PDA

Zobacz pełną wersję : Grać w Legii...

EloMario
29-09-2008, 16:07
Witam!

Czy to możliwe i co trzeba aby wbić się do drużyny Legii ? Czy trenini są dla wszystkich? Czy może to nie możliwe całkowicie? Chciałbym przejść na testy. Może Legia ma drugi skład, który gra w innej lidze niż OE?

Piszę poważnie i dziękuje przyjaciele za odpowiedź!
Pozdro!
EloMArio.

Paluch
29-09-2008, 17:18
musisz przebiec całe boisko tyłem i strzelić gola szyją!

a jeśli mam być poważny to jeden z trenerów Legii grającej w Młodej Ekstraklasie udziela sie na tym forum pod ksywą Pan Artysta. Z nim zagadaj na priv bo on jest od rekrutacji w zespole

elo ziąąąą

nevermind
29-09-2008, 20:19
a pan wielce szanowny trzeciak to na tym forum Mort, pisz do niego... serio!!

mort
29-09-2008, 20:23
Mariano - to Ty? :lol:

wiedziałem,że ostatnio durniejesz ale teraz przeszedłeś sam siebie Bońku od siedmiu boleści :p

Raffi
29-09-2008, 21:00
Do Młodych Wilków testu dopiero co były, ale to nie dle ciebie raczej ;). Do Młodej Legii testów nie ma - trenerzy sami zapraszają zawodników którzy im wpadli w oko lub zostali zgłoszeni przez skautów z innych części Polski. Zresztą teraz są już na tropie rocznika 1990 i młodszych

Oczywiście zawsze możesz wysłać swoje "CV" ;) na maila do klubu, czy też pocztą, z płytą dokumentującą twoje wyczyny.
Ale nie robiłbym sobie wielkich nadziei z działania tą metodą. Był jeden taki happening, w który jako jedna z kilku osób byłem kiedyś zamieszany :) Ale to było w innych czasach i se ne vrati.

Z twoich okolic udało się chyba tylko Ścieburze dostać.

Naguto
29-09-2008, 21:18
Oczywiście zawsze możesz wysłać swoje "CV" ;) na maila do klubu, czy też pocztą, z płytą dokumentującą twoje wyczyny.

Otóż to. Juniorowi się udało może i ty dasz radę :)
Jak się nie uda to dowiedz się koniecznie, jaką drużynę trenuje teraz Dariusz W. znaczy się Wdowczyk i do niego ślij swoje CV ale koniecznie z kasetą z nagraniem Twoich umiejętności.

nevermind
29-09-2008, 21:50
Korona Góra Kalwaria, zebys nie tracił czasu na szukanie ;)