PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam grafika do zaprojektowania legijnych szali jednego z FC

FCB
31-10-2008, 00:36
jak w temacie..

szukam grafika który projektuje gadżety...chodzi o bezinteresowne zaprojektowanie wzoru szala do II edycji oraz smyczek dla jednego z legijnych FC..ewentualnie drobna gratyfikacja finansowa;) jak coś to PW

domaszek
31-10-2008, 09:17
też myślałem swego czasu żeby kogoś o to poprosić ale w końcu usiadłem pewnego wieczora i zrobiłem projekt sam w Paint (! :rotfl2:), myślałem że gość od szycia szali mnie wyśmieje ale nie.... powiedział że jest jak najbardziej ok i właśnie ogarnia zlecenie
wrzuciłbym ten projekt chętnie tutaj i poddał Waszej krytyce ale w profilu mam brak możliwości wrzucania załączników

a Ty nie chcesz sam spróbować? nikt lepiej od Ciebie nie będzie wiedział jak sobie ten szal wyobrażasz

FCB
31-10-2008, 10:29
otóż pierwsze nasze szaliki były zaprojektowane przeze mnie w paintcie ;) wyszły jak wyszły...teraz chcielibyśmy mieć już takie dopracowane graficznie i ładne..bo pierwsza seria ma coś w sobie, jednak graficznie..średnia.

Jeśli nikt nie ma zdolności to prosiłbym o namiary na takowych projektantów, których znacie i przede wszystkim polecacie.pozdrawiam

waco
31-10-2008, 23:33
otóż pierwsze nasze szaliki były zaprojektowane przeze mnie w paintcie ;) wyszły jak wyszły...teraz chcielibyśmy mieć już takie dopracowane graficznie i ładne..bo pierwsza seria ma coś w sobie, jednak graficznie..średnia.

Jeśli nikt nie ma zdolności to prosiłbym o namiary na takowych projektantów, których znacie i przede wszystkim polecacie.pozdrawiam

jesli bede mial czas to ja moge sprobowac ;-D

pu(L)on
01-11-2008, 13:45
Jeżeli macie pomysł na szalik to ja mogę sprobować ;)