PDA

Zobacz pełną wersję : Wisła - Anderlecht

Q_(L)
25-08-2003, 13:57
Za "chwilę" mecz rewanżowy w Krakowie.
O waszych typach, uwagach i spostrzeżeniach dyskutujemy tu.
8)

p.s. Jeżeli ktoś chciałby przypomnieć sobie dyskusję o pierwszym meczu, może to zrobić tu:
:look: http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=1290

Cipciuś
25-08-2003, 14:04
Jezeli chodzi o typy to ja widze ten mecz tak

Najpierw kolo 30minuty bramke strzeli Żurawski.
Potem kolo 45 minuty Anderlecht wyrówna by w 79 minucie strzelic zwycieska bramke - oczywiscie nie obedzie sie bez kontuzji ktoregos z Krakowskich zawodników pzdr :D

Zmiencie nazwe tego tematu bo sa 2 identyczne :)

C@mo
25-08-2003, 15:34
male szanse a awans

Wisła ma za mało atutów a za duzo slabych punktów ( srodek Obrony i boki pomocy)

Zurawski z Szymkowiakiem sami Anderlechtu nie pokonają

crolick
25-08-2003, 15:47
szybka bramka anderlechtu, i potem bezwladna kopanina wisly. bedzie 1-1

MrÓwA_1906
25-08-2003, 19:08
Ja to widze inaczej
wynik 2:0
bramki Żurawski i Paszulewisz :) !!
i wrtoa LM beda otwarte !!!

MaxxxiM
25-08-2003, 19:18
znowu jestesmy swiadkami dmuchania w balon. oczywiscie, wszystko jest w pilce mozliwe, ale sugerowanie sie tym, ze Wisla gra dobrze w lidze i w zwiazkuz tym poradzi sobie z RSC jest troche niepowazne. wszystko jest mozliwe, jednak to RSC awansuje dalej.

a tak swoja dorga czy jesli Wisla wygralaby ten mecz o awanswala do LM to wroci do nas Unico czy sie obrazil na amen :D

Grabo
26-08-2003, 02:31
Wisłą miała najłatwiejszą droge do LM w historii.Chyba nikt nie wylosował takich słabeuszy.Może to Broendy było też cienkie ,ale czy ja wiem.

Przy takiej grze Wiślaków ,to teoretycznie nie ma co marzyć o zwycięstwie w zadowalajacych rozmiarach ,ale należy pamiętać o fuksie jaki im zwykle towarzyszy(Aruna,Asamoah,Frey,Agali,Adriano itd.),więc wszystko się może zdarzyć.

Krzpac
26-08-2003, 02:40
ja licze na wygraną Wisły jedna bramką...

Wasil
26-08-2003, 08:39
Jeśli Anderlecht będzie grał tak samo dobrze jak w pierwszym spotkaniu to wisła ma niewielkie szanse na awans. Jeśli chodzi o wynik to obstawiam 2:1 dla Wisły strzelcami bramek będą :Dubicki , Żurawski i Aruna. Ciekaw jestem postawy obrony krakowskiej szczególnie Jopa ,który w Brukseli grał poprostu beznadziejnie.

wafel
26-08-2003, 10:53
Wisłą miała najłatwiejszą droge do LM w historii.Chyba nikt nie wylosował takich słabeuszy.Może to Broendy było też cienkie ,ale czy ja wiem.
[..]

wez poczytaj troche, zobacz kto z kim gral od sezonu 98/99 (2 rundy dla polskich druzyn), a dopiero potem pisz bez sensu :fu:.

Q_(L)
26-08-2003, 11:01
Nie życzę im przegranej, ale osiągnięcia dobrego wyniku... a takim myślę będzie remis... 2:2 '8

Unico
26-08-2003, 12:31
a tak swoja dorga czy jesli Wisła wygralaby ten mecz o awanswala do LM to wroci do nas Unico czy sie obrazil na amen :D

Unico nie obraził się tylko wczasował się :D

Q_(L)
26-08-2003, 12:33
a tak swoja dorga czy jesli Wisła wygralaby ten mecz o awanswala do LM to wroci do nas Unico czy sie obrazil na amen :D

Krótki ten urlop :> :rotfl:

Unico
26-08-2003, 12:35

Krótki ten urlop :> :rotfl:

to dopiero połowa :>

Kempes
26-08-2003, 15:56
)Nazywanie Anderlechtu slabeuszami jest dużą przesadą ..

'' Polska drużyna dawno nie miała rywala który by nie był z najwyzszej światowej półki '' to mi sie wydaje bardziej zgodne z prawdą...

Wisla zapewne bedzie chciała pokazac szybką ofensywną grą , ale z jej obecnym składem czarno to widze ( a może biało '8 )

ktoś wygra jedną bramką .... remisu nie bedzie taki mój typ 8)

Adams_
26-08-2003, 16:27
Klusek mowi 1:1
Ja mowie 2:2

MaxxxiM
26-08-2003, 16:50

nie, no to ja rozumiem :D kibic prawdziwy! zawiesil urlop zeby wrocic na mecz i jeszcze sie udzielic na naszym forum :D witaj Unico, chyba dzis wieczorkiem sobie pogawedzimy o pilce noznej, co ? ;)

legart
26-08-2003, 16:58
Wiśle ciężko będzie odrobić straty, ale jest to możliwe, chyba że Anderlecht strzeli bramkę to wtedy będzie chyba po zawodach.

MaxyM
26-08-2003, 18:24
0:3 :}

Mazi
26-08-2003, 18:24
będzie 3:2 :P

MaxyM
26-08-2003, 21:02
Całkiem dobra „kartoniada” im wyszła, tylko „Ł” trochę się spieprzyło. :bobas:

Boże jakich kretynów w tym TVP mają, zamiast pokazywać oprawę, to sędziów prezentują i „kartoniadę” z bliska jak trzech typów trzyma kartony... ::/::

Adis
26-08-2003, 21:03
...

peabe(L)
26-08-2003, 21:15
No faktycznie, kartoniada pierwszej klasy nie byla, ale jak dla mnie i tak lepsza niz ta, ktora zaprezentowali w piatek.
A jesli chodzi o mecz to mam nadzieje, ze Wisla wygra... jedna bramka :>

;)

Beny
26-08-2003, 21:27

Boże jakich kretynów w tym TVP mają, zamiast pokazywać oprawę, to sędziów prezentują i „kartoniadę” z bliska jak trzech typów trzyma kartony... ::/::

Ale powiedz szczerze spodzewałeś się czegoś innego! Może w kontraktach mają zakaz oglądania transmisji z C+. '8

Najważniejszy mecz Wisły w tym sezonie, a doping mają taki jak ja podczas gry w CM! :fu:
He, he znowu ich Anderlecht ciśnie! :+:

Kempes
26-08-2003, 21:38
yy nie zdąrzylem na początek meczu, jaki byl ten wzor kartonowy ? 8-

mówie wam ten Aruna coś im wjebie

5 razy sie przewali , 100 razy przebiegnie boisko wszerz , pokrzyczy, poskacze ,ale w końcu jakąs brame im sieknie :rotfl:

MaxyM
26-08-2003, 21:41

Ale powiedz szczerze spodzewałeś się czegoś innego! Może w kontraktach mają zakaz oglądania transmisji z C+. '8

Najważniejszy mecz Wisły w tym sezonie, a doping mają taki jak ja podczas gry w CM! :fu:

:buhaha:

Zasypiam... :lz:

Beny
26-08-2003, 21:44

:buhaha:

Zasypiam... :lz:

JA tam sobie strzeliłem kawkę!
Ooo! Doping jakby pogłośnili...
O żesz! Prawie gol... 8) Co się odwlecze... '8

Mini
26-08-2003, 21:47
kartoniada to jakaś lipa.litera na szerokość jednego kartonika ?! :buhaha: na pewno dałoby się to lepiej zrobić i jeszcze szale wystające z pomiędzy kartonów na środkowym sektorze. ehh nie ma to jak nasze piękne wzorki.

MaxyM
26-08-2003, 21:48
Moje hasło na dziś: Kiksy Wisły Ajajaj!

04’ Jop, Jełop, podskoczył i mało piłki do bramki nie wbił dupą, do swojej bramki. :bobas:

05’ Strąk wypuszcza czarnego do ataku na bramkę Piekutowskiego, całe szczęście czarnemu też się udzieliło i gubi piłkę, a miał szanse na 1 on 1. :angar:

06’ Gorawski Pierwszy strzał, operator kamery na dźwigu zagrożony. :auau:

08’ Frankowski spieprzył szansę na gola, Basałaj – co za wspaniała akcja, a za chwilę... (A)Rura... wydarł się! 8o

09’ Jop podaje, w nogi Stolarczyka, piłka się odbija i leci na out. ->

16’ Strąk podaje na kontratak dla gości. :pociesz:

19’ Hit jak na razie, Stolarczyk z 2m zamiast skierować piłkę głową w bramkę, wali w operatora kamery na dźwigu. :rotfl:

23’ Szymkowiak poślizgnął się na wspaniałej murawie i stracił piłkę. :bobas:

24’ Stolarczyk przerzuca piłkę z jednej strony, na drugą boiska – przerzucił z lewej na out z prawej. :paj:

32’ Piekutowski Kung-Fu Fighter +piłka :fu:

42’ Piekutowski zagubiony pod bramką. Czarny z piłka z lewej, Piekutowski do interwencji pobiegł w prawo ahahaha. :rotfl:

44’ Piekutowski macha łapami niczym w Matrixie, wybił piłkę na out. :buhaha:

45’ Brasylia (i tu oklaski 8- ) rozpoczął kontrakat, podał i to co zrobła reszta z piłką. :rotfl:

Beny
26-08-2003, 21:52

04’ Jop, Jełop, podskoczył i mało piłki do bramki nie wbił dupą, do swojej bramki. :bobas:

05’ Strąk wypuszcza czarnego do ataku na bramkę Piekutowskiego, całe szczęście czarnemu też się udzieliło i gubi piłkę, a miał szanse na 1 on 1. :angar:

08’ Frankowski spieprzył szansę na gola, Basałaj – co za wspaniała akcja, a za chwilę... (A)Rura... wydarł się! 8o

19’ Hit jak na razie, Stolarczyk z 2m zamiast skierować piłkę głową w bramkę, wali w operatora kamery na dźwigu. :rotfl:

24’ Stolarczyk przerzuca piłkę z jednej strony, na drugą boiska – przerzucił z lewej na out z prawej. :paj:

42’ Piekutowski zagubiony pod bramką. Czarny z piłka z lewej, Piekutowski do interwencji pobiegł w prawo ahahaha. :rotfl:

45’ Brasylia (i tu oklaski 8- ) rozpoczął kontrakat, podał i to co zrobła reszta z piłką. :rotfl:

:rotfl:
Nie wiem czym się na codzień zajmujesz, ale to co powyżej powinieneś robić zawodowo! :+:

Tak to właśnie wygląda! Chociaż nie do końca obiektywnie! '8 :oho:

MaxxxiM
26-08-2003, 21:56
slabizna. jak juz sie uda im stworzyc jakas sytuacje to ja marnuja tragicznie. jesli im Kasperczak nie wpierd :* w szatni to zeganj LM. a eksperci w studio i komentatorzy zenadnej (choc podobno najlepszej w Europie) telewizji sa po prostu do wymiany w calosic. ja juz bym wolal Szpakowskiego. "ale wierzmy w to ze jeszcze 45 minu t przed nami" - powiedzial Piechniczek. no coz z takim faktem nie da sie polemizowac ;)

kamyk
26-08-2003, 21:56
ten mecz to istotny cyrk! hehe a szymkowiak jest najlepszy" dzis jest moj mecz zycja" a gra chlop tak padline ze niejeden by lepiej zagral! a strak - gdzie oni go rzezbili! piekutowski to Karate Kid trenuje w 16 swojej! nie stolarczyk mnie zaskakuje bo wsumie dobrze gra! jop to jest czlowiek repry hehe nie ! niech sie ciesza ze anderlecht jeszcze im nie wladowal bramki!

Cipciuś
26-08-2003, 22:00
Maciej Szczesny :

"...ja widze ze Brasilia jest tak zdenerwowany, wystraszony ze gdyby tytaj zgasl jeden z jutpiterów na boisku, przestał świecic to dostałby by on chyba zawału serca..."

:rotfl: :buhaha: :rotfl:

Dżon Łejn
26-08-2003, 22:02
2 połowe se daruje :D
w 1 podobała mi się murawa i flaga Lechii

Tomi
26-08-2003, 22:08
Panowie, transmisja jest taka chujowa bo nie ma kominka Piechniczka, przestańmy sie oczukiwać :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Kempes
26-08-2003, 22:14
czy ktoś mi odpowie co oni z kartonów ułożyli ? 8-

Beny
26-08-2003, 22:16

"W I S Ł A" - ale daleko im do nas! 8)

Kempes
26-08-2003, 22:17

"W I S Ł A" - ale daleko im do nas! 8)

wierze :>

Sharn
26-08-2003, 22:27
Expert Piechniczek umiejscowił mecz na Roosvelta... :ksp4:

Beny
26-08-2003, 22:27
No trzeba uczciwei napisać, że Wisła poprawiła grę w grugiej połowie!
A Paszulewicz skręcił staw skokowy! '8

Kempes
26-08-2003, 22:35
''..wisla to jest potęga..'' :jebło:

jak jeszcze dadzą w tramwaju jest tlok to wywalam tv przez okno :fu:

Beny
26-08-2003, 22:39
''..Wisła to jest potęga..'' :jebło:

jak jeszcze dadzą w tramwaju jest tlok to wywalam tv przez okno :fu:

No i po co!? Przez nich chcesz się narazić na koszty kupna nowego TV!? :oho: Pilota w dłoń i przełącz na... cokolwiek! ;)
A doping cichnie, cichnie... 8-

O kurde! Aruna ze łba w poprzeczkę!

Raffi
26-08-2003, 22:42
Aruna i 0:1

Pilnował go oczywiście Jop :>

Cypis
Jeeeeeeest!!!!! Aruna ole!!! :+:

Sharn
Ej no , cisza nie cichnie... albo niewiem... [img]http://www.legialive.pl/forum/images/smiles/czarodziej.gif

Beny
26-08-2003, 22:43
ARUNA! :+: 1:0 dla RSC!!!

Kempes
26-08-2003, 22:43
mówie wam ten Aruna coś im wjebie

5 razy sie przewali , 100 razy przebiegnie boisko wszerz , pokrzyczy, poskacze ,ale w końcu jakąs brame im sieknie :rotfl:

:banan: bambo gol

kud(L)aty68
26-08-2003, 22:44
Ladnie Jopa wkrecil. Strzal tez niczego. A wczesniej chwile mial przeciez ten strzal glowa w poprzeczke.

Sharn
26-08-2003, 22:46
Jeszcze jedno bro plis... http://www.legialive.pl/forum/images/smiles/em20.gif

Swierzy
26-08-2003, 22:48
A mialo byc tak pieknie
..a wyszlo jak zwykle.

Mam nadzieje ze ta zenada zaraz sie skonczy :/

Beny
26-08-2003, 22:49
My też krzyczemy głupoty, ale hasło "Jude, Jude, Jude - Anderlecht!" świadczy w tym przypadku wyłącznie o Wiślakach! 8- :fu:

Kempes
26-08-2003, 22:50
żurawski w kominiarza

uefa im pozostaje ...

Sharn
26-08-2003, 22:51
My też krzyczemy głupoty, ale hasło "Jude, Jude, Jude - Anderlecht!" świadczy w tym przypadku wyłącznie o Wiślakach! 8- :fu:

No a o kim jeszcze jak to oni się drą? :hmm:

Zresztą zawsze "byli gupki", jak z Deyną... 8o

MaxyM
26-08-2003, 22:51
Podsumowując!

Po przerwie:

47’ Cała ławka Anderlechtu pokłada się ze śmiechu z interwencji Jopa. :buhaha:

48’ Jak oni gola nie strzelili? Ławka Anderlechtu leży na nowej murawie i turla się ze śmiechu. :rotfl:

50’ Basałaj na wkurwie, kończą mu się argumenty o wspaniałych akcjach Wisły. :grr:

51’ Gorawski krzywo podaje o jakieś 180’ pewno mu w kieszeni telefon zadzwonił z wibracją i to go zdekoncentrowało – Gorawski podziękuj Erze! :paj:

--przerwa dla komentatora—
Jazda, jazda, jazda czerwona gwiazd (symbol piwa) idę po kolejnego Heinekena! :piwo5:
--przerw skończona—

55’ Cała ławka Wisły dziękuje Bogu za to, że Aruna to nie Thierry Henry. :panie:

57’ Kibice Wisły robią Uh,uh,uh,uh na Arune, a powinni mu dziękować, że Aruna to Aruna! :+:

58’ Frankowski w kulki leci albo i nie... :paj:

58’ Basałaj już na mega wkurwie – zjadł by sędziego. :grr:

59’ Cała ławka Anderlechtu dziękuje Bogu, że Gorawski to Gorawski, a nie Thierry Henry. :panie:

60’ Żurawskiego lubię, więc nic nie napiszę... ::/::

62’ Basałaj na mega wkurwie zobaczył na boisku De Schampa. ::o::

63’ Piekutowski dziękuje Bogu. :panie:

63’ Tomasz Frankowski padł. :rotfll3:

64’ Aruna to jednak kawał debila. :zly:

65’ Paszulewicz poległ. :sars:

67’ Piekutoski zupełnie jak fliper. 8-

67’ Komunikat: Paszulewicz padł na dobre. :sars: :sars:

67’ Say A, say R, say U, say N, say A, ARUNA to kmiot! :*

70’ Korzystam z chwili przerwy, by napisać: Aleeeeeeeee nudy! :aaa:

75’ Pater pierwsza akcja, miał szansę ale zamiast kopnąć piłkę, kopnął Belga w dupe! :zly: :rotfl:

82’ Aruna wielki ROTFL! :rotfl:

84’ Aruna, ajajajajaj, strzela gola! Nie wierzę! 8-

84' Basałaj zjadł mikrofon i Nawałkę. ::rambo::

90'(94') Koniec męczarni! :szampan: :banan:

Podsumowując: Wisła się nie popisała, a miało byc tak pięknie. 8)

Dżon Łejn
26-08-2003, 22:53
widze że został im puchar juzefa

słyszałem że od przyszłego sezonu mają być grupy jak LM

będzie ciekawiej

Kempes
26-08-2003, 22:53
wyślij to do TVN-u :buhaha:

Cypis
26-08-2003, 22:57
Dzisus uwielbiam Antosia i jego komentarze :)

Sharn
26-08-2003, 23:00
MaxyM, nuż nie mogę.... :rotfl: :rotfl: No to siup!

Jazda, jazda, jazda, na BP!

:D

kamyk
26-08-2003, 23:05
nio maxym kometarz 1 liga ! heeeee ej juz nie dolujmy wislakow bo sa i tak zdolowani bo zamiast spiwac jazda jazda tos piwali gwiazda gwiazda padla!

C@mo
26-08-2003, 23:07
Wiedziałem ze nie przxejdą belgów ale myslalem ze chociaz ich troche postraszą , a tu przez caly mecz Anderlecht nie byl nawet przez chwile
zagrozony...

Nova
26-08-2003, 23:16
Maxiu-mogę prosić o taką relacje z każdego meczu '8
:rotfl:

Kakarotto
26-08-2003, 23:16
wisla odpadla heheheh jeszcze tylko odpadna z pucharu uefa i juz wogole bede zadowolony
Nasza Legia najlepsza w Polsce jest !!!!!!!!

MaxyM
26-08-2003, 23:21
A-l-e jazda!
Odpadła Biała Gwiazda! :banan:

Basałaj wkurwiony, dzisiejszej nocy nie wróci do żony!
Piechniczek Entliczek rozpali piecyczek!
Kosowski zadowolony, że uciekł od żony!

A-l-e jazda!

Miało być pięknie i wspaniale - jest chujowo i nie ciekawie!
Cupiał wkurwiony zwolni ze dwie wdowy!
A Kalu Uche ma ten wynik w dupie!

A-l-e Jazda!

Sharn
26-08-2003, 23:29
MaxyM - przypominam, śmiertelna dawka to (podobno) 3 i pół. Nie bądź lekkomyślny... :D

Kempes
26-08-2003, 23:32
3,5 to on miał godzine temu pewnie :rotfl:

MaxyM
26-08-2003, 23:36
Say W, Say I, Say S, Say Ł, Say A!

And now...

Say R, Say O, Say T, Say, F, Say L!

:banan:

Kmiecik! Taki ****, za pieniądze firmy na LM nie pojeździsz! :lalala:

dyha
26-08-2003, 23:37
Odnośnie meczu to nei ogladałem , ale słyszałem reakcje mojego sąsiada z naprzeciwka jak Aruna strzelił bramke "KU.RWAAAAAAAA!!!" :D A odnośnie tego zawodnika to pasował by do naszej ligi bo ma skuteczność jak połowa naszych '8

MaxyM
26-08-2003, 23:38
MaxyM - przypominam, śmiertelna dawka to (podobno) 3 i pół. Nie bądź lekkomyślny... :D

Miałem 5, a nie dawno w Lolku 6... :banan:

Ale to jakaś zaszadzka była... '8

MaxxxiM
26-08-2003, 23:39
dzrwi do LM zostaly zamkniete i inne ble ble ble w wykonaniu brata prezesa Wisly zostaly wyopwiedziane, znowu ze wszystkiego najlepszy byl Szczesny (m.in. ten cytowany wczesniej tekst o Brasili) i dupa zbita.
Era GSm musi byc strasznei wkur :* :D
beznadziejny poziom, beznadziejna taktyka ( a raczej jej brak), beznadziejna skutecznosc i tylko podgrzewana murawa jest ok. w kazdym razie robi wrazenie.
Paszulewicza szkoda, w ogole mialem wrazenie z go nadepnal kolega z zespolu. Kasperczaka tez szkoda bo to dobry trener, ale z pustego to i Kasperczak nie naleje. a w ostatecznym rozrachunku Cupial i brat komentatora zTVP (Szpak wroc!!!) okazali sie glupkami. z jednej strony rozdmuchane nadzieje, "o jak to nam los sprzyja, najlepsze losowanie od lat" i pozbywamy sie podstawowych zawodnikow. Ale to domena wszystkich polskich zespolow wiec w sumie nie ma sie czemu dziwic.
Bo tutaj jest jak jest, po prostu...

arczi
26-08-2003, 23:39
Maxym, powiem ci jedno.... szacunek :rotfl:

Sharn
26-08-2003, 23:41

Miałem 5, a nie dawno w Lolku 6... :banan:

Ale to jakaś zaszadzka była... '8

No to u mnie w sobotę będziesz miał 7! rezerwuj czas :D a co...

MaxyM
26-08-2003, 23:46
A w Krakowie na Reymonta LM miała być sialalala...
Wszyscy już się, szykowali do przekraczania bez paszportów w maaaaju granic, nawet Marcin Daniecccc sialalala...
Cupiał uchachany popierdalał po mieście zajarany sialalalala...
Pokemony też skakały Wisłę z Realem w grupie widziały sialalalala...

No i już się najeździli ratatatatatata... :banan:

Endrju
26-08-2003, 23:47
MaxyM został Man of the match :buhaha: A swoją drogą Aruna jest boski :buhaha: Paszulewicza szkoda chłop jako jedyny w obronie jakoś sobie dawał rade a reszta 8- No i zajebisty Szczęsny :rotfl: Ten mecz to ogólnie była jedna wielka klapa ale chyba większa niż na boisku była klapa na trybunach. Czułem się jakbym oglądał A klase mecz Pipidówki Nowa Wieś z Fc Kaczki Stara Wieś 8-

Cube
26-08-2003, 23:48
Max - :+:

Hej Wislo gdzie ta LM ?? gdzie ta eLeeeeM? hej gdzie ta eLeM ?!?! :oho:

MaxxxiM
26-08-2003, 23:49
A w Krakowie na Reymonta LM miała być sialalala...
Wszyscy już się, szykowali do przekraczania bez paszportów w maaaaju granic, nawet Marcin Daniecccc sialalala...
Cupiał uchachany popierdalał po mieście zajarany sialalalala...
Pokemony też skakały Wisłę z Realem w grupie widziały sialalalala...

No i już się najeździli ratatatatatata... :banan:

i za to Oscar :buhaha: :rotfl: :buhaha:

Adams_
26-08-2003, 23:49
Od dzis gorzale bede zapijal sokiem z Arunii

MaxyM
26-08-2003, 23:52
Sharn dzięki... Jakoś się zdzwonimy, raczej będe miał wolny czas ratatatata. :piwo:

MaxxxiM
26-08-2003, 23:54
pozostajac w kontekscie Wisly slow kilka o moim "ulubiencu" Kosowskim
Kaiserslautern sie nie wzmocnilo, Wisla sie oslabila, a Kosowski wycierajac lzy szczescia szalik Wisly liczy pierwsze zarobione euro. i patrzy steskniony na plakat Barcelony. a tu II Bundesliga mowi witaj :D

MaxxxiM
27-08-2003, 00:01
chlopcy w wybiorczej nie spia:

W jednym z najważniejszych meczów w swojej historii Wisła Kraków przegrała u siebie z Anderlechtem Bruksela 0:1 (0:0). I pożegnała się z marzeniami o Lidze Mistrzów.

By awansować do wymarzonych rozgrywek, mistrzowie Polski musieli wygrać 2:0.

Anderlecht nie musiał w tym meczu wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, by wyeliminować Wisłę z Ligi Mistrzów. Belgowie zablokowali środek boiska, szanowali piłkę i to wystarczyło na bladziutką Wisłę.

- Jestem poważnie zaniepokojony tym, co się dzieje z drużyną - mówił "Gazecie" właściciel Wisły SSA Bugusław Cupiał. - Przecież Anderlecht to nie jest jakiś świetny zespół. (moj komentarz - no i dziw sie dalej. pozwol jeszcze odejsc Zurawskiemu i dziw sie dalej. nacpal sie?)

Gra Wisły w tym meczu była zbyt łatwa do rozszyfrowania. Krakowianie nie potrafili prowadzić płynnych ataków. Przez to tylko dwukrotnie zagrozili bramce Daniela Żitki. Belgowie dobrych sytuacji mieli znacznie więcej.

- Nie stracić bramki, a strzelić do przerwy - rzucał zaklęcia tuż przed pierwszym gwizdkiem najlepszy strzelec w historii Wisły Kazimierz Kmiecik, a Henryk Kasperczak postawił wszystko na jedną, ofensywną kartę i wstawił utyskującego na ból mięśni brzucha Tomasza Frankowskiego. Natomiast trener rywali Hugo Broos nastawił się na obronę wyniku. Pięcioma pomocnikami zagęścił środek. Jako jedyny nękać obronę mistrzów Polski miał Aaruna Dindane.

Wisła zaczęła nerwowo. Aż roiło się od strat. Obrazek znany z występów reprezentacji Polski: po jednym celnym podaniu do najbliższego partnera, następne wędrowało pod nogi rywala. A przecież dotychczas krakowianie słynęli z płynnego rozgrywania piłki na całej szerokości boiska. Po prostej stracie Strąka już w 6. min Aruna mógł strzelić gola, jednak świetnie zachował się Jacek Paszulewicz, który wyciągnął się jak długi i wybił mu piłkę.

Belgowie byli bardzo zdyscyplinowani taktycznie. Nawet gdy mieli rzut wolny na połowie Wisły, nie dawali się wciągnąć na jej połowy. Bez przerwy sześciu piłkarzy w fioletowych koszulkach pilnowało Frankowskiego i Żurawskiego. To skutkowało. Wisła waliła głową w mur zagęszczonej drugiej linii rywali. W okolicach koła boiska równiutka zielona murawa coraz częściej stawał się fioletowa :rotfl: :buhaha: od nieustępliwie tam biegających piłkarzy Anderlechtu.

W I połowie Wisła tylko raz zagroziła bramce rywala. W 19. min Brasilia dobrze dośrodkował z rzutu rożnego, Paszulewicz odegrał do Macieja Stolarczyka, który z pięciu metrów główkował za wysoko. W rewanżu - również po rogu - minimalnie niecelnie uderzył Aruna.

Potem krakowianie nie potrafili wyprowadzić piłki spod własnej bramki. Widząc to Adam Piekutowski decydował się na daleki wybicia, gdzie napastnicy musieli przegrać z rosłymi obrońcami.

Dość powiedzieć, że w I połowie wyróżniającymi się postaciami w Wiśle byli Maciej Stolarczyk i Jacek Paszulewicz. Szymkowiak został otoczony. Non stop biegał przy nim Hasi. Skrzydłowi Wisły nie wygrali żadnego pojedynku, nie posłali ani jednej groźnej piłki w pole karne. Imponujący spokojem Belgowie, bez specjalnego wysiłku rozbijali ataki wiślaków, a nawet byli częściej w posiadaniu piłki.

Jeszcze w I połowie mogły paść dwie bramki dla Anderlechtu. Lovre posłał piłkę obok wybiegającego Piekutowskiego, lecz jakimś cudem Paszulewicz wślizgiem rozpaczy nabił piłkę o Arunę i zamiast gola był aut bramkowy. Za moment nieudolnie z 13 m strzelił Zetterberg i bramkarz Wisły wybił na róg.

Po zmianie stron mistrzowie Polski ożywili się. Baszczyński powstrzymywał Arunę i Seola, obudził się wreszcie Brasilia. Na pełnej szybkości wchodził do środka, dryblował, ale Belgowie nie patyczkowali się. Jeśli tylko Brazylijczyk minął któregoś z nich, następny od razu faulował. W 48. min po stracie Belgów i podaniu Gorawskiego Frankowski strzelał dwukrotnie z pięciu metrów, lecz oba uderzenia świetnie zablokowali obrońcy.

Wiślacy spieszyli się, wyprowadzali szarpane, nieuporządkowane ataki. A Szwed Zetterberg po profesorsku pokazywał jak przytrzymać piłkę, dograć do nieobstawionych kolegów.

Henryk Kasperczak nie robił zmian. Czekał na cud. Wreszcie po godzinie gry krakowianie sforsowali pomoc i defensywę rywala. Prostopadłe podanie Brasilii otworzyło drogę do bramki Żurawskiemu, lecz ten trafił w wybiegającego Daniela Żitka. Za moment Frankowski mógł strzelać z 10 m, jednak zdecydował się na drybling i stracił piłkę.

W 66. min z boiska został zniesiony kontuzjowany Paszulewicz i przez pięć minut wiślacy grali w dziesiątkę. Mogło się to skończyć golem Aruny, lecz reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej powstrzymał wybiegiem Adam Piekutowski.

Na ostatni kwadrans Kasperczak wycofał Szymkowiaka, a na środek wstawił prawoskrzydłowego Grzegorza Patera. Jedenaście minut wcześniej w miejsce Stolarczyka wprowadził ofensywnego Daniela Dubickiego. Nic to nie dało. Wisła nadal nie mogła się przebić przez drugą linię belgijską, a po stracie piłki nie było komu wrócić pod własną bramkę. W 81. min Aruna trafił w poprzeczkę, trzy minuty później jedyny napastnik Belgów zgubił Mariusza Jopa i z ostrego kąta strzelił bardzo silnie w długi róg. Piekutowski i cała Wisła byli bez szans...

MaxyM
27-08-2003, 00:10
W TVNie hasło wymyślili, ale ***** się zbłaźnili sialalalalalalala
Typ co wygrał na Real się szykował, będzie Skopie obserwował sialalalalala
Medialny wokół Wisły szum skończy się niczym Słowików Chór sialalalalala
Ale się w sponsoringu przejechała firma komórkowa z taryfą biała sialalalalala
nie będzie miał gdzie Cupiał zmartwiony zabierać kumpli senatorów na europejskie salony sialalalala

Endrju
27-08-2003, 00:13
W TVNie hasło wymyślili, ale *cenzura* się zbłaźnili sialalalalalalala
Typ co wygrał na Real się szykował, będzie Skopie obserwował sialalalalala
Medialny wokół Wisły szum skończy się niczym Słowików Chór sialalalalala
Ale się przejechała w sponsoringu firma komórkowa z taryfą biała sialalalalala
Cupiał zmartwiony nie będzie miał gdzie zabierać kumpli senatorów na europejskie salony sialalalala

Co ty piłeś 8-

PS. Dla MaxyMa nie ma śmiertelnej dawki :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Kempes
27-08-2003, 00:14
Ja sie powtórze ... jak teraz TVN bedzie zbierał komentarze ''po meczowe'' to już wiemy kto bedzie pisarzem ::lol::

darrekTS4life
27-08-2003, 00:47
tak Wam śmieszno??!! nie mam zamiaru zniżać się do poziomu który prezentuje kilku moich poprzedników, szkoda że frustracje spowodowaną brakiem Legii w jakimkolwiek z pucharów niektórzy z Was potrafią wyrazić w tak żenujący sposób.

Czy Wygrywasz Czy Nie Zawsze Ja Kocham Cie W Sercu Moim WISŁA I Na Dobre I Na Złe!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MrÓwA_1906
27-08-2003, 00:48
:( :( :( :( :(
Coz zostaje Puchar Uefa

Co do komentarzy to hmm... popatrzcie na siebie najpierw a potem oceniajcie innych....

CZY WYGRYWASZ CZY NIE ZAWSZE JA KOCHAM CIE.......

MaxyM
27-08-2003, 00:49
tak Wam śmieszno??!! nie mam zamiaru zniżać się do poziomu który prezentuje kilku moich poprszeników, szkoda że frusracje spowodowaną brakiem Legii w jakimkolwiek z pucharów niektórzy z Was potrafią wyrazić w tak żenujący sposób.

Czy Wygrywasz Czy Nie Zawsze Ja Kocham Cie W Sercu Moim WISŁA I Na Dobre I Na Złe!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O tak! Tu chodzi o to, że Legii nie ma w pucharach... :rotfl:

MrÓwA_1906
27-08-2003, 00:55
tak Wam śmieszno??!! nie mam zamiaru zniżać się do poziomu który prezentuje kilku moich poprszeników, szkoda że frusracje spowodowaną brakiem Legii w jakimkolwiek z pucharów niektórzy z Was potrafią wyrazić w tak żenujący sposób.

hmmm.........
Oj MaxyM 8o
Daj sobie na wsytrzymanie.......i tak mamy kociol na własnym forum, wojna domowa, Armagedon :( :( :( :(

MaxyM
27-08-2003, 00:58

hmmm.........
Oj MaxyM 8o
Daj sobie na wsytrzymanie.......i tak mamy kociol na własnym forum, wojna domowa, Armagedon :( :( :( :(

Wiem widziałem... :> .

Osobiście wiem co czujesz, bo nie raz miałem podobne chwile... ale ja nie będe udawał, że się zmartwiłem...

pozd.

Mrk
27-08-2003, 01:00

hmmm.........
Oj MaxyM 8o
Ale o co Ci chodzi? Odkąd żyję kibicowałem przeciwnikom Wisły! Nie ma znaczenia dla mnie fakt, że Legii nie ma w pucharach.
Nigdy nie będe za Wisłą!!

Ave Anderlecht!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :+: :+: :+:

MrÓwA_1906
27-08-2003, 01:02

hmmm.........
Oj MaxyM 8o

Osobiście wiem co czujesz, bo nie raz miałem podobne chwile... ale ja nie będe udawał, że się zmartwiłem...

pozd.

i wcale od Ciebie tego nie wymagam tym bardziej na twpim/waszym forum !!

Wkurwiaja mnie Ci wszyscy "małyszo fani" na stadinie kolesie na naszym forum wyzywaja nas od skurwysynow, psudokibicow i to Wiślacy
ehhh........

Moze wpadne w piatek i zobacze jak to u was wyglada :)
pozd.

MaxyM
27-08-2003, 01:04
U Was na forum po porażkach ujawniają się Pokemony i tyle... Siedzą cicho dopóki wszystko gra.

Wpadnij i zobacz mecz sezonu.

pozd.

MrÓwA_1906
27-08-2003, 01:07
Ale o co Ci chodzi? Odkąd żyję kibicowałem przeciwnikom Wisły! Nie ma znaczenia dla mnie fakt, że Legii nie ma w pucharach.

jesli kierujesz te slowa do mnie
to nie pisałem do Ciebie tylko do MaxyM'a....
Ale coz moge to skomentowac..........
Ja tez za Legia nie przepadam wrecz nie nawidze ale szanuje.......
Tez jej nie kibcuje i od was tego nie wymagam
Ale nie dobijam lezacego (porazka) no do Valencii sie przyznam.....
Ale wtedy forum nie mialem :)
heh....Cieszmy sie bo Wisla jest w Pucharze Uefa :)

nie bede nabijał jak mam opcje zmien :)

Do MaxyM'a
mecz sezonu 20.09 pewnie bede
a na Lecha sie pewnie wybiore o ile bede w stolicy !!
bede mogl was obiektywnie ocenic :D :D

Mazi
27-08-2003, 03:46
heh....Cieszmy sie bo Wisła jest w Pucharze Uefa :)

Do MaxyM'a

sam się ciesz z PU :)

Jak będziesz na Legii , to z przyjemnoscią z Tobą pogadam na temat dzisiejszego meczu :D :buhaha:

dobranoc

Ja kocham LEGIĘ lalalalala ...

Wisła ?NajdłuższaRzekaWPolscePrzecinającaCałyKrajOdBeski duŚląskiegoPoGdańsk :D

Wasil
27-08-2003, 08:22
A ja wczorajszego meczu obejrzałem tak 55 mniut :całą 1 połowę ,a w czasie drugiej 10 minut (najpierw oglądałem o jakimś kolesiu co zginął w czasie kradzieży węgla ,a potem kimałem przed telewizorem spowodowane to było komentarzem Basałaja lub porwywającym widowiskiem w wykonaniu piłkarzy ,a najpewniej obie te sprawy to sprawiły). Anderlecht robił na boisku wszystko co chciał i nie sądze ,żeby wisła daleko zaszła w pucharze UEFA.

Mini
27-08-2003, 08:51
:poeta: Maxym :+: zajebiste komentarze.
a co do meczu? :rotfl: :buhaha: :rotfl: :buhaha: :rotfl: :buhaha: :rotfl: jak ja się kur :* uśmiałem jak te debile mówiły że wisła ma charakter bo pogoniła parmę,schalke i saragosse. no kur :* od saragossy się pół drużyny zmieniło a z zeszłego sezonu nie ma Uche,kosowskiego i Kuźby, Moskala czyli drugie pół drużyny a oni pieprzą że to ta sama drużyna :rotfl:

Anderlecht rulez!

Gutek
27-08-2003, 10:04
A czy ktos jeszcze pamięta bramkę Mirka Trzeciaka po indywidualnej akcji całego zespołu ? '8 :buhaha: Mam nawet takie kasety z wpadkami :) Ale jakby sie postaral to i caly mecz mozna nagrac i co minute będziemy mieli : FENOMENALNE ZAGRANIE PAWŁA STRĄKA PROSTO POD NOGI ARUNY I ARUNA PĘDZI JAKI ON JEST NIESAMOWITY ZE UMIE PRZYJAC PILKE OD PODANIA WISLAKA :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Klusek
27-08-2003, 10:05
Taa.... lipa panie hehe. Wyszło na to, że Wisła i owszem jest dobra ale na zblazowanych Makaroniarzy albo "ustawionych" przez Hajtę Niemców. Na umotywowanych i nie znających się na żartach Belgów już starczyło umiejętności. Szymkowiak liderem kadry? :rotfl:

Q_(L)
27-08-2003, 10:17

Ale przecież ta murawa ma podwójny drenaż 8- (jak napisał to i nas kiedyś jeden z Wiślaków), a ja dodałem, że przyda się na Puchar Uefa ("prorok jakiś, czy co" :) )

Szymkowiak w meczu swego życia grał życiowo... słabo :>

darrekTS4life napisał:

8- :buhaha:
Aż tak się zdenrwowałeś? ---> :cwir:
Ale cały Twój text jest niezły... :sars: :jebło:

p.s.
Arriva, Arriva, Arriva Aruna :rotfl:

A na poważnie...
Jak Wisła mogło awansować do LM :hmm: - Pozbywając się dwóch (z trzech) zawodników, którzy "robili" całą grę oraz zastępując ich ligowymi "średnikami" 8-
Jak napisał ktoś wcześniej... Kasperczak to bardzo dobry trener, ale "z pustego to i Salomon nie naleje"

MaxxxiM
27-08-2003, 10:27
slow kilka Henia Kasperczaka:

"Z przebiegu gry zasłużyliśmy na remis. Szkoda, że Maciej Stolarczyk i Maciej Żurawski nie wykorzystali dwóch znakomitych sytuacji podbramkowych. Anderlecht był jednak zespołem lepszym i zasłużenie zakwalifikował się do Ligi Mistrzów. Belgowie przewyższali nas pod względem technicznym i taktycznym. Opanowali środek boiska i mieliśmy duże problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych. Słaba była także nasza skuteczność. Kilku zawodników zagrało poniżej swych możliwości. Trzeba będzie walczyć dalej w europejskich pucharach, ale teraz już tylko w Pucharze UEFA. Wisła w obecnym składzie jest w stanie lepiej zagrać, ale we wtorek nie mieliśmy akurat najlepszego dnia."

ja akurat uwazam, ze nie ma czegos takiego jak zasluzyc na wynik inny niz padl (pod warunkiem ze sedzie nie drukuje). mieli chlopcy wczoraj okazje na 2:0, tyle ile trzeba, nie strzelili bo ....... (tu wpisze powd), za to Aruna strzelil i w dwumeczu jest 4:1 dla RSC i absolutny brak watpliwosci co do tego, kto jest lepszy.

Mrk
27-08-2003, 11:10

hmmm.........
Oj MaxyM 8o

pozd.

i wcale od Ciebie tego nie wymagam tym bardziej na twpim/waszym forum !!

Wkurwiaja mnie Ci wszyscy "małyszo fani" na stadinie kolesie na naszym forum wyzywaja nas od skurwysynow, psudokibicow i to Wiślacy
ehhh........

Moze wpadne w piatek i zobacze jak to u was wyglada :)
pozd.
A widziałem na Waszym forum te wpisy. Niejaki krzywy opierdala wszystkich kibiców Wisły, że wygwizdali Szymkowiaka i że źle dopingowali. :]

Mrk
27-08-2003, 11:12

jesli kierujesz te slowa do mnie
to nie pisałem do Ciebie tylko do MaxyM'a....
Ale coz moge to skomentowac..........
Ja tez za Legia nie przepadam wrecz nie nawidze ale szanuje.......
Tez jej nie kibcuje i od was tego nie wymagam
Ale nie dobijam lezacego (porazka) no do Valencii sie przyznam.....
Ale wtedy forum nie mialem :)
heh....Cieszmy sie bo Wisła jest w Pucharze Uefa :)

Do MaxyM'a
Chyba źle Cię wcześniej zrozumiałem, bo myślałem, że masz pretensje do kibiców Legii, że nie kibicowali Wiśle w tym meczu.
Sorki, ale tak to jest jak się dokładnie człowiek nie zapozna z tematem. :)

Coglin
27-08-2003, 11:23
nie ma o czym mowic wlasciwie.

awansowala druzyna lepsza w obydwu meczach, awansowala zreszta calkowicie zasluzenie

a u nas?? atak ok, obrona wczoraj tez w miare, a pomoc - :buhaha:
no coz jak w pomocy gra na jako takim poziomie jeden zawodnik (Szymkowiak) to tak jest. Strak i Gorawski sa dobrzy ale na nasza lige, Brasilia nawet na lige jest jak dal mnie za cienki.
zawodnicy Anderlechtu dobrze sie wypowiadali przed meczem ze grozny jest Szymkowiak i w czasie meczu praktycznie tylko jego z pomocy pilnowali
reszta naszych pomocnikow nie stanowila zadnego zagrozenia.
sklad jest dobry na lige i nic wiecej, nawet w PU jak wpadniemy na bardziej znany zespol to sie mozemy pozegnac z pucharem.

ale w lidze damy rade :]

Mrk
27-08-2003, 11:35
To jest niestety smutne. W tej chwili w Polsce nie mamy żadnej tzw. "eksportowej jedenastki". Kiedyś była Legia, był Widzew. W zeszłym sezonie ładnie zagrała Wisła.
Legia nie ma sponsora i jest zespolem słabym, Wisła zamiast wzmacniać się przed eliminacjami LM oslabiła się. Groclin też jest jeszcze za słaby. Nie mamy nic! Mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni. Wczoraj Janusz Basałaj dobrze zauważył - "my cały czas tylko mamy nadzieję, a inni są w Lidze Mistrzów." (cytat nie jest dokładny, bo juz nie pamiętam).

pozdro

MaxxxiM
27-08-2003, 12:02
Wczoraj Janusz Basałaj dobrze zauważył - "my cały czas tylko mamy nadzieję, a inni są w Lidze Mistrzów." (cytat nie jest dokładny, bo juz nie pamiętam).

pozdro

i to byl pierwszy raz kiedy Basalaj powiedzial cos madrego, tylko ze tez nic nie odkryl.
wszyscy wiedza, co trzeba zrobic zeby grac chocby w pierwszej fazie grupowej LM, ale jakos nikt nie moze (nie chce?) tego zrobic. to ze Wisla jest slaba bylo widac juz w koncowce meczu z Cyrpyjczykami (5:2). rewanzowy mecz tylko udowodnil, ze jest slabo. a RSC pokazal Mistrzom Polski miejsce w szeregu. Niestety ta slabosc dotyczy wszystkich polskich druzyn (Legii niestety tez). Dobrze, ze przynajmniej mamy co wspominac (kibice Legii - Wielka Legie sprzed lat, kibice polskiej pilki Wielka Reprezentacje sprzed lat). poki co nie widac nawet iskierki nadziei na to ze bedzie lepiej. dobrze ze jest Korzeniowski, Malysz i Jedrzejczak

legart
27-08-2003, 14:14
Anderlecht zagrał bardzo dobrze taktycznie, zagęszczając środek pola (5 pomocników) i wyłaczając Szymkowiaka (nic nie ugrał wczoraj). Pomocnicy bardzo dobrze odcinali Wiślaków od podań (o ile takie były), a jesli już jakaś piłka doszła do napastników Wisły to przeważnie strzały były blokowane przez obrońców. W sumie Wisła miała dwie bardzo dobre okazje do zdobycia bramki (główka Stolarczyka i sam na sam Żurawskiego) i żeby mysleć o sukcesie trzeba było je wykorzystać.

Frankowski nie jest jeszcze w pełni sił po kontuzji i dawał się wyprzedzać obrońcą. Żurawski był niewidoczny, musiał się cofać do środka boiska po piłkę i zmarnował jedną setkę. Szymkowiak zupełnie wyłaczony. Strąk chyba nie otrząsnął się jeszcze po osobistej tragedii i wyprowadził kilka grożnych kontr ale w stronę bramki WIsły - dużo strat w środku pola. Gorawski szarpał, próbował strzelać, denerwował się, ale na razie jest dobry tylko na polską ligę. Brasilia hm, raz mu wyszło podanie do Żurawskiego otwierające drogę do bramki, sporo strat, kiepskie podania do Frankowskiego, dużo dryblingów (nawet udane nie wnosiły zbyt wiele do gry). Jop (hehe) sprokurawał pare groźnych sytuacji pod bramką Piekutowskiego i dał ograć się przez Arunę przy utracie bramki. Paszulewicz zagrał bardzo dobrze, dobra asekuracja, kilka razy uchronił Wisłę od utraty bramki, niestety się zepsuł i musiał wejść Nawotczyński. Baszczyński walczył ze zmiennym szczęściem z Koreańczykiem i Zettenbergiem, na ogół na plus, próbował wspierać ofensywę. Stolarczyk mógł strzelić bramkę - nie strzelił. Piekutowski bronił dobrze, ze szczęściem (nawet jak się obciął obrońcy naprawili jego błąd), przy bramce bez szans.

A Aruna znów mógł strzelić pare bramek Wiśle, strzelił jedną i to wystarczyło.

Wisła zagrała jak umiała i to nie wystarczyło w starciu z dobrze poukładanym taktycznie europejskim średniakiem.

Mini
27-08-2003, 16:24
Maxxim: nie widac nawet iskierki nadziei na to ze bedzie lepiej. dobrze ze jest Korzeniowski, Malysz i Jedrzejczak

jeszcze są Janusz Darocha, Karol Jabłoński i Dorota Staszewska (viva Sulejówek) :>

Marko: Wczoraj Janusz Basałaj dobrze zauważył my cały czas tylko mamy nadzieję, a inni są w Lidze Mistrzów

tak tak mamy nadzieję że będzie to Legia :)

Coglin: nawet w PU jak wpadniemy na bardziej znany zespol to sie mozemy pozegnac z pucharem.

nie potrzebny jest bardziej znany tylko lepszy.tak jak nazwiska nie graja tak samo sama nazwa zespołu nie wystarczy co widzieliśmy w zeszłym roku np Parma,Schalke

Z przebiegu gry zasłużyliśmy na remis-Henio Kasperczak

:buhaha: :buhaha: :buhaha: i jeszcze :buhaha: chyba widział tylko niewykorzystane sytuacje wisły.Aruna sam mógł strzelić tyle bramek co Wisła miała piłkę na polu karnym anderlechtu.jakby sie bardziej przyłożył to mógł wiśle w dwumeczu strzelić z 10 goli!

Pesto
27-08-2003, 17:40
Anderlecht pokazał nadętym bufonom ich miejsce w szyku - i za to chwała Belgom (patrz mój nowy podpis). Nie było cienia wątpliwości , kto zasługuje na awans.

PS Mistrzem Polski jest MaxyM ... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: