-08-2003, 15:22
Spokój mi tu !!!

WŁAŚNIE

też se nabije :P

umówcie się na jakiejś wyspie i tam dymcie

to samo powinni zrobic górnicy i rządzący :D

Górnicy mają liczebną przewagę, może być ciekawie! ;)

A w temacie lepiej dla demonstrujących, aby zadymy nie było! Bo znów wszystko skupi się na niej, a nie na postulatach manifestujących! I nic nie osiągną! A manifestacje są jednym z przywilejów demokracji, więc znów będziemy mieli paraliż komunikacyjny w Wawie! 8)

Mini
27-08-2003, 15:29
Górnicy mają liczebną przewagę, może być ciekawie! ;)
no nie wiem. rząd ministerstwa samorządy to taka kupa darmozjadów i pasożytów że nie wiadomo jakby wypadła konfrontacja.choc oczywiscie lepiej dla rządzacych zeby do tego nie doszło bo teka może nie starczyć na kilofy i łopaty. :>

MaxxxiM
27-08-2003, 15:42
Spokój mi tu !!!

przeciez to poki co kulturalna wymiana pogladow, ale ok skoro Admin nalega, to dla wlasnego bezpieczenstwa nie ma sensu sie sprzeciwiac :>

[[/b]też se nabije :P

mam w d :* nabijanie. to takie wazne, zeby miec iles tam postow? jesli o mnie chodzi, to Admini moga mi wstawic na stale liczbe "1" w liczbie postow.

Mini
27-08-2003, 15:47
mam w d :* nabijanie. to takie wazne, zeby miec iles tam postow? jesli o mnie chodzi, to Admini moga mi wstawic na stale liczbe "1" w liczbie postow.

a tak przy okazji to są jakieś nagrody dla nabijaczy? chyba nie więc nie warto dodawać takich postów jak ten własnie który nic nie wnosi. ;)

*PRZEMO*
27-08-2003, 17:43
moja matka pracowalakiedys bliksko ministerstwa skarbu, no i co drugi dzien wracala pozniej z pracy bo nie bylo jak przejechac :* a ja tam do niej zadko przychodzilem bo nie bylo jak dojsc!!
pararnoja MaxyM masz racje niech spierdalaja na krakow badz bialystok.. :* :fu:

MaxyM
27-08-2003, 17:58
Mi chodzi o to, że przyjdą zakorkują całe miasto, zaczną się naparzać z Policją, będą straty, a za to wszystko my zapłacimy z kieszeni podatnika.
-Policja
-Szkody
-Paraliż miasta

Znów ich poprowadzi Krzaklewski?

*PRZEMO*
27-08-2003, 18:27

a czemu nie!? Krzaklewski potrzebuje sukcesu w koncu dawno go nie bylo na arenie politycznej?! A moze Lepper on nie odpusci takiej sprawy?
moze bedzie koalicja Krzaklewski-Lepper 8- ?! '8 oni to by bardziej rozpierdolili polske niz juz jest, chociarz to chyba nie mozliwe :]

Mini
27-08-2003, 18:30
Mi chodzi o to, że przyjdą zakorkują całe miasto, zaczną się naparzać z Policją, będą straty, a za to wszystko my zapłacimy z kieszeni podatnika.-Policja
-Szkody
-Paraliż miasta

niedość ze z podatków warszawskich płaci się za masę inwestycji w całej Polsce(im bogatsza Warszawa tym większe subwencje dla reszty pochodzące w części z podatków W-wy) to jeszcze przyjadą i rozpieprzą coś!

Klusek
28-08-2003, 06:54
mam nadzieję ze coś z tego zrozumiesz.

I tu potwierdza się powiedzenie, że trzeba o sobie dobrze mówić, bo nikt inny tego za nas nie zrobi.
Zrozumiałem, dziękuję, przepraszam.

ems
28-08-2003, 10:58
tyyyylkooo ze sprzetem, goornicy tylkoo ze sprzeteeem

mysle ze ustawka z masami rzadzacymi wyjdzie na niekorzysc tych ostatnich, chyba ze wezwa na pomoc swoja sztame - AT :)

Jacol
28-08-2003, 11:04

Nie zgodzie sie z Toba. Ludzie niczego nie maja w dupie i niedlugo nie wytrzymaja. Wkroczenie bezrobotnych do sali plenarnej w Sejmie czy też okupowanie okien Sali Kolumnowej podczas obrad sejmowej komisji śledczej do zbadania tzw. afery Rywyina pokazuje, że w spłeczeństwie raz po raz wybuchają małe ogniska, jeśli sytuacja gospodarcza nie będzie ulegała systematycznej poprawie czeka nas pożar. Co do Samoobrony to wariant, gdy będzie rządziła jest bardzo możliwy. Lepper na dzisiejsze czasy prezentuje się doskonale! Tak naprawdę "głosami" na Samoobroną jest nieudolność rządzących elit...

Jacol
28-08-2003, 11:09
Niech idą nawet w pizdu, byle nie na Warszawę.

Dobra... niech ida... tylko powiedz gdzie i do kogo pojda poza Warszawa?!

Jacol
28-08-2003, 11:11

A wiesz ze to nie jest zly pomysl! Maja spory elektorat, nie rejstruja partie i startuja w wyborach. Piecioprocentowy prog napewno przekrocza

Mini
28-08-2003, 11:43
Dobra... niech ida... tylko powiedz gdzie i do kogo pojda poza Warszawa?!

skoro unia to krzywda to niech lecą od razu na brukselę.ale połowa pewnie nie widziała na oczy paszportu nie mówiąc o jego posiadaniu więc najpierw 3 lata stania w kolejce po paszport a wtedy możecie sobie iść.tyle że akurat wtedy będziemy podpisywac traktat z Schengen i paszporty nie będą potrzebne do marszu na Brukselę więc żeby ich nie marnować idźcie do bangladeszu na ryż.może się zgubią w drodze powrotnej.

Jak wczoraj usłyszałem tekst kolesia że w kraju węgla brakuje a tu się kopalnie zamyka to myśląłem że pierdolnę ze śmiechu.Kopalni jest od pyty i kilka wystarczy zeby zaspokoić potrzeby rynku które sa i tak coraz mniejsze(wiadomo ropa i alternate --> woda,wiatr,słońce) ale o tym oni nie wiedzą bo tego im wszechwiedzący andrzej leppiej nie powiedział. :help:

Jacol
28-08-2003, 12:01
skoro unia to krzywda to niech lecą od razu na brukselę.ale połowa pewnie nie widziała na oczy paszportu nie mówiąc o jego posiadaniu więc najpierw 3 lata stania w kolejce po paszport a wtedy możecie sobie iść.tyle że akurat wtedy będziemy podpisywac traktat z Schengen i paszporty nie będą potrzebne do marszu na Brukselę więc żeby ich nie marnować idźcie do bangladeszu na ryż.może się zgubią w drodze powrotnej.

Jak wczoraj usłyszałem tekst kolesia że w kraju węgla brakuje a tu się kopalnie zamyka to myśląłem że pierdolnę ze śmiechu.Kopalni jest od pyty i kilka wystarczy zeby zaspokoić potrzeby rynku które sa i tak coraz mniejsze(wiadomo ropa i alternate --> woda,wiatr,słońce) ale o tym oni nie wiedzą bo tego im wszechwiedzący andrzej leppiej nie powiedział.

Sluchaj, ja staram sie tych ludzi zrozumiec. Nigdy nie bylem dzieki Bogu w takiej sytuacji, ale Ci ludzie nie ma ja za co swoich rodzin wyzywic. Marsz na Warszawie jest takim aktem desperacji a jednoczesnie bezradnosci i to jest naturalne w krytycznej sytuacji - o tym mowia podstawowe podreczniki psychologii. Wszechwiedzacy Lepper i inni im tego nie powiedzieli bo za takie slowa placi sie zbyt duza cene polityczna. Trzeba bylo to powiedziec po 89 roku. Teraz ogladam debate sejmowa i slysze posla Samoobrony "Ci ludzie straca prace itp. itd." ... Tylko ze ow lepperowiec zapomnial, ze rzad szykuje program oslonowy. Jak on bedzie realizowany? Zobaczymy. Hasla o ludziach na bruku sa czystym populizmem.