PDA

Zobacz pełną wersję : szukam swojej koszulki meczowej...

żyła
30-09-2008, 12:09
Ok, temat będzie troszkę niecodzienny, ale nie mam pomysłu jak załatwić tę sprawę w inny sposób.... Otóż chodzi o to, że w czasie oczekiwania na Podzamczu podbił do mnie jakiś chłopak prosząc żebym poratował go koszulką(bo miałem też bluzę). Długo się nie zastanawiając dałem mu ją, wymieniliśmy się numerami kom(puściłem mu od razu głuchego) i mieliśmy później ustawić się na odbiór. Wiem tylko, że gość ma na mię Kuba, jest z Woli i ma numer kom 790***596. Nie wiem dokładnie jak wygląda, bo nie zwróciłem na to uwagi, nawet nie pamiętam czy to blondyn czy brunet....Problem w tym, że od czasu derbów za każdym razem jak dzwonię słyszę, że abonent nie przyjmuje połączeń przychodzących. Wysłałem esa, ale nie wiem nawet czy dotarł. Chłopak trafił na komendę na Żoliborz, bo mój ziomek z Nowiaka widział go tam w mojej koszulce.
Sprawa niby błaha, ale jestem zajebiście przywiązany do tej koszulki, więc chciałbym ją odzyskać.
Czy ktoś wie o kogo może chodzić, coś słyszał itd???? :modli: przewidziana nagroda :jamaica: :piwo:

http://img257.imageshack.us/img257/3972/gallery27126427500x500sy4.jpg
http://img257.imageshack.us/img257/7983/gallery27194942500x500ca6.jpg

koras
25-03-2009, 18:08
Hej,
pisze zupełnie nie na temat,chciałam wysłać do Ciebie wiadomość na priv, ale jakoś nie mogłam, wiec może tu sie uda....
Wspominałeś gdzieś, że masz ksiązki Liga Chuliganów i Futbolowa gorączka. ja piszę teraz pracę mgr o kibicach i usilnie poszukuję tych pozycji, ale są poza moim zasięgiem. Może chciałbyś je pożyczyć:)?? była bym baardzo wdzięczna! jak coś to moje gg 3060357. pozdrawiam:)

bkt
26-03-2009, 13:19
Oddajcie zyle koszulke!

Trzeba to naglosnic w mediach, w radio w tv... :)

żyła
26-03-2009, 23:26
Hej,
pisze zupełnie nie na temat,chciałam wysłać do Ciebie wiadomość na priv, ale jakoś nie mogłam, wiec może tu sie uda....
Wspominałeś gdzieś, że masz ksiązki Liga Chuliganów i Futbolowa gorączka. ja piszę teraz pracę mgr o kibicach i usilnie poszukuję tych pozycji, ale są poza moim zasięgiem. Może chciałbyś je pożyczyć:)?? była bym baardzo wdzięczna! jak coś to moje gg 3060357. pozdrawiam:)

priva dostałem, w sobotę Ci odpiszę.

A SPRAWA Z KOSZULKĄ WCIĄŻ AKTUALNA!!!!