PDA

Zobacz pełną wersję : Poraził prądem chłopaka córki

MaxyM
26-08-2003, 12:32
Pewien nadopiekuńczy ojciec z Niemiec usiłował zniechęcić chłopaka swojej pasierbicy do spotkań z nią za pomocą elektrycznego paralizatora.

37-letni mężczyzna zaaranżował wspólne spotkanie na moście w Solingen (Nadrenia-Północna Westfalia).

Ale zamiast powitać młodzieńca, jak przystało na rodzinne spotkanie, poraził go elektrycznym paralizatorem, aby pokazać mu, co sądzi o jego związku ze swoją 21-letnią pasierbicą.

Chłopak dziewczyny po otrząśnięciu się z szoku wywołanego porażeniem, zawiadomił policję, która odebrała krewkiemu ojcu jego urządzenie. Mężczyźnie teraz grozi proces o narażenie na utratę zdrowia i życia.

Dawno, dawno temu, matka mojej ex też miała ochotę targnąć się na moje życie :ksp4: , tak mi się wydaje. Baba mnie nienawidziła, bo sobie wyrobiła zdanie o mnie takie:

Szerokie spodnie – Ćpun i bandyta :join:
Przeniosłem się do innego Liceum – Nieuk :szampan:
Zabierałem córkę do kina, teatru czy knajpki – Złodziej, bo niby skąd na to pieniądze. :pimp:
Chodzi na mecze – Chuligan, bandyta (już po raz drugi) :kfu:
Nie boi się powiedzieć, co myśli – Bezczelny cham :lalala:
Do tego zdawała sobie sprawę z tego, że: :sex: , :D

Jeszcze byłem antychrystem, bo w sumie zaczęło się od tego, że nawrzucałem Radiu Maryja, a ona była / jest w tej sekcie :panie: , a ja nieświadomy tak sobie zarzuciłem 8) , co o tym myślę i o tych ludziach. Do tego pojechałem Disco Polo, a wiedźma miała z czterdzieści płyt tych naszych polskich hitów miała :banan: .

Dobrze, że się dawno temu skończył tamten związek, bo przy krojeniu Karpia na Wigilię, komuś nóż by się w końcu omsknął :> .

Z obecną mamą swojej dziewczyny, żyję w dobrych stosunkach... Jeszcze... :D

A jak u was sprawy wyglądają?

legart
26-08-2003, 12:37
Z teściem pije bimber, a teściowa dobre obiady robi :)

a co do tych szerokich spodni to tez mam takie odczucia :rotfl: :>

MaxyM
26-08-2003, 12:41

:wleb:

Czekaj jak ci córka dorośnie, i przyprowadzi fana Scootera :banan: ,albo Pantery :nir: - :D :> .

legart
26-08-2003, 12:46

Czekaj jak ci córka dorośnie, i przyprowadzi fana Scootera :banan: ,albo Pantery :nir: - :D :> .

hehe za 20 lat to będą szacowne oldschoolowe, klasyczne zespoły

Nazgul
26-08-2003, 12:47

Fan Pantery by mi pasował :)

Q_(L)
26-08-2003, 12:50
Kozun klasyczny...

Ja aktualnie z Rodzicami mojej żony żyję na razie na odległość (są w USA), ale od początku znajomości z Asią wszystko było poprawnie.

Powiedzieli, że mają do mnie zaufanie i uważają za porządnego faceta i wiem, że do tej pory adania nie zmienili 8)
Czego więcej chcieć :hmm:

My byliśmy u nich w USA, Oni zaliczyli dwa dłuższe pobyty w Ojczyźnie i wszystko było w jak najlepszym porządku.

Każdemu życzę takich Teściów jak mam ja 8)

p.s. Nie znalazłem jeszcze sposobu na przepicie Teścia 8- , ale zaliczyłem za to przy jego boku dwa bardzo konkretne zgony... :rotfl:

ems
26-08-2003, 12:52
no coz, rodzice mojej ex opierdolili ja po naszym rozstaniu...
:oho:

Klusek
26-08-2003, 13:31
A ja z moim teściem bez skrzynki nie siadamy. Teściówka też w porzo jest, najwyżej się nie odzywa na drugi dzień (zresztą podobnie jak moja żona hehe).

Mini
26-08-2003, 13:43
ciekawe co niedoszły zienć odstawiał wcześniej skoro doprowadził teścia do ostateczności(chyba to już była ostateczność :hmm: )
i przykład z naszego podwórka a konkretnie z Bielan:
Chłopak z rocznika 85 rozmiarów ja wiem - może tak jak Ems tyle że na sterydach wódzie z mety i :ganja: miał na pieńku ze starym swojej panny(którą w zależności od humoru :wleb: albo nie) aż w końcu tatuś się wkurzył i powiedział mu delikatnie żeby wypierdalał z jego domu.na co młody kulturalny chłopiec wziął butelkę rozbił ją lekko o coś i tulipanem tatusiowi po głowie.jak psy po nigo przyjechały to też wyłapali parę sztuk w maskę i skończyło się o ile dobrze pamiętam na gazie i "miłej" przejażdzce na komendę.
Jeżeli tamten Hans miał tak samo to wcale mu się nie dziwie.

Klusek
26-08-2003, 13:49
A może "tatuś" chciał mieć wyłączność na tyłek pasierbicy? :hmm:

Dżon Łejn
26-08-2003, 13:53
Z teściem pije bimber, a teściowa dobre obiady robi :)

:buhaha: :buhaha: :buhaha:

z teściem(raczej przyszłym) piłem nie raz a obiady dobre robi teściowa teścia :D

swoim wyglądem zdążyłem ich przyzwyczaić do tego że w/g ich dziwnie wyglądam w gangu albo innym pedalskim ubranku

Adams_
26-08-2003, 15:04

Ja jestem fanem Pantery i tesciowe mnie lubily :D

Kempes
26-08-2003, 15:14
Ciekawe podejście tatuńca '8

Moi a'la teściowe mieszkają w Krakowie

ONA - dobrze gotuje co jest normą i to nie jest jedyna zaleta

z NIM - pije piwko , w karty gram , o piłce dyskutujemy ( fajny układ nie ? 8) ) ..

tylko czasem rozmowy są nie teges bo... rodzinka ukochanej za Wisłą 8-

*PRZEMO*
26-08-2003, 21:11
tylko czasem rozmowy są nie teges bo... rodzinka ukochanej za Wisłą 8-

Kempes masz przejebane normalnie.... '8
ojciec mojej dziewczyny jest wielkim fanatykiem legii (od kad jego zona pamieta zawsze chodzil na mecze) i wraz ze swoim synem na kazdy mecz sie udaja. ostatnio tak sie zlozylo ze nie byl na derbach (ma abonament na kryta) i dostalo sie mojej pani zjeby poniewaz ojciec chcial by pojsc ze mna 8-

a jej mama to urocza kobieta.. ahh :D
swietnie gotuje i zawsze strace z nia conajmniej ze 1.5h jak przyjezdzam do niej....... na rozmowe, '8

no jednym slowem mam chyba calkiem niezle poparcie u tesciow.. hehehe. (pewnie za ta legie ;) )

Kempes
26-08-2003, 21:34
Naszczęście dama mojego serca mimo że również za TS-em , polubiła Legie '8

Pierwszy mecz na jakim bylismy razem to był Legia-Widzew ,a przed spotkaniem ja ją przekonywałem że zadymy na Legii to przeszłość :rotfl:

teraz bedzie w piątek na leszku :>

Nova
26-08-2003, 21:39
teraz bedzie w piątek na leszku :>
Leszku powiadasz :>
Z doświadczenia wiem że na ojców wybranek serca należy uważać.Mój sam czasami świruje np.opieprza kolegów przez telefon i tylko siare robi. :/
Dlatego facetów przyprowadzam do domu jeśli już się naprawde poważna sprawa robi.

Kempes
26-08-2003, 21:44
Mój teściu jest 100% w porządku, zero szowinizmu i ma ogromną wiedze a pozatym lubi w karty pograc i piwka sie ze mna napic czego chciec wiecej 8)

przez niego poznalem smoka z wisły - to stary dziad przygłuchawy :buhaha:

*PRZEMO*
26-08-2003, 21:47
Mój teściu jest 100% w porządku, zero szowinizmu i ma ogromną wiedze a pozatym lubi w karty pograc i piwka sie ze mna napic czego chciec wiecej 8)

no jak to czego?! zeby kibicowal legii!!!!! ;)

MaxyM
26-08-2003, 21:54
legii!!!!! ;)

:help:

Legii!

Kempes
26-08-2003, 22:28
Tego sie nie doczekam 8)

najlepszy numer był jak ogladalem z nimi wisla - omonia ...

oni po 1 karnym cisza a tylko ja sie z deczka wydarlem ( z radosci rzecz jasna :banan: )

az sie glupio zrobiło :cwir:

*PRZEMO*
26-08-2003, 23:26
legii!!!!! ;)

Legii!

oj maxym nie badz az tak drobiazgowy.. '8 ;)

legart
27-08-2003, 08:03
legii!!!!! ;)

Legii!

oj maxym nie badz az tak drobiazgowy.. '8 ;)

Maxym :rotfl: :help:

*PRZEMO*
27-08-2003, 08:17
very funy hahahaha.. Legart :P
no nie moja wina ze mam problemy z precepcja ruchowo- wzrokowa ;) i nie moge dosiegnac malym palcem shift'a i alt'u dlatego moje posty sa takie jakie sa ;)