PDA

Zobacz pełną wersję : Nieudane podejścia transferowe

Aureliusz
25-08-2003, 23:29
Ciewawi mnie, których trasferów najbardziej żalujecie, że nie doszły do skutku.
Jak wiemy, Legii często inne kluby sprzątały dobrych zawodników sprzed nosa. Żurawski, Szymkowiak, Kałużny, Mila, Sobolewski i tak mozna wyliczać dalej. Wszystkie te próby transferowe się nie udały. A których najbardziej szkoda?

Ja najbardziej żałuję Mili. Był 2 razy przymierzany do Legii, ale zawsze coś stawało na przeszkodzie. A wiadomo, że to wielki kibic Legii. Teraz już raczej nie do odkupienia z groclinu.

Sobolewski tak samo. Legia się nim interesowała 2 lata temu. Ostatecznie przyszedł Vuko w jego miejsce. Ale teraz mogli by tworzyć niezłą parę środkowych pomocników. Szkoda.

PS: Oby nikt nam nie sprzątnął sprzed nosa Kusia. Podobno jego temat znowu wrócił.

Nazgul
25-08-2003, 23:41
Kusia powinni brać z kontuzja tak jak kiedys z kontuzją wzięli Kubickiego - Był w Legii od jesieni 1983 ale pierwszy mecz zagrał bodajże z ŁKS w pierwszej wiosennej kolejce '84. Tu jak sądzę byloby tak samo - też pół roku na L-4 i też reprezentant i koleś najlepszy w kraju na swojej pozycji. Nie zastanawiałbym się...

Mini
25-08-2003, 23:48
Kusia powinni brać z kontuzja tak jak kiedys z kontuzją wzięli Kubickiego - Był w Legii od jesieni 1983 ale pierwszy mecz zagrał bodajże z ŁKS w pierwszej wiosennej kolejce '84. Tu jak sądzę byloby tak samo - też pół roku na L-4 i też reprezentant i koleś najlepszy w kraju na swojej pozycji. Nie zastanawiałbym się...
już raz się nie zastanawiano i dlatego jesteśmy tu gdzie jesteśmy.zaciąg łódzki i te sprawy

Nazgul
25-08-2003, 23:49
już raz się nie zastanawiano i dlatego jesteśmy tu gdzie jesteśmy.zaciąg łódzki i te sprawy

Zaciąg łódzki to były stare pryki zużyte do granic możności i Citko z przerostem ego. Kuś to inna bajka.

Skanda(L)
25-08-2003, 23:51
ja tez bym go bral odrazu bo by tez zarazem mogli kontrolowac regeneracje zeby tam sie nic przydazylo bo nie wiadomo jak tam polonia o to dba (finanse). a z aktualnosci to bym jeszcze wypozyczyl gajtkowskiego ale pewnie bedzie gral w gieksie. szkoda tez ze grzelak nie trafil do Legii bo uwazam go za bardzo dobrego pilkarza. madeja zreszta tez.

Jacol
25-08-2003, 23:59
Jak wiemy, Legii często inne kluby sprzątały dobrych zawodników sprzed nosa. Żurawski, Szymkowiak, Kałużny, Mila, Sobolewski i tak mozna wyliczać dalej. Wszystkie te próby transferowe się nie udały. A których najbardziej szkoda?

Ja nie moge odzalowac przede wszystkim Krzynowka, Zurawia i Ricardo Baiaderiego, ktory swego czasu strzelal bramki jak na zawolanie w sparingach a teraz laduje do siatki w Belgii... Smuda twierdzil, ze jest zbyt wolny a w mojej opinii byl lepszy niz Svitlica. Co do Kaluznego to raczej nie chcialbym go w Legii widziec, chlop bardziej zatruwalby atmosfere, prowokowal konflikty niz gral. Jesli chodzi o Mile... to chlopak ten nadaje sie na Lazienkowska - jest mlody, perspektywiczny a poza tym kibicuje naszemu klubowi.

Co do bledow transferowych to trudno sie nie zgodzic ze calkowitym niespelnieniem okazali sie tacy zawodnicy jak Wojtala, Siadaczka, Lapinski, Citko. "Obdoili" z kasy nasz klub wysokimi kontraktami oraz pokryciem kosztow leczenia kontuzji a korzysci z nich bylo doprawdy niewiele.

MaxyM
26-08-2003, 00:08
Bolą mnie najbardziej te, które doszły do skutku. Zaciąg Widzewski na czele ze Smudą i Piekarskim. Tyle pieniędzy w błoto, moglibyśmy za nie mieć dach nad Żyletą i podgrzewaną murawę, najprawdopodobniej.

crolick
26-08-2003, 01:08
a dla mnie najwiekszy bool to ze w legii tylko jeden mecz zagral nowak. oj moglby sie nam przydac...

no i off korz szkoda zurawskiego, bo to grajek ponadprzecietny

skanda(l) --> gajtkowskiego?! zartujesz?? 8-

a niewypaly, to praktycznie wiekszosc transferow deawoo i czesc tych jeszcze romanowskiego...

MaxyM
26-08-2003, 01:13
w legii

Legii :/

rkwa
26-08-2003, 04:04
tak naprawde to nie wiadomo czy taki np Zurawski/jesli Legii nie uprzedzila by Wisla/ by gral tak samo dobrze jak w Krakowie - bylo u Nas juz wielu zawodnikow ktorzy sie nie zaaklimatyzowali - Legia jest specyficznym klubem,panuje tu specyficzna atmosfera i trudno powiedziec jakby to bylo.
zdecydowanie latwiej wymienic transfery chybione tzn.Lodzkie kaleki,Piekarskiego...

pozdro.

Yevaud
26-08-2003, 14:13
Krzysiu Nowak - jeden tylko mecz dla nas. Tylko tez nie wiadomo, co by z niego w Legi zrobili. Przechodził do nas jako obrońca, a nei rozgrywający.
Żałuję, że Legia nie wzięła Leszka Pisza, po wojażach w Grecji.
Trochę żal też Rockiego. Chłopak może niezbyt sympatyczny i pajacuje, ale wobec braku siły rażenia w naszym zespole taki zawodnik by się przydał.
Pozatym: Sznaucner, Żewłakow.
A jeszcze z drugiej strony żałuję że odeszli szybko: Mazurkiewicz, Mierzejewski, Oreszczuk :buhaha: :rotfl: :buhaha: :rotfl:

Jacol
26-08-2003, 14:47
Trochę żal też Rockiego. Chłopak może niezbyt sympatyczny i pajacuje, ale wobec braku siły rażenia w naszym zespole taki zawodnik by się przydał.
Pozatym: Sznaucner, Żewłakow.
A jeszcze z drugiej strony żałuję że odeszli szybko: Mazurkiewicz, Mierzejewski, Oreszczuk :buhaha: :rotfl: :buhaha: :rotfl:

Hehe Oreszczuk... do niego dorzucilbym Ryska Stanka! Na dzisiejszy dzien Rocki bylby zbawieniem... napewno prezentuje sie lepiej od Garcii, po tym co pokazuje w Groclinie zaslugiwalby na gre w Legii. Jego "pajacowanie" jednym sie podoba innym nie, gdyby gral na Lazienkowskiej zyczylbym jemu, aby jak najczesciej pajacowal.

legart
26-08-2003, 14:54
A ja do tej pory czekam na Elsona 8- , a serio to najbardziej żałuje że do nas nie przyszli Żuraw, Krzynówek, Chańko (to z dużym znakiem zapytania - ale stomilowcy akurat się u nas z reguły sprawdzali) i przestałem żałować Kałużnego (po szopkach jak od chodził z Wisły).

Skanda(L)
26-08-2003, 15:11

przeciez to dobry napastnik. chyba nie mozna tego zaprzeczyc. troche sie zagubil w Lechu ale sagan tez sie zagubil w Odrze i sie u nas odnalazl. mysle ze atak sagan gajtkowski byl by niezly. napewno by nam sie teraz przydal.

crolick
26-08-2003, 15:34

przeciez to dobry napastnik. chyba nie mozna tego zaprzeczyc. troche sie zagubil w Lechu ale sagan tez sie zagubil w Odrze i sie u nas odnalazl. mysle ze atak sagan gajtkowski byl by niezly. napewno by nam sie teraz przydal.

zgodze sie ze to dobry grajek [choc bez rewelacji] ale nie na teraz!! teraz jest totalnie bez formy, dno. a nam potrzebny jest 2 napadzior od zaraz...

MaxxxiM
26-08-2003, 18:37

zgodze sie ze to dobry grajek [choc bez rewelacji] ale nie na teraz!! teraz jest totalnie bez formy, dno. a nam potrzebny jest 2 napadzior od zaraz...

Wojtek Kowalczyk sprzed lat by sie przydal.
i w ogole ta ekipa sprzed lat.
a jeslichodzi o temat to chyba Zuraw

rkwa
27-08-2003, 02:05
ScandaL-Gajtkowski to chyba Hanys/?/ - jezeli sie nie myle to raczej by sie u Nas nie zaaklimatyzowal.

pozdro.

Nazgul
27-08-2003, 06:47
ScandaL-Gajtkowski to chyba Hanys/?/ - jezeli sie nie myle to raczej by sie u Nas nie zaaklimatyzowal.

pozdro.

Żeby się zaaklimatyzował tylko tak jak Karwan :) Albo Pan Lucjan Brychczy :)

legart
27-08-2003, 13:27

pozdro.

hehe Mahseli, Pohl, Ciupa, Kowolik, Blaut, Bumcol i paru innych

crolick
27-08-2003, 13:45
ale przeciez pol i kowalik, od razu po odbyciu sluzby wojskowej spierdolili z cwks na slask, wiec o jakiej aklimatyzacji tu mowa??

legart
27-08-2003, 13:47
ale przeciez pol i kowalik, od razu po odbyciu sluzby wojskowej spierdolili z cwks na slask, wiec o jakiej aklimatyzacji tu mowa??

ale póki grali w Legii robili to bardzo dobrze

Jacol
27-08-2003, 14:57
Tworzymy liste "wspaniałych"! ;)

1. Staniek

2. Oreszczuk

3. Elson
4. Mudoh (tak pisalo sie jego nazwisko?) - swego czasu typowany przez Kope na rozgrywajacego :buhaha:

5. ... ??

legart
27-08-2003, 15:12
Janiak
Erasaba

zborek
27-08-2003, 23:18
Ja tam zaluje, ze nie udalo sie sprowadzic na Lazienkowska Swierczewskigo. Niby stary ale za to doswiadczony. Potrafi strzelic z dystansu, dobrze podac do napastnikow(bardzo ostatnio tych podan brakuje). Byla by przynajmniej ciekawa rywalizacja o miejsce w 11-stce.
Bodaj Rasiak mial propozycje z Legii Przed poprzednim sezonem(pewnosci nie mam) ale wybral Groclin. Szkoda dobry, mlody zawodnik.

Nazgul
27-08-2003, 23:37

Kowal.
Edmund Kowal... W oryginale Erwin Schmidt.

rkwa
28-08-2003, 04:07

pozdro.

hehe Mahseli, Pohl, Ciupa, Kowolik, Blaut, Bumcol i paru innych

jak ktos juz powiedzial Pohl i Kowalik odpadaja-z tych naprawde dobrych pilkarzy ze Slaska na przestrzeni 85 lat nie wielu zagrzalo u Nas na dluzej.

pozdro.

Jacol
28-08-2003, 09:18
Ja tam zaluje, ze nie udalo sie sprowadzic na Lazienkowska Swierczewskigo. Niby stary ale za to doswiadczony. Potrafi strzelic z dystansu, dobrze podac do napastnikow(bardzo ostatnio tych podan brakuje). Byla by przynajmniej ciekawa rywalizacja o miejsce w 11-stce.
Bodaj Rasiak mial propozycje z Legii Przed poprzednim sezonem(pewnosci nie mam) ale wybral Groclin. Szkoda dobry, mlody zawodnik.

Swierczewski nie jest w tej chwili potrzebny na Lazienkowskiej. Mamy dobrych dwoch srodkowych zawodnikow. Pamietajmy, ze utrzymanie takiego Swierszcza, ktory po atach gry za granica ma spore wymagania finansowe kosztuje. Kulczyk nie jest kibicem naszego klubu a w Lechu to wlasnie on go utrzymuje. A poza tym wydaje mi sie, ze namieszalby troche jesli chodzi o dobra atmosfere w druzynie.

legart
28-08-2003, 09:23

Kowal.
Edmund Kowal... W oryginale Erwin Schmidt.

właśnie Epi Kowal, coś mnie się pomerdało z tym Kowolikiem